Targowiskowe ploteczki part II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 13:05   #331
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Przekupka: 30 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Dziękuję Spróbuję się dogadać
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 14:16   #332
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Hotter z tego co kojarzę miałam z nią styczność [negocjacje] jakiś czas temu (choć nie jestem pewna) ale do transakcji nie doszło.

A powiedz mi na czym polega odesłanie na czyjś koszt..? Bo 1 raz mam taką sytuację.

tak jak z zakupami np. przez internet (na allegro często jest taka opcja)..płatność przy odbiorze - listonoszowi się płaci..do tego jest jakiś specjalny druczek na pewno-zapytaj na poczcie.
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 16:05   #333
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Przekupka: 42 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

ehh swoja droga mam ostatnio straszne "szczęście" trafiania na oszustki.. sprawa z affen, teraz z inna wizazanka, na dodatek od jeszcze przyszla mi dzis rzecz ktora miala byc (z opisu) NOWA a ma zmechacenia i napis "SPRING COLLECTION 2008"..
od tego wszystkiego co tu sie ostatnio dzieje az mi sie odechciewa bawić w te wymiany..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 17:14   #334
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Przekupka: 30 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
ehh swoja droga mam ostatnio straszne "szczęście" trafiania na oszustki.. sprawa z affen, teraz z inna wizazanka, na dodatek od jeszcze przyszla mi dzis rzecz ktora miala byc (z opisu) NOWA a ma zmechacenia i napis "SPRING COLLECTION 2008"..
od tego wszystkiego co tu sie ostatnio dzieje az mi sie odechciewa bawić w te wymiany..

Hotter- okropnie współczuje.
To sie nazywa pech
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:14   #335
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez IrkaIrka Pokaż wiadomość
tak jak z zakupami np. przez internet (na allegro często jest taka opcja)..płatność przy odbiorze - listonoszowi się płaci..do tego jest jakiś specjalny druczek na pewno-zapytaj na poczcie.

co jest o tyle niefajne, że odbiorca nie musi odebrać, a jak nie odbierze, nadawca płaci za przesyłkę w obie strony
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:20   #336
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
co jest o tyle niefajne, że odbiorca nie musi odebrać, a jak nie odbierze, nadawca płaci za przesyłkę w obie strony

No tak, ale z drugiej strony nvmd wyśle paczkę, ta druga wizażanka napisze, że zrobi przelew iiiii niekoniecznie dotrzyma słowa...

tak czy siak muszą się dogadać
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:22   #337
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
tak, mozesz, w koncu ciezko chodzacy zamek to co innego niz zamek ktory nie dziala..;p
ma ktoras jakies doświadczenia z uzytkowniczka avu ? jestem z nia w trakcie wymianki i przestala dawac znaki zycia;(..
tak ja mialam, poruszała nawet problem tu na forum.. wysyłałam je gorset dostałam opinie ze jest zadowolona, ja niestety z wymiany z nią nie jestem, chcialam jej dać neutrala ale poportsu boje sie ze wystawi mi odweta, albo i gorzej. Sukienka bardziej przypomina piżamke do spania, niż sukienkę..
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 18:27   #338
IrkaIrka
Zakorzenienie
 
Avatar IrkaIrka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 364
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
ehh swoja droga mam ostatnio straszne "szczęście" trafiania na oszustki.. sprawa z affen, teraz z inna wizazanka, na dodatek od jeszcze przyszla mi dzis rzecz ktora miala byc (z opisu) NOWA a ma zmechacenia i napis "SPRING COLLECTION 2008"..
od tego wszystkiego co tu sie ostatnio dzieje az mi sie odechciewa bawić w te wymiany..

Kochana ponad połowa rzeczy, które otrzymałam jako "nowe tylko metka oderwana" miały dziurki, zabawienia, przebarwienia, zmechacenia a w najlepszym wypadku plamy (które nie zeszły)..i każda wizażanka pisała ," no naprawdę nigdy tego nie miałam na sobie" ( no ktoś miał!! -najpewniej kupione w szmateksie..one nie ubrały, więc przecież nie kłamią...

a wracając do sprawy z affen to co postanowiłaś? odpuszczasz czy policja?
__________________



Wykop Coś dla Siebie


IrkaIrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:39   #339
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez IrkaIrka Pokaż wiadomość
No tak, ale z drugiej strony nvmd wyśle paczkę, ta druga wizażanka napisze, że zrobi przelew iiiii niekoniecznie dotrzyma słowa...

tak czy siak muszą się dogadać
Lepiej zapłacić za jedna niż dwie

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez IrkaIrka Pokaż wiadomość
Kochana ponad połowa rzeczy, które otrzymałam jako "nowe tylko metka oderwana" miały dziurki, zabawienia, przebarwienia, zmechacenia a w najlepszym wypadku plamy (które nie zeszły)..i każda wizażanka pisała ," no naprawdę nigdy tego nie miałam na sobie" ( no ktoś miał!! -najpewniej kupione w szmateksie..one nie ubrały, więc przecież nie kłamią...

a wracając do sprawy z affen to co postanowiłaś? odpuszczasz czy policja?
No wlaśnie miałam napisać, że zależy od definicji "nowa" - nowa w mojej szafie, czy nowa fabrycznie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:20   #340
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
No wlaśnie miałam napisać, że zależy od definicji "nowa" - nowa w mojej szafie, czy nowa fabrycznie
Oj ile ja takich rzeczy "nowych w mojej szafie" dostałam Jeżeli nie mają jakiś większych wad to niestety przymykam na to oko... (m.in. z Avu tak było...)
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:39   #341
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Przekupka: 42 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

ciesz sie ze u Ciebie wymiana w ogole doszla do skutku, mi ona nic nie odpisuje;(
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 19:40   #342
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
ciesz sie ze u Ciebie wymiana w ogole doszla do skutku, mi ona nic nie odpisuje;(
No to fakt, ale po komentarzach widzę że nie tylko Ty miałaś z nią problem
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:47   #343
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

widzę że nie tylko ja mam zastrzeżenia co do wymiany z AVU..
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:09   #344
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Przekupka: 42 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

a u Ciebie jakie wystepuja z nia klopoty? u mnie bylo wszystko super, tyle ze nagle, w polowie wymiany urwala kontakt, zero odpowiedzi.. juz bym wolala zeby napisala ze mam sie walić, niz zero odzewu bo nie wiem co myslec..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:41   #345
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Przekupka: 148 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez IrkaIrka Pokaż wiadomość
No tak, ale z drugiej strony nvmd wyśle paczkę, ta druga wizażanka napisze, że zrobi przelew iiiii niekoniecznie dotrzyma słowa...

tak czy siak muszą się dogadać

Więc, niech nvmd najpierw poczeka na przelew, a później wyśle paczkę.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:00   #346
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Witam

Ja mam następujący problem i nie wiem co mam zrobić. Wymieniałam się z użytkowniczką jej leggi za moją bluzkę... Wszystko ładnie Ona wysłała mi 05.09, a jej 06.09 i nic nie byłoby źle gdyby przesyłka do mnie nie wróciła, a na kopercie jest pięczątka, że nie podjęto w terminie... Pisałam pw do Wizażanki, ale się nie odzywa (mam nadzieję, że nic się jej nie stało). Bo nie mam zamiaru wysyłać na swój koszt bo już raz to zrobiłam i musiałam zapłacić za to, że wróciła do mnie a koperta jest w takim stanie, że muszę kupić nową, a nie chcę byc stratna bo zrobi się z tego kwota ponad 20zł jak tak będę sobie wysyłać... A nie chcę również, aby druga strona była stratna bo ja jej rzecz otrzymałam, a ona mojej nie odebrała
Ps. Na domiar tego wszystkiego użytkowniczka już mi przekupkę wystawiła.

Poradźcie bo nie wiem co robić, mam czekać aż wizażanka się odezwie ?
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:28   #347
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Witam

Ja mam następujący problem i nie wiem co mam zrobić. Wymieniałam się z użytkowniczką jej leggi za moją bluzkę... Wszystko ładnie Ona wysłała mi 05.09, a jej 06.09 i nic nie byłoby źle gdyby przesyłka do mnie nie wróciła, a na kopercie jest pięczątka, że nie podjęto w terminie... Pisałam pw do Wizażanki, ale się nie odzywa (mam nadzieję, że nic się jej nie stało). Bo nie mam zamiaru wysyłać na swój koszt bo już raz to zrobiłam i musiałam zapłacić za to, że wróciła do mnie a koperta jest w takim stanie, że muszę kupić nową, a nie chcę byc stratna bo zrobi się z tego kwota ponad 20zł jak tak będę sobie wysyłać... A nie chcę również, aby druga strona była stratna bo ja jej rzecz otrzymałam, a ona mojej nie odebrała
Ps. Na domiar tego wszystkiego użytkowniczka już mi przekupkę wystawiła.

Poradźcie bo nie wiem co robić, mam czekać aż wizażanka się odezwie ?
Skoro przesyłki nie odebrała to musiała lezec (chyba7 czy 14 dni) na poczie... nie rozumiem czemu wystawiła Ci przekupkę. Po wystawieniu przekupki wymiana jest zakonczona, wiec teoretycznie nie musiałabyś chyba nic juz robic.
Ale wiadomo ze w ramach uczciwości tak zachować się nie należy. Myślę że powinnaś czekać na jej odpowiedz (nie loguje się czy nie odpisuje?) według mnie powinna zwrócić Ci za wysyłkę w jedna stronę chociaż, bo przecież powinna otrzymać awizo a mimo to paczka do Ciebie wrócila.
Dziwna sprawa
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:30   #348
Sylwia139
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia139
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła, Poznań
Wiadomości: 1 872
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
GG do Sylwia139
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

wystawiła przekupkę chociaż nie dostała jeszcze rzeczy?? ale pozytywną? bo nie masz żadnych negatywów. może nie miała czasu odebrać z poczty, albo coś się stało. patrzyłaś czy się loguje? jeśli nie to poczekaj z wysyłaniem paczki ponownie, może się odezwie i się wtedy dogadacie
Sylwia139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:42   #349
Avu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 745
Przekupka: 13 pkt / 82% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Anulek88: tak, poruszałam już tu Twoją sprawę i dziewczyny przyznały mi rację. Sukienka wygląda identycznie jak na zdjęciu, materiał też, jest zgodna z opisem więc to czy Ci się spodobała czy nie, nie jest warunkiem pozytywnego komentarza. A tym bardziej strasznie negatywem nie było tu na miejscu. Wystawiłam Ci pozytyw bo jestem zadowolona z gorsetu. Możesz mi wystawić neutral, nie ma to już dla mnie znaczenia choć i tak uważam, że będzie bezpodstawny.

Hotter: odpisałam Ci na PW. Zrobiłabym to wcześniej ale nie wiedziec czemu nie mogłam zalogować sie na wizaż Przepraszam...

Ja już znikam.
Avu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 10:14   #350
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Skoro przesyłki nie odebrała to musiała lezec (chyba7 czy 14 dni) na poczie... nie rozumiem czemu wystawiła Ci przekupkę. Po wystawieniu przekupki wymiana jest zakonczona, wiec teoretycznie nie musiałabyś chyba nic juz robic.
Ale wiadomo ze w ramach uczciwości tak zachować się nie należy. Myślę że powinnaś czekać na jej odpowiedz (nie loguje się czy nie odpisuje?) według mnie powinna zwrócić Ci za wysyłkę w jedna stronę chociaż, bo przecież powinna otrzymać awizo a mimo to paczka do Ciebie wrócila.
Dziwna sprawa

Właśnie pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło Wczoraj o 23:29 się logowała, a nic mi nie odpisała
chciałabym jej wysłać bluzkę i mieć z głowy niech już mi nic nie zwraca tylko pokryje koszt tej przesyłki... poczekam jeszcze trochę jak się nie odezwie to ponownie wyślę pw... Ja chcę być w porządku tym bardziej, że skoro ta przekupka sie pojawiła (ja myślałam, ze z bluzką wszystko ok) to niech ma pokrycie z prawda

ja słałam 06.09, a stempel na kopercie z datą odesłania jest 23.09....

chcę być uczciwa, ale skoro ktoś nawet nie odpisze to jak się dogadać

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia139 Pokaż wiadomość
wystawiła przekupkę chociaż nie dostała jeszcze rzeczy?? ale pozytywną? bo nie masz żadnych negatywów. może nie miała czasu odebrać z poczty, albo coś się stało. patrzyłaś czy się loguje? jeśli nie to poczekaj z wysyłaniem paczki ponownie, może się odezwie i się wtedy dogadacie

dokładnie... pozytywną ja myślałam, że bluzka doszła i wszystko ok... bo w końcu otrzymałam przekupkę.. i już używałam legginsów
Wizażanka wydaje się być w porządku negocjacje na to wskazywały więc poczekam i może odpisze... bo na razie pomimo logowań zero odzewu...
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 13:36   #351
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Przekupka: 148 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Poczekaj na jej odpowiedź, bo u mnie na poczcie to takie kwiatki się dzieją, że szkoda gadać.

Już dla spokoju latam sama na pocztę jak długo nie dostaje paczki, bo mój przeszanowny pan listonosz po prostu leje na sprawę i nie zostawia mi awizo. Bo przecież po co wchodzić do klatki, jeśli awizo jest tylko dla jednego mieszkańca.

Pomijam fakt, że czasami dostaje awizo wtórne, mimo że pierwszego w życiu nie widziałam na oczy to czasami w ogóle nic nie dostaje i na poczcie się dowiaduje, że owszem - paczka dla mnie jest i leży na poczcie już od kilku dni. "A awiza Pani nie dostała?" .
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 14:56   #352
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Przekupka: 30 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Więc mogę poprosić o przelew na konto [cena wysyłki] wizażankę? I nie odsyłać póki nie dostanę wpłaty.
Rozumiem, że wysyłka to nie taka wielka kwota aczkolwiek jeszcze się uczę i jakoś nie mam ochoty wydawać kieszonkowych na odsyłanie paczki poprzez czyjś błąd.
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 15:14   #353
lo_czek
Wtajemniczenie
 
Avatar lo_czek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: miasto know how :D
Wiadomości: 2 561
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez nvmd Pokaż wiadomość
Więc mogę poprosić o przelew na konto [cena wysyłki] wizażankę? I nie odsyłać póki nie dostanę wpłaty.
Rozumiem, że wysyłka to nie taka wielka kwota aczkolwiek jeszcze się uczę i jakoś nie mam ochoty wydawać kieszonkowych na odsyłanie paczki poprzez czyjś błąd.
Oczywiście, ze tak możesz zrobić
__________________



lo_czek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 15:50   #354
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Ale dzisiaj wątków powstało, chyba wszyscy na pierwszego czekali
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 16:17   #355
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Przekupka: 42 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

no, ja mega czekałam na 1, bo chciałam zrobić dokładki, a nie pozostawiałam miejsca
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:06   #356
Veronca
Zakorzenienie
 
Avatar Veronca
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 302
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

exactly
__________________
"Świat wypadł mi z moich rąk... Jakoś tak nie jest mi nawet żal..."
Veronca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:27   #357
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
No i kolejny raz się przejechałam, ja to mam ostatnio jakiegoś mega pecha.
Dodaje ze swojej strony do bl użytkowniczke AVU
Od jej rzekomego wysłania paczki dobre 3 tyg pisałam, żeby dała jakies potwierdzenie, cokolwiek, bo wciąz nic nie mam, latałam jak głupia na poczte awanturować się że zgubili mi paczkę..
Po tych 3 tyg napisała że bardzo przeprasza, że wysyła paczki raz w tyg a moja została w szafie i że tak tak leży a ona myslała że wysłala.. udałam że łyknełam, bo pomyslalam ze moze po prostu zapomniala wyslac/nie miala czasu/ byla chora - no wiecie, zdarza sie.
Napisala ze wysle priorytetem na nastepny dzien i dolozy jakis gratis.
Minely kolejne 3 tyg, znow moje proszenie, blaganie o jakies potwierdzenie wysylki, zero odzewu z jej strony.
Napisalam do moderatora, okazalo sie ze to klon konta jakies uzytkowniczki zbanowanej za oszustwa na ciuchlandii.

ja to mam ostatnio pecha;(.
Czy ona nie powinna mieć bana?
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 23:39   #358
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Przekupka: 42 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

no niby powinna..
a nie ma ? bo nie sprawdzalam nawet Oo

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Czy ona nie powinna mieć bana?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 13:11   #359
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

faktycznie - ma 3 negatywy
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 20:16   #360
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Mam pytanie odnośnie wystawiania przekupek przy powtórnej wymianie z tą samą osobą. Rozumiem że punkt w takim wypadku nie będzie doliczony, ale czy mogę i tak wystawić przekupkę - komentarz, czy zostanie ona usunięta jako dubel?
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.