Choroba Hashimoto - zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 12:24   #2851
fantasia_a
Przyczajenie
 
Avatar fantasia_a
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 23
GG do fantasia_a
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Witam. Tydzień temu zdiagnozowano u mnie chorobę Hashimoto. Wcześniej przez kilka miesięcy brałam Jodid 200, ponieważ lekarka uznała, że to zwykła niedoczynność. Po dokładniejszych badaniach i zmianie lekarki okazało się, że to właśnie Hashimoto. Od 4 dni biorę Euthyrox 25 i od pierwszego dnia straciłam apetyt. Nic nie mogę jeść, nie czuję w ogóle głodu. Czy ktoś z Was podobnie zareagował na ten lek? Czy powinnam zgłosić się z tym do lekarza? Lekarka kazała mi przyjść dopiero za 5 tygodni. Z góry dziękuję za odpowiedź.
fantasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:24   #2852
pureinsanity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

o euthyroxie krążą różne legendy, to fakt, ale żeby brak apetytu?
generalnie każda ingerencja w gospodarkę hormonalną organizmu niesie za sobą jakieś skutki uboczne. jeśli się denerwujesz, skontaktuj się z endo. albo poczekaj - mnie przez pierwsze 2 tygodnie euthyroxu męczyła bezsenność połączona z koszmarami sennymi, ale przeszło.
pureinsanity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:27   #2853
Liz36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Zażywam euthyrox już jakiś czas i nie zauważyłam u siebie żadnych zależności związanych z apetytem. Czasem mam duży, czasem żaden. Różnie to bywa.

Też mam Hashimoto - już półtora roku o tym wiem. Czuję się fatalnie. Pomimo rocznego zażywania euthyroxu. Właściwie nie mam niedoczynności. Wyniki TSH nigdy nie wyszły poza widełki laboratoryjne. Lekarka zapisała mi niedużą dawkę hormonu, bo źle się czułam, prosiłam ją, żeby mi jakoś pomogła. Myślałam, że euthyrox mnie postawi na nogi. Ale dalej coś jest nie tak. Słuchajcie, a może sobie zrobię badania FT3 i FT4? FT3 nigdy nie miałam robione, FT4 tylko raz, na samym początku. Błądzę trochę po omacku - nie wiem, co mam robić. Przecież nie można tak żyć, że nie mam siły na nic, męczę się z byle powodu, ciągle chce mi się spać... Przecież przy normalnym TSH (obecnie 0,939) nie powinnam tego tak odczuwać... Co o tym myślicie?
Liz36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:41   #2854
fantasia_a
Przyczajenie
 
Avatar fantasia_a
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 23
GG do fantasia_a
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Masz rację pureinsanity raczej zaczekam jakieś 2-3 tygodnie, jeżeli się nie poprawi, to zgłoszę się do endo wcześniej.

Liz36 powinnaś zrobić ft3 i ft4, ponieważ one pokazują poziom hormonów w organizmie. Ja robiłam już dwa razy i mam zrobic przed kolejną wizytą u endo. I koniecznie trzeba monitorować TSH. Ja miałam jeszcze dwa razy robione usg tarczycy.
fantasia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:48   #2855
Liz36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

TSH mam robione przed każdą wizytą, ale czytałam ten wątek i wiele osób pisało o FT3 i FT4. USG miałam robione na samym początku, więc 1,5 roku temu. Wizytę u lekarki mam w następnym tygodniu, w tym pójdę na badania krwi... Tak bym chciała się czuć tak jak jeszcze parę lat temu...
Liz36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:51   #2856
Olik23
Raczkowanie
 
Avatar Olik23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 200
GG do Olik23
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Ja po Euthyroxie nie miałam żadnych skutków ubocznych, a w pewnym momencie brałam nawet 175 codziennie. Ale ja w sumie zawsze tabletki jak drażetki mogłam łykać i nigdy mi nic nie było.

Co do badan to radziłabym zrobić cały pakiet tzn TSh, FT3 i FT4.
Olik23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:39   #2857
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Mi również nic nie jest po euthyroxie, więc jestem ciekawa, jakie "legendy" krążą o tym cudownym leku? Także radzę zrobić pakiet badań, o których wspomniała koleżanka

Ja czekam na swoje wyniki przeciwciał, być może będą za kilka dni
Robiłam morfologię i wyszło mi troszkę za mało płytek krwi muszę skoczyć do lekarza
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 21:49   #2858
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Agata a nie jesteś przeziębiona?
Ja robię badanie płytek zawsze co 3 miechy bo na małopłytkowość choruję. Jaki wynik Ci wyszedł?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:06   #2859
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Agata a nie jesteś przeziębiona?
Ja robię badanie płytek zawsze co 3 miechy bo na małopłytkowość choruję. Jaki wynik Ci wyszedł?
Jakoś specjalnie przeziębiona nie jestem, co prawda mam niewielki katar i mały ból gardła, ale u mnie o tej porze roku to "normalne"
Niewiele mi odbiega od normy, ale zawsze było ok
Mam 122 tys/ul przy normie 140-440

Poprzednio (w kwietniu w innym labie) miałam 177 tys/ul przy normie 130-350.
Próbuje tego nie łączyć z tą moją nieszczęsną ferrytyną (niby) w normie
__________________
Vouloir c'est pouvoir

Edytowane przez a_g_a_t_a
Czas edycji: 2011-10-02 o 22:07
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:14   #2860
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Witajcie dziewczyny.
Jestem tu nowa.Od półtorej roku leczę się na niedoczynność tarczycy, a od jakiś 5 miesięcy mam zdiagnozowaną hasi.Biorę eutchyrox 125/150 i tsh jest ostatnio w normie 0,68.Nie czułam się po nim zle wcześniej ani obecnie.Mój problem to wypadające garściami włosy od roku.Tragedia.Nie biorę żadnych innych leków i mam pytanie czy to może być z powodu hasi czy jakiś skutek uboczny eutchyroxu.?Co o tym sądzicie, może też któraś ma taki problem?
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:41   #2861
Liz36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Wydaje mi się, że wypadanie włosów to nie tyle efekt zażywania euthyroxu, co choroby Hashimoto. Ja mam tak ciągle. Ostatnio zażywam cynk - jak myślicie, pomoże?
Liz36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 09:58   #2862
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Ja na te moje nieszczęsne włosy też dostałam od lekarza Zincars ale fatalnie się po tym czułam.A może znacie coś co pomaga ,bo na mnie nie działa już chyba nic ale zawsze trzeba próbować i pytać.
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 10:23   #2863
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Jakoś specjalnie przeziębiona nie jestem, co prawda mam niewielki katar i mały ból gardła, ale u mnie o tej porze roku to "normalne"
Niewiele mi odbiega od normy, ale zawsze było ok
Mam 122 tys/ul przy normie 140-440

Poprzednio (w kwietniu w innym labie) miałam 177 tys/ul przy normie 130-350.
Próbuje tego nie łączyć z tą moją nieszczęsną ferrytyną (niby) w normie
Może Ty generalnie masz niski poziom płytek?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 10:29   #2864
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Ja na te moje nieszczęsne włosy też dostałam od lekarza Zincars ale fatalnie się po tym czułam.A może znacie coś co pomaga ,bo na mnie nie działa już chyba nic ale zawsze trzeba próbować i pytać.
o, to ciekawe, było Ci niedobrze? ja dostałam Zincteral na anemię, i też fataaaalnie się po nim czułam, zjadłam kilka tabletek i odstawiłam ... ale mi aktualnie nie wypadają włosy (tfu tfu tfu, odpukać)
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:08   #2865
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Agison ja po zincars nic nie mogłam zjeść sam widok jedzenia i jego zapach przyprawiał mnie o wymioty.Śmiałam się ,że to dobrze ,bo wreszcie schudnę ale po 5 dniach wymiękłam.Czytałam gdzieś w necie ,że eutchyrox po obniżeniu tsh do normy powoduje spadek wagi.Nie wiem czy to prawda ,bo ja biorę już rok i nic nie schudłam a wręcz przeciwnie mimo ,że odżywiam się normalnie to tyję.Jak to jest u was.?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Agison odnośnie włosów to szczęściara z Ciebie i przykro mi ale szczerze Ci zazdroszczę ale tak pozytywnie.
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:08   #2866
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

U siebie spadku wagi nie zanotowałam Euthyrox biorę 3 lata.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:10   #2867
Olik23
Raczkowanie
 
Avatar Olik23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 200
GG do Olik23
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Kurka blaszka

No i mam wyniki.

TBII - 2,60IU/I przy normie <1,5 - ujemny

Czyli w zasadzie już do Was nie pasuje Bo z Hashimoto mi się Graves-Basedow zrobił. No po prostu extra
Olik23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:19   #2868
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Dziewczyny a wy też macie coś takiego jakby Was w gardle coś ściskało?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Olik przykro mi ale ja sama nie wiem co gorsze pozostaje nam chyba już tylko mieć nadzieję ,że wszystko będzie dobrze.
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:20   #2869
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Gucia ja mam cały czas takie uczucie jakbym miała flegmę w gardle. Ale ucisku żadnego nie czuję.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 11:28   #2870
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Mezaga wiem o czym piszesz.Kurka tak czytam i czytam o tym hasi i cholera mnie bierze.Ja nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem a od półtora roku wiecznie cos mi jest.Porażka.Ciągle katar, jakieś bóle gardła ,stawów.Załamać się można.A na wizyty u endo trzeba czekać po 3 miesiące.Masakra jakaś.Dziewczyny a czy to normalne ,ze mój endo nigdy nie zlecił mi badania ft3 i ft4?
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:36   #2871
Liz36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Właśnie - jeśli to nie jest jakieś długie i skomplikowane do wytłumaczenia, to o co chodzi z FT3 i FT4. Jutro idę sobie zrobić te badania - pierwszy raz w życiu. O czym one mogę świadczyć?
Jeszcze dopiszę jedną prośbę- pytanie. Skoro już jutro wybiorę się na badania, to co można zrobić jeszcze? Ostatnio cholesterol wyszedł mi podwyższony - czy zrobić może lipidogram? I jeszcze pytanie o żelazo. Miałam robioną morfologię i wszystko w niej było dobrze - czy jest sens wtedy robienia ferrytyny?

Edytowane przez Liz36
Czas edycji: 2011-10-03 o 11:43
Liz36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:49   #2872
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Agison ja po zincars nic nie mogłam zjeść sam widok jedzenia i jego zapach przyprawiał mnie o wymioty.Śmiałam się ,że to dobrze ,bo wreszcie schudnę ale po 5 dniach wymiękłam.Czytałam gdzieś w necie ,że eutchyrox po obniżeniu tsh do normy powoduje spadek wagi.Nie wiem czy to prawda ,bo ja biorę już rok i nic nie schudłam a wręcz przeciwnie mimo ,że odżywiam się normalnie to tyję.Jak to jest u was.?
rozumiem ... mi było po nim tak niedopsz że myslałam że będę wymiotować - coś dziwnego musi być z tym cynkiem
co do wagi i euthyroksu, to ja go nie biorę więc się nie wypowiem
Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Agison odnośnie włosów to szczęściara z Ciebie i przykro mi ale szczerze Ci zazdroszczę ale tak pozytywnie.
wiesz co, nie masz czego, bo ja już przeszłam swoje - zmagałam sie z koszmarnym wypadaniem jakiś czas temu, więc też już mam bagaż doświadczeń w tej kwestii
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:52   #2873
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Agison błagam napisz mi co się stało , co brałaś na te włosy ,że wreszcie przestały.PROSZĘ ja jestem zdesperowana i mam chyba już jakąś psychozę włosową
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:01   #2874
pureinsanity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

widzę, że co lekarz to inne zalecenia. też nie wyszłam poza widełki TSH, też po ok. 2-3 tygodniach pobudzenia i euforii wróciłam do przesuszonej, depresyjnej wersji siebie, a jedyne czego oczekuje ode mnie endo co wizytę to TSH, bo FT3 i FT4 mówią o czym innym (na poziom FT3 i FT4 wpływać może nawet ciężka choroba czy stan zapalny, a ich zmiany są niezależne od chorób tarczycy). nawet takie coś znalazłam:
http://www.endokrynologia.net/tarczy...C5%84-tarczycy
ale z tego co wyczytuję w waszych postach to ich poziom też może być ważny

co do legend o euthyroxie, to ma on powodować wszelkie zło tego świata. od wypadania włosów właśnie aż po kurzą ślepotę.
pureinsanity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:05   #2875
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Agison błagam napisz mi co się stało , co brałaś na te włosy ,że wreszcie przestały.PROSZĘ ja jestem zdesperowana i mam chyba już jakąś psychozę włosową
nie wiem czy Ci pomogę, bo mi wypadały po odstawieniu plastrów Evra ale w sumie to uniwersalne metody - naskalpowo używałam czarną rzepkę (sok wyciśnięty ze świeżej) i łykałam Revalid, no i to głównie to ... teraz też ciągle coś łykam na włosiska, dbam o nie jak mogę, na razie trzymają się głowy, oby tak dalej, bo wiem co to znaczy psychoza włosowa ...
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:08   #2876
Liz36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 15
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Ja się czuję tak źle, że już robię badania na oślep, byle tylko sobie pomóc. Bo lekarze... no cóż. Moi lekarze twierdzą, że Hashimoto nie daje absolutnie żadnych objawów. zresztą jak się czyta wypowiedzi lekarzy w necie, to jest to samo. Przerzuciłam parę stron i przeczytałam, że mimo dobrej morfologii trzeba zbadać tą ferrytynę, więc to zrobię.
A co do włosów - ja zażywam najwzyklejszy cynk - tak pisze na opakowaniu. Pisze tam jeszcze, że się go zażywa aby mieć gładką cerę, mocne paznokcie i włosy. Taaaa, pisze co pisze, jak to będzie, to zobaczymy. Na pewno nie mam żadnych atrakcji żołądkowych po nim, więc warto spróbować. W tabletce jest 10 mg, zaczęłam od jednej, teraz próbuję 2. Ale chętnie wysłucham Waszych rad - byłoby miło opanować to wypadanie włosów...
Liz36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:11   #2877
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy


Agison
ta psychoza to obsesyjne oglądanie włosów ale również gapienie się na włosy innych obcych ludzi.Ja mam taką obsesję i nazwałam ją psychoza włosową.
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:14   #2878
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pureinsanity Pokaż wiadomość
co do legend o euthyroxie, to ma on powodować wszelkie zło tego świata. od wypadania włosów właśnie aż po kurzą ślepotę.
Nie popadajmy w paranoję
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:33   #2879
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Gucia ja mam cały czas takie uczucie jakbym miała flegmę w gardle. Ale ucisku żadnego nie czuję.
ja to samo
jakiś czas temu miałam to uczucie praktycznie codziennie ale ostatnio zauważyłam że rzadziej się to pojawia



hmm, w tym tygodniu robię TSH, no ciekawa jestem wyniku
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:36   #2880
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
ja to samo
jakiś czas temu miałam to uczucie praktycznie codziennie ale ostatnio zauważyłam że rzadziej się to pojawia



hmm, w tym tygodniu robię TSH, no ciekawa jestem wyniku
Ja nie wiem czy to czasem nie jest od łykania tylu leków. Jak brałam tylko euthyrox to takich problemów nie miałam ale teraz biorę sporo tabletek i może to od tego.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.