Top Model - część II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-03, 00:22   #1411
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Top Model - część II

Magda ma ladna twarz, ale ma za grube uda i biodra. Nikt nie zatrudni modelki na wybieg, ktora ma 96cm w obwodzie. Musialaby miec najwyzej 88cm. Szkoda ze Oliwia ma tylko 170cm, ale mam nadzieje ze zrobi kariere jako modelka bielizny czy strojow kapielowych. Tylko zeby nie byla to jakas tandetna fima, ktora fotoszopuje modelki na plastik i robi sesje jak z burdelu, co sie czesto zdarza polskim firmom bieliznianym. Gabriela nie dosc ze za niska to ma krotkie nogi. Karolina jet bardzo ladna i ma ciekawa twarz, twarzy Olgi jakos nie moge zapamietac, nie wiem czemu. Ania ma dobre wymiary, moze 2 cm mniej w biodrach i bedzie idealnie. Poza tym zadroszcze jej wzrostu, ja mam tylko 160cm A tak z wysoka wszystko lepiej widac, zawsze mam takie wrazenie jak zaloe 10cm-owe obcasy.
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:32   #1412
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Top Model - część II

Mi się widzi, że Asia ma potencjał. Powtórzę po raz setny, modelka nie musi być ładna Kojarzymy modelki głównie z sesji zdjęciowych. Ale jak spojrzeć na takie na wybiegu - przecież one są paskudne, autentycznie. Co 5 może się zdarzy ładna.
A Michalina chyba lepiej wygląda w platynie. Na początku mi się nie podobało, ale jak ma te włosy krótsze, rozjaśnione i rozpuszczone to wygląda bardziej kobieco. Góra jej głowy - czoło, linia włosów - zawsze mi się jakoś tak męsko kojarzyła, teraz wygląda bardzo ładnie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:02   #1413
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Tak, coś w tym jest. Magda ma super twarz, Olga też moim zdaniem nadaje się na modelkę, świetnie wychodzi na zdjęciach.
Bo Olga jest modelką. Chodziła po wybiegach i współpracowała/współpracuje z D'Vision.

Przy okazji chciałam się pochwalić
http://www.f4f.diversesystem.com/bb06gfr3lbomi7qfgcdp

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mi się widzi, że Asia ma potencjał. Powtórzę po raz setny, modelka nie musi być ładna Kojarzymy modelki głównie z sesji zdjęciowych. Ale jak spojrzeć na takie na wybiegu - przecież one są paskudne, autentycznie. Co 5 może się zdarzy ładna.
A Michalina chyba lepiej wygląda w platynie. Na początku mi się nie podobało, ale jak ma te włosy krótsze, rozjaśnione i rozpuszczone to wygląda bardziej kobieco. Góra jej głowy - czoło, linia włosów - zawsze mi się jakoś tak męsko kojarzyła, teraz wygląda bardzo ładnie
Mam podobne przemyślenia Aśka na zdjęciu portretowym Glamour wyszła przepięknie, tej jej kości policzkowe

Na początku też się obruszyłam na ścinanie włosów Michalinie, ale znowu zdjęcie portretowe z wywiadu mnie wyprowadziło z błędu: krótkie włosy tak wydobywają jej rysy, że aż chce się mruczeć ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:25   #1414
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Zastawaniem się, co tam robi Asia? Dla mnie jest po prostu brzydka
Najbardziej z urody podobają mi się: Olga, Oliwia, Wera i Victoria zanim ją skrzywdzili nowym kolorem włosów.
Dorota mi się nie podoba , tzn. nie jest brzydka, ale jakoś mi się nie widzi.
Gabryśka mnie irytuje, a Anki już mam dość
Magda i Michalina też mi się nie podobają, ale chyba najbardziej się nadają, są niesamowicie charakterystyczne.
Anja Rubik tez piekna nie jest, a na dzien dzisiejszy nawet straszy figurą. Nie ma reguły, że modelka ma byc piekną
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:34   #1415
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mi się widzi, że Asia ma potencjał. Powtórzę po raz setny, modelka nie musi być ładna
Dokładnie, to nie konkurs piękności Joanna ma większe doświadczenie i lepsze warunki (wzrost, wymiary, charakterystyczna twarz) niż większość uczestniczek:
http://www.spp.com.pl/model.php?acti...3f02228b3b9b5a
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:53   #1416
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Ja obstawiam, że w tym tygodniu wyleci raczej Natalia
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:04   #1417
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że w tym tygodniu wyleci raczej Natalia
jesli mam byc szczera-nie obraziłabym się. Mi jakoś ona nie przypadła do gustu i uprzedzam, że nie chodzi o kolor skóry :d
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 11:23   #1418
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Top Model - część II

Dla mnie też Natalia może odpaść Wyglądem nie zachwyca, a na zdjęciach wychodzi przeciętnie.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:50   #1419
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Bo Olga jest modelką. Chodziła po wybiegach i współpracowała/współpracuje z D'Vision.

Przy okazji chciałam się pochwalić

http://www.f4f.diversesystem.com/bb06gfr3lbomi7qfgcdp


Mam podobne przemyślenia Aśka na zdjęciu portretowym Glamour wyszła przepięknie, tej jej kości policzkowe
Tak więc nic dziwnego, widać, że czuje się swobodnie przed obiektywem.
Ooo gratulacje.
Tak, mam takie samo zdanie na temat Asi. Cudownie fotogeniczna a i na wybieg nadaje się znakomicie.
Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że w tym tygodniu wyleci raczej Natalia
Prawdopodobnie tak. Ładna i sympatyczna dziewczyna ale raczej modelką nie będzie..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 11:53   #1420
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Top Model - część II

Najbardziej do gustu jeśli chodzi o wygląd przypadła mi Oliwia, Olga i Viktoria(przed zmianą koloru).
Za to Karolina mi się strasznie nie podoba. Bez urazy, ale przypomina mi trochę zombi/truposza :P strasznie koścista twarz i do tego wybałuszone oczy
arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:02   #1421
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Dokładnie, to nie konkurs piękności Joanna ma większe doświadczenie i lepsze warunki (wzrost, wymiary, charakterystyczna twarz) niż większość uczestniczek:
http://www.spp.com.pl/model.php?acti...3f02228b3b9b5a
O kurczę, to ona? No ładnie! Bardzo miło mnie zaskoczyła )

(aczkolwiek nie ukrywam, że nie wiem czemu modelki agencyjne zgłaszają siędo takiego programu O.o)
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 12:28   #1422
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
Najbardziej do gustu jeśli chodzi o wygląd przypadła mi Oliwia, Olga i Viktoria(przed zmianą koloru).
Za to Karolina mi się strasznie nie podoba. Bez urazy, ale przypomina mi trochę zombi/truposza :P strasznie koścista twarz i do tego wybałuszone oczy

W podstawówce miałam taką nauczycielkę od polaka, wyglądała jak Karolina, bardzo podobna
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:34   #1423
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Top Model - część II

Też trochę nie ogarniam co robią tam modelki agencyjne.


A w ogóle mam wrażenie, że dużo dziewczyn piszących tutaj uważa, że to jest konkurs na Miss, a nie na modelkę

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

A Karolina też mi się nie podoba, kojarzy mi się z Weroniką Rosati i jej wiecznym dziwnym wyrazem twarzy. No i kolorystycznie jest podobna. I w jej przypadku duże oczy zdecydowanie nie służą urodzie.
Tez jakoś super chyba na zdjęciach jej nie poszło? Czy się mylę?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 13:36   #1424
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Też trochę nie ogarniam co robią tam modelki agencyjne.


A w ogóle mam wrażenie, że dużo dziewczyn piszących tutaj uważa, że to jest konkurs na Miss, a nie na modelkę

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

A Karolina też mi się nie podoba, kojarzy mi się z Weroniką Rosati i jej wiecznym dziwnym wyrazem twarzy. No i kolorystycznie jest podobna. I w jej przypadku duże oczy zdecydowanie nie służą urodzie.
Tez jakoś super chyba na zdjęciach jej nie poszło? Czy się mylę?
Na sesji z ,,koniem''???? Dżoana mówiła, że wyszła ładnie więc chyba nie najgorzej, choć Woliński ja opier...
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 14:19   #1425
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A Karolina też mi się nie podoba, kojarzy mi się z Weroniką Rosati i jej wiecznym dziwnym wyrazem twarzy. No i kolorystycznie jest podobna. I w jej przypadku duże oczy zdecydowanie nie służą urodzie.
Tez jakoś super chyba na zdjęciach jej nie poszło? Czy się mylę?
Weronika dużo ładniejsza Nie lubię jej, ale to niebrzydka dziewczyna, a Karolina w ogóle mi się nie podoba. Może będzie super wychodziła na zdjęciach, kto wie, ale finału nie wróżę.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 15:02   #1426
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
Najbardziej do gustu jeśli chodzi o wygląd przypadła mi Oliwia, Olga i Viktoria(przed zmianą koloru).
Za to Karolina mi się strasznie nie podoba. Bez urazy, ale przypomina mi trochę zombi/truposza :P strasznie koścista twarz i do tego wybałuszone oczy
masz taki sam gust jak ja

wg mnie najładniejsza jest Viktoria,Potem Oliwia,a na 3 Olga

ale dużą popularnością cieszy się też uroda Doroty..mnie się ona nie podoba,ma nieco wulgarny typ urody
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 15:32   #1427
cornflake-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
Dot.: Top Model - część II

Dorota niesamowicie kojarzy mi się z Magdą Boczarską... No i faktycznie,niby taka subtelna blondynka,a jednak ma w sobie coś wulgarnego
cornflake-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:00   #1428
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

Moze to nie konkurs miss, ale kurcze czy Top modelki nie są piekne?
Moim zdaniem są.

Poza tym skoro to taki arcykonkurs na modelke co robią tam niskie dziewczyny lub zaporowo wydziarane? Wiem, ze modelki moga miec jakies delikatne dziarki, ale nie jakiegoś smoka na polowie nogi (który wgl wedlug mnie jest paskudny)
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:28   #1429
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Top Model - część II

to wąż jest chyba
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 18:28   #1430
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

no faktycznie Wiktoria jest śliczna moim zdaniem, ale z tymi dziarami to najwiekszą kariere by zrobila na fanpage'u 'jaram sie wydziaranymi laskami'

a Gabriela juz na pudlu z okazji tego ze nie zdała matury :P
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:24   #1431
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Dokładnie, to nie konkurs piękności Joanna ma większe doświadczenie i lepsze warunki (wzrost, wymiary, charakterystyczna twarz) niż większość uczestniczek:
http://www.spp.com.pl/model.php?acti...3f02228b3b9b5a
mnie się ta sesja nie podoba
jak dla mnie ona jest koniowata, też trochę 'męska', produkt reklamowany przez nią by mnie nie zachęcił. nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mi się widzi, że Asia ma potencjał. Powtórzę po raz setny, modelka nie musi być ładna
Wg mnie modelka nie musi być pięknością, ale nie może też być brzydka.
Oliwii np też nie uważam za jakąś bardzo ładną, ale jest ciekawa. Asia przy niej wygląda marnie.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 20:03   #1432
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Top Model - część II

Mnie się podoba oryginalna, dość androgyniczna uroda Joanny. Fajnie wychodzi na zdjęciach, przy tym wydaje się być sensowną dziewczyną. Nie uważam, by była brzydka - nie jest oczywiście klasyczną pięknością, ale jest ciekawa, intrygująca. Aktualnie to chyba jej najbardziej kibicuję.

W jakiś sposób urzeka mnie też Karolina, chociaż nie jestem fanką tego typu urody. Na zdjęciu wyszła bardzo dobrze, wg mnie pasuje do tego typu stylizacji, raczej surowych.
__________________
Procrastinate now and panic later.

Edytowane przez malagaw
Czas edycji: 2011-10-03 o 20:10
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 20:44   #1433
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez cornflake-girl Pokaż wiadomość
Dorota niesamowicie kojarzy mi się z Magdą Boczarską...
Według mnie z kolei ona jest klonem Agnieszki Włodarczyk

Poza tym Karolina akurat mi się podoba
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 20:53   #1434
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Nie no, są też brzydkie modelki, np. Lara Stone mnie przeraża O.o Jest tak oryginalna, że nawet do mnie nie przemawia O.o

Dorota też jest fajna, tylko wybrali dziwne ujęcie... W ogóle dziwnie powychodziły niektóre dziewczyny na tych fotach :/ Olka na zdjęciu w stodole praktycznie stoi niewidzialna.

Hi, hi, mogę się Wam pochwalić? http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:17   #1435
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość

Hi, hi, mogę się Wam pochwalić? http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Z twarzy przypominasz mi trochę Claudię Schiffer...
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:18   #1436
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość

Hi, hi, mogę się Wam pochwalić? http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

już polubiłam
valercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:46   #1437
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

a widzisz mnie się Lara bardzo podoba.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:52   #1438
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Też trochę nie ogarniam co robią tam modelki agencyjne.


A w ogóle mam wrażenie, że dużo dziewczyn piszących tutaj uważa, że to jest konkurs na Miss, a nie na modelkę [COLOR="Silver"]
A dlaczego miałoby nie być dziewczyn z agencji ? Przecież nikt nie mówił, że mają być amatorki. Zaraz się i tak okaże, że większość już tu i tam pozowała

Co do tego, że wszyscy myślą, że to Miss (nie tylko osoby piszące tutaj) to jakoś mnie to nie dziwi. Skoro w programie się powtarza: 50 czy tam 13 najpiękniejszych Polek, a nawet w poprzednim finale padł tekst o 3 najpiękniejszych Polkach to jak to ludzie mają odbierać? Oczywiście to głupie, bo tu oczywiście nie o to chodzi, ale widocznie tak się lepiej sprzedaje...

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Nie no, są też brzydkie modelki, np. Lara Stone mnie przeraża O.o Jest tak oryginalna, że nawet do mnie nie przemawia O.o
Rozumiem, że komuś może się nie podobać Kelly Mittendorf (ostatnia kampania Prady), Lindsey Wixon , Stella Tenant, ale nie Lara (która z resztą mieszka u mnie na awatarze )
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:57   #1439
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

A Lindsey Wixson, Iekeliene Stange, Kelly Mittendorf, Jamie Bochert? Jest pełno top modelek które nie grzeszą urodą a odnoszą sukcesy i wychodzą rewelacyjnie na zdjęciach :P Mnie Lara się również bardzo podoba.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 22:28   #1440
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Top Model - część II

Wypowiedź Ani Płaczki :

Masz jakieś rady dla dziewczyn zaczynających swoją przygodę w świecie mody?
Dla dziewczyn, które chciałyby wziąć udział w tego typu programie, mam pomocną radę. Bądźcie pewne siebie, nie pokazujcie słabości, bo ktoś może to wykorzystać. W jakiś sposób trzeba przekonać jurorów, że jesteście pewne swojego ciała i wiecie, jak nim pracować. Ważny jest też uśmiech. Bardzo pomocne jest opowiadanie o swoich zainteresowaniach. Nie mówiąc o tym, że trzeba mieć ciekawą historią, by się wyróżnić. Traumy, tragedie poruszają jurorów i widzów. Albo jak mówi Joanna: „You must have the whole package”!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.