Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 21:46   #91
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Chyba TRWAM
jak ci chyba to se uwiąż

zasłyszane od znajomych z telewizji
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:50   #92
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Masz rację powinnam jeszcze wspomnieć o Pani Zycie, zwłaszcza że w porównaniu z Janem -Vincentem była ekonomistą wręcz wybitnym. Na jej przykładzie się okazało, że kobieta umie trzymać budżet państwa w ryzach lepiej niż mężczyzna. A dzięki Vincentowi od wymarzonej Irlandii zniosło nas daleko, daleko... w kierunku Grecji.
Jak się nie ma jak zdyskredytować przeciwnika to się wali jego drugim imieniem czy jak?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:52   #93
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jak się nie ma jak zdyskredytować przeciwnika to się wali jego drugim imieniem czy jak?
Po prostu Vincent mi się najbardziej podoba ze wszystkich 3 imion ministra
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 21:56   #94
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Masz rację powinnam jeszcze wspomnieć o Pani Zycie, zwłaszcza że w porównaniu z Janem -Vincentem była ekonomistą wręcz wybitnym. Na jej przykładzie się okazało, że kobieta umie trzymać budżet państwa w ryzach lepiej niż mężczyzna. A dzięki Vincentowi od wymarzonej Irlandii zniosło nas daleko, daleko... w kierunku Grecji.

Powiedz mi czy jest coś co Twoim zdaniem PIS zrobiło źle?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:03   #95
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Po prostu Vincent mi się najbardziej podoba ze wszystkich 3 imion ministra
Spoko, ale to nie jest jego pierwsze imię i ja bym np. nie chciała, żeby kto sobie nazywał mnie Anną, bo mu się to bardziej podoba...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:05   #96
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Odnosic się do Twojej wypowiedzi nie będę bo byłoby to bezproduktywne - mam dziwne wrażenie że uważasz mnie za zwolenniczkę PO, co nie jest prawdą. Jeśli nie wyprowadź mnie proszę z błędu.
Czy jesteś, czy nie to już Twoja sprawa, aczkolwiek nie wiem czemu odnoszenie się do mojej wypowiedzi jest bezproduktywne.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nie irytuję się - tylko stwierdziłam, że nie będę przekonywać przekonanych. Nie na darmo mówi się, że PIS ma żelazny elektorat

A co do choroby psychicznej - cóż jak widzę, że jest chory to wiem, że jest chory. I jakoś dziwnym trafem pokazują ją tak samo na TVP jaki i TVN. Moim zdaniem on cierpi na schizofrenię paranoidalną.
Ano racja w końcu KRRIT opanowało już PO.

tak trochę zbaczając z tematu PO też ma swój żelazny elektorat, czyli tych którzy boją się PiSu i różnymi - jak widać skutecznymi sposobami go mobilizuję. Mam wrażenie, że wielu ludzi nie interesują takie rzeczy jak choćby rosnący dług publiczny, rosnące podatki, inflacja itp. Lepiej jak media rzucą jakiś chwytliwy temat typu co kto powiedział, lub gdzie jest krzyż. Ot, i jest woda na młyn.
Jasne, że można nie lubić danej opcji politycznej z jakiś tam względów, ale jak większość mediów trąbi ciągle to samo. W wielu pismach typu Wprost każdy artykuł dotyczy PiSu o tym co powiedział Kaczyński i jaki straszny jest Kaczyński i ciągle nawijanie o tym samym. Do tego pomoże grono celebrytów i pochlebców typu Wojewódźki i rosną słupki poparcia.
Wczoraj Lisek w wywiadzie z Kaczyńskim już wychodził z siebie, żeby tylko go sprowokować, zadawał jakieś bzdetne pytania i wyciągał jakieś w ogóle bez znaczenia rzeczy i materiały zamiast pytać o konkrety. Aż kipiał ze złości kiedy jego rozmówca był zupełnie spokojny. Prawdziwie 'obiektywny' i 'profesjonalny' dziennikarz godny Olejnik.
Mi się już tego populizmu odechciewa.

Co do pierwotnego tematu wątku i wypowiedzi tej babki z PiSu to będę musiała się bliżej zaznajomić żeby się wypowiedzieć. Tak czy siak wypowiedziała swoje zdanie i mnie to osobiście nie boli, bo to jej zdanie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:13   #97
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Telewizja TVN jak w soczewce skupia poglądy III RP, żywcem przeniesione z PRL. Nie ma w tym nic dziwnego – stworzyli ją przecież ludzie, którzy Polsce Ludowej zawdzięczają karierę i ogromne pieniądze.

Mariusz Walter, jeden z twórców koncernu ITI, zawsze był związany z PZPR – zarówno formalnie, jak i mentalnie. Świadczą o tym nie tylko znajdujące się w Instytucie Pamięci Narodowej dokumenty, lecz także jego telewizja i pracujący w niej ludzie, bardzo często powiązani rodzinnie z osobami bliskimi szefom koncernu, jak np. Justyna Pochanke. Jej matką jest Renata Pochanke, bliska współpracownica Janiny Chim, głównej księgowej Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ). Renata Pochanke należała do ważniejszych świadków w procesie w sprawie FOZZ. Z kolei ojczym Justyny Pochanke, płk Stefan Gruszczyk, były członek PZPR, często gości w TVN 24 w programach pasierbicy. Zabiera głos w związku z tragedią smoleńską jako „niezależny” ekspert. Warto przypomnieć, że mówił m.in. o naciskach na pilotów.


RESZTA POD LINKIEM

http://niezalezna.pl/17108-telewizja-sluzbowa

TO KPINA CO NAM PRZEDSTAWIAJĄ TA TELEWIZJA
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 22:14   #98
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Masz rację powinnam jeszcze wspomnieć o Pani Zycie, zwłaszcza że w porównaniu z Janem -Vincentem była ekonomistą wręcz wybitnym. Na jej przykładzie się okazało, że kobieta umie trzymać budżet państwa w ryzach lepiej niż mężczyzna. A dzięki Vincentowi od wymarzonej Irlandii zniosło nas daleko, daleko... w kierunku Grecji.
Akurat możliwe, że jedną z wyborczych obietnic uda się Donkowi przez przypadek spełnić i zostaniemy tą drugą Irlandią. Tylko, że Irlandia teraz to nie ta wymarzona Irlandia sprzed kilku lat tylko kraj w kryzysie.

ehh, a tak naprawdę to nie ma się z czego śmiać.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Z racji, że mam znajomych pracujących w TV wiem, że niestety akurat w PISie jest bardzo ostra polityka tego co kto gdzie może powiedzieć. Żeby trafić do jakiegoś programu czy udzielić wywiadu muszą mieć namaszczenie najwyższego.
A uważasz, że jakikolwiek przedstawiciel jakiejkolwiek partii idzie do jakiegoś programu bez - jak to nazwałaś 'namaszczenia najwyższego'?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-10-04 o 22:20
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:22   #99
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ano racja w końcu KRRIT opanowało już PO.
Nie wiem czy opanowało czy nie, ale obraz Kaczyńskiego w TVP jest cały czas ten sam. Jak PIS panował w TVP to się nie dało patrzeć na wiadmowości

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
RESZTA POD LINKIEM

http://niezalezna.pl/17108-telewizja-sluzbowa

TO KPINA CO NAM PRZEDSTAWIAJĄ TA TELEWIZJA
Proponuję nie oglądać w takim razie.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A uważasz, że jakikolwiek przedstawiciel jakiejkolwiek partii idzie do jakiegoś programu bez - jak to nazwałaś 'namaszczenia najwyższego'?
Wyobraź sobie, że tak.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:24   #100
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

[QUOTE=Lemirka;29792388]


Proponuję nie oglądać w takim razie.[COLOR="Silver"]

a pisałam, że oglądam
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 22:46   #101
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

[QUOTE=siska81;29792428]
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość


Proponuję nie oglądać w takim razie.[COLOR="Silver"]

a pisałam, że oglądam
No to co Cię boli?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 22:46   #102
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy opanowało czy nie, ale obraz Kaczyńskiego w TVP jest cały czas ten sam. Jak PIS panował w TVP to się nie dało patrzeć na wiadmowości
KRRIT reprezentują przedstawiciele PO, SLD i PSL.
Jak dobrze, że teraz na wiadomości da się patrzeć, PO ma pełnię władzy i prezydenta oraz sympatię większości mediów i prasy. Można sobie TVP oglądać spokojnie i do woli i być spokojnym o lepsze jutro.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że tak.
Cóż działacze partii działają zwykle w interesie tejże partii. A Ty wierzysz, że np. taki Palikot jak był jeszcze w PO i gadał i pisał co mu się podobało, bo lubił i tak uważał, a taki bidulek Tusk, nic z tym nie miał wspólnego i nic z tym zrobić nie mógł?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-10-04 o 22:48
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:03   #103
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A Ty wierzysz, że np. taki Palikot jak był jeszcze w PO i gadał i pisał co mu się podobało, bo lubił i tak uważał, a taki bidulek Tusk, nic z tym nie miał wspólnego i nic z tym zrobić nie mógł?
Cytat:
Janusz Palikot dofinansował drukarnię produkującą materiały dla Platformy Obywatelskiej. Jej właściciel Wojciech Guz jest bliskim znajomym polityka. Ta sama drukarnia w dziwnych okolicznościach wygrała niedawno przetargi organizowane przez ludzi powiązanych z Palikotem - ujawnia "Gazeta Polska Codziennie".

Instytut Książki (IK) jest instytucją powołaną w 2004 r. przez ministra kultury. Jego dyrektorem jest Grzegorz Gauden, były redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”. To on w zeszłym roku solidaryzował się z aktorami z Poznania, którzy w liście otwartym poparli Palikota. Domagał się on wówczas sprawdzenia, czy Lech Kaczyński był pijany w czasie lotu do Smoleńska. Janusz Palikot był dumny z poparcia udzielonego przez Gaudena. Pisał o tym na swoim blogu.

W marcu br. opiewający na 1,7 mln zł. przetarg na druk czasopism dla IK wygrała dofinansowana w 2008 r. przez Towarzystwo Inwestycyjne Janusza Palikota SA, drukarnia Petit-Druk z Lublina.

Właściciel tej drukarni Wojciech Guz jest bliskim znajomym Palikota. Według informacji Towarzystwo Inwestycyjne podczas swojej działalności wsparło jedynie tę drukarnię. Jest to ta sama firma, która w 2007 r. drukowała 5 tys. książeczek programowych Platformy Obywatelskiej pt. „Uwolnijmy energię Polaków”. Petit-Druk masowo wydaje również prestiżowe materiały promocyjne dla Lublina i obsadzonych politykami PO gmin z regionu. O dziwo, nie chwali się tym na swojej stronie internetowej. Na pytanie, czy w obecnej kampanii też wykonuje zlecenia dla PO, przedstawiciele drukarni odmówili odpowiedzi.


taki nasz Palikotek a Donaldzik przytupuje i udaje że nic nie wie.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:08   #104
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
KRRIT reprezentują przedstawiciele PO, SLD i PSL.
Jak dobrze, że teraz na wiadomości da się patrzeć, PO ma pełnię władzy i prezydenta oraz sympatię większości mediów i prasy. Można sobie TVP oglądać spokojnie i do woli i być spokojnym o lepsze jutro.



Cóż działacze partii działają zwykle w interesie tejże partii. A Ty wierzysz, że np. taki Palikot jak był jeszcze w PO i gadał i pisał co mu się podobało, bo lubił i tak uważał, a taki bidulek Tusk, nic z tym nie miał wspólnego i nic z tym zrobić nie mógł?
Teraz na TVP nie ma nachalnej proPISowsiej propagandy, i Cię uprzedzę proPO też nie.

A co do drugiego akapitu to chyba normalne co?
Akurat Palikot średnio się przejmował tym co ktoś mu mówi - nawet jeśłi to był Tusk.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:17   #105
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD



---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Bo akurat pani Anna Fotyga (KLIK ) była szkodnikiem i jakkolwiek można o tej kobiecie mówić, mądrością nie grzeszy. Decyzja o tym żeby była ministrem spraw zagranicznych była jedną z najgorszych PiSu (nie mówiąc o tym, że była jedną z, jeśli nie najgorszym ministrem spr. zagr.)

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=248


Edytowane przez siska81
Czas edycji: 2011-10-04 o 23:14
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:42   #106
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------




https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=248

Złej baletnicy rąbek u spódnicy. Biedna Fotyga i jej strajk włoski.

Proszę zwolenniczki PISu o odpowiedź na pytanie - czy waszym zdaniem jest coś co pis spartolił?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:46   #107
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Teraz na TVP nie ma nachalnej proPISowsiej propagandy, i Cię uprzedzę proPO też nie.

A co do drugiego akapitu to chyba normalne co?
Akurat Palikot średnio się przejmował tym co ktoś mu mówi - nawet jeśłi to był Tusk.
Pewnie, że się nie przejmował. Tuskowi to co mówił było na rękę, ale w TV zgrywał wielce zniesmaczonego.

Jeśli uważasz że w tv nie ma propeowskiej propagandy to obejrzyj sobie Lisa. Widać to też po nowej ramówce, w której brak programów publicystów krytycznych wobec rządu np. Ziemkiewicza.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 00:09   #108
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Nie oglądam Lisa bo wg mnie to kiepski dziennikarz. Szkoda mi czasu.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 00:55   #109
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz? Niechęć polityczna, niechęcią polityczną ale wybacz- znajdź coś porządnego bo to pryszcz akurat i to zabawny swoją drogą.
I nie ma nawet najmniejszej możliwości do porównania do tego w jak obrzydliwy, dyskryminujący, szowinistyczny, uwłaczający godności i inteligencji przydupaska Prezesa Magdalena Żuraw określa kobiety bo to nie ta liga. Nie wiem co Komorowski&Sikorski musieliby powiedzieć żeby choć w 1/4 dorównać żenadzie z PiSowskich wypowiedzi.

A właśnie że było.
Mimo że wątek miał stanowić dyskusję o PiS, beladonna, pisowska klakierka siska81 i dawidowskasia zrobiły w nim wielostronicowy najazd na PO i trochę SLD i głosiły proPiSowską propagandę.

Ja wiem że to cecha PiSu mącić i jątrzyć, ale to bez sensu po napisaniu na ten temat tylu postów w poprzednim wątku, całkowicie niszcząc pierwotny cel jego założenia stworzyć sobie nowy wątek do tego celu i prowokować teraz w 2 wątkach. Co za dużo to nie zdrowo, a na PiS i jego psychopatycznych zwolenników mam alergię.
I kto tu dzieli ludzi? Kto insynuuje? Kto pomawia? Kto prowokuje i podjudza? Kto mąci polskie mózgi?
Taka jest właśnie Platforma i jej klakiery .
Celem mobilizacji, postraszono elektorat Platformy parszywie pokrętnym hasłem oni pójdą na wybory!. Platforma poszczuła Polaków przeciwko Polakom.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 01:01   #110
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Kto kogo poszczuł? W tym spocie nie ma NIC kłamliwego.
Ludzie z tego spotu pójdą do urn. A normalnym i zrównoważonym ludziom sie nie chce. I jak będą pokazywać ten spot do zażygania to może w końcu się ruszą.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 04:07   #111
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
TO KPINA CO NAM PRZEDSTAWIAJĄ TA TELEWIZJA
Sa jeszcze gazety, gdzie mozna sobie porownac opinie tzw. ekspertow wszelkiej masci, zamiast bezmyslnie patrzec w pudlo.
Dzis trafilam na minutke wystapienia wyborczego, z ktorego sie dowiedzialam, ze pogoda dziadowska, moze w listopadzie bedzie lepsza, tymczasem od pogody sluzy mi termometr i rzut oka za okno, ew. prognoza, nie mowiac o tym, ze pogoda piekna : ]
Zamast kminic, co poeta mial na mysli, wolalabym konkrety, nie bajanie. A teraz prosze o swiece, to pojde tych konkretow szukac. Baje to moge sobie w ksiegarni kupic.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Biedna Fotyga i jej strajk włoski.
U mnie przyjal sie swietnie, tak, ze z powodzeniem trwa do dzis : ) Juz tam ostatnio nie kupuje ; P
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:37   #112
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Celem mobilizacji, postraszono elektorat Platformy parszywie pokrętnym hasłem oni pójdą na wybory!. Platforma poszczuła Polaków przeciwko Polakom.
A czy zdjęcia z tego spotu kłamią - rozchisteryzowane, agresywne moherowe berety uznające rydzyka za boga i banda bydła pt. kibole - czyli zwykli bandyci. Sama prawda. Mnie w tym spocie nic nie obruszyło.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:44   #113
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość

Jeśli uważasz że w tv nie ma propeowskiej propagandy to obejrzyj sobie Lisa. Widać to też po nowej ramówce, w której brak programów publicystów krytycznych wobec rządu np. Ziemkiewicza.

A pamiętasz jak parę lat temu koalicja ( swoją drogą genialna) pisu, lpr i samoobrony z dnia na dzień pozmieniała rady nadzorcze krrit i zabrakło w nich miejsca dla członków opozycji?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 08:28   #114
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Sa jeszcze gazety, gdzie mozna sobie porownac opinie tzw. ekspertow wszelkiej masci, zamiast bezmyslnie patrzec w pudlo.


taa...pewnie GW, Wprost i inne typu badziewie a później się okazuje np:
że ojczym Justyny Pochanke, płk Stefan Gruszczyk, były członek PZPR, często gości w TVN 24 w programach pasierbicy. Zabiera głos w związku z tragedią smoleńską jako „niezależny” ekspert. Przypominam, że mówił m.in. o naciskach na pilotów.
Ekspert od siedmiu boleści.....
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 08:56   #115
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
taa...pewnie GW, Wprost i inne typu badziewie a później się okazuje np:
że ojczym Justyny Pochanke, płk Stefan Gruszczyk, były członek PZPR, często gości w TVN 24 w programach pasierbicy. Zabiera głos w związku z tragedią smoleńską jako „niezależny” ekspert. Przypominam, że mówił m.in. o naciskach na pilotów.
Ekspert od siedmiu boleści.....
A Ty masz taką wiedzę, że możesz stwierdzić kto jest dobrym ekspertem a kto nie.
Wyobraź sobie, że niektórzy ludzie pomimo działalności politycznej, w sytuacjach, które tego wymagają potrafią oddzielić politykę od innych zadań.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:05   #116
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A Ty masz taką wiedzę, że możesz stwierdzić kto jest dobrym ekspertem a kto nie.
Wyobraź sobie, że niektórzy ludzie pomimo działalności politycznej, w sytuacjach, które tego wymagają potrafią oddzielić politykę od innych zadań.
do tego nie trzeba mieć wiedzy ale coś nie hallo jeżeli jest to ojczym Pochanke
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:18   #117
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
do tego nie trzeba mieć wiedzy ale coś nie hallo jeżeli jest to ojczym Pochanke
Spisek normalnie. Hańba
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:20   #118
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
do tego nie trzeba mieć wiedzy ale coś nie hallo jeżeli jest to ojczym Pochanke
Ja nie widzę żadnego halo - nie może być ekspertem bo pasierbica pracuje w TVN? No proszę Cię.

Dla mnie większym hello jest to że mąż marty kaczyńskiej pracuje z bandytami.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:20   #119
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
I kto tu dzieli ludzi? Kto insynuuje? Kto pomawia? Kto prowokuje i podjudza? Kto mąci polskie mózgi?
Taka jest właśnie Platforma i jej klakiery .
Celem mobilizacji, postraszono elektorat Platformy parszywie pokrętnym hasłem oni pójdą na wybory!. Platforma poszczuła Polaków przeciwko Polakom.
W równoległym wątku dyskusja była na poziomie, kulturalna dopóki przydupaska PiSu nie wpadła i zaczęła po kolei rzucać się do każdej z jego uczestniczek.

Nikt do tego wątku Cię nie zapraszał, nikt Cię tam nie chciał, a na pewno nie chciał pyskówek, a Ty mimo to cały czas zaczepiałaś wszystkich, najczęściej w prostacki sposób, atakowała, czepiałaś się. Nie dał Ci niczego do myślenia (o ile w ogóle Pisiory myślą ) fakt, że nawet jeżeli ktoś Ci odpowiadał robił to w diametralnie różny od Twojego sposób kulturalny i spokojny, to większośc Twoich wypowiedzi była po prostu ignorowana lub olewana.
Ty jednak z uporem lepszej sprawy pisałaś te swoje chamskie hasełka, jatrzylaś i psułaś wątek. ILE płacą Ci od jednego postu?

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
jak ci chyba to se uwiąż

zasłyszane od znajomych z telewizji
Nie chyba tylko dynda/wisi czy coś w tym stylu? Raz że w takiej formie to słyszałam, a dwa słówka "chyba" nie używa się w takim znaczeniu .

Nie obrażaj ojca Tadeusza bo Prezes Cię dojedzie I nie zapłaci Ci za ten post .

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Czy jesteś, czy nie to już Twoja sprawa, aczkolwiek nie wiem czemu odnoszenie się do mojej wypowiedzi jest bezproduktywne.
Bo broniąc PiS jak niepodległości, jako odnośnik traktujesz Platformę, tak jakbym ją popierała. A że nie popieram to co mam Ci napisać? Przecież nie będę ich broniła tylko i wyłącznie po to żebyś mogła popisać się ilością argumentów dlaczego PiS jest od PO lepszy A moje pełne pogardy zdanie na temat PiS i jego zwolenników znasz, strasznie Cię przecież oburzyło, w jakim celu miałabym się powtarzać?

Bawi mnie prostota i ograniczenie umysłowe niektórych zwolenników PiSu - jeżeli nie jesteś jakimś zacofanym, niewykształconym (albo z jakimś śmiesznym wykształceniem tylko na papierze), jeżeli myślisz samodzielnie, jeżeli nie oglądasz telewizji TRWAM, nie jesteś stałym słuchaczem Radia Maryja, nie czytasz jedynej słusznej gazety - Gazety Polskiej, musisz byc wrogiem Polski i zwolennikiem PO
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:43   #120
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
W równoległym wątku dyskusja była na poziomie, kulturalna dopóki przydupaska PiSu nie wpadła i zaczęła po kolei rzucać się do każdej z jego uczestniczek.
kuturalna to jesteś teraz ty
Cytat:
przydupaska


---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

Dla mnie większym hello jest to że mąż marty kaczyńskiej pracuje z bandytami.
sprzedane tak abyś uwierzyłanic nie dzieje się bez przyczyny chociażby to :
Cytat:
- Miała miejsce taka sytuacja gdzieś w restauracji na warszawskim Żoliborzu. Marcin Dubieniecki je kolację. Później wsiada do samochodu i jedzie. Nagle w centrum miasta otacza go kolumna radiowozów, są także wozy telewizyjne, są i paparazzi. Pyta, co się stało. Policjanci informują go że dostali informację, że jest pijany. „Zawsze tak wiele radiowozów wysyłacie do sprawdzenia takich informacji?” — dziwi się. „Niech pan nie pyta, na nas dziś trafiło” — policjanci jawnie sugerują, że to polecenie od władz.

Marcin nie chce się poddać badaniom, zostaje zawieziony na pobranie krwi. Okazuje się, że ma 0,00 promili, a więc jest całkowicie trzeźwy. Następnie w „Super Ekspresie” ukazuje się artykuł, z którego mniej uważny czytelnik może wyciągnąć wniosek, że pijany Dubieniecki jechał wypasionym BMW – opowiada „Newsweekowi” prezes PiS.

Przypomnijmy, iż 26 marca mecenas Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej, został zatrzymany przez policję. Portal niezalezna.pl napisał kilka dni później, że według rozmawiających z niezalezną.pl policjantów, ktoś „życzliwy” miał zadzwonić pod numer 112. Anonimowy informator miał powiedzieć, że mąż Marty Kaczyńskiej pił wino w jednym z lokali na warszawskiej Woli, a później wsiadł za kierownicą samochodu. Adwokat trafił na komisariat. Tam sprawdzono, czy pił rzeczywiście pił alkohol. Okazało się, że był trzeźwy. Akcja odbyła się w asyście telewizyjnych kamer i reporterów „SuperExpressu”, którzy pojawili się niemal równocześnie z radiowozami.

Od kogo dziennikarze otrzymali informację, że policjanci zatrzymali Marcina Dubienieckiego?

- Nie mam pojęcia – zapewniał niezalezną.pl podinspektor Maciej Karczyński, rzecznik komendanta stołecznego policji. – Gdy pojawiliśmy się na miejscu, dziennikarze już tam byli. Być może osoba nas powiadamiająca zadzwoniła też do redakcji, ale to tylko spekulacje – dodaje.

Teoretycznie sytuacja, jakich wiele. Policja dostaje sygnał, jedzie na interwencję, a gdy „cynk” się nie potwierdza, kierowca wraca do domu. A jednak ta historia jest inna. Relację z wieczornych wydarzeń zamieszcza „Super Express”. Na jego stronie internetowej znaleźć można nawet zdjęcia z zatrzymania Dubienieckiego. Widać adwokata idącego w towarzystwie dwóch policjantów. Z tyłu stoi operator z włączoną kamerą. Czy rodzina Marty Kaczyńskiej jest pod specjalnym nadzorem policji działającej wespół z dziennikarzami?

- Proszę nie zadawać takich pytań. Traktujemy pana Dubienieckiego jak każdego innego. Poza tym, jadąc na interwencję, chyba nawet nie wiedzieliśmy, kim jest kierowca – tłumaczy rzecznik warszawskich policjantów.

Na pewno wiedzieli reporterzy...
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.