Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 19:53   #181
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

teraz będę odświeżać klub co chwilę

ile czasu odciągasz?
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:53   #182
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Dostałam smsa od "nieboszczyka"
Po 11 latach
Już mnie chyba nic w życiu nie zdziwi
Czekam w K
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:53   #183
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Eweska dla chłopców za wagę! Jak znieśli kłucia? który był bardziej dzielny?

MoniaK
a śpiworek z jakim zamkiem kupiłaś? Z boku czy na środku? A do tej pory w czym albo pod czym piuniał Tymuś?

Matall, Eve u nas to samo jeśli chodzi o toczenie śliny!! Masa normalnie ciągle z chusteczkami latam!!

Spice ja nic nie dopisuje, bo nie znam się na żadnych słoiczkach i kaszkach.. mój Anton ponad miesiąc młodzsyz od większości dzieciaczków i póki co tylko na UU, więc na temat wprowadzania nowej diety dopiero sama się przyuczam.. więc nie ma mowy o radzeniu Przykro mi

Paulizia a powiesz co z tym kombinezonem misowym z Nexta?! Oddałaś w końcu, wymieniłaś rozmiar czy zostawiłaś?
Ja też szykuje ciuszki na sprzedaż, ale będę na niemeickim ebay wystawiać.. bo na All mi sie nie opłaca

Zosiaa
mój Antek ma malutką plamkę na powiece, widać jak śpi lub zamyka oczka.. pediatra powiedziała, ze do roku czasu znikają takei rzeczy i nie ma co się martwić! Moja mama mówiła mi, że moja młodsza siostra też taka miała, i też na powiecie.. zeszło i teraz nic takiego nie ma.. więc myślę, że i u was z czasem bedzie po sprawie

Klaterina a jak zasypia Ci Radus w dzien? Sam grzeczniutko w łóżeczku?

Andziot a Zosi chce jechać do dziadków czy zostać z mamą? Jak ciągnie ją do babci i dziadka to pewnie wyjścia nie będziesz mieć i trzeba będzie ją "puścić"

Ddaaiissyy i co wyczytałas o tych kubeczkach? Fajne, niefajne? Nie wyobrażam sobie ich w uzyciu

Aguś87, Blueberry zgadzam się, że Andziotek jest niezastąpiona i najważniejsza! Ale już nic więcej nie pisze, bo wyjdzie, ze słodzę i się podlizuję.. a ja tylko mą wdzięcznośc pragnę wyrazić

Anulinka
cooo??? jak to sms??




Byłam dziś znowu na kursie niemieckiego.. trzecie zajęcia i stwierdzam, że nie chce juz tam chodzić

Marnuje czas i się nudzę Miał byc poziom mocno zaawansowany, a tu lipa jakaś.. grupa 8 osób, wiekszość z jednej firmy spedycyjnej, poziom mają taki jak ja na początku liceum!

Jestem zła i chce się wypisać, a mężula się ze mnie śmieje
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:53   #184
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Gusiu, polecam sięęęę
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:55   #185
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
[/COLOR]MATALL uzbieralas na zyrafke??
jak tak, zamykam dyskuje w K
Zamykaj, zamykaj. Albo najlepiej wywal, bo to już nieaktualne, a linki do konkursów są w osobnym wątku
Nie ma co zaśmiecać klubu


Eda śpi. Ja się biorę za pracę.
Przeczytałam, ale nie mam nic do napisania
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:57   #186
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

a ja na szybko bo dzisiaj nic nie ogarniam
zly humor mnie dopadl permanentnie. juz siebie sama mecze
andziotku ty nie badz skromna, jestes kochana i naszym guru tu jestes cierpliwym i cudownym i kofciamy cie wszystkie bez wyjatku
gusia bylam dzis na poczcie z butelka po poludniu i juz bym wyslala, ale sobie osiolek nie wzielam adresu wiec wezme jutro. ciapek ze mnie!
kasiulodzka zdrowka dla Nikolki

ide zajrzec do klubu i spac chyba

Zoska nie chciala jesc caly dzien
o 18:30 TZ dal jej kaszke, wtrabila,...ode mnie nie chciala moze dlatego ze jej sie kojarze z frida do nosa???
po kapieli dalam jej butle(chcemy ja powoli do butelki przyzwyczajac..) z moim odciagnietym mlekiem zmieszanym troche z mm i wypila 120 mm..spi...zastanawiam sie czy ja karmic na spiocha skoro to malo pomaga?

katar troche lepiej

zameldowalysmy sie
kochamy ale mamy dzisiaj malo rozmowny wieczor
spokojnej nocki
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:02   #187
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Mary brakujecie tu noo Mój Antek też uwielbia bańki.. ale ja się zawsze schizuję, że mu się na buzi rozprysną i że uczulenie dostanie.. ale seee wymyśliałam glupio Musze jeszcze butelkę z kamyczkami zrobić.. bo też coś mi sie zdaje, że nie ma jak grzechotka własnej roboty

Anulka
wyśpij się dobrze i wracaj jutro do nas z wesołym i pogodnym nastrojem

Mamaoptymistka gdzie jestes???!! Wracaj kochana, bo jesli dobrze liczę to od wtorku Cie nie ma
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 20:03   #188
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Napisałam
Sorki, bo trochę chaotycznie.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:05   #189
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Lolka spoko loko Zjadła mi na noc 180 ml zagęszczone. Mam nadzieję,że jutro będzie miała lepszy apetyt, bo tylko robię i wylewam mleko, ten mój mały marnotrawca nie wie ile to mamusie pieniążków kosztuje:P I jak bardzo nie lubi myć butli

24kasia katar leczony, czy nie trwa 7 dni, czy to u dzieci, czy u dorosłych. Nic Nikolce nie będzie, tylko wiadomo,że to nieprzyjemne, człowiek dorosły się umęczy chociaż wie " o co loto" i dlaczego nie może oddychać, a co dopiero taki dzieciaczek.

Mojej Hani nie podpasował indyk z warzywami...tzn. zjadła,ale szału nie było.

Dzisiaj oglądałam ( w sumie przed chwilą) jakąś debatę z Tuskiem i rozwalił mnie na łopatki tekstem ,że jego dziecko wzięło kredyt na mieszkanie i on wie jak to jest jak trzeba spłacać kredyt mieszkaniowy, a zarabia się tylko 4 tyś na rękę...:sciana:
Panie Premierze, pan chyba nie bardzo się orientuje w sytuacji w kraju...A to była odp na zarzut prezenterki,że w Pl młodych ludzi nie stać na mieszkania. A na następny zarzut, że nie ma pracy dla absolwentów odpowiedział, że 80% absolwentów ma pracę, tylko te pozostałe 20% nie...Czyli Ci co nie mają, to debile którzy się nie nadają do niczego Uśmiałam się. Ktoś oglądał? A może ktoś widział Tuskobus?
Nie wiem kurcze na kogo głosować...na pewno nie na malutkiego, bo przecież zaraz nam jakąś wojnę załatwi:P
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:13   #190
Sara1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy dzieci przestają gryźć wszystko i wszystkich dookoła?
też się zastanawiam, bo u nas wiecznie wszystko w buzi

zosiaaa, co prawda pytanie nie do mnie, ale ja też z branży i mówię że to prawdopododnie nic takiego. czy ta plama ma kolor niebieskawy, jest płaskie?
pisząc natknęłam się na odp Andziotka, więc juz nieaktualne

współczuję powrotu do pracy, mnie to czeka w marcu, więc jeszcze troszkę czasu, ale i tak się boję.

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
na pewno nie na malutkiego, bo przecież zaraz nam jakąś wojnę załatwi:P
co racja to racja

Maluch śpi, mąż zaraz zabiera komputer żeby popracować, a ja w spokoju czekam na kuchenne rewolucje. w domu znów nic nie zrobie, ehhh

dobranoc
Sara1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:13   #191
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Lolka spoko loko Zjadła mi na noc 180 ml zagęszczone. Mam nadzieję,że jutro będzie miała lepszy apetyt, bo tylko robię i wylewam mleko, ten mój mały marnotrawca nie wie ile to mamusie pieniążków kosztuje:P I jak bardzo nie lubi myć butli

Mojej Hani nie podpasował indyk z warzywami...tzn. zjadła,ale szału nie było.

Dzisiaj oglądałam ( w sumie przed chwilą) jakąś debatę z Tuskiem i rozwalił mnie na łopatki tekstem ,że jego dziecko wzięło kredyt na mieszkanie i on wie jak to jest jak trzeba spłacać kredyt mieszkaniowy, a zarabia się tylko 4 tyś na rękę...:sciana:
Panie Premierze, pan chyba nie bardzo się orientuje w sytuacji w kraju...A to była odp na zarzut prezenterki,że w Pl młodych ludzi nie stać na mieszkania. A na następny zarzut, że nie ma pracy dla absolwentów odpowiedział, że 80% absolwentów ma pracę, tylko te pozostałe 20% nie...Czyli Ci co nie mają, to debile którzy się nie nadają do niczego Uśmiałam się. Ktoś oglądał? A może ktoś widział Tuskobus?
Nie wiem kurcze na kogo głosować...na pewno nie na malutkiego, bo przecież zaraz nam jakąś wojnę załatwi:P
Ja też zwykle wylewam, dobrze, że pepti refundowane

TYLKO 4 tys.?
Ja się będę mega cieszyć, jak znajdę pracę za 2 tys. na rękę
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 20:15   #192
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

matall A mój Bebilon 1 nie refundowany No, tylko 4 tyś... ale Ty z Warszawy to pewnie macie takie wypasione pensje sesesese
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:16   #193
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Witam sie w nowym watku. Ja nie wiem czy Was kiedykolwiek dam rady nadrobic

u mnie nie zaciekawie oczywiscie wiadomo przez kogo ...

W pn bylam z Ola na morfologi nie plakala usmiechala sie do pielegniarki a ona w szkou i mowi "gdyby wszystkie dzieci tekie byly" a w srode bylismy na szczepieniu. Tu juz byl ryk. Ola wazy 7700g i mierzy 67,5 wyniki krwi wykazaly niby ze ma lekko anemie i przpisala p. dr kwas foliowy jakies witaminy.
aa i Olence wychdza juz 2 zabki jeden jest juz widoczny ale marudna strasznie ale i tak ja kocham nad zycie

no a do mnie zawitala ciotka z USA czyt @ ale na szczescie spokojna wizyta nic nie boli nie bolalo i chyba juz odjezdza powoli
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:22   #194
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Anula, nie kojarzysz Jej się z Fridą, KOCHANIE! Może po prostu miała ochotę jeść dziś z Tatusiem Co do karmienia na śpiocha, to ja bym nie karmiła. Wiem, że Tracy tak radzi, ale ja sobie myślę, jakby to było, gdyby mnie ktoś budził i kazał iść kanapki zajadać w nocy Jeśli będzie głodna, to na pewno się obudzi i da znać, a tak kto wie, może prześpi do rana

Lolko, staram się bańki robić w pewnej odległości, żeby nie pękały na Hanutce, ale radocha jest Grzechota też fajna! Tylko jeszcze dla H ta butelka nieporęczna A Anotnek Ci się jeszcze na huśtawie chętnie buja?

Spice, dziwne z tym mleczkiem u Twojej Hani. Widać posmakowała normalnego jedzenia Hanexowi akurat warzywa z indykiem posmakowały, na tyle na ile Ona w ogóle lubi warzywa, a teraz warzywa z mięchem Co do głosowania, to ja też nie wiem. Zawiodłam się na partii, na którą ostatnio głosowałam. Obczaj link na fejsie, który wczoraj wrzuciłam

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

SiLLee! Gratuluję ząbka i pięknej wagi! Obczaiłam Wasze foty na FB i stwierdzam, że jesteś PRZEPIĘKNA
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:26   #195
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Spice, dziwne z tym mleczkiem u Twojej Hani. Widać posmakowała normalnego jedzenia Hanexowi akurat warzywa z indykiem posmakowały, na tyle na ile Ona w ogóle lubi warzywa, a teraz warzywa z mięchem Co do głosowania, to ja też nie wiem. Zawiodłam się na partii, na którą ostatnio głosowałam. Obczaj link na fejsie, który wczoraj wrzuciłam [COLOR="Silver"]:
Zaraz obczaję My z matall na króla Juliana Narzuci nam swoją dyktaturkę i będzie zaj.ebiście.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Szczepicie na meningokoki i pneumokoki? Dzisiaj rozmawiałam z kolegą i jak mówiłam,że będziemy teraz szczepić Małą na pneumokoki, to wiecie co sobie wyobraził? Jakieś pneumatyczne penisy Maskraaaaaaaa. Tak, i dzięki temu Hance się w przyszłości trafi na pewno normalny a nie jakiś pneumatyczny
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:26   #196
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

No nie mam kiedy przysiąść i skrobnąć parę słów

dziwny dzień dzisiejszy był..miałam wrażenie, że ledwo wstałam i już spać trzeba iść
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:28   #197
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

lolus ja mam taka chandre typowo jesienna i chyba dostaje juz pier.olca od siedzenia w domu z mala, wiem ze to okropne, ale ja chyba tesknie za szybkim zyciem , gwarem.. ostatnio w ogole nawet mi sie nie chce sprzatac ani domu ogarniac, siedze bawie sie troche z Zosia'(a maruda jest trzeba przyznac)i znikam z domu. Tz mnie wnerwia, a najbardziej wnerwia mnie fakt ze generalnie moje biuro znika i na dzien dzisiejszy nie mam pracy na razie. takie tam dywagacje norwesko- marudzace
spice niezle, Pan Premier chyba pojecia nie ma jak sie zyje w PL, ja dlatego nei glosuje, w ogole uwazam, ze ludzie zyjacy powyzej 3 lat na emigracji nie powinni miec prawa glosu bo nie wiedza tak naprawde jak sie zyje w PL tylko z gazet , TV i od znajomych co nie jest miarodajne.
dlatego ja na glosowanie NIET

ale jestesmy boskim malzenstwem z TZtem..grr ja z kompem w jednym pokoju ., on ze swoim kompem z drugim..ZALAMKA...
mary wlasnie chyba bede musiala ja nakarmic na spiocha mimo ze mi sie nie chce, ale dzis tak malo jadla ze mi sie zgrubienia na UU porobily, ze musialam sciagac( stad mialam mleko do butli) wiec ja chyba dokarmie troszke by o 2 giej nie obudzily mnie kamolki A tatus karmi mala rzadko dlatego moze taka miala radoche?albo wyczuwa moj zly nastroj i to ze jestem zmeczona jej marudzeniema link na FB boski
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:32   #198
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
A Anotnek Ci się jeszcze na huśtawie chętnie buja?
Buja jak ta lala Hit nad hitami.póki co! ..ciekawe ile jeszcze posłuży, ale oby jak najdłużej, bo dzięki niej mam więcej czasu na wizaż
Kupiliśmy taką dla ciut starszych dzieci, nie jest taka na płasko jak te Papasan czy cuś, więc mam nadzieję, że jeszcze trochę.. niby do 15 kg jest, ale tyle to dwulatkowie ważą a dwulatek do niej na pewno nie wejdzie hehe



Dyskutuje z męzem na temat tego kursu.. czy rzucić to w cholerę czy chodzić tylko tak o.. żeby chodzić do ludzi.. jezu! czemu ja taka niezdecydowana - wcześniej tak nie miałam noo!
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:33   #199
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Co do wyborów to autentycznie nie wiem na kogo mogłabym zagłosować. Rozważam nie pójście na wybory, bądź pójście i zagłosowanie na partię, która nie jest w czołówce.


Matall no to biedna ta jego córa 4 tys. na rękę....jak jej ciężko musi być...
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 20:40   #200
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Co do wyborów to autentycznie nie wiem na kogo mogłabym zagłosować. Rozważam nie pójście na wybory, bądź pójście i zagłosowanie na partię, która nie jest w czołówce.


Matall no to biedna ta jego córa 4 tys. na rękę....jak jej ciężko musi być...
Podejrzewam,że chodziło o syna
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:41   #201
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Ogladam zabawki

Takie cos fajne czy niefajne? -> Blossom Farm Sit Me Up Cosy

Tak sobie patrze i dumam, czy jak dzidzia będzie już siedzieć, to może wtedy taki fotelik by się sprawdził co myślicie?
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:43   #202
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość


[/COLOR]SiLLee! Gratuluję ząbka i pięknej wagi! Obczaiłam Wasze foty na FB i stwierdzam, że jesteś PRZEPIĘKNA
Dziękujemy Wy rownież plus uwielbiam Cie za Twoje poczucie humoru i kocham czytac Twoje posty (to sie przylizałam)
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:46   #203
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Ogladam zabawki

Takie cos fajne czy niefajne? -> Blossom Farm Sit Me Up Cosy

Tak sobie patrze i dumam, czy jak dzidzia będzie już siedzieć, to może wtedy taki fotelik by się sprawdził co myślicie?
Fajowe
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:54   #204
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

melduję się

tak na szybko, u nas wszystko gra tylko martwię się tym, że Marcelek póki co nie potrafi nic więcej oprócz podnoszenia główki. nie bierze stópek do buźki, nie przekręca się... Wasze dzieciaczki już tak ładnie potrafią Andziot może Ty coś powiesz? aaa i dodam, że unosi główkę od jakiś 3tygodni dopiero. tak późno, bo nosił poduchę frejki.


Spice i Matall ja z Wami zagłosuję na króla Juliana

tylko 4tysie na rękę? grosze
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:55   #205
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
matall A mój Bebilon 1 nie refundowany No, tylko 4 tyś... ale Ty z Warszawy to pewnie macie takie wypasione pensje sesesese
Jaaaaaaasne, normalnie 10 tysi na rękę, to tak wiesz, przeciętnie

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Zaraz obczaję My z matall na króla Juliana Narzuci nam swoją dyktaturkę i będzie zaj.ebiście.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Szczepicie na meningokoki i pneumokoki? Dzisiaj rozmawiałam z kolegą i jak mówiłam,że będziemy teraz szczepić Małą na pneumokoki, to wiecie co sobie wyobraził? Jakieś pneumatyczne penisy Maskraaaaaaaa. Tak, i dzięki temu Hance się w przyszłości trafi na pewno normalny a nie jakiś pneumatyczny
Król Julian na prezydenta!!

Ja na pneumo. Meningo sobie odpuściliśmy.
A co do penisów, to mam nadzieję (choć w razie czego postaram się być tolerancyjna), że Edzikowi nie trafi się żaden poza własnym
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:55   #206
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Spice a Tusk nie ma córki ? syna tez ma? myślałam, że o c.orce mówił
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:58   #207
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

oglądacie Gesslerową? jakie ta szefowa ma rzęsy masakra
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 21:01   #208
gosiek217
Raczkowanie
 
Avatar gosiek217
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Karczew
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez blueberry_11 Pokaż wiadomość
Ja poszłam z siostrą na to USG, siedziałam sobie na krzesełku a ona się wgapiała w to urządzenie. Mówię do lekarza, że ja tam nic nie widzę, czarna plama i tyle, a lekarz z moją siorą sobie pokazują tam jakieś tajemnicze rzeczy i mówią :" O, widzi Pani, jądra kostnienia? Tak do nas tu machają". Dopiero po wyjściu z gabinetu siostra mi wytłumaczyła co to takiego i że dobrze, że do nas machały Ona to taki nasz mały domowy lekarz
(..)

andziot Wielki szacunek za prace z maluchami

eweska dla chłopców

24kasia86 dużo zdrówka dla was
matallewar;Eve u mnie michas tez się bardzo ślini, a zwłaszcza jak leży na brzuchu na macie

gusiagatko romantycznie tak na materacu, przypomina mi sie pierwsza noc po ślubie z moim Tz nie mieliśmy jeszcze mebli w mieszkaniu i spaliśmy na materacu


zosiaaa trzymam za powrót do pracy

ddaaiissyy ale narobiłaś smaku tymi lodami

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Dostałam smsa od "nieboszczyka"
Po 11 latach
Już mnie chyba nic w życiu nie zdziwi


spice1985 Niech sobie ten Pan Tusk i jego syn pójdą popracować za 1.500 tyś zobaczymy czy będą tacy cwani, ciekawe czy wtedy będzie go stać na spłatę kredytu
U mnie w mieście jest Ruch palikota


dobry wieczór ,
nadrobiłam, ale Tz już woła wiec uciekam,
dobrej nocki

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

i na króla Juliana ja tez będę głosować
__________________
Michałek 29.05.2011


gosiek217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 21:04   #209
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Spice a Tusk nie ma córki ? syna tez ma? myślałam, że o c.orce mówił
ma córkę i syna, taka przykładna rodzina:P Modelowa

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
ma córkę i syna, taka przykładna rodzina:P Modelowa
gosiek taaaa, Palikot też jest dobry Ale dzisiaj w sondażach miał 7% poparcia!!!
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 21:04   #210
blueberry_11
Raczkowanie
 
Avatar blueberry_11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona piąta:)

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Byłam dziś znowu na kursie niemieckiego.. trzecie zajęcia i stwierdzam, że nie chce juz tam chodzić

Marnuje czas i się nudzę Miał byc poziom mocno zaawansowany, a tu lipa jakaś.. grupa 8 osób, wiekszość z jednej firmy spedycyjnej, poziom mają taki jak ja na początku liceum!

Jestem zła i chce się wypisać, a mężula się ze mnie śmieje
A nie możesz się przenieść na wyższy poziom? Szkoda czas tracić i pieniądze, a wyjść do ludzi można inaczej

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Spice a Tusk nie ma córki ? syna tez ma? myślałam, że o c.orce mówił
Ma córkę Kasię co brała udział w TzG i syna Michała, a on ponoć dziennikarzem jest. To które zarabia 4tys???
__________________
Kubusiątko
24/06/2011
blueberry_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.