Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa! IX/X - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Najlepszy tytuł nowego wątku to:
Wszystkie dzieci są już z nami - z Odchowalnią się witamy. 32 66,67%
Dzieci nasze wyskoczyły z brzuchów jak z procy, a my na odchowalnię idziemy na ploty. 1 2,08%
Brzuszków już nie mamy, nasze dzieci już bujamy. 1 2,08%
Trudy porodu nareszcie za nami - od kilku tygodni jesteśmy mamami. 10 20,83%
Wszystkie w komplecie jesteśmy mamami ,więc w odchowalni rozmowy zaczynamy. 6 12,50%
Ciąża, poród już za nami, grzecznie zmykamy do odchowalni. 0 0%
Franek rozpoczął, Kamilka peleton zamyka, do odchowalni nasza drużyna zmyka. 3 6,25%
Franek był pierwszy, Kamilka ostatnia, teraz naszym miejscem będzie odchowalnia. 10 20,83%
Kolorowe liście z drzew spadają, jesienne mamy na ochowalnię zmykają. 6 12,50%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 09:10   #1561
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Dzieńdobry
Co tu tak cicho?...

Po tej wczorajszej zimnicy u nas obudziłam się z mega bólem gardła
Miałam sobie dokończyć prasowanie rzeczy Małej, ale chyba nie dam rady- osłabiona jestem

KarlaM
Jak tam skurcze? Mam nadzieję, ze akcja się rozwinęła?
__________________
Kamilka
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:16   #1562
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Hejka laseczki!
Mały przysnął to pisze

Agnyska opis porodu mrożący krew w żyłach najważniejsze że wszsytko dobrze

Gratulacje dla kolejnych nowych mamusiek i ich dzieci

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A ja wróciłam z wyprawy do babci małego - mamy tż. Godzina jazdy w jedną stronę- trochę się bałam . Przyjechała część rodziny, pokupowali śliczne ciuszki, naszykowali smakołyki, każdy chciał chwilę potrzymać malucha...Furrorę zrobił rampers fraczek z muszką
I ten spał sobie w najlepsze. Zawsze jak jest wizyta jakaś to on odpływa max. A teraz wróciliśmy to już cały rozbudzony znowu chce pospać na cycku, bo na pewno jedzeniem tego nie nazwę

Idę pośpię póki mogę.
mój prawie zawsze tak ma jak znajomi przyjdą , bądż my gdzies pojedziemy, no nie ma dziecka a w domu to takie aktywne jest

Karmienie Stasia też jedzeniem nie nazwę, a raczej rzucaniem się "lwa na zwierzynę" na wieczór to mi tak cycki wymamla

Karla kciuki za rozwiniecie akcji

No właśnie czy na taką pogodę smutną, szaro-burą, wystarczy taki pluszowy kominezon z uszkami czy moze jeszcze kocykiem przykrywać w wózku ?

Mój mały ostatnio nie spał dużo w nocy i w dzień, ja chodziłaś śnieta, non stop tak dryga jak śpi, czyli gwałtownie mu rączki i nóżki podskakują przy ruchu, czy dodtknięciu ma tak od urodzenia, na poczatku to mnie to śmieszyło, ale teraz mii go wybudza
Byłam u znajomych z małym, taka starsza Pani mi powiedziała że musiałam się bardzo mocno przestraszyć w ciąży, dlatego mały dryga, teraz też mógł się czegoś przestraszyć lub ktos go urzekł w sumie to prawda bo dwa razy tak się przestraszyłam... raz to mało co się nie wywaliłam , a raz walnełam psa samochodem .. no
Ta starsza Pani (mama mojej przyjaciółki) już wychowała z 5 wnuków no i namówiła mnie ... na zabobon pewny... będziecie się śmiały, nawet mężowi się nie przyznałam.. bo głupio ale co najlepsze że się sprawdza także sama nie wiem co powiedzieć czy to czysty przypadek czy naprawdę to działa ?
Namówiła mnie na lanie czystego roztopionego wosku nad dzieckiem, dokładnie 3 razy , nad serduszkiem, nad główką i stópkami. Pierwszy raz jak lany był wosk nad serduszkiem to wosk pryskał rozlał się na wiele kawałków podobno był mocno wystraszny Stasio, drugi raz na główką już nie pryskał a zlał się prawie w całość, a trzecim razme nad nóżkami zlał się w całość
Ja już bylam zdesperowała, bo mój Stasio wstawał tak co 1:15-30 minut w nocy, a w dzień to max dwie drzemki po 40 minut a reszta po 5-10 minut słuchajcie wróciłam do domu , zdjełam kombinezon, mały spał, a jak zawsze ale to zawsze przychodze z dworu to zaraz się wybudza , a ten spał słodko, a w nocy to wstawał co dwie , trzy godziny, wczoraj już druga noc spał pięknie do 8- 9 a teraz mi przysnał w dzień już dłużej niż 40 minut wogóle od soboty jest spokojny rozgląda się nie wyję tak gwałtownie.. Myślicie że to siła sugestii czy coś w tym jest ? Pisałam w google, o dziwo pojawiło się wiele tematów z tym związanych i wiele ludzi wypowiadało się na ten temat pozytywnie.
Sama jestem raczej nie zaboboniasta, ale to jest niesamowite

ale wywód strzeliłam tylko nie krzyczcie na mnie że się zgodziłam, nie wierzyłam w to za bardzo, a teraz sama nie wiem
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami

Edytowane przez MalgosiaM8
Czas edycji: 2011-10-10 o 09:20
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:24   #1563
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Małgosia co tam zabobon nie zabobon, ważne że Stasiowi pomogło
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:36   #1564
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Małgosia myśle, że nikt nie będzie "krzyczał" no co Ty!!!...Rozumiem Cię doskonale, bo kiedy nie wiemy co jest grane, o co chodzi? i nie umiemy pomóc swojemu dziecku to chwytamy się każdej deski ratunku, nawet jeśli nas to śmieszy i nie bardzo w to wierzymy. Muszę przyznać, że z zainteresowaniem przeczytałam Twój opis, ale nie umiem sobie wyobrazić o co chodzi? Lanie wosku do wody nad dzieckiem? Jak masz jakieś linki to podsuń
Co do opatulania Malucha to ja jestem straszny zmarzluch i wydaje mi się, że moje dziecko też...lubi ciepełko, więc w wózku owijam go jeszcze takim lżejszym becikiem.

Mój Mati też ma czasem takie nerwowe zrywy, głównie wieczorami przed snem i czasem ciężko go uspać. Myślę, że to jest związane z nadmiarem wrażeń w ciągu całego dnia.

A Martusiaaa jak zawsze mega aktywna
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:36   #1565
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

dzień dobry

ciekawe jak Archi i Irmith...nie odzywały sie?

u nas dzis nocka bezproblemowa. Mała jadła całą noc z piersi co 2-2,5h i spała ładnie. Tylko czkawka coś ją łapie.....od czego to? zimno jej? chyba nie bo kark ma ciepły


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja nie budzę. Jak ładnie je to nie ma co przeszkadzać Ciesz się bo wiele dzieciaczków się zmienia po pierwszym tygodniu czy dwóch i nie śpi już tak ładnie Mój też spał gdzie się go położyło a teraz skubany nie chce spać już tak ładnie Więc ciesz się tym czasem i odsypiaj.


A ja wróciłam z wyprawy do babci małego - mamy tż. Godzina jazdy w jedną stronę- trochę się bałam . Przyjechała część rodziny, pokupowali śliczne ciuszki, naszykowali smakołyki, każdy chciał chwilę potrzymać malucha...Furrorę zrobił rampers fraczek z muszką
I ten spał sobie w najlepsze. Zawsze jak jest wizyta jakaś to on odpływa max. A teraz wróciliśmy to już cały rozbudzony znowu chce pospać na cycku, bo na pewno jedzeniem tego nie nazwę

Idę pośpię póki mogę.
fajnie, ze wizyta udana pokaż rampersa fraczkowego

pisałaś, ze młody ma nadal żółtaczkę, nie kazali ci wybudzać i karmić najrzadziej co 2h? bo moja ma śladową żółtaczkę i doktor kazał karmić min 10 razy na dobę, najlepiej co 2h wiec ją budzę bidulkę...aż mi jej szkoda jak tak ziewa rozdzierająco na przewijaku...

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Karla za rozwinięcie akcji skurczowej...

My od dzisiaj sami...tż wrócił do pracy

Dziewczyny wychodzicie w taką pogodę na spacerki z maluchami? Na jak długo? I jak ubieracie dzieciaczki?
oj to współczuje braku TZ, ale dacie rade nas tez to czeka za tydzien.

ja sie tez zastanawiam nad ubieraniem...na razie tylko sie wietrzymy przy oknie w kocyku ale chciałabym w czwartek-piątek z nią wyjsc

Karla za akcję

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
No właśnie czy na taką pogodę smutną, szaro-burą, wystarczy taki pluszowy kominezon z uszkami czy moze jeszcze kocykiem przykrywać w wózku ?

no właśnie pytanie za 100 pkt



Mój mały ostatnio nie spał dużo w nocy i w dzień, ja chodziłaś śnieta, non stop tak dryga jak śpi, czyli gwałtownie mu rączki i nóżki podskakują przy ruchu, czy dodtknięciu ma tak od urodzenia, na poczatku to mnie to śmieszyło, ale teraz mii go wybudza

A to nie jest ten odruch Moro? ze rozkłada rączki i tak jakby podskakuje przy tym? jeśli tak to normalne jest, powoli bedzie zanikać http://pl.wikipedia.org/wiki/Odruch_Moro


Ta starsza Pani (mama mojej przyjaciółki) już wychowała z 5 wnuków no i namówiła mnie ... na zabobon pewny... będziecie się śmiały, nawet mężowi się nie przyznałam.. bo głupio ale co najlepsze że się sprawdza także sama nie wiem co powiedzieć czy to czysty przypadek czy naprawdę to działa ?
e tam zaboboniasta...ważne ze pomogło a czy to sugestia czy nie to mało istotne

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Małgosia co tam zabobon nie zabobon, ważne że Stasiowi pomogło
dokładnie

Gerda wiesz co, moze jak nasze dziewczynki troche podrosną i Julia urodzi to sie w koncu spotkamy i poznamy na żywo co? w ciąży jakoś się nie złożyło...
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:57   #1566
KarlaM
Raczkowanie
 
Avatar KarlaM
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Troszkę się przespałam... z głową na laptopie

Wszystko mnie boli, włącznie z krzyżem, głowa mi odpada, chce mi się wymiotować a skurczy brak... nawet tych moich normalnych, codziennych.

Myślicie, że powinnam jechać do lekarza? Wysłałam męża do pracy (nie będzie tu ze mną siedział i się gapił w sufit) a troszkę się boję sama wychodzić
__________________

KarlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:00   #1567
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Pozwole sobie zacytowac Archi i mam nadz ze sis nie bedzie zla:"To wywoluja porod-mam zalozony zel i juz boli jak na okres"- wiadomosc o godz 8:54, wiadomosc o godz 9:53:"jestem na porodowce pod ktg i boli bardzo niefajnie"
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 10:10   #1568
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Mój mały ostatnio nie spał dużo w nocy i w dzień, ja chodziłaś śnieta, non stop tak dryga jak śpi, czyli gwałtownie mu rączki i nóżki podskakują przy ruchu, czy dodtknięciu ma tak od urodzenia, na poczatku to mnie to śmieszyło, ale teraz mii go wybudza
Byłam u znajomych z małym, taka starsza Pani mi powiedziała że musiałam się bardzo mocno przestraszyć w ciąży, dlatego mały dryga, teraz też mógł się czegoś przestraszyć lub ktos go urzekł w sumie to prawda bo dwa razy tak się przestraszyłam... raz to mało co się nie wywaliłam , a raz walnełam psa samochodem .. no
Ta starsza Pani (mama mojej przyjaciółki) już wychowała z 5 wnuków no i namówiła mnie ... na zabobon pewny... będziecie się śmiały, nawet mężowi się nie przyznałam.. bo głupio ale co najlepsze że się sprawdza także sama nie wiem co powiedzieć czy to czysty przypadek czy naprawdę to działa ?
Namówiła mnie na lanie czystego roztopionego wosku nad dzieckiem, dokładnie 3 razy , nad serduszkiem, nad główką i stópkami. Pierwszy raz jak lany był wosk nad serduszkiem to wosk pryskał rozlał się na wiele kawałków podobno był mocno wystraszny Stasio, drugi raz na główką już nie pryskał a zlał się prawie w całość, a trzecim razme nad nóżkami zlał się w całość
Ja już bylam zdesperowała, bo mój Stasio wstawał tak co 1:15-30 minut w nocy, a w dzień to max dwie drzemki po 40 minut a reszta po 5-10 minut słuchajcie wróciłam do domu , zdjełam kombinezon, mały spał, a jak zawsze ale to zawsze przychodze z dworu to zaraz się wybudza , a ten spał słodko, a w nocy to wstawał co dwie , trzy godziny, wczoraj już druga noc spał pięknie do 8- 9 a teraz mi przysnał w dzień już dłużej niż 40 minut wogóle od soboty jest spokojny rozgląda się nie wyję tak gwałtownie.. Myślicie że to siła sugestii czy coś w tym jest ? Pisałam w google, o dziwo pojawiło się wiele tematów z tym związanych i wiele ludzi wypowiadało się na ten temat pozytywnie.
Sama jestem raczej nie zaboboniasta, ale to jest niesamowite

ale wywód strzeliłam tylko nie krzyczcie na mnie że się zgodziłam, nie wierzyłam w to za bardzo, a teraz sama nie wiem
Hej mamuski i brzuchatki.....

Malgosiu moja tez sie wzdryga od urodzenia....a nigdy sie w ciazy nie przestraszylam....Jak bylam w szpitalu to tam byl taki kosz metalowy i za kazdym razem jak ktos do niego cos wyrzucal to nigdy nie przytrzymal tej klapy tylko sie trzaskal....i mala za kazdym razem wyrzucala raczki nozki do gory. W domu tez tak jest.....
Daj mi namiar na ta Twoja szamanke
Czemu mialabysmy krzyczec ?? Dobrze ze pomoglo...

Wczoraj mialam zalamke ....Mala od rana nie spala... marudzila ...a od po poludnia do 22 na przemian plakala i spala po 10 min....apogeum bylo o 19.30....nie moglam jej uspokoic..razem z nia plakalam.... i wiem ze to nie jest kolka....bo sie nie prezy i nie robi czerwona na buzce, tym bardziej ze prykala sobie caly dzien i kupka tez byla. Najdziwniejsze jest to ze jak ja rozebralam i sciagnelam pampka to sie uspokoila....Byla w samych spiochach wiec nie moglobyc jej goraco....Co to moze byc...

Boshe zeby dzisiaj nie bylo powtorki....Nie ma nic gorszego jak sie widzi swoje placzace w nieboglosy dziecko i nie mozna w zaden sposob pomoc.....

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pozwole sobie zacytowac Archi i mam nadz ze sis nie bedzie zla:"To wywoluja porod-mam zalozony zel i juz boli jak na okres"- wiadomosc o godz 8:54, wiadomosc o godz 9:53:"jestem na porodowce pod ktg i boli bardzo niefajnie"

Trzymam kciuki za Ciebie kochana

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość

Dziewczyny wychodzicie w taką pogodę na spacerki z maluchami? Na jak długo? I jak ubieracie dzieciaczki?
ja wychodze codziennie nie zaleznie od pogody ...jesli jest zbyt zimno to max godzina....zakladam spiochy, spodnie dresowe, buciki, i ma taka kurteczke ciepla i czapeczka do tego. Na to kocyk i na spacer....zawsze sprawdzam w trakcie spaceru czy nie jest za zimno lub za goraco.Jak to mowia lepiej zalozyc wiecej i sciagnac niz jakby dziecko mialo marznac


Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Monia mi połozżna mowila, żeby przypadkiem tego co jest miedzy wargami nie wygrzebywać bo to warstewka ochronna jest i ja tego nie ruszałam, a teraz jest tam czyściutko

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



powodzenia i mocne
Gerda mnie tez tak polozna mowila....ale okazuje sie ze co ile osob tyle opinii.....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:23   #1569
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

KarlaM trzymam kciuki za rozwiniecie akcji myślę że jak czop z krwią był to tylko kwestia paru godzin

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki!
Mały przysnął to pisze

Agnyska opis porodu mrożący krew w żyłach najważniejsze że wszsytko dobrze

Gratulacje dla kolejnych nowych mamusiek i ich dzieci


mój prawie zawsze tak ma jak znajomi przyjdą , bądż my gdzies pojedziemy, no nie ma dziecka a w domu to takie aktywne jest

Karmienie Stasia też jedzeniem nie nazwę, a raczej rzucaniem się "lwa na zwierzynę" na wieczór to mi tak cycki wymamla

Karla kciuki za rozwiniecie akcji

No właśnie czy na taką pogodę smutną, szaro-burą, wystarczy taki pluszowy kominezon z uszkami czy moze jeszcze kocykiem przykrywać w wózku ?

Mój mały ostatnio nie spał dużo w nocy i w dzień, ja chodziłaś śnieta, non stop tak dryga jak śpi, czyli gwałtownie mu rączki i nóżki podskakują przy ruchu, czy dodtknięciu ma tak od urodzenia, na poczatku to mnie to śmieszyło, ale teraz mii go wybudza
Byłam u znajomych z małym, taka starsza Pani mi powiedziała że musiałam się bardzo mocno przestraszyć w ciąży, dlatego mały dryga, teraz też mógł się czegoś przestraszyć lub ktos go urzekł w sumie to prawda bo dwa razy tak się przestraszyłam... raz to mało co się nie wywaliłam , a raz walnełam psa samochodem .. no
Ta starsza Pani (mama mojej przyjaciółki) już wychowała z 5 wnuków no i namówiła mnie ... na zabobon pewny... będziecie się śmiały, nawet mężowi się nie przyznałam.. bo głupio ale co najlepsze że się sprawdza także sama nie wiem co powiedzieć czy to czysty przypadek czy naprawdę to działa ?
Namówiła mnie na lanie czystego roztopionego wosku nad dzieckiem, dokładnie 3 razy , nad serduszkiem, nad główką i stópkami. Pierwszy raz jak lany był wosk nad serduszkiem to wosk pryskał rozlał się na wiele kawałków podobno był mocno wystraszny Stasio, drugi raz na główką już nie pryskał a zlał się prawie w całość, a trzecim razme nad nóżkami zlał się w całość
Ja już bylam zdesperowała, bo mój Stasio wstawał tak co 1:15-30 minut w nocy, a w dzień to max dwie drzemki po 40 minut a reszta po 5-10 minut słuchajcie wróciłam do domu , zdjełam kombinezon, mały spał, a jak zawsze ale to zawsze przychodze z dworu to zaraz się wybudza , a ten spał słodko, a w nocy to wstawał co dwie , trzy godziny, wczoraj już druga noc spał pięknie do 8- 9 a teraz mi przysnał w dzień już dłużej niż 40 minut wogóle od soboty jest spokojny rozgląda się nie wyję tak gwałtownie.. Myślicie że to siła sugestii czy coś w tym jest ? Pisałam w google, o dziwo pojawiło się wiele tematów z tym związanych i wiele ludzi wypowiadało się na ten temat pozytywnie.
Sama jestem raczej nie zaboboniasta, ale to jest niesamowite

ale wywód strzeliłam tylko nie krzyczcie na mnie że się zgodziłam, nie wierzyłam w to za bardzo, a teraz sama nie wiem
moja kuzynka tez przelewała wosk swojemu dziecku, jej córka ciągle się darła (płaczem trudno to nazwać ) w dzień i w nocy. i po przelaniu woskiem jak ręką odiął

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pozwole sobie zacytowac Archi i mam nadz ze sis nie bedzie zla:"To wywoluja porod-mam zalozony zel i juz boli jak na okres"- wiadomosc o godz 8:54, wiadomosc o godz 9:53:"jestem na porodowce pod ktg i boli bardzo niefajnie"
trzymaj się Archi niedługo zobaczysz swoje maleństwo


a dzisiaj mała wstawała co dwie godziny w nocy dzisiaj może tż wygonie do drugiego pokoju spać bo biedny na wykładach będzie niedługo usypiał.

Posprzątałam pokój, poprasowałam ciuszki małej i nastawiłam pranie

jest tu jakas mamusia zarejestrowana w UP? Jak byłam w czerwcu na podpisie powiedziano mi że jak tż przyniesie zaświadczenie że urodziłam to będę miała następny podpis po pół roku. tż poszedł a oni że się przepisy zmieniły i mam po miesiącu jak mam wziąć Izunię i tam jechać?! Musze dojechać do jednego miasta, potem czekać na busa (nie wiadomo ile) do drugiego miasta, dojść do UP, dojąć kawałek na przystanek, czekać na busa do miasta (też nie wiadomo ile), czekać na busa do domu (do godziny)! A jak będę musiała małą przewinąć, albo nakarmić to jak? wrrr
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:30   #1570
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

dzień dobry!

mało ostatnio przebywam na wątku, bo co włączę wizaż to już muszę biec coś robić. I efekt taki, że ostatnio byłam zalogowana cały dzień, a nawet jednego wątku nie przejrzałam:/

Nie pamiętam czy toczyła się tu dyskusja odnośnie kojców- łóżeczek turystycznych. Chciałabym kupić żeby Ignaś był przy mnie w ciągu dni kiedy nie śpi, a nie leżał w swoim pokoju. Oglądałam kojce na allegro (horn berber) i mothercare.. Ale nie wiem czy są stabilne... Czy któraś z Was kupowała i korzysta z kojca?

Nie chcę żeby synek leżał na bujaczku czy w foteliku, na kołyskę już za chwile będzie za duży. W czym wasze pociechy przebywają kiedy są po za lóżeczkiem?
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:36   #1571
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
dzień dobry!

mało ostatnio przebywam na wątku, bo co włączę wizaż to już muszę biec coś robić. I efekt taki, że ostatnio byłam zalogowana cały dzień, a nawet jednego wątku nie przejrzałam:/

Nie pamiętam czy toczyła się tu dyskusja odnośnie kojców- łóżeczek turystycznych. Chciałabym kupić żeby Ignaś był przy mnie w ciągu dni kiedy nie śpi, a nie leżał w swoim pokoju. Oglądałam kojce na allegro (horn berber) i mothercare.. Ale nie wiem czy są stabilne... Czy któraś z Was kupowała i korzysta z kojca?

Nie chcę żeby synek leżał na bujaczku czy w foteliku, na kołyskę już za chwile będzie za duży. W czym wasze pociechy przebywają kiedy są po za lóżeczkiem?
ja zakupilam 2 tyg temu i jestem zadowolona....mam nawet z przewijakiem.......moj bardzo stabilny i ma tez podniesione dno lozeczka. Ustawilam go sobie na dole w domku
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 10:50   #1572
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
dzień dobry!

mało ostatnio przebywam na wątku, bo co włączę wizaż to już muszę biec coś robić. I efekt taki, że ostatnio byłam zalogowana cały dzień, a nawet jednego wątku nie przejrzałam:/

Nie pamiętam czy toczyła się tu dyskusja odnośnie kojców- łóżeczek turystycznych. Chciałabym kupić żeby Ignaś był przy mnie w ciągu dni kiedy nie śpi, a nie leżał w swoim pokoju. Oglądałam kojce na allegro (horn berber) i mothercare.. Ale nie wiem czy są stabilne... Czy któraś z Was kupowała i korzysta z kojca?

Nie chcę żeby synek leżał na bujaczku czy w foteliku, na kołyskę już za chwile będzie za duży. W czym wasze pociechy przebywają kiedy są po za lóżeczkiem?
Skad ja to znam, czlowiek siedzi na watku ale nie ma jak odpisac nie mam kojca ale tez o tym myslalam, z bujaczka nie korzystam bo polozna mowila ze jeszcze nie bardzo poki kregoslupek jest nieyksztalcony ale mam w salonie fotelik samochodowy i kiedy maluszek nie spi to jest ciagle wszedzie ze mna zeby mnie widzial, wtedy jest spokojniejszy a ja go mam na oku caly czas

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Pytanie do mam po cc-czy to normalne ze po 3 tyg miesnie brzucha sa jeszcze niewyczuwalne i brzuch jest mega miekki? mam schize ze mi zostanie flaczek
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:55   #1573
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość


Pytanie do mam po cc-czy to normalne ze po 3 tyg miesnie brzucha sa jeszcze niewyczuwalne i brzuch jest mega miekki? mam schize ze mi zostanie flaczek

U mnie tez mega miekki........trzeba jeszcze troszke czasu....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:56   #1574
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
U mnie tez mega miekki........trzeba jeszcze troszke czasu....
A jakie masz ciecie? na usmiech? bo ja wczoraj jak sie kapalam wyczailam ze jak sie schylam to normalnie mi dynda skora
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:57   #1575
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pozwole sobie zacytowac Archi i mam nadz ze sis nie bedzie zla:"To wywoluja porod-mam zalozony zel i juz boli jak na okres"- wiadomosc o godz 8:54, wiadomosc o godz 9:53:"jestem na porodowce pod ktg i boli bardzo niefajnie"
no to trzymamy
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 10:59   #1576
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
A jakie masz ciecie? na usmiech? bo ja wczoraj jak sie kapalam wyczailam ze jak sie schylam to normalnie mi dynda skora

mam taka linie prosta...ale mnie juz nie dynda
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:04   #1577
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
mam taka linie prosta...ale mnie juz nie dynda

A mi dynda wzdłuż tej linii
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:09   #1578
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy toczyła się tu dyskusja odnośnie kojców- łóżeczek turystycznych. Chciałabym kupić żeby Ignaś był przy mnie w ciągu dni kiedy nie śpi, a nie leżał w swoim pokoju. Oglądałam kojce na allegro (horn berber) i mothercare.. Ale nie wiem czy są stabilne... Czy któraś z Was kupowała i korzysta z kojca?
ja kupiłam taki KOJEC a w zasadzie łóżeczko turystyczne, bo zwykłego kojca nie planujemy. Jak oglądałam po sklepach to nie trafiłam na nic niestabilnego. Łóżeczka mają na środku dodatkowe nóżki. Początkowo szukałam takiego z 2 poziomem i przewijakiem, bardzo prostego, ale wszystkie te, które mi się podobały zwłaszcza kolorystycznie, miały cenę minimum 250zł. A na all znikały mi licytacje z przed nosa Wiec odpuściłam i kupiłam zwykłe bez dodatków, też używane za 80 zł
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:10   #1579
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
A mi dynda wzdłuż tej linii
Kochana jestes niecale 3 tyg po cc....trzeba casu zeby to sie ladnie zagoilo...potem pas, cwiczenia i bedzie jak dawniej.....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 11:23   #1580
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Kochana jestes niecale 3 tyg po cc....trzeba casu zeby to sie ladnie zagoilo...potem pas, cwiczenia i bedzie jak dawniej.....
ja bym juz sobie cwiczyla tydzien temu ale chyba nie wolno a to mnie denerwuje bo brzydko wyglada; jak stoje czy jestem w jakiejkolwiek innej pozycji niz schylajaca sie to nie dynda, ale jak tylko sie schyle to buuuu ale dziekuje za pocieche:cmok :
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:27   #1581
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
ja bym juz sobie cwiczyla tydzien temu ale chyba nie wolno a to mnie denerwuje bo brzydko wyglada; jak stoje czy jestem w jakiejkolwiek innej pozycji niz schylajaca sie to nie dynda, ale jak tylko sie schyle to buuuu ale dziekuje za pocieche:cmok :

mnie powiedziala polozna ze po cc mozna cwiczyc dopiero po 6 tyg
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:28   #1582
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Własnie mnie rozbawił kolega z pracy
W piątek byliśmy razem na spotkaniu.
Dziś dzwoni, żeby zapytać o sprawy służbowe, ale pierwsze pytanie brzmi: "no jak tam, urodziłaś już?"

Termin mam równo za tydzień i szczerze jeszcze kilka dni temu chciłam, żeby było szybciej. A teraz proszę nie Dostałam na piątek zaproszenie na ognisko od znajomych, a niektórych nie widziałam po kilka lat i taka okazja może się nie powtórzyć. Nie ma jak szalona matka - na ognisko 2 dni przed porodem
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:30   #1583
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
mnie powiedziala polozna ze po cc mozna cwiczyc dopiero po 6 tyg

tez tak slyszalam od poloznych w szpitalu ale ta moja srodowiskowa stwierdzila ze pomalu moglabym zaczac jak miną te 3 tyg, i badz tu czlowieku mądry Monia a powiedz mi tylko-ile przytylas w czasie ciazy i jak szybko schudlas? bo moze mi za szybko leci ta cholerna waga dlatego.. ale jesli nie chcesz odpowiadac to zrozumiem, kobiet sie nie pyta o wage
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:31   #1584
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Natka pamiętam mówilaś że Szymek ma ciemieniuche, jak to wygląda ?
Bo mój Staś ma łuszczącą się skórę na czole i brwiach, wygląda to trochę jak "brudne czoło", smarkuje oliwką, kremikami, ale dalej jest

a i pytanie czy te które używaja 2 pampersów , czy już myślicie nad 3 ? Bo mam wrażenie że te dwójki już za małe, bo co wieksze kupskoo to wyplywa na plecy, bez względu na to jak głęboko wsunę pieluchę, a zresztą wydaje mi się że wkoło bioderek są już takie przymałe

dzięki że nie śmiałyście się ze mnie, ale to lanie woskiem pomoglo chyba naprawdę
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:34   #1585
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Natka pamiętam mówilaś że Szymek ma ciemieniuche, jak to wygląda ?
Bo mój Staś ma łuszczącą się skórę na czole i brwiach, wygląda to trochę jak "brudne czoło", smarkuje oliwką, kremikami, ale dalej jest

a i pytanie czy te które używaja 2 pampersów , czy już myślicie nad 3 ? Bo mam wrażenie że te dwójki już za małe, bo co wieksze kupskoo to wyplywa na plecy, bez względu na to jak głęboko wsunę pieluchę, a zresztą wydaje mi się że wkoło bioderek są już takie przymałe

dzięki że nie śmiałyście się ze mnie, ale to lanie woskiem pomoglo chyba naprawdę

Wiem ze to do Natki ale pozwole sobie odpowiedziec Mikiemu wyszly potowki i jak byla ta moja polozna retro-myslala ze maluch ma ciemieniuche, powiedziala ze najlepiej wtedy dodac krochmalu do kapieli zeby to wszystko sie wysuszylo, sprobuj, moze to cos da? bo to rzeczywiscie wyglada jak potowki ale sa nie tylko na czole, glowce ale tez na reszcie cialka podobno.
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:37   #1586
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Wiem ze to do Natki ale pozwole sobie odpowiedziec Mikiemu wyszly potowki i jak byla ta moja polozna retro-myslala ze maluch ma ciemieniuche, powiedziala ze najlepiej wtedy dodac krochmalu do kapieli zeby to wszystko sie wysuszylo, sprobuj, moze to cos da? bo to rzeczywiscie wyglada jak potowki ale sa nie tylko na czole, glowce ale tez na reszcie cialka podobno.
własnie u mnie tylko czoło tak się łuszczy brzydko no i te brwi, a z brwi skórkę wygrzebać nie łatwo
Potówki to nie są
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:39   #1587
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
tez tak slyszalam od poloznych w szpitalu ale ta moja srodowiskowa stwierdzila ze pomalu moglabym zaczac jak miną te 3 tyg, i badz tu czlowieku mądry Monia a powiedz mi tylko-ile przytylas w czasie ciazy i jak szybko schudlas? bo moze mi za szybko leci ta cholerna waga dlatego.. ale jesli nie chcesz odpowiadac to zrozumiem, kobiet sie nie pyta o wage
przed ciaza wazylam 47 kg...przytylam do 73 .....po 3 tyg schudlam do 56 kg dlatego tak szybko bo przez 5 dni mialam biegunke i nic nie jadlam tylko s....m . Poki co stoja z ta waga w miejscu....
Najlepiej odczekac te 6 tyg..bo wszystko tam swieze
__________________
Ząbki

Edytowane przez MoniaZ82
Czas edycji: 2011-10-10 o 11:40
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:42   #1588
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
własnie u mnie tylko czoło tak się łuszczy brzydko no i te brwi, a z brwi skórkę wygrzebać nie łatwo
Potówki to nie są
cytuje:"Piętnaście minut przed kąpielą wskazane jest posmarowanie główki dość sporą ilością oliwki dla dzieci, przykrycie jej gazikiem nasączonym oliwka i nałożenie przewiewnej czapeczki. Po kwadransie należy ostrożnie wyczesać zmiękczone łuski, a podczas kąpieli umyć włoski delikatnym szamponem. Zabieg ten należy powtarzać codziennie, aż do całkowitego wyleczenia. Zaawansowane lub wyjątkowo oporne stadium ciemieniuchy warto podleczyć specjalnym preparatem (np. Olejuszka, ok. 25 zł), który nie tylko natłuszcza, ale też hamuje wydzielanie łoju dzięki zawartości naturalnych wyciągów roślinnych. "

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
przed ciaza wazylam 47 kg...przytylam do 73 .....po 3 tyg schudlam do 56 kg dlatego tak szybko bo przez 5 dni mialam biegunke i nic nie jadlam tylko s....m . Poki co stoja z ta waga w miejscu....
Najlepiej odczekac te 6 tyg..bo wszystko tam swieze

Łeeee to my widze podobnie, o dzieki Ci Boze za Monie ja przed ciaza wazylam 55 kg, przytylam do 77 kg a pare dni po wyjsciu ze szpitala waga zaczela leciec i teraz mam 61 kg, ale biegunke mam nadal bo moje jelita nic nie chca trawic, zaczynam sie zastanawiac czy oni mi tam czegos nie poprzestawiali jak robili mi cc
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:43   #1589
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
cytuje:"Piętnaście minut przed kąpielą wskazane jest posmarowanie główki dość sporą ilością oliwki dla dzieci, przykrycie jej gazikiem nasączonym oliwka i nałożenie przewiewnej czapeczki. Po kwadransie należy ostrożnie wyczesać zmiękczone łuski, a podczas kąpieli umyć włoski delikatnym szamponem. Zabieg ten należy powtarzać codziennie, aż do całkowitego wyleczenia. Zaawansowane lub wyjątkowo oporne stadium ciemieniuchy warto podleczyć specjalnym preparatem (np. Olejuszka, ok. 25 zł), który nie tylko natłuszcza, ale też hamuje wydzielanie łoju dzięki zawartości naturalnych wyciągów roślinnych. "
fenk ju tak też zrobię
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 11:43   #1590
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Rozpakowanym mamusiom należą się brawa, reszta pamięta że poród to super sprawa



Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wychodzicie w taką pogodę na spacerki z maluchami? Na jak długo? I jak ubieracie dzieciaczki?
wychodzę codziennie z małą
jak jest teraz zimniej to max. godzinkę i ubieram w kombinezon, przykrywam kocyckiem i kołderką. Mała lubi ciepełko.


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Sama jestem raczej nie zaboboniasta, ale to jest niesamowite
wiesz- ja tam wierze w takie "czary"

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Tylko czkawka coś ją łapie.....od czego to? zimno jej? chyba nie bo kark ma ciepły
moja żaba też ma często czkawkę, już na szczęście coraz żadziej niż po porodzie.


Mamuśki - mają Wasze pociechy trądzik niemowlęcy? Bo moją dopadło

A co do chrzcin - postanowiliśmy zrobić na wiosnę
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.