Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 22:23   #2581
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Słaby i chudy chirurg zgubił fajkę na zakręcie – El cirujano débil y flaco pierde la pipa en la curva.
dobra, wygrałaś !!
padłam...
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..


Edytowane przez niquolle
Czas edycji: 2011-10-10 o 22:24
niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 22:23   #2582
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

buahahahahaha!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 22:44   #2583
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011



Haha, to chyba na dobrą noc, taki rozśmieszacz
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 23:02   #2584
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ilona, wszystko można zwalić na pogodę, dzisiaj prawie palce mi odpadły w zimnie
Ja w tym roku stawiam na futrzaną czapkę, buty z kożuchem i góralskie rękawiczki! P-dole, marznąć więcej nie będę! A podobno i walonki są w modzie
Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Słaby i chudy chirurg zgubił fajkę na zakręcie – El cirujano débil y flaco pierde la pipa en la curva.
Warto jeszcze dodać, że po hiszpańsku cirujano czyta się siruhano
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 23:17   #2585
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

No więc cześć wam, to ja, wasza chodząca porażka. Oblałam egzamin. Zabrakło 5 punktów . Wyszłam z pracy i ryczałam na ulicy jak debil, a później poszłam się schlać. Po prostu masakra, dół jak stąd na drugą stronę kuli ziemskiej. Na szczęście moje doły trwają dobę, i tak też było w tym wypadku. Pozbierałam się do kupy i wynalazłam sobie miliard rzeczy do roboty.

Później było już tylko lepiej, bo okazało się nagle, że mam wokół siebie całą furę ludzi, którzy się o mnie martwią i o mnie dbają, więc jestem teraz rozpieszczana na całego. Mam dziwne wrażenie, że moi trzej najlepsi przyjaciele byli przekonani, że popełnię samobójstwo, bo inaczej nie mam pojęcia dlaczego mieliby się aż tak przejąć .

Teraz jakoś sobie układam to wszystko, jest dziwnie. Faktycznie, może po prostu tak miało być i tyle. Pracę mam, będę szukać lepiej płatnej i w zawodzie, ale na szczęście mi się nie śpieszy, bo mam co jeść. Niektórzy znajomi nie mają...

I tęsknię za eksem. Nie jak za facetem, jak za przyjacielem, kimś bliskim. Chociaż z drugiej strony jest też postęp. Zaczynam już zdawać sobie powoli sprawę z tego, że eks nie był jedynym facetem, z którym mogę się dogadać. Czyli... idzie ku lepszemu .

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2011-10-10 o 23:29
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 23:36   #2586
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Connff:
głask głask
No i dawaj to fb!
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 23:38   #2587
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
No więc cześć wam, to ja, wasza chodząca porażka. Oblałam egzamin. Zabrakło 5 punktów . Wyszłam z pracy i ryczałam na ulicy jak debil, a później poszłam się schlać. Po prostu masakra, dół jak stąd na drugą stronę kuli ziemskiej. Na szczęście moje doły trwają dobę, i tak też było w tym wypadku. Pozbierałam się do kupy i wynalazłam sobie miliard rzeczy do roboty.

Później było już tylko lepiej, bo okazało się nagle, że mam wokół siebie całą furę ludzi, którzy się o mnie martwią i o mnie dbają, więc jestem teraz rozpieszczana na całego. Mam dziwne wrażenie, że moi trzej najlepsi przyjaciele byli przekonani, że popełnię samobójstwo, bo inaczej nie mam pojęcia dlaczego mieliby się aż tak przejąć .

Teraz jakoś sobie układam to wszystko, jest dziwnie. Faktycznie, może po prostu tak miało być i tyle. Pracę mam, będę szukać lepiej płatnej i w zawodzie, ale na szczęście mi się nie śpieszy, bo mam co jeść. Niektórzy znajomi nie mają...

I tęsknię za eksem. Nie jak za facetem, jak za przyjacielem, kimś bliskim. Chociaż z drugiej strony jest też postęp. Zaczynam już zdawać sobie powoli sprawę z tego, że eks nie był jedynym facetem, z którym mogę się dogadać. Czyli... idzie ku lepszemu .
A możesz podejść do tego egzaminu za rok ponownie?

Najważniejsze, ze masz ludzi którzy Cię wspierają
__________________

"Pierwsza miłość z wiatrem gna, z niepokoju drży,
Druga miłość życie zna i z tej pierwszej drwi ,
A ta trzecia jak tchórz w drzwiach przekręca klucz
I walizkę ma spakowaną już ... "

Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 07:13   #2588
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Warto jeszcze dodać, że po hiszpańsku cirujano czyta się siruhano
Ano! Zapomniałam napisać

A ja tylko wstałam i już dzień się beznadziejnie zapowiada... matko, jak tu przetrwać ten tydzień bo zwariuję
Poszłam spać z okropnym bólem głowy, obudziłam się z niewiele mniejszym. Oczywiście kompletnie niewyspana, mimo, że poszłam spać wcześniej wczoraj. Pogoda do dupy, więc będzie jeszcze gorzej. Ciąg dalszy moich gorszych dni, jak widać... nawet nie chce mi się wstawać, nie mam ochoty, najchętniej cały dzień spędziłabym w łóżku

Jeszcze wczoraj Młody powiedział mi coś dziwnego o eksie, ale nie będę pisać co, bo nawet nie można tego w żaden sposób potwierdzić.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 08:15   #2589
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Co?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 09:34   #2590
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

hej

Wszystko powoli się uspokaja (siostra w końcu wyjeżdża w nd. więc moje nerwy się uspokoją i wrócą na stare tory)...
Zmęczona jestem bo w końcu 9 dzień zapitalania non stop a tu jeszcze 10 przede mną
Głupawka mnie zabije po maratonie pracowo-naukowym :P
Dzień zaczęłam dobrze ale czuję jak mnie w krzyżu dzisiaj łamie więc nie fajnie się zaczyna robić

Miłego dnia kochane
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:40   #2591
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Ja pitolę, a ja dalej walczę z dziekanatem, nawet moja promotorka próbowała mi pomóc, wychodząc z dziekanatu stwierdziła, że "te panie pod względem intelektualnym nie mają dziś zbyt dobrego dnia", na co niestety musiałam jej odpowiedzieć, że większość ich dni tak wygląda

Wyznaczyli część obron na weekend a przecież wiadomo, że ci wszyscy wykładowcy pracują wtedy w jakichś prywatnych uczelniach i mają w dupie jakieś obrony jak tam parę stówek dziennie pewnie leci

Więc moja obrona odbyć się w weekend nie może, jedyna nadzieja, że obronię się dzień przed wylotem

Conff, przykro mi, ale ja wierzę, że takie niepowodzenia w życiu mają na celu doprowadzić nas wyżej, niż gdyby nam się powiodło.
Będziesz za rok zdawać?

Ja rozważam studia podyplomowe. Mam do wyboru dwa kierunki. Jeden pewnie będzie nudny, ale jest szansa po nim na dobrze płatną pracę. Drugi jest dla mnie mega ciekawy, robię zresztą dyplom na ten temat, ale nie wiem, czy nie robiłabym go tylko hobbystycznie i niewiele by wniósł do mojej pozycji na rynku pracy. Oba kierunki są darmowe, finansowane z unii, co przemawia trochę za tym kierunkiem ciekawym. Ale z drugiej strony to dwa lata zawalonego co drugiego weekendu, więc to musi być poważna inwestycja w siebie a nie jakieś tam zabawy.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Tak czytam program tych studiów, to jedne i drugie są w sumie ciekawe... Tylko te oznaczone przeze mnie jako nieciekawe mają bardzo dużo prawodawstwa i teorii finansów, co dla mnie jest udręką
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 11:47   #2592
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

A doktorat?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:54   #2593
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

To mnie w ogóle nie interesuje. Przez pięć lat musiałabym przepisywać oceny studentów, parzyć kawę, robić studentom podkłady do ćwiczeń, szukać mapek w szufladach, biegać 4 piętra niżej po kanapki dla wykładowców i wypełniać tony papierów, a może po tym wszystkim udałoby mi się wyżebrać trochę czasu na pracę naukową.

Studia podyplomowe są dla mnie o tyle ciekawsze, że zajmuję się na nich tylko i wyłącznie nauką, nie ma tam wklejonej roli służącej za darmo.

Ale moja uczelnia to jest relikt przeszłości. Mam nadzieję, że na innych jest inaczej.

Koleżanka studiuje prawo w Poznaniu i jak mi opowiedziała co oni tam mają to nie mogłam jej uwierzyć. Ekrany na korytarzach z wyświetlanym schematem sal i tym kto w nich teraz jest i kto za godzinę będzie już w ogóle przekroczyły moje zdolności poznawcze.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:00   #2594
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

A ja znowu chora. Nie dość, że w klinice, to jeszcze przeziebiona! :/ :/
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:08   #2595
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Ach, to dlatego w Wawie A jak studia?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:25   #2596
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja w tym roku stawiam na futrzaną czapkę, buty z kożuchem i góralskie rękawiczki! P-dole, marznąć więcej nie będę! A podobno i walonki są w modzie

Warto jeszcze dodać, że po hiszpańsku cirujano czyta się siruhano
Ja już rok temu kupiłam czapkę puchatą, rękawiczki a teraz doszły buty prawie jakbym na antarktydę wyjeżdżała. No ale co się dziwić, przez głowę ucieka 40% ciepła


Connff, a za rok?
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2011-10-11 o 17:34
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:39   #2597
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co?
Wolałabym, nie mówić, bo:
1. Nie jestem pewna czy to jest prawda i nie mogę tego w żaden sposób potwierdzić (chociaż myślę, że mogę Młodemu wierzyć na słowo, w końcu widział eksa parę razy i jak mi go opisywał, to rzeczywiście jakby to był on...)
2. Nie dotyczy to do końca mnie, ale samego eksa...
3. Dla własnego dobra wolałabym się nad tym w ogóle nie zastanawiać, nie rozwijać tematu i nie analizować, bo i tak nic nie wymyślę... a tylko sobie zaszkodzę.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ja już rok temu kupiłam czapkę puchatą, rękawiczki a teraz doszły buty prawie jakbym na antarktydę wyjeżdżała. No ale co się dziwić, przez głowę ucieka 40% ciepła
Ja kupiłam sobie ostatnio ciepłą kurtkę. Jeszcze buty, czapka i rękawiczki jak się dorobię

Myślałam, że może być jedna rzecz, która dzisiaj mnie ucieszy. Przyszła mi sukienka, którą widziałam kiedyś w jednym sklepie i tak mi się spodobała. Ostatnio przeglądałam internet, weszłam na strone tego sklepu, patrzę - jest i to przeceniona. To zamówiłam. Wszystko pięknie, nie za duża, nie za mała, ale wyglądam w niej tak grubo nie dość, że mam szerokie biodra i ogólnie talię + brzuch, to ona mnie jeszcze bardziej poszerza damn.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:43   #2598
siala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

widziałam Go dzisiaj z tramwaju.

to jakiś koszmarny tydzień.
siala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:47   #2599
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Widze ze temat sie zaczal o zimie..
Ja sie zastanawiam czy zimowego szalika nie wyciagnac...bo juz zimno strasznie i przemarzlam na przystanku..

W ogole dzis mam dobry nastroj.. i tak co kilka dni inaczej

(jak swir... ale to moze przez to ze jestem przed okresem..)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 20:51   #2600
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

witojcie !!! nienawidzę dzisiejszej pogody, nienawidzę jesieni, nienawidzę zimy, nienawidzę mojej depresji sezonowej, nienawidzę tego, że o 19 marzę tylko o spaniu!!! wkurza mnie, że nie spotkałam dzisiaj gościa od lizaków bo liczyłam, ze poprawi mi humor poza tym u mnie wszystko gra
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:52   #2601
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

...nienawidzę dni, kiedy cały dzień pada. Dziś jadąc samochodem nie widziałam prawie nic, była ulewa, że hoho.... Poszłam nawet biegać, ale był to bardzo zły pomysł, myślałam, że nie rozpada się aż tak, no i noga mnie rozbolała, nie wiem skąd mi się to wzięło...
W ogóle, dobijam się. Znów doskwiera mi brak pracy, za chwilę zacznie mi brakować kasy a od rodziców nie chcę brać... Chcę MĘŻCZYZNĘ, nie chłopca a MĘŻCZYZNĘ. i w ogóle, do d.u.p.y.
i jakby było tego mało, czuję się i wyglądam jak słoń, okres mi się spóźnia, jaja sobie ze mnie robi (w ciąży napewno nie jestem, bo nie mam z kim być).

To by było na tyle...
Ameeeeeeeeeeeeen.


Siala - nie łam się, nie warto dla niego. Przytulam

Pika - widzę, że masz podobnie jak ja dzień nienawidzenia. Niedługo wiosna

Edytowane przez LittleWoman
Czas edycji: 2011-10-11 o 20:54
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:53   #2602
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
widziałam Go dzisiaj z tramwaju.

to jakiś koszmarny tydzień.
A on? Widział cię?

Ja eksa widuję czasami raz na parę tygodni, ale czasami co tydzień, co raczej nie jest dla mnie dobre...

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Widze ze temat sie zaczal o zimie..
Ja sie zastanawiam czy zimowego szalika nie wyciagnac...bo juz zimno strasznie i przemarzlam na przystanku..
U nas też już się zimno robi. A słyszałam, że zapowiadają bardzo ostre zimy w Anglii, nawet do -20 stopni i dużo śniegu ja nie chcę...

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Chcę MĘŻCZYZNĘ, nie chłopca a MĘŻCZYZNĘ. i w ogóle, do d.u.p.y.
O i to, to! Cierpię na brak męskiego ciała do przytulenia i w ogóle za uczuciem, że komuś na mnie zależy...
__________________
Good things come to those who wait!

Edytowane przez enjoy89
Czas edycji: 2011-10-11 o 21:33
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:07   #2603
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Pamiętam jak kiedyś spotkałam się z eksem, nie pamiętam jak długo po rozstaniu. Spotkanie było dziwne, ale pokazałam mu że bez niego mi dobrze, ba! nawet lepiej.
Miałam mega satysfakcję z tego powodu .
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:16   #2604
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Pika - widzę, że masz podobnie jak ja dzień nienawidzenia. Niedługo wiosna
w ramach poprawy nastroju zakupiłam dzisiaj w lumpeksie piękny jesienny płaszcz za ... 35 zł !!! mam nadzieję, że do końca tygodnia hymor mi się poprawi bo obiecałam koleżance,że pójdę z nią w sobotę wieczorem na miasto ale na tą chwilę nie mam na to najmniejszej ochoty mam ochotę zasnąć i obudzić się w okolicach kwietnia
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:20   #2605
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
w ramach poprawy nastroju zakupiłam dzisiaj w lumpeksie piękny jesienny płaszcz za ... 35 zł !!! mam nadzieję, że do końca tygodnia hymor mi się poprawi bo obiecałam koleżance,że pójdę z nią w sobotę wieczorem na miasto ale na tą chwilę nie mam na to najmniejszej ochoty mam ochotę zasnąć i obudzić się w okolicach kwietnia
Uwielbiam lumpowanie, i uwielbiam płaszcze za 35 zł. Rok temu kupiłam czarny, klasyczny jesienny płaszczyk za 30 zł. Na daną chwilę w moich okolicach lumpy są jakieś wybrakowane...może to i dobrze, bo mój portfel jest w podobnym, opłakanym stanie...eh.

Będzie lepiej, do soboty jeszcze 4 dni.
Ja w weekend jestem na uczelni, ale w sumie cieszę się, bo spotkam się z bardzo dobrą znajomą.
LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 22:01   #2606
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Cytat:
Napisane przez siala Pokaż wiadomość
widziałam Go dzisiaj z tramwaju.

to jakiś koszmarny tydzień.
Te wszystkie okropne uczucia szybko miną. Znam to z autopsji: najpierw jest szok i kołatanie serca, a potem wszystko wraca do równowagi

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
W ogóle, dobijam się. Znów doskwiera mi brak pracy, za chwilę zacznie mi brakować kasy a od rodziców nie chcę brać... Chcę MĘŻCZYZNĘ, nie chłopca a MĘŻCZYZNĘ. i w ogóle, do d.u.p.y.
i jakby było tego mało, czuję się i wyglądam jak słoń, okres mi się spóźnia, jaja sobie ze mnie robi (w ciąży napewno nie jestem, bo nie mam z kim być).
Też mam problem ze znalezieniem pracy. Co jest? Nie mieszkam w jakimś super małym mieście, a do wyboru mam tylko bycie rzeźnikiem lub panią z "mega wysokimi zarobkami i zamieszkaniem"

I też chcę kogoś do przytulenia na zimę (jakkolwiek dziwnie to brzmi po poprzednim zdaniu). Brakuje mi kogoś, kto będzie wychodził po mnie na przystanek (nie wiem czemu, ale zawsze wydawało mi się to strasznie romantyczne). Blah. Zwalają się ostatnio na mnie wspomnienia po eksie.

Teraz jestem do tego chora i już w ogóle czuję się jakoś żałośnie. Zawaliłam wiele spraw przez wstrętne choróbsko

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Uwielbiam lumpowanie, i uwielbiam płaszcze za 35 zł. Rok temu kupiłam czarny, klasyczny jesienny płaszczyk za 30 zł. Na daną chwilę w moich okolicach lumpy są jakieś wybrakowane...może to i dobrze, bo mój portfel jest w podobnym, opłakanym stanie...eh.
Też lubię lumpeksy, chociaż 3/4 ubran jest tam dla mnie za szerokich.
Chociaż ostatnio chodziłam i nic nie znalazłam. Podobnie w galeriach handlowych. A może to dlatego, że większość ubrań jest dla mnie nieosiągalna przez cenę
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 22:32   #2607
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Dzięki dziewuchy . No nic, będę żyła, za rok też jest szansa (tej już nie przepuszczę ). Póki co od grudnia będę szukać pracy bardziej w zawodzie, chociaż szczerze mówiąc mi się nie chce, no ale... wypada :/.

Poza tym zaczynam teraz ostro trenować, od przyszłego tygodnia zaczynają się zajęcia z języków i ogólnie to jak zwykle nabrałam sobie za dużo rzeczy, ale mi z tym lepiej.

A chłopa do przytulenia też mi brakuje, chociaż mam swojego. Ale co z tego, jak się widzieliśmy w niedzielę, a następny raz pewnie dopiero w piątek? Ja wiem, że on ma w cholerę roboty, ja też zresztą nie za bardzo mam czas. No ale kurczę... od przyszłego tygodnia już w ogóle całe popołudnia i wieczory będę miała zawalone po brzegi, i sama nie wiem jak to będzie wyglądać (. Widzieć się dwa wieczory w tygodniu to trochę bieda, w każdym razie jak na moje potrzeby...
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 00:38   #2608
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Heh, ja też mam nową kurtkę z lumpa za 35zł I też u mnie cały dzień padało i też mam depresję sezonową (oprócz tej zwykłej ).

I poszłabym już do pracy... tylko pracy nie ma.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:44   #2609
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Chłop do przytulenia...no...ja co prawda do romantyczek nie należę, mega przytulanie mi niepotrzebne, ale świadomość że jest, że myśli, jakieś poczochranie po czuprynie jak przechodzi obok - dobra rzecz




No ewidentnie zima idzie - oponki zmieniłam, rękawiczek szukam, kurtka puchowa wyprana, szalik który dostałam na Gwiazdkę czeka na mrozy...czapek nie uznaję, chyba że będę pieszo po lesie ciągana, wtedy sobie uszatkę sprawię i cacy

Tylko z butami mam jak zwykle problem... :/



Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Widzieć się dwa wieczory w tygodniu to trochę bieda, w każdym razie jak na moje potrzeby...
Masz tak, jak sobie ustawiasz Chciało się mieć zajęć po kokardki, to teraz cierp A w te dwa wieczory różne meble w drzazgi pójdą

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Uwielbiam lumpowanie
Ja nie umiem, zaraz mi ręce mdleją i dostaję oczopląsu Po ciuchy dla mnie do lumpka wysyłam matulę, ona tam się czuje jak w swoim środowisku naturalnym i zawsze mi coś fajnego na oko wynajdzie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 09:06   #2610
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy w roku Pańskim 2011

Nie mam niestety oka, nosa czy innego narządu do lumpków...

Na zewnątrz ciepło, jakieś 10 stopni, aktualnie słonecznie - zimy nie czuję. Wczoraj ćwiczyłam z hantelkami, dziś zumba, uda mi się utwardziły, cellulit zmniejszył, dawno nie piłam alkoholu, na paznokciach piękny wrzos, ach, żyć się chce

Tylko Słodziak foszy się, że chcę kota, konkurencję wyczuwa. Jeszcze raz usłyszę marudzenie "chyba nie zależy Ci już na mnie...", podczas gdy codziennie coś do niego piszę smsem i na gg i nigdy nie dostaję odpowiedzi, to mu wrzucę kuwetę do łóżka...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.