Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 09:42   #4501
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
Agatek śniło mi się dzisiaj, ze byłam cię odwiedzić w szpitalu, a ty kazałaś mi się szybko schowac do szafy, bo masz zaraz randkę z przystojnym lekarzem
hihihi widać jak intensywnie myślałaś o przystojnych doktorkach niczym dr. house

A mi się śnił mąż... usłyszałam, jak tż przez tel do szwagra pyta się o jakąś dziewczynę (już nie pamiętam dokładnie imienia i nazwiska, po podał ) i że coś mu na facebooku napisała, że mu się podoba i chce się z nim spotkać i wyrwałam słuchawkę szwagrowi i się pytam co to za laska a on nic nie chciał powiedzieć... i pomyślałam, że mnie zdradził
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-10-21 o 09:44
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:01   #4502
Milla_85
Raczkowanie
 
Avatar Milla_85
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
dzisiaj ja jestem pierwsza rano
Dzień dobry Mamuśki
Co dzień was podczytuje ale nie mam kiedy odpisać bo ciągle coś, jeszcze Tż robi remont łazienki i bałagan który zrobił się w mieszkaniu mnie wykańcza i powoduje to że nic mi się nie chce,czekam aż skończy żeby ogarnąć i zrobić porządki.
U mnie dziś samopoczucie od rana fatalne Tż za nic przed wyjściem do pracy dostał ochrzan a to chyba wszystko przez naszego psiaka kochanego, który od 4 do 5 rano chodziła po pokoju i piszczała nie wiadomo czego i nie pozwalała nam spać
Poza tym 2 tyg temu byłam na glukozie i okazało się że nie mam cukrzycy, a poszłam z nastawieniem że nie będę mieć i nawet Pani doktor jak mi zlecała to od razu jej powiedziałam że nie będę mieć bo tak naprawdę wcale nie chciałam jej mieć
Biorę się do pracy bo szef zaraz mnie opitoli
miłego dnia dla was wszystkich
Milla_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:28   #4503
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dzień dobry
Za mną nieprzespana noc, koło 23 dostałam tak silnych skurczy, że ruszyc się nie mogłam, mielismy jechac na pogotowie ale naszczęście minęły i dizidzia zaczeła kopać jak szalona. Potem budziłam się 4 razy na siusiu i dopadł mnie tak okropny kaszel że dzis kuracja mleczkiem z miodem i masełkiem i czosnkiem...

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dzien dobry

Dziewuszki anemiczki, mam sposob na podniesienie żelaza.
Moja mama w ciazy tez miala anemie i wtedy lekarz kazał jej wbić w jabłko ze 4 wyparzone gwoździe, i tak za 2 dni je wyjąć a jabłko zjesc. Podobno bardzo szybko podnosi hemoglobine i jest zdrowe.
Ja pisałam wcześniej że dobrym sposobem na poprawienie wyników morfologii jest picie soku z buraka, sprawdziłam na sobie i działa. Już po tyg wynik poszedł w górę

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
to właśnie było połówkowe
ufff, to jestem spokojniejsza


Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Yo hablo en Espanol bien

Uczyłam się 4 semestry języka hiszpańskiego na studiach, skończyłam go na poziomie B2 też lubię ten język
mi sie marzy nauka hiszpańskiego, ale pewnie skończy się tylko na marzeniach :/ wolałabym miec w szkole hiszpański zamiast niemieckiego.

uciekam robic projekt murku na podst projektowania.

Miłego dnia
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z

Edytowane przez czubasek20
Czas edycji: 2011-10-21 o 10:35
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:32   #4504
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Witam Dziewczyny!!!

Również jestem "lutówką" mam termin tak między 7 a 9. Jestem w 25 tygodniu. Pomyślałam że z racji dużej ilości wolnego czasu (jestem na L4 ) popiszę coś coby mi się nie nudziło i żebym nie popadała w jakieś depresyjne nastroje (co się niestety zdarza).
Będziemy mieli dziewczynkę Czuje się bardzo dobrze, nie mnie nie boli ani nie puchnę, i mam nadzieje że tak już do końca zostanie.
Mieszkam w Tarnowie z powodu pracy (pracuje na kontraktach autostradowych) ale lekarza mam w Krakowie a rodzić zamierzam w Niepołomicach.
Czy dobrze czytam że Wy już szukujecie wyprawki i robicie zakupy? bo ja to jeszcze odłożyłam w czasie?
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:37   #4505
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
kurcze, myślałam, że jakiś fajny rabacik dostaniecie a dwa gratisy to mi się troche mało wydaje no nic zobaczę jak sami pojedziemy drugi sklep z teutonią jest w łomiankach jeszcze i może tam też się wybierzemy
Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
Zuzia z tego co patrzę to BeYou ma przekładaną rączkę a Cosmo nie
pomyliłam się - mamy BeYou, i to on ma przekładaną sorki za zamieszanie.
Ten wózek był wtedy w promocji bo były dni otwarte w sklepie - jak chcesz mogę podać ci cenę na priv jak wtedy obowiązywała. Do tego dobraliśmy pozostałe rzeczy, jak pisałam wcześniej. Gratis przy okazji tej promocji były także 2 rzeczy - śpiworek i pokrowce na koła.
Ja sprawdzałam ceny w dwóch jeszcze sklepach plsu na internecie patrzyłam, więc tam wtedy miałam najtaniej.
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:54   #4506
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Witam się z ...... domku
Nie poszłam dzisiaj do pracy, ale domkiem też się za długo nie nacieszę, bo jutro idę do szpitala (to tak jakby za mało szpitala na wątku było) ....
Dzis byłam u gina z wynikami glukozy i mam niestety podejrzenie cukrzycy Trzeba będzie powtórzyć glukozę (75g) i dodatkowo ustabilizować skurcze macicy, bo zaczęła mi twardnieć Jestem przerażona, mam nadzieję, że ta glukoza wyjdzie teraz dobrze

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Dziewuszki anemiczki, mam sposob na podniesienie żelaza.
Moja mama w ciazy tez miala anemie i wtedy lekarz kazał jej wbić w jabłko ze 4 wyparzone gwoździe, i tak za 2 dni je wyjąć a jabłko zjesc. Podobno bardzo szybko podnosi hemoglobine i jest zdrowe.
O matko, ale sposoby Ale z drugiej strony, skoro działa to

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Hej lasunie


Noc przespana, ale o 7 rano teściowa otworzyła drzwi, żeby trochę ciepła wleciało, a ja myślałam, że to położna będzie sprawdzać temperaturę...

Wczoraj/dzisiaj w nocy robiłam zamówienie na allegro i 2x wybierałam kolory sporej ilości produktów i co? 2x komp mi się zawiesił i był restart... a nie miałam siły 3 raz pisać... I poszłam spać o 1 w nocy, a 9.52 dzwoni Pan z allegro, jakie kolorki mówię, że w nocy robiłam i miałam rano dopisać hihi, no to od razu się zabrałam ale ekspres u nich co? o 1 zapłaciłam a przed 10 mnie pogania
No ale wysłałam i jak dobrze pójdzie to wszystko przyjdzie w poniedziałek

Dziękuję dziewczynki jeszcze raz za słowa otuchy
A co zamawiałaś i od jakiego sprzedawcy, pochwal się

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!!!

Również jestem "lutówką" mam termin tak między 7 a 9. Jestem w 25 tygodniu. Pomyślałam że z racji dużej ilości wolnego czasu (jestem na L4 ) popiszę coś coby mi się nie nudziło i żebym nie popadała w jakieś depresyjne nastroje (co się niestety zdarza).
Będziemy mieli dziewczynkę Czuje się bardzo dobrze, nie mnie nie boli ani nie puchnę, i mam nadzieje że tak już do końca zostanie.
Mieszkam w Tarnowie z powodu pracy (pracuje na kontraktach autostradowych) ale lekarza mam w Krakowie a rodzić zamierzam w Niepołomicach.
Czy dobrze czytam że Wy już szukujecie wyprawki i robicie zakupy? bo ja to jeszcze odłożyłam w czasie?
Witaj
A to ---> za ten Tarnów, bo niedaleko mam
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:04   #4507
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Witam się z ...... domku
Nie poszłam dzisiaj do pracy, ale domkiem też się za długo nie nacieszę, bo jutro idę do szpitala (to tak jakby za mało szpitala na wątku było) ....
Dzis byłam u gina z wynikami glukozy i mam niestety podejrzenie cukrzycy Trzeba będzie powtórzyć glukozę (75g) i dodatkowo ustabilizować skurcze macicy, bo zaczęła mi twardnieć Jestem przerażona, mam nadzieję, że ta glukoza wyjdzie teraz dobrze



O matko, ale sposoby Ale z drugiej strony, skoro działa to



A co zamawiałaś i od jakiego sprzedawcy, pochwal się



Witaj
A to ---> za ten Tarnów, bo niedaleko mam
kochany pracusiu pisze drugi pracuś z roboty he he tylko dziś nie idziesz? Czy ze względu na szpital i te skurcze macicy już do końca masz zakaz pracowania
Mam nadzieję, że cukrzycy nie będzie Może dzień przed zjadłaś za dużo słodkiego przypomnij sobie czy przypadkiem w domciu nie było jakiejś blachy słodkiego ciacha czy co
A jakie miałaś dokładnie wyniki? Mozesz napisać
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:13   #4508
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Witam się z ...... domku
Nie poszłam dzisiaj do pracy, ale domkiem też się za długo nie nacieszę, bo jutro idę do szpitala (to tak jakby za mało szpitala na wątku było) ....
Dzis byłam u gina z wynikami glukozy i mam niestety podejrzenie cukrzycy Trzeba będzie powtórzyć glukozę (75g) i dodatkowo ustabilizować skurcze macicy, bo zaczęła mi twardnieć Jestem przerażona, mam nadzieję, że ta glukoza wyjdzie teraz dobrze



Witaj
A to ---> za ten Tarnów, bo niedaleko mam
witam...
hmmm... ja dzisiaj odbieram wyniki glukozy. Trochę mnie przestraszyłaś, myślałam że to taka "formalność" a tu wychodzi na to że można się dobrze czuć ale być chorym.
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:14   #4509
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Czy dobrze czytam że Wy już szukujecie wyprawki i robicie zakupy? bo ja to jeszcze odłożyłam w czasie?
Witamy nową! I gratuluję dziewuszki

Co do wyprawki- ja teraz kupuję, choć zostały 3 miesiące (I tak chciałam mieć wszystko gotowe 2 miesiące przed porodem) Jadę z powrotem do szpitala w listopadzie i wolę mieć już porobione zakupy bo z hipotrofią u mnie nic nigdy nie wiadomo i wolę dmuchać na zimne i mieć 'w razie co' wszystko gotowe
Za dużo widziałam przypadków w szpitalu i wolę już mieć...

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Witam się z ...... domku
Nie poszłam dzisiaj do pracy, ale domkiem też się za długo nie nacieszę, bo jutro idę do szpitala (to tak jakby za mało szpitala na wątku było) ....
Dzis byłam u gina z wynikami glukozy i mam niestety podejrzenie cukrzycy Trzeba będzie powtórzyć glukozę (75g) i dodatkowo ustabilizować skurcze macicy, bo zaczęła mi twardnieć Jestem przerażona, mam nadzieję, że ta glukoza wyjdzie teraz dobrze
oo jaaa... tylko nie cukrzyca!!!!! bo byś musiała sprawdzać cukier 3x przed posiłkiem i dawać coś tam w żyłę 1 h po posiłku masakra, oby nie!!!! Przed badaniem nie jedz nic słodkiego 1 dzień, bo to podnosi


Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
O matko, ale sposoby Ale z drugiej strony, skoro działa to
też o tym słyszałam koleżance tak lekarz zalecił


Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A co zamawiałaś i od jakiego sprzedawcy, pochwal się
Dziś w nocy zamawiałam od gapa_kids m.in:

-1 smoczek avent,
-złota kolekcja 2 butelek avent,
-szczotka do mycia butelek,
-chusteczki nawilżające bambino i pampers,
- 2x pampersy,
- pieluchy tetrowe białe,
-pieluchy flanelowe,
-herbatka koperkowa,
-aspirator nosefrida,
-spray do noska nosefrida,
-termoopakowanie,
-pierwsza szczoteczka sylikonowa do zębów canpol,
-gaziki nasączone alkoholem do pępka,
-zabawki-grzechotki, gryzak,
-zestaw do paznokci i włosków,
-mleczko kojące do ciała nivea dla bobasa itp

A przed chwilą zamówiłam od r_p77 m.in.:

-wanienka
- żel do mycia ciała i włosków nivea
- podkład do łóżeczka- ceratka
- proszek do prania dzidziuś (w razie gdyby było uczulone na lovelę )
- wielorazowe majtki poporodowe

__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2011-10-21 o 11:16
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:15   #4510
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że cukrzycy nie będzie Może dzień przed zjadłaś za dużo słodkiego przypomnij sobie czy przypadkiem w domciu nie było jakiejś blachy słodkiego ciacha czy co
A jakie miałaś dokładnie wyniki? Mozesz napisać
Zjedzenie czegoś słodkiego raczej nie ma znaczenia, tak przynajmniej powiedziała mi pielegniarka.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:17   #4511
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

hej kochane nadrobilam Was, ale przepraszam nie mam sily ani weny cytowac, jakas ostatnio ospala jestem podczytuje, a nie mam sily odpisac. Musze sobie zaraz jakas kawke zrobic, to moze mnie obudzi, ostatnie dwie noce nie moge w ogole zasnac, TZ na nockach byl i jeszcze dzisiaj idzie, spalam dla towarzystwa z cora , bo ona zawsze gramoli mi sie do lozka jak go nie ma i tak leze i mecze sie do 3 rano, dopiero zasypiam, potem jak cora idzie do szkoly odsypiam, wstaje o 11 i tak ooo to wyglada, ze nie mam na nic sily.

Agatek ciesze sie bardzo, ze jestes juz z nami i ze Zajaczek urosl bedzie dobrze zobaczysz, ja lezalam prawie dwa tygodnie, wiec tez sie nasluchalam, a najbardziej mnie wkurzaly teksty poloznych, ze z ciaza to nigdy nic nie wiadomo, wiadomo ze sie dobrze skonczy jak sie urodzi zdrowe dziecko, wczesniej to pol na pol... i niektore to powtarzaly non stop, nosz kwa wielkie mi odkrycie z wszystkim tak jest, ja nie musze byc w ciazy by wiedziec, ze nigdy nic nie wiadomo, wyjde z domu i mi cegla na leb spadnie...

dziewczyny a ja was podziwiam, ze wy jak macie takie silne skurcze to lezycie dalej w domu i czekacie, nie wiem moze to ja jestem jakas panikara
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:19   #4512
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Zjedzenie czegoś słodkiego raczej nie ma znaczenia, tak przynajmniej powiedziała mi pielegniarka.
oj ma ma znaczenie i to dużo... od razu u koleżanek wyższy cukier był i poszły sobie dodatkowo dawać w żyłę () żeby zbić
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:19   #4513
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Witamy nową! I gratuluję dziewuszki

Co do wyprawki- ja teraz kupuję, choć zostały 3 miesiące (I tak chciałam mieć wszystko gotowe 2 miesiące przed porodem) Jadę z powrotem do szpitala w listopadzie i wolę mieć już porobione zakupy bo z hipotrofią u mnie nic nigdy nie wiadomo i wolę dmuchać na zimne i mieć 'w razie co' wszystko gotowe
Za dużo widziałam przypadków w szpitalu i wolę już mieć...


Dziś w nocy zamawiałam od gapa_kids m.in:

-1 smoczek avent,
-złota kolekcja 2 butelek avent,
-szczotka do mycia butelek,
-chusteczki nawilżające bambino i pampers,
- 2x pampersy,
- pieluchy tetrowe białe,
-pieluchy flanelowe,
-herbatka koperkowa,
-aspirator nosefrida,
-spray do noska nosefrida,
-termoopakowanie,
-pierwsza szczoteczka sylikonowa do zębów canpol,
-gaziki nasączone alkoholem do pępka,
-zabawki-grzechotki, gryzak,
-zestaw do paznokci i włosków,
-mleczko kojące do ciała nivea dla bobasa itp

A przed chwilą zamówiłam od r_p77 m.in.:

-wanienka
- żel do mycia ciała i włosków nivea
- podkład do łóżeczka- ceratka
- proszek do prania dzidziuś (w razie gdyby było uczulone na lovelę )
- wielorazowe majtki poporodowe

Aaaa.. to rozumiem że jesteś przygotowana
Wow jakie zakupy... Boszzzze dopiero teraz mi uświadamiasz że to nie tylko wózek, łóżeczko i przewijak??!!!
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:24   #4514
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Laseczki co myślicie o takim podgrzewaczu:http://allegro.pl/podgrzewacz-babyon...63291350.html?
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:24   #4515
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Aaaa.. to rozumiem że jesteś przygotowana
Wow jakie zakupy... Boszzzze dopiero teraz mi uświadamiasz że to nie tylko wózek, łóżeczko i przewijak??!!!
Mąż się przestraszył po tym jak opowiadałam o różnych przypadkach, wywoływanych porodach w różnych tyg ciąży, bo ktoś ma to czy tamto... zebrał się chłopak w sobie i dał $$
hihi, no niestety nie tylko ale radość z kupowania- niezastąpiona od razu się człowiekowi humor poprawia

W klubie jest 'lista wyprawkowa' poproś inutil, żeby przyjęła Cię do klubu, to tam sobie popatrzysz co i jak jest potrzebne
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:29   #4516
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
oj ma ma znaczenie i to dużo... od razu u koleżanek wyższy cukier był i poszły sobie dodatkowo dawać w żyłę () żeby zbić
...hmmm... ja mówiłam o zwykłym badaniu na poziom cukru. Jak piłam glukozę to wtedy pielęgnierka mi powiedziała że to ile jem słodkiego (a nie jem dużo) nie ma znaczenia przy poziomie cukru....
A kiedy to dokładnie trzeba dawać sobie w żyłę???

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Mąż się przestraszył po tym jak opowiadałam o różnych przypadkach, wywoływanych porodach w różnych tyg ciąży, bo ktoś ma to czy tamto... zebrał się chłopak w sobie i dał $$
hihi, no niestety nie tylko ale radość z kupowania- niezastąpiona od razu się człowiekowi humor poprawia

W klubie jest 'lista wyprawkowa' poproś inutil, żeby przyjęła Cię do klubu, to tam sobie popatrzysz co i jak jest potrzebne
Dzięki za informację

Muszę wydrukować taką listę i pokazać mojemu... zejdzie na zawał cóż narozrabiał to niech teraz płaci
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:33   #4517
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wczoraj/dzisiaj w nocy robiłam zamówienie na allegro i 2x wybierałam kolory sporej ilości produktów i co? 2x komp mi się zawiesił i był restart... a nie miałam siły 3 raz pisać... I poszłam spać o 1 w nocy, a 9.52 dzwoni Pan z allegro, jakie kolorki mówię, że w nocy robiłam i miałam rano dopisać hihi, no to od razu się zabrałam ale ekspres u nich co? o 1 zapłaciłam a przed 10 mnie pogania
No ale wysłałam i jak dobrze pójdzie to wszystko przyjdzie w poniedziałek

Dziękuję dziewczynki jeszcze raz za słowa otuchy
Miałam pytać od jakiego sprzedawcy, ale już doczytałam ja się nie mogę zdecydować między dwoma

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!!!

Również jestem "lutówką" mam termin tak między 7 a 9. Jestem w 25 tygodniu. Pomyślałam że z racji dużej ilości wolnego czasu (jestem na L4 ) popiszę coś coby mi się nie nudziło i żebym nie popadała w jakieś depresyjne nastroje (co się niestety zdarza).
Będziemy mieli dziewczynkę Czuje się bardzo dobrze, nie mnie nie boli ani nie puchnę, i mam nadzieje że tak już do końca zostanie.
Mieszkam w Tarnowie z powodu pracy (pracuje na kontraktach autostradowych) ale lekarza mam w Krakowie a rodzić zamierzam w Niepołomicach.
Czy dobrze czytam że Wy już szukujecie wyprawki i robicie zakupy? bo ja to jeszcze odłożyłam w czasie?
Cześć
Chyba większa część z obecnych tu ciążówek ma już chociaż trochę wyparki skompletowanej

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Witam się z ...... domku
Nie poszłam dzisiaj do pracy, ale domkiem też się za długo nie nacieszę, bo jutro idę do szpitala (to tak jakby za mało szpitala na wątku było) ....
Dzis byłam u gina z wynikami glukozy i mam niestety podejrzenie cukrzycy Trzeba będzie powtórzyć glukozę (75g) i dodatkowo ustabilizować skurcze macicy, bo zaczęła mi twardnieć Jestem przerażona, mam nadzieję, że ta glukoza wyjdzie teraz dobrze
Trzymajcie się
_______________________
Bry

Byłam na badaniach krwi, potem maraton lumpkowy i dla bobisia nie mam nic, za to dla siebie kilka bluzek i sweterków
Na późne śniadanie zjadłam bułę z miodem + kakao

No i maluda od samego rana tak się wierciła, że kopała, że ciężko mi było się na zakupach skupić

Pytałam w laboratorium o glukozę i mam sama kupić dawkę, jaką mi zaleci lekarz, i w zależności od dawki siedzę u nich godzinę lub dwie
No i nie ma mowy o żadnej cytrynie, bo to ponoć zabronione ze względu na fałszowanie wyniku
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:34   #4518
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
...hmmm... ja mówiłam o zwykłym badaniu na poziom cukru. Jak piłam glukozę to wtedy pielęgnierka mi powiedziała że to ile jem słodkiego (a nie jem dużo) nie ma znaczenia przy poziomie cukru....
A kiedy to dokładnie trzeba dawać sobie w żyłę???
Każdy mówi co innego Ale wydaje mi się, że pielęgniarka coś kręci... kobieta która ma cukrzycę nie może jeść słodkiego- zalecają jogurty naturalne, wafelki dla cukrzyków itp... a i tak dziewczyny jadły w ukryciu przed położnymi, bo wiedziały, że by je ochrzaniły

Dają sobie insulinę 1 h po posiłku jeśli wykryli cukrzyce ciążową jakieś małe jednostki 2-4 - chociaż jedna musiała dawać sobie np raz 18 jednostek (moja babcia daje sobie 20).
Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość
Laseczki co myślicie o takim podgrzewaczu:http://allegro.pl/podgrzewacz-babyon...63291350.html?
oglądałam to dzisiaj nawet wiesz? a czytałaś może komentarze?? Cena super ogólnie, ale ja wolę z tym 'zaczekać' i jeśli nie będę mogła karmić itp to wtedy pomyślę, a do tego czasu można np. podziałać z termosem- gorącą wodę na noc zostawić i w razie czego dolać zimnej, przegotowanej, zmieszać i po problemie- tak mi się wydaje
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:38   #4519
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć
Chyba większa część z obecnych tu ciążówek ma już chociaż trochę wyparki skompletowanej

No i maluda od samego rana tak się wierciła, że kopała, że ciężko mi było się na zakupach skupić

Pytałam w laboratorium o glukozę i mam sama kupić dawkę, jaką mi zaleci lekarz, i w zależności od dawki siedzę u nich godzinę lub dwie
No i nie ma mowy o żadnej cytrynie, bo to ponoć zabronione ze względu na fałszowanie wyniku
Ja zamierzam kompletować w grudniu. Rodzę początkiem lutego więc wydaje mi się że wystarczająco wcześnie.
Co do cytryny, to dziwne, bo ja mogłam sobie dodać ile chciałam.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:41   #4520
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Mąż się przestraszył po tym jak opowiadałam o różnych przypadkach, wywoływanych porodach w różnych tyg ciąży, bo ktoś ma to czy tamto... zebrał się chłopak w sobie i dał $$
Potwierdzam, że takie teksty działają

Boję się, że z moją szyjką nie jest za dobrze od ostatniej wizyty... Lekarz mówił, że się okaże co z nią na kolejnej

Koleżanka trafiła do szpitala w 6 miesiącu, nie mieli wszystkiego dla dziecka i potem jej mąż przynosił lapka do szpitala, żeby mogła porobić zakupy na all chociaż i tak musiał część kupić sam

Ja pokazałam mojemu listę i jak przeczytał i zaakceptował, to sam zaczął pytać kiedy jedziemy zobaczyć wózki itp. Tylko czasu póki co brak
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:43   #4521
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Każdy mówi co innego Ale wydaje mi się, że pielęgniarka coś kręci... kobieta która ma cukrzycę nie może jeść słodkiego- zalecają jogurty naturalne, wafelki dla cukrzyków itp... a i tak dziewczyny jadły w ukryciu przed położnymi, bo wiedziały, że by je ochrzaniły

Dają sobie insulinę 1 h po posiłku jeśli wykryli cukrzyce ciążową jakieś małe jednostki 2-4 - chociaż jedna musiała dawać sobie np raz 18 jednostek (moja babcia daje sobie 20).
Teraz rozumiem. Mojej pielegnierce chodziło pewnie o to że choroba cukrzycy nie zależy bezpośrednio od tego ile jemy słodkiego. Rzeczywiście jak ktoś już jest chory to nie można jeść słodkiego.
Współczuje
Dzisiaj odbieram wyniki. Mam nadzieje że będzie ok.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:48   #4522
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
oglądałam to dzisiaj nawet wiesz? a czytałaś może komentarze?? Cena super ogólnie, ale ja wolę z tym 'zaczekać' i jeśli nie będę mogła karmić itp to wtedy pomyślę, a do tego czasu można np. podziałać z termosem- gorącą wodę na noc zostawić i w razie czego dolać zimnej, przegotowanej, zmieszać i po problemie- tak mi się wydaje
Komentarze jak na razie znalazłam tylko do nowszej elektronicznej wersji, będę jeszcze próbowała się do czegoś dogrzebać. Działania z termosem to dobry pomysł i sprawdzony przez wiele mamuś, mnie jednak przekonała znajoma z pracy która do dzisiaj używa podgrzewacza (córka ma ponad 2 latka) do wszelkiej maści słoiczków i rozmrażania małych posiłków dla małej i nie zamieniłaby go na nic innego
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:58   #4523
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny!!!

Również jestem "lutówką" mam termin tak między 7 a 9. Jestem w 25 tygodniu. Pomyślałam że z racji dużej ilości wolnego czasu (jestem na L4 ) popiszę coś coby mi się nie nudziło i żebym nie popadała w jakieś depresyjne nastroje (co się niestety zdarza).
Będziemy mieli dziewczynkę Czuje się bardzo dobrze, nie mnie nie boli ani nie puchnę, i mam nadzieje że tak już do końca zostanie.
Mieszkam w Tarnowie z powodu pracy (pracuje na kontraktach autostradowych) ale lekarza mam w Krakowie a rodzić zamierzam w Niepołomicach.
Czy dobrze czytam że Wy już szukujecie wyprawki i robicie zakupy? bo ja to jeszcze odłożyłam w czasie?
witaj !

a ja robie obiad kotleciki schabowe z pieczarkami i z serem już usmażone, potem do naczynia żaroodopornego, na to ser żółty posypany i zapieczone sałatka misz masz z wszystkich warzyw w domu też zrobiona i ziemniaczki a w piekarniku schab peklowany pieczony mój pierwszy raz, teściowa takie przysmaki robi, to ja też zrobię, od poniedziałku w zalewie mi się mięsko marynowało, a dziś się piecze
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:04   #4524
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Ja zamierzam kompletować w grudniu. Rodzę początkiem lutego więc wydaje mi się że wystarczająco wcześnie.
Co do cytryny, to dziwne, bo ja mogłam sobie dodać ile chciałam.
W grudniu, to mam zamiar się skupić na świętach
Jedynie wózek i łóżeczko kupimy po nowym roku no, ale to już będzie wybrane


U nas dziś na obiad ziemniaczki ze szpinakiem i jajkiem sadzonym
Tylko nie spojrzałam ile jest ziemniorów w domu i muszę jeszcze wyjść na zakupy a byłam w warzywniaku
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:23   #4525
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
W grudniu, to mam zamiar się skupić na świętach
Jedynie wózek i łóżeczko kupimy po nowym roku no, ale to już będzie wybrane
Na szczęście święta nie trwają cały miesiąc więc czasu sporo jest.
Każdy ma inne podejście mi się nie śpieszy.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:29   #4526
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Na szczęście święta nie trwają cały miesiąc więc czasu sporo jest.
Każdy ma inne podejście mi się nie śpieszy.
Jak tam uważasz
No i jeśli nie masz żadnych problemów z ciążą, to możesz jeszcze czekać
Ja mam termin na tydzień wcześniej niż Ty i na styczeń chcę mieć już wszystko w gotowości nie wyobrażam sobie w styczniu biegać po sklepach
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:36   #4527
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja pisałam wcześniej że dobrym sposobem na poprawienie wyników morfologii jest picie soku z buraka, sprawdziłam na sobie i działa. Już po tyg wynik poszedł w górę
Też pije tylko mało reguralnie,ale i tak mi spadła hemoglobina ale jeszcze anemi nie mam.Może jakos w miarę mnie ten burak ratuje

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
....
Dzis byłam u gina z wynikami glukozy i mam niestety podejrzenie cukrzycy Trzeba będzie powtórzyć glukozę (75g) i dodatkowo ustabilizować skurcze macicy, bo zaczęła mi twardnieć Jestem przerażona, mam nadzieję, że ta glukoza wyjdzie teraz dobrze
Ja od dziś stosuje diete dla cukrzyków,nie wolno mi słodkiego i innych pysznych rzeczy tylko wszystko chude,gotowane.Ble masakra a ja tak lubiłam sobie coś przegryść.Całe szczęście nie muszę sie kłuć ,zeby sprawdzać poziom cukru .Kurczę myślałam ,żę jak za niski poziom cukru to słodycze można łeeee
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:37   #4528
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Jak tam uważasz
No i jeśli nie masz żadnych problemów z ciążą, to możesz jeszcze czekać
Ja mam termin na tydzień wcześniej niż Ty i na styczeń chcę mieć już wszystko w gotowości nie wyobrażam sobie w styczniu biegać po sklepach
Problemów nie mam. A w styczniu będę miała wszystko gotowe tak jak i Ty
Czas coś zjeść .... i na deser czeka mnie jeszcze czekalodowa maseczka na twarz przynajmniej mogę się nawąchac.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:40   #4529
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

mamusie prypominam ze soki i napoje typu fanta to tez sam cukier.. ja pierwszy wynik mialam sfalszowany przez puszke fanty;/

bylam na zakupach i kupilam spiochy i pajaca
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:54   #4530
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cześc
Dziewczyny ile ważą Wasze Maluszki?
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.