Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Piękna 13 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 17:27   #751
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

jakie plany na wieczor?

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Okropny dziś dzień, dosyc że ciężko mi się wstaje od kilku tygodni, to boli mnie od rana głowa, już drugą kawę piję i chyba bez tabletki się nie obejdzie...
ja chyba od dwoch tygodni chodze niewyspana

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Może opisz w klubie?
w sumie nie warto pisac... ale zaraz napisze, tez odpowiem na Twoje poprzednie pytanie

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
i od razu spadam bo mamy dzisiaj z tżtem 9lat razem
rowniez gratuluje!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Audrina+Patridge+Audrina+Patridge+Katsuya+DHdWPQkWb45l.jpg (32,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Audrina+Patridge+Belvedere+RED+Brings+BOX+cuLre8El88zl.jpg (60,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Audrina+Patridge+Rebecca+Minkoff+After+Party+VUXCDxnR_Nfl.jpg (34,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kristin+Cavallari+Ubisoft+Just+Dance+3+Launch+8Jn_RkQFOELl.jpg (33,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kristin+Cavallari+Kristin+Cavallari+Trousdale+lZLmao4jevCl.jpg (25,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Fur+NRLa3eAAoNPl.jpg (35,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+2011+Huffington+Post+Game+Changers+1ACcpmoBMqPl.jpg (35,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kourtney+Stroll+lV-XDbUp5rrl.jpg (37,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Spotted+NYC+tiCxrv3FKBCl.jpg (34,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kourtney+Kardashian+Out+CLalOeGhaC9l.jpg (36,8 KB, 6 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 08:41   #752
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
i od razu spadam bo mamy dzisiaj z tżtem 9lat razem
gratulacje

kochane, przepraszam za to, że mało się udzielam. Ale mam strasznie dużo przygotowań do zajęć poza tym czeka na mnie sterta lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej do tego 4 książki na psychologię:
  • "Koncepcje psychologiczne człowieka" Kozieleckiego
  • "Efekt Lucyfera" Zimbardo
  • "Mężczyzna, który pomylił swoją żoną z kapeluszem' Sacksa
  • "wywieranie wpływy na ludzi" Cialdini'ego
któraś z was czytała którąś pozycję? Jak wrażenie? Mi chyba ciężko będzie się do tego zabrać

Do tego oczywiście jak zwykle występują problemy z internetem. Modem mam nadal popsuty, a łączę się czasami wkładając kartę do mojego tel. Jakby tego było mało to nie mam kabla do tel więc łączę się przez bluetooth co osłabia mi jeszcze połączenie

W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną

Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy

Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą

Coraz częściej się d tego stosuję i cera znacznie mi się poprawiła, a moje włosy nie widziały dawno rozdwojonej końcówki, chociaż z przestrzeganiem całkowicie mojego planu mam problem
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:23   #753
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
spoko
zamierzasz wrocic do jasniejszego koloru?



widzialam zdjecia



znowu zmienilas?
Nie znowu chodziło mi o tą na, którą zmieniłam

ale nie daje rady niestety wiec prawdopodobnie zrezygnuje bo nie chce tak żyć bez chwili dla siebie

długo mnie nie było ale nadrobiłam zaległości i może teraz będę częściej
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:29   #754
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

zyskowa: ja czytałam ostatnią pozycję, a raczej jej fragment, bo ebooków nie lubię:P

A co do postanowień
1)przyłączam się do picia pokrzywy
2)to już robię
3)odżywki daję inne, ale zawszę coś daję
4)to robię
5)tutaj jest spory problem:P
6)ostatnio tak robię, bo przy rozpuszczonych to mam masakrycznie splątane
7)nie ma opcji, włosy rano myję

Który dokładnie krem isany?

Co daje przecieranie rumiankiem?

Muszę wrócić do papierowych ręczników, dzięki za przypomnienie

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość

Też muszę zacząć się uczyć, ale w taką pogodę jedyne na co mam ochotę to ciepła herbatka/kakao, kocyk i jakiś przyjemny film/ książka - właśnie sobie wypożyczyłam "W pogoni za Harrym Winstonem" Lauren Weisberger

Oprócz tego na biórku leży nie ruszony jeszcze najnowszy Cosmopolitan i Twój Styl
Niedawno właśnie przeczytałam tę książkę.

Cosmo już dawno przeczytane, bo ile tam czytania Ale ts czeka wciąż
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-10-22 o 22:25
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 03:51   #755
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
gratulacje

kochane, przepraszam za to, że mało się udzielam. Ale mam strasznie dużo przygotowań do zajęć poza tym czeka na mnie sterta lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej do tego 4 książki na psychologię:
  • "Koncepcje psychologiczne człowieka" Kozieleckiego
  • "Efekt Lucyfera" Zimbardo
  • "Mężczyzna, który pomylił swoją żoną z kapeluszem' Sacksa
  • "wywieranie wpływy na ludzi" Cialdini'ego
któraś z was czytała którąś pozycję? Jak wrażenie? Mi chyba ciężko będzie się do tego zabrać

Do tego oczywiście jak zwykle występują problemy z internetem. Modem mam nadal popsuty, a łączę się czasami wkładając kartę do mojego tel. Jakby tego było mało to nie mam kabla do tel więc łączę się przez bluetooth co osłabia mi jeszcze połączenie

W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną

Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy

Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą

Coraz częściej się d tego stosuję i cera znacznie mi się poprawiła, a moje włosy nie widziały dawno rozdwojonej końcówki, chociaż z przestrzeganiem całkowicie mojego planu mam problem
Brzmi ciekawie Możesz mi tylkopowiedzieć, dlaczego mydło szare, bo bardzo mnie to ciekawi
I co to za szczoteczka z rossmana??
Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
Nie znowu chodziło mi o tą na, którą zmieniłam

ale nie daje rady niestety wiec prawdopodobnie zrezygnuje bo nie chce tak żyć bez chwili dla siebie

długo mnie nie było ale nadrobiłam zaległości i może teraz będę częściej
Kimi ale Cię dawno nie było

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
zyskowa: ja czytałam ostatnią pozycję, a raczej jej fragment, bo ebooków nie lubię:P

A co do postanowień
1)przyłączam się do picia pokrzywy
2)to już robię
3)odżywki daję inne, ale zawszę coś daję
4)to robię
5)tutaj jest spory problem:P
6)ostatnio tak robię, bo przy rozpuszczonych to mam masakrycznie splątane
7)nie ma opcji, włosy rano myję

Który dokładnie krem isany?

Co daje przecieranie rumiankiem?

Muszę wrócić do papierowych ręczników, dzięki za przypomnienie

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Niedawno właśnie przeczytałam tę książkę.

Cosmo już dawno przeczytane, bo ile tam czytania Ale ts czeka wciąż
I jak wrażenia po przeczytaniu

A i jeszcze jedno, dlaczego ręczniki papierowe?
Tzn. w tym przypadku się chyba domyślam, ale wolę się upewnić

Dzień dobry przy porannej kawie i pepsi
Pomalutkuzbieram się do szkoły
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:55   #756
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

magdolina: książka ciekawa, więcej nie opowiem co mi się podobało, bo nie chcę niszczyć przyjemności z czytania

Ręczniki papierowe dlatego, że na takich wilgotnych ręcznikach mogą się rozwijać różne bakterie sprzyjające pryszczom.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:18   #757
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Heeeej Wracam do Was


JAK TANIEJ KUPOWAĆ KOSMETYKI


Temat kryzysu jest ciągle aktualny. Okazuje się jednak, że brak stabilności finansowej wcale nie powstrzymuje nas od inwestowania w urodę ani od kupowania kosmetyków po to, by poprawić sobie humor. Rozejrzyj się tylko dookoła – wszystkie twoje koleżanki wyglądają wystrzałowo, prawda? Cała sztuka polega na tym, by dbać o urodę, nie oglądając co miesiąc debetu na koncie. To jest możliwe. Na rynku jest mnóstwo kosmetyków doskonałej jakości, które wcale nie kosztują fortuny. Postanowiłyśmy je dla ciebie wytropić.

Dobre nie zawsze znaczy drogie
Po to, żebyś czuła się jak księżniczka, producenci zamieniają kosmetyki w prawdziwe cudeńka. A designerskie opakowania, projektowane często przez światowej sławy artystów, niemało kosztują. Dorzuć do tego egzotyczne składniki, sprowadzane z odległych zakątków świata. Koszty marketingu i reklamy. I prestiż, jaki niesie ze sobą nazwa marki. Za to wszystko płacisz.
Luksusowe marki inwestują w badania i nowe technologie. A potem... dzielą się swoimi odkryciami z tańszymi branżami. Tak dzieje się zwykle w wielkich koncernach posiadających w swoim portfolio grupę marek z różnych półek cenowych. Nowy rewelacyjny składnik najpierw znajdzie się w drogich kosmetykach, po to, by po pewnym czasie trafić do produktów tańszej „siostrzanej” firmy. Są też ogromne firmy międzynarodowe, dysponujące naprawdę ogromnymi środkami na badania naukowe. A ich rezultaty wykorzystywane są potem do produkcji kosmetyków, które trafiają do sprzedaży masowej. Wniosek? Czasem wystarczy po prostu poczekać kilka miesięcy.
Nie tylko najnowsze (czytaj: najdroższe) składniki są skuteczne. Znany z doskonałego działania przeciwzmarszczkowego retinol jest już na rynku od około 30 lat. Podobnie z innymi składnikami. Z czasem stają się coraz tańsze, ale nie mniej skuteczne! Ostatnie lata obfitowały zresztą w mnóstwo przełomowych odkryć, dostępnych w tej chwili w zasadzie dla wszystkich producentów. To oznacza, że nawet za niewielką cenę możesz dostać naprawdę dobry produkt. Wystarczy, że przed zakupem prześledzisz listę składników. Jeśli takie substancje, jak retinol, peptydy albo witaminy (A, C, E) znajdują się na wysokich pozycjach – kupuj!
Receptury płynów do kąpieli i pod prysznic są tak naprawdę zbliżone, bez względu na to, jaką noszą nazwę. Jeśli więc chcesz ograniczyć budżet, z czystym sumieniem możesz przerzucić się na kosmetyki z supermarketu. Może nie będą miały zapachu twoich ulubionych perfum ani nazwy ulubionej marki na opakowaniu, ale zaręczamy, że stosowanie ich będzie równie przyjemnie i skuteczne.
Zaglądając do kufrów zaprzyjaźnionych makijażystek, wielokrotnie zauważyłyśmy tam mnóstwo niedrogich kosmetyków kolorowych. „Kompletując kosmetyki, nie zwracam uwagi na ich opakowanie – w przypadku drogich produktów są zwykle bardzo efektowne. Ważna jest jakość produktu, a nie np. jego egzotyczny zapach” – mówi makijażystka Agata Kalbarczyk. – „Wiem też, że firmy produkujące na szeroką skalę mogą sobie pozwolić na użycie dobrych składników po relatywnie niskich kosztach”.

JAK KUPOWAĆ TANIEJ?

1. Poluj na posezonowe wyprzedaże.
Znane marki co sezon wypuszczają nowe kolekcje makijażu lub specjalne odsłony perfum. Gdy sezon minie, jest szansa na kupienie ich w znacznie niższych cenach. „Tak dzieje się np. z kolekcjami gwiazdkowymi. Już kilka dni po świętach Bożego Narodzenia takie kosmetyki są sprzedawane w perfumeriach o 50% taniej!” – mówi Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny Sephory. Ponieważ jednak są to kolekcje limitowane, istnieje spore ryzyko, że nie zdążysz upolować wymarzonego kosmetyku.


2. Kupuj nie tylko w drogeriach.
Niektóre kosmetyki dostępne są także w supermarketach, po znacznie niższych cenach (sprawdzaj jednak, czy ich opakowania nie były wcześniej otwierane).


3. Nie kupuj używanych kosmetyków z drugiej ręki. To pozorna oszczędność. Nie wiesz, jak były przechowywane, a co gorsza, ryzykujesz powstaniem chorób skóry.


4. Korzystaj z Internetu. Ale rób to z dużą rozwagą. Wybieraj tylko takie sklepy internetowe, które funkcjonują już od dawna i mają naprawdę dużą grupę zadowolonych użytkowników. Nie daj się skusić wyjątkowym okazjom – kupując kosmetyki z nieznanego źródła, ryzykujesz zainwestowaniem w podróbkę.


5. Kupuj w pakiecie. Wiele firm często oferuje promocyjne zestawy kosmetyków. Za cenę jednego, dostajesz np. dwa, albo kupując jeden kosmetyk „pełnowartościowy”, otrzymujesz zestaw miniaturek, które przydadzą się np. podczas podróży.


TANIEJ W INTERNECIE

Poluj w sieci na kosmetyczne okazje! Polecamy dwa sprawdzone serwisy internetowe, dzięki którym możesz skorzystać z usług kosmetyczki, manikiurzystki albo fryzjera nawet do 90% taniej! Oto one:

www.groupon.pl – serwis, w którym możesz wykupić usługi kosmetyczne, fryzjerskie, z zakresu medycyny estetycznej, pobyty w spa. Rabaty nie są nigdy mniejsze niż 50%, maksymalnie mogą sięgać aż 90%! Usługa na razie jest dostępna w kilku największych miastach Polski (m.in.
Warszawie, Krakowie, Trójmieście). Codziennie prezentowana jest nowa oferta.

www.oferia.pl – w przypadku tego serwisu to ty składasz zamówienie (np. ogłaszasz, że chcesz mieć wykonany manikiur, masaż, makijaż, itp.). Zgłaszają się do ciebie chętni wykonawcy, a ty wybierasz najlepszą ofertę. O wiarygodności i jakości usług świadczą głosy oddane przez internautów, którzy już wcześniej korzystali z takiej usługi.

Sztuczki dla oszczędnych
Prasowanych cieni do powiek możesz używać na sucho i na mokro.
Dzięki temu, zależnie od potrzeb, uzyskasz subtelny lub wieczorowy efekt, używając tego samego kosmetyku.
Zwracaj uwagę na konsystencję szamponów i odżywek. Kupuj te gęste, ponieważ są bardziej wydajne – zwykle wystarczy kropla. Rzadkich zazwyczaj wylewa się więcej.
Do zgęstniałego lakieru do paznokci dodaj kroplę zmywacza – po kilku minutach odzyska płynną konsystencję i będziesz mogła zużyć go aż do końca.
Zrezygnuj z gąbek do podkładów. Sporo kosmetyku po prostu w nie wsiąka. Mniej podkładu zużyjesz, używając pędzla albo... własnych palców.
Nie kupuj kosmetyków do makijażu, których używanie sprawia ci trudność, w przeciwnym razie odłożysz je na bok i staną się bezużyteczne. Tak jest często w przypadku klasycznych eye-linerów, którymi trudno narysować idealnie prostą kreskę na powiece. Zamiast nich postaw na „sztywniejszy” eye-liner w pisaku.
Nadmiar tuszu ze szczoteczki wycieraj w chusteczkę, a nie o brzeg opakowania maskary. Wydaje ci się to nieekonomiczne? To tylko pozory, bo grudki tuszu, powstałe po wytarciu, zasychają, sprawiając, że tusz trudniej się zamyka i szybciej wysycha. W ten sposób skracasz jego okres przydatności do użycia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mak10.jpg (13,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak9.jpg (14,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak8.jpg (10,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak7.jpg (6,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg mak6.jpeg (3,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak5.jpg (11,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak4.jpg (12,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak3.jpg (9,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak2.jpg (7,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak1.jpg (11,8 KB, 1 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 11:21   #758
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

witam sie z herbatka, ale zaraz bedzie czas na kawke

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną
ciesze sie ze jestes szczesliwa
i troszke zazdrosze

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy
jesli chodzi o mnie to ja ostatnio baaardzo malo uwagi przykladam do pielegnacji twarzy
chociaz nawet jej stan sie nie pogorszyl... ale musze sie poprawic

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą
z wlosami u mnie podobnie
ale kupilam sobie maske w koncu, ale uzywam jej jak odzywki

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
Nie znowu chodziło mi o tą na, którą zmieniłam

ale nie daje rady niestety wiec prawdopodobnie zrezygnuje bo nie chce tak żyć bez chwili dla siebie

długo mnie nie było ale nadrobiłam zaległości i może teraz będę częściej
poszukaj cos co Ci bardziej odpowiada
ja sie nauczylam ostatnio mowic spierdalaj w Twoim jezyku

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Który dokładnie krem isany?
TEN, tez go uzywam i jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Muszę wrócić do papierowych ręczników, dzięki za przypomnienie
ja chyba tez zaczne, ale moga to byc takie kuchenne reczniki?

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Heeeej Wracam do Was
czyzby to znaczylo ze sie juz obronilas??
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:23   #759
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość



poszukaj cos co Ci bardziej odpowiada
ja sie nauczylam ostatnio mowic spierdalaj w Twoim jezyku
szukam ale ciężko jest ale nie tracę nadzieji

nauczyłaś się żeby odganiać tureckich adoratorów? w końcu lubią blondynki

Magdolina no długo mnie nie było ale Ty też kiedyś wywinełaś taki numerek
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:34   #760
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


czyzby to znaczylo ze sie juz obronilas??
Czyżby to oznaczało,że mam wyznaczoną obronę na 12 listopada, a wiesz jak się będę bronić? Indywidualnie Masakra jak się boję, a jak u Ciebie, zadowolona jesteś z tego wyjazdu?
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:57   #761
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej, hej Nie pisałam, bo byłam na pierwszym zjeździe. Już się zaczeło. Całeszczęście to już ostatni rok. Oczywiście o ile się obronię, bo oceniając podejście do sprawy mojej pani promotor może być ciężko.


Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

w sumie nie warto pisac... ale zaraz napisze, tez odpowiem na Twoje poprzednie pytanie

rowniez gratuluje!!
zaraz zajrzę co tam napisałaś w klubie i z pewnością odpiszę

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
gratulacje

kochane, przepraszam za to, że mało się udzielam. Ale mam strasznie dużo przygotowań do zajęć poza tym czeka na mnie sterta lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej do tego 4 książki na psychologię:
  • "Koncepcje psychologiczne człowieka" Kozieleckiego
  • "Efekt Lucyfera" Zimbardo
  • "Mężczyzna, który pomylił swoją żoną z kapeluszem' Sacksa
  • "wywieranie wpływy na ludzi" Cialdini'ego
któraś z was czytała którąś pozycję? Jak wrażenie? Mi chyba ciężko będzie się do tego zabrać

Do tego oczywiście jak zwykle występują problemy z internetem. Modem mam nadal popsuty, a łączę się czasami wkładając kartę do mojego tel. Jakby tego było mało to nie mam kabla do tel więc łączę się przez bluetooth co osłabia mi jeszcze połączenie

W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną

Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy

Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą

Coraz częściej się d tego stosuję i cera znacznie mi się poprawiła, a moje włosy nie widziały dawno rozdwojonej końcówki, chociaż z przestrzeganiem całkowicie mojego planu mam problem
Ja czytałam pierwszą i czwartą książke z tych, które wymieniłaś. Pierwsza niezbyt ciekawa, ale czwarta mi się bardzo podobała. Miałam z niej nawet zaliczenie i mogę się pochwalić 5.

Ciesze się, że wreszcie Ci się poukładało i trafiłas na porządnego faceta

Ten program dbania o twarz muszę sobie przeanalizować, bo ostatnio troszkę się zaniedvbałam w tej kwestii i już nie mam takiej cery jak wcześniej Ehh starość nie radość :P


Zmykam przejrzeć klub
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 13:04   #762
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2bea84b70003dfc74ea194fb.jpg (19,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2dc9af91000131ab4e9e6011.jpg (14,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2e3a7307001efffd4ea07442.jpg (22,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (22,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (17,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9ed89e4600033b5e4d8dc63d.jpg (10,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (36,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (17,9 KB, 6 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:07   #763
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (16,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62ceb095001fbc594e91abb5.jpg (25,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 73e057b4000078944e9da424.jpg (26,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125f199a001562ef4e95a429.jpg (10,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222af9160016d5374e91abb1.jpg (26,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 475eeccf002095e14ea07445.jpg (51,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 587b2e8e0024ee164ea07446.jpg (21,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 646eca910013476d4e91abbc.jpg (25,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06498d5b0025256d4e9ddfd6.jpg (18,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 032009toR_large.jpg (39,3 KB, 16 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:10   #764
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:12   #765
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lfjsblLmoW1qgxc4wo1_500_large.jpg (38,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lmao0aXtsl1qdnkl6o1_500_large.jpg (34,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ln0uizXZpQ1qlaly2o1_500_large.jpg (22,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lnuoadgoTP1qh0gmgo1_500_large.jpg (20,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lozkjbGSzF1qf7ikto1_500_large.jpg (17,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpjr6hbKsh1qj6bfqo1_500_large.jpg (23,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpvjx4Tlsi1qdwh13o1_500_large.jpg (30,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lq7pluaLnY1ql62ddo1_500.jpg (17,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lqc379NdLZ1r0mqlno1_500.jpg (31,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lr3gcaQfQI1r0j07wo1_500_large.jpg (30,7 KB, 13 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:15   #766
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lreyxmZJp41qek342o1_500_large.jpg (18,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lrxi8gtEI31qj66ypo1_500.jpg (14,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lrxiyi1DE41qj66ypo1_500.jpg (18,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lrxxq1zxRx1qizof3o1_500_large.jpg (10,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_b28e1615_large.jpg (24,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_584004d4_large.jpg (26,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_6121b6b8_large.jpg (21,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_3f649669_large.jpg (31,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_2f5c0c8e_large.jpg (20,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x_2b809a64_large.jpg (29,0 KB, 20 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:17   #767
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b55fd7ed0019966c4ea2f600.jpg (32,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e975744300034f5d4e9b19a3.jpg (24,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lq73zpDZLo1qjxiwqo1_500.jpg (23,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lr8okfi57e1r1ebeqo1_500.jpg (34,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lrb5qb5fMD1qgu7z6o1_500.jpg (24,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lrfqjpqwfo1r0nxjjo1_500.jpg (32,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lrqzto6EeR1qkv4ajo1_500.jpg (14,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lsolfpTMEt1qfjqrdo1_500.jpg (13,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ls1tqtAhfU1qmk1kio1_500.jpg (23,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ls4s3zMXUU1qctjnko1_500.jpg (21,6 KB, 10 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:28   #768
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

trygryska: też kiedyś używałam tego kremu, ale lepsze znalazłam, więc ten odstawiłam.

Swego czasu non stop czymś innym twarz smarowałam

zyskowa: cieszę się, że się fajnego tżta udało znaleźć. Ile już ze sobą jesteście, bo nie pamiętam

tygryska: jasne, że mogą być papierowe

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

KIMI: Ty to masz kolekcję fotek

Może spakuj kiedyś całą i daj na serwer? Czy wolisz nas raczyć po trochu?

Czego ostatnio słuchacie? mile widziane linki do youtube, bo mnie się już wszystko znudziło, potrzebuje czegoś nowego dla ucha.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:39   #769
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
trygryska: też kiedyś używałam tego kremu, ale lepsze znalazłam, więc ten odstawiłam.

Swego czasu non stop czymś innym twarz smarowałam

zyskowa: cieszę się, że się fajnego tżta udało znaleźć. Ile już ze sobą jesteście, bo nie pamiętam

tygryska: jasne, że mogą być papierowe

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

KIMI: Ty to masz kolekcję fotek

Może spakuj kiedyś całą i daj na serwer? Czy wolisz nas raczyć po trochu?

Czego ostatnio słuchacie? mile widziane linki do youtube, bo mnie się już wszystko znudziło, potrzebuje czegoś nowego dla ucha.
Jakbym trzymała wszystkie fotki na dysku, które mi się podobają to by była niezła kolekcja ale ja raczej oglądam sobie w internecie zapisuje, daje wam i później za jakiś czas kasuje, zostawiam tylko te, które mnie inspirują najbardziej
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 13:41   #770
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img121682.moda.1187519.jpg (35,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img121682.moda.1195490.jpg (28,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img121682.moda.1207502.jpg (61,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.fryzury-dlugie.1208253.jpg (40,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img121682.moda.1208775.jpg (21,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125535.fryzury-dlugie.1189783.jpg (36,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125535.fryzury-dlugie.1208621.jpg (51,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125535.fryzury-dlugie.1208622.jpg (38,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125535.fryzury-dlugie.1208624.jpg (35,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125767.fryzury-dlugie.1210189.jpg (20,7 KB, 6 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:43   #771
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk



dziewczyny miała któraś z Was robiony zabieg na włosy Ecanto? ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img125767.makijaze.1207408.jpg (38,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125767.moda.1208845.jpg (57,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img129291.fryzury-dlugie.1210848.jpg (38,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img129291.fryzury-dlugie.1210849.jpg (43,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img135826.moda.1191969.jpg (31,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.makijaze.1209927.jpg (34,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.moda.1209899.jpg (48,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img138602.moda.1203616.jpg (36,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137578.moda.1209005.jpg (25,9 KB, 11 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:08   #772
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
zyskowa: ja czytałam ostatnią pozycję, a raczej jej fragment, bo ebooków nie lubię:P

A co do postanowień
1)przyłączam się do picia pokrzywy
2)to już robię
3)odżywki daję inne, ale zawszę coś daję
4)to robię
5)tutaj jest spory problem:P
6)ostatnio tak robię, bo przy rozpuszczonych to mam masakrycznie splątane
7)nie ma opcji, włosy rano myję

Który dokładnie krem isany?

Co daje przecieranie rumiankiem?

Muszę wrócić do papierowych ręczników, dzięki za przypomnienie
ja muszę przeczytać je wszystkie i będę miała zaliczenie

to ten, który wskazała Tygryska

Rumianek ma właściwości przyspieszające gojenie się ran. Moja cera ostatnio nie była w najlepszym stanie z powodu pokrzywy i @

proszę
Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie Możesz mi tylko powiedzieć, dlaczego mydło szare, bo bardzo mnie to ciekawi
I co to za szczoteczka z rossmana??

A i jeszcze jedno, dlaczego ręczniki papierowe?
Tzn. w tym przypadku się chyba domyślam, ale wolę się upewnić
szare mydło jest często używane jako wspomagające w leczeniu trądziku, a ostatnio miałam naprawdę problemy z cerą... Ale chcę się przerzucić teraz na mydło w płynie, bo podobno tak nie wysusza jak zwykłe mydło
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35694,for-your-beauty-szczoteczka-do-twarzy.html opinie ma dobre, ja też polecam, a właśnie musze kupić nową bo mi się złamała

na to pytanie uzyskałaś już odpowiedź
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ręczniki papierowe dlatego, że na takich wilgotnych ręcznikach mogą się rozwijać różne bakterie sprzyjające pryszczom.
właśnie tak
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ciesze sie ze jestes szczesliwa
i troszke zazdrosze

jesli chodzi o mnie to ja ostatnio baaardzo malo uwagi przykladam do pielegnacji twarzy
chociaz nawet jej stan sie nie pogorszyl... ale musze sie poprawic

z wlosami u mnie podobnie
ale kupilam sobie maske w koncu, ale uzywam jej jak odzywki

TEN, tez go uzywam i jestem zadowolona

ja chyba tez zaczne, ale moga to byc takie kuchenne reczniki?
ja też się ciesze i mam nadzieję, że tak zostanie życzę Ci tego samego

popraw się popraw

ja zostawiłam swojego waxa w domu, poluję na glorię, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, jak dostanę stypendium zamawiam ją na all
Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Ja czytałam pierwszą i czwartą książke z tych, które wymieniłaś. Pierwsza niezbyt ciekawa, ale czwarta mi się bardzo podobała. Miałam z niej nawet zaliczenie i mogę się pochwalić 5.

Ciesze się, że wreszcie Ci się poukładało i trafiłas na porządnego faceta

Ten program dbania o twarz muszę sobie przeanalizować, bo ostatnio troszkę się zaniedvbałam w tej kwestii i już nie mam takiej cery jak wcześniej Ehh starość nie radość :P
czytałaś? no właśnie ta ostatnio po samym tytule wydaje się ciekawa, ale nie wiem jak będzie... a bardzo 'naukowo' napisana?

dziękuję i wzajemnie
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
trygryska: też kiedyś używałam tego kremu, ale lepsze znalazłam, więc ten odstawiłam.

zyskowa: cieszę się, że się fajnego tżta udało znaleźć. Ile już ze sobą jesteście, bo nie pamiętam
a mi odpowiada ten. Jego działanie i cena

o TŻ napiszę w klubie

też pokusiłam się na vivę z kalendarzem

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

w sumie fajnie, że moja nudna wypowiedź zmusiła was do wypowiedzi, bo miałam co nadrabiać. Jeszcze mało, ale jednak coś
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:08   #773
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (28,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3466011a000b6e274e89d23a.jpg (18,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2f8d61eb001bfe704e8be914.jpg (21,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (20,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (22,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (21,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 999.jpg (14,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_loutbv9vJH1qkxhaxo1_500.jpg (38,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lqyx0eohZI1qdpdw6o1_1280.jpg (28,5 KB, 16 załadowań)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:16   #774
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
co to za królik? Twój?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:24   #775
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
co to za królik? Twój?
nie ale jest słodki
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:30   #776
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Kimi, ile zdjec

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
szukam ale ciężko jest ale nie tracę nadzieji

nauczyłaś się żeby odganiać tureckich adoratorów? w końcu lubią blondynki

trzymam kciuki a jak jest z praca w Twoim miescie?

tutaj ich za duzo nie ma, ale moze sie przyadac hehe
ale nastepnym razem naucze sie cos milszego powiedziec


Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Czyżby to oznaczało,że mam wyznaczoną obronę na 12 listopada, a wiesz jak się będę bronić? Indywidualnie Masakra jak się boję, a jak u Ciebie, zadowolona jesteś z tego wyjazdu?
bedzie dobrze, obrona to na prawde tylko formalnosc

jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
zaraz zajrzę co tam napisałaś w klubie i z pewnością odpiszę


Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Ten program dbania o twarz muszę sobie przeanalizować, bo ostatnio troszkę się zaniedvbałam w tej kwestii i już nie mam takiej cery jak wcześniej Ehh starość nie radość :P
ja mam problem z tradzikiem, a biore tabletki ktore niby mialy cos pomoc na to, ale roznicy nie widze

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Czego ostatnio słuchacie? mile widziane linki do youtube, bo mnie się już wszystko znudziło, potrzebuje czegoś nowego dla ucha.
nie wiem w sumie jaka muzyke lubisz
akurat teraz sluchalam sobie tego:


Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
dziewczyny miała któraś z Was robiony zabieg na włosy Ecanto? ;p
ja nie

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja zostawiłam swojego waxa w domu, poluję na glorię, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, jak dostanę stypendium zamawiam ją na all
ja swoje dwa waxy tez w domu zostawilam

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
w sumie fajnie, że moja nudna wypowiedź zmusiła was do wypowiedzi, bo miałam co nadrabiać. Jeszcze mało, ale jednak coś
tez sie ciesze ze cos sie na watku ruszylo

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
co to za królik? Twój?
krolik jest super
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:33   #777
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
gratulacje

kochane, przepraszam za to, że mało się udzielam. Ale mam strasznie dużo przygotowań do zajęć poza tym czeka na mnie sterta lektur dla klas 1-3 szkoły podstawowej do tego 4 książki na psychologię:
  • "Koncepcje psychologiczne człowieka" Kozieleckiego
  • "Efekt Lucyfera" Zimbardo
  • "Mężczyzna, który pomylił swoją żoną z kapeluszem' Sacksa
  • "wywieranie wpływy na ludzi" Cialdini'ego
któraś z was czytała którąś pozycję? Jak wrażenie? Mi chyba ciężko będzie się do tego zabrać

Do tego oczywiście jak zwykle występują problemy z internetem. Modem mam nadal popsuty, a łączę się czasami wkładając kartę do mojego tel. Jakby tego było mało to nie mam kabla do tel więc łączę się przez bluetooth co osłabia mi jeszcze połączenie

W związku z TŻ układa się wspaniale i mam nadzieję, że tak już zostanie. Jest naprawdę wyjątkowym mężczyzną

Opracowałam sobie ostatnio programy dbania o cerę i włosy. I o ile z tym pierwszym nie mam problemu to z drugim idzie średnio.
Program pierwszy:
1. Zaparzam sobie raz dziennie nostrzyk+rumianek i przecieram tym naparem kilka razy dziennie twarz wacikiem
2. Po domu chodzę wyłącznie bez makijażu!
3. Na niespodzianki nakładam pastę cynkową
4. Twarz myję szarym mydłem przy pomocy szczoteczki do twarzy z rossmana, którą często "parzę"
5. twarz wycieram wyłącznie ręcznikiem papierowym
6. Nawilżam twarz kremem isana na noc, który wyraźnie mi służy

Jeśli chodzi o włosy mam zamiar:
1. Pić pokrzywę (tylko to wychodzi mi bez zarzutu)
2. Rozczesywać włosy tylko i wyłącznie szczotką z naturalnego włosia
3. Przy każdym myciu nakładać na całe włosy kallosa a na końcówki oliwkę dla dzieci
4. Olejować włosy tak często jak to możliwe
5. Podcinać regularnie końcówki
6. Związywać włosy do snu
7. Nie suszyć włosów suszarką, anie nie prostować prostownicą

Coraz częściej się d tego stosuję i cera znacznie mi się poprawiła, a moje włosy nie widziały dawno rozdwojonej końcówki, chociaż z przestrzeganiem całkowicie mojego planu mam problem
Przepraszam nie udzielam się na tym wątku ale akurat przeczytałam Twojego posta apropo pielęgnacji włosów i mam do Ciebie pytanie?
Skąd pomysł na związywanie włosów w gumkę idąc spać?
Pamiętam jak swego czasu pracowałam w salonie fryzjerskim i przyszła dziewczyna z takimi sterczącymi włosami i kołtynkami idącymi wzdłuż jej głowy a to wlaśnie za sprawą związywania ich codziennie w kitkę
Ja zawsze wychodziłam z założenia że lepiej jak najczęściej nosić rozpuszczone. Ale może jestem w błędzie więc proszę wytłumacz mi to
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:34   #778
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Kimi, ile zdjec



trzymam kciuki a jak jest z praca w Twoim miescie?

tutaj ich za duzo nie ma, ale moze sie przyadac hehe
ale nastepnym razem naucze sie cos milszego powiedziec




nie jest źle ale trzeba dobrze poszukać

może zacznij od standardu np : Nasilsin ?
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:46   #779
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
nie ale jest słodki
he he... jest, jest, ale myślałam, że się pomyliłaś, bo mnie zaskoczył
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tez sie ciesze ze cos sie na watku ruszylo
nie zapeszajmy
Cytat:
Napisane przez spritfire Pokaż wiadomość
Przepraszam nie udzielam się na tym wątku ale akurat przeczytałam Twojego posta apropo pielęgnacji włosów i mam do Ciebie pytanie?
Skąd pomysł na związywanie włosów w gumkę idąc spać?
Pamiętam jak swego czasu pracowałam w salonie fryzjerskim i przyszła dziewczyna z takimi sterczącymi włosami i kołtynkami idącymi wzdłuż jej głowy a to wlaśnie za sprawą związywania ich codziennie w kitkę
Ja zawsze wychodziłam z założenia że lepiej jak najczęściej nosić rozpuszczone. Ale może jestem w błędzie więc proszę wytłumacz mi to
hmm... nie wiem czy Cię to przekona, ale ja związuje tylko suche włosy na noc. Zaplatam francuski warkocz żeby choć minimalnie uchronić włosy przed splątaniem i uszkodzeniami mechanicznymi

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość


dziewczyny miała któraś z Was robiony zabieg na włosy Ecanto? ;p
a co to za zabieg?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:07   #780
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

z tym wiazaniem wlosow na noc to nie wiadomo, niektorzy twierdza ze od tego wlosy sie niszcza, ale znow jak sa rozpuszczone to sie placza itp...
ja zwiazuje tylko jak chce zrobic fale


Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
może zacznij od standardu np : Nasilsin ?
no nie wiem, takie to oklepane hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.