AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 12:19   #3151
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

heja
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:26   #3152
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
aa myślałam,że jakieś inne sweterki w łaty bo napisałaś sweterki i myslalam,że to coś swetrowatego a te w łatki to bardziej bluzki

No ja już ze swoim 3 lata ,czasami też mam kryzysy ale nie wiem czy umiałabym teraz bez niego funkcjonować, za dużo czasu mu poświęciłam, straciłam wielu znajomych i tak jakoś pusto by było bez niego..
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale to sa bluzki, a nie sweterki ej ja bym chciala sweter z latami, ale nierozpinany i jakis dluzszy, a wszystko rozpinane i krotkie


najgorsze co mozna zrobic


bosz, a ja znowu do pracy no nienawidze tego miejsca
aaa ja to jestem jednak beznadziejna
myślałam, że to są takie cienkie sweterki ale to nic, bluzka jedna więcej mi nie zaszkodzi

Aguś ciesz się, że ta praca w ogóle jest
muszę też coś nowego znaleźć ale nie na pełen etat bo zajęcia mi kolidują, zawsze pracowałam po nocach czy weekendami i teraz bez pracy wariuję bo ja to pracoholik jestem.
W poniedziałek idę zrobić sobie aktualne
foto i robię nowe CV i uderzam z intensywnymi poszukiwaniami.
Moja siostra w tym roku została magistrem, w międzyczasie zrobiła tytuł technika administracji dodatkowo i aktualnie jest wykształconym bezrobotnym
porażka
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:04   #3153
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

ta.. praca jest.. ale kto mi zaplaci za te nerwy ktore tam trace? marna placa, a wy✂✂✂✂a taka, ze nie idzie wytrzymac niestety... weekend i towarzystwo z okolicznych wiosek sie zjezdza, pokazac jaka to nie burzu z nich jest
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:22   #3154
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość


najgorsze co mozna zrobic

No ja też straciłam wielu, ale to nie dlatego, że ich olewałam kosztem tż. Niestety nie wszystkie znajomości trwają wiecznie

sylvana: a siostra ma doświadczenie zawodowe? czy tylko szkoły i studia?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-10-23 o 13:23
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:19   #3155
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
No ja też straciłam wielu, ale to nie dlatego, że ich olewałam kosztem tż. Niestety nie wszystkie znajomości trwają wiecznie

sylvana: a siostra ma doświadczenie zawodowe? czy tylko szkoły i studia?
Jedynie praktyki i staż. To jest właśnie duży problem bo wszędzie oczekują od niej doświadczenia zawodowego i to jest błędne koło większości młodych po studiach
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:43   #3156
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Ja dzisiaj robię małe spa, wieczorkiem idziemy z Tż do pizzy hut a potem do kina
więc fajny dzień się zapowiada
Zazdroszczę


Co do pracy po studiach, to niestety u nas już taka szara rzeczywistość



Wróciłam do domu, jestem na maksa z✂✂✂ana i mam za✂✂✂istego doła...
Dopada mnie jesienna chandra i nie tylko...
W takim razie nie pozostaje mi dzisiaj nic innego, jak alkoholizować się przed komputerem
Bo nawet na wyjście nie mam ochoty.
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV

Edytowane przez Magdolina1986
Czas edycji: 2011-10-23 o 16:46
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 17:18   #3157
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

na poprawe humoru lepsza czekolada jest :P
a ja włąsnie wstałam..matko mialam sie na chwile polożyc bo dopiero o 6 dzisiaj wrocilam z imprezy, a nawet nie wiem kiedy usnelam;/ az sie przestraszyłam, tak ciemno jest...
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 17:53   #3158
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Hej

A ja niestety weekend w szkole spędziłam ;/ ale za to kupiłam sobie sweter taki dłuższy, zakrywa tyłek na zimę będzie dobry
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 18:16   #3159
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
na poprawe humoru lepsza czekolada jest :P
a ja włąsnie wstałam..matko mialam sie na chwile polożyc bo dopiero o 6 dzisiaj wrocilam z imprezy, a nawet nie wiem kiedy usnelam;/ az sie przestraszyłam, tak ciemno jest...
Zjadłam... i to prawie całą tabliczke - nie pomogło -zostało alkoholizowanie
Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Hej

A ja niestety weekend w szkole spędziłam ;/
Witaj w klubie Za to teraz mam dwa tygodnie laby Ale nauki tyle, że aż nie wiem od czego zacząć
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:03   #3160
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

wróciłam, film Baby są jakieś inne - śmieszny nie powiem
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:34   #3161
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

heja... co taka cisza?
wrocilam z pracy, zaraz ide siekapac i leeeeeeeeenic sie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 21:42   #3162
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
heja... co taka cisza?
wrocilam z pracy, zaraz ide siekapac i leeeeeeeeenic sie
"Chwilo trwaj, jesteś piękna"
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:46   #3163
pinkhoney
Przyczajenie
 
Avatar pinkhoney
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Wink Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

witam
chcialabym sie przywitac
dosyc czytania po kryjomu ciagle wchodze na forum i wyczekuje Waszych postów

super sa niektore te kobietki ze zdjec tylko pozazdrościć urody...ach najwyzszy czas sie za siebie wziąć.
pinkhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:02   #3164
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Zjadłam... i to prawie całą tabliczke - nie pomogło -zostało alkoholizowanie

Witaj w klubie Za to teraz mam dwa tygodnie laby Ale nauki tyle, że aż nie wiem od czego zacząć

Też tak uważam


Co do nauki to współczuję, ja po 14 latach nauki powiedziałam DOSYĆ tej męczarni

Heeeej

Po dłuższej przerwie znowu powracam

Jak być piękną po nieprzespanej nocy

Nie ma znaczenia, czy całą noc pracowałaś, cierpisz na bezsenność czy byłaś na całonocnej imprezie.
Cienie pod oczami, podpuchnięte powieki i blada twarz w każdym wypadku wyglądają tak samo źle. Kiedy skóra nie ma szans na zregenerowanie się w naturalny sposób, zachodzące w niej procesy zdecydowanie zwalniają. Martwy naskórek nie złuszcza się samoistnie, więc cera nabiera ziemistego kolorytu. Słabe krążenie krwi skutkuje niedotlenieniem komórek. Nagromadzona w różnych przestrzeniach (m.in. pod oczami) limfa jest przyczyną widocznego opuchnięcia. Oczywiście najlepszym lekarstwem jest sen, ale co robić, gdy budzik dzwoni przeraźliwie, przypominając o czekających na ciebie obowiązkach? Na szczęście znamy sprytne sztuczki, dzięki którym błyskawicznie zlikwidujesz skutki zarwanej nocy.

1. Zrób peeling
Skóra, która nie zdążyła się zregenerować, jest matowa i poszarzała. Najszybszym sposobem na przywrócenie jej blasku będzie więc złuszczanie. Sięgnij po preparat do pilingu z delikatnymi drobinkami ścierającymi. Rano raczej unikaj pilingów enzymatycznych, ponieważ zawarte w nich kwasy mogą uwrażliwiać skórę na słońce i doprowadzić do powstawania trwałych przebarwień.

2. Weź zimny prysznic
Wystarczy, że obniżysz temperaturę wody o kilka stopni, żeby poprawiło się krążenie w całym ciele, co natychmiast doda ci energii. Gdy brak ci czasu, przynajmniej twarz umyj zimną wodą.

3. Intensywnie nawilżaj skórę
Brak snu, klimatyzacja, nadmiar alkoholu... Wszystko to sprawia, że skóra się odwadnia. Od razu wyraźniej widać na niej drobne linie i zmarszczki pod oczami. Utraconą równowagę przywróci jej intensywnie nawilżający krem. Polecamy także kosmetyki tonujące, które nie tylko nawilżają, ale i poprawiają koloryt cery, natychmiast dodając jej blasku. Wypróbuj też nawilżające kremy stopniowo opalające
– skóra będzie jakby delikatnie muśnięta słońcem.

4. Zaufaj herbacie
Kompresy z zaparzonych i schłodzonych torebek herbaty naprawdę działają! Zawarta w herbacie kofeina obkurcza naczynia krwionośne, tanina redukuje stany zapalne, a zimno zmniejsza opuchliznę.

5. Zregeneruj się w podskokach
Nadal jesteś opuchnięta? Zrób kilka pajacyków (tak, tak, tych ćwiczeń znanych z przedszkola!). Potem weź kilka głębokich wdechów i wykonaj kilka podskoków! Choć brzmi to zabawnie, naprawdę działa! Ruch i głębokie oddechy usprawnią krążenie limfy, dzięki czemu przestanie zalegać m.in. pod oczami. Świetna jest również joga, ale jeśli masz naprawdę mało czasu, zrób kilka pajacyków i voila! Dodatkowo poprawi ci się humor.

6. Poznaj sztukę kamuflażu
Na rynku dostępnych jest wiele kremów pod oczy, które pomagają zwalczać cienie pod oczami, ale żaden z nich nie daje błyskawicznego efektu. A korektor to pewna sprawa! Ważne, żeby dobrać odpowiedni kolor – powinien być nieco jaśniejszy od twojej skóry (ale bądź ostrożna: wybierając zbyt jasny, możesz wyglądać nienaturalnie). Najlepiej użyj go już po aplikacji podkładu. Połóż go tylko na te miejsca, które wciąż pozostają widoczne. Po pierwsze, użyjesz mniej kosmetyku, po drugie, nie zetrzesz go, nakładając podkład.

7. Nie szalej z podkładem
W tym wypadku im mniej, tym lepiej. Wybierz kosmetyk o kremowej konsystencji z cząsteczkami odbijającymi światło. Nakładaj go palcami, by jak najlepiej stopił się ze skórą.

8. Zniweluj czerwień
Koncentrując się na okolicy pod oczami, łatwo możesz przegapić inną wyraźną oznakę wyczerpania – zaczerwienione powieki. Na szczęście łatwo to zamaskować. Wystarczy, że do porannego makijażu wybierzesz cienie w odpowiednich kolorach. Kosmetyki w odcieniach błękitu, fioletu lub szarości świetnie zneutralizują zaróżowione powieki.

9. Podkręć rzęsy
Makijażyści nie mają wątpliwości, w jaki sposób sprawić wrażenie świeżego, „obudzonego” spojrzenia. Wystarczy odpowiednio podwinąć rzęsy. Dlatego koniecznie użyj zalotki. Trzymaj ją blisko nasady rzęs, wtedy wystarczy, że raz ściśniesz włoski i efekt maksymalnie otwartego oka gotowy!

10. Nabierz kolorków
Blada twarz wygląda na zmęczoną, dlatego odrobina różu doda jej świeżości i zdrowego kolorytu. Dodatkowo delikatne plamy koloru na policzkach odwrócą uwagę od zaczerwienionych i podpuchniętych oczu. Róż nakładaj na najbardziej wystające części policzków (najlepiej widać je wtedy, kiedy się uśmiechasz).

11. Dodaj blasku
Wizażyści uważają, że opalizujące cienie do oczu tylko podkreślają widoczne zmęczenie. Jest jednak wyjątek. Nakładając odrobinę błyszczącego cienia w kremie na wewnętrzne kąciki oczu, sprawisz, że spojrzenie nabierze świeżości. Użyj złocistych odcieni, jeśli masz ciemną cerę, lub srebrnych i perłowych cieni, gdy masz jasną karnację.

12. Rozjaśnij oczy
Jeśli kosmetyki nie pomagają i oczy wciąż są zaczerwienione, sięgnij po krople do oczu, np. Visine (kupisz je w aptece bez recepty). Zawarte w nich składniki obkurczają naczynia krwionośne, niwelując zaczerwienienia widoczne na gałce ocznej.

13. Weź pigułkę
Jeśli twoje oczy są permanentnie przekrwione i podpuchnięte, nawet jeśli się wysypiasz, przyczyną może być alergia. Możesz sięgnąć po dostępne bez recepty preparaty antyhistaminowe, ale najlepiej wybierz się do lekarza na badania.

14. Włącz kredki do akcji
Beżową, cielistą lub białą kredką narysuj linię po wewnętrznej stronie dolnej powieki. Tym sposobem zmniejszysz widoczność zaczerwienienia i jednocześnie rozświetlisz spojrzenie. By podkreślić górne rzęsy, użyj mniej oczywistych kolorów niż czarny, np. czekoladowego. Postaraj się, żeby linia była grubsza przy zewnętrznych kącikach – to optycznie otworzy oko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (4,2 KB, 8 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:09   #3165
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

hejjjjjj ale tu cichutko ostatnio. Ja niedawno wstałam, ogarnelam sie i lece na siłownie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:14   #3166
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

heej
myślałam że będzie więcej nadrabiania nogi mnie bolą masakrycznie , cały weekend przebiegałam w wysokich butach, jeszcze na imprezie byłam , mam ochotę sobie upierdzielić nogi teraz
ale byłam dzisiaj o ortodontki na aktywacji i się jej pytałam czy bede miala w czerwcu jeszcze aparat na obronie licencjata a ona od razu odpowiedziała a skad, pewnie że nie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:33   #3167
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

dzień dobry
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:53   #3168
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Hej Ja bylam w sobote na tym filmie o walkach robotow i byl super na wyjscie z TZ idealny
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:17   #3169
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez pinkhoney Pokaż wiadomość
witam
chcialabym sie przywitac
dosyc czytania po kryjomu ciagle wchodze na forum i wyczekuje Waszych postów

super sa niektore te kobietki ze zdjec tylko pozazdrościć urody...ach najwyzszy czas sie za siebie wziąć.
heja
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
heej
myślałam że będzie więcej nadrabiania nogi mnie bolą masakrycznie , cały weekend przebiegałam w wysokich butach, jeszcze na imprezie byłam , mam ochotę sobie upierdzielić nogi teraz
ale byłam dzisiaj o ortodontki na aktywacji i się jej pytałam czy bede miala w czerwcu jeszcze aparat na obronie licencjata a ona od razu odpowiedziała a skad, pewnie że nie
a ja sie zastanawialam gdzie ty jestes. tak myslalam, ze w szkole, ale nic sie nie odezwalas nawet wczoraj pałaaaa!!


siema dupy
wstalam i gnije. nie chce mi sie nic. na szczescie nic nie musze
korci mnie, zeby wlosy zafarbowac. i jak dzisiaj w carefourze znajde londe, to kupuje i farbuje, a jak nie, to nie nie chce mi sie jechac do natury po farbe, wiec spoko
no
i ide jeszcze na solarium o!

wlasnie.. ktora mi poleci jakas czerwona szmine? bo cos mnie ostatnio korci, zeby sobie kupic i zobaczyc co ze mnie wyjdzie z takim czyms na ustach
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 12:46   #3170
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
heja

a ja sie zastanawialam gdzie ty jestes. tak myslalam, ze w szkole, ale nic sie nie odezwalas nawet wczoraj pałaaaa!!


siema dupy
wstalam i gnije. nie chce mi sie nic. na szczescie nic nie musze
korci mnie, zeby wlosy zafarbowac. i jak dzisiaj w carefourze znajde londe, to kupuje i farbuje, a jak nie, to nie nie chce mi sie jechac do natury po farbe, wiec spoko
no
i ide jeszcze na solarium o!

wlasnie.. ktora mi poleci jakas czerwona szmine? bo cos mnie ostatnio korci, zeby sobie kupic i zobaczyc co ze mnie wyjdzie z takim czyms na ustach

Ja polecam tą Manhattana matową , czerwone szminki kremowe zazwyczaj się rozmazują albo zostają na szklankach a ta matowa mi się utrzymuje pare godzin nawet przy intensywnym piciu i jedzeniu - przetestowane
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:45   #3171
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
heja

a ja sie zastanawialam gdzie ty jestes. tak myslalam, ze w szkole, ale nic sie nie odezwalas nawet wczoraj pałaaaa!!
Bo ja miałam do Ciebie pisać , bo wstępny plan brzmiał oławska i sobie myślę Ty na bank tam bedziesz bo pisałaś coś o imprezie a jak wyszliśmy to zadzwonili Tż znajomi i musiałam się dusić w bezsenności i drugim dnie , gdyby nie ten smród fajek to by było okej
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja polecam tą Manhattana matową , czerwone szminki kremowe zazwyczaj się rozmazują albo zostają na szklankach a ta matowa mi się utrzymuje pare godzin nawet przy intensywnym piciu i jedzeniu - przetestowane
Mi się tak super długo nie trzyma , ale fajna jest
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2011-10-24 o 13:46
@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:48   #3172
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Bo ja miałam do Ciebie pisać , bo wstępny plan brzmiał oławska i sobie myślę Ty na bank tam bedziesz bo pisałaś coś o imprezie a jak wyszliśmy to zadzwonili Tż znajomi i musiałam się dusić z bezsenności i drugim dnie , gdyby nie ten smród fajek to by było okej

Mi się tak super długo nie trzyma , ale fajna jest
bo pisałaś ,że nie nakladasz na suche matowe usta, to dlatego. ja nakladam ją na suche usta , nawet czasami przelecę jakims pudrem żeby je zmatowić i wtedy nakładam szminkę ona wysycha i jest nie do zdarcia, wczoraj miałam tą koralową wyszłam z domu o 17 wróciłam o 22 i była na swoim miejscu

Siwa może potwierdzić,też je kupiła
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:14   #3173
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

wiem wiem , ale wam po zrobionych ustach jest łatwiej, nie macie problemu ze skórkami suchymi , ja musze ciągle przy aparacie mieć jakiś balsam na ustach
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:17   #3174
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
bo pisałaś ,że nie nakladasz na suche matowe usta, to dlatego. ja nakladam ją na suche usta , nawet czasami przelecę jakims pudrem żeby je zmatowić i wtedy nakładam szminkę ona wysycha i jest nie do zdarcia, wczoraj miałam tą koralową wyszłam z domu o 17 wróciłam o 22 i była na swoim miejscu

Siwa może potwierdzić,też je kupiła

potwierdzam

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
wiem wiem , ale wam po zrobionych ustach jest łatwiej, nie macie problemu ze skórkami suchymi , ja musze ciągle przy aparacie mieć jakiś balsam na ustach
ja przy zrobionych tez mam problem ze skorkami, chyba mam za mało zrobione hahahaha ale w przyszlym miesiacu planuje dorobic
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:29   #3175
pinkhoney
Przyczajenie
 
Avatar pinkhoney
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

wysylam Wam cos na poprawe humoru

http://www.youtube.com/watch?v=0z1tH...eature=related

pinkhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:38   #3176
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
potwierdzam

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



ja przy zrobionych tez mam problem ze skorkami, chyba mam za mało zrobione hahahaha ale w przyszlym miesiacu planuje dorobic
Siwa, miałam Ciebie o cos zapytac jak Cie tu dorwe.. Przy hennie, mieszasz czarna z brązową, czy jak, zeby wyszlo jakos naturalnie? Jesli mieszasz, to w jakich proporcjach
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:40   #3177
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

ja też dorabiam w grudniu .. jakos przed świętami, już nie mogę się doczekać
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:51   #3178
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez pinkhoney Pokaż wiadomość
omg
kijem sterowanym przez szmate bym nie dotknęła jej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:52   #3179
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Ja bylam jednak na weekend u mojego
znowu poniedzialek

Mialam foty zrobić tych spodni , pozniej zrobie

Ost w manu widzialam bardzo podobną do Agi dziewczyne , myslalam ze to nasza Aga

Przydały by mi sie bluzeczki na długi rękaw własnie cos jak te z łatkami i sie zastanwiam

Aga , co do londy to dla mnie jedna z trwalszych farb , uwielbiam londe i dżoanka też dobra jest
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 15:03   #3180
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIV

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
omg
kijem sterowanym przez szmate bym nie dotknęła jej
Dobre Rzeczywiście tempak jakich mało

Kurcze, zjadła bym zapiekankę, taką zwykłą lub z makaronem z duuużą ilością pieczarek ehhh, biedny los baby przed @
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amak1.jpg (10,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak2.jpg (8,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak3.jpg (10,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak4.jpg (6,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak5.jpg (8,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak6.jpg (11,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak7.jpg (13,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak8.jpg (9,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak9.jpg (9,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amak10.jpg (11,5 KB, 4 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.