Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 16:45   #3151
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Estello

Moje perfumki dziś wysłane i mam nadzieję, że dojdą w poniedziałek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:28   #3152
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa, ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzęń, żeby udało Ci się pojachać do Dubaju




Rzyrafko, zobaczyłam dzisiaj wyciąg z konta Dziękuję, nie trzeba było, pomyliłam się wcześniej jak podawałam Ci cenę listu, ale to tylko 50 groszy!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:41   #3153
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa wszystkiego naj


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mogę napisać to samo. Najpierw kozaczki z RE, teraz emu...a mam jeszcze 4 pary innych kozaków na jesień-zimę + mukluksy. Ale usprawiedliwiam się tym, że nie miałam żadnych kozaków na płaskim (dlatego kupiłam te w RE) a mukluksy są już chyba zbyt obciachowe (emu są bardziej normalne, bo nie mają na wierzchu futra i pomponów ).

Rękawiczki też bym nowe chciała, ale w H&M wszystkie "skórkowe" po 79,90 zł. Nie widziałam tańszych, więc chyba poczekam na jakieś przeceny.
I chciałam też jakiś kaszkiet nowy, ale nie znalazłam odpowiedniego. W C&A mieli jakiś czas temu fajne, chyba muszę tam się przejść przy okazji.
Ja mam "tylko" 2 pary kozaków, obie kupione w zeszłym roku i obie w Ryłko. Zresztą te, które kupiłam teraz też są z Ryłko, co ja poradzę, że zawsze coś u nich dla siebie znajdę
A tamte zeszłoroczne to mam czarne płaskie do biegania do pracy i brązowe na wysokim obcasie (ale nie szpilce) idealnie dopasowane do łydki co zawsze graniczyło u mnie z cudem

W Re rękawiczki niestety w podobnych cenach a w H&M takie fajne skórkowo-zamszowe z futerkiem w środku za 99,90 Chyba trochę im się poprzestawiało już


Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mnie na szczęście omija jeszcze w tym roku zakup butów, ale w przyszłym już nie ma zmiłuj.

chociaż chciałabym bardzo sobie kupić jeszcze 2 pary butów :-D ale w związku z tym, że to widzimisię, a nie potrzeba, to nie wiem czy kupię. A mianowicie chciałabym:
- takie a'la motocyklowe krótkie do kostki lub ledwo za kostkę
- 12 cm szpilki kozaki :-D mocno dopasowane do kostki i łydki, takie koty :-D
Wow bossy, Ty butomaniaczko
Ja jeszcze jestem na etapie, że 400-450 to maks jaki mogę dać za buty.
Może dlatego, że jestem za leniwa i nie dbam o nie aż tak, żeby wyglądały dobrze dłużej niż 2-3 sezony

Przez Ciebie myślę o tych śniegowcach Masz może jakiegoś linka do swoich?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wąchałam też jagodowy żel pod prysznic na pewno skuszę się na niego przy najbliższej okazji nie sądziłam, że będzie tak realistyczny!
Narobiłaś mi ochoty na ten żel
Wczoraj byłam w Hebe, ale niestety miałam tylko kilka minut i nie zdążyłam wszystkiego obejrzeć a widziałam, że mają jakieś fajne nowe serie owocowych szamponów i żeli.

Dziewczyny, może mi poradzicie. Szukam dobrego kremu nawilżającego dla brata, bo odkąd walczy z trądzikiem ma strasznie przesuszoną buzię.
Zastanawiam się nad czymś z LRP, ewentualnie innej aptecznej marki.
Macie jakieś typy?


A u mnie znów wróciła chęć pokombinowania z twarzą, bo chciałabym powalczyć z porami na nosie i policzkach I tak się zastanawiam nad kwasami (tylko nie wiem jak je ugryźć i od czego zacząć), albo nad Flavo C, bo naczytałam się zachwytów i chyba zainwestuję.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-10-21 o 20:46
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 06:50   #3154
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie, Karolina dziękuję


__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 07:17   #3155
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Rzyrafko:
remont wolno, ale nie stoi w miejscu
1,5 tyg temu skuliśmy płytki w łazience i WC, TŻ wymontował wannę (musiał użyć młotu pneumatycznego, bo była obłożona cegłami, grubą warstwą betonu i nie dała się w inny sposób ruszyć), rozwalił z bratem część ściany między łazienką a WC (powstała wnęka w łazience o szerokości 1 m i wsuniemy w nią większą wannę, a WC zostanie osobno, ale mniejszy).

Elektrycy są już dziś w mieszkaniu i robią instalacje (nie wszystko zostało zrobione przez poprzedniego właściciela), a od poniedziałku wchodzą 2 znajomi prostować ściany
Wczoraj kupiliśmy prkiet drewniany - do salonu (ciemny bambus) i do sypialni i trzeciego pokoju (bambus jasny). Do kuchnio-jadalni i przedpokoju wybierzemy panele, bo skoda, drewnianego parkietu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 08:46   #3156
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Obiecałam wrzucić zdjęcie moich emu, trochę jaśniejsze wyszły na zdjęciu, bo wiadomo - lampa.
Przy okazji obfociłam moje perfumy. Widać, że mam więcej miejsca w nowej szafie Mogę śmiało kupować nowe flaszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1893.jpg (59,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1894.jpg (64,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1897.jpg (37,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1888.jpg (103,7 KB, 65 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 09:28   #3157
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

isa, bardzo fajne buty, chyba znów takie kupię (TŻ mnie zabije, nie znosi ich ). I piękną masz kolekcję perfum, ja swoje jednak trzymam w kartonikach w szufladzie, choć pięknie tak wyglądają.

Nie pisałam od jakiegoś czasu, ale u mnie wszystko doskonale. Byłam nad morzem na parę dni, naładowałam się motywacyjnie i jakoś wszystko dobrze idzie. Wciąż nie wiem czy dostanę stypendium naukowe, jeśli nie, czekają mnie poszukiwania pracy... Zgłaszam się na wszelkie możliwe zaliczenia przedmiotów jako pierwsza, jedno już mam za sobą. Jakoś zmieniło mi się nastawienie i po prostu nie mam ochoty przejmować się studiami ani odrobinę bardziej niż to konieczne. Z TŻ fantastycznie.

Podczytuję was, ale chciałam nadrobić cały wątek zanim się odezwę.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Zapomniałam dodać, że udało mi się w Gdańsku pójść z fuksją na kawę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-10-22 o 09:28
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 15:36   #3158
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Widziałam bardzo ładne i zgrabne w CCC. mają wąską kostkę i w ogóle wąskie w łydce. naprawde ładne. są skorzane z firmy Quazi za 399zł. Może tam zerknij?
Byłam już na oględzinach w paru sklepach; w CCC tylko jedna para przykuła moją uwagę ale jakoś nie powala, niestety tam wiekszość modeli ma dużo srebrnych ozdób. W Quazi tez tylko jeden model mi się spodobał, ale to jednak nie to Na stronie internetowej Kazar znalazłam takie jakie bym chciała, dla mnie za drogie bo ponad 600zl, ale obejrzałam je w sklepie i okazało się, że nie są wogóle ocieplane. Odechnęłam z ulgą bo nie będę musiała się męczyć z myślami czy warto zainwestować

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Cieszę się, że ci się podoba. Ja też będę musiała kupić coś mocniejszego, ale mam nadzieję, że najwcześniej za miesiąc. Na razie Xemose się u mnie sprawdza.
Trafiłam ostatnio na bardzo pomocną farmaceutkę, która obsypała mnie próbkami. Dostałam Tolederm Uriage i się teraz zastanawiam czy nie kupić jako właśnie coś treściwszego. A jak się rozmyślę to wezmę półtłusty Iwosin puki jest jeszcze w promocji w SP.

Pamietam, że byłaś niedawno na kupnie kremu pod oczy. Wspomniana farmaceutka bardzo zachwalała lipo-protektor Iwostinu z serii Oftalin. Mówiła, że wiele klientek poleca i ona sama jest zachwycona. Teraz sama czuje się kuszona

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Ja mam "tylko" 2 pary kozaków, obie kupione w zeszłym roku i obie w Ryłko. Zresztą te, które kupiłam teraz też są z Ryłko, co ja poradzę, że zawsze coś u nich dla siebie znajdę
A tamte zeszłoroczne to mam czarne płaskie do biegania do pracy i brązowe na wysokim obcasie (ale nie szpilce) idealnie dopasowane do łydki co zawsze graniczyło u mnie z cudem
Też mam teraz tylko 2, obie na obcasie.
Pamietam że zawsze dobrze pisałaś o Ryłko więc zerknęłam na ich stronę i wstępnie spodobały mi się dwie pary. Podobne widziałam też w Wojasie, na dniach wybiore się do tych sklepów i pomierzę. Niestety ceny troche ciężkie do przełknięcia bo ok 460-500zl

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, może mi poradzicie. Szukam dobrego kremu nawilżającego dla brata, bo odkąd walczy z trądzikiem ma strasznie przesuszoną buzię.
Zastanawiam się nad czymś z LRP, ewentualnie innej aptecznej marki.
Macie jakieś typy?


A u mnie znów wróciła chęć pokombinowania z twarzą, bo chciałabym powalczyć z porami na nosie i policzkach I tak się zastanawiam nad kwasami (tylko nie wiem jak je ugryźć i od czego zacząć), albo nad Flavo C, bo naczytałam się zachwytów i chyba zainwestuję.
Z dobrych, całkiem lekkich kremów nawilżających polecam Iwostin Sensitia.

A ja powinnam na dniach dostać mój tonik z kwasami z BU i mam nadzieję, że taka miesięczna kuracja się u mnie sprawdzi. Kiedyś miałam już tonik z PHA i działał super.


Będąc w Rossie widziałam nowe herbaty Bioactive, mają bardzo fajne smaki. Na początek wziełam malinę z acerolą i pokrzywę z pigwą. Jak trafię na te ze zdjęć, na pewno się skuszę bo wydają się byc idealne na chłodne dni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bio1.jpg (54,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bio2.jpg (51,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rylko1.jpg (8,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rylko2.jpg (9,2 KB, 20 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:31   #3159
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Uwielbiam dub, kocham jak mi wszystko w środku drży od megagłośnego basu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Było niesamowicie, wyszliśmy ostatni z knajpy po 6 rano. Dawno się tak świetnie nie bawiłam. Niby bilet drogi, ale myślę teraz, że warto tyle płacić za komfort nieoglądania naćpanych małolatów
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko
Jej, ja jeszcze nie niuchałam Yellow Diamond, ale Twój opis brzmi kusząco
Przypominaja mi troch e oryginalne jabłuszko DKNY, a ono na mnie nie leży więc ciekawa jestem jak te wypadną
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja za to idę w bardziej naturalny makijaż, ale z porządnym cieniowaniem
Mnie czeka zakup jakichś porządnych pędzelków- chyba już wiem co znajdę pod choinką w tym roku Zrobiłam wczoraj smokey wycieniowany czarnym aż po same brwi i nie wyglądałam jak zombie użyłam 7 cieni, od kobaltowego takiego elektrycznego przez granat, turkus szmaragdową zieleń do złotawej zieleni. Mieniło się bosko, jak takie żuczki leśne! Fotki ni ma Cienie Gosha na czarnym macie Inglota są rewelacyjne. Baza lumene jest superowa, jak zmywałam rano makijaż to był w stanie nienaruszonym!
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Rzyrafko, zobaczyłam dzisiaj wyciąg z konta Dziękuję, nie trzeba było, pomyliłam się wcześniej jak podawałam Ci cenę listu, ale to tylko 50 groszy!
Ja mam moralny bałagan jeśli chodzi o takie właśnie drobne sprawy
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Narobiłaś mi ochoty na ten żel
Wczoraj byłam w Hebe, ale niestety miałam tylko kilka minut i nie zdążyłam wszystkiego obejrzeć a widziałam, że mają jakieś fajne nowe serie owocowych szamponów i żeli.

Dziewczyny, może mi poradzicie. Szukam dobrego kremu nawilżającego dla brata, bo odkąd walczy z trądzikiem ma strasznie przesuszoną buzię.
Zastanawiam się nad czymś z LRP, ewentualnie innej aptecznej marki.
Macie jakieś typy?


A u mnie znów wróciła chęć pokombinowania z twarzą, bo chciałabym powalczyć z porami na nosie i policzkach I tak się zastanawiam nad kwasami (tylko nie wiem jak je ugryźć i od czego zacząć), albo nad Flavo C, bo naczytałam się zachwytów i chyba zainwestuję.
Kurde przestańcie już z tymi smakowitymi żelami
I niech już wejdzie schauma bawełniana bo chcę ją kupić

Mi w tej roli się filtr najlepiej sprawdza, skuszę się kiedyś jeszcze na ROCa hydrocośtam bo mi bardzo przypasował z próbki.

Ja zużyłam 2 flaszki FlavoC, ogólny stan cery rzeczywiście poprawia, ale po tej drugiej flaszcze jakies dziwne miałam uczucie na twarzy przez cały cza sstosowania. Juz postanowiłam, że kupię 2 erisy, o których pisałam ostatnio, słabszy i mocniejszy na drugi etap
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie pisałam od jakiegoś czasu, ale u mnie wszystko doskonale. Byłam nad morzem na parę dni, naładowałam się motywacyjnie i jakoś wszystko dobrze idzie. Wciąż nie wiem czy dostanę stypendium naukowe, jeśli nie, czekają mnie poszukiwania pracy... Zgłaszam się na wszelkie możliwe zaliczenia przedmiotów jako pierwsza, jedno już mam za sobą. Jakoś zmieniło mi się nastawienie i po prostu nie mam ochoty przejmować się studiami ani odrobinę bardziej niż to konieczne. Z TŻ fantastycznie.
tak wczesnie zaliczenia? Fajnie, że Ci się tak wszystko układa, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Pamietam, że byłaś niedawno na kupnie kremu pod oczy. Wspomniana farmaceutka bardzo zachwalała lipo-protektor Iwostinu z serii Oftalin. Mówiła, że wiele klientek poleca i ona sama jest zachwycona. Teraz sama czuje się kuszona

Będąc w Rossie widziałam nowe herbaty Bioactive, mają bardzo fajne smaki. Na początek wziełam malinę z acerolą i pokrzywę z pigwą. Jak trafię na te ze zdjęć, na pewno się skuszę bo wydają się byc idealne na chłodne dni.
Ja za madziarrą polecam oeparol

pisałam o nich, bardzo fajne są a ta yerba po prostu wymiata! Mój ulubiony napój ostatnio, rewelacja Jadłam wczoraj Kranczipsy o smaku Jamajki duużo syfu mają w składzie, ale musiałam smaczne- słodko-słono-kwaśno-ostre

A dziś mam imirową zupę z dyni i pierożki z farszem z dyni

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A i wsypałam jeden brokat a własciwie takie heksagonalne flejksy do bezbarwnego lakieru IsaDory- no i kurczę one opalizowały granatem i fioletem a w tej butelce nie dośc, że straciły te barwę to jeszcze się pomarszczyły tak jakby ten lakier je rozpuszczał O_o Ciekawe czy zwykły brokat też sie tak zachowa
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:07   #3160
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

em

Minął mi miesiąc picia drożdży i póki co faktycznie włosów mniej wypada i wydaje mi się, ze urosły a w dodatku paznokcie mam twarde niemal jak tipsy Nawet cążkami ciężko je obciąć. Na końcach też przestały mi się rozdwajać, a dawniej często jak mi lakier odpryskiwał to razem z kawałkiem paznokcia.
No to kontynuuję zatem kurację. 3 miesiące można drożdże pić, potem trzeba zrobić przerwę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 07:55   #3161
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W Re rękawiczki niestety w podobnych cenach a w H&M takie fajne skórkowo-zamszowe z futerkiem w środku za 99,90 Chyba trochę im się poprzestawiało już
A ja ostatnio widziałam rękawiczki w Witchen za 59 złotych i nie kupiłam No i teraz żałuję, bo te które mam wyglądają już okropnie...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Obiecałam wrzucić zdjęcie moich emu, trochę jaśniejsze wyszły na zdjęciu, bo wiadomo - lampa.
Przy okazji obfociłam moje perfumy. Widać, że mam więcej miejsca w nowej szafie Mogę śmiało kupować nowe flaszki
Kurczę takie buty muszą być ciepłe, ale ja bym po tygodniu chodzenia do autobusu miała je czarne i do wyrzucenia, bo wątpię, żeby dało się je wyczyścić z błota...
A ja mam mało flaszek - właściwie tylko 3! Ale ostatnio tyle mi starcza, i tak głównie używam Addicta
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A i wsypałam jeden brokat a własciwie takie heksagonalne flejksy do bezbarwnego lakieru IsaDory- no i kurczę one opalizowały granatem i fioletem a w tej butelce nie dośc, że straciły te barwę to jeszcze się pomarszczyły tak jakby ten lakier je rozpuszczał O_o Ciekawe czy zwykły brokat też sie tak zachowa
Ja mam pigmenty i raz chciałam zrobić fioletowy lakier- tragedia, pigment osiadł na dnie i nic się nie da z tym zrobić Jak będziesz mieszać brokat z lakierem to daj znać, bo ja też mam takie zakusy

A pytałaś o muffinki - robiłam z tego przepisu - czekoladę kroiłam mniej więcej jedną kostkę na cztery kawałki i to świetna wielkość, bo co chwila trafiałam na spory kawałek czekolady w muffince

Chciałam się pochwalić, że ostatnio zrobiłam jeszcze ciasto francuskie. Sama! Takie prawdziwe, podobne do tego, co można kupić mrożone, a zawsze myślałam, że to tylko maszyny mogą tak rozwałkować ciasto A wszystko dzięki książce Michela Roux, uwielbiam tego dziadka, jest dla mnie mistrzem pieczenia, mam jego książkę Ciasta i jak ją oglądam, to mam ochotę zaraz coś zagniatać
I z tego ciasta najpierw upiekłam rożki francuskie z jabłkami (o takie jak te), a potem palmiery Ale ile to tłuszczu lepiej nie mówić
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 09:05   #3162
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Pamietam, że byłaś niedawno na kupnie kremu pod oczy. Wspomniana farmaceutka bardzo zachwalała lipo-protektor Iwostinu z serii Oftalin. Mówiła, że wiele klientek poleca i ona sama jest zachwycona. Teraz sama czuje się kuszona
I dalej jestem ten Iwostin własnie mnie kusi na równi z Oeparolem, którego nie spotkałam na razie w żadnej aptece. Tylko juz raczej do środy nie dotrę do SP po niego, a krem pod oczy robi mi się już naprawde potrzebny i nie wiem, co zrobić.

A ja widziałam dość ładne proste oficerki - w Humanicu, marka Dave, czarne, proste, zgrabne, troszkę wyższe. Nie mierzyłam bo ja bym jednak chciała chyba w innym kolorze albo z jakimś ozdobnikiem, ale były interesujące.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A dziś mam imirową zupę z dyni i pierożki z farszem z dyni
Właśnie szukam jakiegoś pomysłu na danie z dyni - moi rodzice kupili nie wiadomo po co dwie dynie i chcą nas jedną uszczęśliwić, a że rozważamy małą imprezę w stylu halloween w weekend, to mogę ją przygarnąć, tylko nie mam pomysłu, co ugotować z miąższu takiego, żeby było dobre. Zupę z dyni jadłam raz i bardzo mi nie smakowała, a nie mam pomysłu na nic innego.

W ten weekend tez piekłam muffinki. Ja zrobiłam z podstawowego przepisu z gorzką czekoladą i z masą krówkową i plasterkiem banana jako nadzieniem. Dla mnie były za słodkie, ale TŻ pochłonął prawie całą blachę.
I pogotowałam sobie w końcu trochę, zrobiłam cały wielki garnek kus-kus.


Znalazłam w sobotę u rodziców jeszcze jedne kozaki. Kto pamięta zlot wizażanek kiedy brnęłyśmy w śniegu a ja się męczyłam na obcasach? Byłam przekonana, że nie mam już tych butów i zapomniałam jak one mi się podobały, a teraz jestem w nich w pracy.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 09:51   #3163
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice: ja pamiętam Fajne buty!
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 09:55   #3164
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Karo to są te http://www.decathlon.com.pl/PL/tichanka-47226371/

Ice ja nie byłam na zlocie, ale wiem które to te buffalo? świetne są!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:03   #3165
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bosiak nie te takie z Zary, brązowe na wysokim obcasie, takim bardziej słupku. O istnieniu Buffalo bym nie zapomniała.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Fajne te śniegowce ale kurcze drogie jak na Decathlon.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:11   #3166
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Znalazłam w sobotę u rodziców jeszcze jedne kozaki. Kto pamięta zlot wizażanek kiedy brnęłyśmy w śniegu a ja się męczyłam na obcasach?
Ja pamiętam!

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Ależ się wiele zmieniło przez ostatnie trzy lata, prawda?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:13   #3167
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice aha
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:18   #3168
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja chyba kupię takie: http://www.decathlon.com.pl/PL/arpen...200-137656766/ albo takie: http://www.decathlon.com.pl/PL/tika-199279174/

Potrzebuję czegoś ciepłego do przebrania jak będę wracać z nart.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:19   #3169
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

em te drugie są wygodniejsze, bo mierzyłam wszystkie jakie tam mieli i ładniej wyglądają. i mogą być cieplejsze, bo te pierwsze nie maja futerka

edit: trzymają do 6 stopni więcej niż te pierwsze
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 10:29   #3170
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice ja też pamiętam

Co do dyni to też jestem ciekawa co fajnego można z niej zrobić. Przeczytałam ostatnio, że to bardzo zdrowe warzywo i ma mnóstwo witamin. Moja mama w zeszłym roku zrobiła konfiturę dyniowo-jakąś, ale ja bym wolała jednak zjeść ją w innej postaci
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:47   #3171
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

bossy, dzięki. To chyba jednak wezmę te drugie, choć nie chciałam tyle wydawać na śniegowce.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:55   #3172
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja robiłam kiedyś ciasto dyniowe, muszę poszukać przepisu. Fajne było - podobne do marchewkowego, takie lekko wilgotne. Jak znajdę, to wpiszę
I uwielbiam zupę dyniową, tylko TŻ nie lubi, więc będę musiała kupić jakiś mały kawałek dyni, bo całej sama nie zjem
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:00   #3173
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
bossy, dzięki. To chyba jednak wezmę te drugie, choć nie chciałam tyle wydawać na śniegowce.
Em no ja wtedy też jechałam z zamysłem kupna innych, takich za 100zł, ale nie było rozmiaru, a że byłam już zdesperowana i powiedziałam, że bez śniegowcow z tego sklepu nie wyjdę to chodziłam i szukałam. a te co mam są nawet ładne i pasują generalnie do mojego "look'u" :-D no ale o wiele więcej kosztowały niż zakładałam. tyle, że tamta zima, z tymi śniegowcami, była pierwszą, kiedy nie czułam nawet chłodu w stopy, kiedy palce mi nie zamarzały i miałam suche stópki. więc w sumie stwierdzam, że było warto
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:32   #3174
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
tyle, że tamta zima, z tymi śniegowcami, była pierwszą, kiedy nie czułam nawet chłodu w stopy, kiedy palce mi nie zamarzały i miałam suche stópki. więc w sumie stwierdzam, że było warto
Bossy, a Ty tak do pracy chodzisz w takich butach? Bo kurczę, mi strasznie nogi zimą marzną, ale nie pomyślałam o takich butach... A jak z czyszczeniem? Łatwo schodzi sól?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:38   #3175
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Bossy, a Ty tak do pracy chodzisz w takich butach? Bo kurczę, mi strasznie nogi zimą marzną, ale nie pomyślałam o takich butach... A jak z czyszczeniem? Łatwo schodzi sól?
tak, chodzę w nich do pracy a w pracy po prostu zmieniam. tak jak teraz - chodzę w płaskich kozakach a w pracy zmieniam na szpilki. mam w szufladzie tutaj kilka par

kwestia zmywania i soli nie dotyczy tych butów wystarczy je po prostu umyć. bo czubki i boki są z gumy a reszta z membrany. tylko to w kratke to jest materiał, który też nie przemaka. więc w Twojej sytuacji to będą chyba idealne buty.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:54   #3176
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
tak, chodzę w nich do pracy a w pracy po prostu zmieniam. tak jak teraz - chodzę w płaskich kozakach a w pracy zmieniam na szpilki. mam w szufladzie tutaj kilka par
Też tak robię
Nie po to nagromadziłam tyle różnych par butów na obcasie żeby leżały odłogiem, bo do auta zakładam baleriny lub teraz emu. Zresztą nawet jak jeszcze do pracy busem jeździłam to zdarzało mi się mieć w biurze buty na przebranie, haha jak w szkole
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:22   #3177
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
tak, chodzę w nich do pracy a w pracy po prostu zmieniam. tak jak teraz - chodzę w płaskich kozakach a w pracy zmieniam na szpilki. mam w szufladzie tutaj kilka par

kwestia zmywania i soli nie dotyczy tych butów wystarczy je po prostu umyć. bo czubki i boki są z gumy a reszta z membrany. tylko to w kratke to jest materiał, który też nie przemaka. więc w Twojej sytuacji to będą chyba idealne buty.
O, to super, dzięki! Jak dostanę wypłatę to będę musiała sobie takie kupić. Bo poprzednią zimę albo chodziłam w kozakach na obcasie i mi stopy zamarzały w drodze do pracy (a miałam wtedy 3 razy krótszą drogę ) albo chodziłam w butach do chodzenia po górach, nie przemakały, ale i tak było zimno, bo to letnie buty

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też tak robię
Nie po to nagromadziłam tyle różnych par butów na obcasie żeby leżały odłogiem, bo do auta zakładam baleriny lub teraz emu. Zresztą nawet jak jeszcze do pracy busem jeździłam to zdarzało mi się mieć w biurze buty na przebranie, haha jak w szkole
Ja mam w pracy... kapcie - baleriny Pracuję w firmie, gdzie prawie wszyscy ubierają się bardzo weekendowo - a już czasem niektórzy zdejmują buty i śmigają w skarpetach - jest prawie jak w domu No ale chyba rzeczywiście przywiozę tu sobie jakieś szpilki - dla samej przyjemności chodzenia, bo normalnie nie mam okazji w nich chodzić
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 13:46   #3178
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam w pracy... kapcie - baleriny Pracuję w firmie, gdzie prawie wszyscy ubierają się bardzo weekendowo - a już czasem niektórzy zdejmują buty i śmigają w skarpetach - jest prawie jak w domu
Ale czad
U mnie niestety na korytarzu często brudno a sprzątają raz na tydzień
Drzwi obok jest jakaś firma krawiecka czy cóś, często mają dostawy takich wielkich rolek z materiałami. I z tego nieraz jakieś ścinki leżą, jakieś kawałki nici itp. Jak jest wiatr i drzwi na zewnątrz otwarte, to robi się przeciąg i przez korytarz latają takie kłęby materiałów wymieszane z kurzem (jak te krzaki na dzikim zachodzie ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:01   #3179
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
(jak te krzaki na dzikim zachodzie ).

U nas też jest sprzątane raz w tygodniu, ale właśnie dzięki temu, że wszyscy zmieniają buty (głównie na kapcie ), to jest czysto

Kurczę, ale mnie głowa boli strasznie, a akurat dzisiaj nie mogę wyjść wcześniej, bo koleżanka ma urodziny i zostajemy trochę po pracy, żeby wypić winko... Normalnie lubię takie okazje, ale dzisiaj ledwo myślę przez ten ból:/
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:48   #3180
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

witam

czasu mi troche brakowało na wizaz i nie tlyko w ostatnich dniach
Jejku tak czytam Wasze wypowiedzi...i widze,ze nie tlyko ja mam problem z butami...tzn moze byłby mniejszy gdybym nie miała zachcianek takich...Mam 2 pary skorzanych super kozakow z tamtego roku, jedne na obcasie, drugie plaskie, jedne jeszcze brazowe na obcasie z przed 2 lat,ktore tez sa super i nie sa zniszczone-do tego nawet cieplutkie, a i jeszcze podrobki emu mam i jestem z nich mega zadowolona i ciesze sie,ze nie wydałam narazie kasy na porzadne emu ale wymysliłam sobie,ze chce jeszcze jedne plaskie ale zeby byly dluzsze od tych ktore mam i jeszcze cieplejsze... ale poki co jeszcze takich nie znalazłam...

Kochanie fajnie,ze tak w pracy mozecie chodzic sobie luzno ubrani A gdzie pracujesz jesli mozna wiedziec??

Isa fajne te emu, ale nie sa problemowe zima takie jasne??
Jaki sliczny zbiorek perfum
Ktore z nich lubisz najbardziej??

Ja robiłam 2 podejscia do picia drozdzy... to nie dla mnie... odrzuciło mnie od razu...choc za pierwszym razem jeszcze liczylam,ze moze za drugim bedzie lepiej....było jeszcze gorzej...
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.