Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 15:07   #3181
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

black secret szczerze mówiąc nie wiem czy te emu będą dały się jakoś wyczyścić, ale jeśli będę w nich jeździć tylko autem to chyba się bardzo nie pobrudzą. Do tyrania po mieście mam inne kozaki

Co do perfum to ciężko mi wybrać ulubione, wszystkie lubię Najbardziej chyba lubię Innocenta i Angela, jesienią i zimą wybieram Aliena. W tym roku ciągnęło mnie do lekkich słodziaków stąd zakup Escady i Ricci Ricci. Tak czy inaczej, każdy z moich perfumowych zakupów uważam za udany i nie ma takiej flaszki, której bym się mogła pozbyć

EDIT: Przyszły Midnight Poison, są boskie

EDIT 2: Świetne te kozaki Kasi Tusk
ze Stradivariusa: http://www.makelifeeasier.pl/moda/stroj-dnia-54/

__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-10-24 o 15:17
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 18:54   #3182
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam pigmenty i raz chciałam zrobić fioletowy lakier- tragedia, pigment osiadł na dnie i nic się nie da z tym zrobić Jak będziesz mieszać brokat z lakierem to daj znać, bo ja też mam takie zakusy

A pytałaś o muffinki - robiłam z tego przepisu - czekoladę kroiłam mniej więcej jedną kostkę na cztery kawałki i to świetna wielkość, bo co chwila trafiałam na spory kawałek czekolady w muffince

Chciałam się pochwalić, że ostatnio zrobiłam jeszcze ciasto francuskie. Sama! Takie prawdziwe, podobne do tego, co można kupić mrożone, a zawsze myślałam, że to tylko maszyny mogą tak rozwałkować ciasto A wszystko dzięki książce Michela Roux, uwielbiam tego dziadka, jest dla mnie mistrzem pieczenia, mam jego książkę Ciasta i jak ją oglądam, to mam ochotę zaraz coś zagniatać
I z tego ciasta najpierw upiekłam rożki francuskie z jabłkami (o takie jak te), a potem palmiery Ale ile to tłuszczu lepiej nie mówić
Dam znać, ale nie wiem czy się odważę po tej wpadce. Zepsuty lakier już w koszu

To ja chyba jestem jakaś niekumata- jak kroiłam na małą kostkę i wymieszałam z całym ciastem, to te kawałki, które były z wierzchu się przypaliły. Jak ostatnio dawałam po całej kostce do środka, to też część takjakby wykipiała do samej góry i sie przypiekła

Tylko nie kuś ciastem francuskim a te rożki super wyglądają i te palmiery też się przedstawiają superowo!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja widziałam dość ładne proste oficerki - w Humanicu, marka Dave, czarne, proste, zgrabne, troszkę wyższe. Nie mierzyłam bo ja bym jednak chciała chyba w innym kolorze albo z jakimś ozdobnikiem, ale były interesujące.

Właśnie szukam jakiegoś pomysłu na danie z dyni - moi rodzice kupili nie wiadomo po co dwie dynie i chcą nas jedną uszczęśliwić, a że rozważamy małą imprezę w stylu halloween w weekend, to mogę ją przygarnąć, tylko nie mam pomysłu, co ugotować z miąższu takiego, żeby było dobre. Zupę z dyni jadłam raz i bardzo mi nie smakowała, a nie mam pomysłu na nic innego.

W ten weekend tez piekłam muffinki. Ja zrobiłam z podstawowego przepisu z gorzką czekoladą i z masą krówkową i plasterkiem banana jako nadzieniem. Dla mnie były za słodkie, ale TŻ pochłonął prawie całą blachę.
I pogotowałam sobie w końcu trochę, zrobiłam cały wielki garnek kus-kus.

Znalazłam w sobotę u rodziców jeszcze jedne kozaki. Kto pamięta zlot wizażanek kiedy brnęłyśmy w śniegu a ja się męczyłam na obcasach? Byłam przekonana, że nie mam już tych butów i zapomniałam jak one mi się podobały, a teraz jestem w nich w pracy.
Chyba muszę się przyłożyć do szukania tych kozaków

w starych numerach TS znalazłam jeszcze przepis na pyzy dyniowe z sosem szpinakowym, brzmi to całkiem całkiem, jak chcesz mogę podać

Mnie aż zęby bolą od czytania- też bym chyba nie zjadła za dużo
A ja nadal się przymierzam do robienia dań z kaszy i dalej nic nie zrobiłam

Ja pamiętam, jaaa
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co do dyni to też jestem ciekawa co fajnego można z niej zrobić. Przeczytałam ostatnio, że to bardzo zdrowe warzywo i ma mnóstwo witamin. Moja mama w zeszłym roku zrobiła konfiturę dyniowo-jakąś, ale ja bym wolała jednak zjeść ją w innej postaci
Poszukaj przepisów "wegetariańskich", zauważyłam, że są dużo lepiej doprawione te dania
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Przyszły Midnight Poison, są boskie

EDIT 2: Świetne te kozaki Kasi Tusk
ze Stradivariusa: http://www.makelifeeasier.pl/moda/stroj-dnia-54/
Zazdroszczę nowych perfum. Ja wczoraj zużyłam ostatnie krople perfumowanego dezodorantu Nomadic Oriflame, który był tak mocny jak ulubione perfumy z tej samej linii

niegłupie, chociaż pewnie nieskórzane?

Jak ten czas leci, znów trzeba zrobić manicure
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2011-10-24 o 18:58
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:24   #3183
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja niestety nie bardzo mam jak zmieniać buty, zwłaszcza na uczelni - i tak każde zajęcia mam w innym budynku. Ale jeśli wrócę w zimie do pracy (a na to się zapowiada), to będzie to świetne wyjście. W zeszłym roku po jednej ze śnieżyc, kiedy nie jeździły autobusy a ja w moich bucikach szłam po kolana w śniegu, doszłam do wniosku że nic już mnie nie obchodzi i resztę zimnych miesięcy chodziłam do pracy w glanach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:44   #3184
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kurczę, ale mnie głowa boli strasznie, a akurat dzisiaj nie mogę wyjść wcześniej, bo koleżanka ma urodziny i zostajemy trochę po pracy, żeby wypić winko... Normalnie lubię takie okazje, ale dzisiaj ledwo myślę przez ten ból:/
Mnie też.. Taki przeszywający, pulsujący ból głowy.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że udało mi się w Gdańsku pójść z fuksją na kawę.
Chętnie bym to powtórzyła.

Mam tyle stresów w nowej pracy, że włosy lecą mi garściami, nie mogę spać i wiecznie jestem przemęczona. Mam nadzieję, że z czasem to minie, a póki co kupiłam sobie herbatkę - melisę z pomarańczą, mam nadzieję, że ułatwi mi to zasypianie.

Wąchałyście może nowości z TBS - Candied Ginger i Spiced Pumpkin?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:54   #3185
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

fuksja, ja mam na nie ogromną ochotę, ale chyba poczekam jednak na wyprzedaże.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:06   #3186
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, ja mam na nie ogromną ochotę, ale chyba poczekam jednak na wyprzedaże.
A kiedy mniej więcej zaczynają się wyprzedaże w TBS?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:22   #3187
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Z tego co pamiętam to zaraz po świętach. Ceny są wtedy dużo bardziej przystępne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 21:12   #3188
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to zaraz po świętach. Ceny są wtedy dużo bardziej przystępne.
Oj, sporo czasu jeszcze.. Na dynię skuszę się już teraz.

btw. zajrzałam dziś na Twojego bloga i już nakręciłam się na dwa lakiery i dwa cienie z Circus Circus.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2011-10-24 o 21:14
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 21:26   #3189
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja jestem nakręcona na większość tegorocznych limitowanek, ale co z tego, skoro nikt nie wie czy jakakolwiek do nas dotrze.

Ja na żel nie skuszę się już teraz, bo zapasy mam na rok.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 05:54   #3190
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mam tyle stresów w nowej pracy, że włosy lecą mi garściami, nie mogę spać i wiecznie jestem przemęczona. Mam nadzieję, że z czasem to minie, a póki co kupiłam sobie herbatkę - melisę z pomarańczą, mam nadzieję, że ułatwi mi to zasypianie.
Oj, biedactwo
Może jeszcze magnez zażywaj, mi na nerwy pomaga


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę nowych perfum. Ja wczoraj zużyłam ostatnie krople perfumowanego dezodorantu Nomadic Oriflame, który był tak mocny jak ulubione perfumy z tej samej linii

niegłupie, chociaż pewnie nieskórzane?
Nie wiem czy jest czego zazdrościć, bo wishlista mi się wciąż powiększa i pewnie niedługo znów będę chciała coś kliknąć...perfumoholizm jest straszny, w dodatku kosztowny niestety.
BTW. Midnight Poison momentami przypomina mi Elle, ta początkowa cytrusowo-pieprzna nutka wydaje się niemal identyczna. Z tym, że MP robią się jednak po czasie różane, a potem czuję też wanilię

Z innymi kosmetykami trzymam się dzielnie, no jedynie na włosy jeszcze wydaję ciągle. Z kolei lakieru do paznokci żadnego nie kupiłam chyba od sierpnia?
Balsamy mam 3 i nie mogę żadnego wykończyć, ale się staram. Niedługo też muszę kupić nowy tusz, One by one Maybelline niezbyt mi jednak odpowiada. Osypuje się i ma tendencję do robienia grudek. Chyba wrócę potulnie do VECB

Chyba nieskórzane, albo może chociaż częściowo? Nie miałam nigdy butów ze Stradiego.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 07:34   #3191
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

black secret - a w takiej małej firmie informatyczno-specjalistycznej
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jakaś niekumata- jak kroiłam na małą kostkę i wymieszałam z całym ciastem, to te kawałki, które były z wierzchu się przypaliły. Jak ostatnio dawałam po całej kostce do środka, to też część takjakby wykipiała do samej góry i sie przypiekła

Tylko nie kuś ciastem francuskim a te rożki super wyglądają i te palmiery też się przedstawiają superowo!
Mi też się trochę ta czekolada roztopiła i miejscami wypłynęła, ale się raczej nie przypaliła, tylko była lekko chrupiąca Chyba niedługo znów je zrobię
A ciastem kuszę, bo to po prostu wielka radość, że coś, co się zawsze wydawało niemożliwe do zrobienia w warunkach domowych, jest takie proste i wychodzi
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wąchałyście może nowości z TBS - Candied Ginger i Spiced Pumpkin?
jeszcze nie! Dzięki za cynk, będę musiała je zobaczyć
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to zaraz po świętach. Ceny są wtedy dużo bardziej przystępne.
Tak, zamiast 65 płaci się 33 złote za masło, zawsze wtedy jestem ofiarą tych promocji i robię zapasy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 12:33   #3192
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oj, sporo czasu jeszcze.. Na dynię skuszę się już teraz.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
jeszcze nie! Dzięki za cynk, będę musiała je zobaczyć

Tak, zamiast 65 płaci się 33 złote za masło, zawsze wtedy jestem ofiarą tych promocji i robię zapasy
ja dziś wcześnie kończyłam i trafiłam do TBS, z dyniowym ciastem oczywiście wstyd, wstyd
ale zapasów żelowych jako takich nie mam, a połączenie przypraw w tym żelu genialne
przy okazji nasłuchałam się historii jak to klient wymyślił ten zapach
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest czego zazdrościć, bo wishlista mi się wciąż powiększa i pewnie niedługo znów będę chciała coś kliknąć...perfumoholizm jest straszny, w dodatku kosztowny niestety.
BTW. Midnight Poison momentami przypomina mi Elle, ta początkowa cytrusowo-pieprzna nutka wydaje się niemal identyczna. Z tym, że MP robią się jednak po czasie różane, a potem czuję też wanilię
fajna kolekcja perfum, bardzo fajna
a MP spodobał mi się jak testowała go Sleepy będąc w Wawie za mną jeszcze chodzi HP, ale zawsze nie po drodze żeby sobie sprawić


Warszawianki, gdzie można kupić lakiery Eveline? są w Naturze? albo na dworcu Śródmieście? koleżanka miała dziś pomalowane paznokcie Colour Showem, piękny róż z czerwienią, wyglądały jak cukiereczki, takie żelkowe nie znam nazwy koloru ale jak szukam w necie to podejrzewam, że to Mellow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tbs.jpg (45,7 KB, 20 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:13   #3193
summer_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

[QUOTE=isa666;30124753]black secret szczerze mówiąc nie wiem czy te emu będą dały się jakoś wyczyścić, ale jeśli będę w nich jeździć tylko autem to chyba się bardzo nie pobrudzą. Do tyrania po mieście mam inne kozaki

tak sobie podczytuję i tylko się wtrącę, że emu to buty na zimę - kiedy temp na minusie - a nie na np. późną jesień czy zimową chlapo-ciapę
jak się w nich chodzi w prawdziwą zimę to się nie brudzą, bo nie bardzo jest od czego a od błota to wiadomo, że będą momentalnie czarne i jeszcze mogą przemoknąć...
mam to już wypróbowane
summer_0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:20   #3194
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Warszawianki, gdzie można kupić lakiery Eveline? są w Naturze? albo na dworcu Śródmieście? koleżanka miała dziś pomalowane paznokcie Colour Showem, piękny róż z czerwienią, wyglądały jak cukiereczki, takie żelkowe nie znam nazwy koloru ale jak szukam w necie to podejrzewam, że to Mellow
Ha, przyznała się do żelu
Ja Eveline widziałam w drogerii Blue przy metrze Stokłosy... Mellow mam, mogę Ci go przynieść, to zobaczysz, czy to ten
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 13:33   #3195
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mellow nie ma w sobie raczej czerwieni, jak dla mnie to czysty róż
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:35   #3196
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Mam tyle stresów w nowej pracy, że włosy lecą mi garściami, nie mogę spać i wiecznie jestem przemęczona. Mam nadzieję, że z czasem to minie, a póki co kupiłam sobie herbatkę - melisę z pomarańczą, mam nadzieję, że ułatwi mi to zasypianie.

Wąchałyście może nowości z TBS - Candied Ginger i Spiced Pumpkin?
Ojej, a nie da się tych stresów zredukować troszkę? Trzymaj się

A ten Candied Ginger to tez żel pod prysznic z tej linii co dyniowy? Czy może są już jakieś świąteczne limitki?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest czego zazdrościć, bo wishlista mi się wciąż powiększa i pewnie niedługo znów będę chciała coś kliknąć...perfumoholizm jest straszny, w dodatku kosztowny niestety.
BTW. Midnight Poison momentami przypomina mi Elle, ta początkowa cytrusowo-pieprzna nutka wydaje się niemal identyczna. Z tym, że MP robią się jednak po czasie różane, a potem czuję też wanilię

Z innymi kosmetykami trzymam się dzielnie, no jedynie na włosy jeszcze wydaję ciągle. Z kolei lakieru do paznokci żadnego nie kupiłam chyba od sierpnia?
Balsamy mam 3 i nie mogę żadnego wykończyć, ale się staram. Niedługo też muszę kupić nowy tusz, One by one Maybelline niezbyt mi jednak odpowiada. Osypuje się i ma tendencję do robienia grudek. Chyba wrócę potulnie do VECB
Moja lista na szczęście ma tę właściwość, że póki nie kupię czegoś wymarzonego od łuższego czasu )addict ) to reszta planów stanowi mgłę. Po prostu z racji kosztów
Z trucizn znam tylko Pure i pewnie kiedyś się upomną o miejsce na mojej półeczce.

Ja też się trzymam dzielnie- zadnych zapasów prócz scrubu do stóp w październiku (jeszcze) nie zrobiłam W kolorówce szczęśliwie też brak jakichś zachcianek natychmiast do spełnienia.
Aczkolwiek już sobie wizualizuję wizytę na targach za półtora tygodnia
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja jestem nakręcona na większość tegorocznych limitowanek, ale co z tego, skoro nikt nie wie czy jakakolwiek do nas dotrze.
Mi na szczęście przeszło. Właściwie to "odkryłam", że przecież kolekcje kolorystyczne to nic innego jak podstawowe kolory zestawiane tylko w niby-nowe połączenia. Z rzadka się zdarzy, ze jakiś kolor np. cienia czy lakieru jest niepowtarzalny i muszę go mieć- tak sobie tłumaczę i działa
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mi też się trochę ta czekolada roztopiła i miejscami wypłynęła, ale się raczej nie przypaliła, tylko była lekko chrupiąca Chyba niedługo znów je zrobię
A ciastem kuszę, bo to po prostu wielka radość, że coś, co się zawsze wydawało niemożliwe do zrobienia w warunkach domowych, jest takie proste i wychodzi

Tak, zamiast 65 płaci się 33 złote za masło, zawsze wtedy jestem ofiarą tych promocji i robię zapasy
Ja to się zawsze boję, ze w środku będą niedopieczone (raz mi się zdarzyło, ze były) i trzymam ciut dłużej

A z innych produktów np do pielęgnacji twarzy to trzeba czekac na gazetowe zniżki (w grudniu mają być kupony z JOYu, mam nadzieję, że do TBS będzie 20% jak zwykle bo 2 maski za mną chodzą

Jeszcze na fb chyba pisali, że teraz daja kartę stałego klienta i że za ileśtam zakupów/wydanych zł można zgarnąć miniaturkę gratis- brakuje mi mini scrubu moringa do kompleciku
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Warszawianki, gdzie można kupić lakiery Eveline? są w Naturze? albo na dworcu Śródmieście? koleżanka miała dziś pomalowane paznokcie Colour Showem, piękny róż z czerwienią, wyglądały jak cukiereczki, takie żelkowe nie znam nazwy koloru ale jak szukam w necie to podejrzewam, że to Mellow
Ja tam nie lubię żelków na paznokciach

Dziś mi się kończą aukcje staników, oby wszystkie poszły bo pora już kupić jakiś nowy

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

A, możecie mi polecić jakieś fajne blogi o perfumach?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:50   #3197
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mellow jest cudowny. Kiedyś był tu szał na wątku na ten odcień, ja swój dostałam od ice.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Ja bardzo lubiłam blog o perfumach your Angel (pamiętacie ją?) http://fragrantica.blox.pl/html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 18:32   #3198
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Przypominam sobie szkoda, że blog już nie ma nowych postów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 18:57   #3199
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Z dobrych, całkiem lekkich kremów nawilżających polecam Iwostin Sensitia.
Ale ten zwykły nawilżający czy z filtrem? Bo u Ciebie w zbiorach widziałam z filtrem a w sumie nazywają się tak samo i nie wiem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi w tej roli się filtr najlepiej sprawdza, skuszę się kiedyś jeszcze na ROCa hydrocośtam bo mi bardzo przypasował z próbki.

Ja zużyłam 2 flaszki FlavoC, ogólny stan cery rzeczywiście poprawia, ale po tej drugiej flaszcze jakies dziwne miałam uczucie na twarzy przez cały cza sstosowania. Juz postanowiłam, że kupię 2 erisy, o których pisałam ostatnio, słabszy i mocniejszy na drugi etap
Obawiam się, że filtr będzie dla niego za tłusty, w końcu pudrem się nie zmatowi

Ja się zastanawiam między Eff K lub Duo a Flavo C, bo razem to chyba nie bardzo?
Przypomnisz jakie te Erisy?

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dzięki!Muszę zobaczyć na żywo

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam w pracy... kapcie - baleriny Pracuję w firmie, gdzie prawie wszyscy ubierają się bardzo weekendowo - a już czasem niektórzy zdejmują buty i śmigają w skarpetach - jest prawie jak w domu No ale chyba rzeczywiście przywiozę tu sobie jakieś szpilki - dla samej przyjemności chodzenia, bo normalnie nie mam okazji w nich chodzić
Fajnie Ja też chodzę w pracy w balerinach, ale w skarpetkach nikt chyba nie próbował Chyba, że informatycy na nocnym dyżurze

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a MP spodobał mi się jak testowała go Sleepy będąc w Wawie za mną jeszcze chodzi HP, ale zawsze nie po drodze żeby sobie sprawić


Warszawianki, gdzie można kupić lakiery Eveline? są w Naturze? albo na dworcu Śródmieście? koleżanka miała dziś pomalowane paznokcie Colour Showem, piękny róż z czerwienią, wyglądały jak cukiereczki, takie żelkowe nie znam nazwy koloru ale jak szukam w necie to podejrzewam, że to Mellow
Dla mnie wszystkie trucizny są za mocne a już jaśmin w perfumach mnie zabija
Za to dostałam dziś 2 komplementy werbalno-niewerbalneod płci brzydkiej w pracy za Hypnose Elixir i to właściwie na koniec dnia kiedy sądziłam, że już nic nie czuć. Dobrze, że kupiłam butelkę na zapas

Tego sklepiku na Śródmieściu już nie ma, teraz jest takie mniejsze "stoisko otwarte" tzn. bez drzwi, tylko sama lada. Nie rozglądałam się, ale mają tam b. mało kosmetyków, więc wątpię, żeby Eveline było.
A w podziemiach pod Rotundą sprawdzałaś?Na Natolinie przy metrze jest ta drogeria, o której Wam opowiadałam i tam mają wszystkie serie, ale Tobie to chyba nie po drodze...No i w SP często widuję.
Tak sobie myślę, że ten kolor to mógł być Mellow, albo coś z tej nowej, pachnącej serii, bo tam są chyba tylko takie kolory Albo z tej serii przed pachnącą, którą dostało sporo dziewczyn (chyba Hosenka też) prowadzących blogi (tam był niebieski, pomarańcz i jakieś róże i czerwienie na pewno )

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A z innych produktów np do pielęgnacji twarzy to trzeba czekac na gazetowe zniżki (w grudniu mają być kupony z JOYu, mam nadzieję, że do TBS będzie 20% jak zwykle bo 2 maski za mną chodzą
Też chcę którąś z masek
Które planujesz?

Dziewczyny w jakich aptekach internetowych oprócz Eskulapa zamawiacie?
Bo chciałam zamówić w E., ale straszne braki mają
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 19:15   #3200
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj, biedactwo
Może jeszcze magnez zażywaj, mi na nerwy pomaga
Mi magnez nie za bardzo na stres pomaga.. Ale dzięki za radę.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja dziś wcześnie kończyłam i trafiłam do TBS, z dyniowym ciastem oczywiście wstyd, wstyd
ale zapasów żelowych jako takich nie mam, a połączenie przypraw w tym żelu genialne
przy okazji nasłuchałam się historii jak to klient wymyślił ten zapach
A czy ten zapach utrzymuje się na ciele?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ojej, a nie da się tych stresów zredukować troszkę? Trzymaj się
Niestety raczej nie, mam nadzieję, że trochę mi przejdzie jak popracuję tam dłużej..


Uff, wróciłam z pracy i wreeszcie chwila relaksu dla mnie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 21:44   #3201
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ha, przyznała się do żelu
Ja Eveline widziałam w drogerii Blue przy metrze Stokłosy... Mellow mam, mogę Ci go przynieść, to zobaczysz, czy to ten
wstyd mi, naprawdę wczoraj jeszcze nie wiedziałam o jego istnieniu, a dziś nagle muszę mieć

chętnie zobaczę
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mellow nie ma w sobie raczej czerwieni, jak dla mnie to czysty róż
mało jest swatchy lakierów Eveline i jedyne co wydało mi się podobne to to
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ten Candied Ginger to tez żel pod prysznic z tej linii co dyniowy? Czy może są już jakieś świąteczne limitki?
nie, jest chyba z tych świątecznych, co kiedyś była wanilia, żurawina i cośtam
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja tam nie lubię żelków na paznokciach
ja nie wiem czy lubię, bo nie miałam jeszcze, ale u innych podobają mi się bardzo
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam między Eff K lub Duo a Flavo C, bo razem to chyba nie bardzo?
ja bym nie ryzykowała, może za bardzo podrażnić, zwłaszcza jeśli weźmiesz to wyższe stężenie wit. C zależy na czym bardziej Ci zależy - oczyszczenie skóry czy zaczęcie profilaktyki przeciwzmarszczkowej z rozpromienieniem (z tego co wyczytałam o tym specyfiku )
Effaclar Duo Madziarra odradzała
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tego sklepiku na Śródmieściu już nie ma, teraz jest takie mniejsze "stoisko otwarte" tzn. bez drzwi, tylko sama lada. Nie rozglądałam się, ale mają tam b. mało kosmetyków, więc wątpię, żeby Eveline było.
A w podziemiach pod Rotundą sprawdzałaś?Na Natolinie przy metrze jest ta drogeria, o której Wam opowiadałam i tam mają wszystkie serie, ale Tobie to chyba nie po drodze...No i w SP często widuję.
Tak sobie myślę, że ten kolor to mógł być Mellow, albo coś z tej nowej, pachnącej serii, bo tam są chyba tylko takie kolory Albo z tej serii przed pachnącą, którą dostało sporo dziewczyn (chyba Hosenka też) prowadzących blogi (tam był niebieski, pomarańcz i jakieś róże i czerwienie na pewno )
to trochę mi rozjaśniłaś, dzięki o tym przejściu pod Rotundą zupełnie zapomniałam
że też koło mnie nie ma żadnej małej, "osiedlowej" drogerii, podobno w takich miejscach najłatwiej trafić
spróbuję wypytać koleżankę dokładniej, dziś była w stanie powiedzieć że to mała buteleczka i chyba z napisem Colour Show, ale pewna nie była

co do aptek internetowych widzę, że ostatnio taniej mają apteki wystawiające na all, np. w aptece słonik mają sensibio za 50zł mała buteleczka, 80 duża, gdzie na all za 40 można kupić dwupak
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A czy ten zapach utrzymuje się na ciele?
jutro dam znać, dziś jeszcze nie używałam generalnie na mnie żele TBS zawsze pachną jeszcze jakiś czas po kąpieli
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-10-25 o 21:47
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 06:03   #3202
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Z trucizn znam tylko Pure i pewnie kiedyś się upomną o miejsce na mojej półeczce.

Ja też się trzymam dzielnie- zadnych zapasów prócz scrubu do stóp w październiku (jeszcze) nie zrobiłam W kolorówce szczęśliwie też brak jakichś zachcianek natychmiast do spełnienia.
Aczkolwiek już sobie wizualizuję wizytę na targach za półtora tygodnia
Pure to te jaśminowe? To mi się nie podobały, za mocne.
W ogóle ze wszystkich trucizn jedynie Midnight Poison wydaje mi się najmniej dusząca

Mi się szykują zakupy za niedługo. Potrzebuję ze 2 szampony (muszę mieć od dłuższego czasu zawsze otwarte dwa: jeden mocniej oczyszczający do zmywania olejów i drugi jakiś łagodniejszy, ostatnio uwielbiam z Joanny Z apteczki babuni miód&mleko ).
Do tego chcę 2 balsamy/masła (prawie skończyłam 1 balsam, niedługo pójdzie masło, więc zapas się przyda). No i trzeci konieczny zakup: tusz do rzęs.
Jeszcze mi się powoli peeling do twarzy kończy. Chyba zużyję tę resztkę do ciała a kupię sobie nowy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mało jest swatchy lakierów Eveline i jedyne co wydało mi się podobne to to
Wydawało mi się, że widziałam kiedyś Mellow u Hosenki na blogu albo w wątku na paznokciowym, tam gdzie się wkleja zdjęcia lakierów Chyba nawet sama tam wrzucałam, ale nie wiem czy po tej awarii załączników jeszcze te zdjęcia tam są

EDIT: Znalazłam moje fotki Mellow: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=418
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-10-26 o 06:09
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 07:57   #3203
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organzza:
wrzucałam porównanie Mellow z Essencowym lakierem: http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...orze-roze.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:55   #3204
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

przyszło moje serum renew 0,5% z BU. już raz użyłam
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:41   #3205
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że filtr będzie dla niego za tłusty, w końcu pudrem się nie zmatowi

Ja się zastanawiam między Eff K lub Duo a Flavo C, bo razem to chyba nie bardzo?
Przypomnisz jakie te Erisy?

Dla mnie wszystkie trucizny są za mocne a już jaśmin w perfumach mnie zabija
Za to dostałam dziś 2 komplementy werbalno-niewerbalneod płci brzydkiej w pracy za Hypnose Elixir i to właściwie na koniec dnia kiedy sądziłam, że już nic nie czuć. Dobrze, że kupiłam butelkę na zapas

Też chcę którąś z masek
Które planujesz?
Spróbuj mu przy okazji zdobyć próbkę 30stki z aknicare dla trądzikowców

Nie wiem czy można to łączyć, w sumie oba kosmetyki złuszczają więc nie wiem czy nie byłoby to za dużo po prostu Eriski to te: http://sklep.eris.pl/pharmaceris/pl/...eris-t-42.html sebo-almond peel 5% i 10%.

Ja właśnie lubię jaśmin, tylko czasami w połączeniu z nie wiem czym wychodzi taka paskuda jak np. najnowsze edp Burberry Body dla mnie H Elixir był brzydszy od klasyka

jest jakaś taka rozgrzewająca w tubie i Nutriganics w słoiczku. Jeśli sa tak wydajne jak Bluecorn i Seaweed (zostało mi jeszcze po połowie) to szacun
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Niestety raczej nie, mam nadzieję, że trochę mi przejdzie jak popracuję tam dłużej..
Ale jak nie przejdzie to rozejrzyj sie za czyms nowym
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie, jest chyba z tych świątecznych, co kiedyś była wanilia, żurawina i cośtam

ja nie wiem czy lubię, bo nie miałam jeszcze, ale u innych podobają mi się bardzo
wanilia i żurawina już mi się przejadły, ale ten imbirek może być fajny...

Mi nie pasuje ani u innych ani u siebie, nie lubię widzieć końcówek paznokci pod lakierem.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pure to te jaśminowe? To mi się nie podobały, za mocne.
W ogóle ze wszystkich trucizn jedynie Midnight Poison wydaje mi się najmniej dusząca
A nawet nie wiem czy tak jest jaśmin, ale jeśli tak to tylko potwierdza że moja skóra go lubi To chyba muszę je wszystkie przetestować wreszcie
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
przyszło moje serum renew 0,5% z BU. już raz użyłam
Hehe, i jesteś już renewed?

Jadę zostawić trochę makulatury w laboratoryjnych kadrach, trzymajcie kciuki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:23   #3206
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja to się zawsze boję, ze w środku będą niedopieczone (raz mi się zdarzyło, ze były) i trzymam ciut dłużej
Ja zawsze wtykam na wszelki wypadek wykałaczkę Ale też kilka razy nie dopiekłam ciasta
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jakich aptekach internetowych oprócz Eskulapa zamawiacie?
Bo chciałam zamówić w E., ale straszne braki mają
Jakbym była w potrzebie kupienia sensibio, to bym się przejechała do ziko apteki - jak kupowałam kilka miesięcy temu mieli chyba za 42 złote dwupak. Tylko teraz nie mają go na stronie, ale może na miejscu jest...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wstyd mi, naprawdę wczoraj jeszcze nie wiedziałam o jego istnieniu, a dziś nagle muszę mieć
nie pierwszy i nie ostatni raz Ja choruję na nowe meteoryty mimo że ich jeszcze nie widziałam, a 2 lata temu nie miałam żadnych i w ogóle nie rozumiałam, czemu ktoś je kolekcjonuje
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
jest jakaś taka rozgrzewająca w tubie i Nutriganics w słoiczku. Jeśli sa tak wydajne jak Bluecorn i Seaweed (zostało mi jeszcze po połowie) to szacun
A jak Ci się sprawuje seaweed? Bluecorna miałam trochę dosyć po połowie opakowania, ale jak będzie kiedys promocja to też bym się skusiła na jakąś ich maskę...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:46   #3207
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko pierwsze wrażenie, standardowo, czyli jak po pierwszych uzyciach kwasów - fajnie!
ale potem roznie bywa wiadomo
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:46   #3208
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko

Ja lubię jaśmin w Alienie, a z tego co pamiętam Pure Poison pachniały nim tak, że mogły mnie tym aromatem zabić Pamiętam jak raz mama przyniosła do domu świeżo zerwany bukiet z jaśminu. Masakra. Pół nocy nie mogliśmy spać, trzeba było tego badyla wynieść na balkon i przewietrzyć dom
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:51   #3209
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ten Candied Ginger to tez żel pod prysznic z tej linii co dyniowy? Czy może są już jakieś świąteczne limitki?
To świąteczna limitka.

Po pracy pójdę poniuchać te smakołyki do TBS, bo póki co nakręciłam się na nie przez internet. Muszę też poszukać fajnych butów i generalnie poszłabym na jakieś małe zakupy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:05   #3210
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja lubię jaśmin w Alienie, a z tego co pamiętam Pure Poison pachniały nim tak, że mogły mnie tym aromatem zabić Pamiętam jak raz mama przyniosła do domu świeżo zerwany bukiet z jaśminu. Masakra. Pół nocy nie mogliśmy spać, trzeba było tego badyla wynieść na balkon i przewietrzyć dom
hehe, a ja uwielbiam zapach prawdziwego jaśminu! Ale w perfumach nigdy go nie czuję w ten sposób, pewnie dlatego Alien czy trucizny w ogóle mi się nie podobają...
Za to w kremie Lusha Lovely Jubblies czuję prawdziwy jaśmin i mogłabym go ciągle wąchać (a w opisie zapachu nie ma mowy o jaśminie tylko po prostu o kwiatkach)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.