Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Piękna 13 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 08:23   #811
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

JAK PIELĘGNOWAĆ OKOLICE OCZU


Główne zasady pielęgnacji:

- Zmyj makijaż, zanim pójdziesz spać.
Skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa i delikatna. Dbanie o jej czystość i komfort to absolutna podstawa. Pamiętaj, że zostawiony na skórze makijaż blokuje wchłanianie aktywnych substancji z kremu.
- Używaj łagodnych kosmetyków do demakijażu. Wykonując go, nie trzyj oraz nie naciągaj skóry.
- Codziennie rano i wieczorem nanieś krem odpowiednio dobrany do problemu skóry pod oczami. Wklepuj go bardzo delikatnie opuszkami palców serdecznych (mają najbardziej zaokrąglony kształt).
- Krem pod oczy zacznij stosować jak najwcześniej – najlepiej już w wieku 20 lat. Na początek wystarczy krem nawilżający, ale z biegiem lat warto wybierać te bardziej odżywcze, rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe.
- Noś okulary przeciwsłoneczne (nie tylko latem).

Jak wybrać krem pod oczy:

- Nie może podrażniać.
Powinien być absolutnie bezpieczny, tak by jego stosowanie było całkowicie komfortowe.
- Powinien zawierać filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB. To bardzo ważne. Skóra pod oczami i tak starzeje się szybciej niż ta na policzkach (jest dużo cieńsza, ma minimalną warstwę podściółki tłuszczowej, mało gruczołów łojowych produkujących ochronny film lipidowy). Bez ochrony przeciwsłonecznej siateczka zmarszczek wokół oczu pojawi się zdecydowanie szybciej.
- Nie może się wałkować i powinien bardzo szybko się wchłaniać. Dzięki temu od razu po jego naniesieniu będziesz mogła wykonać pełen makijaż.
- Warto, aby w jego składzie znalazły się przeciwutleniacze, jak np. wit. E, C (dodatkowo działa rozjaśniająco), ceramidy uzupełniające lipidy bariery naskórkowej, silnie nawilżający kwas hialuronowy, nawilżający i łagodzący pantenol.
- Wybieraj kremy w opakowaniach ułatwiających aplikację. Lubimy specjalne dozowniki, które umożliwiają wyciśnięcie małej porcji kremu i końcówki umożliwiające bezpośrednie naniesienie kremu na skórę. Słoiczki z kolei pięknie wyglądają w łazience i są namiastką luksusu.

Jeśli masz sińce pod oczami:

- Wybierz odpowiedni krem.
Najlepiej, aby zawierał składniki poprawiające mikrokrążenie krwi i limfy, np. wyciąg z kasztanowca, z zielonej herbaty, świetlik, witaminę K. Zasinienia skóry mogą być efektem prześwitywania naczyń lub mikrowylewów podskórnych. Pomóc mogą również rozświetlające i rozjaśniające skórę substancje, jak np. witamina C.
- Wykonaj podstawowe badania krwi. Czasem zaciemniona okolica oczu jest objawem chorób: alergii, schorzeń tarczycy, nadciśnienia tętniczego, anemii lub cukrzycy. Wizyta u lekarza i proste badania pomogą wykluczyć ewentualny problem zdrowotny.
- Zainwestuj w dodatkowe specjalistyczne kosmetyki i zabiegi. Twoja skóra potrzebuje od czasu do czasu niezłego „kopa”. Przydadzą się jej: serum z większą zawartością witamin i substancji wzmacniających naczynia krwionośne. Raz na pół roku warto odwiedzić lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa i poddać się rozjaśniającemu peelingowi Argipeel.
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 09:22   #812
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

witam sie z kawka

pogoda masakryczna, nic mi sie nie chce i przeziebiona jestem
byle przezyc do czwartku

co do oczu, ja mam teraz caly czas cienie z niewyspania

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
To ja też chce Mam do zrzcuenia pare nadprogramowych kilogramów. Chętnie oddam
chetnie bym przyjela z 5kg

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
A ile już schudłaś?
nie wiem, nie mam wagi
ale spodnie mi spadaja, musialam dodatkowa dziurke w pasku zrobic
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 09:39   #813
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

witam sie z kawka

pogoda masakryczna, nic mi sie nie chce i przeziebiona jestem
byle przezyc do czwartku

co do oczu, ja mam teraz caly czas cienie z niewyspania



chetnie bym przyjela z 5kg



nie wiem, nie mam wagi
ale spodnie mi spadaja, musialam dodatkowa dziurke w pasku zrobic
To rzeczywiście ubyło Ci kilka kg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (10,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (10,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (7,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (10,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (8,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (12,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a7.jpg (10,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a8.jpg (8,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a9.jpg (11,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a10.jpg (9,3 KB, 3 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 10:03   #814
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

To przywitam sie i ja
dzien dobry

rzadko tu bywam, bo mam mało czasu


ja mam since pod oczami genetyczne, i chyba zaden korektor nie da im rady

mam troche czasu w tym tyg, jestem sama w domku, to sie troche pospamuje w koncu
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 10:15   #815
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
To przywitam sie i ja
dzien dobry

rzadko tu bywam, bo mam mało czasu


ja mam since pod oczami genetyczne, i chyba zaden korektor nie da im rady

mam troche czasu w tym tyg, jestem sama w domku, to sie troche pospamuje w koncu
Renatko chyba Ty chciałaś kupić podkład z Essence Stay? ---> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...up.html&next=1
Jeżeli tak, to polecam bo ostatnio kupiłam i jestem bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (10,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (7,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (13,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (9,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (10,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (10,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a7.jpg (11,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a8.jpg (10,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a9.jpg (12,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a10.jpg (11,8 KB, 4 załadowań)
__________________






Edytowane przez marta 85
Czas edycji: 2011-10-25 o 10:18
marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 10:23   #816
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Renatko chyba Ty chciałaś kupić podkład z Essence Stay? ---> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...up.html&next=1
Jeżeli tak, to polecam bo ostatnio kupiłam i jestem bardzo zadowolona
nawet go mam, ale teraz ani nie korzystam z solarium, ani z żadnych brązujacych balsamow, wrecz bledne i wygladam jak sciana
i tamten najjasniejszy odcien, bodajze numerek 10, teraz mi sie odcina od szyi Chyba teraz musze podkladu z nazwą Ivory poszukac
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 10:39   #817
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
nawet go mam, ale teraz ani nie korzystam z solarium, ani z żadnych brązujacych balsamow, wrecz bledne i wygladam jak sciana
i tamten najjasniejszy odcien, bodajze numerek 10, teraz mi sie odcina od szyi Chyba teraz musze podkladu z nazwą Ivory poszukac
Ja mam nr 20 i jest w sam raz z Ivory to Avon ma dużo podkładów, miałam raz jakiegoś podkładu próbkę i był jaśniutki
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 10:41   #818
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Ja mam nr 20 i jest w sam raz z Ivory to Avon ma dużo podkładów, miałam raz jakiegoś podkładu próbkę i był jaśniutki
ja musze cos kupic szybciutko, prawdopodobnie za tydzien wyjezdzam na jakies 2 tygodnie, wiec musze miec cos dobrego, taniego, jasnego i wytrzymalego

I mam metlik w glowie

i pewnie jak nic nie znajde to kupie go ponownie, bo bardzo mi pasował
super cena i jakosc jak dla mnie

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2011-10-25 o 10:46
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 10:47   #819
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

hej

szafiarka wszystko zależy od tego jaki chcesz odcień i dobierasz sobie wtedy długość trzymania farby/razjaśniacza
ja tak robiłam

co do kurtki brałabym kolor który mi się bardziej podoba
ja np. kupiłam sobie płaszczyk musztardowy
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:27   #820
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście ubyło Ci kilka kg
no... bede sie bac wejsc na wage ale postaram sie troszke lepiej odzywiac

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
rzadko tu bywam, bo mam mało czasu
wszystko dobrze?
gdzie sie wybierasz?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:29   #821
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
no... bede sie bac wejsc na wage ale postaram sie troszke lepiej odzywiac



wszystko dobrze?
gdzie sie wybierasz?
Wszystko ok
do teściowej za zachodnią granicę
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 12:52   #822
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Naturalne maski na kłopoty z cerą


Odświeżająca

Składniki: 1 brzoskwinia lub 2 morele, 1 łyżeczka śmietany (22 proc.). Obierz ze skórki i rozgnieć widelcem miąższ owoców. Dodaj śmietanę i utrzyj składniki na gładką masę. Maseczkę nałóż na umytą, osuszoną twarz. Po 15 minutach zetrzyj kosmetyk i umyj twarz wodą mineralną. Dzięki tej maseczce szara, zmęczona cera stanie się promienna.

Oczyszczająca

Składniki: 1 dojrzały pomidor, 1 łyżka płatków owsianych. Obrany ze skóry pomidor rozdrobnij widelcem, dodaj płatki owsiane i rozprowadź maseczkę na umytej, osuszonej twarzy. Po 20 minutach zetrzyj resztki
maski płatkiem kosmetycznym i umyj twarz wodą. Maseczka oczyszcza tłustą cerę, działa antybakteryjnie, ściąga pory i matowi.

Nawilżająca


Składniki: 3 łyżki naturalnego tłustego twarogu, 2 łyżki naparu z lipy. Zmiksuj składniki. Następnie nałóż papkę na twarz i dekolt. Po kwadransie zbierz resztki kosmetyku wilgotnymi chusteczkami higienicznymi i umyj twarz. Maska doskonale nawilża suchą skórę, koi wrażliwą oraz dodaje blasku.

Złuszczająca


Składniki: garść owoców leśnych, 1/2 łyżeczki soku z cytryny, 2 łyżki cukru. Zmiksuj owoce lub rozdrobnij je na maleńkie kawałki. Dodaj sok z cytryny i cukier. Wymieszaj z owocowym koktajlem. Maseczkę rozprowadź na umytej, wilgotnej twarzy i masuj skórę opuszkami palców przez 2 minuty. Potem spłucz wodą resztki kosmetyku. Po tym peelingu cera będzie oczyszczona, jasna i jędrna.



Odżywcza i kojąca

Składniki: 2 łyżki płynnego miodu, 1 łyżka mleka 3,2 proc., 1 żółtko. Wymieszaj miód i mleko, dodaj żółtko, a następnie nałóż maskę na twarz. Pozostaw na 15 minut, po czym zetrzyj kosmetyk wilgotną gazą i umyj twarz ciepłą, przegotowaną wodą. Maseczka odżywia skórę, łagodzi podrażnienia, a także odświeża zmęczoną cerę i poprawia jej koloryt. Polecana jest dla młodej i dla dojrzałej skóry.
Rozjaśniająca

Składniki: 1 świeży ogórek, 1 łyżka mąki ziemniaczanej. Umyj ogórka, obierz ze skórki i zetrzyj na tarce o grubych oczkach. Dodaj mąkę i wymieszaj składniki, by maseczka miała zwartą konsystencję. Maseczkę połóż na twarz, szyję i dekolt. Po 15 minutach usuń wacikami i umyj twarz przegotowaną wodą. Maseczka działa rozjaśniająco, wybielająco i odświeżająco. Idealna dla cery z przebarwieniami i pozbawionej blasku.

Regenerująca


Składniki: 4 łyżki oliwy z oliwek, 4 krople oleju rycynowego. Oliwę podgrzej w garnuszku, dodaj olej rycynowy. W letnim płynie zanurz cienką gazę, lekko ją odciśnij i połóż na twarzy. Po 10-15 minutach zdejmij kompres, umyj twarz ciepłą, bieżącą wodą i żelem do mycia dobranym do typu cery. Dokładnie osusz skórę ręcznikiem. Maseczka natłuszcza suchą skórę i poprawia jej elastyczność.
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 14:24   #823
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Dzien dobry
chetnie bym przyjela z 5kg
tyle włśnie moge oddać
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 18:31   #824
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

byłam w 5 sklepach po serduszka dla psa, jak na złość w żadnym nie było
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:18   #825
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja chudne



ja bym wziela czarna jednak



tez mysle ze ladnie wyglada ale chyba zimno w niej bedzie
Pojechałam ją dzisiaj przymierzyć i w rzeczywistości już mi się nie podoba i nawet jej nie przymierzyłam

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Witam wizażanki przy kawce
Dzisiaj dzień zaczął sie dla mnie wcześńie, bo jak Tż wychodził do pracy to pies strasznie zaczał piszczeć i niestety, ale już nie zasnełam



Nie czytałam, ale po tytule sądze, że mi by nie podpasowało.

A czytałas może : "Biegnąca z wilkami"



To ja też chce Mam do zrzcuenia pare nadprogramowych kilogramów. Chętnie oddam
Nie czytałam, ale tytuł zapiszę i kiedyś przeczytam.Póki co mam tyle książek do przeczytania Tego autora co teraz czytam to już właśnie 3 i bardzo fajnie się pisze, wciągają

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
kurde a ja nadal w kropce czarna fakt do wszystkiego pasuje ale ta granatowa jakas cieplejsza sie wydaje i jakos wyróznia ...
Ja bym wzieła czarną Chyba, że masz jakąś inną czarną, to wtedy lepsza granatowa
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:42   #826
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja np baaardzo rzucam się w nocy, więc potrafię tak włosy splątąć, że tony ich idą przy rozczesaniu, więc preferuje nasmarowanie odrobiną oliwki i zrobienie luźnego warkocza

Wiadomo, że ciasne koczki z wąską gumką niszczą, sama coś o tym wiem Frotki może źle wyglądają, ale tak po domu są lepsze, a włosy zostawione samopas ocierają się o swetry, bluzy itd i niszczą

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1319373664

chcę takie włosy

kimi: ja też pragnę ecncanto. Ale kupujesz zestaw i ktoś Ci robi czy idziesz do osoby, która tym się zajmuje?

Bo ja bym się z kimś podzieliła zestawem i poszła do zaufanej fryzjerki, taniej no i boję się oddać na taki zabieg komuś mi nieznanemu
właśnie nie wiem.. nie ma mi kto zrobić a szkoda mi kasy bo u mnie w Anglii u fryzjera zaplacilabym za to jakies 200-300 funtów a to kupa kasy. Moze samej by mi sie udało ale podobno ten zapach jest nie do zniesienia wiec moze mame bym namowila.. Ale kupuje zestaw na pewno sama na allegro widzialam, ze wystawia jakas sprawdzona firma mniejsze pojemnosci za 60 zl (cos w tych okolicach)
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:56   #827
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Witam długo mnie tu nie było nawet mnie z klubu usunieto no no ;p co słychać dziewczyny?

Ja wkońcu zdałam prawko
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:29   #828
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Honey gratuluję

a ja myślę znowu nad blondem
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 08:18   #829
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam długo mnie tu nie było nawet mnie z klubu usunieto no no ;p co słychać dziewczyny?

Ja wkońcu zdałam prawko
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
Honey gratuluję

a ja myślę znowu nad blondem
Ładnie ci w tych ciemniejszych nie ma co niszczyć rozjaśnianiem

Edytowane przez kasiaaczek
Czas edycji: 2011-10-26 o 08:28
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 09:20   #830
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Hej


Gratuluję



Ładnie ci w tych ciemniejszych nie ma co niszczyć rozjaśnianiem
eee i tak już za późno
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:57   #831
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
tak dokładnie o to chodzi

myślisz, że dałabym radę sama to wykonać?
Sama to raczej chyba nie - ja zatrudnię do tego mame
Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
witajcie, kto mi lepier doradzi jak nie wy. nie wiem ktora wybrac, czarna czy granatowa? granatowa jakos lepiej mi sie widzi ale czarna jak to czarna do wszyskiego pasuje....
link a w zał. fotki http://allegro.pl/hvexp79-zimowa-bar...876799102.html
poziomeczka jak robilas ombre to ile trzymalas farbe ? jas mam ciemny blond i nie chce popalic wlosow, i nie wiem czy kupic farbe blond rozjasniajaca o 4 tony. Bo po rozjasniajacej mi wyjda białe włosy co nie ?
Czarna
Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Hej cieszy mnie, że wątek w końcu ruszył i coś się dzieje

http://www.hm.com/pl/product/95240?article=95240-A co myślicie o tej kurtce?

Też zaraz idę czytać książkę bo muszę ją oddać, a jakoś ciągle coś mnie odrywa od czytania
Mi się nie bardzo widzi
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
To przywitam sie i ja
dzien dobry

rzadko tu bywam, bo mam mało czasu


ja mam since pod oczami genetyczne, i chyba zaden korektor nie da im rady

mam troche czasu w tym tyg, jestem sama w domku, to sie troche pospamuje w koncu
Renatko, ja na cienie pod oczy używam podkładu Vichy dermablend - czyni cuda No i oczywiście, mimo, że to podkład, można używać pod oczy

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam długo mnie tu nie było nawet mnie z klubu usunieto no no ;p co słychać dziewczyny?

Ja wkońcu zdałam prawko
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
eee i tak już za późno
Tzn. że już jesteś blond?
I jakie serduszko chciałś kupić dla pieska? Taki zwykły wisiorek, jak dla ludzi, czy po prostu adresówkę w kstałecie serca?



witam
Zaraz biorę się za przepisywanie notatek i spróbuję chociaż zacząć pisać prace
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:11   #832
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Sama to raczej chyba nie - ja zatrudnię do tego mame

Czarna

Mi się nie bardzo widzi

Renatko, ja na cienie pod oczy używam podkładu Vichy dermablend - czyni cuda No i oczywiście, mimo, że to podkład, można używać pod oczy


Gratuluję

Tzn. że już jesteś blond?
I jakie serduszko chciałś kupić dla pieska? Taki zwykły wisiorek, jak dla ludzi, czy po prostu adresówkę w kstałecie serca?



witam
Zaraz biorę się za przepisywanie notatek i spróbuję chociaż zacząć pisać prace
zrobiłam sobie parę pasemek ogromnej różnicy nie ma a co będzie dalej- zobaczymy

szukałam serduszek drobiowych do jedzenia, bo bardzo je lubi
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:18   #833
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie parę pasemek ogromnej różnicy nie ma a co będzie dalej- zobaczymy

szukałam serduszek drobiowych do jedzenia, bo bardzo je lubi
Pokaż się

Buhahahahhahahaa No to się dogadałyśmy
A propos, mój też bardzo lubi
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:39   #834
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość

Zaraz biorę się za przepisywanie notatek i spróbuję chociaż zacząć pisać prace
Kochana, moja rada - zawczasu próbuj pisać, bo później naprawdę będzie ciężko, jak będziesz miała jakiś problem to wal do mnie śmiało, coś podpowiem/ doradzę. A jaki masz temat pracy?



Honey gratuluję

Poziomeczka jestem ciekawa efektu
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:56   #835
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzień Dobry

Ja niedawno co do domku wróciłam. Zadowolona, bo zakupiłam dwie pary bytków. Jedne emu do kurtki zimowej a drugie wysokie, wiązane.


Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
hej

co do kurtki brałabym kolor który mi się bardziej podoba
ja np. kupiłam sobie płaszczyk musztardowy
Widziałam dzisiaj śliczny musztardowy płaszczyk. Ja tez muszę sobie kupć jakąś kurteczkę lub płaszczyk elegancki. Chciałabym, aby było to coś ciepłego, a o takie ciężko.

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
byłam w 5 sklepach po serduszka dla psa, jak na złość w żadnym nie było
Mój wczoraj zajadał się żółtym serem. Byłam w szoku, że w ogóle chciał to zjeść

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam długo mnie tu nie było nawet mnie z klubu usunieto no no ;p co słychać dziewczyny?

Ja wkońcu zdałam prawko
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
Honey gratuluję

a ja myślę znowu nad blondem
A ja nad całkoicie czarnymi włoskami.

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kochana, moja rada - zawczasu próbuj pisać, bo później naprawdę będzie ciężko, jak będziesz miała jakiś problem to wal do mnie śmiało, coś podpowiem/ doradzę. A jaki masz temat pracy?
Mam ten sam problem. Muszę magisterkę pisać, a w ogóle mi się nie chce. Póki co niewiem jeszcze jak się za to zabrać. To już nie ejst takie proste jak licencjat ...
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:05   #836
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

Magdolina- dzieki, ale kiedys miałam ten podklad - podkreslał mi zmarszczki, ktorych jeszcze nie mam.. no i aktualnie to wydatek nie na moją kieszen
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:12   #837
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

wrzuciłam zdj. do albumu
airish mój za żółtym serem aż się trzęsie
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:20   #838
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość

Mam ten sam problem. Muszę magisterkę pisać, a w ogóle mi się nie chce. Póki co niewiem jeszcze jak się za to zabrać. To już nie ejst takie proste jak licencjat ...
A masz już temat?

Jak ja nie lubię nie mieć w domu kosmetyków pielęgnacyjnych, ani kolorówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (9,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (13,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (12,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (10,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (10,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (10,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg a7.jpeg (3,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a8.jpg (10,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a9.jpg (11,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a10.jpg (10,5 KB, 6 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:22   #839
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

w koncu pogoda troche lepsza, przynajmniej nie pada

ale gardlo mnie boli

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam długo mnie tu nie było nawet mnie z klubu usunieto no no ;p co słychać dziewczyny?

Ja wkońcu zdałam prawko
gratuluje

zagladaj czesciej

u mnie wszystko ok

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
eee i tak już za późno
juz myslalam ze blond jestes hehe
ale widze ze mniej radykalna zmiana

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Kochana, moja rada - zawczasu próbuj pisać, bo później naprawdę będzie ciężko

oooj taaaak
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:30   #840
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

w koncu pogoda troche lepsza, przynajmniej nie pada

ale gardlo mnie boli



gratuluje

zagladaj czesciej

u mnie wszystko ok



juz myslalam ze blond jestes hehe
ale widze ze mniej radykalna zmiana




oooj taaaak
nie, nie ma co tak od razu szaleć
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.