Wszystko o Avonie - cz. 24 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 14:10   #1501
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Mi często dzwonią co chcą lub piszą smsy, maile więc nie mają jak oddać Ja bym im na siłę dawała mówiąc, że w domu sobie na spokojnie obejrzą, a ja i tak mam ich dużo i potem wyrzucam(ten ostatni argument działa i zabierają i tym sposobem koleżanka mi od siostry duże zamówienie przyniosła, a też nie chciała zabierać katalogu).
Ale nie u każdego to działa. Ja moim wciskam po 2 kat. i zero efektu. Nie przynoszą większych zamówień niestety
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:10   #1502
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja zawsze rozdaję ponad 10(bo kilku osobom daję po dwa, bo wiem, że zabierają do pracy, dają sąsiadkom itp. i mimo że mówią, że nie potrzebują to wiem, że przydają im się i lepiej jak mają więcej ) i kupuję przez to 20, bo cena ta sama co za 15. Wolę by mi zostały niż zabrakło. A zawsze może się jakaś nowa klientka trafić. A przy świętach to i zamówienia zawsze większe
ja teraz też z okazji świąt kupiłam 20 katalogów zamiast 10, bo mi na torbie zależy
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:12   #1503
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
No co Ty ,nie trzeba przepraszać. Ale sama widzisz tyle tuszy, tyle różnych szczoteczek, tyle różnych efektów to dla osoby,która nie ma stałego kontaktu z tymi rzeczami , tym bardziej na żywo, może być problemem. Próbuję wiec chociaż teoretycznie w tym się odnaleźć.

Potwierdzam,produkty z programu Believe nie liczą sie do wysokości zamówień.
spoko, może po prostu źle zinterpretowałam to, co powiedziałaś za pierwszym razem, ale jakbyś chciała jeszcze coś wiedzieć to mogę co nieco powiedzieć o superextend czy jakoś tak, w każdym razie tym z żółtą czcionką wydłużającym, i zwyczajnym supershocku bo o magnify już pisałam
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:14   #1504
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
A nie możesz iść do liderki po katalogi??
Jakoś nie mam z nią kontaktu :/ Mogłabym w sumie zadzwonić do niej, ale rzadko jest w moim mieście i w ogóle tak głupio o 2 katalogi. Jakoś sobie poradzę
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:19   #1505
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
nie liczyłabym ze kiedykolwiek dotrze...ja raz w karierze konsultantki nie złozylam zamowienia z 1 katalogu wiec nie mialam kolejnego,napisali ze poczta wysla i minelo kilka miesiecy a katalog nigdy nie dotarl
mi już kiedyś taki numer wycięli i dosłali - dostałam
ale fakt jak się jeden katalog nie zamawia to przysyłają, ale jak już się katalog kończy
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:30   #1506
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Napisałam tu, że nie dostaję smsów to wczoraj mi pierwszy przysłali o zamówieniu złożonym w piątek A wczoraj wieczorem złożyłam zamówienie na COK, a dziś równo o 8:00 rano sms, że faktura wystawiona

Ja też od tamtego katalogu dostaję smsy z kwotą do zapłaty i z informacją, że faktura została wystawiona.
Aaaa i przeszłam na fakturę elektroniczną i kolejny raz dostałam w paczce ostatnio blankiet

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Szanowna Konsultantko,
Jest nam przykro z powodu braku w Pani paczce katalogów 16/2011. Mamy nadzieję, że podobne nieprawidłowości nie będą się powtarzać. Dołożymy starań, aby kolejne zamówienia były realizowane w całości, nie zawierały braków i zadowalały zarówno Panią jak i Klientów.
Dwa katalogi 16 zostaną bezpłatnie dołączone do najbliższej Pani przesyłki.

Ha ha ha bardzo śmieszne - "bezpłatnie" - no to super bo ja przecież za nie zapłaciłam. Ale się wkur***m. Odpisałam im tak:
Po pierwsze nie bezpłatnie, bo za nie zapłaciłam. Po drugie w katalogu
15 już nie będę składać zamówień, a w zamówieniu z katalogu 16 nie
będą mi już potrzebne kolejne katalogi 16/2011. Dziękuję.

Tak wiem za ostro. Ale nie chcę, żeby mi wysyłali w 16 bo po co mi zbędna makulatura.
No no ostroohehe daj znać czy Ci coś odpisali, bo aż ciekawa jestem ale racje masz więc miałaś prawo się "troszkę" zdenerwować
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:52   #1507
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Tak a propos zamówień świątecznych chciałabym zapytać, jak wygląda wysyłka 2 paczek z 1 terminu zamówienia na 2 różne adresy?
Gdybym chciała jedną paczkę na swój normalny adres/ paczkomat pod domem, a drugą np do kuzynki z zupełnie innego miasta (bo np. zamówiła trochę rzeczy, z dowiezieniem byłoby mi ciężko, a chciałam jej dać na to swoją zniżkę..). Zastanawiam się wobec tego, jak takie zamówienie złożyć- jedno po drugim z zaznaczonymi adresami? I czy każde zamówienie musiałoby być na te 150zł, czy tylko pierwsze?
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 14:57   #1508
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Tak a propos zamówień świątecznych chciałabym zapytać, jak wygląda wysyłka 2 paczek z 1 terminu zamówienia na 2 różne adresy?
Gdybym chciała jedną paczkę na swój normalny adres/ paczkomat pod domem, a drugą np do kuzynki z zupełnie innego miasta (bo np. zamówiła trochę rzeczy, z dowiezieniem byłoby mi ciężko, a chciałam jej dać na to swoją zniżkę..). Zastanawiam się wobec tego, jak takie zamówienie złożyć- jedno po drugim z zaznaczonymi adresami? I czy każde zamówienie musiałoby być na te 150zł, czy tylko pierwsze?
pierwsze złóż na minim 150zł, a drugie może być zaraz potem ze zmianą adresu, bądź na inny paczkomat, ale za minimum 50zł to będzie branr pod uwagę jako dwa zamówienia z jednego katalogu
będą dwie fakturym dwa druczki itp.
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:02   #1509
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
pierwsze złóż na minim 150zł, a drugie może być zaraz potem ze zmianą adresu, bądź na inny paczkomat, ale za minimum 50zł to będzie branr pod uwagę jako dwa zamówienia z jednego katalogu
będą dwie fakturym dwa druczki itp.
Dziękuję ! Czyli jest to traktowane na tej samej zasadzie co kolejne zamówienia z katalogu na kolejne terminy .
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:03   #1510
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Jakoś nie mam z nią kontaktu :/ Mogłabym w sumie zadzwonić do niej, ale rzadko jest w moim mieście i w ogóle tak głupio o 2 katalogi. Jakoś sobie poradzę
E tam głupio, korona jej z głowy nie spadnie jak Ci podaruje kilka katalogów raz na sto lat
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:07   #1511
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Dziewczyny a czy mogłybyście mi polecić jakiś tusz któryby ładnie rozdzielał rzęsy i jeszcze do tego je wydłużał?
Ja od lat używam super shocka i to moj nr 1 ale zaczyna mi sie nudzić enchanta tez miałam i mi nie podpasował całkowicie tzn mam go jeszcze a nie moge zmęczyć
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 15:21   #1512
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Ja też od tamtego katalogu dostaję smsy z kwotą do zapłaty i z informacją, że faktura została wystawiona.
Aaaa i przeszłam na fakturę elektroniczną i kolejny raz dostałam w paczce ostatnio blankiet

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



No no ostroohehe daj znać czy Ci coś odpisali, bo aż ciekawa jestem ale racje masz więc miałaś prawo się "troszkę" zdenerwować
Ograniczyłam się i napisałam baz wykrzykników Dam znać jeśli mi odpiszą
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:28   #1513
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy mogłybyście mi polecić jakiś tusz któryby ładnie rozdzielał rzęsy i jeszcze do tego je wydłużał?
Ja od lat używam super shocka i to moj nr 1 ale zaczyna mi sie nudzić enchanta tez miałam i mi nie podpasował całkowicie tzn mam go jeszcze a nie moge zmęczyć
mi ten super extend ładnie wydłużył, nie jakoś megaspektakularnie, ale nie robi grudek i nie skleja jakoś mocno, no ale mistrzem rozdzielania z avonu to jest magnify
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:30   #1514
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Dziękuję ! Czyli jest to traktowane na tej samej zasadzie co kolejne zamówienia z katalogu na kolejne terminy .
tak
proszę
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:32   #1515
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Szanowna Konsultantko,
Jest nam przykro z powodu braku w Pani paczce katalogów 16/2011. Mamy nadzieję, że podobne nieprawidłowości nie będą się powtarzać. Dołożymy starań, aby kolejne zamówienia były realizowane w całości, nie zawierały braków i zadowalały zarówno Panią jak i Klientów.
Dwa katalogi 16 zostaną bezpłatnie dołączone do najbliższej Pani przesyłki.

Ha ha ha bardzo śmieszne - "bezpłatnie" - no to super bo ja przecież za nie zapłaciłam. Ale się wkur***m. Odpisałam im tak:
Po pierwsze nie bezpłatnie, bo za nie zapłaciłam. Po drugie w katalogu
15 już nie będę składać zamówień, a w zamówieniu z katalogu 16 nie
będą mi już potrzebne kolejne katalogi 16/2011. Dziękuję.

Tak wiem za ostro. Ale nie chcę, żeby mi wysyłali w 16 bo po co mi zbędna makulatura.
Wiesz co, jeżeli napisałaś im tego maila poprzez opcję odpowiedź, to raczej Ci nigdy na nią nie odpowiedzą (mówię z doświadczenia). A jak potrzebujesz tych katalogów teraz, to napisz im ponownie ze strefy i dodaj że Cie ta opcja nie zadowala ponieważ najbliższe zamówienie będziesz składać w 16 i oczekujesz ze firma dośle te katalogi tobie teraz, ponieważ nie masz katalogów żeby zebrać to zamówienie na katalog 16. Mam nadzieję ze nie pokręciłam
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:41   #1516
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
E tam głupio, korona jej z głowy nie spadnie jak Ci podaruje kilka katalogów raz na sto lat
ja kiedyś miałam taką syutuację, ze mi przysłali za mało i poszłam do liderki/menadżerki to powiedziała, ze mam jej zapłacić za te 2 katalogi 4 zł, bo ona przecież ich tez za darmo nie ma
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:57   #1517
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy mogłybyście mi polecić jakiś tusz któryby ładnie rozdzielał rzęsy i jeszcze do tego je wydłużał?
Ja od lat używam super shocka i to moj nr 1 ale zaczyna mi sie nudzić enchanta tez miałam i mi nie podpasował całkowicie tzn mam go jeszcze a nie moge zmęczyć
Spróbuj Magnify - praktycznie nie skleja rzęs
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:01   #1518
BachaTH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić jaki miałam opust w poprzednich katalogach? Mniej więcej wiem, ale potrzebuję dokładnie, a nie mam starych faktur.
BachaTH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:06   #1519
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
Ja ja widziałam na żywo u koleżanki. Jest mniejsza niż wydaje się w katalogu, wygląda na porządnie wykonaną i materiał nie jest ceratowaty tylko taki trochę grubszy i widać na nim strukturę, tzn. nie jest gładki.
Nie zauważyłam też żeby miała ją gdzieś poprzecieraną albo żeby jej się rączki przedzierały, a nosi ją do szkoły więc trochę ciężarów dźwiga.

ogólnie mi się podoba ale myślałam że jest większa.
A mogłabyś zrobić fotkę? Tylko nie wiem czy koleżanka nie miałaby z tym problemu
A powiedz mi w jakim kolorze jest ta "klapka", bo trochę dziwny jak dla mnie ten odcień jest
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 16:13   #1520
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez BachaTH Pokaż wiadomość
Mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić jaki miałam opust w poprzednich katalogach? Mniej więcej wiem, ale potrzebuję dokładnie, a nie mam starych faktur.
Raczej możesz sprawdzić to tylko na fakturach. Ew. zadzwoń do Avonu to Ci może powiedzą.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:17   #1521
mazia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A mogłabyś zrobić fotkę? Tylko nie wiem czy koleżanka nie miałaby z tym problemu
A powiedz mi w jakim kolorze jest ta "klapka", bo trochę dziwny jak dla mnie ten odcień jest
Kurczę będę się z nią widziała dopiero za dwa tygodnie to wtedy mogę ją poprosić, o ile Ci się nie spieszy
Zdjęcie w katalogu dobrze odwierciedla kolor, nie wiem jak go mam nazwać , coś jak masło orzechowe.
mazia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:19   #1522
_suoneczko_
Raczkowanie
 
Avatar _suoneczko_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 326
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Dziewczęta czy paletka 8 cieni z netto do 15 katalogu jest dostępna ?
składałam zamówienie w poniedziałek i była dostępna
__________________

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE!!!


Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Powiedz ludzią, ze muszą wziąść tą lampę i wyłanczać ją, bynajmniej na 5 minut

63...62...61...60...59...58...57...56

_suoneczko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:23   #1523
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Wstawiłam na katalogowy fotę błyszczyków ANEW. Wiecie czy są one dostępne w COKu w cenie 12.90?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:30   #1524
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że tusz do rzęs z serii Little Red Dress ma pogrubić rzęsy, co tym samym oznacza, że będzie miał podobną szczoteczkę do tuszu Pełnia Rzęs " SuperFull Mascara".

Z pozdrowieniami, DARIA MICHALIK Obsługa Internetu Avon Cosmetics Polska

Fajnie, że odpowiedź tak szybko, tylko teraz pytanie do ilu klientek powędrowały im te ze szczoteczką z super magnify...:/ Nie wiem co rozbić ze swoim, w sumie kupiłam go właśnie dlatego, że chciałam super full w tak niskiej cenie.. Ten mogłabym oddać siostrze i zamówić sobie jeszcze jeden, żeby tylko przyszedł mi z właściwą szczoteczką..
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:36   #1525
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:38   #1526
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Ja bardzo wyraźnie czuję drzewo sandałowe w Perceive Dew, po dwóch godzinach czułam już tylko to (ale niektórzy nie lubia takich trawiastych, świeżych zapachów).
Wg. mnie Little Red Dress ma bardzo wyraźny akcent drzewny i wlasnie jest to drzewo sandałowe.
Uwielbiam Perceive Dew Ale zostawiam je na wiosnę Teraz wróciłam do Perceive, których używałam rok temu, a w lecie nie mogłam ich znieść.

Lecę napisać o prezenty przeprosinowe dla klientek, które nie dostały Summer White.
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:43   #1527
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

to napisz im, że ty dostałaś z inną i oczekujesz wymiany

jejeje, właśnie przyjechał tata z paczuchą mam 4 żele pod prysznic z mysenses, zakochałam się nie oddam ich nikomu i nikomu i curlacious z netto serio jest cały różowy

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

spryskałam się tą mgiełką jabłko coś tam, czy karmelizowane jabłko, z netto, na początku pachnie ładnie, ale po chwili jak zapach do auta serio, dla tych, którym nietrudno o ból głowy nie polecam
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:53   #1528
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Wiesz co, jeżeli napisałaś im tego maila poprzez opcję odpowiedź, to raczej Ci nigdy na nią nie odpowiedzą (mówię z doświadczenia). A jak potrzebujesz tych katalogów teraz, to napisz im ponownie ze strefy i dodaj że Cie ta opcja nie zadowala ponieważ najbliższe zamówienie będziesz składać w 16 i oczekujesz ze firma dośle te katalogi tobie teraz, ponieważ nie masz katalogów żeby zebrać to zamówienie na katalog 16. Mam nadzieję ze nie pokręciłam
Przez strefę odpisałam. A co zrobią to będzie, nie chce mi się z nimi użerać ani o cokolwiek prosić. Chyba tylko użyte przez nih słowo "bezpłatnie" mnie tak zdenerwowało, że musiałam odpisać ale szczerze nawet już na nic nie liczę. W końcu fortuny na to nie wydałam, a z trzema katalogami jakoś "przebiedze", gorzej jakby w ogóle nie wysłali
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:55   #1529
eleonorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 333
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Złożyłam właśnie zamówienie żółtą kropkę mam przy zestawach Far Away przychodzi on do was?
eleonorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:00   #1530
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
Kurczę będę się z nią widziała dopiero za dwa tygodnie to wtedy mogę ją poprosić, o ile Ci się nie spieszy
Zdjęcie w katalogu dobrze odwierciedla kolor, nie wiem jak go mam nazwać , coś jak masło orzechowe.
Nie ma sprawy, bo i tak zamawiałabym ją w 17
Dziękuję
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.