Dlaczego On to zrobił? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 09:10   #331
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
I pewnie Jessica i Twoj były wkrótce poznają swoją true love i też im to na dobre wyjdzie. ( ale by były jaja, jakby się zakochali w sobie )
Mam nadzieję i bardzo im tego życzę . Ale ze sobą raczej nie będą, z tego co wiem Jessica jest już w Wlk. Brytanii.

Cytat:
Napisane przez musskat Pokaż wiadomość
Brillant, bardzo się cieszę, że sytuacja się tak rozwinęła

Życzę szczęścia
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Artemidasa Pokaż wiadomość
Cała historia - niesamowita...

Dziś przejrzałam cały wątek i wiem jedno ja bym nigdy nie powiedziała prawdy, wszystko bym zostawiła dla siebie...

Autorce - gratuluję i życzę szczęścia!!! Wspólnego szczęścia

Pozdrawiam
Również dziękuję

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
istne Love Story

Autorko zycze szczescia

i z calego serca wspolczuje Jessice, nawet nie chce sobie wyobrazac jak ona sie czula/czuje... ale moze wyjdzie jej to jeszcze na dobre...
Ja wierzę, że wyjdzie jej to na dobre. Nawet jeśli teraz jest jej ciężko, to wierzę, że z czasem będzie lepiej i pozna kogoś, z kim będzie na prawdę szczęśliwa.
brillant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 00:24   #332
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

oj az ciekawe jak sie dalej Wasza sytuacja rozwinie
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:52   #333
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

kochana autorko-
dopiero teraz trafilam na ten watek!

bardzo dobrze zrobilas!!!!
postapilas i ty i on tak jak wam dyktowalo serce!
musisz myslec przede wszystkim o sobie! a nie przejmowac sie dziewczyna, ktorej nawet nie znasz za bardzo.
jak ty sie o siebie nie zatroszczysz to kto?
jak mowia w milosci i wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

niektore laski cie tu straszni epotepiaja, a jak bylby to film- i ty glowna bohaterka wyszlaby za maz za ta milosc podstawowkowa to by sie wzruszaly piekna romantyczna komedia

takze nie przejmuj sie opiniami osob -nawet nie wiesz kim one sa

i niech teraz jada po mnie ze jestem samolubna ***, a ci niech dadza spokoj, bo za bardzo sie przejmujesz, a ja z drugiej strony- wcale!
Pozdrawiam
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:57   #334
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
kochana autorko-
dopiero teraz trafilam na ten watek!

bardzo dobrze zrobilas!!!!
postapilas i ty i on tak jak wam dyktowalo serce!
musisz myslec przede wszystkim o sobie! a nie przejmowac sie dziewczyna, ktorej nawet nie znasz za bardzo.
jak ty sie o siebie nie zatroszczysz to kto?
jak mowia w milosci i wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

niektore laski cie tu straszni epotepiaja, a jak bylby to film- i ty glowna bohaterka wyszlaby za maz za ta milosc podstawowkowa to by sie wzruszaly piekna romantyczna komedia

takze nie przejmuj sie opiniami osob -nawet nie wiesz kim one sa

i niech teraz jada po mnie ze jestem samolubna ***, a ci niech dadza spokoj, bo za bardzo sie przejmujesz, a ja z drugiej strony- wcale!
Pozdrawiam
klask i:
popieram!!!!!


poza tym - chyba lepiej dla tej calej Jesicci, ze nie wyszla za kogos kto nie jest pewien uczuc do niej i skonczylo sie to tak i teraz niz po slubie - a pewnie kiedys pozna tego jedynego



brillant duzo szczescia Wam zycze!
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:14   #335
martuha24
Rozeznanie
 
Avatar martuha24
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 530
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

brillant - czytam od wczoraj ten watek po trochu (niestety brak czasu na przeczytanie w jeden dzien) ..
Uwazam ze slusznie postapilas zapewne gdybym byla w twojej sytuacji tak samo bym zrobila...troche nie przyjemna sytuacja ze przed samym slubem ale ... lepiej przed jak PO...Gratuluje wyczynu
martuha24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:23   #336
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

daj znać co tam u was ...
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:33   #337
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

chyba sie juz jednak niestety nie dowiemy jak sie to wszystko potoczylo...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:08   #338
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

up
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:49   #339
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Witam, wybaczcie, że tak długo nie odpowiadałam.

Nie czuję zbytniej potrzeby rozpisywania się. Powiem tylko, że jesteśmy razem i jest nam wspaniale . Wiem, że zrobiłam dobrze.

Tak w ogóle muszę dodać, że na prawdę nie wiem co skłoniło mnie do założenia tegoż wątku. To wszystko działo się tak szybko, trochę się w tym wtedy pogubiłam. No nic.. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za ocenę sytuacji z innej perspektywy i za dobre rady.
brillant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:20   #340
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
up
wiesz do czego sluza narzedzia watku?
Cytat:
Napisane przez brillant Pokaż wiadomość
Witam, wybaczcie, że tak długo nie odpowiadałam.

Nie czuję zbytniej potrzeby rozpisywania się. Powiem tylko, że jesteśmy razem i jest nam wspaniale . Wiem, że zrobiłam dobrze.

Tak w ogóle muszę dodać, że na prawdę nie wiem co skłoniło mnie do założenia tegoż wątku. To wszystko działo się tak szybko, trochę się w tym wtedy pogubiłam. No nic.. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za ocenę sytuacji z innej perspektywy i za dobre rady.
super
zycze Wam duzo szczescia i milosci
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:39   #341
musskat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Odkopuję wątek, bo bardzo jestem ciekawa jak potoczyły się Wasze losy Brillant? Mam nadzieję, że udało Wam się stworzyć szczęśliwy związek .
musskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 16:40   #342
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez brillant Pokaż wiadomość
Witam, wybaczcie, że tak długo nie odpowiadałam.

Nie czuję zbytniej potrzeby rozpisywania się. Powiem tylko, że jesteśmy razem i jest nam wspaniale . Wiem, że zrobiłam dobrze.

Tak w ogóle muszę dodać, że na prawdę nie wiem co skłoniło mnie do założenia tegoż wątku. To wszystko działo się tak szybko, trochę się w tym wtedy pogubiłam. No nic.. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za ocenę sytuacji z innej perspektywy i za dobre rady.


Cytat:
Napisane przez musskat Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek, bo bardzo jestem ciekawa jak potoczyły się Wasze losy Brillant? Mam nadzieję, że udało Wam się stworzyć szczęśliwy związek .
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:42   #343
musskat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Ale to było ponad rok temu... Może Brillant będzie miała ochotę i napisze co tam u Niej .
musskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:37   #344
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 301
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cześć wszystkim!

Może nikt już tego nie przeczyta, bo to dlugaśny wątek, ale postanowiłam napisać! Nie mogłam się powstrzymać, przypomniało mi się hasło do tego konta, przeczytałam cały wątek ze łzami w oczach.

To nie do pomyślenia, ale mija już 6 lat od tamtych wydarzeń! Od tego czasu jesteśmy razem do dziś, piszę to z wakacji, swojego chłopaka mam właśnie przed oczyma (pływa sobie w basenie ). Nie ma pojęcia co tak intensywnie przeglądam na swoim telefonie i patrzy na mnie podejrzliwie . Wątku mu nie pokażę, co to to nie!



Cóż mogę rzec, wydarzenia tutaj opisane przetrwałam chyba tylko dlatego, że byłam bardzo młoda. Dziś myślę, że sama nie rozumiałam co się wokół mnie wyprawiało i co to znaczy odwołać wesele. Do tej pory nasz przypadek (a raczej jego) to jedyny o jakim słyszałam - chodzi o odwołanie ślubu. Konsekwencje tego wszystkiego trochę się za nami ciągnęły przez jakiś czas, i to była jedyna rysa na szkle, którą nie przejmowałam się tak bardzo, bo miałam jego. W końcu!



Do tej pory jedna z najbliższych mu osób w rodzinie niestety się do niego nie odzywa... uważa, że odwołując ślub zrobił z siebie pośmiewisko, zniszczył dobre imię rodziny... no cóż. To bardzo przykre.



Co jeszcze mogłabym napisać? Czytając to wszystko trochę bawiła mnie moja osoba - to trochę jak czytać stare posty na fejsie - jakoś tak siara XD I to pisanie "On" z wielkiej litery. Rzygusiam!

Jak dobrze, że to wszystko już dawno za nami, że potoczyło się tak a nie inaczej. Chociaż ja mam całkiem dobre wspomnienia, to oczywiście bez porównania z tym co on przeżywał. Do tej pory czasem rozmawiamy o tym, to mówi, że był na maksa niemęski, żeby podejmować decyzję o małżeńskie, której nie był pewien tylko po to, by łatwiej zapomnieć o dziewczynie. A raczej żeby definitywnie zamknąć drzwi dla tej naszej relacji.

Ta sytuacja jest z perspektywy czasu mega abstrakcyjna, on ma ułożone w głowie, zawsze rozsądne decyzje, logika i konsekwencja to jego drugie imię. Za to podczas zdarzeń tu opisanych to tak jak gdyby nie on. Dziwnie mi o tym czytać właśnie z tego powodu.



I na koniec: warto kierować się sercem a nie rozsądkiem jsśli chodzi o miłość!

Pozdrawiam z leżaczka!
brillant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:56   #345
Laila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 91
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Wprawdzie wątek przeczytałam pobieżnie i trafiłam na niego dopiero dziś, to łezka w oku się zakręciła, wspaniała historia
Laila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 13:10   #346
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

O mamo :O Weszłam w wątek bo wyświetlił mi się w "nowych", po Twoim wpisie, przeczytałam 2 pierwsze strony- cały czas myśląc, że to świeża sprawa i oburzona teksatmi wizazanek (ze jestesscie egoistami po tym pocałunku/ ze wspołczuja waszym partnerom etc ) chciałam napisać, że wkurzają mnie takie moralniaki, że wszedzie tylko kazdy obraża, bo mysli że ma do tego świete prawo, a gdzie jest napisane ze nie mozna sie odkochać kiedy się z kimś jest/? Bo czasem mam wrażenie ze związek chłopaka i dziewczyny jest tu traktowany jako całość i tylko razem i do końca, bron Boze jak Cie inny pocałuje to jestes....
No ale spojrzałam na date, przeczytałam resztę i cóż mogę rzec/// wow! Gratuluje Ci i jednoczesnie ciesze się, że te co wyzywały jednak racji nie miały...jak zawsze zresztą
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 00:43   #347
RoastedPotato
Raczkowanie
 
Avatar RoastedPotato
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska wschodnia
Wiadomości: 36
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

I pomyśleć że jedna decyzja a Twoje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej. Wątek skłania do refleksji nad życiem i wyborami... Tak z ciekawości, ile mieliście lat jak działa się cała ta sytuacja ze ślubem?
__________________
Uzależniona od seriali: Suits, TWD, TVD, Leftovers, House, AHS... zaczynam GOT.
Cel: medycyna
Maturzystka 2016

RoastedPotato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 08:46   #348
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Piękny wątek i pięknie zakończona historia.

Oby Wam się wiodło tak przez całe życie razem

A ciekawe co u Waszych byłych. Mam nadzieję że też poukładali sobie życie.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:08   #349
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Przeczytałam dzisiaj cały wątek.Dopiero na ostatniej stronie zorientowałam się który to był rok

Piękny happy end.Życzę wam wszystkiego dobrego,dużo szczęścia i miłosci
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 12:44   #350
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Ten wątek świetnie pokazuje, że nie warto być z kimś w związku z braku laku, aby z kimś być. Ale wybrać miłość, czekać na nią i trafić na tą ukochaną osobę.
Również życzę szczęścia
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:06   #351
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Fajnie, że się Wam ułożyło
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:32   #352
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Dobrze, że macie świadomość, jaką niemęską dupką był Twój TŻ wtedy, kiedy prawie wpakował się w małżeństwo, którego nie chciał. Mnie martwiłoby to na Twoim miejscu, że gdybyś do niego nie pojechała, pewnie ślub by wziął. Nadal jest taką pasywną mimozą jeżeli chodzi o swoje życie czy coś tam refleksji przybyło?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 17:44   #353
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Dobrze, że macie świadomość, jaką niemęską dupką był Twój TŻ wtedy, kiedy prawie wpakował się w małżeństwo, którego nie chciał. Mnie martwiłoby to na Twoim miejscu, że gdybyś do niego nie pojechała, pewnie ślub by wziął. Nadal jest taką pasywną mimozą jeżeli chodzi o swoje życie czy coś tam refleksji przybyło?
Ta pani nie lepsza. Też tkwiła w związku z chłopakiem, którego nie kochała i pożegnała się z nim dopiero, jak spotkała tamtego... :/

Niby spoko wątek, przeczytałam. Niby się wszystko dobrze skończyło, ale mam mieszane uczucia. Nie pamiętam już ile czasu ta zagraniczna babka i obecny facet autorki byli w związku, ale żeby dopiero dzień przed ślubem się skapnąć..? I to na dodatek, jakby ona nie wyznała uczuć, to koleś by się ożenił Czyli trzymał tą Dżesikę jako takie "koło zapasowe" O.o Szczerze, trochę mnie wręcz smuci, że tak zachowującym się ludziom się udaje koniec końców w związkach... Ciekawa jestem co z tą Dżesiką, co z byłym chłopakiem autorki. Ci się kochają w najlepsze, a tamci..?

Edytowane przez MistrzyniDrugiegoPlanu
Czas edycji: 2015-07-19 o 17:50
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 22:26   #354
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez brillant Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!

Może nikt już tego nie przeczyta, bo to dlugaśny wątek, ale postanowiłam napisać! Nie mogłam się powstrzymać, przypomniało mi się hasło do tego konta, przeczytałam cały wątek ze łzami w oczach.

To nie do pomyślenia, ale mija już 6 lat od tamtych wydarzeń! Od tego czasu jesteśmy razem do dziś, piszę to z wakacji, swojego chłopaka mam właśnie przed oczyma (pływa sobie w basenie ). Nie ma pojęcia co tak intensywnie przeglądam na swoim telefonie i patrzy na mnie podejrzliwie . Wątku mu nie pokażę, co to to nie!



Cóż mogę rzec, wydarzenia tutaj opisane przetrwałam chyba tylko dlatego, że byłam bardzo młoda. Dziś myślę, że sama nie rozumiałam co się wokół mnie wyprawiało i co to znaczy odwołać wesele. Do tej pory nasz przypadek (a raczej jego) to jedyny o jakim słyszałam - chodzi o odwołanie ślubu. Konsekwencje tego wszystkiego trochę się za nami ciągnęły przez jakiś czas, i to była jedyna rysa na szkle, którą nie przejmowałam się tak bardzo, bo miałam jego. W końcu!



Do tej pory jedna z najbliższych mu osób w rodzinie niestety się do niego nie odzywa... uważa, że odwołując ślub zrobił z siebie pośmiewisko, zniszczył dobre imię rodziny... no cóż. To bardzo przykre.



Co jeszcze mogłabym napisać? Czytając to wszystko trochę bawiła mnie moja osoba - to trochę jak czytać stare posty na fejsie - jakoś tak siara XD I to pisanie "On" z wielkiej litery. Rzygusiam!

Jak dobrze, że to wszystko już dawno za nami, że potoczyło się tak a nie inaczej. Chociaż ja mam całkiem dobre wspomnienia, to oczywiście bez porównania z tym co on przeżywał. Do tej pory czasem rozmawiamy o tym, to mówi, że był na maksa niemęski, żeby podejmować decyzję o małżeńskie, której nie był pewien tylko po to, by łatwiej zapomnieć o dziewczynie. A raczej żeby definitywnie zamknąć drzwi dla tej naszej relacji.

Ta sytuacja jest z perspektywy czasu mega abstrakcyjna, on ma ułożone w głowie, zawsze rozsądne decyzje, logika i konsekwencja to jego drugie imię. Za to podczas zdarzeń tu opisanych to tak jak gdyby nie on. Dziwnie mi o tym czytać właśnie z tego powodu.



I na koniec: warto kierować się sercem a nie rozsądkiem jsśli chodzi o miłość!

Pozdrawiam z leżaczka!
Nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszlo.
Warto kierowac sie sercem (korzystajac i z rozumu przy tym),
lepiej obrywac za prawde, jesli juz "obrywac".
Odkrylam watek dzis i czulam,ze wlasnie w tym kierunku sie potoczy. I dobrze, ze jest dobrze
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-16, 22:36   #355
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Jestem wdzięczna komuś, kto przywołał ten wątek na plotkowym Ciekawe, czy autorka tu jeszcze wróci i da znać, jak dalej potoczyła się ta historia
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-17, 07:21   #356
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 325
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Ja tez na to liczę, pamietam jak się ekscytowałam na bieżąco tym wątkiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 00:41   #357
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 650
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Wow, co za historia.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 12:23   #358
SylviaPalth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 12
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Podziwiam brilliant za wymyślenie tej historii, myślę, że jako 12-latka pisała już bardzo wiarygodnie, szkoda, że nie dała linka do bloga ze swoimi historiami.
ktoś może wie co się stało z Autorką tego opowiadania i czy nadal pisze?
SylviaPalth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 15:06   #359
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 650
Dot.: Dlaczego On to zrobił?

Cytat:
Napisane przez SylviaPalth Pokaż wiadomość
i czy nadal pisze?
Napisała jakiś czas temu 50 twarzy greya.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-19 16:06:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.