Vampire Diaries część 4 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-12, 18:36   #4681
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Wow! Co za odcinek!
Uwielbiam takie akcje, Kat była świetna. Żal mi tylko, że Michael już się nie pojawi. Myślałam, że wykończą Klausa, a teraz będą męczyć się z Michaelem - a tu lipa
Nie spodziewałam się, że Elena wbije sztylet w Rebekę. Coś się psuje ta dobra dusza serialu
Stef szlajający się po kraju z zapasem trumien - mega!

Ach... co teraz? Jak ja wytrzymam do stycznia

SPOILERY NA BIAŁO !!
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:41   #4682
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość


SPOILERY NA BIAŁO !!
heh, ubiegłaś mnie, miałam to samo napisać

BIAŁO nam niech będzie!
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:42   #4683
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
odcinek genialny


PROSZĘ O DOPISANIE MNIE DO UDZIAŁU W ZABAWIE !!
odnotowane - mamy w sumie 8 chętnych, jeśli dołączą do nas 3 osoby to nie będzie trzeba nikogo z listy wykreślać
zaktualizowana lista postaci - na biało, bo jednak zawiera spoiler co do ostatniego odcinka:
1. Damon
2. Stefan
3. Elena
4. Caroline
5. Tyler
6. Bonnie
7. Matt
8. Alaric
9. Rebekah
10. Klaus
11. Jeremy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:55   #4684
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość


SPOILERY NA BIAŁO !!
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
heh, ubiegłaś mnie, miałam to samo napisać

BIAŁO nam niech będzie!
Przepraszam, to przez te emocje...
Dzięki za szybką reakcję, mam nadzieję, że nikt nie ucierpiał...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
-
- Jeśli chcesz wyjechać za miasto a nie masz z kim, to rodzina znajomego trzymana w trumnach to jedyne, co ci pozostało.
Brak mi słów.
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 19:05   #4685
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Przepraszam, to przez te emocje...
Dzięki za szybką reakcję, mam nadzieję, że nikt nie ucierpiał...
Rozumiem Cię w 100%
Na szczęście ja nie bo ja już po
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 21:28   #4686
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość

Nie spodziewałam się, że Elena wbije sztylet w Rebekę. Coś się psuje ta dobra dusza serialu
I całe szczęście, że się psuje
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 22:24   #4687
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Vampire Diaries część 4

Uff, dalam rade Kilkanascie stron, dwa odcinki i w koncu jestem do przodu

Jestem przeszczesliwa, ze Klaus przezyl. Troche zal Mikaela, ale coz, z dwojga zlego to juz wole Klausa. I bardzo nie podoba mi sie, to co zrobil Stefan. Jakby nie bylo Klaus jest do niego w porzadku, a ten mu takie cos. Cos mi sie wydaje, ze to ostatnie takie oduroczenie kogos. Szkoda, bo Klaus naprawde uwierzyl, ze ma przyjaciela. Nie przyszlo mu do glowy, ze chcial uratowac brata? Glupi jakis w ogole motyw z ta zemsta, jak dla mnie to jest kolejna manipulacja Kat i tak naprawde jej zemsta, a Stefan jak zwykle dal sie nabrac.

Zal mi Rebeki tez strasznie, bidulka, a tak sie cieszyla na bal.

Co do osmego odcinka jeszcze, to troche nam sie wyjasnilo, jezeli chodzi o Pierwotniakow, ale w takim razie po co im byla potrzebna tamta czarownica, skoro Pierwotna Mama byla tak potezna? No i skad sie wziely wilkolaki, wiadomo juz ze byli starsi niz wampiry. I nic dziwnego, ze babcia nie powiedziala Bonnie o Pierwotnej Mamie, skoro w ogole zakazala jej sie mieszac do spraw Pierwotniakow. Cos czuje, ze cos tam jeszcze smierdzi....

I co Wy tak z tym Elajżą? Jak dla mnie jest calkiem przecietny.

Co do kolkow i sztyletow - zwyklym nic sie nie zrobi Pierwotnemu, wiec te, ktore maja swa tajemna moc, sa destrukcyjne dla uzywajacych ich wampirow, to dla mnie jasne - przeciez nie trzeba nawet zabijac, w koncu Elena nie zabila Elajży. No i ta zasada nie obowiazuje naturalnie miedzy Pierwotnymi.
Natomiast w odcinku zwrocono straszna uwage na motyw z ratowaniem Damona przed mieszancami i dlatego specjalnie sie Kat urwala z imprezy, zeby zmotywowac Stefana, jak rowniez Damon nie wydawal sie pozegnany z zyciem i Elena, jak rozmawiali o planie - to, co sie moglo nie spodobac Elenie to fakt, ze bedzie musiala zostac w domu, ze Kat ja zastapi i jeszcze przez nia zostanie zraniona. Tak wiec obawiam sie, jakby to mogla byc bardzo powazna wpadka tworcow.


---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
kamień z serca kiedy okazało się, że to jednak Klaus zabił swoją matkę, bo miałam już wrażenie, że scenarzyści próbują go tłumaczyć w stylu - Klausik jest zły bo miał trudne dzieciństwo, tatuś go nie lubił itd. Na szczęście tak się nie stało.
Jak sie nie stalo Przeciez doklasnie tak wlasnie sie stalo.

Cytat:
Napisane przez Amount Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedna kwestia Klaus-Michael, a mianowicie dlaczego M odrazu nie zabil K w zemscie za zabicie matki? Poszedl strugac kołek z tej wierzby?


Moze dlatego, ze nie mozna tak po prostu zabic Pierwotnego Wampira...

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Też tak to widzę. Bo skoro Klaus nie zginął sztyletując Rebekę w latach 20, to pewnie o to chodzi.
A nie chodzi o to, ze Pierwotnych to nie obowiazuje?

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
No właśnie, było powiedziane, że było 7 pierwotnych dzieci, tak? Zakładając, że 1 w Europie zginęło i zginął Henrik, 5 powinno zostać wampirami. Klaus i Rebeka trumien nie zajmują więc zostają ewentualnie 3. A Stefan stał z minimum 4(bo 2 kształtów dokładnie nie widać i nie wiem czy to trumny) więc kto jest w tej 1 dodatkowej? (I ewentualnie 2 które nie wiem czy istnieja)
No ja stawiam na Petrova I na to, ze jest spokrewniona z Pierwotnymi, jak juz to ktos sugerowal.

I jeszcze jedno mnie zastanawia po ostatnim odcinku. Dlaczego Damon tak sierotowato sie zabral za zabicie Klausa, tak ze Stefan zdazyl go odciagnac.... A Klaus prosze, rach ciach mach i w sekunde bron plonie, a tatus wyautowany.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
oni są razem od dawna, były ploty że w tamtym roku wzięli ślub, ale nie znalazłam jeszcze ich oficjalnego potwierdzenia tej informacji tfu, nie, chyba przesadziłam, nie w tamtym roku a na początku tego? sama już nie wiem
Mi sie wydaje, ze jakos w kwietniu tego roku to bylo.

Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2011-11-12 o 22:15
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 23:24   #4688
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Coś ty zrobiła z tym BBCode, trzy polecenia zmiany czcionki pod rząd, bez ujęcia w nich znaków?!

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
I bardzo nie podoba mi sie, to co zrobil Stefan. Jakby nie bylo Klaus jest do niego w porzadku, a ten mu takie cos.
nie no, jest bardzo w porządku, zmusił go tylko do zabijania, do bycia złośliwym dla swej dziewczyny, przez niego zginęła Jenna - ale w sumie po co się nią przejmować
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Glupi jakis w ogole motyw z ta zemsta, jak dla mnie to jest kolejna manipulacja Kat i tak naprawde jej zemsta, a Stefan jak zwykle dal sie nabrac
oj, w życiu. po tym co namieszał Klaus to nie dziwie się że Stefan jest wkurzony. przecież męczystefą jeszcze się nie stał, jak najbardziej ma prawo się wściec. no i pewnie w głębi chce się w końcu Klausa pozbyć.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Co do osmego odcinka jeszcze, to troche nam sie wyjasnilo, jezeli chodzi o Pierwotniakow, ale w takim razie po co im byla potrzebna tamta czarownica, skoro Pierwotna Mama byla tak potezna?
zanim poznaliśmy historię pierwotnych ciągle była mowa o Pierwotnej Czarownicy. ja myślę że cały czas tak naprawdę była nią Mama Pierwotna, a nie tamta jej koleżanka czarownica, więc ona nie była po prostu nigdy potrzebna.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Jak sie nie stalo Przeciez doklasnie tak wlasnie sie stalo.
Madzik14 chodziło o to, żeby nie wyszło na to iż Klaus stracił z ręki ojca matkę, miał trudne dzieciństwo itp. itd.
no i tak się nie stało, okazało się że sam był niezłym ziółkiem zdolnym zabić matkę - czyli biedny i pokrzywdzony nie był
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 07:28   #4689
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
nie no, jest bardzo w porządku, zmusił go tylko do zabijania, do bycia złośliwym dla swej dziewczyny, przez niego zginęła Jenna - ale w sumie po co się nią przejmować
oj tam oj tam what's done is done

a Jenne to raczej pomscic powinien Alaric, czy ew. Elena z Jerem
jak Stefan nie chce byc juz meczystefa, to musi isc do przodu, zaczac normalnie zyc, a nie sie ciagle patrzy w przeszlosc

Klaus moze i w przeszlosci dzialal "po trupach do celu", ale miedzy Bogiem a prawda nie mial tak naprawde innego wyjscia
teraz juz o wiele bardziej go rozumiem niz w poprzednim sezonie
Damon zabil Lexie (ktora byla o wiele wazniejsza dla Stefy niz Jenna) a przeciez mimo to Stefan potrafil ruszyc do przodu.
I przeciez Kat znowu namieszala mu w glowie, jej jest zdecydowanie na reke, jezeli Klaus zamiast nia, bedzie mial na glowie Stefe. Ta cala zemsta to byl tylko i wylacznie pomysl Kat, Stefan cieszyl sie odzyskana wolnoscia, byl wyluzowany i mial zupelnie inne plany. Ale gadka szmatka Kat i juz mamy Stefana szlajajacego sie z trumnami niewiadomo gdzie.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
zanim poznaliśmy historię pierwotnych ciągle była mowa o Pierwotnej Czarownicy. ja myślę że cały czas tak naprawdę była nią Mama Pierwotna, a nie tamta jej koleżanka czarownica, więc ona nie była po prostu nigdy potrzebna.
Wlasnie o tym mowie, ze bez sensu byl ten caly motyw z nia. Z tego, co pamietam, to Rebekah mowila, ze to czarownica uswiadomila im inne zycie za wielka woda. Wiec nie bardzo rozumiem, kto to byl. Jak ta kolezanka to po co poplynela z nimi? Tym bardziej, ze jej nie potrzebowali. A jak to byla matka to dlaczego Rebekah mowila o niej tak bezosobowo. I kto stworzyl klatwe? Bo jezeli Matka to moze dlatego Klaus sie wsciekl i w afekcie wyrwal jej serce Ale znowu nie rozumiem dlaczego Rebekah, ktora byla bardzo przywiazana do matki mowi o czarownicy od klatwy z nienawiscia wrecz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Madzik14 chodziło o to, żeby nie wyszło na to iż Klaus stracił z ręki ojca matkę, miał trudne dzieciństwo itp. itd.
no i tak się nie stało, okazało się że sam był niezłym ziółkiem zdolnym zabić matkę - czyli biedny i pokrzywdzony nie był
A ja wlasnie twierdze, ze byl Nikt bez powodu matki nie zabija, tzn. mam na mysli, ze trzeba miec wczsniej naprawde pohrzanione dziecinstwo. A Klaus byl pokrzywdzony i biedny, ojciec nie wiemy czy sie w ogole do niego przyznawal, w kazdym razie nie zajmowal sie nim, ojczym wciaz sie wyzywal na nim i upokarzal go, matka tez miala go gleboko gdzies, wiec rodzenstwo jedynie dawalo mu jakiekolwiek pozytywne emocje. Dlatego wciaz wozi ze soba te trumny.
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 07:47   #4690
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Vampire Diaries część 4

Obejrzałam od razu się domyśliłam, że to KAt jest z Mattem. Super odcinek cieszę się, że nie skończył się tak megamega mocno, że od razu chciałoby się zobaczyć następny jakoś wytrwam te półtora miesiąca hehe
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:02   #4691
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
oj tam oj tam what's done is done

a Jenne to raczej pomscic powinien Alaric, czy ew. Elena z Jerem
jak Stefan nie chce byc juz meczystefa, to musi isc do przodu, zaczac normalnie zyc, a nie sie ciagle patrzy w przeszlosc
no tak, to Elena z Jerem za rączkę będą ganiać Klausa z kołkiem
przecież gdyby nie było motywu zemsty, to Stefan musiałby wrócić do Eleny, wyżalić się jaki to on jest beznadziejny i robić z siebie męczennika. także nie wiem co jest w tym nie do rozumienia
no i bez względu jak mocno wzdychacie do Klausa, trzeba go będzie w końcu ukatrupić, a może to pomoże.

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Damon zabil Lexie (ktora byla o wiele wazniejsza dla Stefy niz Jenna) a przeciez mimo to Stefan potrafil ruszyc do przodu.
no, ruszył jak koń wyścigowy, nic tylko jęczał nad uchem Damona do czasu zauroczenia przez Klausa

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
I przeciez Kat znowu namieszala mu w glowie, jej jest zdecydowanie na reke, jezeli Klaus zamiast nia, bedzie mial na glowie Stefe. Ta cala zemsta to byl tylko i wylacznie pomysl Kat, Stefan cieszyl sie odzyskana wolnoscia, byl wyluzowany i mial zupelnie inne plany. Ale gadka szmatka Kat i juz mamy Stefana szlajajacego sie z trumnami niewiadomo gdzie
cieszył się? w którym momencie?
nie, jak dla mnie prędzej czy później sam do tej zemsty by doszedł, Kat tylko przyspieszyła sprawę. no i ona jst przebiegła, ale parę razy już widzieliśmy jej prawdziwą twarz, teraz też taką miała.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Wlasnie o tym mowie, ze bez sensu byl ten caly motyw z nia. Z tego, co pamietam, to Rebekah mowila, ze to czarownica uswiadomila im inne zycie za wielka woda. Wiec nie bardzo rozumiem, kto to byl. Jak ta kolezanka to po co poplynela z nimi? Tym bardziej, ze jej nie potrzebowali. A jak to byla matka to dlaczego Rebekah mowila o niej tak bezosobowo. I kto stworzyl klatwe? Bo jezeli Matka to moze dlatego Klaus sie wsciekl i w afekcie wyrwal jej serce Ale znowu nie rozumiem dlaczego Rebekah, ktora byla bardzo przywiazana do matki mowi o czarownicy od klatwy z nienawiscia wrecz.
no przecież było mówione że matka.

i tak, właśnie za to Klaus ją zabił. "mamusiu, jesteś okropna, nie pozwoliłaś mi się stać największą bestią, za to wyrwę ci serce" - no nic tylko przyklasnąć i głaskać go po główce.

dlaczego tamta popłynęła z nimi? no kurcze, a nie mogła popłynąć do towarzystwa? to była po prostu postać, która sobie BYŁA, dzięki temu uzyskano większe zaskoczenie wśród widzów, bo mało kto spodziewał się że matka jest czarownicą, a tamta była po prostu dla zmyłki, dla towarzystwa, bo się znali. albo trzeba poczekać na wątek, który jeszcze będzie z nią związany. widać w gorącej wodzie jesteś kąpana

Rebekah wypowiadała się bezosobowo, fakt, ale gdyby mówiła inaczej nie byłoby takiego elementu zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
A ja wlasnie twierdze, ze byl Nikt bez powodu matki nie zabija, tzn. mam na mysli, ze trzeba miec wczsniej naprawde pohrzanione dziecinstwo. A Klaus byl pokrzywdzony i biedny, ojciec nie wiemy czy sie w ogole do niego przyznawal, w kazdym razie nie zajmowal sie nim, ojczym wciaz sie wyzywal na nim i upokarzal go, matka tez miala go gleboko gdzies, wiec rodzenstwo jedynie dawalo mu jakiekolwiek pozytywne emocje. Dlatego wciaz wozi ze soba te trumny.


no, powód miał. nie mógł się wyszaleć jako wilkołak i ciachnął matkę.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-11-13 o 09:16
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 09:30   #4692
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 4

A ja jednak żałuję, że tata pierwotny zbyt długo sobie nie pograł...
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:46   #4693
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
A ja jednak żałuję, że tata pierwotny zbyt długo sobie nie pograł...
ja też oczekiwałam śmierci Klausa, a problemów z tatusiem
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:54   #4694
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ja też oczekiwałam śmierci Klausa, a problemów z tatusiem
Dokładnie na to liczyłam.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 10:16   #4695
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość

Jak sie nie stalo Przeciez doklasnie tak wlasnie sie stalo.
Ale mi chodziło o to, że nie stało się coś co zazwyczaj się dzieje - czyli rehabilitacja postaci ( z powodu trudnego dzieciństwa np. itd.) i przejście tej postaci na "dobrą" stronę. A tymczasem scenarzyści pokazali, że Klaus jest jeszcze gorszy niż myśleliśmy bo zabił swoją matkę. Oczywiście, że pokazali co spowodowało, że Klaus jest jaki jest - czyli jego agresywny gen wilkołaków, brak miłości i wsparcia ze strony rodziców itd. Ale nie ma gorszej rzeczy niż zabicie własnej matki, tego nic nie tłumaczy...


Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Madzik14 chodziło o to, żeby nie wyszło na to iż Klaus stracił z ręki ojca matkę, miał trudne dzieciństwo itp. itd.
no i tak się nie stało, okazało się że sam był niezłym ziółkiem zdolnym zabić matkę - czyli biedny i pokrzywdzony nie był
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 10:30   #4696
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
przecież gdyby nie było motywu zemsty, to Stefan musiałby wrócić do Eleny, wyżalić się jaki to on jest beznadziejny i robić z siebie męczennika. także nie wiem co jest w tym nie do rozumienia
dlaczego mialby wrocic do Eleny? gdyby nie bylo motywu zemsty to w koncu luzacki Stefek moglby sobie zyc bez tych wszystkich obciazen z przeszlosci. Zaczalby w koncu cieszyc sie zyciem. Moglby wciaz pod pache Rebeke albo ew. Kat i pojsc sobie gdzies w sina dal.

motyw zemsty zostal wepchany Stefanowi przez Kat tylko i wylacznie po to, ze juz chyba nie mieli za bardzo pomyslow na fabule, po zakatrupieniu tatusia

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no, ruszył jak koń wyścigowy, nic tylko jęczał nad uchem Damona do czasu zauroczenia przez Klausa

w kazdym razie bardzo krotko jeczal o Lexie, potem juz tylko mial na glowie Elene
a z Damonem pogodzil sie dosc szybko, wiadomo, sa rodzenstwem, ale mimo wszystko, wiec jakos ta zemstostefa nie bardzo mi pasuje do jego natury

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
cieszył się? w którym momencie?
nie, jak dla mnie prędzej czy później sam do tej zemsty by doszedł, Kat tylko przyspieszyła sprawę. no i ona jst przebiegła, ale parę razy już widzieliśmy jej prawdziwą twarz, teraz też taką miała.
po pierwsze - Klaus wcale nie musial go zwalniac z zauroczenia, w ogole nic nie musial, mogl sobie spokojnie wszystkich dookola pozabijac i ruszyc w strone zachodzacego slonca, wiec zachowal sie w porzadku
po drugie - to co zrobil Jennie i w ogole to jak sie zachowywal robil w pewnym celu, nie dlatego, ze mial takie widzimisie
po trzecie - Stefek po zdjeciu zauroczenia byl bardzo zadowolony, a w samochodzie sprawial wrazenie bardzo wyluzowanego........dopok i Kat sie nie odezwala
po czwarte - naprawde myslisz, ze ona go nie wykorzystuje? przeciez ta zemsta tak naprawde potrzebna jest tylko jej, jedynie ona boi sie Klausa, reszcie Klaus w ogole nie zagrazal, wrecz przeciwnie - z pewnosia wyprawilby jeszcze jedna impreze ku czci tatusia w MF.
przypominam, ze caly plan zabicia Klausa byl spowodowany tylko i wylacznie Stefanem i jego zauroczeniem

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no przecież było mówione że matka.
no to relacja matka-Rebekah-czarownica od klatwy w ogole sie kupy nie trzyma
zaskoczenie zaskoczeniem, ale taki brak konsekwencji jak dla mnie jest oslabia caly scenariusz
tak samo jak wpychanie niepotrzebnych nic nie znaczacych postaci

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
i tak, właśnie za to Klaus ją zabił. "mamusiu, jesteś okropna, nie pozwoliłaś mi się stać największą bestią, za to wyrwę ci serce" - no nic tylko przyklasnąć i głaskać go po główce..
Klaus sie nie prosil o to, jaki byl i z pewnoscia nie byla to jego wina, ze zostal postawiony w takiej sytuacji. Jakos nikt nie wini pozostalych, ze wybili pol wioski, bo czuli glod. Potrzeby Klausa byly jeszcze silniejsze, bo spowodowane podwojnym obciazeniem.
Nie jest wina Klausa, ze jego matka czarownica poszla sobie w dluga z wilkolakiem, w wyniku czego powstal taki a nie inny, a juz w ogole nie jest jego wina to, ze zostal wampirem, wiec zachowywal sie jak wampir.
Mi tam jego rodzicow w ogole nie zal.
Co jak co, ale dziecinstwo mial kiepskie.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Ale mi chodziło o to, że nie stało się coś co zazwyczaj się dzieje - czyli rehabilitacja postaci ( z powodu trudnego dzieciństwa np. itd.) i przejście tej postaci na "dobrą" stronę. A tymczasem scenarzyści pokazali, że Klaus jest jeszcze gorszy niż myśleliśmy bo zabił swoją matkę. Oczywiście, że pokazali co spowodowało, że Klaus jest jaki jest - czyli jego agresywny gen wilkołaków, brak miłości i wsparcia ze strony rodziców itd. Ale nie ma gorszej rzeczy niż zabicie własnej matki, tego nic nie tłumaczy...
No to rozumiem. Razem watpie, zeby mial kiedys byc po prostu dobry i przejsc taka droge jak Damon.

Mi sie podoba, ze Klaus nie jest zupelnie jednowymiarowa postacia i w ogole chyba zaden wampir nie jest po prostu czarno-bialy.
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:35   #4697
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
dlaczego mialby wrocic do Eleny? gdyby nie bylo motywu zemsty to w koncu luzacki Stefek moglby sobie zyc bez tych wszystkich obciazen z przeszlosci. Zaczalby w koncu cieszyc sie zyciem. Moglby wciaz pod pache Rebeke albo ew. Kat i pojsc sobie gdzies w sina dal.
bo od pierwszego odcinka wiadomo, że on i Elena muszą być razem?
jakby zrobił tak jak piszesz to trzeba by było nagrać serial-ekranizację książki "Pamiętniki Stefana".
o to chodzi żeby wątki się przeplatały, a nie główny bohater postanawiał nagle żyć swoim życiem.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
motyw zemsty zostal wepchany Stefanowi przez Kat
a ja mówię że nie został wepchany przez Kat. i kto ma rację?
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
wiec jakos ta zemstostefa nie bardzo mi pasuje do jego natury
ano właśnie, tu leży problem wiele z was nie może się przyzwyczaić do zmiany jego wizerunku. rozpruwanie ludzi też wam nie pasowało, a jednak fajnie wyszło. więc poczekajmy na rozwój akcji.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
po pierwsze - Klaus wcale nie musial go zwalniac z zauroczenia, w ogole nic nie musial, mogl sobie spokojnie wszystkich dookola pozabijac i ruszyc w strone zachodzacego slonca, wiec zachowal sie w porzadku
po pierwsze Klaus wcale nie musiał poddawać go pod wpływ zauroczenia
mądrze powiedział jego ojciec - póki nie załatwi sobie przyjaciół siłą, to ich nie ma.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
po drugie - to co zrobil Jennie i w ogole to jak sie zachowywal robil w pewnym celu, nie dlatego, ze mial takie widzimisie
owszem. pomijając to, że cel był egoistyczny i niszczycielski dla innych. jednym słowem po trupach do celu.
jego widzimisię ujawniło się przy wielu innych ofiarach.
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
po trzecie - Stefek po zdjeciu zauroczenia byl bardzo zadowolony, a w samochodzie sprawial wrazenie bardzo wyluzowanego........dopok i Kat sie nie odezwala
a dla mnie wprost przeciwnie, był spięty. i znów: kto ma rację?
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
po czwarte - naprawde myslisz, ze ona go nie wykorzystuje? przeciez ta zemsta tak naprawde potrzebna jest tylko jej, jedynie ona boi sie Klausa, reszcie Klaus w ogole nie zagrazal, wrecz przeciwnie - z pewnosia wyprawilby jeszcze jedna impreze ku czci tatusia w MF.
w ogóle? oj chyba nie.
i tak, myślę że ona go nie wykorzystuje.

zabawne, Klaus jest dla ciebie usprawiedliwiony, a Kat nie
Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
no to relacja matka-Rebekah-czarownica od klatwy w ogole sie kupy nie trzyma
zaskoczenie zaskoczeniem, ale taki brak konsekwencji jak dla mnie jest oslabia caly scenariusz
tak samo jak wpychanie niepotrzebnych nic nie znaczacych postaci
a dla mnie jest spoko
czarownica nie była niepotrzebna - to dzięki niej właśnie pojawiło się takie zamieszanie i zaskoczenie
no i - może będzie miała jeszcze swój udział - tego nie wiemy.

Jednym zdaniem - podoba mi się cały rozwój akcji, pojawia się coś nowego i świeżego. Nie oceniałabym z góry wszystkiego, bo wiele tematów jeszcze nie zostało ujawnionych, więc jak tu je komentować? Jak ktoś zadowolony nie jest, cóż, można nie oglądać dalej

A to komentarz jaki znalazłam pod odcinkiem M jak Miłość (pogrzeb Hanki):
Cytat:
Marek wygląda jak Daemon z Vampire Diares( Pamiętniki wampirów)
klękajcie narody
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:36
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:57   #4698
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A to komentarz jaki znalazłam pod odcinkiem M jak Miłość (pogrzeb Hanki):
Marek wygląda jak Daemon z Vampire Diares( Pamiętniki wampirów)
klękajcie narody
Aż weszłam na youtube obadać ten fragment...
I nie wiem, co bierze autor zacytowanego komentarza, ale też chcę trochę tego!
__________________
Procrastinate now and panic later.

Edytowane przez malagaw
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:58
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 12:37   #4699
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
I nie wiem, co bierze autor zacytowanego komentarza, ale też chcę trochę tego!
Kto by się spodziewał że mamy polskiego Damona

Ej, dzięki temu możemy nakręcic polską wersję! Mamy Damona, Paul przyjedzie do dziadków i mamy Stefana, jeszcze tylko casting na Elenę
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-11-13 o 12:39
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 13:19   #4700
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

spoilery
http://www.spoilersguide.com/vampire-diaries/casting-spoilers-torrey-devitto-persia-white-join-the-vampire-diaries/
rola matki Bonnie obsadzona, zagra ją http://www.filmweb.pl/person/Persia+White-152083


happy birthday i insze
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=qY_ROSTBIJw

p.s. dziś o 20 losowanie postaci
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2011-11-13 o 13:24
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:50   #4701
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Kto by się spodziewał że mamy polskiego Damona

Ej, dzięki temu możemy nakręcic polską wersję! Mamy Damona, Paul przyjedzie do dziadków i mamy Stefana, jeszcze tylko casting na Elenę
ja się zgłaszam, ja, ja!
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:57   #4702
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
ja się zgłaszam, ja, ja!
ekhm, no dobrze, czy pani jest wystarczająco nudna, irytująca, nieodpowiedzialna, samolubna, płaczliwa i przede wszystkim - czy ma pani ciągle ten sam wyraz twarzy?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:17   #4703
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Kto by się spodziewał że mamy polskiego Damona

Ej, dzięki temu możemy nakręcic polską wersję! Mamy Damona, Paul przyjedzie do dziadków i mamy Stefana, jeszcze tylko casting na Elenę

w sumie... jak Paul przyjedzie to ja sie zglaszam na Elene

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ekhm, no dobrze, czy pani jest wystarczająco nudna, irytująca, nieodpowiedzialna, samolubna, płaczliwa i przede wszystkim - czy ma pani ciągle ten sam wyraz twarzy?
mogę być! mogę mieć !
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:44   #4704
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Vampire Diaries część 4

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ekhm, no dobrze, czy pani jest wystarczająco nudna, irytująca, nieodpowiedzialna, samolubna, płaczliwa i przede wszystkim - czy ma pani ciągle ten sam wyraz twarzy?
Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
mogę być! mogę mieć !
dokładnie, mogę mieć!
ale wtedy nie będzie żadnej Deleny, przykro mi, będę opętańczo wierna meczystefie
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:47   #4705
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Vampire Diaries część 4

Oj daj spokoj... pierwszy sezon to only Stefan a ze to bedzie polska produkcja to na drugi/trzeci sezon to kasy nie starczy wiec nie ma co sie przejmowac Delena
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 17:38   #4706
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Vampire Diaries część 4

Tumblr jak zwykle dostarcza

Yes, except for Stefan.

I jeszcze to:



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lulyknPqvs1r1tv76o1_500.jpg (55,1 KB, 61 załadowań)
__________________
Procrastinate now and panic later.

Edytowane przez malagaw
Czas edycji: 2011-11-13 o 17:49
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:13   #4707
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 4

Taki fajny utwór i musieli mi buźkę Klausa wstawić Ale zmontowane profeska

A co do obrazka - no prawda, choć i Stefan miał łzawe ujęcia gdzie wyglądał hot
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:24   #4708
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Vampire Diaries część 4

To prawda, utwór fajny, ale Klaus też fajny

Tumblr dostarcza w dalszym ciągu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lukmegKKWx1r3bpb6o1_500.jpg (36,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lukmegKKWx1r3bpb6o2_500.jpg (55,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lukmegKKWx1r3bpb6o3_500.jpg (59,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lukmegKKWx1r3bpb6o4_500.jpg (44,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lukmegKKWx1r3bpb6o7_500.jpg (24,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lukmegKKWx1r3bpb6o8_500.jpg (39,1 KB, 51 załadowań)
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:58   #4709
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Vampire Diaries część 4

loterię czas zacząć

ale

mamy 11 postaci:
1. Damon
2. Stefan
3. Elena
4. Caroline
5. Tyler
6. Bonnie
7. Matt
8. Alaric
9. Rebekah
10. Klaus
11. Jeremy

8 chętnych:
viva91 – 1
kosovitz – 2
caarolaaa – 3
_daria - 4
daggi69 – 5
annice - 6
trawa_morska – 7
girl99 - 8


więc albo od razu odrzucamy 3 postaci, albo ktoś godzi się na 2 osoby albo losujemy dla osób i trzy postaci po prostu nie wystąpią w odcinku, co dziewczyny proponujecie?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 19:06   #4710
annice
Raczkowanie
 
Avatar annice
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Vampire Diaries część 4

Może zaczekajmy i zobaczymy, które postacie będą samotne i wtedy się coś postanowi
annice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.