Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 21:59   #2881
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Ja dodaję do naleśników tylko mleko (bez wody) i nigdy się nie pieni.
Troszkę dziwne dla mnie jest połączenie mleka i wody ale co kto lubi.
Mieszam chwilkę łyżką i ciasto gotowe.
Podałabym Ci Anetko proporcje (bo jak wiesz z innego wątku jestem specem od naleśników ) ale robię wszystko na oko.
Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Ponoć naleśniki z samym mlekiem wychodzą twarde. A mleko po prostu z natury się pieni.
Z kolei moja mama naleśniki robi z proporcji 500 ml wody, 500 ml mleka, 500 g mąki + jajko. Niektórzy zamisat zwykłej wody dają gazowaną.

Każdy ma swój przepis na naleśniki, grunt, żeby ciasto wyszło
Ja zawsze dodaję wode gazowaną, sa wtedy takie jakby bardziej puszyste. Moja babcia dodawała drożdże i to były najlepsze naleśniki w moim życiu.
Ale jak pisze Taka sobie jedna najważniejsze żeby wyszły smaczne.
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. Myślę czy nie lepiej udka bo potem mięso można zjeść z ze skrzydełek to pewnie mało tego będzie ale dzięki dzięki, ciekawe jak mi to pójdzie
Z udek lepiej, z całego rosołu to w ogóle najlepsze jest mięsko, które zostaje z gotowania
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 23:40   #2882
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Tak nawiązując do wody gazowanej - czy do espresso można taką podać, czy raczej powinno się podawać niegazowaną?
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 01:00   #2883
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Niegazowana

Nie wiem czemu, ale zawsze tak podawali
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 04:05   #2884
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Tak nawiązując do wody gazowanej - czy do espresso można taką podać, czy raczej powinno się podawać niegazowaną?
Na ogol w programach widze niegazowaną i z tego, co wiem, nie ma ona bynajmniej podniesc walorow smakowych kawy, tylko nawodnic organizm po badz co badz moczopednej, wyplukujacej elektrolity itd. kawie. Norma w renomowanych restauracjach, gdzie nie ma mowy o kawie bez wody mineralnej. Podalabym niegazowana, nie kazdemu bable sluza, chyba ze goscie wola inaczej ; )

Do nalesnikow ponoc fajnie dodac maslanke zamiast mleka, ale glowy uciac nie dam, bo jeszcze nie sprobowalam ; )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 06:04   #2885
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Moje są miękkie, cieniutkie i delikatne.
Lubię naleśniki, ale ... nie umiem robić . Zawsze wychodzą zbyt twarde i grube .

Zastosuję Wasze rady, bo też nigdy wody nie dodawałam .


Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Gdzie mam go zanieść, żeby mi go "dostosowali"?
Ja oddałabym wyłącznie w ręce kuśnierza . Ile kosztuje - nie wiem . Specjalista chyba musi obejrzeć i wycenić .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 07:55   #2886
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dostałam się do testów smartphona w play, czy jeżeli nie odbiorę go w danym terminie to wyciągną z tego jakieś konsekwencje?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 08:17   #2887
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Dostałam się do testów smartphona w play, czy jeżeli nie odbiorę go w danym terminie to wyciągną z tego jakieś konsekwencje?
Nie, nie musisz go odbierać w ogóle
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 08:22   #2888
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Nie, nie musisz go odbierać w ogóle
dziękuję
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 09:36   #2889
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

widziałam kilka dziewczyn, które czytały książki za pomocą tabletów (bądź jakkolwiek to się nazywa). mam pytanie do dziewczyn, które takowy sprzęt posiadają - wygodne to? jak się tego używa - to wygląda jak korzystanie z plików pdf na zwykłym komputerze? można zaznaczać strony gdzie się skończyło?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 10:15   #2890
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

jakie studia byście wybrały czekam na ciekawe propozyje może akurat napiszecie coś co s co mi się spodoba
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 10:23   #2891
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
spróbuje twoich proporcji następnym razem. Naprawdę powinno się ciasto nalesnikowe robić z meiszanki mleko+ woda? nie może być tylko mleko? dodam, że dopeiro drugi raz mi się zdarzyła taka piana zamiast ciasta. Ciasto nawet po odłożeniu na 2 godzinie nie zmieniło konsystencji, dalej piana.
ja bym dodala wiecej maki. ja robie nalesniki z 2 jajek, mleka, maki i do smaku troche cukru waniliowego + lyzeczka proszku do pieczenia. konsystencja dosyc gesta, piana mi sie tylko troche robi, ale to nie przeszkadza w smazeniu.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Na ogol w programach widze niegazowaną i z tego, co wiem, nie ma ona bynajmniej podniesc walorow smakowych kawy, tylko nawodnic organizm po badz co badz moczopednej, wyplukujacej elektrolity itd. kawie. Norma w renomowanych restauracjach, gdzie nie ma mowy o kawie bez wody mineralnej. Podalabym niegazowana, nie kazdemu bable sluza, chyba ze goscie wola inaczej ; )

Do nalesnikow ponoc fajnie dodac maslanke zamiast mleka, ale glowy uciac nie dam, bo jeszcze nie sprobowalam ; )
na maslance to takie hAmerykanskie nalesniki

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiakoszykowa Pokaż wiadomość
jakie studia byście wybrały czekam na ciekawe propozyje może akurat napiszecie coś co s co mi się spodoba
pytanie strasznie ogolne, moglabys przynajmniej jakos zawezic krag poszukiwan, napisac co bys chciala robic w przyszlosci, na jakim profilu jestes. ja bym wybrala wete, medycyne albo kognitywistyke ;P
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 10:46   #2892
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
widziałam kilka dziewczyn, które czytały książki za pomocą tabletów (bądź jakkolwiek to się nazywa). mam pytanie do dziewczyn, które takowy sprzęt posiadają - wygodne to? jak się tego używa - to wygląda jak korzystanie z plików pdf na zwykłym komputerze? można zaznaczać strony gdzie się skończyło?
Ja posiadam czytnik ebooków, nie wiem czy o to ci chodzi. Mam Amazon Kindle 3. Na niego za pomocą kabla wgrywasz ksiązki, obsluguje formaty mobi, txt, prc i oczywiście pdf. Jest bardzo prosty programik do zmieniania formatu książki, że nawet taki jełop komputerowy jak ja daje sobie rade, więc praktycznie każdą książkę da radę odczytać na nim. Czyta się bardzo wygodnie, po bokach masz dlugie przyciski do przerzucania kartek książki, tekst możesz powiększyć, obrócić, wyszukać konkretną stronę, sam się wygasza i po właczeniu jest na tej samej stonie na której skończyłaś. Jeśliu ktoś czyta duzo ebooków i zepsuł sobie oczy czytaniem z kompa, jak ja, to polecam czytnik

Aha w zestawie sa słuchawki, można sobie wgrać muzę, ma też wifi, więc korzystać z neta też można.
__________________

Edytowane przez kate_rossi
Czas edycji: 2011-11-14 o 10:48
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:26   #2893
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Na piatek musze napisac rozprawke. temat 'is Europe an idea or a place?'. Wiem co chce powiedziec, ale musze moje przemyslenia podtrzymac innymi zrodlami. Nie mam pojecia w jakich ksiazkach szukac, ma ktos jakis pomysl?
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:32   #2894
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Na piatek musze napisac rozprawke. temat 'is Europe an idea or a place?'. Wiem co chce powiedziec, ale musze moje przemyslenia podtrzymac innymi zrodlami. Nie mam pojecia w jakich ksiazkach szukac, ma ktos jakis pomysl?
zgoogluj sobie "europe as an idea", pokazuje dużo źródeł.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:35   #2895
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

może mi ktoś polecić dobry słownik internetowy polsko -włoski?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:38   #2896
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
może mi ktoś polecić dobry słownik internetowy polsko -włoski?
może ling.pl ?
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:01   #2897
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Szukam sentencji/cytatu na temat tego, że uczymy się dla siebie i jest ona naszym skarbem, czymś ważnym
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:06   #2898
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
może mi ktoś polecić dobry słownik internetowy polsko -włoski?
Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
może ling.pl ?

Chociaż i jemu zdarza się jakieś głupoty pokazywać, ale w sieci najlepszy
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:23   #2899
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
widziałam kilka dziewczyn, które czytały książki za pomocą tabletów (bądź jakkolwiek to się nazywa). mam pytanie do dziewczyn, które takowy sprzęt posiadają - wygodne to? jak się tego używa - to wygląda jak korzystanie z plików pdf na zwykłym komputerze? można zaznaczać strony gdzie się skończyło?
Ja używam czytnika ebooków Vedia i jest dla mnie bardzo wygodny. Ma ekran typu e-ink, więc nie psuje oczu (no, nie bardziej niż zwykła książka). Obsługuje wiele typów plików, a konwersji dokonuję w jakimś tam darmowym programie. Stronę zapamiętuje sam, nie trzeba robić tego samemu, choć można robić sobie zakładki, gdzie się chce. Inne czytniki działają w zasadzie podobnie. Polecam zwrócić uwagę na ilość i rodzaj obsługiwanych plików i żeby to był ekran e-ink, bo inaczej, to sobie równie dobrze można z ekranu komputera czytać.
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 15:27   #2900
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość

Chociaż i jemu zdarza się jakieś głupoty pokazywać, ale w sieci najlepszy
myślę, że to akurat zdarza się każdemu
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:28   #2901
6765d57198fcce517552cef4e9c130abb0410093_620ee1820800a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Ja posiadam czytnik ebooków, nie wiem czy o to ci chodzi. Mam Amazon Kindle 3. Na niego za pomocą kabla wgrywasz ksiązki, obsluguje formaty mobi, txt, prc i oczywiście pdf. Jest bardzo prosty programik do zmieniania formatu książki, że nawet taki jełop komputerowy jak ja daje sobie rade, więc praktycznie każdą książkę da radę odczytać na nim. Czyta się bardzo wygodnie, po bokach masz dlugie przyciski do przerzucania kartek książki, tekst możesz powiększyć, obrócić, wyszukać konkretną stronę, sam się wygasza i po właczeniu jest na tej samej stonie na której skończyłaś. Jeśliu ktoś czyta duzo ebooków i zepsuł sobie oczy czytaniem z kompa, jak ja, to polecam czytnik

Aha w zestawie sa słuchawki, można sobie wgrać muzę, ma też wifi, więc korzystać z neta też można.

A jakiej firmy masz czytnik? Bo jestem zainteresowana zakupem i się waham jaki kupić?
6765d57198fcce517552cef4e9c130abb0410093_620ee1820800a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:34   #2902
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

mam taki problem, że jakieś 2 tygodnie temu mnie facet szturchnął (nie mocno) kolanem w łydkę i mi się taki siniak wielki zrobił (że aż dziwne i niepokojące), że zrobiłam morfologię. wyniki były ok. ma ktoś jakiś pomysł jakie badania mogę wykonać, bo mam wizytę u lekarza na 29 i wolałabym z kompletem wyników przyjść, a nie latać po kilka razy?
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:56   #2903
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziewczyny, pomocy. Przychodzi wam do głowy jakiś mit dotyczący miłości, związków, o którym się szeroko rozpisują media, ale w istocie jest on nieprawdziwy?

Przykład: kiedyś uznawało się, że to kobiety szybciej się zakochują i wyznają miłość, ale badania pokazują, że jest odwrotnie.


Problem -> nie mogę znaleźć już żadnego artykułu który by twierdził, że kobiety się szybciej zakochują


Muszę odsznupać coś w tym guście...

Już sobie poradziłam


Edytowane przez cholernarejestracja
Czas edycji: 2011-11-14 o 16:15
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:58   #2904
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

po 2 tygodniach siniak wciaz mógl nie zejsc [tak mysle].

ja raz dostalam bardzo mocnego kopniaka w lydke, siniaka mialam przez ponad rok, okazalo sie ze krwiak sie zebral pod skóra. Kiedy bylam z tym u lekarza, to lekarka generalnie mnie wysmiala i wyslala tylko na przeswietlenie zeby sprawdzic czy kosc cala i czy to nie odlamek sie zasiedzial. Pisze "mialam", gdyz wlasnie z ciekawosci spojrzalam i nie ma sladu
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:58   #2905
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Ja posiadam czytnik ebooków, nie wiem czy o to ci chodzi. Mam Amazon Kindle 3. Na niego za pomocą kabla wgrywasz ksiązki, obsluguje formaty mobi, txt, prc i oczywiście pdf. Jest bardzo prosty programik do zmieniania formatu książki, że nawet taki jełop komputerowy jak ja daje sobie rade, więc praktycznie każdą książkę da radę odczytać na nim. Czyta się bardzo wygodnie, po bokach masz dlugie przyciski do przerzucania kartek książki, tekst możesz powiększyć, obrócić, wyszukać konkretną stronę, sam się wygasza i po właczeniu jest na tej samej stonie na której skończyłaś. Jeśliu ktoś czyta duzo ebooków i zepsuł sobie oczy czytaniem z kompa, jak ja, to polecam czytnik

Aha w zestawie sa słuchawki, można sobie wgrać muzę, ma też wifi, więc korzystać z neta też można.
Cytat:
Napisane przez kataanna Pokaż wiadomość
Ja używam czytnika ebooków Vedia i jest dla mnie bardzo wygodny. Ma ekran typu e-ink, więc nie psuje oczu (no, nie bardziej niż zwykła książka). Obsługuje wiele typów plików, a konwersji dokonuję w jakimś tam darmowym programie. Stronę zapamiętuje sam, nie trzeba robić tego samemu, choć można robić sobie zakładki, gdzie się chce. Inne czytniki działają w zasadzie podobnie. Polecam zwrócić uwagę na ilość i rodzaj obsługiwanych plików i żeby to był ekran e-ink, bo inaczej, to sobie równie dobrze można z ekranu komputera czytać.
dzięki dziewczyny na razie szukam odpowiedniego dla siebie
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:46   #2906
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
po 2 tygodniach siniak wciaz mógl nie zejsc [tak mysle].

ja raz dostalam bardzo mocnego kopniaka w lydke, siniaka mialam przez ponad rok, okazalo sie ze krwiak sie zebral pod skóra. Kiedy bylam z tym u lekarza, to lekarka generalnie mnie wysmiala i wyslala tylko na przeswietlenie zeby sprawdzic czy kosc cala i czy to nie odlamek sie zasiedzial. Pisze "mialam", gdyz wlasnie z ciekawosci spojrzalam i nie ma sladu
wiesz, gdybym oberwała mocno to bym się nie zastanawiała skąd aż taki siniak, ale to było lekkie szturchnięcie. no nic, pójdę do lekarza to może coś wymyśli.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:58   #2907
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
mam taki problem, że jakieś 2 tygodnie temu mnie facet szturchnął (nie mocno) kolanem w łydkę i mi się taki siniak wielki zrobił (że aż dziwne i niepokojące), że zrobiłam morfologię. wyniki były ok. ma ktoś jakiś pomysł jakie badania mogę wykonać, bo mam wizytę u lekarza na 29 i wolałabym z kompletem wyników przyjść, a nie latać po kilka razy?
nie szkoda ci czasu na chodzenie po lekarzach z taka ✂✂✂✂✂✂✂a? czy sa jakies zmiany poza siniakiem? jesli nie to sobie kup masc na stluczenia, chociazby jakis altacet, pomoze sie wchlonac siniakowi.
poza tym nie wiem, jakie bys chciala badania robic, skoro siniak jest spowodowany kruchoscia naczynek/pekaniem naczynek.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:48   #2908
_kokeshi_
Rozeznanie
 
Avatar _kokeshi_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 501
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
wiesz, gdybym oberwała mocno to bym się nie zastanawiała skąd aż taki siniak, ale to było lekkie szturchnięcie. no nic, pójdę do lekarza to może coś wymyśli.
Nie zawsze trzeba się mocno uderzyć aby wyszedł mega siniak. Wiem z doświadczenia dłuuuuugo chodziłam z siniakiem na udzie, schodził we wszystkich kolorach tęczy uderzenie było lekkie, ale jednocześnie przycięło mi skórę, nie było rany, ale zrobił się podskórny krwiak... ogromny. Musisz po prostu cierpliwie poczekać, aż się wchłonie.
__________________

_kokeshi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:53   #2909
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy jest jakiś program typu Skype ale inny? Bo za każdym razem jak rozmawiam koło 18-20 to ciągle przerywa dźwięk mój,albo tej drugiej osoby i podobno to wynika z dużego natężenia,że wszyscy wtedy korzystają z niego..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:55   #2910
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie szkoda ci czasu na chodzenie po lekarzach z taka ✂✂✂✂✂✂✂a? czy sa jakies zmiany poza siniakiem? jesli nie to sobie kup masc na stluczenia, chociazby jakis altacet, pomoze sie wchlonac siniakowi.
poza tym nie wiem, jakie bys chciala badania robic, skoro siniak jest spowodowany kruchoscia naczynek/pekaniem naczynek.
i tak już byłam wcześniej umówiona na wizytę. jakbym miała iść specjalnie to bym się 4 razy zastanowiła oprócz dziwnej skłonności do robienia się siniaków na cały tył łydki to mnie nic nie martwi w tej kwestii. tak jak już pisałam wcześniej, najwyżej lekarz będzie kombinować.
no ale dzięki za rady wszystkim
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.