Plus Size-owy wątek gadulcowy :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 17:58   #1921
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

No wiem wiem że tak napisałaś, jednak opinie na temat chromu są podzielone, ale cóż nic innego nie ma więc kupiłam... czy 1/5 drożdżówki liczy się jako słodycz? ja tego nie uznaję dobrze że nie zjadłam żadnej czekolady! sukces jest, mały bo mały ale jest

I chwalę się tak będzie wyglądała moja kuchnia, ładnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dc12.jpg (77,3 KB, 94 załadowań)
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:11   #1922
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość

I chwalę się tak będzie wyglądała moja kuchnia, ładnie?
To kiedy mogę się wprowadzić? obiecuję pysznie gotować i piec!

Wiecie co, ja tak lubię patrzeć na nowe kuchnie, że nie miałabym nic przeciwko, gdybym miała zamieszkać tylko w kuchni :P
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:55   #1923
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
No wiem wiem że tak napisałaś, jednak opinie na temat chromu są podzielone, ale cóż nic innego nie ma więc kupiłam... czy 1/5 drożdżówki liczy się jako słodycz? ja tego nie uznaję dobrze że nie zjadłam żadnej czekolady! sukces jest, mały bo mały ale jest

I chwalę się tak będzie wyglądała moja kuchnia, ładnie?
Super! Podoba mi się
Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
To kiedy mogę się wprowadzić? obiecuję pysznie gotować i piec!

Wiecie co, ja tak lubię patrzeć na nowe kuchnie, że nie miałabym nic przeciwko, gdybym miała zamieszkać tylko w kuchni :P
Tylko żeby łóżko szło wstawić
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 07:56   #1924
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
To kiedy mogę się wprowadzić? obiecuję pysznie gotować i piec!

Wiecie co, ja tak lubię patrzeć na nowe kuchnie, że nie miałabym nic przeciwko, gdybym miała zamieszkać tylko w kuchni :P
hahah możesz ewentualnie wpaść na kawę ja już nie wiem jak to przecierpię jak siostra będzie chciała się wprowadzić a do tego jeszcze ty? litości

nooo ja się też zakochałam w tej kuchni serio... zresztą całe to mieszkanie jest miłością od pierwszego wejrzenia

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Super! Podoba mi się
dzięki
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:09   #1925
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Pisze do Was w dość nietypowej sprawie Otóż, jestem niska i ciągle mam problem z za długimi spodniami, a chodzenie do krawcowej to koszt 11 zl za spodnie, więc trochę Chciałabym się sama nauczyć je skracać, i kupić sobie maszynę, ale nie mam pojęcia jaką wybrać Nie umiem wogólę szyć i mam do tego 2 lewe ręce, więc obszywanie ręczne nie wchodzi w grę Możecie mi coś polecić
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:45   #1926
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fafi b. ladna kuchnia a szafki beda takiego koloru jak na zdjeciu? ja w sumie mam malutka kuchnie i nie moge az tak ja gospodarowac.. ale mam w kolorze oberzyny
Fiolusiek ja tez zawsze mam za dlugie spodnie i wpadlam na swietny pomysl i sama sobie skracam nie tylko spodnie ale raz nawet sukienke skrocilam w ten sposob otoz kupilam taka tasme specjalna ktora sie nakleja na dlugosc jaka chcesz od spodu i przejezdza zelazkiem. Ona jest taka z flizelina chyba ta asma i trzyma potem

a ja zmierzylam swoja sukienke slubna i jestem baaardzo zadowolona co prawda musze jeszcze schudnac ale mimo wszystko jest fajnie

Edytowane przez kasiamniam
Czas edycji: 2011-11-15 o 08:46
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 09:24   #1927
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Fafi b. ladna kuchnia a szafki beda takiego koloru jak na zdjeciu? ja w sumie mam malutka kuchnie i nie moge az tak ja gospodarowac.. ale mam w kolorze oberzyny
Fiolusiek ja tez zawsze mam za dlugie spodnie i wpadlam na swietny pomysl i sama sobie skracam nie tylko spodnie ale raz nawet sukienke skrocilam w ten sposob otoz kupilam taka tasme specjalna ktora sie nakleja na dlugosc jaka chcesz od spodu i przejezdza zelazkiem. Ona jest taka z flizelina chyba ta asma i trzyma potem

a ja zmierzylam swoja sukienke slubna i jestem baaardzo zadowolona co prawda musze jeszcze schudnac ale mimo wszystko jest fajnie
Ja Cie Kasiu podziwiam, za to, że zdecydowałaś się kupić mniejszą suknie Ja bym chyba po nocach nie mogła spać ze strachu, że nie uda mi się schudnąć
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 09:53   #1928
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ja Cie Kasiu podziwiam, za to, że zdecydowałaś się kupić mniejszą suknie Ja bym chyba po nocach nie mogła spać ze strachu, że nie uda mi się schudnąć
Przynajmniej mam wieksza motywacje ;P a Twoje fotki ze slubu masz juz?
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:00   #1929
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
No wiem wiem że tak napisałaś, jednak opinie na temat chromu są podzielone, ale cóż nic innego nie ma więc kupiłam... czy 1/5 drożdżówki liczy się jako słodycz? ja tego nie uznaję dobrze że nie zjadłam żadnej czekolady! sukces jest, mały bo mały ale jest

I chwalę się tak będzie wyglądała moja kuchnia, ładnie?
super nie dość, że ładna, to jeszcze wygląda na bardzo wygodną i praktyczną

my właśnie mamy mini remont. niby kuchni, niby nie kuchni bo obok kuchni była zabudowana szafa, w której stała lodówka i był mały schowek na odkurzacz itd i teraz mamy rozwaloną szafkę i ma tam być mniejsza lodówka i... pralka, bo od 4 lat nie mam pralki
no i same komplikacje są... bo stolarz jest umówiony na jutro na 7 rano, a tu dzisiaj wywiesili karteczkę, że jutro prądu nie będzie no i jest problem, bo dziura w scianie jest, wszystko rozwalone, lodowka stoi na srodku pokoju, pralka tez, jeszcze dzisiaj nowa lodowka przyjedzie i jak stolarz nie będzie mógł szybko przyjechać, to wszystko będzie tak jeszcze z tydzien stac, no masakra
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:01
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:42   #1930
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fafi, świetna kuchnia. Podobają mi się szafki do sufitu . Nie rozumiem jak ktoś mi mówi, że nie chce takich szafek, bo i tak do nich nie dosięgnie . To lepiej faktycznie stawiać tam jakieś duperele i mieć tam kurz .

Fiolusiek, ja mam Janome Sew MINI i sobie chwalę (jest mała i lekka). Kupiłam ją głównie do przeszywania kartek , ale sprawdza się bardzo jeśli chodzi o skracanie spodni. Zresztą wszystko zależy od materiału z jakiego są wykonane. Nawet nie chodzi o grubość co o rozciągliwość, dżinsy tak, ale spodni dresowych nie da rady. Niestety kupowałam ją jak była znacznie tańsza.

Adrijah, współczuję remontu.

Wieczorem postaram się napisać w Klubie
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:19   #1931
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

fiolusiek, niestety nie poradzę Ci bo się na tym nie znam... też nie mam zdolności do szycia ale jak muszę to już skracam ręcznie, ale w sumie tylko mach o 2 cm i nawet nie muszę nić ciąć tylko robię taką zakładkę (mówię o spodniach)... ale niestety jak się czegoś nie potrafi to trzeba płacić...


Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Fafi b. ladna kuchnia a szafki beda takiego koloru jak na zdjeciu? ja w sumie mam malutka kuchnie i nie moge az tak ja gospodarowac.. ale mam w kolorze oberzyny

a ja zmierzylam swoja sukienke slubna i jestem baaardzo zadowolona co prawda musze jeszcze schudnac ale mimo wszystko jest fajnie
Tzn zastanawiam się nad tą bielą u góry, żeby ja lekko przyciemnić na jakiś beż albo coś bo czysty biały i to w wysokim połysku mnie przeraża :/ ale zobaczymy... a ten dół ciemny mi się podoba. Ogólnie lubię nowości ale jeśli chodzi o meble których nie wymienię po 2 latach to wolę pójść w klasykę a to dość proste i klasyczne (wbrew pozorom) jest

A pochwaliłaś się już suknią? bo nie wiem czy nie było zdjęcia czy ja ominęłam tą informację

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
super nie dość, że ładna, to jeszcze wygląda na bardzo wygodną i praktyczną

my właśnie mamy mini remont. niby kuchni, niby nie kuchni bo obok kuchni była zabudowana szafa, w której stała lodówka i był mały schowek na odkurzacz itd i teraz mamy rozwaloną szafkę i ma tam być mniejsza lodówka i... pralka, bo od 4 lat nie mam pralki
no też mam nadzieję, że będzie praktyczna

No to współczuję remontu najgorsze jest to jak nagle jakiś robotnik nie może i wszystko się przesuwa :/

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Fafi, świetna kuchnia. Podobają mi się szafki do sufitu . Nie rozumiem jak ktoś mi mówi, że nie chce takich szafek, bo i tak do nich nie dosięgnie . To lepiej faktycznie stawiać tam jakieś duperele i mieć tam kurz .
ja też jestem zadowolona z tych półek miały być nad okapem ale dobrze że tego tam nie ma bo jest lżej (optycznie) a wiadomo że takich półek nigdy za wiele
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 16:51   #1932
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fiolusiek firma nie ważna. Szczególnie zwracaj uwagę na to czy maszyna ma metalowe podzespoły czy można je łatwo wymienić i czy serwis jest łatwo dostępny.
Ja mam Singera i bardzo sobie go chwalę. Spokojnie mogę na nim szyć, prawie każdy rodzaj materiału.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:41   #1933
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Hej
jestem załamana! Szukam płaszczu/kurtki na zimę i nic nie ma w cenie dla mnie przystępnej Już nie wiem gdzie szukać Znalazłam nawet jeden płaszcz, który nieźle leżał, ale 600zł nie jestem w stanie dać Mierzyłam też kurtkę za prawie 1000zł , która niczym nie różniła się od tej z sieciówki.

Kojarzycie sklepy gdzie są kurtki/płaszcze na nas (rozmiary 48 - 50 - wszystko zależy od kroju) z faktycznie zimowymi kurtkami? Byłam wTesco, H&m i w Kappahl, ale tam same cieniutkie kurteczki i płaszczyki. Myślałam jeszcze żeby podjechać do C&A ale mam stracha, że i tam nic nie znajdę, a muszę coś kupić, bo nie mam w czym chodzić
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:54   #1934
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Pisze do Was w dość nietypowej sprawie Otóż, jestem niska i ciągle mam problem z za długimi spodniami, a chodzenie do krawcowej to koszt 11 zl za spodnie, więc trochę Chciałabym się sama nauczyć je skracać, i kupić sobie maszynę, ale nie mam pojęcia jaką wybrać Nie umiem wogólę szyć i mam do tego 2 lewe ręce, więc obszywanie ręczne nie wchodzi w grę Możecie mi coś polecić
Moja mama zakupiła maszynę w Tesco, nazwy firmy nie pamiętam, ale jak pisała Mezaga ma metalowe podzespoły. Szyje fajnie, sama stawiam pierwsze nieśmiałe kroki
Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Fafi b. ladna kuchnia a szafki beda takiego koloru jak na zdjeciu? ja w sumie mam malutka kuchnie i nie moge az tak ja gospodarowac.. ale mam w kolorze oberzyny
Fiolusiek ja tez zawsze mam za dlugie spodnie i wpadlam na swietny pomysl i sama sobie skracam nie tylko spodnie ale raz nawet sukienke skrocilam w ten sposob otoz kupilam taka tasme specjalna ktora sie nakleja na dlugosc jaka chcesz od spodu i przejezdza zelazkiem. Ona jest taka z flizelina chyba ta asma i trzyma potem

a ja zmierzylam swoja sukienke slubna i jestem baaardzo zadowolona co prawda musze jeszcze schudnac ale mimo wszystko jest fajnie
Kasiu to super, że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Hej
jestem załamana! Szukam płaszczu/kurtki na zimę i nic nie ma w cenie dla mnie przystępnej Już nie wiem gdzie szukać Znalazłam nawet jeden płaszcz, który nieźle leżał, ale 600zł nie jestem w stanie dać Mierzyłam też kurtkę za prawie 1000zł , która niczym nie różniła się od tej z sieciówki.

Kojarzycie sklepy gdzie są kurtki/płaszcze na nas (rozmiary 48 - 50 - wszystko zależy od kroju) z faktycznie zimowymi kurtkami? Byłam wTesco, H&m i w Kappahl, ale tam same cieniutkie kurteczki i płaszczyki. Myślałam jeszcze żeby podjechać do C&A ale mam stracha, że i tam nic nie znajdę, a muszę coś kupić, bo nie mam w czym chodzić
Modą zajmujemy się tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post30526624
W moim Tesco są bardzo ciepłe płaszcze i puchate kurtki. Swoją płaszczo-kurtkę dostałam w sklepie "osiedlowym"
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 23:24   #1935
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

a ja dzis kupiłam fajną płaszczo-kurtkę w Cameieu za 349zł, ale super jest troszkę cienka... no ale nie chcę wyglądac jeszcze bardziej jak bombka
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:32   #1936
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Faficzkowa, ależ mi się ta Twoja kuchnia podoba.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 10:14   #1937
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

dzięki, mi też się podoba
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 16:08   #1938
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fafi... ale zaprosisz nas na parapetówkę za to ładne chwalenie Twej kuchni?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:29   #1939
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Chill, a co przyjedziesz?
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 18:13   #1940
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

ej, to ja też chcę się wprosić
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:36   #1941
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Daria ja już Ci pisałam wcześniej, że ty to masz już dawno obiecany nocleg jak coś wiec możesz wpaść ale dajcie mi najpierw podpisać akt notarialny bo jeszcze go nie mam, ale na dniach...
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:24   #1942
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fafi, ale Ci zazdroszczę
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:07   #1943
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
Chill, a co przyjedziesz?
No jak zaprosisz, to będę myślała
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ej, to ja też chcę się wprosić
Eee nie krępuj się, załatwiłam imprezę dla wszystkich
Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
Daria ja już Ci pisałam wcześniej, że ty to masz już dawno obiecany nocleg jak coś wiec możesz wpaść ale dajcie mi najpierw podpisać akt notarialny bo jeszcze go nie mam, ale na dniach...
Spoko, dajemy Ci czas
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 04:27   #1944
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fafi, ja też chcę
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 09:12   #1945
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Fafi, ja też chcę
hahah spoko jakoś to zorganizujemy hahahah al

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

Eee nie krępuj się, załatwiłam imprezę dla wszystkich
no właśnie

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Fafi, ale Ci zazdroszczę
Gaunta ja sobie też zazdroszczę chociaż jak teraz widzę te wydatki to aż mnie boli ale coś za coś
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 16:43   #1946
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Nooo zaraz mnie szlak trafi
Na weekend musze jechać do Kilec... tzn musze tam być jutro popołudniu aż do niedzieli i qwa nigdzie nie ma wolnych miejsc! Dzwoniłam w 9 miejsc, hostele, hoteliski, pensjonat i hotel i co? NIE MA MIEJSC ....
Dobijcie mnie... szukam czegoś w okolicach ul Sienkiewicza bo tam mam szkolenie i dupa...
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:43   #1947
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Dziewczyny, sorki, ale ja tak na szybko. Byłam u tej Pani doktor. Prowadzi w moim mieście poradnię zaburzeń metabolicznych, dostałam skierowanie, ale ze względu na kiepski stan funduszy czekam na wizytę na NFZ (ok. 15.03.2012) Póki co dostałam rozpiskę na dietę 1200 (do której mam sobie troszkę dokładać - tak do 1500kcal), dietę podobną do diety dla cukrzyków. Mam powoli na nią wejść, tak, żebym do wizyty już na diecie była w 100% Więc redukuję żarło i czekam na wizytę
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:15   #1948
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Fafi na następny weekend? Zapytam znajomej, czy by Cie nie przenocowali
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:20   #1949
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

chill dzieki ale już byłam w kielcach w ten weekend zapłaciłam 200 zł za 2 noclegi ale cóż musiałam...

Roxi to trzymam kciuki.

ja chyba w środę pójdę do mojego chirurga... qwa nadal waga stoi... jem prawie tyle co przed operacją... to nie jest normalne załamuje mnie to...
__________________


Edytowane przez Faficzkowa
Czas edycji: 2011-11-21 o 15:22
Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:48   #1950
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Rozumiem, pomyślałam, ze to dopiero na ten weekend, a nie miniony
Skonsultuj się, chyba faktycznie coś jest nie tak, minęło ze 3 miesiące, prawda?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 11:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.