Jak do poderwać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 21:08   #1
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143

Jak do poderwać?


Podoba mi się w szkole pewien chłopak. Nie znam go. Widuję go tylko w szkole. Nie mamy wspólnych znajomych. Nie wiem co mam zrobić, zagadać do niego? co mam mu powiedzieć? Kompletnie nie wiem co mam zrobić? Jak załapać z nim jakikolwiek kontakt? Uśmiechać się do niego?

Teoretycznie jestem odważna, nie boję się wyznań, w ogóle nie przejmuję się opinią innych a tu o! Przychodzi co do czego ja nie wiem co mam zrobić. Chyba jestem typem człowieka, który nie chce okazywać uczuć... Potrafię podejść do obcego chłopaka i go pocałować, tylko i wyłącznie dla zakładu, ale porozmawiać to już nie umiem Jeśli chodzi o coś poważniejszego to polegam. Co mam zrobić? chce chociaż spróbować!
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"




Edytowane przez berrberys
Czas edycji: 2011-11-21 o 21:10
berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:16   #2
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
Podoba mi się w szkole pewien chłopak. Nie znam go. Widuję go tylko w szkole. Nie mamy wspólnych znajomych. Nie wiem co mam zrobić, zagadać do niego? co mam mu powiedzieć? Kompletnie nie wiem co mam zrobić? Jak załapać z nim jakikolwiek kontakt? Uśmiechać się do niego?

Teoretycznie jestem odważna, nie boję się wyznań, w ogóle nie przejmuję się opinią innych a tu o! Przychodzi co do czego ja nie wiem co mam zrobić. Chyba jestem typem człowieka, który nie chce okazywać uczuć... Potrafię podejść do obcego chłopaka i go pocałować, tylko i wyłącznie dla zakładu, ale porozmawiać to już nie umiem Jeśli chodzi o coś poważniejszego to polegam. Co mam zrobić? chce chociaż spróbować!
niedługo święta
Powiedz mu że masz dla niego prezent..
Ale leży pod twoja choinka i musi do ciebie przyjść żeby zobaczyć co to..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:17   #3
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Jak do poderwać?

moze standardowe "czy my sie skads nie znamy.."? zawsze latwo wybrnac, jakby cos odpukac poszło nie tak.
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:19   #4
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak do poderwać?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;30649975]niedługo święta
Powiedz mu że masz dla niego prezent..
Ale leży pod twoja choinka i musi do ciebie przyjść żeby zobaczyć co to..[/QUOTE]

oo jak uroczo

Nie wiem.. Może wpadnij na niego 'przez przypadek' albo po prostu przechodząc obok niego powiedz 'cześć' ładnie się uśmiechając - będzie zaintrygowany.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:20   #5
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jak do poderwać?

Albo przyjdz do szkoły przebrana za królika dynie czy coś tam.. od razu zwróci na ciebie uwagę
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:21   #6
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;30649975]niedługo święta
Powiedz mu że masz dla niego prezent..
Ale leży pod twoja choinka i musi do ciebie przyjść żeby zobaczyć co to..[/QUOTE]

tego raczej mu nie powiem...


Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
moze standardowe "czy my sie skads nie znamy.."? zawsze latwo wybrnac, jakby cos odpukac poszło nie tak.
nie wiem czemu ale boję sie że mnie oleje


co myślicie o nawiązywaniu takiej znajomości przez portale społecznościowe?
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:24   #7
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
tego raczej mu nie powiem...




nie wiem czemu ale boję sie że mnie oleje


co myślicie o nawiązywaniu takiej znajomości przez portale społecznościowe?
Myślę że to bez sensu..
raz tak zrobilam a później cała szkoła się ze mnie śmiała..
nie polecam..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 21:24   #8
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
t
co myślicie o nawiązywaniu takiej znajomości przez portale społecznościowe?
Zawsze to jakieś wyjście
Ale dla mnie trochę poniżające. Pomyślałabym: "Taki ze mnie cwaniak, to co, nie dam rady face to face?! Taka lama ze mnie?!"
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:31   #9
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;30650194]Myślę że to bez sensu..
raz tak zrobilam a później cała szkoła się ze mnie śmiała..
nie polecam..[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Zawsze to jakieś wyjście
Ale dla mnie trochę poniżające. Pomyślałabym: "Taki ze mnie cwaniak, to co, nie dam rady face to face?! Taka lama ze mnie?!"
Czyli dobrze myślałam, to zły pomysł.

Mam tak po prostu ni z gruchy ni z pietruchy podejść do niego zagadać, dla mnie to trochę... 'dzikie'. Koleżanka radziła mi żebym uśmiechnęła się do niego za każdym razem kiedy na mnie spojrzy, może coś zauważy, jak myślicie?
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:35   #10
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
Czyli dobrze myślałam, to zły pomysł.

Mam tak po prostu ni z gruchy ni z pietruchy podejść do niego zagadać, dla mnie to trochę... 'dzikie'. Koleżanka radziła mi żebym uśmiechnęła się do niego za każdym razem kiedy na mnie spojrzy, może coś zauważy, jak myślicie?
Myślę że niewiele to da.. przynajmniej nie na terenie szkoły.. koledzy by mu żyć nie dali..
możesz zorganizowac imprezę andrzejkowa i zaprosić go i tych chlopakow co przy nim stoją..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:50   #11
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;30650505]Myślę że niewiele to da.. przynajmniej nie na terenie szkoły.. koledzy by mu żyć nie dali..
możesz zorganizowac imprezę andrzejkowa i zaprosić go i tych chlopakow co przy nim stoją..[/QUOTE]

Na takie rzeczy niestety nie mam czasu...

zupełnie nie wiem co mam zrobić?
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 21:54   #12
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak do poderwać?

Zagadywanie przez internet jest trochę głupie, ale:
Możesz go dodać do znajomych. Po prostu znasz go z widzenia, więc dodajesz (nie pochwalam czegoś takiego, no ale dobra). Jest szansa, że gdy Cię zaakceptuje, doda jakiś komentarz pod Twoim zdjęciem, na co Ty będziesz mogła odpowiedzieć.. no
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:56   #13
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

myślałam żeby do niego zagadać - przedstawić się, wziąć od niego telefon i zapisać swój numer. hm?

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Zagadywanie przez internet jest trochę głupie, ale:
Możesz go dodać do znajomych. Po prostu znasz go z widzenia, więc dodajesz (nie pochwalam czegoś takiego, no ale dobra). Jest szansa, że gdy Cię zaakceptuje, doda jakiś komentarz pod Twoim zdjęciem, na co Ty będziesz mogła odpowiedzieć.. no
próbowałam...
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:57   #14
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak do poderwać?

może jeździcie tym samym autobusem, albo chociaż z tego samego przystanku?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:01   #15
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
może jeździcie tym samym autobusem, albo chociaż z tego samego przystanku?
nie, ja chodzę do szkoły pieszo, mieszkam nie daleko. On dojeżdża z jakiejś wsi...



A oto co przeczytałam na innym forum:

tzw. metoda na kasztana, a polega ona na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:01   #16
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
myślałam żeby do niego zagadać - przedstawić się, wziąć od niego telefon i zapisać swój numer. hm?

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



próbowałam...


Pogrubione, to najlepszy sposób. Tylko czy masz tą odwagę w końcu czy nie
Jeśli tego nie zrobisz, możesz żałować. Bardziej boisz się odrzucenia, czy ewentualnego wyśmiania przez kolegów?
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:08   #17
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość


Pogrubione, to najlepszy sposób. Tylko czy masz tą odwagę w końcu czy nie
Jeśli tego nie zrobisz, możesz żałować. Bardziej boisz się odrzucenia, czy ewentualnego wyśmiania przez kolegów?
Wydaje mi się że jedno idzie za drugim, ale chyba odrzucenia....
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:13   #18
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jedno idzie za drugim, ale chyba odrzucenia....
Weźmiesz od niego nr. Odpisze - spoko, nie odpisze - trudno. Chyba lepsze rozczarowanie, niż wyrzuty sumienia, że nic się nie zrobiło.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:14   #19
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Jak do poderwać?

macie sklepik w szkole? stańw kolejce obok niego i udawaj, że Ci zabrakło 50 gr do batonika i pożycz do nastepnego dnia
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 22:18   #20
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Weźmiesz od niego nr. Odpisze - spoko, nie odpisze - trudno. Chyba lepsze rozczarowanie, niż wyrzuty sumienia, że nic się nie zrobiło.
Masz absolutną rację! Już raz tak straciłam chłopaka

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
macie sklepik w szkole? stańw kolejce obok niego i udawaj, że Ci zabrakło 50 gr do batonika i pożycz do nastepnego dnia
W moich oczach wyszłabym na żebraczkę... (może to za duże słowo, ale wiadomo o co chodzi)
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"



berrberys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:27   #21
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Jak do poderwać?

a moze wylej na niego przez przypadek jogurt :p ?
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:54   #22
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość
Masz absolutną rację! Już raz tak straciłam chłopaka
No więc właśnie Śpiesz się, żeby Ci go żadna nie podebrała
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 04:56   #23
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Jak do poderwać?

Jesli chodzicie do jednej szkoły to nie ma nic prostszego jak dowiedzieć sie do ktorej chodzi klasy i kto go czego uczy i podejść do niego i zagadnąc np. Czesc! Ty jestes z 2b? Slyszalam ze mieliście juz sprawdzian z matmy. Dalo rade ściągać? Trudne byly pytania? Albo np zapytac czy uczy go taki a taki nauczyciel bo np Wam zrobił niezapowiedzianą kartkówke albo zapytac o jakies notatki, prace domową no cokolwiek. Nawet jak z takiej rozmowy nie wiele wyniknie to bedziesz widziała czy Cie zapamiętał czy mówi Ci czesc i czy warto wogole zawracać sobie nim glowe.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 07:41   #24
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez berrberys Pokaż wiadomość



A oto co przeczytałam na innym forum:

tzw. metoda na kasztana, a polega ona na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"
Umarłam

Poradzić nie umiem, bo nie jestem zbyt śmiała i pewnie pierwsza bym się nie odezwała
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.

Edytowane przez martynusia222
Czas edycji: 2011-11-22 o 07:43
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:11   #25
Diableria
Raczkowanie
 
Avatar Diableria
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do Diableria
Dot.: Jak do poderwać?

Metoda na kasztana powala

Ciężka sprawa z podrywaniem chłopaka, ale jedyne co mi się nasuwa to może to:
Poobserwuj go trochę: co nosi, czego słucha, o czym mówi, czym się interesuje. Jeśli temat jest Ci obcy to śmigusiem podczytaj coś o tym w internecie i potem zawsze możesz rozegrać to tak, że parenaście dni uśmiechasz się do niego mówiąc mu "cześć", a potem mówisz że wpadło Ci w ucho że się interesuje czymśtam i że też chciałaś zgłębić ten temat i miło byłoby porozmawiać z kimś kto już coś o tym wie, żeby Cię wprowadził. I czy możecie się kiedyś spotkać i o tym pogadać.
Ale UWAGA: musisz przyswoić jakąś, chociażby podstawową wiedzę z danego zagadnienia
Jak się zaczniesz motać to zawsze możesz powiedzieć że nie wiedziałaś jak do niego zagadać i to wydał Ci się jedyny sensowny sposób. Jeśli zrozumie to strzał w dziesiątkę, a jeśli nie zrozumie to go sobie odpuść
Powodzenia!
Diableria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 08:43   #26
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak do poderwać?

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Nie wiem.. Może wpadnij na niego 'przez przypadek' albo po prostu przechodząc obok niego powiedz 'cześć' ładnie się uśmiechając - będzie zaintrygowany.
To o wpadaniu przez przypadek to pierwsze, co mi przyszlo do glowy. Zwlaszcza, jak masz cos, co sie przy okazji rozrzuca, a on pomaga Ci zbierac. Swietna metoda i od razu widac, czy jest zainteresowany chociazby flirtem, ja tak przynajmniej robilam. Nie polecam rozlewania czegos, co jest potem trudno sprac

Najczesciej, jak ktos mi sie podobal w liceum, to mielismy jakis wspolnych znajomych i jakos sie poznawalismy.
Jezeli sie zdarzalo, ze nie mielismy zadnych wspolnych znajomych to staralam sie wykorzystac jakas okazje do pogadania. Sposob Kfiatuszeka jest swietny, ale nie dla niesmialych osob, bo jak masz stac przy nim i sie jakac z burakiem na twarzy, to juz lepiej sobie darowac

Najlepiej by bylo, gdybyscie poznali sie "przypadkiem". Dziwie sie, ze w kolejce czulabys sie zebraczka, przeciez to tylko 50 gr a chyba stawka jest warta malego poswiecenia? No i oddalabym mu nastepnego dnia Ew. stan za nim w jakiejkolwiek kolejce, czy to w sklepiku, czy w bibliotece czy w szatni i np. popros, zeby Ci zajął kolejkę, że stoisz za nim i zaraz przyjdziesz. I już jakiś kontakt nawiązany.

Mieszka na wsi? Nie jezdzi czasami na jakis dworzec albo do centrum? Zawsze mozesz jechac z nim.

Portale spolecznosciowe to swietne miejsce, zeby zobaczyc czym kto sie interesuje. Jezeli ma hopla na punkcie czegos, to zpewnoscia zapytany o opinie chetnie sie z nia podzieli. Ale to tez metoda nie dla niesmialych.

W kazdym razie jak juz raz nawiazesz z nim kontakt a potem, gdy sie miniecie a on Cie rozpozna i powie Ci czesc - to ma byc Twoj cel. Nie narzucanie sie a wzbudzenie zainteresowania.
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:00   #27
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jak do poderwać?

Sorry, ja troche nie w temacie, ale watek wzbudzil we mnie pewne wspomienia, jak chodzilam do lo to tez tak strasznie podobal mi sie jeden chlopak, ale podobal sie tez polowie dziewczyn ze szkoly, nie mialam kompletnie pojecia co robic by zwrocil na mnie uwage i nagle okazalo sie, ze moj kolega zaprosil go na swoja 18. Tam sie poznalismy, on do mnie zagadal, czy ja do niego, nawet nie pamietam i nawet zostalismy para To tak ku pokrzepieniu serc
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.