2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 20:14   #2821
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Maluśna no daj pysia czarnulko czekoladkowa

Miki przegina z objętością kolacji, 3 kromki chleba sitkowego z masłem i "ciebulką" , obiadu jak przyjdzie z przedszkola to nie tknie,bo coś zawsze wymyśli , może w tym tkwi ten głód wieczorny

tak Kristi , orange aż tak hojne to nie jest w rozdawaniu bonusów , czy kasowaniu kwoty abonamentu
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:42   #2822
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

domek zarąbisty nawet małż pod wrażeniem wielkości
byle do 24 grudnia
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:02   #2823
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Kristi ostudzic
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:10   #2824
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Kristi ostudzic


Tak myślałam, ale wolałam się upewnić
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:04   #2825
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

no hej baby
dziś ostatni dzionek w pracy i mam weekend co prawda następne 2 dni będę łazić po lekarzach itp. dowiedziałam się, że w naszym laboratorium krew na morfologię pobierają dzieciom z żyły miałam nadzieję, że jednak z palca...czuję, że nic z tego nie będzie bo Maja nie da sobie wkłuć igły w łapkę skopie pigułę, a ja jej napewno nie utrzymam w ryzach
gdyby się jednak udało, to potem z wynikami pędzę na nast. dzień do lekarza - i taki to będzie urlop

Takuśna - ale Ci się fuksnęło z klockami za flachę taka ilość to jak za darmoszkę i nie nabijaj się, wiesz przecież że się nie pokażę

Jowisz - jaki domek kupiłaś? tą willę HK?
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:14   #2826
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Bry babeczki

Jowiszkowa ja mam taki golfo szalik tylko w innym kolorze i z motywem kwiatu i jestem zadowolona pod względem jakości, prałam kilkakrotnie i nie zmechaciło się, ani nie rozciągnęło tylko jak pisze Saga dość krótki jest i cienki, także ja wolę zamotać szalik z kompletu polarowego jaki teraz ma Olutowa

Mnie również ta kolekcja Versace się nie podoba chociaż na pewno nie widziałam całej, może coś bym wybrała
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:48   #2827
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Hej

No co tu dużo gadać, nasłuchałam się ochów i achów od pań, Matylda jest jedną z najmłodszych w grupie (w większości są tam 4-latki, a nawet takie które mają prawie 5) i babki mówiły, że w jej przypadku nie widać różnicy wiekowej bo tak świetnie sobie radzi z zadaniami dla starszaków. Poza tym występy oglądnęłam... moje dziecko w centrum wydarzeń, bez stresu występowało przed gronem rodziców Dla mnie to szok - bo ona raczej z tych wstydliwych. Dumna jestem jako matka no


Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
oj, tak Cestia - skąd ja znam ten kucykowy szał dziś już chciałam po peppie wyłączyć tv i do kąpieli...ale nie zdążyłam i już zaczęły skakać te małe kolorowe i 25 minut czekania... ale nie powiem - ja też mam lekkiego fioła na ich punkcie zabawna ta bajka, dorosły trochę inaczej patrzy
Maluśna ja też uwielbiam tą bajkę Chyba jako jedyną z tych krótkometrażowych. Oglądam z Mati i się zawsze chichramy jak głupie A odcinek o klątwie po prostu powala na łopatki


Szukałam ostatnio rajstop dla młodej na all. Trafiłam na kilka ciekawych aukcji zestwów używek i powysyłałam pytania o wcześniejsze zakończenie aukcji. W szoku jestem ile ludzie sobie potrafią życzyć za używane rajtki Oglądnęłam wszystko raz jeszcze i kupiłam nówki
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 08:07   #2828
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cestia
moja to na pochwały nie ma co liczyć, ona mało co miała okazję w przedszkolu robić, bo więcej jej nie ma jak jest... teraz będą mieć jasełka 12 grudnia, nie wiem czy młoda do nich dotrwa wiem, że role już rozplanowane - córka koleżanki z pracy ma być aniołkiem nr 2
Maja w poniedziałek idzie do przedszkola ciekawe, czy jakaś rola dla niej została...
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:18   #2829
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Heloł Dziewczyny

Ale mnie od rana głowa nap.....a
Dzisiaj Alicje zaprowadziłam wcześniej do przedszkola by dotzreć na czas do pracy. Mam nadzieję, że nie będzie bardzo zmeczona.
Wczoraj podobno nie chciała na rytmice tańczyć bo była zmęczona. Ostatnio jak zaśnie po 20 to cięzko mi ją rano obudzić.

Wczoraj jak wróciłam do pracy to truła mi bym Kalinkę na herbatkę zaprosiła. Jak dała już z tym spokój to truła, że chce ciepłego loda, więc poszliśmy do sklepu. Podrodze oczywiście wstapiła do sklepu z zabawkami, gdzie popłakała się bo chciała gitarę, kasę fiskalną, potem stwierdziła, że muszę coś jej kupić. Nic nie kupiłam więc z rykiem wyszła . Jak doszłyśmy do drogerii to się uspokoiła, tam wypatrzyła papier toaletowy HK (nie miałam pojęcia, że taki robią). Kupiłam jej ten papier - 4 rolki za 8zł.


Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Dorbarku ciesze sie i trzymam kciuki za wytrwalosc H.! moj tata po ponad 20 latach palenia rzucil i od ponad roku nie pali

Czy to mozliwe zeby antybiotyk powodowal puchniecie? dzis ostatni dzien zastrzykow, d.. mam w siniakach i czulam, ze przytylam, boje sie ze to wlasnie efekt antybiotyku. Zastosowalam diete.. warzywka, owoce. Zobaczymy, czy odpuchne
dziękuję

możliwe. może ma coś ze sterydów.

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
czy polecacie szaliki z h&m ? nie rozciągną się jak te z drogerii po 8 zeta?

http://allegro.pl/hm-nowy-szalik-gol...899717925.html
ja nie mogę polecić bo ja szaliki kupuję na rynku




Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
O, a tutaj informacje z pierwszej reki a wasze dzieci nie denerwuja sie z tymi golfami? Mario zaraz piszczy jak mu zaloze cos takiego
Alicja lubi golfy, chociaż czasami upiera się na szalik. Moim zdaniem jednak golfiki są wygodniejsze niż szaliki

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Dla mnie h&m owe szaliki są ok, bez szału mi odpowiadają za tą cenę. Czapka za to jak już pisałam doprowadza mnie do szału wiecznie uszy na wierzchu
Na sanki będę mu ubierać na pewno czapkę wiązaną, ta z nausznikami jest ok do przedszkola bo sam da ją sobie radę ubrać.

ja kupuje tylko wiązane czapeczki bo nie lubię jak czapki z uszów zjeżdżają.

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość

Wiki karnie poszła spac bez bajki ale mnie wkurzyła, tak wywijała w wannie, wierzgała nogami , nie dała mi sie umyc, cała łazienka mokra, ale miała zabawe wyciągnęłam ją z wanny prawie nie umyta, no przeciez nie bedę sie z nia szarpac, wytarłam na szybko i niedelikatnie wiec był ryk. Do tego powiedziałam ze nie ma bajki za karę to jak zaczęła mnie przepraszac i obiecywac ale sie nie ugięłam, bajki nie było. Czasem w nia taki diabeł wstepuje a cały dzien było ok, tz przywiózł wielkie pudło klocków lego od znajomego, który chciał je wywalic. Dobrze ze sie zgadalismy, od razu kułam zelazo, kupilismy mu flaszke musiałąm je tylko umyc bo długo lezały gdzies w piwnicy, matko ile tego jest, ludziki, koniki, słonie, pełno kółek nie mówiąc o klockach, chyba z pare tysięcy Wiki pomagała mi myc, wycierac, potem sie super bawiła do samego wieczora. No a przy kąpaniu jej odbiło i efekt taki ze połozyła sie z płaczem. A było tak pięknie
Dla Alicji spanie bez bajki nie było by karą bo ona nadal nie wciagnęla się w oglądanie bajek. Za to bardzo lubi jak jej śpiewam chociaż fałszuję strasznie

Zazdroszczę tych klocków. Alicja była by w siódmym niebie

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
domek zarąbisty nawet małż pod wrażeniem wielkości
byle do 24 grudnia
taki duży?

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
no hej baby
dziś ostatni dzionek w pracy i mam weekend co prawda następne 2 dni będę łazić po lekarzach itp. dowiedziałam się, że w naszym laboratorium krew na morfologię pobierają dzieciom z żyły miałam nadzieję, że jednak z palca...czuję, że nic z tego nie będzie bo Maja nie da sobie wkłuć igły w łapkę skopie pigułę, a ja jej napewno nie utrzymam w ryzach
gdyby się jednak udało, to potem z wynikami pędzę na nast. dzień do lekarza - i taki to będzie urlop
Nie martw się. Majka sa radę na pewno. Moje dziecko wytzrymało to każde wytrzyma.

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Hej

No co tu dużo gadać, nasłuchałam się ochów i achów od pań, Matylda jest jedną z najmłodszych w grupie (w większości są tam 4-latki, a nawet takie które mają prawie 5) i babki mówiły, że w jej przypadku nie widać różnicy wiekowej bo tak świetnie sobie radzi z zadaniami dla starszaków. Poza tym występy oglądnęłam... moje dziecko w centrum wydarzeń, bez stresu występowało przed gronem rodziców Dla mnie to szok - bo ona raczej z tych wstydliwych. Dumna jestem jako matka no





gratulacje dla Matyldy

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
Cestia
moja to na pochwały nie ma co liczyć, ona mało co miała okazję w przedszkolu robić, bo więcej jej nie ma jak jest... teraz będą mieć jasełka 12 grudnia, nie wiem czy młoda do nich dotrwa wiem, że role już rozplanowane - córka koleżanki z pracy ma być aniołkiem nr 2
Maja w poniedziałek idzie do przedszkola ciekawe, czy jakaś rola dla niej została...
Moja jest, ale niestety w jej przedszkolu to mało co jest organizowane.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:58   #2830
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Dorbar karą było nie czytanie bajeczki Wiki uwielbia i strasznie ja to zabolało, juz chciałam odpuscic bo tak mnie prosiła ale wytrzymałam. Konsekwencja musi byc

przespałam cały dzien, kolejny, dziecko do przedszkola zaprowadziłam i do łóżka. Szkoda mi tego czasu zmarnowanego ale normalnie nie moge dojsć do siebie. Spałam od 24.30 z przerwa na przedszkole i do 12.30. Teraz sie muszę gonic
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:27   #2831
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

jeloł

zmułę mam

Takuśna jakbym miała możliwość, również bym przespała cały dzien, ale nie jest to mozliwe, spie raptem po 6-7h i to mi musi wystarczyc. A od dwoch dni chodze jakby mnie walnięto obuchem w łebuś

Byle do 16.30....
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 12:38   #2832
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

A ja jestem tak wk... że po ścianach fruwam... moje dziecko było dziś tak niedobre na placu zabaw, skończyło się że wydarłam ją stamtąd z histerią. Weszła w jakiś okres w którym sama pokazuje, zabawki, rzeczy innym którzy z reguły nie są zainteresowani jej zdobyczami a jak ktoś jest zainteresowany i chce daną rzecz to ją ściga a ona ucieka wielce zadowolona. Dziś taki chłopczyk nie chciał patyka, Ola go wyrzuciła, a gdy on go jednak podniósł wyrywała mu go, potem wyrywała dziewczynce 1,5 roku, specjalnie zajmuje zabawki na które dane dziecko się wybiera, bo ona szybciej dobiegnie. Wstydu się dziś najadłam za wszystkie czasy i nie zamierzam wychodzić z domu póki co, ani myślę.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:48   #2833
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Taka Sobie ciekawe czy jak bym powiedziała Alicji, ze jej nie pośpiewam to czy by była niezadowolona . Dzieciaki do różnych rzeczy przyzwyczajone, moje do śpiewania.

Kasiulko no niestety czasami musimy się najeść wstydu za te nasze pociechy.
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:06   #2834
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Hej

Jaki dziś u nas badziewny dzień /zimno szaro buro i mglisto bleeee



Cestia dla Matyldy oby tak dalej /masz prawo być dumna jak paw


Kasiulka nie przejmuj się tak to tylko dzieci



Mała też tak myslałam że niestety będzie z żyły, ale wolałam cie nie dołować
Bardziej wiarygodne badania są z żyły,kiedyś częściej pobierali z palca, teraz to już mało gdzie
Uprzeć na początku, że na pewno bedzie się szarpać, że jej ciężko pobrać // wtedy sie dobrze zastanowią zanim sie wkują
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 15:35   #2835
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

młyn mam tu dziś, uhhh

Mała, sklerozo, nie kupiłam HK tylko dom dla lalki na szafie czekać będzie przez miesiąc. ale naprawdę spory jest

moja Iga 16 grudnia znowu do teatru jedzie tzn. mam nadzieję,że nie trafi na przeziębienie TFU TFU.

edit. w piątek po południu moi rodzice przyjeżdżają, strasznie się cieszę
a bilety przez net kupiłam na sobotę na 15stą

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2011-11-23 o 15:36
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:10   #2836
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Jowiszku, fajnie znów odpoczniesz i sie nagadasz przy lampce wina
no i super że udało ci się te bilety kupić



A mi Krystian zaczął w nocy dość mocno kaszleć rano mu zrobiłam inhalacje /widziałam od razu poprawę to posłałam do przedszkola
Na szczęście mówił że prawie wcale nie kaszlał /
Mam nadzieję że mi Karola nie zarazi.
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:38   #2837
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
strasznie się cieszę
hejka

no Jowiszku błagam,
pisałam kiedyś, że mam wstręt do tego typu określeń
choć wg Bralczyka, określenie to jako podsycenie emocji jest ok

ale miałam dziś jazdę, chyba jak Kasiulkowa
Miki wstał z drzemki w przedszkolu za późno , w dodatku lewymi nogami, pani pomagała mu się pozbierać, jeszcze zmoczył piżamę , a potem ryk, płacz,bo on nie chce iść do domku, ja cała spocona, bo dziś wizyta u stomatologa i trzeba było się streszczać, siedziałam w tym przedszkolu chyba z pół godziny, wszyscy się patrzą , o co chodzi, jakaś babcia chciała go pocieszyć czekoladką , Miki nie chciał, nic do niego nie docierało , zero kontaktu
w końcu jednak się opamiętał
szybko do dentysty biegł w podskokach, a tam blokada, pani go zaprasza na fotel, żeby mu wszystko pokazać, jak co działa, no i żeby jej pokazał zęby to obejrzy czy są białe, nic stał jak mumia, dopiero na moich kolanach jakoś się ciut odblokował, otworzył paszczę, a tam aż 3 perełki zaatakowane przez próchnicę, przemiła pani wyjaśniła, że następnym razem, włączy sprzęt będzie tak bzyczał , żeby przegonić robaczki z ząbka i potem zakleić plasteliną na koniec, ja znowu spocona jak mysz, już na myśl tego borowania
Miki na pytanie, czy przyjdzie jeszcze i siądzie na fotel, powiedział , że tak
mam nadzieję, bo martwi mnie druzgoczący stan jego uzębienia w tym wieku
dziwna sprawa czemu tak próchnica szaleje w paszczy Mikiego, nie był butelkowany, słodyczy nie wyjada, przekąsek też nie, do picia woda, może niedoczyszczone są te zęby, albo pasta mało aktywna, on przyzwyczaił się do owocowych smaków, elmexa nie uznaje
wiadomo, że to mleczaki, ale chciałabym , żeby służyły mu w dobrym stanie do końca
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2011-11-23 o 18:41
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:19   #2838
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

no, do kompletu zalansowałam sobie odpowiedni kolor na pazurkach - mleczna czekolada, mniam

Jowiszku - no tak, skleroza faktycznie, Ty domek dla barbie kupiłaś

Anka no napewno nie spodziewałabym się, że Miki może mieć takie kłopoty z ząbkami przecież on taki niesłodyczowy, tylko konkrety...to prędzej moja Majka, chociaż ostatnio muszę powiedzieć, że baaardzo mało się domaga słodkiego. no ale na moją zgubę ostatnio tylko kubusie chce pić...dużego półlitrowego wychleje na dzień kosmos, nie wiem czy jakiś witamin jej brakuje
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:36   #2839
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Mój Karol też mocno słodyczowy
dzień w dzień mam meksyk z nim, ciągle tylko chodzi i marudzi że mam mu dać coś do zjedzenie ( oczywiście chodzi o jakieś słodycze )
Jak mu mówię dam ci chlebka, albo mleko z płatkami,to nie on nie chce tego jeść on nie jest głodny, on chce coś do zjedzenia.
Jak nie dam to jest mega histeria //a tylko się odwrócę to się wspina w poszukiwaniu słodyczy.

dziś z rana się mi dorwał do czekolady //zanim się spostrzegłam to wrąbał 1/3 tabliczki
Mówię że nie będzie umiał robić kupki jak będzie tyle czekolady jadł - to mi mówi ale ja umiem robić kupkę
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 19:36   #2840
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Kasiulko mnie tez czasami wsciek ogarnia na takie zachowanie.. mam nadzieje, ze jej szybko minie

Jutro urodziny tesciowej: ciasto marchewkowe nie wyroslo.. zonk

Zobaczcie jakie fajne:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...urce=showbests
zawsze o takich marzylam szkoda ze nie mam coreczki
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:44   #2841
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Marti
nie potrzeba mieć córeczki, żeby kuchnią zarządzać
Miki już od dwóch lat ma zapędy kucharskie, non stop cos gotuje i prosi "skosztujcie"
tyle , że kuchni nie posiada, bo myslałam ,że to zbędny gadżet na chwilę
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:44   #2842
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Marti, nie wyrosło bo to dla teściowej

a ja napisałam smska do kumpeli bo chciałam się spotkać z nią i dzieciakami, a tu zonk...jej Ola chora, a tż złamał nogę coś czułam bo za dlugo się nie odzywała...no nic, przyjdzie sama na kawę. obym tylko szybko uporala się z laboratorium i lekarzem
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:52   #2843
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

jest takie ciasto
"uśmiech teściowej" pewnie by wyszło
bardzo mi smakuje
to to z budyniem i poszatkowanymi jabłkami
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:01   #2844
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

wybacz Aniu będę się pilnować

paczkonosz doniósł resztę prezentów na wieczór. obejrzałam gdy Iga była w wannie i znów jestem zadowolona mam już wszystko.

nie wiem tylko co z prezentami dla rodziny, z mamą muszę pogadać. nawet nie wiecie jak mi się nie chce jechać taki kawał na tak krótkie święta. wyjazd byłby w sobotę rano i powrót w pon. do tego mój małż ma awersję do jazdy po ciemku.. dlatego nawet jeszcze wyjątkowo w tym roku ani jednego prezentu nie kupiłam
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:05   #2845
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...urce=showbests
zawsze o takich marzylam szkoda ze nie mam coreczki
fajna Ale Marti w czym problem, dla chłopaka to świetna zabawka przecież. Coś kojarzę, że Miki Anki lubi się bawić w kucharzenie. Fajnie, w końcu gotowanie nie jest zarezerwowane tylko dla kobiet

Ja mam dziś też mega nerwowy dzień. Trafiła mi się jakaś dziwna klientka - kupiła komplet zimowy już spory czas temu, ale wczoraj napisała, że czapka jej nie pasuje, bo na zdjęciu jeden z pasków na czapce jest szerszy, a w rzeczywistości, na czapce jest nieco węższy. Odpisałam jej żeby odesłała komplet z paragonem i myślałam że będę miała sprawę z głowy (zwróciłabym kasę). No i dzisiaj się okazało, że paragonu nie ma bo wyrzuciła, a z czapki zerwała metki i całość wyprała. Teraz żąda wymiany czapki na nową, normalnie nie mam siły do takich ludzi. Ciekawe czy do sklepu też by poszła z wypranym ciuchem, bez metek i powiedziała, że chce zwrócić, bo jej kolor nie pasuje. Ehh, brak słów.

A z fajniejszych rzeczy, to chciałam napisać, że pieluszki Baby Born idealnie pasują dla Baby Alive (nawet chyba lepiej leżą niż te oryginalne). Kupiłam dziś w Carrefourze.

Anka, faktycznie trochę szybko zęby Mikiego zaatakowała próchnica. Z drugiej strony, nie wiem jak tam uzębienie Pauliny, planuję się z nią wybrać do dentystki. Ale to pewnie w grudniu dopiero, jak moi rodzice wrócą. A podobno już się dentystka o nią pytała Mamy taką zaprzyjaźnioną, miłą panią stomatolog i na pewno do niej się wybierzemy.
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:13   #2846
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

no tak, tacy klienci to zmora - ja nie wiem co ci ludzie sobie myślą? trzeba mieć tupet żeby takie akcje odstawiać

u mnie aukcje ciuszkowe poszły w miarę ok, sprzedałam 3/4, ale co z tego jak nikt kasy nie wpłaca sorki, jedna wpłata była i paczkę posłałam (chociaż wolałam hurtowo załatwić, ale gość porządny i wpłacił od razu to nie chciałam być świnia ) nie wiem, może myślą że prezenty gwiazdkowe im zrobię??? ja sama wpłacam od razu i piszę do sprzedawcy, co i jak więc wkurza mnie, jak ktoś kupi i...cisza...ani meila ani pocałuj mnie w
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:28   #2847
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

muszę pomyśleć
co by tu sprzedać
poprzednie aukcje, dość szybko przez kupujących opłacone, więc nieźle

aaaa Miki na odwyku przed poniedziałkowymi testami u alergologa, koszmarnie wygląda biedak, tak mi go szkoda, wszędzie placki, zmiany na skórze i swędzonka
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:31   #2848
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

no wlasnie dla tesciowej nigdy jeszcze nie wyszlo. Dla tescia owszem - mniamusne ciasto kokosowe pieknie wyroslo biedna, ale swieczke wstawie i zaspiewam jej jutro sto lat, moze jakos ladnie przyozdobie, zeby sie cieszyla

hehehe no tak, nie trzeba miec dziewczynki, Mario rowniez w Ikei bawi sie przy kuchni, tyle ze obawiams ie jak Anka, ze to tylko na krotki okres czasu. Mam zagracone mieszkanie, okazalo sie,z e wszystkie duze samochody w ogole mlodego nie interesuja, zaczelismy kupowac mu zabawki kreatywne - puzle, ukladanki, klocki, i tutaj strzal w dziesiatke.

Anka mam nadzieje, ze to bedzie pierwsze i ostatnie borowanie na jakis czas. Moze dentystka zalakuje zabki, chyba to troche ochroni je przed prochnica. Ja myje Mario zabki elmexem, od poczatku go stosuje i juz sie przyzwyczail, tyle ze najpierw jemu daje poszorowac, a pozniej sama poprawiam, zeby miec pewnosc, ze sa dobrze umyte

Edytowane przez marticia
Czas edycji: 2011-11-23 o 20:35
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:07   #2849
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ale lakuje się ząbki całkiem zdrowe /nie leczone //
z tego co pamiętam


marti wybacz ale uśmiałam się z twojego nieudanego ciasta dla teściowej
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:19   #2850
dorbar
Wtajemniczenie
 
Avatar dorbar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Leśny Zakątek
Wiadomości: 2 852
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Witajcie

Anka szkoda, że Miki ma już próchnicę aż w trzech zabkach. Ale będzie miał borowane i bedzie oki.
Moja do dnia disiejszego pije mleko z butelki i też miała już dziurkę. U denstysta ja się bardziej denerwowałam niż ona. Ma różową plombę
__________________
Aniołeczek
dorbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.