MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marce - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 08:33   #181
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Black_Satin Pokaż wiadomość
Stopp badziewiom, tylko dobra muzyka & moc & predkosc!!!
A jak jakas niedolega zyciowa nam jakims saabem( za przeproszeniem) jazde toruje, to my ja zderzakiem i do przodu!!!

Satynka, piękności Avek Louboutin Black Satin
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:19   #182
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

wow, nie wiedziałam, że są tu jakieś fanki mercedesów

Cytat:
Napisane przez jovikzu Pokaż wiadomość
Pieknosci ...

przyznam się że nie wszystkie modele są idealne, ale prawda jest taka że jak do tej pory nie spotkałam auta które by tak dokładnie i elegancko było wykonane w środku.... uważam że nawet sportowe Porsche jest daleko w tyle za Mercedesem... nie mówiąc o dużo starszych modelach, które teraz mają ponad 15 lat... mieliśmy takie 3 - 190E i 300E i większość obecnych samochodów produkowanych masowo jest duzo gorzej wykonana, bo wszędzie plastik, który zresztą po kilku- kilkunastu miesiącach trzeszczy - (nowiutki Golf po 2 miesiącach - wypadło lusterko i trzeszczało cos na desce rozdzielczej...) czegoś takiego nie spotkałam nawet w moim Mercedesie z 1985 roku...
Oczywiście to moje zdanie pozdrawwiam wszystkie Merco-manki
podzielam
przybij pione, też mam starego merca,
kocham to autko (a raczej wielką krowę 200d) za ogromną wygodę, za to, że zawsze dojedzie do celu, za piękny wygląd.. mimo tylu lat wciąż zachwyca mnie sylwetką
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:19   #183
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Evunia, jak Ty dobrze wiesz, o co w zyciu tak w istocie chodzi...
Apropos jeszcze waszej poprzedniej wymiany mysli na temat AC w Mercedesie: ja stalam sie wlasnie ofiara (zeby nie powiedziec oferma!) klimatyzacji w moim aucie - bylam pare godzin w drodze i nie zauwazylam, ze wieje na mnie dosc bezposrednio z wylotu prawego, obok kierownicy, strumien schlodzonego powietrza. Na zewnatrz bylo ok.26 stopni a ja automat mialam na 23 ustawiony. W efekcie koncowym tak mnie "schlodzilo", ze teraz juz od kilku dni wlasnie lecze moje zawiane ramie: bol dosc ostry i niemoznosc swobodnego poruszania, promieniuje az w dol plecow i na obojczyk. Z racji mojego "manualnego" zawodu nie moge wcale pracowac; kurowac i oszczedzac sie wiec wlasnie musze. Tak wiec to tyle na temat skutecznosci chlodzenia AC Mercedesa: chlodzi, i to jak!
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 07:59   #184
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

16 Września 1889 roku.... czyli już 121 lat temu przyszła na świat w Wiedniu Mercédes Jellinek

Jej imieniem Emil Jellinek nazwał w 1901 roku pierwszy samochód Mercedes 35hp, skonstrowany dla niego przez Wilhelma Maybacha i Paula Daimlera
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2010-09-16 o 08:12
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 22:02   #185
Szan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Witam,

Panuje taki pogląd, że samochody dzielą się na dwie kategorie: na Niemieckie i Resztę..... niektórzy uśliślają nawet, że podział jest na: Mercedesy i Inne...





Mercedesy i inne? .. Szczerze mówiąc, pierwsze słysze .. Może tak się mówi wśród "maniakalnych" posiadaczy merców - bez urazy dla tych, którzy mają Mercedesa .
Ogolnie podobają mi się co niektóre modele, nie pogardziłabym takim Mercedesem SLK ;D
__________________
Byle do lata..
Szan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 08:49   #186
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Szen, w pierwszej mojej wypowiedzi najważniejsze jest to zdanie:
Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość

Jakby to nie dzielił i tak będą miłośnicy aut Francuskich, Włoskich, Japońskich czy też Angielskich równie zadowoleni lub niezadowoleni jak Ci w tych Niemieckich.

Poglądy w stylu "każda sójka własny ogon chwali" zdarzają się wśród posiadaczy każdej marki samochodów, nie tylko Mercedesów i nie tylko aut Niemieckich.

Są zwolennicy aut Francuskich, Włoskich, Japońskich, Amerykańskich a nawet Indyjskich i każdy ma swoje racje.

Wątek jest dla posiadaczy i zainteresowanych marką Mercedes i ogólnie samochodami nie tylko Niemieckimi.


Satynka, ta lekka różnica w sile AC jest zauważalna dopiero gdy w cieniu temperatura przekroczy 48 stopni autko wtedy jest nagrzane tak, że jedna babka w pobliskim Bahrainie upiekła ciasteczka na desce rozdzielczej swojej Toyoty i umieściła zdjęcia

Temperatura 95F to zaledwie 35 stopni Celsjusza a w samochodzie jest wtedy 180F czyli 82C.

Ja zrobiłam kiedyś zdjęcie, gdy temperatura powietrza na zewnątrz w cieniu była 51 stopni ile było w samochodzie, nie wiem

Car-Baked Chocolate Chip Cookies, step by step

__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2010-09-29 o 08:55
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:33   #187
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Why you should never confuse GreenEfficiency with BlueEfficiency, you will see in the following ad!

__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 18:34   #188
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Super spot! Jaki arogant! Mercedes jest bardzo kobiecy...
Ja kocham hmmm... teraz to juz "stare" CLS, ale ten nowy jest naprawde przepiekny... Juz wiem nareszcie na co mam zbierac pieniadze, jupppi!
Aha, P.S.: dzis mnie na autostradzie sfotografowalo..., a no bo dluzszy czas mi jakis rzech (S60) przed nosem sie wlokl, wiec musialam sie go pozbyc, no i mnie sfleszowalo, ale gadzina sam sie wystraszyl i zostal juz potem daleko z tyyyyylu.
__________________


Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2010-10-21 o 18:38
Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 07:52   #189
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Mercedes CLS rusza do akcji.... od orientalnego Ammanu, poprzez piękny, słoneczny Beirut, deszczowy Berlin, hałaśliwe Cairo, tajemniczy Islamabad, kolorowy Istanbul, roztańczone New Dehli, dystyngowany New York, luksusowy Paris aż do Najpiękniejszej Stolicy Świata Rome....
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:40   #190
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Ale ladne!!! Ja wsiadam w Paryzu w takim razie..., tylko dlaczego tam obecnie torre pendente stoi?
Ale Eva, cos mnie sie wydaje, ze Ty juz daaawno w Rzymie nie bylas?..."najpiekniejsza stolica swiata"? hmmmm.... Tempi passati, niestety...
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 17:52   #191
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Rzym był, jest i będzie Najpiękniejszą Stolicą Świata, bez względu na to jak bardzo Europa jest zaśmiecona, pewnego dnia posprzątamy i odnowimy piękne zabytki
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 18:38   #192
kittie07
Raczkowanie
 
Avatar kittie07
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 53
GG do kittie07
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Witam, ożywiam wątek
Jestem posiadaczką srebrnej C klasy 220 CDI kombi z 2003r, autko mamy z mężem już prawie 2 lata aczkolwiek większość km robię ja.
Poprzednim autkiem była też srebrna gwiazda ale w mniejszej wersji : A klasy z 99r.
Autko teraźniejsze jest niestety wystawione na sprzedaż ale w opcji mamy teraz B klasę ( chociaż nie wyjmują się tam siedzenia przez co na pewno będzie mniej ładowna niż A klasa) lub A klasa w nowszej wersji niż poprzednia. Szukaliśmy z mężem różnych aut ale po Mercedesie ciężko jest się przerzucić na coś innego, no chyba że jest to np Lexus
Potwierdza się tu teza że auta dzielą się na Mercedesy i inne hehe
kittie07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 07:33   #193
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Sama zastanawiałam się nad B klasą, moja mama ma , autko jest naprawdę fajne i bagażnik ma naprawdę pojemny jak na tak male autko.
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:52   #194
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Szczęśliwego

!!! Nowego Roku!!!

Tak pięknego jak klasyczny SL-class, dajacego satysfakcję jak
E-class Station Wagon, pełnego wrażeń jakie daje G-class i niezawodnego pod każdym względem jak Mercedes-Benz!!!


__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2010-12-31 o 13:53
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 09:53   #195
Piankak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 52
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

ten stary GL jest przepiękny, ładniejszy od tego nowego, u mnie w miescie taki jeden jezdzi... przepiekny. Ten stary mercedes co jest na tym filmiku to SL ? bo nie pamietam, to widzialam ostatnio takie cudno , na allegro za 44 tys, piekny zadbany, prawdziwy zabytek

marzy mi sie GLK jest przesliczne albo cayenne turbo

niedlugo teściu kupuje S500, ale to dopiero na wiosne... taka krowa z tego auta troche więc wątpie, ze będę tym jeździć, myslalam zeby przejąć lexusa gs300, jest duzy ale mniejszy od eSy i rowniez przyjemnie sie tym jezdzi i dzwiek tez jest super

Jakiś czas temu z TŻ oglądaliśmy C klase c300 231KM

niby jest duża, ale w środku jest idealna i super sie siedzi, TŻ powiedział, że mi pasuje, gdyby nie to, że trzeba wpakować w nią jeszcze 10 tys to byśmy kupili, a jak oglądaliśmy ją to kosztowała 127tys, teraz 114tys. bardzo zapadla mi w pamiec, nie wiem czemu... jest przesliczna.

Również super jest E klasa coupe, moich dwoch znajomych ma... jeden ma białą 350cdi, a drugiego siostra ma 200cgi i jak na 184km to chodziła calkiem fajnie i nie bylo widać, że ma taki mały silnik.

ehh mercedesy są fajne... TŻ powiedział, ze za rok do półtora dostane coś fajniejszego, na razie szukam sobie TTki, albo jakiejś C klaski

mam dwie na oku
TT
http://allegro.pl/audi-tt-s-tronic-2...396910107.html
C350
http://otomoto.pl/mercedes-c-350-bia...C16171770.html

Co myślicie? szkoda, ze TT nie jest biała( bo sie świetnie prezentuje perła)
ale za to C jest biała i obie z wyposazenia maja to co chce...

Edytowane przez Piankak
Czas edycji: 2011-01-05 o 10:48
Piankak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:44   #196
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Mercedesy jakoś nigdy do mnie nie przemawiały ale koleżanka zaczeła się nimi zachwycać i podsyłać mi kolejne cuda. I zapałałam miłością do wersji odpicowanych zwłaszcza Brabusa. Co oni robią z tymi autami to poezja
http://www.tuning.v10.pl/Mercedes,kl...yny,64374.html
Nie sądziłam że mogą byc tak agresywne!
http://www.moto.banzaj.pl/Mercedes-C...elu-32164.html
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:53   #197
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Ja mam Mercedesa A Klase i jestem z mojego malenstwa super dumna
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:12   #198
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
wow, nie wiedziałam, że są tu jakieś fanki mercedesów


podzielam
przybij pione, też mam starego merca,
kocham to autko (a raczej wielką krowę 200d) za ogromną wygodę, za to, że zawsze dojedzie do celu, za piękny wygląd.. mimo tylu lat wciąż zachwyca mnie sylwetką
My mieliśmy starego merca ma już nowego właściciela auto ma 27 lat .
BYła to S klasa 5 litrowa
Auto piękne , klasyczne , super wykonane , nie psujące się
Choć dla mnie za duże , jeździło się tym jak pontonem ( wolę sztywniejsze zawieszenie ) ale sentyment pozostanie .

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Ja mam Mercedesa A Klase i jestem z mojego malenstwa super dumna
Dla mnie to najmniej udany merc .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:02   #199
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

A dla mnie to super autko male ale pakowne, malo pali, nic sie nie psuje, i nie ma problemow ze znalezieniem miejsca parkingowego, w Berlinie to czasem graniczy z cudem
ale dla kazdego cos innego. za dwa lata planuje go sprzedac i kupic B klase mi takie autka bardzo odpowiadaja
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 20:44   #200
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
A dla mnie to super autko male ale pakowne, malo pali, nic sie nie psuje, i nie ma problemow ze znalezieniem miejsca parkingowego, w Berlinie to czasem graniczy z cudem
ale dla kazdego cos innego. za dwa lata planuje go sprzedac i kupic B klase mi takie autka bardzo odpowiadaja
Właśnie to małe kłóci mi się z mercem
To taki na siłę zrobiony model żeby wbić się pod klienta niższego segmentu . Mój mąż jak pracował w mercu to mówili że to merc dla biednych
Bo merc kojarzy się z wygoda , wielkimi autami , nie zawsze małym silnikiem . Choć mi od jakiegos czasu kojarzy się też z karawanem i taksówkami .
Wolę jednak stare mercedesy ,te nowe jakoś sa dla mnie na jedno kopyto i wszystkie podobne ( nie mówię tu o emelu czy modelach sportowych )
Ale jak wiadomo ile ludzi tyle gustów a o tym się nie dyskutuje
Moja sąsiadka ma B klase i jest zadowolona , jej mama za to A i kupa tam niedoróbek i nie praktycznych rzeczy które w B już poprawili - pierwsza to chociazby zapinanie pasa który jest tak daleko że cięzko to zrobic . takie przykłady można mnożyć . także z B na pewnie jeszcze bardziej będziesz zadowolona . No i B ma lepszy bagażnik.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:05   #201
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Przez kilka dni jeździłam A klasą bo koleżanka wyjechała i zostawiła mi kluczyki. Fakt jest to małe autko, wielu może się podobać, ma całkiem niezłą widoczność ale dla mnie jest za "twardy"
Również podobają mi się te stare ale ten http://www.tuning.v10.pl/Mercedes,Do...SLS,48722.html to po prostu majstersztyk!!
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:18   #202
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Jak ja mogłam ten wątek przegapić

Jeżdżę moim ukochanym klasykiem, Mercedesem W123, rocznik 77. Od kiedy pierwszy raz siadłam za kierownicą, inne już dla mnie nie istnieją

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Piankak Pokaż wiadomość
Ten stary mercedes co jest na tym filmiku to SL ? bo nie pamietam, to widzialam ostatnio takie cudno , na allegro za 44 tys, piekny zadbany, prawdziwy zabytek
To Pagoda, 280SL. Auto moich marzeń, chociaż beczce niczego nie brakuje.

44tys? Na allegro widziałam tylko dwa, przy czym ten kompletnie do zrobienia, łącznie z blacharką kosztował 99tys. o ile pamiętam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:16   #203
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Jak ja mogłam ten wątek przegapić

Jeżdżę moim ukochanym klasykiem, Mercedesem W123, rocznik 77. Od kiedy pierwszy raz siadłam za kierownicą, inne już dla mnie nie istnieją
A jaki silnik i ile pali, jeśli można spytać
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:33   #204
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
A jaki silnik i ile pali, jeśli można spytać
3-litrowy diesel, przy spokojnej jeździe pali około 9-10l. Trochę "żłopie"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:05   #205
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
3-litrowy diesel, przy spokojnej jeździe pali około 9-10l. Trochę "żłopie"
Nie jest najgorzej Podobne "litry"w porównaniu z 10-latkami
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:59   #206
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Nie jest najgorzej Podobne "litry"w porównaniu z 10-latkami
Wiem. W sumie stoi średnio w skali, są auta, które palą więcej, ale są też takie które palą mniej. Ale tego komfortu jazdy nie zamienię za nic, on po prostu płynie po drodze

Mój ojciec zawsze powtarzał, że Mercedes to jakby położyć się na kanapie, która cię wiezie, coś w tym jest
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 07:26   #207
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Najnowsze cudeńko najlepszej marki samochodowej ever, to będzie model 2012 ML63 AMG

Prezentacja tego modelu odbyła się na Los Angeles Auto Show w tym roku.

6,3 litrowy silnik V8 i mamy moc 525 hp do prędkości maksymalnej 250 km/h... nie rozpieszczają nas, mała ta prędkość niestety, no ale można to wybaczyć temu pięknemu autku w końcu nobody's perfect
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-2.jpg (43,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-3.jpg (36,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-1.jpg (39,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-6.jpg (43,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-5.jpg (35,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-7.jpg (31,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-8.jpg (54,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-9.jpg (64,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-10.jpg (66,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Mercedes-Benz-ML63-AMG-12.jpg (30,0 KB, 2 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:52   #208
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Też jestem fanką Mercedesa. Jak to mówią: Prawdziwa jazda jest tam gdzie gwiazda!
Fanki starych mercedesów zapraszam do mojego wątku o samochodach "Retro". Może właścicielki kultowych "beczek" wkleją fotki swoich dwutonowych maskotek, które ja również uwielbiam?
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:30   #209
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Też jestem fanką Mercedesa. Jak to mówią: Prawdziwa jazda jest tam gdzie gwiazda!
Fanki starych mercedesów zapraszam do mojego wątku o samochodach "Retro". Może właścicielki kultowych "beczek" wkleją fotki swoich dwutonowych maskotek, które ja również uwielbiam?
Oldtimery (zwłaszcza Mercedes W123) to mój konik Zgłoszę się jak znajdę chwilkę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:03   #210
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: MERCEDES - posiadają, kochają lub chcą posiadać i się coś dowiedzieć o tej marc

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Oldtimery (zwłaszcza Mercedes W123) to mój konik Zgłoszę się jak znajdę chwilkę
Już nie mogę się doczekać!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 12:48:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.