Nasze Codzienne Jadłospisy XV - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 17:59   #4351
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV


Ervisha, pozytywna wariatka dziękuję za odpowiedź
nie byłam pewna ale co trzy głowy to nie jedna!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:03   #4352
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
Ervisha, pozytywna wariatka dziękuję za odpowiedź
nie byłam pewna ale co trzy głowy to nie jedna!
Nie ma za co
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:20   #4353
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

dzisiejsze beztreningowe U
  • koktaj z banana i szpinaku z kapką mleka i 1/2 opakowania jogurtu naturalnego, 2 wafle ryżowe wieloziarniste z masłem orzechowym, mała miseczka twarogu z rodzynkami,suszoną żurawiną,2 daktylami i łyżką musli
  • tutaj z racji tego,że nie było mnie w domu a już byłam głodna kupiłam sobie suchą bułkę orkiszową i kefir 400ml
  • po powrocie do domu 2xinka z mlekiem z czego jedna z miodem-byłam mega przemarznięta i potrzebowałam szybko się rozgrzać - pomogło
  • (ok18:30) upróżona cukinia,gotowany brokuł i brukselka, 2 pulpety z mielonego mięsa indyczego, niecałe pół woreczka ryżu - brązowy wymieszany z czarnym/dzikim
  • z racji tego,że będę szła bardzo późno dzisiaj spać(ogarniam po remoncie pokój) to jeszcze coś wpadnie i będzie to albo jajecznica z mięskiem(szynka albo wędzona pierś z kurczaka) (jajek pewnie 2) albo wieśniak z orzechami lub jakimś warzywkiem. Jak uważacie, co będzie najlepsze?
i jak i jak i jak?
__________________

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2011-11-23 o 18:23
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:27   #4354
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Witam , chciałabym się zapytać o mój jadłospis na REDUKCJI , czy idę dobra droga jedząc m.in. tak :

I. Śniadanie :
* Twaróg + 1 ogórek konserwowy i 1 kiszony (lub tylko jeden z któryś)
* 4 plasterki szynki ogonówki lub zdarza sie polędwica sopocka
* kawa : rozpuszczalna + 4 słodziki + trochę mleka 3,2% (tylko takie mam ale dzisiaj zakupiłam 1,5% ) jeżeli pije u kogoś to sypana lub rozpuszczalna bez cukru .

lub

owsianka : 3 łyżki płatków owsianych ( na wodzie maczane ) + jogurt naturalny (2 wersje ):
- łyżeczka kakaa ( normalnego) + trochę jabłka
- wiśnie z kompotu + 2 słodziki
* do tego czasem tez jakaś wędlinka ( nie wiem czemu z rana mam ochotę na jakieś mięsko ;o )

II. Śniadanie :
Tu miałam dzisiaj bardzo mało czasu bo miałam egzamin próbny potem dosłownie biegnąc na praktyki 1 jabłko szybko zjadłam

ale zazwyczaj jest to na zajęciach serek wiejski + jabłko

Obiad : godziny rożne :

zazwyczaj kurczak gotowany albo cala ćwiartka albo udko lub nóżka + ogórek kiszony lub konserwowy

Dzisiaj : o 17 dopiero 2 udka z kurczaka ( chyba za dużo co ? bo czuje się obżarta )

Podwieczorek : twaróg lub jabłko .

I na sam koniec moje najgorsze przyzwyczajenie : ok 22 jabłko albo nawet dwa średniej wielkości nie mogę się od tego odzwyczaić...

DO tego wypijam wodę i czerwona herbatę , zdąża się tez mandarynka lub jakiś owoc wiadomo , herbata bez cukru na zajęciach

proszę o ocenę i poprawę ;D
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:35   #4355
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
Witam , chciałabym się zapytać o mój jadłospis na REDUKCJI , czy idę dobra droga jedząc m.in. tak :
mi się włosy jeżą na sam widok tego słodzika w Twojej diecie. słodzik z aspartamem to trucizna!!!
polecam syrop z agawy jako zamiennik. dużo słodszy niż miód i ma niewiele kalorii, a zdrowszy o niebo od słodzika!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:01   #4356
olkaa77
Raczkowanie
 
Avatar olkaa77
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 205
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Ervisha dzięki za zerknięcie Rozejrzę się kiedyś przy okazji za tym jogurtem w wersji nie light skoro taki jest.

Dziś nie wklejam jadłospisu - istna katastrofa Ale jutro będzie lepiej. Mam nadzieje

Edytowane przez olkaa77
Czas edycji: 2011-11-23 o 19:03
olkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:16   #4357
izumi_chan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Moje dzisiejsze Pee pod wiele wyjaśniającym tytułem "sprzątanie lodówki przed zakupami i zabiegany dzień poza domem":

ŚNIADANIE 08:20
Grahamka, naturalny serek homogenizowany (135g) z ogórkiem gruntowym, rzodkiewkami i ziołami; po: dwie mandarynki

II ŚNIADANIE 11:45
Bułka fińska ze słonecznikiem z dwoma plastrami żółtego sera i rzodkiewkami, sałata (bez wędliny, dlatego wrzuciłam dużo sera i warzyw)

OBIAD 15:15 (tu jakimś cudem udało mi się na chwilę wpaść do domu)
Kasza kuskus ze słodką papryką, karp w sosie greckim (170g)
DESER: pół paczki herbatników, kawa bez mleka (Zabawne: od rana czułam się po prostu pełna, zresztą później też, ale zaraz po zjedzeniu obiadu, który swoją drogą był pycha - nie wiedziałam, że lubię karpia!, poczułam się głodna i stąd ten deser wpadł. Ale może to jakaś anomalia spowodowana okresowymi tematami)

KOLACJA 18:15
Bułka z dynią z paprykarzem warzywnym, plastrem polędwicy i rzodkiewkami, sałata + kilka orzechów laskowych (ale dosłownie kilka, bo a) były w łupinkach, z czego część okazała się pusta b) nawet w łupinkach garść była mała, bo nigdy nie lubiłam orzechów laskowych, ale mama przysłała cały worek do akademika i trzeba coś z tym zrobić - przy okazji okazało się, że laskowe wcale nie są takie złe. Może wkrótce przekonam się też do włoskich? Chociaż nic nie wygra z ziemnymi.)

I teraz skończyłam miseczkę budyniu, chociaż wcale nie byłam głodna i nie miałam jakieś specjalnej ochoty, ale chciałam cokolwiek zjeść, bo kolacja była tak wcześnie przez zajęcia, no i chciałam podbić kalorie. Poza tym miałam nadzieję, że słodkie mnie rozbudzi, ale efektów póki co nie widzę. I właśnie mam pytanie - czym mogę podbijać, jak wieczorem stwierdzę, że zjadłam trochę za mało na P, jeśli nie jestem głodna? Coś lekkiego, łatwego w przygotowaniu? I soki w moim przypadku raczej nie przejdą, bo po prostu nie lubię. ;x

Coś jeszcze dzisiaj wrzucać? Bo nie wiem, czy nie będę przypadkiem się jeszcze trochę uczyć.

Proszę bardzo o komentarze. ;D
izumi_chan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 20:31   #4358
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Możecie ocenić ?
RRR
I owsianka z 4 łyżek płatków 2 rodzynek 2 otrębów+mleko
II 2 kromki chleba zwykłego z twarogiem
III jabłko
40 min biegu wyjątkowo było ciepło więc poszłam
IV obiaddrobina pomidorowej z makaronem +1 gofr domowej roboty z dżemem własnej roboty brzoskwiniowym
IV jajko +sałatka z ogórków
V 1 kromka chleba zwykłego z twarogiem
IV1h przed snem zjadłam z głodu 1 kromke białego chleba
i ?
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:45   #4359
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

asiulek skoro wieczorem byłaś głodna to znaczy, że Twój jadłospis był zły))
obiad bardzo mały, co to jest zupa i gofr?? nic, tutaj daj porządne białko, rybę, kurczak, kasze ryż itp, dodaj dobrą sałatkę, surówkę.
a tego gofra zostaw sobie na deser!
ogólnie za dużo chleba, węglowodanów.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę


Edytowane przez domciatko
Czas edycji: 2011-11-23 o 20:46
domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:02   #4360
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Mój na jutro. Napiszcie co mogę zmienić
R
1. 2 jajka na miękko, 2 kromki chleba pełnoziarnistego, kiwi
2. jogurt naturalny, jabłko
3. 3 łyżki kaszy gryczanej, mielony, sałata, pomidory koktajlowe, mizeria z jogurtem naturalnym, może kawałek gorzkiej czekolady
4. serek homogenizowany, garść orzechów
5. serek wiejski z ogórkiem


Dziewczyny co myślicie o sałatce z tuńczykiem(tuńczyk, ryż brązowy, jajko, cebulka, trochę majonezu), jeśli jest właściwa na redukcję to najlepiej kiedy ja zjeść?

Edytowane przez Lunka88
Czas edycji: 2011-11-23 o 21:06
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:09   #4361
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Głód złapał mnie może dlatego,że poszłam o północy spać?
Tak więc właśnei myśłam,że za dużo węglów no cóz będę starała się je elminwać dzięjki za ocenkę
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 21:14   #4362
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

asulek jak Cię złapie w nocy głód to wypij szklankę wody) a nie tam chleb) hehe
albo zjedz kolację później, tak około 9 jesli chodzisz o północy spać
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:15   #4363
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
Mój na jutro. Napiszcie co mogę zmienić
R
1. 2 jajka na miękko, 2 kromki chleba pełnoziarnistego, kiwi
2. jogurt naturalny, jabłko
3. 3 łyżki kaszy gryczanej, mielony, sałata, pomidory koktajlowe, mizeria z jogurtem naturalnym, może kawałek gorzkiej czekolady
4. serek homogenizowany, garść orzechów
5. serek wiejski z ogórkiem


Dziewczyny co myślicie o sałatce z tuńczykiem(tuńczyk, ryż brązowy, jajko, cebulka, trochę majonezu), jeśli jest właściwa na redukcję to najlepiej kiedy ja zjeść?
dwa śniadania - mało trochę, muszą Cie nasycić, dodac energii na caly dzień: do śI dodaj warzywa np calego pomidora, kawalek ogórka do śII garsc rodzynek albo kromke chleba z dodatkami odpowiednimi

w przypadku kiedy cwiczysz ja bym taka salatke z tunczykiem zjadla jako posilek potreningowy - cwicze rano wiec bylo by to u mnie na drugie sniadanie albo obiad. Myśle, że na wczesny podwieczorek tez przejdzie albo kolacja jesli wegle wieczorem nie przeszkadzaja Ci w chudnięciu.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:19   #4364
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
dwa śniadania - mało trochę, muszą Cie nasycić, dodac energii na caly dzień: do śI dodaj warzywa np calego pomidora, kawalek ogórka do śII garsc rodzynek albo kromke chleba z dodatkami odpowiednimi

w przypadku kiedy cwiczysz ja bym taka salatke z tunczykiem zjadla jako posilek potreningowy - cwicze rano wiec bylo by to u mnie na drugie sniadanie albo obiad. Myśle, że na wczesny podwieczorek tez przejdzie albo kolacja jesli wegle wieczorem nie przeszkadzaja Ci w chudnięciu.
Nie będzie wtedy za dużo kalorii? Ja teraz siedze w domu prawie cały czas i nic konkretnego nie robie. Czasami troche poćwicze
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:27   #4365
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Okej masz rację z tą wodą zawsze stram się dopychać jedzeniem a nie wodą.A co do podiweczorka i kolacji może być czy coś lepszego by się przydało?
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:32   #4366
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
Okej masz rację z tą wodą zawsze stram się dopychać jedzeniem a nie wodą.A co do podiweczorka i kolacji może być czy coś lepszego by się przydało?
z tego co zauważyłam to dziewczyny bardzo chwalą sobie białkowe kolację na redukcji. także chudy twaróg, kurczak, rybka, tuńczyk czy makrela, mogą być warzywa strączkowe, kiełki, orzechy itp.
pamiętaj jednak, że nie każdemu taka kolacja służy i niektórzy wolą jeść coś lżejszego niż twaróg.
ja należę do osób lubią jeść sałatki na kolację z jakimś dodatkiem.
ale musisz sama po sobie ocenić, po czym czujesz się lepiej, po czym ci się lepiej śpi.
ważne jest tylko aby zachować umiar ale i nie głodować.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:54   #4367
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
Nie będzie wtedy za dużo kalorii? Ja teraz siedze w domu prawie cały czas i nic konkretnego nie robie. Czasami troche poćwicze
Śniadanie to najważniejszy posilek w ciagu dnia, jak juz pisałam ma dac ci kopa na caly dzien wiec musi byc konkretne, jeśli boisz się kalorii to moze zjedz lzejszy obiad. Jeśli
Twoje jadłospisy są w porzadku tylko do sniadan cos bym dorzucila.
Sama po sobie zobacz czy chodzisz najedzona czy nie.
U mnie np super sprawdzaja się cieple sniadania, od poczatku redukcji jem owsianke, jestem juz jej fanka i niewyobrazam sobie zaczac inaczej dnia.
I tak jak Ty unikam węgli choć intensywnie ćwiczę
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:11   #4368
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

karola11 - okej, okej, tylko jaki jest sens w takim razie robienia trochę brzuszków(które w zasadzie nie są wcale dobrym ćwiczeniem na mięśnie brzucha, na pewno nie najlepszym), a potem aerobów? bo jeżeli chcesz utrzymać kondycję to nie widzę sensu w robieniu brzuszków, jeżeli zrobić mięśnie to nie widzę sensu w nie-robieniu porządnego treningu siłowego.. o to mi chodzi, że co to właściwie ma na celu ; ) a co do owoców - nie było ich tam zbyt wiele, pięć truskawek i ćwierć jabłka, poza tym były potreningowo ; ) ta grahamka też w zasadzie była ze 4 h przed snem ; )
jesli chodzi o posiłki okołotreningowe to niestety nie mam czasu przygotowywać sobie dwóch, różnych, jak już piekę pierś z kurczaka i gotuję ryż to tak że starcza na dwa razy
a co do treningu - robię teraz trening obwodowy na zmianę co drugi dzień z hiitem

R dzisiejsze(hasło na dziś brzmi CZOSNEK ) :
I. kawa z mlekiem, grahamka z tostera(bez tluszczu) z pomidorem, czosnkiem i tuńczykiem <tutaj sie przyznam, tuńczyka było troche za malo ;d
II. dwa jajka sadzone, trochę sosu czosnkowego(na bazie jogurtu)
III. piers z kurczaka usmazona na lyzeczce oliwy z czosnkiem, do tego pieczarki i trochę odtłuszczonego żółtego sera(niewiele, a że niezbyt mi smakowało to w zasadzie bardzo niewiele) ryz brazowy tak jak wczoraj(ugotowany na mleku), z truskawkami,
HIIT
IV. znów ryż, trochę piersi z kurczaka już bez sera, trochę tuńczyka, kalafior podgryziony
V. powtórka ze śniadania(jestem fanką tych grahamek, muszę się opamiętać .. a tak powaznie to 2 na dzien to jeszcze nie tragedia ale postaram się ograniczać do jednej)
VI. zaraz przed snem będzie troche bialego serka

Edytowane przez riddle92
Czas edycji: 2011-11-23 o 22:18
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 23:23   #4369
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez riddle92 Pokaż wiadomość
karola11 - okej, okej, tylko jaki jest sens w takim razie robienia trochę brzuszków(które w zasadzie nie są wcale dobrym ćwiczeniem na mięśnie brzucha, na pewno nie najlepszym), a potem aerobów? bo jeżeli chcesz utrzymać kondycję to nie widzę sensu w robieniu brzuszków, jeżeli zrobić mięśnie to nie widzę sensu w nie-robieniu porządnego treningu siłowego.. o to mi chodzi, że co to właściwie ma na celu ; ) a co do owoców - nie było ich tam zbyt wiele, pięć truskawek i ćwierć jabłka, poza tym były potreningowo ; ) ta grahamka też w zasadzie była ze 4 h przed snem ; )
jesli chodzi o posiłki okołotreningowe to niestety nie mam czasu przygotowywać sobie dwóch, różnych, jak już piekę pierś z kurczaka i gotuję ryż to tak że starcza na dwa razy
a co do treningu - robię teraz trening obwodowy na zmianę co drugi dzień z hiitem

R dzisiejsze(hasło na dziś brzmi CZOSNEK ) :
I. kawa z mlekiem, grahamka z tostera(bez tluszczu) z pomidorem, czosnkiem i tuńczykiem <tutaj sie przyznam, tuńczyka było troche za malo ;dto ja wiesz,ze za malo to ok,daj na drugi raz wiecej
II. dwa jajka sadzone, trochę sosu czosnkowego(na bazie jogurtu)brakuje mi warzywa/owocu
III. piers z kurczaka usmazona na lyzeczce oliwy z czosnkiem, do tego pieczarki i trochę odtłuszczonego żółtego sera(niewiele, a że niezbyt mi smakowało to w zasadzie bardzo niewiele) ryz brazowy tak jak wczoraj(ugotowany na mleku), z truskawkami, dla mnie taki troche misz-masz,jezeli ta druga czesc obiadu nie utrudnia Ci redukcji to ok
HIIT
IV. znów ryż, trochę piersi z kurczaka już bez sera, trochę tuńczyka, kalafior podgryzionyznowu misz - masz,zdecyduj sie,albo porzadny kawal kurczaka albo tunczyk
V. powtórka ze śniadania(jestem fanką tych grahamek, muszę się opamiętać .. a tak powaznie to 2 na dzien to jeszcze nie tragedia ale postaram się ograniczać do jednej)ok, grahamki sa zdrowe,ale serio nie polecam ich na R tak pozno
VI. zaraz przed snem będzie troche bialego serkaok
j.w.
Sens w robieniu brzuszków jest taki,że są tego efekty,co możesz zobaczyć w moim linku w podpisie. Tak,chcę utrzymać kondycję oraz uzyskane efekty,co za tym idzie - ćwiczę brzuszki (konkretnie abs) a potem tak jak np. wczoraj - biegam. Wiesz,że nie każdemu służą ćwiczenia siłowe?Dlaczego?Bo dla niektórych siłowe są powodem,od którego rozrastają się mięśnie - znam swoje ciało i wiem,że od takich ćwiczeń w moim przypadku tak jest, więc dobrałam ćwiczenia sprzyjające mojemu ciału.

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
dzisiejsze beztreningowe U
  • koktaj z banana i szpinaku z kapką mleka i 1/2 opakowania jogurtu naturalnego, 2 wafle ryżowe wieloziarniste z masłem orzechowym, mała miseczka twarogu z rodzynkami,suszoną żurawiną,2 daktylami i łyżką musli
  • tutaj z racji tego,że nie było mnie w domu a już byłam głodna kupiłam sobie suchą bułkę orkiszową i kefir 400ml
  • po powrocie do domu 2xinka z mlekiem z czego jedna z miodem-byłam mega przemarznięta i potrzebowałam szybko się rozgrzać - pomogło
  • (ok18:30) upróżona cukinia,gotowany brokuł i brukselka,cieciorka, 2 pulpety z mielonego mięsa indyczego, niecałe pół woreczka ryżu - brązowy wymieszany z czarnym/dzikim
  • z racji tego,że będę szła bardzo późno dzisiaj spać(ogarniam po remoncie pokój) edit: wpadły 3 cienkie plastry wędzonej piersi z kurczaka i wieśniak z cynamonem (na ok godzinę przed snem)
i jak i jak i jak?
podbijam
__________________

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2011-11-23 o 23:48
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 08:40   #4370
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Witam, bardzo proszę o ocenę mojego wychodzenia z redukcji

I: owsianka- 4 łyżki płatków, 2 otrębów, 20g fitnessów czekoladowych (wiem), 100g serka wiejskiego, trochę granatu.

II:2 średnie kromki razowca - jedna z twarogiem, filetem z indyka i warzywami, druga z twarogiem i łyżeczką niskosłodzonego dżemu.

III: 40g makaronu razowego, ok 150g kurczaka, 200g warzyw chińskich- wszystko uduszone na teflonie.

IV: ok 30g mieszanki orzechów

V: chyba sałatka z jajkiem, tuńczykiem, sałatą lodową, pomidorem itp.

Posiłki nr 3 i 4 jem w pracy, mam tylko jedną przerwę akurat na obiad, a orzechy w miarę dyskretnie chrupię przy biurku dlatego w tym posiłku nie ma białka. Do picia oczywiście woda, zielona herbata i 3 słabe kawy z mlekiem.
Ujdzie?
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 09:29   #4371
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o ocenę mojego wychodzenia z redukcji

I: owsianka- 4 łyżki płatków, 2 otrębów, 20g fitnessów czekoladowych (wiem), 100g serka wiejskiego, trochę granatu.

II:2 średnie kromki razowca - jedna z twarogiem, filetem z indyka i warzywami, druga z twarogiem i łyżeczką niskosłodzonego dżemu.

III: 40g makaronu razowego, ok 150g kurczaka, 200g warzyw chińskich- wszystko uduszone na teflonie.

IV: ok 30g mieszanki orzechów

V: chyba sałatka z jajkiem, tuńczykiem, sałatą lodową, pomidorem itp.

Posiłki nr 3 i 4 jem w pracy, mam tylko jedną przerwę akurat na obiad, a orzechy w miarę dyskretnie chrupię przy biurku dlatego w tym posiłku nie ma białka. Do picia oczywiście woda, zielona herbata i 3 słabe kawy z mlekiem.
Ujdzie?
Moim zdaniem to R, a nie U, ale biorąc pod uwagę, że powoli wychodzisz z R, to może być. Nie wiem jak jadłaś na R. Lepiej powoli zwiększać niż raz dwa wrócić do dawnej wagi Następnym razem dorzuć do tego podwieczorku jakieś białko ( może uda się przemycić serek wiejski, czy homo- z tymi przechami idealnie!)
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 09:56   #4372
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez ulicasezamkowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to R, a nie U, ale biorąc pod uwagę, że powoli wychodzisz z R, to może być. Nie wiem jak jadłaś na R. Lepiej powoli zwiększać niż raz dwa wrócić do dawnej wagi Następnym razem dorzuć do tego podwieczorku jakieś białko ( może uda się przemycić serek wiejski, czy homo- z tymi przechami idealnie!)
Dziękuje za ocenę.
Dla mnie to raczej nie jest R, ale U pełną parą też nie. Tak jak napisałaś powoli wychodzę z R, na diecie jadłam mniej więcej 1200, posiłki wg tutejszych zasad. Przestałam chudnąć jakiś miesiąc temu (53/168), więc zaczęłam zwiększać o 100 kcal na tydzień, aktualnie jest ok 1400.
Jeśli chodzi o podwieczorek to naprawdę tylko orzechy wchodzą w grę, poza tym mam przecież białko w pozostałych posiłkach, więc chyba nie popełniam jakiegoś strasznego grzechu
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:22   #4373
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Dziękuje za ocenę.
Dla mnie to raczej nie jest R, ale U pełną parą też nie. Tak jak napisałaś powoli wychodzę z R, na diecie jadłam mniej więcej 1200, posiłki wg tutejszych zasad. Przestałam chudnąć jakiś miesiąc temu (53/168), więc zaczęłam zwiększać o 100 kcal na tydzień, aktualnie jest ok 1400.
Jeśli chodzi o podwieczorek to naprawdę tylko orzechy wchodzą w grę, poza tym mam przecież białko w pozostałych posiłkach, więc chyba nie popełniam jakiegoś strasznego grzechu
Oczywiście, że nie popełniłaś Po prostu ten IV posiłek to taka przekąska, ale rozumiem, jak wcześniej mówiłaś, pozostałe posiłki to w pełni rekompensują. Zapomniałam wcześniej dodać: bardzo fajnie, że nie zapominasz o NNKT

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez riddle92 Pokaż wiadomość
karola11 - okej, okej, tylko jaki jest sens w takim razie robienia trochę brzuszków(które w zasadzie nie są wcale dobrym ćwiczeniem na mięśnie brzucha, na pewno nie najlepszym), a potem aerobów? bo jeżeli chcesz utrzymać kondycję to nie widzę sensu w robieniu brzuszków, jeżeli zrobić mięśnie to nie widzę sensu w nie-robieniu porządnego treningu siłowego.. o to mi chodzi, że co to właściwie ma na celu ; ) a co do owoców - nie było ich tam zbyt wiele, pięć truskawek i ćwierć jabłka, poza tym były potreningowo ; ) ta grahamka też w zasadzie była ze 4 h przed snem ; )
jesli chodzi o posiłki okołotreningowe to niestety nie mam czasu przygotowywać sobie dwóch, różnych, jak już piekę pierś z kurczaka i gotuję ryż to tak że starcza na dwa razy
a co do treningu - robię teraz trening obwodowy na zmianę co drugi dzień z hiitem

R dzisiejsze(hasło na dziś brzmi CZOSNEK ) :
I. kawa z mlekiem, grahamka z tostera(bez tluszczu) z pomidorem, czosnkiem i tuńczykiem <tutaj sie przyznam, tuńczyka było troche za malo ;d
II. dwa jajka sadzone, trochę sosu czosnkowego(na bazie jogurtu)
III. piers z kurczaka usmazona na lyzeczce oliwy z czosnkiem, do tego pieczarki i trochę odtłuszczonego żółtego sera(niewiele, a że niezbyt mi smakowało to w zasadzie bardzo niewiele) ryz brazowy tak jak wczoraj(ugotowany na mleku), z truskawkami,
HIIT
IV. znów ryż, trochę piersi z kurczaka już bez sera, trochę tuńczyka, kalafior podgryziony
V. powtórka ze śniadania(jestem fanką tych grahamek, muszę się opamiętać .. a tak powaznie to 2 na dzien to jeszcze nie tragedia ale postaram się ograniczać do jednej)
VI. zaraz przed snem będzie troche bialego serka
Mnie się podoba Sama uwielbiam pieczywo z tostera! poza tym nie ma jakiegoś definitywnego zakazu jedzenia węgli na kolacje. Są dwie szkoły: jedna każe jeść węgle na kolacje 3-4h przed snem, a druga kolację czysto białkową-nawet 1h przed snem. Jednemu węgle szkodzą, a drugiemu nie. Ja nigdy dużo węgli nie jadłam, dlatego wiem, że mnie by zaszkodziły dwie bułki na redukcji, ale znam osoby, które jedzą ich sporo i ograniczając podczas diety przynajmniej o połwę/zamieniając na pełnoziarniste- chudły. To sprawa indywidualna Poza tym dieta nie może być zbyt restrykcyjna, bo potem ciężko z niej wyjść i szybko się nudzi. Najlepiej obciąć ok.300kcal z dziennego zapotrzebowania. U Ciebie widzę luz i to mi się podoba Oprócz tego ćwiczysz- tylko pogratulować
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:54   #4374
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Ulicasezamkowa, zaofftopuję trochę ale widzę, że schudłaś już 4kg a nie kojarzę żadnych Twoich jadłospisów z ostatniego czasu, chcesz mi zdradzić w jakim czasie i na jakiej diecie? Moje kg są bardzo uparte, chociaż się trzymam .

Nowhere, dziękuję za ocenę, koktajl białkowy traktuję jako posiłek, naprawdę można się nim najeść i lubię go - dużo białka, nie chodzę spać głodna ale nie ociężała jak zjem np. wędzoną rybę.

1śn
- owsianka - 4 łyżki owsianych, kubek mleka.
2śn - jajecznica na maśle z fasolką szparagową.
obiad - sałata, tuńczyk wsw, pomidor, ogórek, fasolka, oliwa, ocet balsamiczny
przed siłką - koktajl białkowy pół na pół mleko/woda
1 h siłowni
kolacja - eeee, nie mam pomysłu na potreningowy bo nie mam żadnych węgli złożonych w domu, makaronu ani nic, więc może po prostu... wieśniak z warzywami.

Edytowane przez pozytywna-wariatka
Czas edycji: 2011-11-24 o 11:56
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:52   #4375
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Redukcja na dzisiaj!
Śniadanie- 2 kromki razowca-jedna z wieśniakiem light,druga z pokrojonym jajkiem na twardo+plaster pomidora. kawa z mlekiem 1,5 procentowym
2 śniadanie-połowa jabłka,garsc mieszanki studenckiej
obiad-makaron pełnoziarnisty+sos z suszonych pomidorów
kolacja-pewnie jakas sałatka z tunczykiem i jajkiem, jak zwykle
julink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:20   #4376
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
Redukcja na dzisiaj!
Śniadanie- 2 kromki razowca-jedna z wieśniakiem light,druga z pokrojonym jajkiem na twardo+plaster pomidora. kawa z mlekiem 1,5 procentowym
2 śniadanie-połowa jabłka,garsc mieszanki studenckiej
obiad-makaron pełnoziarnisty+sos z suszonych pomidorów
kolacja-pewnie jakas sałatka z tunczykiem i jajkiem, jak zwykle
mi się ogólnie podoba, bo tak patrzę i myśle, że często jem podobnie.
jeśli porcje były duże i nie chodziłaś głodna to jadłospis na moje oko bardzo dobry)
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę


Edytowane przez macerata
Czas edycji: 2011-12-04 o 11:34
domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:08   #4377
AlekzFragile
Raczkowanie
 
Avatar AlekzFragile
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 108
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

U/P
I. jajecznica z dwóćh jaj na maśle z cebulką i pomidorem; dwie kromki chleba słonecznikowego z masłem ; zielona herbata
II. na mieście :drożdzówka z kruszkonką mandarynka
III.4 placki ziemniaczane z dżemem pożeczkowym homemade(strasznie słodki)
IV. na uczelni : dwie kromki chleba słonecznikowego z masłem, pekinką, wędliną drobiową i ogórkiem konserwowym; banan
V. płatki kukurydziane z suszonymi jabłkami, mlekiem; herbata z sokiem malinowym
jabłko

Gdzieś tam kawa i kilka herbat. Takie dziwne.
__________________
There is a whole world outside of LA.
I'm a terrible person ^^
AlekzFragile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:16   #4378
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

To prawda, od połowy października schudłam 4kg Idzie zdrowo, średnio 1kg na tydzień, chociaż nie powiem, że bez grzeszków. Tylko u mnie sprawa jest o wiele mniej skomplikowana. Po prostu w wyniku problemów zdrowotnych i walki z hormonami, w ciągu 3 miesięcy przytyłam 10kg. Była to w dużej mierze woda oraz fakt, że odżywiałam się wówczas głównie słodyczami. Wystarczyło, że wyeliminowałam z diety słodycze, zwiększyłam wysiłek fizyczny i zleciało. Niestety teraz już będzie szło dużo wolniej niestety... Jeszcze w czerwcu ważyłam 57kg, mam nadzieję, że się uda to osiągnąć Żeby nie było całkiem offtopowo- podam swój jadłospis ( zwykle tego nie robie, właściwie sama nie wiem dlaczego, muszę to zmienić)

Rrr:

I: owsianka (płatki owsiane, otręby pszenne- musze zamienić na inne, mam na nie uczulenie z tego, co zauważyłam:/, 3 mandarynki malutkie, kiwi, pół kubeczka jogurtu naturalnego)- najpyszniejsza!, kawa z mlekiem.

II: na zajęciach kawa z mlekiem bez cukru z maszyny bułeczka z ziarenkami ciepła jeszcze, jabłko.

III: miseczka dość pokaźna brukselki świeżej gotowanej bez żadnej zasmażki i innych, 2 gołąbki bez zawijania ( malutkie w formie pulpetów: mięso mielone z indyka, kapusta, ryż brązowy- jeden woreczek poszedł na 30 sztuk)

IV: wiesniak ze szczypiorkiem, resztka laskowych

V: jajecznica z 2 jaj na maśle ze szczypiorkiem, sałatka: pomidor, papryki, cebula, sałata lodowa.

w ciągu dnia woda, herbata czerwona z cytryną i zielona . Muszę ograniczyć herbatę...

wieczorem ćwiczenia rozciągające i ogólne rozgrzewki bez ładu i składu. (czekam za stepem:P, tamilee webb- przymierzam się do niej:P)

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

[QUOTE=pozytywna-wariatka;30700171]Ulicasezamkowa, zaofftopuję trochę ale widzę, że schudłaś już 4kg a nie kojarzę żadnych Twoich jadłospisów z ostatniego czasu, chcesz mi zdradzić w jakim czasie i na jakiej diecie? Moje kg są bardzo uparte, chociaż się trzymam .

Nowhere, dziękuję za ocenę, koktajl białkowy traktuję jako posiłek, naprawdę można się nim najeść i lubię go - dużo białka, nie chodzę spać głodna ale nie ociężała jak zjem np. wędzoną rybę. jak smakuje taki koktajl białkowy?gęsty jest, czy jaki?

1śn
- owsianka - 4 łyżki owsianych, kubek mleka. klasyczna owsianka fajnie
2śn - jajecznica na maśle z fasolką szparagową. [COLOR="rgb(154, 205, 50)"]mniam![/COLOR]
obiad - sałata, tuńczyk wsw, pomidor, ogórek, fasolka, oliwa, ocet balsamiczny[COLOR="rgb(154, 205, 50)"] u mnie też leży puszka tuńczyka i nie wiem jak ją wykorzystać...w sałatce średnio mi pasuje[/COLOR]
przed siłką - koktajl białkowy pół na pół mleko/woda
1 h siłowni [COLOR="rgb(154, 205, 50)"]tu się nie wypowiadam- nie znam się na okołotreningowych[/COLOR]
kolacja - eeee, nie mam pomysłu na potreningowy bo nie mam żadnych węgli złożonych w domu, makaronu ani nic, więc może po prostu... wieśniak z warzywami.[COLOR="rgb(154, 205, 50)"] jw.[/COLOR]
waga nic nie ruszyła jeszcze? wszystko na moje oko jest w porządku, smacznie, zdrowo i w ogóle Jak u mnie waga nie chciała skoczyć- robiłam sobie jeden dzień ' hulaj dusza'- pozwalałam sobie na więcej pieczywa, ciasto jakieś,czy lody, porządna porcja obiadu. takie dni od czasu do czasu są chyba pomocne ( w granicach rozsądku oczywiście i bez bezwartościowych śmieci). Nie wiem jak to wygląda z fachowego punktu widzenia, ale na mój metabolizm działa

Edytowane przez ulicasezamkowa
Czas edycji: 2011-11-24 o 15:24
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:00   #4379
nikol12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Moje U : ( wychodzenie z ed)
śniadanie: pełna miseczka płatków ( kukurydziane, Just Fit tropikalne i z truskawkami), jogurt naturalny 180g, jabłko
W szkole: - mała grahamka(ok. 65g ), 1/2 z żółtym serem i polędwicą, 2/2 z serkiem kanapkowym
- garść rodzynek
- princessa orzechowa ( ta większa)
- jabłko
Obiad: talerz zupy a'la rosół ( chude mięsko,warzywa, makaron), 2 roladki drobiowe nadziewane w środku marchewką i pół talerzyka surówki z marchwi i selera
Po: po 2 kostki białej i gorzkiej czekolady
Kolacja: i tu chyba będzie wieśniak 200g ( nie light), pomidor i 1-2 razowca z masłem - jeszcze nie wiem bo na razie jestem najedzona

Proszę o ocenę - nie tylko Ervishe , ale i inne użytkowniczki chodź oczywiście baaardzo dziękuję za twoje rady Ervishai postaram się je brać do serca.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AlekzFragile Pokaż wiadomość
U/P
I. jajecznica z dwóćh jaj na maśle z cebulką i pomidorem; dwie kromki chleba słonecznikowego z masłem ; zielona herbata tu bym dodała 3 jajko i może kawkę z tłustym mlekiem
II. na mieście :drożdzówka z kruszkonką mandarynka mam nadzieję , że smakowało
III.4 placki ziemniaczane z dżemem pożeczkowym homemade(strasznie słodki) jeśli placki duże to ok
IV. na uczelni : dwie kromki chleba słonecznikowego z masłem, pekinką, wędliną drobiową i ogórkiem konserwowym; banan tu bym dorzuciła jakiś jogurcik
V. płatki kukurydziane z suszonymi jabłkami, mlekiem; herbata z sokiem malinowym
jabłko jeśli tych płatków nie było 3 łyżki na krzyż to ok

Gdzieś tam kawa i kilka herbat. Takie dziwne.
trochę mało jak to ma być P ale na U/P według mnie ujdzie
nikol12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:16   #4380
izumi_chan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy XV

Cytat:
Napisane przez izumi_chan Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze Pee pod wiele wyjaśniającym tytułem "sprzątanie lodówki przed zakupami i zabiegany dzień poza domem":

ŚNIADANIE 08:20
Grahamka, naturalny serek homogenizowany (135g) z ogórkiem gruntowym, rzodkiewkami i ziołami; po: dwie mandarynki

II ŚNIADANIE 11:45
Bułka fińska ze słonecznikiem z dwoma plastrami żółtego sera i rzodkiewkami, sałata (bez wędliny, dlatego wrzuciłam dużo sera i warzyw)

OBIAD 15:15 (tu jakimś cudem udało mi się na chwilę wpaść do domu)
Kasza kuskus ze słodką papryką, karp w sosie greckim (170g)
DESER: pół paczki herbatników, kawa bez mleka (Zabawne: od rana czułam się po prostu pełna, zresztą później też, ale zaraz po zjedzeniu obiadu, który swoją drogą był pycha - nie wiedziałam, że lubię karpia!, poczułam się głodna i stąd ten deser wpadł. Ale może to jakaś anomalia spowodowana okresowymi tematami)

KOLACJA 18:15
Bułka z dynią z paprykarzem warzywnym, plastrem polędwicy i rzodkiewkami, sałata + kilka orzechów laskowych (ale dosłownie kilka, bo a) były w łupinkach, z czego część okazała się pusta b) nawet w łupinkach garść była mała, bo nigdy nie lubiłam orzechów laskowych, ale mama przysłała cały worek do akademika i trzeba coś z tym zrobić - przy okazji okazało się, że laskowe wcale nie są takie złe. Może wkrótce przekonam się też do włoskich? Chociaż nic nie wygra z ziemnymi.)

I teraz skończyłam miseczkę budyniu, chociaż wcale nie byłam głodna i nie miałam jakieś specjalnej ochoty, ale chciałam cokolwiek zjeść, bo kolacja była tak wcześnie przez zajęcia, no i chciałam podbić kalorie. Poza tym miałam nadzieję, że słodkie mnie rozbudzi, ale efektów póki co nie widzę. I właśnie mam pytanie - czym mogę podbijać, jak wieczorem stwierdzę, że zjadłam trochę za mało na P, jeśli nie jestem głodna? Coś lekkiego, łatwego w przygotowaniu? I soki w moim przypadku raczej nie przejdą, bo po prostu nie lubię. ;x

Coś jeszcze dzisiaj wrzucać? Bo nie wiem, czy nie będę przypadkiem się jeszcze trochę uczyć.

Proszę bardzo o komentarze. ;D
Podbijam wczorajsze, zależy mi na ocenie.
izumi_chan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.