Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 09:01   #3031
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dzien dobry
My zaczynamy dzisiaj juz 27 tc Mala mi wieczorem nie dawala zasnac jak sie nie polozylam to mnie kopala niedobrota
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:03   #3032
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

czesc


Myszka gratuluje,


Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
A musze się przyznać,że serce mi pęka Choć sama tego chciałam! Przeniosłam dzisiaj sama Olusia do jego pokoju Wiem,że tak muszę zrobić,ale jakoś mi smutno. Mam nadzieję,że szybko dam sobie radę. A tż jak wróci w niedzielę to też będzie gadał. Ale lepiej wcześniej go przenieść(choć i tak jest za późno), bo potem będzie ciężej.

Wyżaliłam się
pozno? hmm, szymcio spi z nami w pokoju, czesto w lozku, i pewnie nie predko bedzie w swoim pokoju czego wcale nie uwazam za zle, ale jak wiadomo to kazdego indywidualna sprawa,trzymaj sie,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:56   #3033
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emi gratulację 27 tc
LadyMk ja chętnie się spotkam tylko niestety nie wiem kiedy non stop mam zapieprz praca, dom, zakupy,sprzątanie chwilami wyglądam jak zombi
Pola już tak mi daje,że nieraz opadają mi ręce, jest przekochana i urocza, ale żywe srebro
Lisku nie masz się co dołować jeżeli podjęłaś taką decyzje to oki, my jeszcze śpimy w jednym pokoju z Polcią jakoś wolę ją mieć przy sobie narazie tym bardziej,że nieraz budzi się w nocy bo coś jej się przyśni , lub bolą ją dziąsła, więc bierzemy ją do siebie,żeby zasnęła.Niestety ja pracuję i gdybym musiałą latać do drugiego pokoju w nocy i ja usypiać to chyba bym padła po tygodniu.
Całuję Was miłego weekendu
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:44   #3034
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
Lisku plany plany plany... są :P ale na razie skupiamy się na teraźniejszości.
Spotkanie by było fajne! tylko właśnie pytanie gdzie... i przydałby się jakiś długi weekend. Tylko z tego co się orientuję dużo Was jest z dolnej części Pl tak?
ps i jak się spało z "nianią"? dała trochę pospać? nie wierciła się za bardzo?
Olo przespał większość nicy. Trochę zaczął się wiercić nad ranem i wzięłam go do łóżka. Nie płakał tylko trochę się wiercił.
Niańka była koło ucha. I tak późno poszłam spać,więcwiększość wieczoru byłam przy drzwiach i zaglądałam.
Jedynie musze coś cieplejszego zakładać, bo jak się rozkopie w nocy to może zmarznąć.
My jesteśmy z południa,więc spotkanie nad morzem niestety odpada

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
pozno? hmm, szymcio spi z nami w pokoju, czesto w lozku, i pewnie nie predko bedzie w swoim pokoju czego wcale nie uwazam za zle, ale jak wiadomo to kazdego indywidualna sprawa,trzymaj sie,
Nie mówię,że to jest złe,ale boję się później,że będą ogromne kłopoty z wygonienia go z sypialni Mimo tego,że i tak śpi w swoim łóżeczku to chyba tak chcę zrobić.

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Lisku nie masz się co dołować jeżeli podjęłaś taką decyzje to oki, my jeszcze śpimy w jednym pokoju z Polcią jakoś wolę ją mieć przy sobie narazie tym bardziej,że nieraz budzi się w nocy bo coś jej się przyśni , lub bolą ją dziąsła, więc bierzemy ją do siebie,żeby zasnęła.Niestety ja pracuję i gdybym musiałą latać do drugiego pokoju w nocy i ja usypiać to chyba bym padła po tygodniu.
Całuję Was miłego weekendu
BAsimko Oluś raczej przesypia od 19-6,więc jak będę wstawała przed 6 do pracy to i tak będę go brała. Poza tym ja i tak jak wstaję w nocy to tego nie pamiętam Tak na prawdę zobaczymy jak to będzie. JAk się okażę,że Oluś jeszcze potrzebuje spać z nami w sypialni(w swoim łóżeczku) to wróci do nas.
Także czas pokaże.
BAsimka jak samopoczucie???Polcia zdrowa??

Emigra już bliziutko i mała będzie z Wami. A jak chodzi o kopniaki to później będzie Ci tego brakowalo Coś o tym wiem

Motylku u Was niedługo też roczek Jak to minęło

Uciekam do sprzątania póki Olo śpi

Miłego popołunia
Postaram się później jeszcze zajrzeć
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:51   #3035
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Lisku wiem, ze bedzie mi brakowalo pamietam jak jeszcze tak dosyc slabo mala czulam (kolo 21 tygodnia chyba) i byl jeden dzien gdzie wcale sie nie ruszala to tak mi bylo dziwnie, raz ze sie martwilam a dwa, ze brakowalo tych smyrniec ... no ale po porodzie bedzie mnie kopac z drugiej strony choc to nie to samo to jestem gotowa na te zmiane

Ja mysle, ze dobrze zrobilas przenoszac Olka on zapewne mniej to przezywa niz Ty kochana a przyzwyczaicie sie oboje, zobaczysz


Basimko, jak humorek? Ty kochana zwolnij tempo troszke bo jeszcze nam sie wykonczysz


A gdzie Asia? Jak Marcelek?


Ja ogarnelam lazienke, zaraz biore sie za odkurzanie i mycie podlog i mam mieszkanie odpicowane na weekend i moge lezec no jeszcze potem obiad musze zrobic ale to pikus
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 19:38   #3036
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

lisku moze zle sie wyrazilam, ja mam tak jak Basima wiec tez wole miec mlodego przy sobie
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 21:40   #3037
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
lisku moze zle sie wyrazilam, ja mam tak jak Basima wiec tez wole miec mlodego przy sobie
Spokojnie
Też wolę go mieć przy sobie,ale wiem, że później mogą być problemy. A tego wolałabym uniknąć.
Myślę,że niedługo wszystko się uspokoi Tzn ja będę spokojna
Jutro tż wraca do domu i pewnie będzie trochę smutny, jak zobaczy że Oluś śpi u siebie. Ale da radę

Emigra Ty tak nie szalej z tym sprzątaniem. Jesteś w ciąży!

JA trochę poćwiczyłam i teraz zabieram się za jakieś prace domowe.
Postaram się jeszcze zajrzeć dzisiaj
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 07:25   #3038
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Lisku spokojnie przez caly dzien tylko posprzatalam lazienke, poodkurzalam i starlam podloge w lazience i kuchni bo wiecej mi sie nie chcialo


Jula mi rano tylek wypiela znowu po lewej stronie pepka, smiesznie to wyglada jak z jednej strony brzuch jest taki wrecz wklesly a z drugiej wypiety nastepnym razem chyba cykne fotke
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 10:21   #3039
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hejka

lisku
wg mnie też dobrze zrobilas przenoszac teraz Olusia do swojego pokoiku uwierz mi tam mu sie krzywda nie dzieje wrecz przeciwnie wiem ze jest ci smutno ale to minie i oboje sie przyzwyczaicie do nowej sytuacji
ja np nie mam mozliwosci na razie zeby stworzyc Olinkowi jej pokoik i żałuje bo nie wiem jeszcze jak dlugo ona bedzie z nami w jednym pokoju jej przydaloby sie troszke samodzielnosci a nam prywatnosci ale coz moze kiedys... no i spi z nami musze sie wlasnie za to wziasc i zrobic jej powrot do lozeczka choc nie powiem bo dla mnie tak jest wygodniej ale im szybciej ja przeniose tym lepiej

ja wlasnie odpoczywam i popijam kawke musze jeszcze upichcić obiadek póki malutka spi
a i kupilismy wczoraj małej takie autko
http://allegro.pl/chodzik-jezdzik-pc...959889446.html
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:16   #3040
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

emigra oczami wyobraźni zobaczyłam ten twój wklęsło- wypukły brzucholek i na prawdę ciekawie musi to wyglądać

Myyysiaaa no to będzie miała malutka niezłą brykę

dziewczyny, czy mogłybyście mi poradzić jakiś suplement zawierający kwas foliowy, ale bez recepty? bo ostatnio jak poprosiłam w aptece o coś takiego to mi babka powiedziała, że z kwasem foliowym to tylko na receptę.... dziwne to trochę
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:28   #3041
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

dzien dobry

mozna sie przylaczyc?
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 15:34   #3042
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

kotekk81 ciekawy masz podpis - ten z tyłkiem
__________________
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 17:17   #3043
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
kotekk81 ciekawy masz podpis - ten z tyłkiem

samo zycie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 09:01   #3044
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej laseczki moje kochane daje radę, ale zmęczona jestem i nie mam czasu na forum wchodzic i pisac jedynie co to Was zawsze podczytuję.Pola juz nie chodzi spać tak jak jeszcze niedawno o 19 tylko teraz 20-21, tak wiec jak Polka zasypia to ja juz mysle tylko o sprzatnieciu , kapieli i spiku
kotek witamy
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:24   #3045
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dziewczyny, mam problem z moją Majką. Ma 20miesięcy i od kilku dni nie sypia w południe, co gorsza ma problem zasnąć wieczorem. No masakra jakaś. Trzeba z Nią spać a i tak wydziwia i szaleje przez 1,5h. Już nie wiemy czy nie iść do jakiegoś dziecięcego psychologa czy co ;( Maci jakieś pomysły??
__________________
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:32   #3046
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

czesc laseczki
lisku olus da rade ,ty tez musisz ivo tez spi u siebie i niema probemow ,wiec pewnie i u ciebie niebedzie.
emi gratuluje,27 tyd to zaraz rodzic bedziesz masakra jak to leci
ja ogolnie niemoge spac po nocach ani na lewym boku ani na prawym ani na wznak mam 15 wizyte u poloznej do sie jej poskarze bo naprawde cieszko to widze,moze przyczyna jest to ze czuje malego tak jakos gleboko bo z tej strony brzucha jest lozysko i on tam mnie w cos uciska ja sie budze i wierce tz narzeka ze budze tez i jego tym wierceniem normalnie dom wariatow

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

lisku ivo spi w spiworku i problem znika bo sie nieodkopuje u nas sa spiworki nawet na wieksze dzieci wiec na razie zamierzam mu je kupowac ten co ma zaraz bedzie za maly to zostanie dla brata
laydy milo ze wpadlas wlasnie niedawno rozpytywaam o ciebie
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:35   #3047
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dzien dobry, ma po wizycie


Jak mi pierwszy raz pobrala krew to za chwile musieli mnie cucic tak mi sie slabo zrobilo ... no ale po kilkunastu minutach bylo ok, wypilam ten sok glukozowy, ktora dla mnie byl przepyszny mial taki jagodkowy smak i o dziwo nie byl slodki jak dla mnie - pyszotka
Cukier mamy w normie. Nastepne pobrania krwi (razem klula mnie 3 razy) juz obeszly sie bez cyrku, ale potem pobierala jej o wiele mniej... Nasza coreczka nadal jest coreczka - uff, bo juz sie balam ze bedziemy miec niespodzianke i pojawi sie siusiak Julcia ma sie dobrze, wazy juz 884 g i nadal jest o tydzien za mala, jest juz ulozona glowka w dol, ale pan dr mowi ze moze sie jeszcze przekrecic, bo ma sporo miejsca. Mamusia dostala zwolnienie do konca ciazy

Kupilam Juleczce w nagrode pluszaczka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm

Edytowane przez emigra
Czas edycji: 2011-12-05 o 11:01
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:27   #3048
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

ojej a co tu tak pusciutko

Moja corcia dostala dzis paczke u Tzta w pracy matko i corko jaka fajowa paczka ja tez chce taka
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 11:13   #3049
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niunia u nas po staremu... mały rośnie szybko i już tak psotuje, że oczy wokół głowy trzeba mieć... a interesuje go absolutnie wszystko czego nie wolno co do budowy to na razie stoi bo już w tym roku nic nie da się więcej zrobić... mały absorbuje tylko mojego czasu, że wszystko inne robię "w locie"... nawet nie wiem kiedy porządki świąteczne zacznę choć chciałabym jeszcze w tym tygodniu ale z tym małym łobuziakiem to będę potrzebowała pomocy;D
a ty jak się czujesz? czytałam, że Ivo jeszcze nie raczkuje i... ciesz się kochana heh to jest dopiero hard core

Lady kochana o spotkanku nie raz była mowa ale jesteśmy wszystkie tak rozstrzelone po polsce, że nie wiem gdzie musiałoby się odbyć, żeby wszystkie zebrać... ale pomysł oczywiście ma moją absolutną akceptację jeśli miałoby być gdzieś na mazowszu np stolica :P a co u ciebie w ogóle?

Emigra już 27 tydzień zaraz 30 a potem już z górki do wiosny zleci ten czas jak z bicza strzelił

Lisku a no roczek przed nami, mniej jak miesiąc się zostało liczę po mału gości i nie wiem gdzie ja tych ludzi pomieszczę, gdybym miała letnie dziecko to problem z głowy bo pod gołym niebem a tak hmmm... trzeba będzie pogadać żeby u teściów zrobić;D

Witam nowe koleżanki

Dziewczyny z okazji Mikołajek życzę wam samych słodkich upominków heh;D
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 11:49   #3050
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z moją Majką. Ma 20miesięcy i od kilku dni nie sypia w południe, co gorsza ma problem zasnąć wieczorem. No masakra jakaś. Trzeba z Nią spać a i tak wydziwia i szaleje przez 1,5h. Już nie wiemy czy nie iść do jakiegoś dziecięcego psychologa czy co ;( Maci jakieś pomysły??
Moja Polcia tez tak ostatnio odwala nie chce spać w ciagu dnia rozrabia, a wieczorem idzie dopiero o 21 spac a jeszcze do niedawna szała o 19:30, moze to na zmiane pogody bo moich kolezanek dzieciaki też tak mają
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 12:04   #3051
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Moja Polcia tez tak ostatnio odwala nie chce spać w ciagu dnia rozrabia, a wieczorem idzie dopiero o 21 spac a jeszcze do niedawna szała o 19:30, moze to na zmiane pogody bo moich kolezanek dzieciaki też tak mają
witam w "klubie", Olkowi też się coś poprzestawiało i jak idzie o 21 spać to jest wcześnie bo tak normalnie to około 22 dopiero
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 21:47   #3052
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hej dziewuszki
mój mały podopieczny ma 12,5mca i jak na razie lula mi 2razy w dzień od 11 do 12:15 i od 15:40 do 17:20

Motylciu u mnie wszystko w sumie ok, ostatnio ciężki okres przeżywam bo @ idzie i ludzie mi w kość dają :P
achh jak ja kocham zwierzęta...
no i szukam intensywnie pokoju do wynajęcia bądź mieszkania w Warszawie. Ofc niedrogiego ;p nawet może być prawie puste, poza kuchnią i łazienką!

Macie może nr tel do Panienki? bo widzialam ze jakis czas temu sie tutaj pojawila. Ona chyba z Warszawy, a ja samotna chciałabym ją poznać:P
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 06:41   #3053
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Lady ja nie mam, mam ja tylko na fb
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 08:22   #3054
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej dziewczyny ja dzisiaj padam na twarz, wypiłam kawę i dalej chce mi sie spać. Polka poszła o 22 spać, ja zanim sie ogarnełam w domu to zasnęłam po 24 a o 4:30 Polcia była juz gotowa do zabawy czy li spałam 4 godziny super.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:37   #3055
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

emi dobrze ze u dzidzi wszystko ok i ze przezylas badanie z glukoza
mi nacieli ta torbielke i jest ok ale ku***tas ten lekarz robil mi badanie pecherza przez cewke moczowa wprowadzal kamere chcial sprawdzic czy ta torbielka niejest tez przypadkiem jakos z pecherzem polaczona ale narobil mi takiego bolu ze normalnie zemdlalam jak wyszlam z gabinetu i dobrze ze byl zemna tz bo bylo by cienko niebylam wstanie sama autem jechac bo nawet usiac niemoglam to bylo w poniedzialek o 14 a dopiero dzis moge sie normalnie wysikac bez bolu wyla za kazdym razem jakbym mnie ktos tam jakims kwasem polal

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

motyku ivo juz powoli raczkuje i co nieco rozrabia ale jak mu sie podsunie zabawki to sie nimi zajmuje
ja mialam mu nic niekupowac a w konicu i tak kupilsmy mu 3 zabawki
ten samochodzik bujak chodzik z fischer pris,takiego slonia z fasolkami tez z fischer price i vlucht taka pszczole z tz isc do sklepu to idzie sie zalamac
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:50   #3056
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Basimko, bidulko

Niunia, kurcze wspolczuje przezyc, nawet nie wyobrazam sobie jaki to bol musial byc dobrze, ze juz przechodzi



A to my w 27 tc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1283.jpg (19,2 KB, 14 załadowań)
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:56   #3057
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

brzuszek masz silczny ,bol byl straszny i cale przezycie niemile
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:58   #3058
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
brzuszek masz silczny ,bol byl straszny i cale przezycie niemile
kolezanka z ktora sie 2 tyg ponad nie widzialam twierdzi ze wyskoczyl bardzo


dobrze ze masz to juz za soba
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 13:08   #3059
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

no niby mam za soba ale i tak powiedzial mi ze ta torbielka moze sie odnowic i trzeba bedzie nie tylko ja naciac a wyciac pod narkoza jak urodze i ta izja mi sie tez niepodoba
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:23   #3060
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
no niby mam za soba ale i tak powiedzial mi ze ta torbielka moze sie odnowic i trzeba bedzie nie tylko ja naciac a wyciac pod narkoza jak urodze i ta izja mi sie tez niepodoba
oj nieciekawie, no ale nadzieja jest ze sie nie odnowi, prawda? a juz mysle lepiej zeby pod narkoza Ci to zrobili, przynajmniej troche bolu zaoszczedzisz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.