Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - cz.8 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 16:13   #991
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez pechowiec_ona87 Pokaż wiadomość
aassiiaa1988 nasza piosenka na 1 taniec i bedziemy mieli ten zespół http://www.youtube.com/watch?v=OBQtMF63bBI
też jest na naszej liście oo zespół fajny podaj mi na pw ich stronę czy to ten, który mi wysłałas.. już nie pamiętam

zaraz przeslę kilka naszych
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:24   #992
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cześć Dziewczyny Ale mnie tu dawno nie było :P Chyba z 5 dni
Ale nie były to dni zmarnowanie Doszłam do porozumienia z przyszłą teściową do tego stopnia, że zaproponowała nam nawet, abyśmy zaczęli na poważnie traktować temat ślubu i powolutku szukali sali Do tej pory nasza data była tak jakby "ruchoma", a tu się zanosi na pełne zaangażowanie teściówki A w dodatku jutro rozmowa kwalifikacyjna...... Koniec roku robi się ciekawy. Aaaa i Mikołaj już był
__________________

Authentic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:27   #993
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

1. http://www.youtube.com/watch?v=vp1F1...ure=plpp_video

2.http://www.youtube.com/watch?v=Qy4ND...ure=plpp_video

3. http://www.youtube.com/watch?v=SnL1e...ure=plpp_video

4. http://www.youtube.com/watch?v=NGFTo...ure=plpp_video

5. http://www.youtube.com/watch?v=wbrRx...ure=plpp_video

6. http://www.youtube.com/watch?v=MeLVC...ure=plpp_video

7. http://www.youtube.com/watch?v=TXLpf...ure=plpp_video

8. http://www.youtube.com/watch?v=TQQ6S...ure=plpp_video

9. http://www.youtube.com/watch?v=G7wDT...ure=plpp_video

10. http://www.youtube.com/watch?v=iegoS...ure=plpp_video

i wiele innych
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:30   #994
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez mia8544 Pokaż wiadomość
a to we wszystkich ny sa takie przeceny? bo jak sie wybiore na ta wiochę do galerii to żeby sie okazało że nie ma

no właśnie mi też
a kiedy kwitną piwonie?
pewnie koncem lipca nie ma na nie szans?

kochana pokażesz mi jeszcze raz swoje video?
bo my niby mamy miec kolegów TŻ z dawnej pracy ale hmm oglądaliśmy te filmiki: http://www.video-imagine.pl/wesela_portfolio.html
no i ja bym chyba wolała kogoś kto się zajmuje typowo weselami
prosze
http://vimeo.com/user2914399/videos

piwonie kwitna do polowy czerwca

a ja bylam tylko w jednym ny - w galerii krakowskiej nie wiem czy w reszcie tez tak jest

Cytat:
Napisane przez malinka_070190 Pokaż wiadomość
Ja proponuje ok 1h cwiczen dziennie, do tego normalne posilki tylko, zę mniej, a cześciej i zrezygnuj ze słodyczy a może sie udac
No nie koniecznie aż 5 kg...
Zdrowe odchudzanie to zrzucenie w tydzień ok 1 kg
1h nie dam rady - to juz wiem na pewno slodyczy zero a posilki bez takich ekstra dodatkow jak: majonez, maslo, olej, sosy, panierka, smietana, ser zolty i wiele innych



Witam nowa PMke

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

a na sylwestra ide w malej czarnej mam taka ala tuba, bez ramiaczek. ale troszke scudne wiec bedzie ciut do zwezenia i moze ciut skroce.
do tego mam taka futerkowa narzutke ze studniowki.
ale mam problem z butami.... musze kupic jakies extra. albo srebrne brokatowe peep toe albo jakis mocny zywy kolor. tylko ze nawet na allegro takich nie ma:/ a jak sa to 12cm:/ a ja musze miec obcas do 10cm. i budzet do 70zl.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:33   #995
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ale mnie tu dawno nie było :P Chyba z 5 dni
Ale nie były to dni zmarnowanie Doszłam do porozumienia z przyszłą teściową do tego stopnia, że zaproponowała nam nawet, abyśmy zaczęli na poważnie traktować temat ślubu i powolutku szukali sali Do tej pory nasza data była tak jakby "ruchoma", a tu się zanosi na pełne zaangażowanie teściówki A w dodatku jutro rozmowa kwalifikacyjna...... Koniec roku robi się ciekawy. Aaaa i Mikołaj już był
nonono cieszę się, że teściowa zmieniła podejście oby tak dalej.. i trzymam kciuki za rozmowe

i jaki był ten Mikołaj??
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:39   #996
pechowiec_ona87
Raczkowanie
 
Avatar pechowiec_ona87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 264
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

magdulala witam Ciebie w naszym gronie

aassiiaa1988 wszystkie piosenki bardzo ładne i łapią za serduszko przynajmniej większość z nich -moje osobiste zdanie; jesli chodzi o pierwszy taniec to podjęłam decyzje poprzez to ze zdecydowałam się iż nie będzie u mnie walca, szkoły tańca i innych udziwnień bo co za dużo to nie zdrowo - przesyt w mojej sytuacji i tż nie lubi takich rzeczy, taniec też nam rewelacyjnie nie wychodzi wiec i bez tego jest masa rzeczy do ogarnięcia a poza tym byłam pewna że ma być to polska piosenka wiec zakres piosenek znacznie uległ zmniejszeniu

Edytowane przez pechowiec_ona87
Czas edycji: 2011-12-05 o 17:05 Powód: uzup.
pechowiec_ona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:40   #997
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
Dzień dobry...Dziewczyny ostatnio się zastanawiam dlaczego wszystko tak na mnie spada Czym zawiniłam?Wczoraj pod wieczór bolało mnie gardło. W nocy już nie spałam w ogóle. Jak wstałam rano do pracy to czułam, że zaraz się przewróce, dreszczę, ból gardła, przeokropny ból brzucha, okropne rozwolnienie i mdłościW pracy myślałam, że umrę. Co chwilę latałam do wcNa szczęście już trochę lepiej. Ale najbardziej dobija mnie fakt, że jutro nie pójdę na urodziny mojego Miśka miałam zrobić mu ciachoNie chcę ich wszystkich pozarażać bo to ewidentna grypa zółądkowo-jelitowaOdkąd zaczęłam pracować tu gdzie pracuję to cały czas mam jakieś jelitówki, boleści żołądka
Mam nadzieję, że lekarz coś zaradzi. Bo to nie jest normalne, że tak często coś łapiesz.... Dużo zdrowia Ci życzę

Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
dzień dobry wstałam
No tak, zakochani czasu nie liczą Pewnie się rozmawiało do rana
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 16:44   #998
zytka26
Zakorzenienie
 
Avatar zytka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 744
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość

i wiele innych
Piosenka do "Pearl Harbor"- uwielbiam i piosenke i film
zytka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:53   #999
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez zytka26 Pokaż wiadomość
Piosenka do "Pearl Harbor"- uwielbiam i piosenke i film
ja też

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

najpierw musimy zdecydowac czy ma byc po polsku czy niekoniecznie i jakiś casting zrobic
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:02   #1000
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie!

Wszystkie 2013 żonki pozdrawiam
i miejsce w Waszym gronie sobie zamawiam
Witam nową Pmkę

Cytat:
Napisane przez pechowiec_ona87 Pokaż wiadomość
aassiiaa1988 to ja pytałam jak macie z tymi cenami w umowie bo u mnie przez rok czyli porównując ceny z roku 2010 i 2011(aktualnie) to cena od osoby różni się o 20 zł. oczywiście w górę i jakieś 5-10zł. na poprawinach :P

Dziewczęta ja od następnego tyg. będę już mieszkała u/z tż! cieszę się i to bardzo bo wiele to ułatwi i wprowadzi uporządkowanie bo mam już dość troche u niego troche tam skąd pochodzę i te kursowanie (180km) i wiszenie na tel. a to pomaga w sprzeczkach ... Z drugiej str. boję się trochę czy nam to wszystko wyjdzie jak powinno (mieszkanie razem) bo jest jeszcze mama tż, strasznie nadopiekuncza ktora traktuje syna jak malutkie dziecko a co za tym idzie jak dla mnie zero swobody ... Czas pokaże jak wyjdzie to wszystko bo moje obawy stąd że nie zawsze nam wychodziło współne mieszkanie pod jednym dachem w przeszłości. Z drugiej str. może będzie lepiej bo teraz funkcjonuję jak narzeczona, plany ślubne więc łudzę się że może i podejście mamy tż też bedzie inne ....
Oj może być ciężko ale bądź dobrej myśli i nastawiaj się pozytywnie trzymam kciuki, żeby było dobrze
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:05   #1001
magdulala
Raczkowanie
 
Avatar magdulala
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ale mnie tu dawno nie było :P Chyba z 5 dni
Ale nie były to dni zmarnowanie Doszłam do porozumienia z przyszłą teściową do tego stopnia, że zaproponowała nam nawet, abyśmy zaczęli na poważnie traktować temat ślubu i powolutku szukali sali Do tej pory nasza data była tak jakby "ruchoma", a tu się zanosi na pełne zaangażowanie teściówki A w dodatku jutro rozmowa kwalifikacyjna...... Koniec roku robi się ciekawy. Aaaa i Mikołaj już był
Nasi rodzice tematu poki co nei podejmuja sami za bardzo, ale mama Pe zaprosiła już w ich imieniu moich rodzicow na obiad w okresie swiatecznym wiec pewnie temat sie zaczenie Co dostałaś od Mikołaja? U mnie też był... i tak sie uśmialam ze hej! Pe poszedł za moim przykładem i sam zrobił kolczyki... i wszystko było by całkiem normalne, bo bigle maja one srebrne, ale reszta to... bezpieczniki do samochodu podam Wam linka do tego typu cacka http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...ctm1VpbVO078nB

ps. Dzięki za przywitanie mnie w swoim gronie!
magdulala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 17:10   #1002
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
dopiero? co Ty kobieto w nocy robiłaś?
Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
No tak, zakochani czasu nie liczą Pewnie się rozmawiało do rana
bo to do rana
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:17   #1003
magdulala
Raczkowanie
 
Avatar magdulala
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

A co myślicie o tym pomyśle na śmieszny pierwszy taniec? Wpierw powolny utwór, a potem takie wspólne wyglupianie się w rytm różnych piosenek?
magdulala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:19   #1004
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym pomyśle na śmieszny pierwszy taniec? Wpierw powolny utwór, a potem takie wspólne wyglupianie się w rytm różnych piosenek?
mi sie podoba, to by było bardzo w stylu mojego TŻ-ta
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:20   #1005
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym pomyśle na śmieszny pierwszy taniec? Wpierw powolny utwór, a potem takie wspólne wyglupianie się w rytm różnych piosenek?
To jest fajne tylko i wyłącznie jak młoda para jest MEGA wyluzowana. Widziałam całą masę filmików na yt gdzie młodzi są spięci i to jest tak żałosne, że O-MA-SA-KRA
Ja wybiorę coś nastrojowego, eleganckiego
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:22   #1006
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym pomyśle na śmieszny pierwszy taniec? Wpierw powolny utwór, a potem takie wspólne wyglupianie się w rytm różnych piosenek?
dla mnie to zenujace
panna mloda w pieknej bialej sukni, pan mlody w super eleganckim garniturze, szczegolny dzien, podniosla atmosfera jeszcze swiezo po slubie.... kompletnie mi to nie pasuje do slubu. i oczywiscie ze to jest smieszne ale wg mnie w sensie negatywnym. i na pewno nie chcialabym robic z siebie idiotki w tym najwaznijeszym dla mnie dniu. ale to moje zdanie jak komus sie podoba to nie mam nic przeciwko
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:23   #1007
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

heeeeeeeeeeej

ciężki był ten weekend na szczęście jakoś go przeżyłam..
zaraz Was ponadrabiam

i w końcu wczoraj kupiłam spodnie przerażają mnie te tłumy w centrach handlowych ...

a jutro w końcu się wyśpię :p bo mam na 11 do pracy.. może spotkam Mikołaja
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:29   #1008
magdulala
Raczkowanie
 
Avatar magdulala
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

My kiedyś gadalismy o tym z Pe że niby śmieszne, ale hmmm miałabym samamieszane uczucia. Tak, jak powiedziała Antilia, po pierwsze para musi byc niezle wyluzowana, a po drugie potrafić niezle tańczyc (bo to szczególnego rodzaju przedstawienie, ktore musi być perfekcyjne zeby było śmieszne). My to chyba tez postawimy na tradycję i nauczymy sie tańczyć w stylu walca
magdulala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:33   #1009
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez mia8544 Pokaż wiadomość
a jaki bukiet? bo ja mam salę w brązie i są bordowe serwetki więc postawiłam na bordo-złoto


no właśnie mi też
a kiedy kwitną piwonie?
pewnie koncem lipca nie ma na nie szans?
no właśnie nie wiem jeszcze ale pewnie coś z małym dodatkiem czerwieni


a piwonie niestety kwitną maj/czerwiec

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zytka26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry po długiej nie obecności,
Weekend zleciał szybko, szkoła, ślub koleżanki, szkoła i dziś nie przytomna w pracy. Jeszcze do tego deszcz. Jadąc do pracy mało nie przejechałam psa, kobieta weszła do sklepu a pieska zostawiła przed, nawet nie chciał się odsunąć jak widział że jadę, mało brakowało
też bym dzis psa przejechała, prosto pod koła mi wleciał i w ostateniej chwili zahamowałam

a deszcz taki u mnie, że wróciłam do domu po uczelni przemoczona

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

magdulala witam nową Pmke

masz ślub w moim ukochanym miesiacu
zazdroszczę

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
Niech oni się lepiej cieszą, że dbamy o siebie, a nie marudzą o ilość kosmetyków
mój mi nie marudzi z ilości kosmetyków, bo w sumie dużo ich nie mam
ale TŻ i tak woli mnie naturalną
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 17:39   #1010
mu_minka1988
Wtajemniczenie
 
Avatar mu_minka1988
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 259
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Hey dziewczynki.
Weekend zleciał bardzo szybko. Na sam koniec się tak wkurzyłam przez po☠☠☠aną babę od wykładów, że lepiej nie mówić, ale o tym może w klubie później napiszę.
Dzisiaj tez miałam długi dzień, ale muszę powiedzieć, że tydzień zaczął się dobrze. Oby tak dalej.

Witam nową PM
__________________



24.08.2013

- 17 kg

Drogi tłuszczu...
albo znajdziesz drogę do moich cycków, albo...
Wypi***alaj
mu_minka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:42   #1011
magdulala
Raczkowanie
 
Avatar magdulala
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Malinka9191, powiem Ci zawsze marzyłam o ślubie w maju - też kocham ten miesiac ) i tylko bałam się, że mi zaczną marudzić o tym, że w maju się ślubów nie robi ale na szczeście w naszych rodzinach nikt nie miał 'ale A Wy na kiedy planujecie ślub?
ps. dodam, że samej mi sie mega piwonie podobają i hortensje więc i tu udało mi się "wbić w termin"<lol>
magdulala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:48   #1012
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
Dzień dobry...Dziewczyny ostatnio się zastanawiam dlaczego wszystko tak na mnie spada Czym zawiniłam?Wczoraj pod wieczór bolało mnie gardło. W nocy już nie spałam w ogóle. Jak wstałam rano do pracy to czułam, że zaraz się przewróce, dreszczę, ból gardła, przeokropny ból brzucha, okropne rozwolnienie i mdłościW pracy myślałam, że umrę. Co chwilę latałam do wcNa szczęście już trochę lepiej. Ale najbardziej dobija mnie fakt, że jutro nie pójdę na urodziny mojego Miśka miałam zrobić mu ciachoNie chcę ich wszystkich pozarażać bo to ewidentna grypa zółądkowo-jelitowaOdkąd zaczęłam pracować tu gdzie pracuję to cały czas mam jakieś jelitówki, boleści żołądka

kochana powiedz lekarzowi o tym, moze coś Ci poradzi, że tak często łapiesz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym pomyśle na śmieszny pierwszy taniec? Wpierw powolny utwór, a potem takie wspólne wyglupianie się w rytm różnych piosenek?
widziałam takie coś na zywo i fajnie wygląda tyllko musi być para zgrana i wyluzowana
ale sama bym na to nie poszła

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
Malinka9191, powiem Ci zawsze marzyłam o ślubie w maju - też kocham ten miesiac ) i tylko bałam się, że mi zaczną marudzić o tym, że w maju się ślubów nie robi ale na szczeście w naszych rodzinach nikt nie miał 'ale A Wy na kiedy planujecie ślub?
ps. dodam, że samej mi sie mega piwonie podobają i hortensje więc i tu udało mi się "wbić w termin"<lol>
my sierpień, z przyczyn takich, że mamy gości z zagranicy i to będzie dla nich najlepszy czas
__________________

Edytowane przez malinka9191
Czas edycji: 2011-12-05 o 17:51
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:49   #1013
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
bo to do rana
Liczyłam na inną odpowiedź Np. że nie tylko się rozmawiało

Cytat:
Napisane przez magdulala Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym pomyśle na śmieszny pierwszy taniec? Wpierw powolny utwór, a potem takie wspólne wyglupianie się w rytm różnych piosenek?
Nie podoba mi się to wogóle
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:50   #1014
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

witam wieczorkiem
dziękuję serdecznie za kciuki, pomogły ---> JADĘ NA ŚWIĘTA DO TŻta na całe 3 tygodnie
__________________

Edytowane przez malinka9191
Czas edycji: 2011-12-05 o 17:54
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:54   #1015
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
ewitam wieczorkiem
dziękuję serdecznie za kciuki, pomogły ---> JADĘ NA ŚWIĘTA DO TŻta na cał 3 tygodnie

to super
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:57   #1016
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
witam wieczorkiem
dziękuję serdecznie za kciuki, pomogły ---> JADĘ NA ŚWIĘTA DO TŻta na całe 3 tygodnie
suuuuuuuuper!:jup i:
jak to sie stało? opowiadaj!
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:59   #1017
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Hej kochane witam się i żegnam jednocześnie trochę Was nadrobiłam, ale jutro wieczorem z Wami pobędę, bo dziś już tż u mnie jest i jedziemy do niego miłego wieczoru i jutro miłego dnia


ps. Witam nową pmkę

ps2. Dzięki za kciuki, przydały się na pewno Może zdam tego kolosa
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:01   #1018
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
witam wieczorkiem
dziękuję serdecznie za kciuki, pomogły ---> JADĘ NA ŚWIĘTA DO TŻta na całe 3 tygodnie
Suuuuper ! A co na to rodzice ? I wogóle jak to załatwiłaś ? Opowiadaj
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:04   #1019
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
suuuuuuuuper!:jup i:
jak to sie stało? opowiadaj!
Skoro TŻ nie mógł przyjechać powiedział, że pomoże mi $ w moim przyjeździe i w ogóle.. i do końca była to tajemnica, wczoraj tylko poinformowałam mamę, że tak może być, bo ja ei zostawię mojego kochanego samego na święta a w sumie że raczej to pewne.. no i dziś byłam po bilet i nie ma teraz już odwrotu a że ta osoba o której pisałam w klubie wyjeżdża na święta wiec jest super

ale się cieszę

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Suuuuper ! A co na to rodzice ? I wogóle jak to załatwiłaś ? Opowiadaj
osobiście, ja tacie nie powiedziałam jeszcze tylko mamie, ale wiem, że mama mu powiedziała.. ona trochę smutna, że w święta mnie nie będzie, ale ogólnie chyba spokojnie chyba

a załatwiałam trochę po kryjomu, ale opłacało się
__________________

Edytowane przez malinka9191
Czas edycji: 2011-12-05 o 18:07
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:09   #1020
mu_minka1988
Wtajemniczenie
 
Avatar mu_minka1988
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 259
Dot.: Już grudzień i idą święta, lecz o ślubie w 2013 każda z nas pamięta :) PMki - c

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
witam wieczorkiem
dziękuję serdecznie za kciuki, pomogły ---> JADĘ NA ŚWIĘTA DO TŻta na całe 3 tygodnie
Super

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
Skoro TŻ nie mógł przyjechać powiedział, że pomoże mi $ w moim przyjeździe i w ogóle.. i do końca była to tajemnica, wczoraj tylko poinformowałam mamę, że tak może być, bo ja ei zostawię mojego kochanego samego na święta a w sumie że raczej to pewne.. no i dziś byłam po bilet i nie ma teraz już odwrotu a że ta osoba o której pisałam w klubie wyjeżdża na święta wiec jest super

ale się cieszę

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

osobiście, ja tacie nie powiedziałam jeszcze tylko mamie, ale wiem, że mama mu powiedziała.. ona trochę smutna, że w święta mnie nie będzie, ale ogólnie chyba spokojnie chyba
Powiem Ci tak nie przejmuj się rodzicami, bo mam wrażenie, że tylko ich zdanie dla nich się liczy, wszystko wiedzą najlepiej, nie przejmują się twoimi problemami. Więc choć raz zrób, to na co ty masz ochotę, co Ci jest potrzebne i się nie przejmuj.
3 tygodnie to sporo czasu.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

klub
__________________



24.08.2013

- 17 kg

Drogi tłuszczu...
albo znajdziesz drogę do moich cycków, albo...
Wypi***alaj
mu_minka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.