Oleje i olejki do włosów - część IV - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 20:55   #391
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

w związku z tym, że potłukł mi się wczoraj olej z pestek winogron, który był moim jedynym mazidłem do ciała, kupiłam alterrę granatową ale nie kupiłabym jej, gdybym miała coś do ciała!

spotkałam się dzisiaj z dwoma, dawno niewidzianymi przyjaciółkami, obie stwierdziły, że pięknie mi się błyszczą włosy i że cudownie mięciutkie są
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 20:56   #392
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można się przyłączyć?

Jestem włosomaniaczką od pewnego czasu Zależy mi przede wszystkim na zwiększaniu objętości, ponieważ od jakiś trzech lat zmagałam się z nadmiernym wypadaniem. Obecnie jest już o niebo lepiej, ale włosów pozostało niestety nie wiele.

Na mojej półce znajduje się :
BD
Olej lniany,
Oliwa z oliwek
Sesa
Heenara

Jak widać, mój arsenał jest ubogi w porównaniu do Waszych zdobyczy, jednak z pewnością będzie się powiększał, przy czytaniu kolejnych stron i Waszych poleceniach
O cześć.
Jak dla mnie to masz całkiem sporą kolekcję.

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
W takim razie nie wiem od czego to zależy, bo w moim przypadku jest odwrotnie - im dłużej już dbam o włosy (podstawą u mnie są oleje), tym więcej czasu zajmuje im wysychanie.
Mi ostatnio też schną dłużej.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:03   #393
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
O cześć.
Jak dla mnie to masz całkiem sporą kolekcję.
Hej

W takim razie jestem na początek rozgrzeszona, że nie jest tak najgorzej z moją kolekcją
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:05   #394
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
w związku z tym, że potłukł mi się wczoraj olej z pestek winogron, który był moim jedynym mazidłem do ciała, kupiłam alterrę granatową ale nie kupiłabym jej, gdybym miała coś do ciała!

spotkałam się dzisiaj z dwoma, dawno niewidzianymi przyjaciółkami, obie stwierdziły, że pięknie mi się błyszczą włosy i że cudownie mięciutkie są
Hhehe kazde skuteczne usprawiedliwienie jest dobre

Super komplement
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:12   #395
vagabondaewa
Raczkowanie
 
Avatar vagabondaewa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: trochę tu... trochę tam...:-)
Wiadomości: 74
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Witam ja stosuję olej z oliwek przed umyciem włosów najlepiej tak na 2godzinki przed umyciem włosków efekty korzystne włoski miękkie,gładkie,a muszę powiedzieć,że mam bardzo degażowane włosy i duży problem w związku z tym bo włosy są w złej formie rozszczepiają się jak choinka
vagabondaewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:16   #396
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
W takim razie nie wiem od czego to zależy, bo w moim przypadku jest odwrotnie - im dłużej już dbam o włosy (podstawą u mnie są oleje), tym więcej czasu zajmuje im wysychanie.
U mnie też schną teraz szybciej niż kiedyś, ciekawe czemu u Ciebie jest na odwrót Mi teraz schną jakieś pół godziny
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:21   #397
Cesena0
Zadomowienie
 
Avatar Cesena0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
w związku z tym, że potłukł mi się wczoraj olej z pestek winogron, który był moim jedynym mazidłem do ciała, kupiłam alterrę granatową ale nie kupiłabym jej, gdybym miała coś do ciała!

spotkałam się dzisiaj z dwoma, dawno niewidzianymi przyjaciółkami, obie stwierdziły, że pięknie mi się błyszczą włosy i że cudownie mięciutkie są
Ooo,i jak pachnie? Ja swoją Papaję codziennie wącham,ale na włosy żalmi jest narazie dawać,tak jej jest mało...
Kurcze,mi to tylko mówią,że mam mniej końcówki porozdwajane. Ale i tak zachwycają się zniszczonymi farbowaniem i codziennym prostowaniem włosami koleżanki... I weź tu się nie załamuj.
__________________
Wymieniam perfumy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=807928
Cesena0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 21:22   #398
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
w związku z tym, że potłukł mi się wczoraj olej z pestek winogron, który był moim jedynym mazidłem do ciała, kupiłam alterrę granatową ale nie kupiłabym jej, gdybym miała coś do ciała!
tak, tak

__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:22   #399
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
W takim razie nie wiem od czego to zależy, bo w moim przypadku jest odwrotnie - im dłużej już dbam o włosy (podstawą u mnie są oleje), tym więcej czasu zajmuje im wysychanie.
ja to u siebie tez zauważyłam.
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:36   #400
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Mam takie pytanie, mam trzy olejki ( kokosowy Efavit, Vatikę kokosową i Amlę Dabur) i czy jak będę tych trzech używać na zmianę (co drugi dzień jeden), każdego raz w tygodniu, to czy jest to wystarczające, aby uzyskać efekty, czy musiałabym zwiększyć częstotliwość?

Przepraszam za takie troszkę głupie pytanie, ale ostatnio chciałam sobie ustalić taki harmonogram, aby używać wszystkiego systematycznie

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
ja to u siebie tez zauważyłam.
Ja mam tak samo, kiedyś w pół godziny były w stanie mi wyschnąć, a teraz zajmuje to ponad godzinę

Może to jest jakoś związane z tym, że włosy są zdrowsze, bardziej nawilżone, u niektórych jest ich więcej (baby hair) i tak szybko nie "wpijają" wody jak suche włoski
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:38   #401
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Zdrowsze włosy schną dłużej bo dłużej trzymają w sobie wilgoć.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 21:41   #402
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Zdrowsze włosy schną dłużej bo dłużej trzymają w sobie wilgoć.
Czyli jest tak, że bardziej porowate włosy przy odpowiedniej pielęgnacji mogą zmienić się w mniej porowate?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:48   #403
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez kubulinka Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że wg mnie po olejowaniu włosy szybciej schną. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale zgadzam się z Indios Bravos, że schną zdecydowanie szybciej.
Kolejny wyjątek

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Kochana, ja tą maść używam od kilku lat zamiast kremu na twarz, balsamu do ust i na moje biedne pięty, łokcie też dają radę.
O kurczę No ja podobnie
Tośmy się zgrały

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
spotkałam się dzisiaj z dwoma, dawno niewidzianymi przyjaciółkami, obie stwierdziły, że pięknie mi się błyszczą włosy i że cudownie mięciutkie są
Dobre i szczere przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez vagabondaewa Pokaż wiadomość
Witam ja stosuję olej z oliwek przed umyciem włosów najlepiej tak na 2godzinki przed umyciem włosków efekty korzystne włoski miękkie,gładkie,a muszę powiedzieć,że mam bardzo degażowane włosy i duży problem w związku z tym bo włosy są w złej formie rozszczepiają się jak choinka
To, co wydegażowane trzeba ściąć Szczególnie jeśli wyglądają tak, jak mówisz. Znam ten problem- właśnie próbuję się go pozbyć poprzez regularne podcinanie :/

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Zdrowsze włosy schną dłużej bo dłużej trzymają w sobie wilgoć.
Powiedz to moim włosom Dłuższym, gęstszym, w o wiele lepszej kondycji niż pół roku temu a schnącymi prawie o połowę krócej

Ainnel- szczerze wątpię Porowatość to cecha włosa Niemalże jak kolor
Przykładem osoby, która doskonale zna się na pielęgnacji włosów i wie, co dla jej włosów jest najlepsze jest Eloe- kręconowłosa moderatorka
Skoro jej przez tyle lat nie udało się "pokonać" porowatości to nic nie pokona
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2011-12-09 o 21:50
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:55   #404
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Zdrowsze włosy schną dłużej bo dłużej trzymają w sobie wilgoć.

o jaaa, to jeśli moje włosy staja się coraz zdrowsze to nie mam nic przeciwko, mogą schnąć nawet cały dzień
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:02   #405
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Czyli jest tak, że bardziej porowate włosy przy odpowiedniej pielęgnacji mogą zmienić się w mniej porowate?
mnie się wydaje, że tak
Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
O kurczę No ja podobnie
Tośmy się zgrały
synchro działa
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:05   #406
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Cesena0 Pokaż wiadomość
Ooo,i jak pachnie? Ja swoją Papaję codziennie wącham,ale na włosy żalmi jest narazie dawać,tak jej jest mało...
Kurcze,mi to tylko mówią,że mam mniej końcówki porozdwajane. Ale i tak zachwycają się zniszczonymi farbowaniem i codziennym prostowaniem włosami koleżanki... I weź tu się nie załamuj.
pachnie słodko, jakimiś słodyczami z mojego dzieciństwa, ale nie potrafię sobie przypomnieć jakimi :P
Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
tak, tak



Huhuh, a ja jestem niedobra i nie wiem ile schną moje włosy i czy jest to czas dłuższy niż przed olejowaniem, bo katuję moje włosy suszarką i nie mam zamiaru przestać jeżeli ich nie wysuszę na szczotkę, wyglądam koszmarnie i mam zły nastrój--> zły dzień. a uważam, że włosy są dla mnie, a nie ja dla włosów, więc o ile karmię je codziennie i poję, to one mogą trochę cieplejszych podmuchów wycierpieć. takam niedobra!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:08   #407
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
pachnie słodko, jakimiś słodyczami z mojego dzieciństwa, ale nie potrafię sobie przypomnieć jakimi :P



Huhuh, a ja jestem niedobra i nie wiem ile schną moje włosy i czy jest to czas dłuższy niż przed olejowaniem, bo katuję moje włosy suszarką i nie mam zamiaru przestać jeżeli ich nie wysuszę na szczotkę, wyglądam koszmarnie i mam zły nastrój--> zły dzień. a uważam, że włosy są dla mnie, a nie ja dla włosów, więc o ile karmię je codziennie i poję, to one mogą trochę cieplejszych podmuchów wycierpieć. takam niedobra!
Brawa dla tej pani
(myslę podobnie )
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:12   #408
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Czyli jest tak, że bardziej porowate włosy przy odpowiedniej pielęgnacji mogą zmienić się w mniej porowate?
Moja koleżanka ma bardzo porowate włosy, zaczęła olejować i wyczuwam różnicę- są bardziej gładkie
Ostatnio też zaczęłam suszyć włosy i to ciepłym nawiewem (wcześniej tylko zimnym) na przemian z zimnym... Ale mam suszarkę z jonizatorem, a moje włosy lepiej wyglądają podsuszone... Czy to choć trochę mnie usprawiedliwia?
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.


Edytowane przez ston3d
Czas edycji: 2011-12-09 o 22:13
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:49   #409
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Hey dziewczyny,

Mam do as pytanie odnośnie olejów, olejków, olejowanie bo wy w tym temacie jesteście na pewno bardziej obeznane niż ja, przeczytałam tylko po krotce forum.

Otóż od 8 lat rozjaśniam włosy mam naturalny brąz średni, a w tym monecie jestem blondynką i tak zostanie tylko ,że włosów mam o połowę mniej co prawda genetycznie nie mam gęstych ale jest ich mało są sianowate porozdwajane itd przechodzę obecnie na farby Alfaparf i zobaczymy używam nafty wax glisk kur czarnego itd.. to i tak mało wlosy sa okropne, kruszą się i stoją od lat w miejscu;/
Zmieniłam na prostownice z keratyną Philipsa uważam ją za najlepszą dotychczas z jakich miałam jedwabie nie jedwabie mam nawet TRESemme na wysokie temperatury co prawda przez te 8 lat nie używałam tego wszystkiego dlatego też pewnie takich efekt.

Powiedzcie jak to jest ,że niektore dziewczyny rozjaśniaja codziennie prostuja suszą itd i mala długie piękne zdrowe wlosy co trzeba zrobić?> byłam raz na saune ale nie stać mnie na te zabiegi koszt 60zl;/ za jeden

Jak powinnam zadbać o moje włosy - interesuje mnie głównie o zewnętrze stosowanie preparatów na włosy bo wewnątrz to ciągle dbam zeby wszystko bylo pod kontrola

Pomocy dziewczyny - niech mi w końcu włosy urosną bo to chyba nigdy się nie stanie;(

Jakiego oleju użyć na włosy jaki kupić i jak wygląda jego zastosowanie po jakim czasie można się spodziewać efektów?
\
Z góry bardzo wam dziękuje za ewentualną pomoc bo kto by wiedział lepiej jak nie wy wizażanki

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2011-12-09 o 22:54
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 23:06   #410
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,

Mam do as pytanie odnośnie olejów, olejków, olejowanie bo wy w tym temacie jesteście na pewno bardziej obeznane niż ja, przeczytałam tylko po krotce forum.

Otóż od 8 lat rozjaśniam włosy mam naturalny brąz średni, a w tym monecie jestem blondynką i tak zostanie tylko ,że włosów mam o połowę mniej co prawda genetycznie nie mam gęstych ale jest ich mało są sianowate porozdwajane itd przechodzę obecnie na farby Alfaparf i zobaczymy używam nafty wax glisk kur czarnego itd.. to i tak mało wlosy sa okropne, kruszą się i stoją od lat w miejscu;/
Zmieniłam na prostownice z keratyną Philipsa uważam ją za najlepszą dotychczas z jakich miałam jedwabie nie jedwabie mam nawet TRESemme na wysokie temperatury co prawda przez te 8 lat nie używałam tego wszystkiego dlatego też pewnie takich efekt.

Powiedzcie jak to jest ,że niektore dziewczyny rozjaśniaja codziennie prostuja suszą itd i mala długie piękne zdrowe wlosy co trzeba zrobić?> byłam raz na saune ale nie stać mnie na te zabiegi koszt 60zl;/ za jeden

Jak powinnam zadbać o moje włosy - interesuje mnie głównie o zewnętrze stosowanie preparatów na włosy bo wewnątrz to ciągle dbam zeby wszystko bylo pod kontrola

Pomocy dziewczyny - niech mi w końcu włosy urosną bo to chyba nigdy się nie stanie;(

Jakiego oleju użyć na włosy jaki kupić i jak wygląda jego zastosowanie po jakim czasie można się spodziewać efektów?
\
Z góry bardzo wam dziękuje za ewentualną pomoc bo kto by wiedział lepiej jak nie wy wizażanki
Nie rozjaśniaj, zapomnij o prostownicy, obetnij popalone końce i dopiero zacznij myśleć o regeneracji.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:09   #411
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

1. Prostując i rozjaśniając włosy nie poprawisz ich kondycji. Odstaw przynajmniej prostownicę.
2. Jedwab nie jest na odżywienie włosów.
3. Pokruszonych, rozdwojonych końcówek nic ci nie sklei, musizz je obciąć i to lepiej jak najszybciej, bo zniszczenia idą ciągle w górę.
4. Dbanie o włosy - o tym jest cały wątek, czytaj. Nikt ci nie poda jednego oleju po którym będziesz miała super włosy, każdy preferuje coś innego. Poczytaj, kup coś na próbę i zobacz efekty.
Co do stosowania - czytaj
Czas - zależy jak bardzo masz zniszczone włosy. Zakładam, że bardzo-bardzo, skoro tak ci się kruszą. Więc czas pielęgnacji będzie odpowiednio dłuższy.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:15   #412
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

już obcięłam końcówki wyglądają zdecydowanie lepiej ale odrazu czuje się jakbym miała o połowę krótsze..

Liczyłam na jakąś pomoc

myślałam o oleju babydream zresztą tyle tych olejów ,że kompletnie nie wiem co i jaki

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

kiedyś ze mną do szkoły chodziła dziewczyna , która dzień w dzień prostowała włosy z ciemnych zaczeła farbować na blond ma do pasa prawie i naturalne i ich kondycja wyglada calkiem niezle ale nie mam z nia w tym momencie kontaktu więc nie wiem jak to jest..

Już nie rozjaśniam będę tylko farbować

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2011-12-09 o 23:16
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:40   #413
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
Liczyłam na jakąś pomoc
ale jakiej ty pomocy oczekujesz?
Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
myślałam o oleju babydream zresztą tyle tych olejów ,że kompletnie nie wiem co i jaki
napisałam ci - poczytaj -.-
chyba wiesz gdzie jest wyszukiwarka, jest kilka części wątku o olejach, są też inne o pielęgnacji, zapuszczaniu i przyspieszaniu porostu.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:46   #414
StayInShape
Rozeznanie
 
Avatar StayInShape
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 569
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
ale jakiej ty pomocy oczekujesz?

napisałam ci - poczytaj -.-
chyba wiesz gdzie jest wyszukiwarka, jest kilka części wątku o olejach, są też inne o pielęgnacji, zapuszczaniu i przyspieszaniu porostu.
Niunka112, tu koleżanka ma rację, poczytaj ... jeżeli nie chce Ci się czytać wszytskich wątków, to chociaż przeczytaj od poczatku do końca te 14 stron. Udzielono to wielu wskazówek

Ja dziś napoiłam swoje włoski olejem z korzenia łopianu i jojoby. Lepiej je przyjęły niż amlę i vatikę.
__________________
I hate it but I love it!
StayInShape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:55   #415
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

czytałam ale nie całość więc proszę nie zarzucajcie ,że mi się nie chce;]
Na pewno dokończę to forum, a napisałam dlatego bo miałam na uwadze wasze doświadczenie w olejowaniu i porady no ale ok poczytam sobie wnikliwie.

To tylko forum więc doszłam do wniosku ,że można napisać i się poradzić bardziej doświadczonych w tym temacie skoro jestem początkująca ale to chyba nie był dobry pomysł

a czytać umiem i wiem gdzie jest wyszukiwarka więc dzieki heh

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2011-12-09 o 23:58
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 23:57   #416
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
Już nie rozjaśniam będę tylko farbować
Ja też sobie nieźle niszczyłam włosy przez kilka lat. Przez jakiś czas starałam się je jakoś odżywiać, ale nic to nie dawało. Efekty zaczęłam zauważać dopiero wtedy, gdy przestałam je farbować.
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 00:03   #417
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

najlepiej ich nie farbować ale wolę wyeliminować inne zło typu prostownica i rozjaśniacze, w naturalnych włosach wyglądam bardzo nie ciekawie więc czy ciemna farba czy jasna tak samo działa na włosy z tego co rozmawiałam z wieloma stylistkami i fryzjerami, ciesze się ze udało Ci się z włoskami gdybym tylko miała ładniejszy naturalny też bym ich nie farbowała wcale czasem nad tym myslę nawet ale na tym się kończy
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 00:05   #418
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
najlepiej ich nie farbować ale wolę wyeliminować inne zło typu prostownica i rozjaśniacze, w naturalnych włosach wyglądam bardzo nie ciekawie więc czy ciemna farba czy jasna tak samo działa na włosy z tego co rozmawiałam z wieloma stylistkami i fryzjerami, ciesze się ze udało Ci się z włoskami gdybym tylko miała ładniejszy naturalny też bym ich nie farbowała wcale czasem nad tym myslę nawet ale na tym się kończy
Dlatego wymyślono hennę
Tu jest jej wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura

Edytowane przez Coffee Girl
Czas edycji: 2011-12-10 o 00:08
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 00:14   #419
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
czytałam ale nie całość więc proszę nie zarzucajcie ,że mi się nie chce;]
Na pewno dokończę to forum, a napisałam dlatego bo miałam na uwadze wasze doświadczenie w olejowaniu i porady no ale ok poczytam sobie wnikliwie.

To tylko forum więc doszłam do wniosku ,że można napisać i się poradzić bardziej doświadczonych w tym temacie skoro jestem początkująca ale to chyba nie był dobry pomysł

a czytać umiem i wiem gdzie jest wyszukiwarka więc dzieki heh
Powiem ci tak ja rozjaśniałam włosy i używałam prawie codziennie suszary i prostownicy Ale od 11.11 powziełam mocne postanowienie poprawy.
Po pierwsze kupiłam w aptece DOZ olejek ze słodkich migdałów za ok. 10 zł do tego waxa z awokado. Po drugie obciełam 10 cm włosów które były mega przesuszone, rozdwajały sie i kruszyły. Po 3 prostownica poszła w kąt a suszarki w ciągu tego miesiąca użyłam może z 4 razy w sytuacjach musowych.
Kolejno zaopatrzyłam się w odżywkę bez spłukiwania z joanny http://alejka.pl/joanna-naturia-odzy...umiankiem.html na końcówki nakładam tez po kropelce jedwabiu chi.
Dokupiłam olejek kokosowy z vatiki http://allegro.pl/dabur-olejek-kokos...932817633.html i mgiełke Jantar ochronną a wczoraj w rossmane kupiłam jeszcze olejek z granatu i avokado.
Na noc nakładam sobie olejek, myje włoski, troszkę odżywki b/s i chi na końcówki.
Jak mam czas to aplikuję na głowę maskę, owijam foliową reklamówką, podgrzewam suszarką i owijam ciepłym ręcznikiem. Staram się z tym chodzić ok 3 h.
Minął miesiąc a moje włoski sa o niebo lepsze. Są delikatne, gładkie i się błyszczą To jest motywacja do dalszej pielęgnacji o nie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 00:22   #420
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
czytałam ale nie całość więc proszę nie zarzucajcie ,że mi się nie chce;]
Na pewno dokończę to forum, a napisałam dlatego bo miałam na uwadze wasze doświadczenie w olejowaniu i porady no ale ok poczytam sobie wnikliwie.

To tylko forum więc doszłam do wniosku ,że można napisać i się poradzić bardziej doświadczonych w tym temacie skoro jestem początkująca ale to chyba nie był dobry pomysł

a czytać umiem i wiem gdzie jest wyszukiwarka więc dzieki heh
ok, ok, więc jakie masz konkretnie pytania?

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
najlepiej ich nie farbować ale wolę wyeliminować inne zło typu prostownica i rozjaśniacze, w naturalnych włosach wyglądam bardzo nie ciekawie więc czy ciemna farba czy jasna tak samo działa na włosy z tego co rozmawiałam z wieloma stylistkami i fryzjerami, ciesze się ze udało Ci się z włoskami gdybym tylko miała ładniejszy naturalny też bym ich nie farbowała wcale czasem nad tym myslę nawet ale na tym się kończy
moim zdaniem najważniejsze to odstawić prostownicę wypróbuj hennę, nie niszczy włosów i myślę, że powinna pomóc.
i marsz do fryzjera!


wiecie, tak sobie siedzę i od czasu do czasu wącham sesę - naprawdę nie jest taka zła
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez vouge13
Czas edycji: 2011-12-10 o 00:23
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.