Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkiem cz32 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 23:01   #3691
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Napisz do nich maila i popros o przyslanie nowej torebki. Muszą Ci wymienic skoro przysłali wadliwy produkt.
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

witaj
jest sens brakujące elementy dosyłają kurierem bez problemu!

napisz żeby Ci przypomnieli Twój kod- też powinni to zrobić
Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Najlepiej napisz do etorebki ja się jeszcze z takim czymś nie spotkałam
Chdzo o to że gdzieś go zagubiłaś? Może wiesz co napisz im że zapodziałaś kod a oni powinni ci odpisać maila z kodem
Dzięki
szczerze mowiąc, myślałam, że jeśli kod nie był używany rok, to zwyczajnie wygasł i z nowym zamówieniem dostanę nowy - ale poproszę ich o przypomnienie
reklamacji nie chcialabym skladac, bawic sie w odsylanie, bo nie jest to jakas duza wada, no i w regulaminie maja zapis, ze klient placi za dostarczenie produktu do reklamacji (co de facto jest niezgodne z prawem). No i obawiam sie, ze te wade powinnam zglosic przy kurierze, ewentualnie przed oderwaniem metki :/
Ale sprobuje, dzieki w kazdym razie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:06   #3692
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ale testować, czy królikowi nie spadnie z głowy nalesnik już można??

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------


w turbanie przyszłaś od taty?
wierze, wierze dwie osoby mylić się nie mogą. monia posiedzmy jeszcze troche, niech hanusi nie będzie przykro, ale pamiętasz - mówiłam Ci, że prędzej, czy później odgadnie nasza taktyke uciekiniera....

jaka bluzka? masz zdjęcie ze strony?
w turbanie

nikogo nie spotkałam a to taki ładny turban był

mogę posiedzieć do 1szej


nie mam, ale to taka mało spektakularna bluzka w stylu boho tylko


daguś- a jak Twój telefonik???? jak ta bateria i ekran dotykowy nie ma opóźnień???

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Nie rozumiem o czym mówisz, to jest taka ozdoba
a ja myślałam, że to zapas na czarną godzinę???
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dzięki
szczerze mowiąc, myślałam, że jeśli kod nie był używany rok, to zwyczajnie wygasł i z nowym zamówieniem dostanę nowy - ale poproszę ich o przypomnienie
reklamacji nie chcialabym skladac, bawic sie w odsylanie, bo nie jest to jakas duza wada, no i w regulaminie maja zapis, ze klient placi za dostarczenie produktu do reklamacji (co de facto jest niezgodne z prawem). No i obawiam sie, ze te wade powinnam zglosic przy kurierze, ewentualnie przed oderwaniem metki :/
Ale sprobuje, dzieki w kazdym razie
kochana- ja nigdy nie otwieram pudła przy kurierze- raz nie miałam paska- przeproszono mnie i dosłano

chyba nie wygasa tylko się aktywuje ponownie- kod- w zasadzie to nie wiem, bo mój jeszcze nie miał szans odetchnąć
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:13   #3693
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Nie przypadkiem, nie nawet celowo NIe wolno testować na tróllikach



To rozumiem

Może ta jest wyjątkiem

Nie ma
Na krolikach to nie Ale na trollikach to co innego

Wiedzialam, ze skapiec skapca zrozumie
Ta jenny tzn ktora jest wyjatkiem? Ta ktora wpadnie niecnym etorebkowcom w rece w chwili pakowania jej do mnie?

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
sprawdze jeden egzemplarz, Wy dostaniecie zły i będzie daga be, bo mówiła, że jest dobrze wykonany, a tu takie nie wiadomo co przyszło

sprawdze, sprawdze zapisze na karteczce coby z głowy nie wyleciało hahaha

hanka, denerwuje się o monie, długo jej nie ma.. myslisz, że jest cała, zdrowa i czysta?
Dagus no to nie sprawdzaj jednego tylko iech wyjma wszystkie ktore kontenerem przyplynely Wierze w Twoja dobra wole

Tez sie martwilam ale juz przyszla

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Wróciłam w turbanie na głowie





na 100% - uwierz zawodowej oddawaczce

jest hanusia?????? bo nie wiem czy zwiewamy

hanusia

bliziutko na szczęście

masakra bo: w niejakiej Manufaakturze tłumy, ubrania porozrzucane na podłodze, nerwowa atmosfera, kolejka do przymierzalni i nie odkładają już ubrań, bo nie mają miejsca w szafach:c ojest:

i nie było mojej bluzeczki
była w drugim haemie,ale nie wierzę, że mi ją jutro wydadzą,za te karty

Znikaj bo siedze tu i korzenie zapuscilam

O jak ja nie lubie takiej wscieklizny w sklepach Do tego jeszcze tylko zimowa kurtka na grzbiecie z ktora nie ma czego zrobic a ogrzewanie na full i hamerykanskie koledy przez glosniki


Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ale testować, czy królikowi nie spadnie z głowy nalesnik już można??

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------


w turbanie przyszłaś od taty?
wierze, wierze dwie osoby mylić się nie mogą. monia posiedzmy jeszcze troche, niech hanusi nie będzie przykro, ale pamiętasz - mówiłam Ci, że prędzej, czy później odgadnie nasza taktyke uciekiniera....

jaka bluzka? masz zdjęcie ze strony?
Brutusy

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Monia a co z Twoim telefonem? Doczekalas sie wreszcie na nowy czy dalej pozostaje w sferze marzen? Moj Tz wzial sobie ostatnio HTC i jest zadowolony
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:14   #3694
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Na krolikach to nie Ale na trollikach to co innego

Wiedzialam, ze skapiec skapca zrozumie
Ta jenny tzn ktora jest wyjatkiem? Ta ktora wpadnie niecnym etorebkowcom w rece w chwili pakowania jej do mnie?

O jak ja nie lubie takiej wscieklizny w sklepach Do tego jeszcze tylko zimowa kurtka na grzbiecie z ktora nie ma czego zrobic a ogrzewanie na full i hamerykanskie koledy przez glosniki
Na tróllikach tym bardziej, bo robią się agresywne

Nie no w ogóle ta partia, bo ja też chcę

To jest jak opis piekła NIe cierpię tego przedświątecznego spędu bydła
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:21   #3695
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość


Dziewczyny powiedzcie mi jak to teraz jest z tym PayU na allegro. Dawniej gdy byla PlaceZAllegro jak dostalam wplate od kupujacego to musialam cos tam kliknac, zeby oni mi to do mojego banku wyslali, teraz juz nie trzeba?

-
Teraz jest chyba tak samo, ja płacę tak samo, od razu przechodzę w przelew mbankowy

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mój mąż się rozpłynął - on uwielbia mopsy
Mój też
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Wróciłam w turbanie na głowie





na 100% - uwierz zawodowej oddawaczce

jest hanusia?????? bo nie wiem czy zwiewamy

hanusia

bliziutko na szczęście

masakra bo: w niejakiej Manufaakturze tłumy, ubrania porozrzucane na podłodze, nerwowa atmosfera, kolejka do przymierzalni i nie odkładają już ubrań, bo nie mają miejsca w szafach:c ojest:

i nie było mojej bluzeczki
była w drugim haemie,ale nie wierzę, że mi ją jutro wydadzą,za te karty

to jeszcze raz och Feliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiOCH OOOOOCH!

daguś luknij wyżej napisałam hanusi o haemie

to mops może wyrywa- kto go tam wie?
aha maggie go wie i może nam powie?



nika
tak czułam, że ktoś stanie w "obronie" żon

kochana może roxi planuje jakieś inne alternatywne posunięcie

a w ogóle a propos czego to było- aha wiem obiektu- to w kontekście było więc

nika mówiłaś, że lubisz majteczki /durne to zdrobnienie jakieś/ z haemu /- które są warte polecenia- takie z bawełny czy nie z bawełny????

No trza, trza bronić żon, ja jestem cięta na przejawy zainteresowania moim mężem przez płeć pięną hehe

Moniu, głównie koroniaste, ale materiałowe tysz. Najbardziej lubię takie łączone i kiedyś były czasy, że nawet cyc zmieściłam w haemowy staniol

Ja się zastanawiam, czy nie jechać w poniedziałek, jak te najbardziej wygłodniałe zakupoholiczki się najedzą


Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
O jak ja nie lubie takiej wscieklizny w sklepach Do tego jeszcze tylko zimowa kurtka na grzbiecie z ktora nie ma czego zrobic a ogrzewanie na full i hamerykanskie koledy przez glosniki





Monia a co z Twoim telefonem? Doczekalas sie wreszcie na nowy czy dalej pozostaje w sferze marzen? Moj Tz wzial sobie ostatnio HTC i jest zadowolony
Może chacha? właśnie sprzedałam

Ja lubię ten cały durny splend świąteczny, kojarzy mi się z pewnymi, dobrymi czasami...

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

http://www.facebook.com/events/318305621521073/
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:33   #3696
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Nika jakie to biedactwo Ja ostatnio trafilam na watez ze zdjeciami z pseudohodowli gdzies z Waszych okolic, co tam sie dzialo to na prawde horror - psy zjadaly siebie nawzajem... Wychudone do granic mozliwosci, czesc z nich nie przezyla...
Z reszta jest o tym na wizazu...
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:35   #3697
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Na krolikach to nie Ale na trollikach to co innego

Wiedzialam, ze skapiec skapca zrozumie
Ta jenny tzn ktora jest wyjatkiem? Ta ktora wpadnie niecnym etorebkowcom w rece w chwili pakowania jej do mnie?



Dagus no to nie sprawdzaj jednego tylko iech wyjma wszystkie ktore kontenerem przyplynely Wierze w Twoja dobra wole

Tez sie martwilam ale juz przyszla




Znikaj bo siedze tu i korzenie zapuscilam

O jak ja nie lubie takiej wscieklizny w sklepach Do tego jeszcze tylko zimowa kurtka na grzbiecie z ktora nie ma czego zrobic a ogrzewanie na full i hamerykanskie koledy przez glosniki




Brutusy

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Monia a co z Twoim telefonem? Doczekalas sie wreszcie na nowy czy dalej pozostaje w sferze marzen? Moj Tz wzial sobie ostatnio HTC i jest zadowolony
niech dagna powie, że to ja zamawiam i będę odsyłać jak coś nie halo

nie w połowie stycznia mam mieć nowy telefonik- jestem już nakręcona
Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Na tróllikach tym bardziej, bo robią się agresywne

Nie no w ogóle ta partia, bo ja też chcę

To jest jak opis piekła NIe cierpię tego przedświątecznego spędu bydła
mi ta agresja też przyszła do głowy, ale siedziałam cicho
nawet pogryzienia by mnie nie zdziwiły

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Teraz jest chyba tak samo, ja płacę tak samo, od razu przechodzę w przelew mbankowy


Mój też



No trza, trza bronić żon, ja jestem cięta na przejawy zainteresowania moim mężem przez płeć pięną hehe

Moniu, głównie koroniaste, ale materiałowe tysz. Najbardziej lubię takie łączone i kiedyś były czasy, że nawet cyc zmieściłam w haemowy staniol

Ja się zastanawiam, czy nie jechać w poniedziałek, jak te najbardziej wygłodniałe zakupoholiczki się najedzą




Może chacha? właśnie sprzedałam

Ja lubię ten cały durny splend świąteczny, kojarzy mi się z pewnymi, dobrymi czasami...

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

http://www.facebook.com/events/318305621521073/
koroniaste mówisz?dobrze

cyca to ja już w tę promocję nie włączam- żeby się tylko zadek zmieścił

ja nie wiem jak ja jutro pójdęekspedien tka powie cenę a ja wyjmę te karty i mam wrażenie popukają się w czoło

no coś Ty/w spr męża/ - to takie potwierdzenia atrakcyjności przecież
ale bidulek/psiaczek/
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 23:35   #3698
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość

Mój też



No trza, trza bronić żon, ja jestem cięta na przejawy zainteresowania moim mężem przez płeć pięną hehe

Moniu, głównie koroniaste, ale materiałowe tysz. Najbardziej lubię takie łączone i kiedyś były czasy, że nawet cyc zmieściłam w haemowy staniol

Ja też chciałam napisać, że lepiej nie głosić takich tekstów, bo kiedyś to Roxi może być tą, którą inna będzie chciała przesuwać

Może zainteresuje się koroniastymi
A co do staników, to hmowe nigdy nie cieszyły się moim zainteresowaniem. Polecam stronę stanikomania :
Z polskich staników lubię te firmy Gorteks - Belle Femme, ostatnio kupiłam ten i jest genialny, robi świetny dekolt i co ważne - są odpowiednie rozmiary
http://www.gorteks.com.pl/product-po...ztywniany.html
Można kupić bezpośrednio u nich albo w innych sklepach, np. olive.pl, kontri i pewnie jeszcze w innych w necie.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:38   #3699
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Trollik masz racje istne pieklo

Ja uwielbiam swieta (Monia ) ale nie lubie tej przedswiatecznej goraczki, wszedzie pelno ludzi, w sklepach glosno i goraco, nigdy nie wiem czy zdaze z prezentami, wysprzatac mieszkanie, ukisic barszcz itd. stresuje mnie to wszystko
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-12-14 o 23:52
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:42   #3700
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
nika mówiłaś, że lubisz majteczki /durne to zdrobnienie jakieś/ z haemu /- które są warte polecenia- takie z bawełny czy nie z bawełny????
majteczkach mnie rozsmieszyły
poczułam się jak na erotycznym czacie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
w turbanie

nikogo nie spotkałam a to taki ładny turban był

mogę posiedzieć do 1szej


nie mam, ale to taka mało spektakularna bluzka w stylu boho tylko


daguś- a jak Twój telefonik???? jak ta bateria i ekran dotykowy nie ma opóźnień???

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------


a ja myślałam, że to zapas na czarną godzinę???

kochana- ja nigdy nie otwieram pudła przy kurierze- raz nie miałam paska- przeproszono mnie i dosłano

chyba nie wygasa tylko się aktywuje ponownie- kod- w zasadzie to nie wiem, bo mój jeszcze nie miał szans odetchnąć
a później sie dziwić czemu dzisiejsza młodzież jest taaaka chorowita!!
no monia, nie wiem co Ci powiedziec, telefon fajny, bo danula zadowolona, ale mój widocznie niedorobiony - bateria dalej zipie tylko jeden dzień i od niedawna zaczął się wieszac. silne nerwy trzeba mieć wchodząc na internet, muli i żaden klawisz nie reaguje. taki mój biedny los
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Na krolikach to nie Ale na trollikach to co innego

Wiedzialam, ze skapiec skapca zrozumie
Ta jenny tzn ktora jest wyjatkiem? Ta ktora wpadnie niecnym etorebkowcom w rece w chwili pakowania jej do mnie?



Dagus no to nie sprawdzaj jednego tylko iech wyjma wszystkie ktore kontenerem przyplynely Wierze w Twoja dobra wole

Tez sie martwilam ale juz przyszla




Znikaj bo siedze tu i korzenie zapuscilam

O jak ja nie lubie takiej wscieklizny w sklepach Do tego jeszcze tylko zimowa kurtka na grzbiecie z ktora nie ma czego zrobic a ogrzewanie na full i hamerykanskie koledy przez glosniki




Brutusy

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Monia a co z Twoim telefonem? Doczekalas sie wreszcie na nowy czy dalej pozostaje w sferze marzen? Moj Tz wzial sobie ostatnio HTC i jest zadowolony
hanus, jak mam sprawdzić tyle toreb to może ja już pojade i bedę koczować przy drzwiach siedziby

nika, biedny ostatnio na pudelku tak z boku był odnośnik do zdjęcia "najbrudniejszego psa na świecie"- piec cały skołtuniony, nie mógł chodzić-okropny widok nie wiecie jak skończyła się sprawa z facetem, który wprowadził psa na tory, sam uciekł, a pies zginął?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:42   #3701
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość

O jak ja nie lubie takiej wscieklizny w sklepach Do tego jeszcze tylko zimowa kurtka na grzbiecie z ktora nie ma czego zrobic a ogrzewanie na full i hamerykanskie koledy przez glosniki
O tak, wymieniłaś wszystkie rzeczy, których nie cierpię przed świętami i w ogóle w sklepach: dzikie tłumy, hałas i ogrzewanie na full. Ostatnio łaziłam po galerii handlowej z mężem, kurtki w rękach albo rozpięte, ale i tak gorąco. Tylko w jednym sklepie była klima ustawiona na chłodzenie - aż zawołałam męża (czekał biedak przed sklepem na ławce, bo już wykończony), żeby wszedł, tak było przyjemnie
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 23:46   #3702
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Nika jakie to biedactwo Ja ostatnio trafilam na watez ze zdjeciami z pseudohodowli gdzies z Waszych okolic, co tam sie dzialo to na prawde horror - psy zjadaly siebie nawzajem... Wychudone do granic mozliwosci, czesc z nich nie przezyla...
Z reszta jest o tym na wizazu...
widziałam zdjęcia (własnie na wizazu).. na dogomanii pełno jest wątków dt psów zabranych z pseudoh...

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

MONIA, odpisz szybko na pw, bo padne i nie wstane
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:51   #3703
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
O tak, wymieniłaś wszystkie rzeczy, których nie cierpię przed świętami i w ogóle w sklepach: dzikie tłumy, hałas i ogrzewanie na full. Ostatnio łaziłam po galerii handlowej z mężem, kurtki w rękach albo rozpięte, ale i tak gorąco. Tylko w jednym sklepie była klima ustawiona na chłodzenie - aż zawołałam męża (czekał biedak przed sklepem na ławce, bo już wykończony), żeby wszedł, tak było przyjemnie
Ja to sie zastanawiam czemu w galeriach nie ma szatni Bo zwykle tak grzeja, ze ja w domu mam znacznie chlodniej

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
widziałam zdjęcia (własnie na wizazu).. na dogomanii pełno jest wątków dt psów zabranych z pseudoh...

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

MONIA, odpisz szybko na pw, bo padne i nie wstane
Wiem Daga, swego czasu duzo siedzialam na dogomanii, potem nie wiem czemu przestalam sie tam logowac a teraz nawet nie mam sily wracac na to forum bo wiem co tam zobacze

Nie wiem co z tym bandyta ktory uciekl z torow, Ty cos slyszalas?

Do etorebki mozesz juz jechac jak masz chec
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:00   #3704
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Nika jakie to biedactwo Ja ostatnio trafilam na watez ze zdjeciami z pseudohodowli gdzies z Waszych okolic, co tam sie dzialo to na prawde horror - psy zjadaly siebie nawzajem... Wychudone do granic mozliwosci, czesc z nich nie przezyla...
Z reszta jest o tym na wizazu...

Nawet nie szukam Hanulek takich tematów
Ja mam takie jedno miejsce w PL, Przystań Ocalenie się zwie, gdzie byłam, widziałam, pomagałam.
Od czasu do czasu coś wyślę, zawiozłam całe auto różności- od kocy, karmy, środków czystości, po nienoszone złoto, żeby zaukcjowali. Naprawdę, to grupa zapaleńców, dużo robią, głónie konie z transportów śmierci ratują. Dominik- główny maniak tego miejsca- zatrzymał kiedyś transport świnek, które wiezione był w nieludzkich warunkach, zadzwonił na policję i była akcja z tym związana (jak wiadomo, zwierzę nie jest rzeczą, chroni je ustawa i nawet przewóz na rzeź musi być w humanitarnych warunkach) i sprawa sądowa.

JA unikam wszystkiego, czego mogę, ale z racji tego- gdzie działałam, działam, nie jestem w stanie uchronić swojego przemęczonego już widokiem cierpienia istot- mózgu

Nie patrzę już nawet na powstające wątki. Nie chcę


Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość



koroniaste mówisz?dobrze

cyca to ja już w tę promocję nie włączam- żeby się tylko zadek zmieścił

ja nie wiem jak ja jutro pójdęekspedien tka powie cenę a ja wyjmę te karty i mam wrażenie popukają się w czoło

no coś Ty/w spr męża/ - to takie potwierdzenia atrakcyjności przecież
ale bidulek/psiaczek/

Mój mąż się bardzo dziwnie zachowuje w takich sytuacjach, jakby mógł, to by mi w gacie wskoczył, żeby się to już skończyło hahaha



Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
majteczkach mnie rozsmieszyły
poczułam się jak na erotycznym czacie



nika, biedny ostatnio na pudelku tak z boku był odnośnik do zdjęcia "najbrudniejszego psa na świecie"- piec cały skołtuniony, nie mógł chodzić-okropny widok nie wiecie jak skończyła się sprawa z facetem, który wprowadził psa na tory, sam uciekł, a pies zginął?
No masz, tytki i już Ci się nasz wątek kojarzy z erotyzmem, prawie jak u Asnyka, o matko! Co za Dziewcze

Nie wiem, co z tym facetem, pewnie zabija kolejne istoty...
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:04   #3705
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
widziałam zdjęcia (własnie na wizazu).. na dogomanii pełno jest wątków dt psów zabranych z pseudoh...

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

MONIA, odpisz szybko na pw, bo padne i nie wstane
ale namieszałam- sorrrrry
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja to sie zastanawiam czemu w galeriach nie ma szatni Bo zwykle tak grzeja, ze ja w domu mam znacznie chlodniej



Wiem Daga, swego czasu duzo siedzialam na dogomanii, potem nie wiem czemu przestalam sie tam logowac a teraz nawet nie mam sily wracac na to forum bo wiem co tam zobacze

Nie wiem co z tym bandyta ktory uciekl z torow, Ty cos slyszalas?

Do etorebki mozesz juz jechac jak masz chec
a w Łodzi są szatnie w galeriach

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Nawet nie szukam Hanulek takich tematów
Ja mam takie jedno miejsce w PL, Przystań Ocalenie się zwie, gdzie byłam, widziałam, pomagałam.
Od czasu do czasu coś wyślę, zawiozłam całe auto różności- od kocy, karmy, środków czystości, po nienoszone złoto, żeby zaukcjowali. Naprawdę, to grupa zapaleńców, dużo robią, głónie konie z transportów śmierci ratują. Dominik- główny maniak tego miejsca- zatrzymał kiedyś transport świnek, które wiezione był w nieludzkich warunkach, zadzwonił na policję i była akcja z tym związana (jak wiadomo, zwierzę nie jest rzeczą, chroni je ustawa i nawet przewóz na rzeź musi być w humanitarnych warunkach) i sprawa sądowa.

JA unikam wszystkiego, czego mogę, ale z racji tego- gdzie działałam, działam, nie jestem w stanie uchronić swojego przemęczonego już widokiem cierpienia istot- mózgu

Nie patrzę już nawet na powstające wątki. Nie chcę





Mój mąż się bardzo dziwnie zachowuje w takich sytuacjach, jakby mógł, to by mi w gacie wskoczył, żeby się to już skończyło hahaha





No masz, tytki i już Ci się nasz wątek kojarzy z erotyzmem, prawie jak u Asnyka, o matko! Co za Dziewcze

Nie wiem, co z tym facetem, pewnie zabija kolejne istoty...
ale w te koroniaste? z haemu???

nikuś jak z mayą?
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:09   #3706
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Nawet nie szukam Hanulek takich tematów
Ja mam takie jedno miejsce w PL, Przystań Ocalenie się zwie, gdzie byłam, widziałam, pomagałam.
Od czasu do czasu coś wyślę, zawiozłam całe auto różności- od kocy, karmy, środków czystości, po nienoszone złoto, żeby zaukcjowali. Naprawdę, to grupa zapaleńców, dużo robią, głónie konie z transportów śmierci ratują. Dominik- główny maniak tego miejsca- zatrzymał kiedyś transport świnek, które wiezione był w nieludzkich warunkach, zadzwonił na policję i była akcja z tym związana (jak wiadomo, zwierzę nie jest rzeczą, chroni je ustawa i nawet przewóz na rzeź musi być w humanitarnych warunkach) i sprawa sądowa.

JA unikam wszystkiego, czego mogę, ale z racji tego- gdzie działałam, działam, nie jestem w stanie uchronić swojego przemęczonego już widokiem cierpienia istot- mózgu

Nie patrzę już nawet na powstające wątki. Nie chcę





Mój mąż się bardzo dziwnie zachowuje w takich sytuacjach, jakby mógł, to by mi w gacie wskoczył, żeby się to już skończyło hahaha


Nikus ja tez nie szukam ale ciagle trafiam przypadkiem na jakies watki, artykuly, petycje itd Kiedys bywalam duzo na dogomanii tak jak pisalam przed chwila a teraz nie potrafie sie zmusic, zeby na to forum wejsc bo cykor ze mnie

co do pogrubionego to

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Monia mam na mysli galerie handlowe Chyba ze w takich tez sa szatnie?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:12   #3707
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja to sie zastanawiam czemu w galeriach nie ma szatni Bo zwykle tak grzeja, ze ja w domu mam znacznie chlodniej



Wiem Daga, swego czasu duzo siedzialam na dogomanii, potem nie wiem czemu przestalam sie tam logowac a teraz nawet nie mam sily wracac na to forum bo wiem co tam zobacze

Nie wiem co z tym bandyta ktory uciekl z torow, Ty cos slyszalas?

Do etorebki mozesz juz jechac jak masz chec
w krakowie w jednej galerii jest szatnia w innych chyba nie, albo może sa ale gdzieś w zakamarkach, bo nie rzucają mi się w oczy

nic nie wiem ponoć był chory psychicznie, więc w najlepszym wypadku pewnie dostał w zawieszenie.. to było rok temu, ale ten czas leci...

poczekaj, wyschną włosy to jade. moge nawet na piechotę, na 9 dojdę
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-15 o 00:14
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:19   #3708
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
ale namieszałam- sorrrrry

a w Łodzi są szatnie w galeriach

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:01 ----------


ale w te koroniaste? z haemu???

nikuś jak z mayą?
Myślę nad nią, intensywnie. Natalia też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
[/B]

Nikus ja tez nie szukam ale ciagle trafiam przypadkiem na jakies watki, artykuly, petycje itd Kiedys bywalam duzo na dogomanii tak jak pisalam przed chwila a teraz nie potrafie sie zmusic, zeby na to forum wejsc bo cykor ze mnie

co do pogrubionego to

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Monia mam na mysli galerie handlowe Chyba ze w takich tez sa szatnie?
Wiem, wiem. mamy to samo zboczenie.


Narobiłam się swarków, idę do chłopaków spać.
Dobranoc
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:26   #3709
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
[/B]

Nikus ja tez nie szukam ale ciagle trafiam przypadkiem na jakies watki, artykuly, petycje itd Kiedys bywalam duzo na dogomanii tak jak pisalam przed chwila a teraz nie potrafie sie zmusic, zeby na to forum wejsc bo cykor ze mnie

co do pogrubionego to

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Monia mam na mysli galerie handlowe Chyba ze w takich tez sa szatnie?
w handlowych:eh em:
przypadkiem się na nie natknęłam kiedyś i wiem, że są
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Myślę nad nią, intensywnie. Natalia też mi się podoba


Wiem, wiem. mamy to samo zboczenie.


Narobiłam się swarków, idę do chłopaków spać.
Dobranoc
paptki



też zmykamdobranoc
hanusia- bądź jutro, bo ostatnio
daguś powodzenia w etorbie- oglądaj wszystko= powiedz, ze to inspekcja wizażowa - zapytaj czy będzie ta szarzyzna w końcu
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 00:28   #3710
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
w krakowie w jednej galerii jest szatnia w innych chyba nie, albo może sa ale gdzieś w zakamarkach, bo nie rzucają mi się w oczy

nic nie wiem ponoć był chory psychicznie, więc w najlepszym wypadku pewnie dostał w zawieszenie.. to było rok temu, ale ten czas leci...

poczekaj, wyschną włosy to jade. moge nawet na piechotę, na 9 dojdę
Ja w tajtym roku widzialam taka mobilna przedswiateczna szatnie, jakas pani przycupnela sobie z kilkoma wieszakami i nieduzym stolikiem w zejsciu z parkingu na dachu galerii do sklepow, oczywiscie placilo sie za te przyjemnosc Nie mialam jednak odwagi zostawic jej mojego dobytku

No to pewnie nie dostal zasluzonego wyroku

Kawal drogi masz na Lea Ale Ty lubisz nocne spacery przeciez
Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Myślę nad nią, intensywnie. Natalia też mi się podoba


Wiem, wiem. mamy to samo zboczenie.


Narobiłam się swarków, idę do chłopaków spać.
Dobranoc
Mysle sobie co to swarki - jakies skwarki po poznansku czy co a to krysztalki sa Ja na swym slubie mialam wlasnorecznie sklecony komplet
dobranoc
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:37   #3711
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

pominełam kilka cytatów
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
niech dagna powie, że to ja zamawiam i będę odsyłać jak coś nie halo
buahahahha. wejdę, stane w drzwiach i oznajmie "przyszłam w imieniu Moniki X" albo nie! już przez domofon zakomunikuje, niech się chłopak spoci z nerwów

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

Ja też chciałam napisać, że lepiej nie głosić takich tekstów, bo kiedyś to Roxi może być tą, którą inna będzie chciała przesuwać
dziewczyny, nie obrażajcie się, to był tylko żart, niegrzeczny żart tak sobie z roxi tłumaczymy, że w razie czego mozna conieco pokombinowac, ale tak naprawdę żartujemy, nie rozwaliłybysmy czyjegoś związku
mozna by zagrac nieczysto gdyby facet też byłby "chetny" i byłby zdecydowany zakończyć związek, który już kuleje od jakiegoś czasu..
jesteśmy grzeczne

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Trollik masz racje istne pieklo

Ja uwielbiam swieta (Monia ) ale nie lubie tej przedswiatecznej goraczki, wszedzie pelno ludzi, w sklepach glosno i goraco, nigdy nie wiem czy zdaze z prezentami, wysprzatac mieszkanie, ukisic barszcz itd. stresuje mnie to wszystko
hanka, zamiast na wizazu pogawedki urzadzać i trząść portkami z nerwów to do garów i barsz robić żartuje, siedź na tyłku ja jutro zaczynam sprzatać chałupe żeby się ze wszystkim uwinąć

z iloma osobami spędzicie wigilie? pobije mnie ktoś? chociaż z roku na rok liczba maleje to i tak jest nas sporo

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
w handlowych:eh em:
przypadkiem się na nie natknęłam kiedyś i wiem, że są

paptki



też zmykamdobranoc
hanusia- bądź jutro, bo ostatnio
daguś powodzenia w etorbie- oglądaj wszystko= powiedz, ze to inspekcja wizażowa - zapytaj czy będzie ta szarzyzna w końcu
powiem, że ja do qbela, który sprzedaje torebki w odcieniu szarzyzny

i wszystkie poszły hanus, w Tobie nadzieja - powiedz, że jesteś
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:46   #3712
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja w tajtym roku widzialam taka mobilna przedswiateczna szatnie, jakas pani przycupnela sobie z kilkoma wieszakami i nieduzym stolikiem w zejsciu z parkingu na dachu galerii do sklepow, oczywiscie placilo sie za te przyjemnosc Nie mialam jednak odwagi zostawic jej mojego dobytku

No to pewnie nie dostal zasluzonego wyroku

Kawal drogi masz na Lea Ale Ty lubisz nocne spacery przeciez


Mysle sobie co to swarki - jakies skwarki po poznansku czy co a to krysztalki sa Ja na swym slubie mialam wlasnorecznie sklecony komplet
dobranoc
kobiecina stała i oferowała szatnie?? ciekawe, czy miała pozwolenie

kawał drogi, zaraz wyruszam. wezme bułki, termos z herbatą i w drogę może po drodze nie oberwe młotkiem.
gdybym się jutro nie odezwała - wiedzcie, że coś się dzieje

kali teraz śni jak szaleje pomiędzy h&mowymi wieszakami. ręce zajete 50 rzeczami i krzyczy na teżeta "weź jeszcze to!! weź bluzke!! rzucaj się chłopie!!" i zamiast 10 kart dla tż'ta, wszystkie - całe 20 wykorzysta kali
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 00:53   #3713
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Daga no jasne, ze jestem!

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
w handlowych:eh em:
przypadkiem się na nie natknęłam kiedyś i wiem, że są

paptki



też zmykamdobranoc
hanusia- bądź jutro, bo ostatnio
daguś powodzenia w etorbie- oglądaj wszystko= powiedz, ze to inspekcja wizażowa - zapytaj czy będzie ta szarzyzna w końcu
No to moze i u mnie sa Trzeba bedzie sie kiedys rozejrzec.
dobranoc Monia Pewnie bede ale Ty i tak zaraz zwiejesz

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
pominełam kilka cytatów

buahahahha. wejdę, stane w drzwiach i oznajmie "przyszłam w imieniu Moniki X" albo nie! już przez domofon zakomunikuje, niech się chłopak spoci z nerwów


dziewczyny, nie obrażajcie się, to był tylko żart, niegrzeczny żart tak sobie z roxi tłumaczymy, że w razie czego mozna conieco pokombinowac, ale tak naprawdę żartujemy, nie rozwaliłybysmy czyjegoś związku
mozna by zagrac nieczysto gdyby facet też byłby "chetny" i byłby zdecydowany zakończyć związek, który już kuleje od jakiegoś czasu..
jesteśmy grzeczne


hanka, zamiast na wizazu pogawedki urzadzać i trząść portkami z nerwów to do garów i barsz robić żartuje, siedź na tyłku ja jutro zaczynam sprzatać chałupe żeby się ze wszystkim uwinąć

z iloma osobami spędzicie wigilie? pobije mnie ktoś? chociaż z roku na rok liczba maleje to i tak jest nas sporo

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------


powiem, że ja do qbela, który sprzedaje torebki w odcieniu szarzyzny

i wszystkie poszły hanus, w Tobie nadzieja - powiedz, że jesteś
Koniecznie powiedz, ze od Moniki. Albo jeszcze lepiej Ty sie przedstaw, ze jestes Monika, ze przyslas obejrzec torebki i zwrocic costam i odebrac w imieniu Dagny Problem w tym, ze pewnie kapna sie po glosie, ze Ty to nie Monia

nie mam nawet burakow, zeby je kisic, z reszta pewnie i tak mi nie wyjdzie barszcz jak co roku

My wigilie jak co roku skromnie w 5 osob A u Ciebie najazd rodzinki bedzie?

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
kobiecina stała i oferowała szatnie?? ciekawe, czy miała pozwolenie

kawał drogi, zaraz wyruszam. wezme bułki, termos z herbatą i w drogę może po drodze nie oberwe młotkiem.
gdybym się jutro nie odezwała - wiedzcie, że coś się dzieje

kali teraz śni jak szaleje pomiędzy h&mowymi wieszakami. ręce zajete 50 rzeczami i krzyczy na teżeta "weź jeszcze to!! weź bluzke!! rzucaj się chłopie!!" i zamiast 10 kart dla tż'ta, wszystkie - całe 20 wykorzysta kali
Miala jaks identyfikator ale czy prawdziwy to nie wiem.

No to ruszaj, na okolicznosc mlotka zaloz po prostu kask

Szkoda, ze u nas nie bylo takiej akcji z kartami do H&M
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 01:20   #3714
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Jestem jeszcze, czekam żeby wyłączyć zmywarę

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja w tajtym roku widzialam taka mobilna przedswiateczna szatnie, jakas pani przycupnela sobie z kilkoma wieszakami i nieduzym stolikiem w zejsciu z parkingu na dachu galerii do sklepow, oczywiscie placilo sie za te przyjemnosc Nie mialam jednak odwagi zostawic jej mojego dobytku

No to pewnie nie dostal zasluzonego wyroku

Kawal drogi masz na Lea Ale Ty lubisz nocne spacery przeciez


Mysle sobie co to swarki - jakies skwarki po poznansku czy co a to krysztalki sa Ja na swym slubie mialam wlasnorecznie sklecony komplet
dobranoc

skwarki

Ty miałaś piękne look ślubny Kochana
Ja swarkuję, w piątek jadę do pracy na Wigilię zostałam zaproszona, może coś uhandluję
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
pominełam kilka cytatów

buahahahha. wejdę, stane w drzwiach i oznajmie "przyszłam w imieniu Moniki X" albo nie! już przez domofon zakomunikuje, niech się chłopak spoci z nerwów


dziewczyny, nie obrażajcie się, to był tylko żart, niegrzeczny żart tak sobie z roxi tłumaczymy, że w razie czego mozna conieco pokombinowac, ale tak naprawdę żartujemy, nie rozwaliłybysmy czyjegoś związku
mozna by zagrac nieczysto gdyby facet też byłby "chetny" i byłby zdecydowany zakończyć związek, który już kuleje od jakiegoś czasu..
jesteśmy grzeczne


\
------

padłam


Kochana, mój mąż miał narzeczoną, gdy się poznaliśmy...
ja... chłopaka



---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Widzę, że śpicie Kobietki, więc też lecę
tym bardziej, że Hela zmyła już naczynia
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 01:25   #3715
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Daga no jasne, ze jestem!



No to moze i u mnie sa Trzeba bedzie sie kiedys rozejrzec.
dobranoc Monia Pewnie bede ale Ty i tak zaraz zwiejesz



Koniecznie powiedz, ze od Moniki. Albo jeszcze lepiej Ty sie przedstaw, ze jestes Monika, ze przyslas obejrzec torebki i zwrocic costam i odebrac w imieniu Dagny Problem w tym, ze pewnie kapna sie po glosie, ze Ty to nie Monia

nie mam nawet burakow, zeby je kisic, z reszta pewnie i tak mi nie wyjdzie barszcz jak co roku

My wigilie jak co roku skromnie w 5 osob A u Ciebie najazd rodzinki bedzie?

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------



Miala jaks identyfikator ale czy prawdziwy to nie wiem.

No to ruszaj, na okolicznosc mlotka zaloz po prostu kask

Szkoda, ze u nas nie bylo takiej akcji z kartami do H&M

mózg pracuje na najwyższych obrotach, że tez na to nie wpadłam

jutro zamieniam się w Monike. nie rozpoznają przez telefon głos zawsze wydaje się inny

gorzej jak zżerała ich ciekawość i wiedzą jak wygląda

* "ej qubel, zejdz z wizażu i poszukaj moniki X na facebooku i na nk - zobaczymy jak wygląda nasza klientka "

- " ciągle wydzwania i jeszcze częściej odsyła torby... trudno nie kojarzyć "

po 10 minutach

- "chodź tu, mamy ją!! niezła laska... mamy zapisany jej numer w telefonie, prawda? czy wykasowałeś, bo pamiętasz jak szefowa czepiała się, że wszystkie telefony musimy odbierac, niezależnie od tego kto dzwoni i czy chcemy z nią rozmawiać. jak będzie Monika dzwonić to ja odbieram!! Ciebie i tak nie będzie chciała- da Ci kosza, a po co masz się zrazić do kobiet "





nie mieliście akcji z kartami, ale na pewno będziecie mieć coś podobnego, głowa do góry

na wigilie zawsze chodzimy do babci i w tym roku będzie ok 20 osób, mamy ogromną rodzine kilka lat temu było zdecydowanie więcej wiary, ale z roku na rok każdy wyłamuje się robiąc wigilie u siebie w domu, z domownikami
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-15 o 02:13
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 01:27   #3716
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Jestem jeszcze, czekam żeby wyłączyć zmywarę




skwarki

Ty miałaś piękne look ślubny Kochana
Ja swarkuję, w piątek jadę do pracy na Wigilię zostałam zaproszona, może coś uhandluję


Widzę, że śpicie Kobietki, więc też lecę
tym bardziej, że Hela zmyła już naczynia
A moze pokazesz fotki Twoich dziel Na oewno zahandlujesz, krysztalki beda idealne na prezenty choinkowe wiec ktos sie skusi
Dziekuje Kochana Ale nie przesadzajmy juz

Ja tez zmykam spac
Moja Marysia pozmywala wczesniej
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 01:36   #3717
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Jestem jeszcze, czekam żeby wyłączyć zmywarę




skwarki

Ty miałaś piękne look ślubny Kochana
Ja swarkuję, w piątek jadę do pracy na Wigilię zostałam zaproszona, może coś uhandluję



padłam


Kochana, mój mąż miał narzeczoną, gdy się poznaliśmy...
ja... chłopaka



---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Widzę, że śpicie Kobietki, więc też lecę
tym bardziej, że Hela zmyła już naczynia
nie pozwalają człowiekowi ciut dłużej pisać posta, bo zaraz wypominają, że już jest w drugiej fazie snu

serio?? a taka nika pojawiła się i zburzyła sielski spokój widocznie to Wy byliście sobie pisani, a oni gdyby nawet hajtneli sie to koniec daleki byłby od happy endu- rozwód jak nic

morał z tej opowiastki takiej - roxi, pamiętaj. nie warto się poddawać- wszystko się może zdarzyć czego i sobie życze

dobranoc nika

dobranoc hanuś
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-15 o 02:14
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 03:58   #3718
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość

mózg pracuje na najwyższych obrotach, że tez na to nie wpadłam

jutro zamieniam się w Monike. nie rozpoznają przez telefon głos zawsze wydaje się inny

gorzej jak zżerała ich ciekawość i wiedzą jak wygląda

* "ej qubel, zejdz z wizażu i poszukaj moniki X na facebooku i na nk - zobaczymy jak wygląda nasza klientka "

- " ciągle wydzwania i jeszcze częściej odsyła torby... trudno nie kojarzyć "

po 10 minutach

- "chodź tu, mamy ją!! niezła laska... mamy zapisany jej numer w telefonie, prawda? czy wykasowałeś, bo pamiętasz jak szefowa czepiała się, że wszystkie telefony musimy odbierac, niezależnie od tego kto dzwoni i czy chcemy z nią rozmawiać. jak będzie Monika dzwonić to ja odbieram!! Ciebie i tak nie będzie chciała- da Ci kosza, a po co masz się zrazić do kobiet "





nie mieliście akcji z kartami, ale na pewno będziecie mieć coś podobnego, głowa do góry

na wigilie zawsze chodzimy do babci i w tym roku będzie ok 20 osób, mamy ogromną rodzine kilka lat temu było zdecydowanie więcej wiary, ale z roku na rok każdy wyłamuje się robiąc wigilie u siebie w domu, z domownikami



dobrze, ze przylazłam
daga Ty piszesz powieść??????

jak ONI to przeczytają to pomyślą /zrozumieją?/ że jesteśmy nienormalne


..........i będą się bali przysłać mi torebkę z wadą


zobacz czy dziwnie na Ciebie nie patrzą??????

a może zapałają do mnie prawdziwie szlachetnym i głębokim uczuciem i nieszlachetnie będą sami rozpruwać i wykrzywiać torby, zebym dzwoniła i odsyłała?

to markowanie w nocy ma wpływ na poziom sensu postów- zły


nika ja też myślałam, że chodzi o skwarki

a ja umyłam właśnie zmywarkęStop wyzyskowi zmywarek!!!!!
dobranoc
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:08   #3719
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry

Charal, przeczytałam o Twoich problemach... no cóż widocznie tak musiało być... Wiem, że ciężko Ci ,ale Ty przefajna dziewczyna jesteś i śliczna i jestem święcie przekonana,że znajdziesz jeszcze swojego królewicza


Cd nowości...
Mało coś tego w sumie
Ale ta Nataly bardzo łaaadna Strasznie mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nataly.jpg (30,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat2.jpg (32,0 KB, 4 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:48   #3720
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: Tytułów ci u nas pod dostatkiem a wiosenna kolekcja już płynie chińskim statkie

Dzień dobry
Iza dziękuję, jesteście wszystkie kochane za te miłe słowa.

Domi te spódniczki w NY były tylko takie, bordowe, wcześniej były jeszcze w kolorze kawowej vivien, ale już ich nie ma, one są na gumce, średnio ładna ta gumka, ale da się przeżyć, ewentualnie można zasłonić paskiem, jeśli chodzi o rozmiary to były od xs do l, ja wzięłam większą, wiem że blogerki noszą takie spódniczki tuż pod cyckiem ale ja nie jestem blogerka i zamierzam nosić trochę niżej, dlatego wzięłam troszkę szerszą
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.