Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 18:47   #1171
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Też idę zaraz na jakieś spa
Dzisiaj byłam u fryzjera, ścięłam włosy i grzywkę. Nałożę olej, zrobię peeling, jakaś maseczka, depilacja , no ogólnie relaks
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:06   #1172
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

pogotowac bede mogla sobie kiedy bede chciala, tzn jak np zwolni sie kuchnia to bede mogla robic w niej co zechce a co do balaganu to w sumie bedziemy go mogli zrobic w swojej czesci domu, raczej tesciom bede sie starala sprzatac sprzed nosa moje brudy no i faktycznie co innego pietrowy domek a co innego mieszkanie my bedziemy w domku wiec mam nadzieje ze bedzie ok.
No właśnie, jak bym miała domek i np piętro dla siebie - nie widziałabym ogromnego problemu, ale w mieszkaniu sobie tego nie wyobrażam. Zwłaszcza z moją mamuśką Teraz doprowadza mnie do szału swoim sprzątaniem no i jest sporo nadopiekuńcza i potem nie tylko by nade mną stała i się martwiła, ale nad TŻ też. Mam nadzieję, że Wam w domku u teściów będzie ekstra. Ja w domku mogłabym mieszkać, ale też nie cały czas, tylko, żeby zaoszczędzić kasę na 'wkład własny' do mieszkania...
A co do tego bałaganu To ja wszystko piszę ze swojej perspektywy, bo np moja mam uważa, że mam niesamowity bałagan jak szafka jest niedomknięta itp

Spróbuj zmywać makijaż olejek kokosowym jeśli posiadasz


Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość

co do postanowień noworocznych...jak na razie:
-dalej dbać o włosy tak jak do tej pory i zawalczyć o przyspieszenie porostu
-zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze
-więcej ruchu- do lata być szczupla
- wrocić do częstszego czytania ksiązek
-opanować włoski w stopniu umożliwiającym komunikowanie się (podstawy )
- pracować nad charakterem- walka z lenistwem i szybkim denerwowaniem się
Mam prawie identyczne

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Też idę zaraz na jakieś spa
Dzisiaj byłam u fryzjera, ścięłam włosy i grzywkę. Nałożę olej, zrobię peeling, jakaś maseczka, depilacja , no ogólnie relaks
Ja od kilku dni siedzę z nożyczkami i obcinam pojedyncze rozdwojone końcówki Ostatnio włosy obcinałam po powrocie z Egiptu i babsko zrobiło mi paskudne cieniowanie I mam włosy wyglądające jak strąki jak są proste... Muszę zapuścić je i wyrównać a trochę czasu to zajmie
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:09   #1173
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić że od 4!! dni systematycznie stosuje balsamy
Wyczyn jak nie wiem. :P
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Talullah to faktycznie musisz przemyslec czy zostajesz czy wracasz nie wiem jak nawet wyglada sprzedaz mieszkania z kredytem, czy jest na to popyt Bo jesli ciezko bedzie je odsprzedac to lepiej faktycznie poczekac i kupic tam gdzie zamierzasz zostac
ehh nie ma to jak wazne, zyciowe decyzje
No wlasnie ciezko, wiadomo, raczej jednak ludzie wola bez luc ze swoim wlasnym wynegocjowanym z np innym bankiem, roznie bywa ale nie jest to niemozliwe

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
talu: jest po kilka/kilkanaście miejsc na wojewódzctwo czy jak?

wszystko zależy od charakteru teściowej i reszty rodziny, fakt wynajem kosztuje, ale czasami święty spokój nie ma ceny

w dużym mieście to raczej w rok się i na część nie uzbiera licząc średnie pensje
Albo kuzynka dużo zarabia, albo małe miasto i niedrogie mieszkania.
Dokladnie tak jest, po kilka/kilkanascie miejsc z roznych dziedzin na wojewodztwo

Zgadzam sie ze swiety spokoj nie ma ceny
Ja nigdy, ale to przenigdy nie zgodzilabym sie mieszkac ani z moimi Rodzicami ani Rodzicami TZ - taka juz jestem, od 8 lat nie mieszkam w odmu i dobrze mi tak

Lubie przyjezdzac w odwiedziny

Z ta kuzynka tez sie zgadzam.
Chociaz E.J. w sumie napisala ze uzbierali czesc - wiec moze koszt mieszkania powiedzmy te 350 tys a oni uzbierali z 30 tys - w koncu to czesc bedzie

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Mój brat kupił teraz mieszkanie na kredyt - dwa pokoje, kuchnia, lazienka, toaleta - 300 tys. No i ma zamiar po 5 latach sprzedać, spłacić hipotekę i kupić większe. Narazie nie dostał by kredytu na większe, a dzięki temu, że będzie miał dobrą historię kredytową może dostac potem większy kredyt z niższym procentem Ja się na tym nie znam i narazie nie muszę się o to martwić, bo w razie czego czeka na mnie mieszkanie po babci TŻ - maleńke jednopokojowe mieszkanko, ale bez rodziców żadnych z żadnej strony. Ja uważam, że mieszkanie z rodzicami obojętnie czyimi to najgorszy błąd jaki można popełnić. Oczywiście to zależy od osób i ich możliwości, bo jak bym nie miałą gdzie mieszkać z TŻtem to wiadomo, że poszlibyśmy do rodziców, ale mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, bo nie wytrzymałabym psychicznie.

Odwaznie postapil, ja sie nad tym caly czas zastanawiam, bo tak jak pisalam - ludzie nie zawsze chca kupowac mieszkanie obciazane kredytem.

Chyba ze Twoj brat sobie wymyslil ze sprzeda mieszkanie, ktos mu calosc zaplaci a on szybko hop siup kredyt a tak sie niestety nie da, osoba kupujaca bedzie wiedziala ze mieszkanie nie jest splacone i tak naprawde w glownej czesci nalezy do banku a nie Twojego brata.


Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
tallu: ale na początku nie spłaca się samego kredytu tylko odsetki zwykle, więc mało opłacalne kupić i sprzedać.

Zresztą moim zdaniem ceny mieszkań jeszcze spadną.

nieidealna: No ja sobie nie wyobrażam teraz mieszkać w domu rodzinnym z wtrącającą się babcią. No i sobie nie można półgołym biegać ani na spokojnie się zmacać
No wlasnie wiem i dlatego tak nad tym rozmyslam
Mam nadzieje ze spadna

Ale z kolei coraz ciezej jest kredyt uzyskac.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też buszowałam od rana
Ja tez bylam dzis w CH z Mama ale marzylam tylko zeby stamtad wyjsc - goraco i tlumy ludzi ktorzy sie rzucali na jeszcze moim zdaniem marne przeceny
A musialam isc po prezent, tak to bym w ogole dzis z domu nie wyszla, taaaaka senna pogoda

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dziekuje za te slowa, podtrzymaly mnie na duchu po tych komentarzach ktore to zostaly napisane juz sie balam ze bede miala pieklo zamiast zycia


kwoty horrendalne...

to sa mega ciezkie decyzje niestety ehh...

Party - kazdy ma inny charakter Ja np nie bylabym w stanie mieszkac tak, ale jezeli Ty juz od poczatku nie masz oporow czy bardzo zlych mysli to nie ma sie co nakrecac, powiedz sobie - bedzie dobrze

Inna sprawa dla mnie tez gdyby to byl okres przejsciowy - a z tego co wyczytalam to chyba nie - mi tak dziwnie by bylo czekac az tesciowe umra zeby miec caly dom tylko dla siebie, bez nich, no bo tak to zrozumialam, popraw mnie prosze jezeli zle

Wiec wychodzi ze to przejscowy nie jest tylko spoooro lat jeszcze, to ja juz wole jednak kredyt i miec swoje miejsce, sama z TZ i dziecmi i jednak swiety spokoj

A kwoty - to sa niestety wlasnie nie horrendalne tylko normalne w 2012

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
My z TŻem kupujemy w przyszłym roku tak na 99%(zostawiam jeden procent na różne nieprzewidziane sytuacje ) mieszkanko mamy jedno upatrzone, 47mkw za 249tys. teraz jest ciężko ze sprzedażą i ceny cały czas spadają, liczę na to, że jeszcze spadną plus zawsze się trzeba potargować znajomy TŻa handluje mieszkaniami i mają teraz ogromne problemy, do tego zmienią się zasady przyznawania kredytów i to na pewno też spowoduje spadki cen
Gratulacje, super
Oj tak, zasady sie zmieniaja i beda bardzo ciezkie

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
znacie dobry płyn do zmywania makijażu najlepiej żeby był do wrażliwej, atopowej skóry??
Zdecydowanie bioderma

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
muszę Wam powiedzieć, że bardzo zadowolona jestem z bb creamu nie muszę używać korektora w końcu tylko jedynie kolor mógłby być ciemniejszy.
szczotka tangle teezer też bardzo fajna jest, ale nie aż tak cudowna jak niektórzy opisują. muszę się więcej nią namachać, żeby rozczesać dokładnie włosy - tam gdzie jest ich najwięcej muszę przeczesywać od góry i od spodu, bo jakoś mi wszystkich włosów nie łapie.
A jaki masz??
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:12   #1174
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Tallu a czy on nie podrażni mnie jeszcze bardziej??
Na wątku azs dziewczyny piszą że mogła by podrażnić, a ja mam te azs na powiekach i szyi.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:20   #1175
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Tallu a czy on nie podrażni mnie jeszcze bardziej??
Na wątku azs dziewczyny piszą że mogła by podrażnić, a ja mam te azs na powiekach i szyi.
A skad mam wiedziec czy Cie podrazni? Ramoncia, ja nie jestem wrozka. Pytasz o delikatny plyn do zmywania makijazu - to odpowiadam ze bioderma, mnie nigdy nie podraznil i nigdy mnie nie szczypal w oczy a troche juz przetestowalam i to moj nr 1

A tak w ogole to masz juz zdiagnozowane AZS? Podejrzewm ze pewnie jeszcze nie, poza tym z tego co pamietam to objawia sie glownie w zgieciach skory Jestes alergikiem, mialas testy?
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:32   #1176
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Gratulacje, super
Oj tak, zasady sie zmieniaja i beda bardzo ciezkie

A jaki masz??
jeszcze nie ma czego gratulować ja mam zasadę, że nie cieszę się z tego, czego jeszcze nie mam, bo nigdy nie wiadomo, jak się życie potoczy.

mam ten: http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=466
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:35   #1177
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no mi też nadal odznacza się opalenizna (a raczej jej brak ) od kostiumu
tez mi sie costam jeszcze odznacza szczegolnie widoczne jest to w wannie podczas kapieli i tu wyjasnie sie odwieczne pytanie dreczace ludzkosc: "dlaczego wanna jest biala"

http://www.youtube.com/watch?v=gzBGj...eature=related co ja bym dala zeby moje brwi mialy taaki luk
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 19:45   #1178
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Hej kochane Jak po Świętach? Już dawno nie miałam tyle dni wolnego Aż się nie chce wracać do pracy i obowiązków z powrotem

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Talullah super kuferek

Kitka udanej zabawy.

ja siedzę i się nudzę ;P Obejrzałam już kilka odcinków seriali, wpadłam na pomysł, że obejrzę sobie od nowa sex w wielkim mieście (serial, bo film był dla mnie baardzo średni). Tylko jak tak siedzę to cały czas mi się jeść chce :P
Kocham SATC Pamiętam jak kilka lat temu ściągałam wszystkie sezony na DVD ze Stanów, bo jeszcze w Polsce nie były dostępne, a o ile seriali w ogóle nie oglądam tak SATC jestem wielką fankąMega mi zawsze ten serial poprawiał humor, dlatego moje postanowienie na nowy rok-oglądać więcej SATC, bo z braku czasu już dawno do tego serialu nie wracałam.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
karolcia198506 ostatecznie zdecydowałam się na dwie maski
tą błotna której link wcześniej wklejałam i taką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...at-lotosu.html

Moja siostra sobie wzięła https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...yz-i-sake.html bo ona uwielbiam formułe peel off


Dziewczyny a wy jakie produkty najbardziej z avonu lubicie
Bo ja mialam długa przerwę od tej firmy i jestem ciekawa waszych opinii


cos mi pogrubienia nie chce wyłaczyc
Co do produktów Avonu to jest trochę fajnych. Niektóre ich perfumy są niesamowicie trwałe, (a ile razy kupuje się w Douglasie perfumy za ciężkie pieniądze, których po 1 h już nie czuć), dlatego za to wielki plus , poza tym polecam ich kulki rozświetlające. Kiedyś kupiłam i odłożyłam a potem jak przypadkowo porównałam je z meteorytami Guerlain( sławetnym hitem kosmetycznym) to okazało się, że efekt taki sam jeśli nie lepszy jak dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie macie postanowienia/cele na nowy rok?
może ja zaczne

Po pierwsze chcę wprowadzić więcej ruchu na co dzień, do września muszę mieć seksi sylwetkę a więc planuję godzinkę dziennie ćwiczenia w domu i dwa razy w tygodniu basen. A jeśli chodzi o sprawy urodowe to na początku stycznia podcinam zniszczone końcówki i systematycznie używam oleji, maseczek, piję drożdże i łykam merz spezial no i częściej balsam brązujący, żebym nie wyglądała tak nie zdrowo blado i oczywiście zapuszczanie wlosów pełną parą, do października chciałabym mieć je sporo za zapięcie stanika i to tyle jeśli chodzi o wygląd

a ogolnie na ten czas najważniejszym priorytetem dla mnie jest zdanie przede wszystkim matury i egzaminu zawodowego a czuję że nie dam rady i to mnie przygnębia

no i jeszcze kilka innych ale to już bardziej prywatne, więc zostawiam je dla siebie

edit. aaa i jeszcze zdrowiej się odzywiać
Ja na przyszły rok będę miała tylko kilka postanowień, może nie bardzo praktycznych, ale na pewno dla mnie korzystnych. W zeszłym roku miałam ich mnóstwo, nie spełniły się, bo tak naprawdę jak się okazało dotrzymanie tych zeszłorocznych postanowień wcale nie było mi do szczęścia potrzebne.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
hej

ja spedzilam wigilie jak zwykle z domownikami, czyli rodzicami i bratem=4 osoby nigdy nie bylam na wiekszej wigilii, jedynie jak zyli babcia i dziadek to jedlismy razem.

W niedziele pojechalam do TZ i wrocilam dzi

Z prezentow jestem bardzo zadowolona dostalam pieniazki, perfum La Rive, rekawice kuchenna slodycze, szal, krem do rak oriflame, kredka do oczu Avon z brokatem i bransoletke srebrna od TZ

w tym tyg powoli TZ bedzie robil porzadki u siebie i chyba zaczniemy maly remont naszych pokoi, juz czas sie za to zabrac, moze TZ zamowi juz meble do naszego pokoju, trzebaby sie tez rozejrzec za jakims lozkiem.. troche sie boje ze wszystko zrobimy a ja nie bede sie mogla zaaklimatyzowac u tesciow albo nie bede sie dogadywala i bede sie chciala wyprowadzic, a dopiero co zrobione pokoje beda.. ehh to jedne z moich najwiekszych obaw ostatnio, ale w sumie nie ma sie co martwic na zapas, pozyjemy zobaczymy.
Świetne prezenty Ja też w tym roku dostałam zaskakująco dużo podarków. Nie spodziewałam się chociaż ja ostatnimi czasy jestem na takim poziomie, że rzeczy materialne mnie prawie wcale nie cieszą, ale zawsze miło jest dostawać prezenty szczególnie te od serca.

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
ja nie mam żadnych nowych noworocznych postanowień. Kiedy zauważam, że coś jest do naprawy/wypadałoby nad czymś popracować, wtedy powstaje postanowienie którego staram się trzymać. Nie widzę większego sensu w robieniu całej listy na nowy rok, a potem ta frustracja zazwyczaj bo zmiany wprowadza się stopniowo, ciężko obrócić swoje życie o 180 stopni z dnia na dzień.
Dokładnie. Dlatego czasem trzeba mierzyć siły mądrze i nie porywać się z motyką na Słońce. Najważniejsze , aby postanowienia nam służyły a nie wisiały nad głową. Czasami mniej znaczy więcej

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
maturę zdaję tylko z podstawowych przedmiotów- polski, matematyka i niemiecki, nie chciałam dodatkowego bo do egzaminu zawodowego też jest sporo nauki i wolę zdać dobrze to i to, a przedmiot dodatkowy nie będzie mi potrzebny bo wybieram się na studia prywatne, także tego nie będą brali pod uwagę. ktoś mógłby powiedzieć, że specjalnie wybrałam prywatne bo jestem za leniwa i nie chce dodatkowego przedmiotu i że myślę sobie że zapłace i będzie po sprawie ale akurat taka uczelnia mi podpasowała i zdecydowałam się na nią. Myślę że gdyby inna publiczna uczenia wpadła mi w oko to zdawałabym jakiś dodatkowy przedmiot. A tak to jeden przedmiot na maturze z głowy, zresztą mam taki "świetny pomysł" że w wakacje przypomnę sobie podstawy biologii i chemii
przepraszam że tak rozwinęłam ten temat, ale zazwyczaj kiedy ludzie pytają się mnie o przedmioty na maturze i mówie ze nie zdaje nic dodatkowego to robią wielkie oczy i myślą że na tym moja edukacja się kończy, no bo jak to bez dodatkowego przedmiotu na studia?
aaa i to jeszcze nie jest ze mysle ze jak ja sobie zapłace to wszystko mam zalatwione i luz, wiem że czeka mnie dużo nauki itp. calkiem zdaję sobie z tego sprawę.

irytują mnie ci ludzie, więc musialam się wyżalić
Nie przejmuj się. Za moich czasów mało kto zdawał coś dodatkowego i jakoś wszyscy sobie radzą.

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Tez to znam. Takie mialam przyjaciolki, co ze mnie zawsze ostatnia ofiare losu robily, jaki to ze mnie tepak, jaki to ze mnie pasztet (obcym ludziom o mnie opowiadaly, ze jestem chodzaca tragedia). Nie wiem dlaczego ludzie potrafia tacy byc....
A idź Od takich ludzi trzeba się trzymać z daleka.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
A kiedy kończy Ci się specka?


To jak można to będziemy lać.

Dla mnie masz cerę ładną, jeszcze jak mówisz, że mało spamujesz. U mnie czasami gorzej wygląda mimo, że młodsza jestem tzn, chodzi o takie tymczasowe pogorszenie jak mam za wiele nerwów, odpocznę sobie to od razu inna cera.

Jeszcze mi dzisiaj mąż kuzynki powiedział, że myślał, że jestem starsza i mam 24 lata , ale podobno nie o wygląd chodziło tylko o to, że dojrzałe mam podejście do świata. I tak mnie wkurzył

I już nie mogę się doczekać nowych odcinków chirurgów, ale 5 stycznia wracają w końcu.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------



pewnie same mocno niedowartościowane i to stąd
Mnie też zawsze biorą za starszą. Taki mój urok , ale nie narzekam, bo to głupoty przecież są. W Douglasie np zawsze dostaję próbki kremów przeciwzmarszkowych, ale dobre i to
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:59   #1179
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

party_girl


Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
a nie zapychają Cię te chusteczki- bo ja kurczę z każdym samoopalaczem prawie mam ten problem że potem twarz straszna jest

kurczę zaczynam się nad tatuażem zastanawiać ale nie wiem czy potem nie bedzie problemem gdy do szkoły oficerskiej będę chciała iść...

No to jest już raczej decyzja na całe życie, więc musisz porządnie przemyśleć sprawę

Chciałabym móc już się położyć ale gości mam w domu i nie wypada iść spać wymknęłam się chwilkę do pokoju bo dziś akurat mam już dość świętowania :P

Dziewczyny jak na razie podtrzymuję zdanie o żelu lnianym, jest na prawdę super. Bałam się posklejanych włosów, a tu na prawdę nie wiem jakim cudem ale wspomaga podkręcanie moich włosów, bez poklejenia. Może efekt nie utrzymuje się nie wiadomo jak długo ale zawsze mogę nałożyć kolejna warstwę Po myciu wgniatam odrobinę i czekam do wyschnięcia i efekt na prawdę super Postaram się zrobić zdjęcie jak znajdę baterie jakieś

Goście wychodzą idę się spamować
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:11   #1180
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

poprzeglądałam sobie trochę rzeczy na all i nie znalazłam nic ciekawego. mam ochotę na jakieś zakupy, w sumie jak zawsze, gdy mam kilka dni wolnego jutro chyba po sklepach pochodzę
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:11   #1181
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
tez mi sie costam jeszcze odznacza szczegolnie widoczne jest to w wannie podczas kapieli i tu wyjasnie sie odwieczne pytanie dreczace ludzkosc: "dlaczego wanna jest biala"

http://www.youtube.com/watch?v=gzBGj...eature=related co ja bym dala zeby moje brwi mialy taaki luk
brwi idealne

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
party_girl





No to jest już raczej decyzja na całe życie, więc musisz porządnie przemyśleć sprawę

Chciałabym móc już się położyć ale gości mam w domu i nie wypada iść spać wymknęłam się chwilkę do pokoju bo dziś akurat mam już dość świętowania :P

Dziewczyny jak na razie podtrzymuję zdanie o żelu lnianym, jest na prawdę super. Bałam się posklejanych włosów, a tu na prawdę nie wiem jakim cudem ale wspomaga podkręcanie moich włosów, bez poklejenia. Może efekt nie utrzymuje się nie wiadomo jak długo ale zawsze mogę nałożyć kolejna warstwę Po myciu wgniatam odrobinę i czekam do wyschnięcia i efekt na prawdę super Postaram się zrobić zdjęcie jak znajdę baterie jakieś

Goście wychodzą idę się spamować
właśnie wiem... kurczę korci mnie strasznie ale też się boję...

ja nie za bardzo lubię jak mam gości za długo.... dziś przyszła ciotka z moimi kuzynami- i dokładnie wiem dlaczego -co roku na wigilię chłopcy dostawali od mojego ojca sporo kasy w prezencie (ja od kilku lat od nich nic ) a w tym roku wspólnej wigilii nie było więc.... w ogóle siedzieli chyba z 6 godzin.. ja się przywitałam i wio do swojego pokoju pod pretekstem robienia projektu na uczelnię
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 20:14   #1182
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
A skad mam wiedziec czy Cie podrazni? Ramoncia, ja nie jestem wrozka. Pytasz o delikatny plyn do zmywania makijazu - to odpowiadam ze bioderma, mnie nigdy nie podraznil i nigdy mnie nie szczypal w oczy a troche juz przetestowalam i to moj nr 1

A tak w ogole to masz juz zdiagnozowane AZS? Podejrzewm ze pewnie jeszcze nie, poza tym z tego co pamietam to objawia sie glownie w zgieciach skory Jestes alergikiem, mialas testy?

Masz rację , troche dziwnie zadałam pytanie zgięciach skóry ale i nie tylko.
Z tego co czytałam to azs tak jak pisałaś głównie w zgięciach skóry ale i nie tylko. Może się zrobić na powiekach, szyi tak jak mi ale i na ciele
Mi akurat na powiekach i szyi. Testy miałam w dzieciństwie , ale wtedy nie miałam alergii. A to co mam teraz na powiekach utrzymuje się ok. miesiąca i nie sądzę że to zwykła alergia. A tak jak w opisach azs mam łuszczącą czerwoną skórę która niesamowicie swędzi i piecze w tych dwóch miejscach. I jest strasznie sucha . Szkoda że caate nie ma bo z tego co na blogu czytałam to ona to ma.
Czytałam masę artykułów w necie i sama sądzę że to to.
Do dermatologa po nowym roku maszeruję, a teraz szukam czegoś co mogło by mi pomóc do tego czasu i nie podrażniło.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:26   #1183
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Samara - a no chyba ze tak, to w takim razie trzymam kciuki

Ramoncia - no marsz, marsz do dermatologa skoro juz miesiac czasu masz te zmiany

Kitka - a w czym tatuaz przeszkadza? Krzywo patrza czy po prostu nie wolno? Ja mialam na roku pare osob z tatuazami

Loluska - ja kiedys kupilam siemie z zamiarem zrobienia zelu ale wyszedl mi w stanie hmm, dosc plynnym Przez co nawet bylo go ciezko nalozyc na wlosy A robilam z proporcji tego watku wizazowego A Ty jakie proporcje dalas, moze sprobuje jeszcze raz bo mam cale opakowanie
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:26   #1184
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

lece na tv, mam nadzieje ze bedzie co ogladac bo chce jeszcze pocwiczyc troszke z hantelkami i porobic troche brzuszkow takze dobraoc
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:52   #1185
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo zle wygladam? wg mnie tragedii nie ma, moja mama tez tak uwaza, ale mowi, ze ta sukienka jest [uwaga] na co dzień i żer mam sobie kupić coś bardziej 'wyjscioweho'. Cos czuje, ze czeka mnie dlugi dzien w tej galerii.
Jak dla mnie ładnie. Choć brakuje trochę koloru.

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie ma sensu się tutaj kłócić, każdy orze tak jak może. Na pewno za każdą decyzją stoją przemyślenia i rozsądek, jednemu będzie tak pasować, innemu inaczej

Muszę się pochwalić że od 4!! dni systematycznie stosuje balsamy
Wyczyn jak nie wiem. :P
Gratulacje.
Ja nadal balsamuje się co kilka dni.

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
witam
mozna dolaczyc


w sumie niszczace lampy UV tez pozostaiaja smrodek ja jak narazie dobralam dla siebie idealny jak narazie zestaw samoopalaczy z sunozon z rossmana: ten w areozolu do ciala + saszetki na twarz mega tanie ale jakze skuteczne
Cześć.

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
znacie dobry płyn do zmywania makijażu najlepiej żeby był do wrażliwej, atopowej skóry??
Ja mam z Bielendy, ale to mój pierwszy. Jednak mam skórę wrażliwą i mnie nie podrażnia.

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja też chcę wakacji.... i słoneczka i żaglówki....
Ja też.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:57   #1186
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

siemka

czy uzywała ktoras z Was olejku Sesa???

dostałam dwa prezenty od TZ szczoteczke elektryczna do zebow ( sama sobie wybrałam wczesniej ale pozwolił dopiero otworzyc na gwiazdke) i od siostry zawieszke charms z Apartu od siostry reniferka
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:00   #1187
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
siemka

czy uzywała ktoras z Was olejku Sesa???

dostałam dwa prezenty od TZ szczoteczke elektryczna do zebow ( sama sobie wybrałam wczesniej ale pozwolił dopiero otworzyc na gwiazdke) i od siostry zawieszke charms z Apartu od siostry reniferka
Ja nie używałam, ale planuje zakupić w najbliższym czasie, bo tyle pozytywnych opinii o nim słyszałam, że muszę spróbować.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:03   #1188
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Odwaznie postapil, ja sie nad tym caly czas zastanawiam, bo tak jak pisalam - ludzie nie zawsze chca kupowac mieszkanie obciazane kredytem.

Chyba ze Twoj brat sobie wymyslil ze sprzeda mieszkanie, ktos mu calosc zaplaci a on szybko hop siup kredyt a tak sie niestety nie da, osoba kupujaca bedzie wiedziala ze mieszkanie nie jest splacone i tak naprawde w glownej czesci nalezy do banku a nie Twojego brata.
Ja wiem
Chodziło mi o to, że jeśli będzie sprzedawał to mieszkanie to przecież powie, że jest obciążone hipoteką i z pieniędzy ze sprzedaży chce tą hipotekę spłacić i wziąć większy kredyt. Wiadomo, że wielu osobom to nie będzie pasowało, ale jeśli ktoś zamierza tą hipotekę od razu spłacić to chyba dużego problemu nie robi. O ile uwierzy się w uczciwość sprzedającego
Ale to też jeszcze nie wiadomo Nie wiemy co będzie za 5lat. Narazie kupił mieskzanie, nie ma jeszcze laski i nie wie czy będzie im potrzebne większe mieszkanie

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Tallu a czy on nie podrażni mnie jeszcze bardziej??
Na wątku azs dziewczyny piszą że mogła by podrażnić, a ja mam te azs na powiekach i szyi.
Mnie bioderma podrażnia jak mało co. Jeśli przypadkiem dostanie mi się do oczu to czuję jakby mi oczy wyschły;/ Spróbuj zmywać makijaż olejem kokosowym jeśli posiadasz, chociaz ja jakbym miała problem taki to w życiu bym się nie malowała;/
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:03   #1189
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

angelinmyheart no własnie ja tez slyszalam duzo pozytywnych opinie ale tez slyszaam ze smierdzi
i boje ze bedzie capic :P
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 21:14   #1190
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość


Ale się wkurzyłam. poszłam odebrać zamówienie z DOZu, nie było a pół godziny później jak wróciłam do domu dostałam sms, że już jest do odbioru... I dostałam odpowiedź z Diverse odnośnie reklamacji. # razy reklamowałam tą samą wadę w butach i za każdym razem dostaję nową parę. I czeka na mnie już 4 para tych butów do odbioru
Ja chyba sobie zrobię szybkie zamowienie z doż
Dzisiaj w wiadomościach mówili, że wszystkie apteki internetowe po nowym roku zostaną zlikwidowane I nie wiem czy to sie doz też tyczy czy nie Czy tylko tych które całkiem w necie działają
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:19   #1191
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Gratulacje



No wlasnie ciezko, wiadomo, raczej jednak ludzie wola bez luc ze swoim wlasnym wynegocjowanym z np innym bankiem, roznie bywa ale nie jest to niemozliwe



Dokladnie tak jest, po kilka/kilkanascie miejsc z roznych dziedzin na wojewodztwo

Zgadzam sie ze swiety spokoj nie ma ceny
Ja nigdy, ale to przenigdy nie zgodzilabym sie mieszkac ani z moimi Rodzicami ani Rodzicami TZ - taka juz jestem, od 8 lat nie mieszkam w odmu i dobrze mi tak

Lubie przyjezdzac w odwiedziny

Z ta kuzynka tez sie zgadzam.
Chociaz E.J. w sumie napisala ze uzbierali czesc - wiec moze koszt mieszkania powiedzmy te 350 tys a oni uzbierali z 30 tys - w koncu to czesc bedzie




Odwaznie postapil, ja sie nad tym caly czas zastanawiam, bo tak jak pisalam - ludzie nie zawsze chca kupowac mieszkanie obciazane kredytem.

Chyba ze Twoj brat sobie wymyslil ze sprzeda mieszkanie, ktos mu calosc zaplaci a on szybko hop siup kredyt a tak sie niestety nie da, osoba kupujaca bedzie wiedziala ze mieszkanie nie jest splacone i tak naprawde w glownej czesci nalezy do banku a nie Twojego brata.




No wlasnie wiem i dlatego tak nad tym rozmyslam
Mam nadzieje ze spadna

Ale z kolei coraz ciezej jest kredyt uzyskac.



Ja tez bylam dzis w CH z Mama ale marzylam tylko zeby stamtad wyjsc - goraco i tlumy ludzi ktorzy sie rzucali na jeszcze moim zdaniem marne przeceny
A musialam isc po prezent, tak to bym w ogole dzis z domu nie wyszla, taaaaka senna pogoda




Party - kazdy ma inny charakter Ja np nie bylabym w stanie mieszkac tak, ale jezeli Ty juz od poczatku nie masz oporow czy bardzo zlych mysli to nie ma sie co nakrecac, powiedz sobie - bedzie dobrze

Inna sprawa dla mnie tez gdyby to byl okres przejsciowy - a z tego co wyczytalam to chyba nie - mi tak dziwnie by bylo czekac az tesciowe umra zeby miec caly dom tylko dla siebie, bez nich, no bo tak to zrozumialam, popraw mnie prosze jezeli zle

Wiec wychodzi ze to przejscowy nie jest tylko spoooro lat jeszcze, to ja juz wole jednak kredyt i miec swoje miejsce, sama z TZ i dziecmi i jednak swiety spokoj

A kwoty - to sa niestety wlasnie nie horrendalne tylko normalne w 2012



Gratulacje, super
Oj tak, zasady sie zmieniaja i beda bardzo ciezkie



Zdecydowanie bioderma



A jaki masz??
jest tak jak napisalas, zrozumialas dobrze tyle ze ja najpierw chce sprobowac pomieszkac, jak nie bedzie szlo to wtedy z TZtem pomyslimy, a noz widelec bedzie ok. Poza tym sa tez takie plany zeby za kilka lat rozbudowac troche dom, wtedy powinno byc wiecej miejsca ale to dopiero wolne mysli i nie wiadomo jak to bedzie..
zreszta koniec tematu bo coraz bardziej sie doluje i boje tej przeprowadzki
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
party_girl





No to jest już raczej decyzja na całe życie, więc musisz porządnie przemyśleć sprawę

Chciałabym móc już się położyć ale gości mam w domu i nie wypada iść spać wymknęłam się chwilkę do pokoju bo dziś akurat mam już dość świętowania :P

Dziewczyny jak na razie podtrzymuję zdanie o żelu lnianym, jest na prawdę super. Bałam się posklejanych włosów, a tu na prawdę nie wiem jakim cudem ale wspomaga podkręcanie moich włosów, bez poklejenia. Może efekt nie utrzymuje się nie wiadomo jak długo ale zawsze mogę nałożyć kolejna warstwę Po myciu wgniatam odrobinę i czekam do wyschnięcia i efekt na prawdę super Postaram się zrobić zdjęcie jak znajdę baterie jakieś

Goście wychodzą idę się spamować
to pokaz koniecznie przed i po, ja nie umiem dorwac tego siemienia niemielonego, bo mielony mam.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:22   #1192
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Samara - a no chyba ze tak, to w takim razie trzymam kciuki

Ramoncia - no marsz, marsz do dermatologa skoro juz miesiac czasu masz te zmiany

Kitka - a w czym tatuaz przeszkadza? Krzywo patrza czy po prostu nie wolno? Ja mialam na roku pare osob z tatuazami

Loluska - ja kiedys kupilam siemie z zamiarem zrobienia zelu ale wyszedl mi w stanie hmm, dosc plynnym Przez co nawet bylo go ciezko nalozyc na wlosy A robilam z proporcji tego watku wizazowego A Ty jakie proporcje dalas, moze sprobuje jeszcze raz bo mam cale opakowanie

dokładnie nie wiem, słyszałam wiele opinii... że po prostu czasami robią problemy - ale w sumie ja bym robiła w niezbyt widocznym miejscu bo o stopie myślę ... muszę się dokładnie dowiedzieć od jakiś wojaków u mnie na uczelni - powinni mieć rzetelne info na ten temat

ja zaraz do wyrka idę i jakiś film przed spaniem obejrzę....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:26   #1193
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja chyba sobie zrobię szybkie zamowienie z doż
Dzisiaj w wiadomościach mówili, że wszystkie apteki internetowe po nowym roku zostaną zlikwidowane I nie wiem czy to sie doz też tyczy czy nie Czy tylko tych które całkiem w necie działają
czemu mają je zlikwidować?
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:36   #1194
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Gratulacje



No wlasnie ciezko, wiadomo, raczej jednak ludzie wola bez luc ze swoim wlasnym wynegocjowanym z np innym bankiem, roznie bywa ale nie jest to niemozliwe



Dokladnie tak jest, po kilka/kilkanascie miejsc z roznych dziedzin na wojewodztwo

Zgadzam sie ze swiety spokoj nie ma ceny
Ja nigdy, ale to przenigdy nie zgodzilabym sie mieszkac ani z moimi Rodzicami ani Rodzicami TZ - taka juz jestem, od 8 lat nie mieszkam w odmu i dobrze mi tak

Lubie przyjezdzac w odwiedziny

Z ta kuzynka tez sie zgadzam.
Chociaz E.J. w sumie napisala ze uzbierali czesc - wiec moze koszt mieszkania powiedzmy te 350 tys a oni uzbierali z 30 tys - w koncu to czesc bedzie




Odwaznie postapil, ja sie nad tym caly czas zastanawiam, bo tak jak pisalam - ludzie nie zawsze chca kupowac mieszkanie obciazane kredytem.

Chyba ze Twoj brat sobie wymyslil ze sprzeda mieszkanie, ktos mu calosc zaplaci a on szybko hop siup kredyt a tak sie niestety nie da, osoba kupujaca bedzie wiedziala ze mieszkanie nie jest splacone i tak naprawde w glownej czesci nalezy do banku a nie Twojego brata.




No wlasnie wiem i dlatego tak nad tym rozmyslam
Mam nadzieje ze spadna

Ale z kolei coraz ciezej jest kredyt uzyskac.



Ja tez bylam dzis w CH z Mama ale marzylam tylko zeby stamtad wyjsc - goraco i tlumy ludzi ktorzy sie rzucali na jeszcze moim zdaniem marne przeceny
A musialam isc po prezent, tak to bym w ogole dzis z domu nie wyszla, taaaaka senna pogoda




Party - kazdy ma inny charakter Ja np nie bylabym w stanie mieszkac tak, ale jezeli Ty juz od poczatku nie masz oporow czy bardzo zlych mysli to nie ma sie co nakrecac, powiedz sobie - bedzie dobrze

Inna sprawa dla mnie tez gdyby to byl okres przejsciowy - a z tego co wyczytalam to chyba nie - mi tak dziwnie by bylo czekac az tesciowe umra zeby miec caly dom tylko dla siebie, bez nich, no bo tak to zrozumialam, popraw mnie prosze jezeli zle

Wiec wychodzi ze to przejscowy nie jest tylko spoooro lat jeszcze, to ja juz wole jednak kredyt i miec swoje miejsce, sama z TZ i dziecmi i jednak swiety spokoj

A kwoty - to sa niestety wlasnie nie horrendalne tylko normalne w 2012



Gratulacje, super
Oj tak, zasady sie zmieniaja i beda bardzo ciezkie



Zdecydowanie bioderma



A jaki masz??
ja akurat wybrałam się z samego rana do mało obleganego centrum, przebierałam w pełnej rozmiarówce i bez tłumów a przeceny są różne, ja dziś trafiłam na jedne spodnie z obniżoną ceną o 40% bluzkę też o 40% a widziałam i spodnie o 50% przecenione także można już nieźle trafić, nie dziwię się tłumom

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
tez mi sie costam jeszcze odznacza szczegolnie widoczne jest to w wannie podczas kapieli i tu wyjasnie sie odwieczne pytanie dreczace ludzkosc: "dlaczego wanna jest biala"

http://www.youtube.com/watch?v=gzBGj...eature=related co ja bym dala zeby moje brwi mialy taaki luk
haha

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
siemka

czy uzywała ktoras z Was olejku Sesa???

dostałam dwa prezenty od TZ szczoteczke elektryczna do zebow ( sama sobie wybrałam wczesniej ale pozwolił dopiero otworzyc na gwiazdke) i od siostry zawieszke charms z Apartu od siostry reniferka
fajne prezenty
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:37
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:37   #1195
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja akurat wybrałam się z samego rano do mało obleganego centrum, przebierałam w pełnej rozmiarówce i bez tłumów a przeceny są różne, ja dziś trafiłam na jedne spodnie z obniżoną ceną o 40% bluzkę też o 40% także można już nieźle trafić, nie dziwię się tłumom



haha



fajne prezenty
Jaki używasz teraz podkład? O ile dobrze pamiętam mamy podobno cerę, a szukam nowego.
Na wyprzedaże planuje jutro się wybrać.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:38   #1196
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

snow w którym centrum byłaś ???
ja do stolicy ok 10go wracam dopiero, nie wykup mi wszystkiego
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:43   #1197
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

podobno dzisiaj na wyprzedażach istne szaleństwo było jutro jak się wybiorę to z rana, żeby ominąć tłumy sama nie wiem, co chciałabym sobie kupić, ale pewnie coś się znajdzie. nie pogardzę jakimś sweterkiem, spodniami lub butami
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:43   #1198
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Jaki używasz teraz podkład? O ile dobrze pamiętam mamy podobno cerę, a szukam nowego.
Na wyprzedaże planuje jutro się wybrać.
aktualnie loreal infallible używałam trochę czasu próbek, spodobał mi się bardzo i sprawiłam sobie na mikołajki z tym, że on jest taki konkretniejszy,dla mnie na zimę jak znalazł

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
snow w którym centrum byłaś ???
ja do stolicy ok 10go wracam dopiero, nie wykup mi wszystkiego
w blue city wracając weszłam do ZT i wyszłam z nich jeszcze szybciej banda gówniarstwa, rzucająca ciuchami po sklepie i drąca mordy, że tak powiem brzydko masakra, nie polecam jechać tam na wyprzedaże
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:52   #1199
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Snow - a no chyba ze z rana, bo ja bylam po poldniu i naprawde byly tlumy Nooo i takich wyprzedazy zazdroszcze bo jak zerkalam tu i tam to bylo marnie, ale male przeceny albo przecenione cos bardziej ale ze tak powiem brzydko "szmatki" co i tak nie bylo warte tej ceny

Kitka
- aha, rozumiem, faktycznie najlepiej dowiedziec sie u zrodla co i jak

Ja sie zaraz zbieram spac bo jutro mnie czeka moja samotna podroz - musze sie w miare wyspac
Spamowanie bylo baaaaardzo podstawowe

A, i ja mam plan zeby w tym roku nie isc na wyprzedaze, trzymajcie kciuki bo mam pare rzeczy na oku i musze na nie zaoszczedzic

Dobranoc

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2011-12-27 o 21:54
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:56   #1200
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aktualnie loreal infallible używałam trochę czasu próbek, spodobał mi się bardzo i sprawiłam sobie na mikołajki z tym, że on jest taki konkretniejszy,dla mnie na zimę jak znalazł
O dziękuje to poczytam o nim.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.