Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 19:31   #181
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wszystko jest ch*owe....
wcale nie wszystko
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:18   #182
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
i wybrałam karnet za 104 zł i masz od pon do nd w pełnych godzinach, cała oferta + basen + sauna + osobisty trener + dietetyk tanio nie 104 zł, ale na 3 miesiące minimum trzeba podpisać umowę
ale Ci zazdroszcze. ja mieszkam w centrum i nie ma kolo mnie zadnego fajnego klubu sa w galeriach ale strasznie drogie, karnety open za 200 zl. Pogielo ich...
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:02   #183
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ale Ci zazdroszcze. ja mieszkam w centrum i nie ma kolo mnie zadnego fajnego klubu sa w galeriach ale strasznie drogie, karnety open za 200 zl. Pogielo ich...

U nas jest nowa siłownia + fitness i dla studentóe 60zł. karnet open na siłownię i aerobik i do każdego wejścia można dopłacić 5zł. i korzystać ile się chce z sauny i jacuzzi
A dla nie-studentów 80zł Noooo tylko jest jedno małe ale... to siłownia R.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 08:42   #184
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

dobra dziewczyny, ja i Oliwka spakowane, więc ruszam w drogę odezwę się jakoś dzisiaj, albo jutro. buziaki i miłego dnia
ale Ci fajnie! to jedziesz do tej siostry ktora mieszka gdzies w gorach? buziaki, trzymaj się
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

dzieki dziewczyny za pomysly! Mi pielegniarka sie podoba, mam fartuszek - swoj z pracy! ale zadnych dodatkow nie mam jutro polatam po sklepach. Tz by mnie zabil za ponczochy. Fartuszek mam krotki, zwykle nosze do niego legginsy w pracy. Z reszta, tam bedzie chlopak o ktorym Wam pisalam w klubie!
powwwaaznie?!
hm, kac vegas ma drugą część, może i Ty będziesz miała prywatną drugą część ?
Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Z miasta wróciłam z buta, oszczędzam od nowego roku hehe a i wybrałam karnet za 104 zł i masz od pon do nd w pełnych godzinach, cała oferta + basen + sauna + osobisty trener + dietetyk tanio nie 104 zł, ale na 3 miesiące minimum trzeba podpisać umowę
mega! niby bym chciala, ale z drugiej strony cieszę się, że nie mam na to ani kasy ani czasu
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

U nas jest nowa siłownia + fitness i dla studentóe 60zł. karnet open na siłownię i aerobik i do każdego wejścia można dopłacić 5zł. i korzystać ile się chce z sauny i jacuzzi
A dla nie-studentów 80zł Noooo tylko jest jedno małe ale... to siłownia R.
włascicielem jest enrique iglesias, odchudza sie u niego krzysztof krawczyk, zespol volver i maryla rodowicz, cyklicznie jest tam organizowany taniec z gwiazdami/ literami alfabetu, prosze Cie Psyhe , wyluzuj

Tracionera, pieknie jesz z uwzględnieniem dojadania po rodzinie i do tego te ćwiczenia! systematycznie, solidnie trzymasz się zasad, no no no... jestem pod wrażeniem Ile Twoja córcia ma lat, że znajdujesz na to energię i czas?!

Ja od kilku dni jem jak szalona. TZ ma wolne miedzy swiętami a sylwestrem, wiec spedzam czas głównie z nim, i odbija się to beznadziejnie na mojej wadze ;/ od tygodnia ciagle pije, czuje sie zasyfiala. od dzis rusza dwu dniowy detoks, przynajmniej od alkoholu

nie mam kiecki na sylwestra, bo juz mnie na nią nie stac od biedy pojde w tej bez plecow, ktora wam pokazywalam. Kupilam czerwone szpile, mam duzo kiecek o uniwersalnym kroju, ktorym dodadza pazura pozniej pokaze. (zegarek tez, pamietam )

a poza tym co. boli mnie ząb i na gwalt szukam dentysty który mnie przyjmie. z tymze nie mam pewnosci czy to zab bo on nie reaguje na cieplo, zimno, nie boli mnie jak w niego stukam, jak gryze... boli mnie cos w paszczce;/ no i glupio mi absorbowac zawalony już czas jakiegoś biednego stomatologa, jesli okaze sie, że to nie jest bol zeba, tylko moja dziwna schiza
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2011-12-29 o 08:43
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:00   #185
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Aniabania, nie poszłabym się tam do niego pocić :P

Ja wczoraj byłam u dentysty....... Booooożeeeeeeeeeee jak się kolejka przedłużała... Bo ktoś się spóźnił 5min. i od razu ktoś bez kolejki się wpychał z olbrzymim BULEM jakby to powiedział nasz prezydent
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.


Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2011-12-29 o 09:01
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:13   #186
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Aniabania, nie poszłabym się tam do niego pocić :P

Ja wczoraj byłam u dentysty....... Booooożeeeeeeeeeee jak się kolejka przedłużała... Bo ktoś się spóźnił 5min. i od razu ktoś bez kolejki się wpychał z olbrzymim BULEM jakby to powiedział nasz prezydent
byłaś u dentysty i nie przeżywasz?! jaka Ty jesteś dzielna!

no a ja, wygląda na to że dziś nie pójdę, bo zaden mnei nie chce przyjac pytaja ktory zab mnei boli, to jak mam to okreslic mowie ze gorny z lewej strony to oni eeeeyyy... acha, no to nie wiem, ale nie dzisiaj i w ten oto sposob zarejestrowalam sie juz do trzech, ale na drugiego stycznia
wkurzylam sie. boje sie ze strace zabka
za kare ide obudzic tza, o!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:18   #187
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

czeeeść! można dołączyć?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 09:18   #188
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Aniabania, nie przeżywałam?????? Spójrz o której wczoraj dodałam pierwzego posta
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:19   #189
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
czeeeść! można dołączyć?
Pewnie Napisz nam coś o sobie
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:23   #190
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
czeeeść! można dołączyć?
jasne witamy
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Aniabania, nie przeżywałam?????? Spójrz o której wczoraj dodałam pierwzego posta
pewnie że nie przeżywałaś ;p nie postawilas na nogi calego wizazu, ze aaa, ide do dentysty!
tylko ze wstalas przed 4 ;p
ok, udalo mi sie gdzies wcisnac, do jakiejs kliniki czuje ze wybule tam wszystkie moje pieniazki
i pani powiedziala mi przez telefon ze ciezko jej powiedziec ile zaplace za wizyte bo moze bedzie trzeba tego zeba wyrwac? fakenszit
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:34   #191
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

mam 19 lat, studiuję w stolicy (aktualnie jestem w domu i mam stały dostęp do neta, więc będę udzielać się sporadycznie ale duchem i dietą będę z Wami )
mam około 161,5cm ważę ... 58 kg :< chciałabym zrzucić chociaż te 5kg, aczkolwiek nie kg mnie interesują, ale płaski brzuch bez boczków i szczupłe uda (płaskotyłkiem zajmę się później )

od 2 stycznia zamierzam ćwiczyć TurboFire + pokicać na skakance/30min ćwiczeń z Tracy Anderson + czekam z niecierpliwością na wiosnę i możliwość biegania!

poza tym jestem ciasteczkowym potworem i obok słodkości w szafce nie przejdę obojętnie ale no przecież idzie Nowy Rok - czy można rozpocząć Nowy Rok bez noworocznych postanowien?!?! oczywiście, że nie! dlatego postanawiam i Wy jesteście świadkiem - będę odżywiać się zdrowo (skopiowałam już parę przepisików na jadłospisy ) i nie będę podjadać

także jeszcze raz witam
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.

Edytowane przez whiskey
Czas edycji: 2011-12-29 o 09:36
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 09:41   #192
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
od 2 stycznia zamierzam ćwiczyć TurboFire + pokicać na skakance/30min ćwiczeń z Tracy Anderson + czekam z niecierpliwością na wiosnę i możliwość biegania!
Jestes taka jak ja mamy identyczny plan, hehe ciekawe co z niego wypali

Właśnie szykuje się na rozmowę o pracę, miałam wrzucić foty i wszystko, ale wyleciało mi to z głowy, dobra pindżę sie bo czasu szkoda
Czuje się jakoś lżejsza
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:55   #193
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

u mnie wyjdą po pierwszych dniach z TF mega zakwasy! ale trzymam kciuki żebyśmy dały radę i się nie poddawały
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:16   #194
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Witam! Czy pozwolicie przyłączyć się kolejnej dziewuszce zatroskanej o swoją figurę?
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:53   #195
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Właśnie szykuje się na rozmowę o pracę, miałam wrzucić foty i wszystko, ale wyleciało mi to z głowy, dobra pindżę sie bo czasu szkoda
Czuje się jakoś lżejsza
trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Witam! Czy pozwolicie przyłączyć się kolejnej dziewuszce zatroskanej o swoją figurę?
jasne
Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
poza tym jestem ciasteczkowym potworem i obok słodkości w szafce nie przejdę obojętnie ale no przecież idzie Nowy Rok - czy można rozpocząć Nowy Rok bez noworocznych postanowien?!?! oczywiście, że nie! dlatego postanawiam i Wy jesteście świadkiem - będę odżywiać się zdrowo (skopiowałam już parę przepisików na jadłospisy ) i nie będę podjadać
już widzę, że odnajdziesz się w tym wątku
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:00   #196
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Jestem załamana polską rzeczywistością byłam na rozmowie i co
jak ładnie brzmi asystentka doradcy kredytowego heh a faktycznie jest to jeleń, który biega i szuka klientów do podpisania umowy w zamian za o.o3% heh paranoja ! wiecie co to oznacza, ze jak ktoś weźmie 300 tys kredytu Ty dostaniesz 300 zł a latasz ze wszystkimi świstkami a Twój doradca zrobi na tym podpis i ciekawe ile za to zgarnie

I byłam w sklepie dziecięcym i wiecie co pełen etat na umowę zlecenie za 1000 zł, boże jak ja żałuję, że poszłam na studia !!!! ale byłam głupia !!!mogłam iśc na 2 lata do zawodowki, wybrac jakis konkretny zawód i zrobic jeden porządny kurs i życ jak pączek w maśle, a nie absolwentka do roku po studiach i 0 perspektyw mam w☠☠☠☠a i właśnie jem 2 śniadanie, mimo złości dietetyczne
Cytat:
trzymam kciuki!
dzięki misiu i nie tylko Ty jak pamiętam trzymasz kciuki, a i mam się zdecydować i dać znać! no kurczę, jakby to by było warte świeczki to by mieli mega dużo chętnych i to pracodawca by wybierał ehh//// juz się nie będę denerwowac
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:23   #197
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Hej
Ja ściągnęłam sobie co następuje : Beachbody- Brazill Butt- super ćwiczenia na pośladki, uda, boczki, brzuch
oraz Insanity i ćwiczenia Jillian Michaels Teraz muszę ułożyć jakiś sprytny plan- co z czym łączyć.
Waga i mikser doszły Teraz mam w planach zakuch hantli 0,5 kg .

Czy w tym wątku są jakieś albumy zdjęć? Bo wspominacie o nich, a ja nie wiem jak się w to wchodzi
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:34   #198
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Chodzi o albumy w Twoim prywatnym profilu, tam go możesz założyc

a hantle moim zdaniem cięższe, tak z 1,5 kg najmniej bo 0,5 to można na butelkach cwiczyc, ale to jak chcesz
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:39   #199
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Chodzi o albumy w Twoim prywatnym profilu, tam go możesz założyc

a hantle moim zdaniem cięższe, tak z 1,5 kg najmniej bo 0,5 to można na butelkach cwiczyc, ale to jak chcesz
Chcę zacząć od lekkich, bo mam bardzo słabe, i chude ramiona Bolą nawet jak trzymam dłużej w górze ;D ale może rzeczywiście, na początek butelki 0,5 litra a poźniej hantle 1 kg. A potem zobaczę


A wy, co ćwiczycie ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 13:40   #200
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
mam 19 lat, studiuję w stolicy (aktualnie jestem w domu i mam stały dostęp do neta, więc będę udzielać się sporadycznie ale duchem i dietą będę z Wami )
mam około 161,5cm ważę ... 58 kg :< chciałabym zrzucić chociaż te 5kg, aczkolwiek nie kg mnie interesują, ale płaski brzuch bez boczków i szczupłe uda (płaskotyłkiem zajmę się później )

od 2 stycznia zamierzam ćwiczyć TurboFire + pokicać na skakance/30min ćwiczeń z Tracy Anderson + czekam z niecierpliwością na wiosnę i możliwość biegania!

poza tym jestem ciasteczkowym potworem i obok słodkości w szafce nie przejdę obojętnie ale no przecież idzie Nowy Rok - czy można rozpocząć Nowy Rok bez noworocznych postanowien?!?! oczywiście, że nie! dlatego postanawiam i Wy jesteście świadkiem - będę odżywiać się zdrowo (skopiowałam już parę przepisików na jadłospisy ) i nie będę podjadać

także jeszcze raz witam
Witam nową odchudzającą się!

Z tymi postanowieniami to jest tak, że mało kiedy zostają zrealizowane. Co teraz?
Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Jestem załamana polską rzeczywistością byłam na rozmowie i co
jak ładnie brzmi asystentka doradcy kredytowego heh a faktycznie jest to jeleń, który biega i szuka klientów do podpisania umowy w zamian za o.o3% heh paranoja ! wiecie co to oznacza, ze jak ktoś weźmie 300 tys kredytu Ty dostaniesz 300 zł a latasz ze wszystkimi świstkami a Twój doradca zrobi na tym podpis i ciekawe ile za to zgarnie
No to ładnie chcieli Cię udupić! W sumie wychodzi na to, że miałabyś pracować na pensję doradcy. Szkoda nerwów na takie coś, głowa do góry!

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość

A wy, co ćwiczycie ?
Silną wolę
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:48   #201
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Loriette - wiem u mnie co rok te same postanowienia - schudnąć i być bardziej systematyczna ale tym razem mam troche takiego samozaparcia z tymi postanowieniami troche tak zartobliwie - nie traktuje tego jako postanowienie, ale hmm sama nie wiem jako taki cel ktory chce osiagnac aktualnie moim dodatkowym celem jest jeszcze zapuszczenie wlosow (jak juz to zrobie mam ochote na tatuaz, ale zanim minie tyle czasu to moze przejdzie mi ochota )

giovinezza - zalamalas mnie po prostu ;( w naszym kraju teraz cholernie ciezko z praca. ja coraz czesciej mysle zeby po studiach wyjechac... ale z drugiej strony strasznie bym tesknila.
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.

Edytowane przez whiskey
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:50
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:51   #202
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość

Silną wolę
Hahaah, ja też, całe życie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:51   #203
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

O jaaaaaaaaaa! Kupiłam sobie boską, czarną skórzaną miniówę!
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:54   #204
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
O jaaaaaaaaaa! Kupiłam sobie boską, czarną skórzaną miniówę!
Ooooo, super są skórzane spódniczki! Ale ja jakoś nie mam odwagi w takich chodzić
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:55   #205
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Zmieściłam się w 34, ale kupiłam 36, bo 34 mi tyłek spłaszczyła
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:57   #206
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

skórzane spodniczki sa swietne ja zamierzam kupic brazowa ze stradiego o ile ejszcze beda ;D
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:01   #207
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
skórzane spodniczki sa swietne ja zamierzam kupic brazowa ze stradiego o ile ejszcze beda ;D
U mnie w stradim została czerwona skórzana... Mierzyłam, ale
Nie podobały mi się w stradim, bo była taka cienka, szeleszcząca ta skóra i wyglądała tandetnie...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:04   #208
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
Loriette - wiem u mnie co rok te same postanowienia - schudnąć i być bardziej systematyczna ale tym razem mam troche takiego samozaparcia z tymi postanowieniami troche tak zartobliwie - nie traktuje tego jako postanowienie, ale hmm sama nie wiem jako taki cel ktory chce osiagnac aktualnie moim dodatkowym celem jest jeszcze zapuszczenie wlosow (jak juz to zrobie mam ochote na tatuaz, ale zanim minie tyle czasu to moze przejdzie mi ochota )
U mnie były co rok, a w tym roku w końcu zmobilizowałam się przed weselem kuzyna i jestem zadowolona Nie ma to jak iść i kupić spodnie w rozmiarze 36 albo biustonosz 75C
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hahaah, ja też, całe życie
Piona!
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
O jaaaaaaaaaa! Kupiłam sobie boską, czarną skórzaną miniówę!
Ja też chcę! Ale marzy mi się krótka, ale rozkloszowana lekko.


Ale mam zły humor Wczoraj pożarłam się z TŻ, właśnie wraca do Polski, jutro ma być u mnie i nawet mnie to nie cieszy. Sylwestra też mi się odechciało
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:16   #209
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

[QUOTE=whiskey;31288066
giovinezza - zalamalas mnie po prostu ;( w naszym kraju teraz cholernie ciezko z praca. ja coraz czesciej mysle zeby po studiach wyjechac.. ale z drugiej strony strasznie bym tesknila. [/QUOTE]

ale po co Ci studia szkoda czasu, dziewczyny po rocznym czy 2-letnim medyku dostają pracę i dużo lepsze pieniądze, mam kumpla który zrobił ratownika medycznego i ma na godzinę 23 zł

o wyjeździe myślę codziennie, ale mój Misek nie chce a ja sama nie pojadę, ewentualnie sezonowo, ale to mam zaklepane w maju i we wrześniu pewne dwie fuchy, w ciemno się boję, zresztą wszędzie widzę podstęp i wyzysk jakbym z PIS-u była

cwiczyc mialam Turbo, ale wybrałam siłkę od 2 stycznia zaczynam, ciekaw jak będzie wyglądac mój trener
Cytat:
Zmieściłam się w 34
ale grubaska
Cytat:
Ale mam zły humor Wczoraj pożarłam się z TŻ, właśnie wraca do Polski, jutro ma być u mnie i nawet mnie to nie cieszy. Sylwestra też mi się odechciało
co się dzieje ?
Cytat:
biustonosz 75C
ale to są maleństwa, same sutki bym powiedziała
__________________
!




Edytowane przez giovinezza
Czas edycji: 2011-12-29 o 14:20
giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:32   #210
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
co się dzieje ?
U nas nie działa rozmowa PISEMNA. No i wczoraj napisałam mu, że w piątek nie przyjadę rano na mecz, bo mam wymaz skóry. No i TŻ ruszyło, że nie przyjadę, bo oboje o tym marzyliśmy, żebym po tylu latach w końcu zobaczyła Go na boisku. A potem zaczął się denerwować, że kupił mi drogi prezent, a nie pomyślał o tym, że może nie będę mogła go używać przez moje plamki na buzi.. No to tłumaczyłam, że nie jest aż tak źle i nawet, jeśli to gronkowiec złocisty to nie mam przeciwwskazań żeby czegokolwiek używać. Niestety TŻ jest mądrzejszy i dalej swoje.. że co On zrobi itp. No to się wkurzyłam i napisałam, że ma się tak nie cieszyć, że wraca, bo mi się udzieli. Nie lubi mojej ironi, ale sam się prosił. No i od słowa do słowa..
Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
ale to są maleństwa, same sutki bym powiedziała
No wlasnie tak to wyglada z cyferek, ale w rzeczywistości są spore - oczywiście nie tak jak przed odchudzaniem, ale takie fajniusie
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.