Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybieramy tytuł IV cz. naszego wątku?
Mamy majowo-czerwcowe imiona dla dzieci mają prawie gotowe. 3 4,29%
Majowo-czerwcowe mamy - imiona dla dzieci wybieramy. 5 7,14%
Jak ten czas szybciutko leci, wybieramy imiona dla dzieci. 3 4,29%
Minie zima, przyjdzie wiosna, każda mama będzie radosna. 2 2,86%
Zima minie, wiosna nadejdzie, przy każdej mamie dziecko będzie. 5 7,14%
Miną II, III, IV... W maju pierwsze dzieci ujrzymy na świecie. 3 4,29%
Co to pajac, rogal, pomocy! Plotkujemy od rana do nocy. 7 10,00%
Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! 42 60,00%
Głosujący: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 11:17   #121
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Dziękuję za wpisanie na listę i gratulacje Tak szybko piszecie, że zaraz znowu będę do tyłu Chyba faktycznie dziewczynki rozdają teraz Ciekawe kiedy będziemy już wszystkie wiedzieć, kto skrywa się w brzuszku. Dobrze, że piszecie o tych wózkach, bo ja całkiem zielona jestem, a tak to mi się wszystko zaczyna rozjaśniać A jak myślicie lepiej 2w1 czy gondola osobno i spacerówka osobno? bo jeszcze tego nie ogarnęłam
W szoku jestem jak czytam o tych wyczerpanych limitach, staniach w kolejce itd, matko! U nas w przychodni na przykład nie ma USG w gabinecie i trzeba łazić tam i z powrotem i nie wiadomo na kogo się trafi. Ja chodzę prywatnie, tak wyszło w sumie. Chciałam chodzić na fundusz pierwsze, ale się pozmieniało.
Persephone może faktycznie zmienisz lekarza? Bo Twój spokój jest bardo ważny i to, żebyś miała zaufanie
Kapukat ale miałaś wizytę Brak słów! Jak można tak się nie liczyć z drugim człowiekiem
Taszkin witaj
Cytat:
Napisane przez olla83 Pokaż wiadomość
nie czuje jeszcze ruchów dziecka, troche mnie to martwi, bo powinnam już chyba czuć, pierworódki czują coś ok 20 tyg, więc już czas!
Nie martw się ja jestem w 21tc5d i dopiero wczoraj poczuliśmy z mężem pierwsze kopniaczki Dominisi Wcześniej były jakieś bulgoty, delikatne ruchy ale pewności nie mieliśmy, czy to Córeczka czy moje jelita.

Kism
dziękuję a jak tam się ma sprawa Twojej pracy mgr? Ruszyłaś coś, czy jesteśmy na podobnym ciężkim etapie?
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:31   #122
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
Kapukat nie mogę tego zrozumieć jak można się tak zachować...
Nie wiem ja bym chyba na Twoim miejscu zapowiedziała wszem i wobec, że nie życzę sobie niezapowiedzianych wizyt
Teraz zdrowie Twoje i maleństwa jest najważniejsze a tu takie atrakcje szkoda gadać...

Mnie teściowa tak przed świętami urządziła. Poprosiła mnie żebym pojechała z nią na miasto pomóc w wyborze prezentów a potem skończyło się to tak, że zakupiła sobie kilka kg mięsa, które oczywiście dźwigałam ja, a do domu wracałyśmy busem. W ten sam dzień dostałam okropnego kłucia w brzuchu. Myślałam, że święta spędzę w szpitalu na szczęście obyło się bez- byłam przerażona.
Do tej pory jak o tym pomyślę to mam ochotę ją zatłuc
Zresztą nawet się nie przejęła jak się dowiedziała
Ja nie wiem, zero zrozumienia :/ Rozumiem, że ciąża to nie choroba, itd., ale takie zachowanie? Mnie nic nie pozwalają nosić, TŻ mi zrobił praktycznie całe zakupy przed świętami, jak jeździmy w komunikacji miejskiej, to mnie zawsze sadzają na wolnych miejscach... Wściekłabym się o takie coś :/ Albo grzecznie przeprosiła i podała to mięso teściowej, mówiąc, że lekarz nie pozwolił nosić ciężkiego i tyle. Choć moja teściowa też mi powiedziała, jak jej powiedziałam, że teraz dużo siedzę i odpoczywam, że lepiej się aż tak nie rozleniwiać, ale ja po prostu nie zwracam na to uwagi, bo wiem, na co muszę uważać i tyle.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:35   #123
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Dzięki dziewczyny...niestety nawet R stwiedził że moja mama się czepia wszystkiego i wszystkich i jest nie dozniesienia - chociaż dla niego była jak miód na ranę. W życiu bym nie pomyślała że kobieta po 3 porodach może tak traktować cężarną. Trudno dowiedziałam się i tyle. Obiecaliśmy sobie że jak ktoś nam znowu zrobi niespodziewaną wizytę to albo nie otworzymy drzwi albo po wypiciu kawy wskażemy drzwi

co do wózka - to jedo Bartatina clasic - wstawiam jeszcze raz może coś pokiełbasiłam wcześniej

http://www.bobowozki.com.pl/product_...d=1012&<osCsid>
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:59   #124
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

hej
Dzięki wielkie dziewczyny

Opisuje wczorajsza wizytę malutka waży 339g, mierzy 18,6cm. Lekarz powiedział, że troszkę mniej do wieku ciąży czyli 20t4d a dziś jest równe 22t. Termin porodu wg USG wyszedł na 22 maja przesunął się o tydzień, więc ma orientacyjne dwa terminy, ale nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie czas łożysko już nie jest nisko jest na tylnej ścianie wysoko więc się podniosło. Tętno miała 159, spała całe usg i rączkami w górę i nóżkami skulonymi coś pięknego, lekarz tak długo oglądał żeby sprawdzić czy nic nie wystaje i powiedział że nic. Ale by była niespodzianka jak by później okazał się chłopak Wszystkie narządy w prawidłowe, wszytko w normie.

Imienia jeszcze nie mamy narazie toczymy dyskusje jakie wybrać, a to ciężko będzie.... Bo dla chłopca mieliśmy, a dla dziewczynki zawsze toczyliśmy boje :P

A i zapomniała napisać co czwartkowej wizycie u ortopedy w sprawie tego mojego biodra. Zbadała mnie i powiedział że te drętwienia i bóle to od kręgosłupa i wina długiego stania w pracy. Powiedziała że czasem może to przejść w rwę kulszowa i że mam się oszczędzać i jest wskazanie, że mogę być na L4 do końca ciąży. Zalecił wizytę poporodową czym mnie zdziwił że pomyślał do przodu

Idę robić sałatkę owocową bo coś mi tak smaki przyszły

Miłego popołudnia
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:00   #125
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Ale się rozgadałyście, ja tylko po zakupy poszłam i już tyle postów . Mąż mnie objechał i dzidzia też chyba opierniczyła kopniakiem, bo zamiast wziąć rower, to poszłam na piechotę i wracałam z ciężką torbą na ramieniu z dwoma kartonami ice tea i jedzeniem na obiad . Zagroził mi, że zadzwoni do mojej mamy i nagada. OK ok, jak będę wiedziała, że idę kupić coś do picia, to będę brać rower
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:12   #126
karozka
Raczkowanie
 
Avatar karozka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 181
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Teraz jak o tym pomyślę to nie mogę sobie darować, że taka głupia byłam
Człowiek chce być dobry dla wszystkich i tak to się kończy
Taaa... teściowe zawsze wiedzą najlepiej

kapukat wózeczek bardzo fajny i cena też jak za wózek z porządnym fotelikiem

Gatta jak się dobrze zgramy to mamy szanse się na porodówce spotkać
Ja co prawda termin mam na 28, ale może być wcześniej za drugim razem
__________________
Leon zawodowiec
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c2n0amxwdel8a.png
karozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:25   #127
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ale się rozgadałyście, ja tylko po zakupy poszłam i już tyle postów . Mąż mnie objechał i dzidzia też chyba opierniczyła kopniakiem, bo zamiast wziąć rower, to poszłam na piechotę i wracałam z ciężką torbą na ramieniu z dwoma kartonami ice tea i jedzeniem na obiad . Zagroził mi, że zadzwoni do mojej mamy i nagada. OK ok, jak będę wiedziała, że idę kupić coś do picia, to będę brać rower
jak idę na zakupy to zazwyczaj po jedną rzecz a potem jak wielbład wracam i też dostaję burę taką, że niebawem mnie R przywiąże łańcuchem do drzwi

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość
Teraz jak o tym pomyślę to nie mogę sobie darować, że taka głupia byłam
Człowiek chce być dobry dla wszystkich i tak to się kończy
Taaa... teściowe zawsze wiedzą najlepiej

kapukat wózeczek bardzo fajny i cena też jak za wózek z porządnym fotelikiem
no... ja dostałam za swoje, po pierwsze nauczyłam się że teraz nie ma zmiłuj bo tak się starasznie bałam jak mnie bolało że mam dość nadskakiwania wszystkim i dogadzania. Jak komuś sie nie podoba nie musi przyjeżdzać.
A ta Twoja teściowa to niezłe ziółko - niech ją

dzięki - mi się podoba, nie jeste za ciężki, nie jeste za drogi, i jest idealny na te chodniki i drogi tutaj - chociaż nie ma skrętnych kółek myślę że sobie poradzę
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 12:34   #128
karozka
Raczkowanie
 
Avatar karozka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 181
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Człowiek się na błędach uczy
Mnie osobiście skrętne kółka doprowadzały do szału bo na nierównym terenie po prostu się to blokowało, są fajne ale na równy teren. Zresztą każdy woli co innego. Ja osobiście skrętnych kół w wózku mieć nie muszę
__________________
Leon zawodowiec
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c2n0amxwdel8a.png
karozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:48   #129
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Ja nie wiem sama, które kółka są lepsze. Tutaj są raczej proste i bezpieczne chodniki... pewnie zasięgnę porady od mojej mamy .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:54   #130
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

ja już nie wypowiadam się na temat mojej teściowej bo to temat rzeka
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:56   #131
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

ja tam jestem staroświecka, nie podobają mi się ani małe, ani skrętne - chce duże ładne cztery równe z prawdziwą gondolą i dużą spacerówką i taki na który będzie mnie stać - żebym sobie od buzi odstawiać nie musiała bo muszę kupić wózek.... matko wiecie że my zaraz rodzimy?

tak szczerze dziewczyny co macie w swoich "wyprawkach" już zgromadzone - bo ja na razie tylko kilka ciuszków z promocji .....i jakoś mi się już więcej niczego kupować nie chce, a tu jeszcze łóżeczko materacyk, wózek, i tysiac drobniejszych rzeczy
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 12:58   #132
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Ja nie mam jeszcze nic Ale też termin na czerwiec, więc zdążę
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:05   #133
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość

tak szczerze dziewczyny co macie w swoich "wyprawkach" już zgromadzone - bo ja na razie tylko kilka ciuszków z promocji .....i jakoś mi się już więcej niczego kupować nie chce, a tu jeszcze łóżeczko materacyk, wózek, i tysiac drobniejszych rzeczy
tak szczerze?
jedną parę białych, malusich skarpetek, które dostało Małe od siostry M na święta nic więcej
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:09   #134
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

no to dobrze bo bałam się ze to ja mam jakas niechęc do robienia wyprawki
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:12   #135
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Ja mam: mieszkanie świecące pustkami, Męża i siebie i... czas . Do tego mamy już obczajony fajny sklep z artykułami dziecięcymi w Rotterdamie w dzielnicy południowej, ale pewnie w naszej też coś się znajdzie. Póki co mi się marzy znaleźć jakiś fajny second hand, coby nabyć chociaż promil mebli do mieszkania tudzież jakieś fajne bibeloty , a jak będą mieli dział ubraniowy, to też się nie obrażę.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:19   #136
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
ja tam jestem staroświecka, nie podobają mi się ani małe, ani skrętne - chce duże ładne cztery równe z prawdziwą gondolą i dużą spacerówką i taki na który będzie mnie stać - żebym sobie od buzi odstawiać nie musiała bo muszę kupić wózek.... matko wiecie że my zaraz rodzimy?

tak szczerze dziewczyny co macie w swoich "wyprawkach" już zgromadzone - bo ja na razie tylko kilka ciuszków z promocji .....i jakoś mi się już więcej niczego kupować nie chce, a tu jeszcze łóżeczko materacyk, wózek, i tysiac drobniejszych rzeczy
my mamy tak:
łóżeczko w spadku dostaniemy
mate edukacyjną też
ubranka jedne od bratowych inne kupione
podgrzewacz od bratowej tylko nawet nie wiem jeszcze czy działa
smoczek, butelkę, grzechotkę, gryzak mama w aptece za punkty wybrała
ręczniczek
jeden kocyk z mikrofibry, drugi polarowy, trzeci w spadku od bratowej
pościele kołderkę, karuzelę od bratowej
grzebyczek, szczotka
pieluchy tetrowe i flanelowe
i jeden trzypak chusteczek nawilżanych bo akurat promocja była
jedna pidżama dla mnie do szpitala
chyba wsio


tylko jakby nie było mam termin na kwiecień a moge już sie rozpakowac za trzy miesiace
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:21
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:29   #137
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

No i zostałam sama z młodym M pojechał do pracy,widzieliśmy się 24h.
Co do wyprawki to ja mam 2 pary bodów i nic poza tym...ojej skłamałam mam jeszcze ubranko do chrztu po młodym.
Za godzinke wystep mojego kawalera,kazał sobie białą koszulę ubrać i krawat

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Teściowa hmm delikatnie ujmując za moją nie przepadam
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:29   #138
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez karozka Pokaż wiadomość

Gatta jak się dobrze zgramy to mamy szanse się na porodówce spotkać
Ja co prawda termin mam na 28, ale może być wcześniej za drugim razem

no właśnie zerkałam kiedy masz termin i to samo sobie pomyślałam hehe fajnie by było


Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
tak szczerze dziewczyny co macie w swoich "wyprawkach" już zgromadzone - bo ja na razie tylko kilka ciuszków z promocji .....i jakoś mi się już więcej niczego kupować nie chce, a tu jeszcze łóżeczko materacyk, wózek, i tysiac drobniejszych rzeczy
Wczoraj właśnie kupiłam pierwsze ciuszki- body(4szt) i pajacyk (1szt) śpiworek był przeceniony o 40 zł więc był warty swego zakupy. A tak to więcej nic. Jedynie ostatnio w Ikea oglądałam ręczniki i kapturem, ale ich nie kupiliśmy.
A łóżeczko mamy upatrzone na allegro cały zestaw z materacem pościelą i dodatkami do łóżeczka, ale to dopiero w marcu lub kwietniu
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:33   #139
ribeiro7
Raczkowanie
 
Avatar ribeiro7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 101
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Mam większość w spadku po moich dzieciach, jedynie ciuszki dokupiłam
jeszcze laktator i sterylizator do mikrofali, a no i butle ale to drobiazg.
__________________
ribeiro7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 13:37   #140
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

no własnie laktator kupic czy lepiej poczekać?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:39   #141
ribeiro7
Raczkowanie
 
Avatar ribeiro7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 101
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Poprzednio miałam kupiony przed porodem, w szpitalu się wstydziłam używać no a w domu życie cyckom uratował. Polecam Medelę oczywiście el.
__________________
ribeiro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:40   #142
libretka
Raczkowanie
 
Avatar libretka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Pucka
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

co do wyprawki to mamy:
bardzo dużo ciuszków w rozm. 56, 62
wózek 3w1
łóżeczko + materac
3 zmiany pościeli (co prawda po chłopcach, a będzie dziewczynka)
podgrzewacz
2 butelki avent
2 kocyki polarowe
bujaczek
rożek
przewijak - muszę tylko dokupić pokrowiec
3 koszule dla siebie do karmienia
takiego rogala do spania dla mnie jak będzie mi już bardzo brzuch przeszkadzał
teraz tak patrzę na listę i dochodzę do wniosku, że muszę tylko dokupić laktator, ręczniki kąpielowe z kapturem i wanienkę

całą wyprawkę dostałam nic nie kupowałam, u mnie w rodzinie i wśród znajomych w ostatnich 2 latach porodziło się sporo dzieci (sami chłopcy), dlatego u mnie już taka bogata wyprawka.
libretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:42   #143
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

ten za 400zł ?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez libretka Pokaż wiadomość
co do wyprawki to mamy:
bardzo dużo ciuszków w rozm. 56, 62
wózek 3w1
łóżeczko + materac
3 zmiany pościeli (co prawda po chłopcach, a będzie dziewczynka)
podgrzewacz
2 butelki avent
2 kocyki polarowe
bujaczek
rożek
przewijak - muszę tylko dokupić pokrowiec
3 koszule dla siebie do karmienia
takiego rogala do spania dla mnie jak będzie mi już bardzo brzuch przeszkadzał
teraz tak patrzę na listę i dochodzę do wniosku, że muszę tylko dokupić laktator, ręczniki kąpielowe z kapturem i wanienkę

całą wyprawkę dostałam nic nie kupowałam, u mnie w rodzinie i wśród znajomych w ostatnich 2 latach porodziło się sporo dzieci (sami chłopcy), dlatego u mnie już taka bogata wyprawka.

u mnie sami chłopcy więc po chłopcach śpiochy, pościele ale lepsze to niż kase wydawac
o zapomniałam o wanience bratowa mi da
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:42   #144
ribeiro7
Raczkowanie
 
Avatar ribeiro7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 101
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Nie, za 249 zł był chyba mini electric
__________________
ribeiro7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:45   #145
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Rany nie myslałam wydawać aż tyle laktator ale wiem że z tej firmy są dobre(mieli taki w szpitalu jak urodziłam młodego).A wiem że laktator jest niezbędny
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:45   #146
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

to i tak drogo są jakieś tańsze ?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:47   #147
libretka
Raczkowanie
 
Avatar libretka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Pucka
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez ribeiro7 Pokaż wiadomość
Poprzednio miałam kupiony przed porodem, w szpitalu się wstydziłam używać no a w domu życie cyckom uratował. Polecam Medelę oczywiście el.
laktator koniecznie muszę kupić i to elektryczny, wiem że może się nie przydać, ale lepiej go nabyć. Moja siostra po porodzie miała problemy z pokarmem i sutkami, używała laktatora ręcznego i to była masakra, dopiero elektryczny spełnił swoje zadanie.
libretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:47   #148
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Sa też i za 150 chyba z aveta
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:48   #149
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Rany nie myslałam wydawać aż tyle laktator ale wiem że z tej firmy są dobre(mieli taki w szpitalu jak urodziłam młodego).A wiem że laktator jest niezbędny

niezbędny ponieważ? moja bratowa karmiąc piersią do momentu kiedy nie musiała wrócić do pracy nie miała laktatora....
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:49   #150
libretka
Raczkowanie
 
Avatar libretka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Pucka
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze brzuchy szybko rosną, urodzimy późną wiosną. Mamusie V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
to i tak drogo są jakieś tańsze ?
możesz dostać na allegro używane, co do laktatora używanego mam jakieś opory, zdaje sobie sprawę że wszystkie jego części są rozkładane i można je wygotować, ale tak jakoś się brzydzę
libretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.