Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kcal. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 23:18   #961
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez Nunum Pokaż wiadomość
Studiujesz cos zwiazanego z biologia? Kilka dni temu czytalam jakis watek dotyczacy studiow i widzialam Twokje wpisze uswiadomilam sobie ze kojarze Cie z naszego watku:P


U mnie... lepiej nie wspominac bo mialam dzis urodziny brata. Tez mam duzo nauki, ale jutro wyrwe sie nasilownie chociaz na godzinke
medycyna weterynaryjna
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 12:03   #962
kasiencjaxp
Raczkowanie
 
Avatar kasiencjaxp
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 143
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cześć dziewczyny, źle się czuję i nie poszłam dzisiaj do szkoły. Strasznie mi słabo. ogólnie załapałam jakiegoś doła i nie jest fajnie. Brakuje mi motywacji. szkoda gadać... Mam nadzieję, że u was wszystko ok.
Bella176 Gratuluuuję spadku wagi !
Miłego dnia wszystkim ;*
__________________
Początkowa waga : 84
Obecnie- 77 kg
Cel 3 - 73
docelowo - 65
Wzrost: 179
kasiencjaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 14:38   #963
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

JA dzisiaj też się jakoś trzymam dietki. Znowu popadam w obsesję i ważę się codziennie..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:20   #964
Bella176
Raczkowanie
 
Avatar Bella176
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 162
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Witam was dziewczynki
Ja dziś normalnie zaspałam do pracy... przestawiła mi sie godzina w telefonie i budzik nie zadzwonił...normalnie pierwszy raz mi sie to zdarzyło! a co najlepsze nie zdążyłam nic zjęść ani nic wziąć do pracy wiec dopiero po godzinie 15.00 zjadłam jogurt.
morze dobrze mi taka mała głodówka zrobi
teraz leniuchuje....maż w pracy a synek w przedszkolu i dopiero o 19.00 mam go odebrać. Dawno takiej ciszy w domu nie miałam
__________________
100-99-98-97-96-95-94-93-92-91,5-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75
Bella176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 15:25   #965
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Hej Bella
Nie zrobi Ci dobrze taka głodówka, ale wybaczam Ci bo nie miałaś co zjeść

Ja tęsknie za ciszą (mój brat właśnie mi gra na gitarze )
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:30   #966
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
medycyna weterynaryjna
to pwnie kochasz zwierzaki tak jak ja

ja dzisiaj zjadlam malo, ale kalorycznie Mam ostatnio duzo na glowiek i jem byle co tylko zeby szybko i nie nie mam niestetycz czasu na silownie
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:09   #967
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cześć laseczki! Ja się trzymam z dietą, ale niestety @ dostałam i przez to cały czas jakaś wzdęta się czuję...

Zrobiłam sobie jadłospis na jutro:
I. owsianka: 25g płatków owsianych, 200ml mleka 0,5%, 50g jabłka, 1g cynamonu, 10g słonecznika
II. bułka wieloziarnista z plastrem serka żółtego hochland, papryką i sałatą
III. batonik fitness + pomarańcza
IV. 150g pieczonego indyka + 100g buraczków + 100g brokuła
V. "tortilla": naleśnik dukanowy + 50g szynki z indyka + 80g papryki czerwonej + 50g kapusty pekińskiej + 50g kukurydzy + łyżka jogurtu naturalnego z czosnkiem
Razem: 1082kcal, B: 78g, W: 127g, T: 25g

Jula, jak tam koktajle z oriflame? zastanawiam się nad zakupem, ale boję się, że to kolejne pieniądze wydane w błoto, które mogłabym przeznaczyć na zakup karnetu na fitness na przykład...
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 19:51   #968
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

hejka!
tak dziewczyny trzeba wziasc sie za siebie tuz tuz wakacje wiec zleci szybko tylko ciekawe jak z waga hahaha.....
ja akurat nad morze nie jade pewnie w góry pochodzic duzo musze, spacerki w góry, spalanie kalorii

Moje dzisiejsze menu mogło wygladac lepiej ale nie jest zle. Jutro w koncu zrobie sobie obiadek do pracy bo dzis moim obiadem bylo fitness z jogurtem naturalnym, ale to rez zapycha

Medzia sliczne menu!

Kasiencja mam nadzieje ze juz dól odszedł i czujes sie lepiej! Ale jutro juz napewno sie polepszy!
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:54   #969
kasiencjaxp
Raczkowanie
 
Avatar kasiencjaxp
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 143
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Czarnowlosa20 Dziękuję, już trochę mi przeszło
Ja też w wakacje wybieram się w góry na tydzień Ale i nad morze na kilka dni, więc trzeba do tego razu wyglądać i czuć się dobrze.
Z każdym dniem coraz mniej czasu mamy dziewczynki dlatego też musimy cały czas dawać z siebie jak najwięcej, wiem, że potrafimy tego dokonać i schudniemy. Razem przecież damy radę, nie?

Medzia104 Ale piękny jadłospis, jeżeli się nie pogniewasz to z niego skorzystam
__________________
Początkowa waga : 84
Obecnie- 77 kg
Cel 3 - 73
docelowo - 65
Wzrost: 179
kasiencjaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:07   #970
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez medzia104 Pokaż wiadomość
Jula, jak tam koktajle z oriflame? zastanawiam się nad zakupem, ale boję się, że to kolejne pieniądze wydane w błoto, które mogłabym przeznaczyć na zakup karnetu na fitness na przykład...
Jak narazie pije je niecały tydzień także jedyne co zauważyłam to że przy @ waże 82kg (przy czym tak jak pisałam zawsze mam w tym okresie 2kg na plusie) więc jest szansa że po @ będzie 80kg mam nadzieje że to zasługa koktajlu bo z dietą ostatnio bywało różnie

Jestem konsultantką także, na prezentacjach grupowych Wellnes miałam okazje dowiedzieć się więcej na temat tego produktu dowiedziałam się ciekawych rzeczy np. że koktajle zostały opracowane przez Szwedzki Instytut żywienia a, Oriflame jedynie pośredniczy w ich sprzedaży....pozytywne jest też to że kokatjl jest całkowicie naturalnym produktem zawiera proteiny z groszku,jabłek,całych jajek,serwatki,protein z mleka i dziekiej róży,białko jaja kurzego,błonnik z buraka cukrowego naturalne substancje słodzące i naturalny barwnik

p.s Polecam truskawkowy z mlekiem
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:17   #971
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez kasiencjaxp Pokaż wiadomość
Medzia104 Ale piękny jadłospis, jeżeli się nie pogniewasz to z niego skorzystam
Pewnie! Postaram się wrzucać codziennie to będziesz mogła sobie zawsze podejrzeć!

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Jak narazie pije je niecały tydzień także jedyne co zauważyłam to że przy @ waże 82kg (przy czym tak jak pisałam zawsze mam w tym okresie 2kg na plusie) więc jest szansa że po @ będzie 80kg mam nadzieje że to zasługa koktajlu bo z dietą ostatnio bywało różnie

Jestem konsultantką także, na prezentacjach grupowych Wellnes miałam okazje dowiedzieć się więcej na temat tego produktu dowiedziałam się ciekawych rzeczy np. że koktajle zostały opracowane przez Szwedzki Instytut żywienia a, Oriflame jedynie pośredniczy w ich sprzedaży....pozytywne jest też to że kokatjl jest całkowicie naturalnym produktem zawiera proteiny z groszku,jabłek,całych jajek,serwatki,protein z mleka i dziekiej róży,białko jaja kurzego,błonnik z buraka cukrowego naturalne substancje słodzące i naturalny barwnik

p.s Polecam truskawkowy z mlekiem
hmm kusi mnie to bardzo koleżanka chce mi odsprzedać swoje, bo kupiła za dużo i za 60zł miałabym 21 saszetek, przy piciu 2 x dziennie starczy mi to zaledwie na 10 dni
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 21:26   #972
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Menu:
Iś: 2 kromki razowca z wędliną (300kcal)
IIś: koktajl truskawkowy porcja 18g (65kcal)+200ml mleka 3,2% (120kcal)=185kcal
Obiad: Łosoś norweski grillowany + 2 łyżki sałatki z czerwonej kapusty+ Ice Tea ( około400kcal)
Podwieczorek: mały kurczaczek KFC + kostka mlecznej czekolady (130kcal)
Kolacja: 2 kromki razowca z wędliną (300kcal)

Razem: 1315 kcal

Medzia jak tam twoje sprawy sercowe ??
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:35   #973
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Popsuło się dużo.. Nie wiem dlaczego, ale przestał się odzywać. Niby ma dużo pracy, nauki i takie tam, ale jak facet chce to zawsze znajdzie chwilę. Mam wrażenie, że dotarło do niego to, że jest to etap, gdzie trzeba się zaangażować i boi się. Sama nie wiem. Wczoraj miałam takiego potwornego doła...
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:45   #974
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez medzia104 Pokaż wiadomość
Pewnie! Postaram się wrzucać codziennie to będziesz mogła sobie zawsze podejrzeć!

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



hmm kusi mnie to bardzo koleżanka chce mi odsprzedać swoje, bo kupiła za dużo i za 60zł miałabym 21 saszetek, przy piciu 2 x dziennie starczy mi to zaledwie na 10 dni
A, po co 2 razy dziennie ??

Wystarczy że będziesz piła raz dziennie jako przekąske

Wtedy koszta nie będą takie duże a, najkorzystnie będzie dla Ciebie jak wykupisz karte do klubu oriflame wtedy produkt będziesz miała 30% taniej co dokładnie wynosi 83,85zł za kokatajl który starczy Ci na trzy tygodnie a, dzienna porcja wyniesie Cię niecałe 4zł


p.s Jak wykupisz karte i uda Ci się pozyskać klientki możesz mieć koktajl za darmo tak jak ja

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez medzia104 Pokaż wiadomość
Popsuło się dużo.. Nie wiem dlaczego, ale przestał się odzywać. Niby ma dużo pracy, nauki i takie tam, ale jak facet chce to zawsze znajdzie chwilę. Mam wrażenie, że dotarło do niego to, że jest to etap, gdzie trzeba się zaangażować i boi się. Sama nie wiem. Wczoraj miałam takiego potwornego doła...
Medzik głowa do góry może rzeczywiście jest tak jak mówi

Napisz do niego a, jeśli zobaczysz że Cię zbywa to daj mu troche czasu niech przemyśli czego chce w życiu i oswoi się z nową sytuacją jesteś super laska i jeśli jest fajnym facetem tylko poprostu potrzebuje czasu to powinien odezwać się w przeciągu tygodnia
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:10   #975
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
A, po co 2 razy dziennie ??

Wystarczy że będziesz piła raz dziennie jako przekąske

Wtedy koszta nie będą takie duże a, najkorzystnie będzie dla Ciebie jak wykupisz karte do klubu oriflame wtedy produkt będziesz miała 30% taniej co dokładnie wynosi 83,85zł za kokatajl który starczy Ci na trzy tygodnie a, dzienna porcja wyniesie Cię niecałe 4zł


p.s Jak wykupisz karte i uda Ci się pozyskać klientki możesz mieć koktajl za darmo tak jak ja

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



Medzik głowa do góry może rzeczywiście jest tak jak mówi

Napisz do niego a, jeśli zobaczysz że Cię zbywa to daj mu troche czasu niech przemyśli czego chce w życiu i oswoi się z nową sytuacją jesteś super laska i jeśli jest fajnym facetem tylko poprostu potrzebuje czasu to powinien odezwać się w przeciągu tygodnia
Jula, w jakim sensie za darmo? Kartę mam, bo jakiś rok temu byłam konsultantką Chodzi Ci o to, że jak zamówią jakieś produkty to z pieniędzy, które teoretycznie powinnam zarobić będę mogła sobie wziąć ten koktajl zamiast kasy czy na jakiś innych zasadach?
A co do tej ilości.. przeczytałm gdzieś, że dla osób odchudzających się najlepszą dawką są 2-3 koktajle dziennie, a dla tych, którzy chcą pozyskać energię tylko - 1 koktajl. Nie wiem ile w tym prawdy

Co do tego mojego księcia to sama nie wiem Chciałabym, że tak po prostu zapytał co u mnie słychać.. ale on jest takim ciężkim typem człowieka, że masakra. Może masz rację. Zadzwonię jutro do niego i zapytam czy nie miałby ochoty na imprezę w piątek. Jak odmówi, dam sobie spokój, ale to będzie strasznie bolało
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:29   #976
suominadia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 274
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Medzia, będę trzymać kciuki, żeby się zgodził

Ja dzisiaj w ramach ćwiczeń skakanka x1000. Leń ze mnie straszny
Kombinuję, co ze sobą na uczelnię jutro do jedzenia wziąć, bo mam 3 godziny zajęć, ale z przerwami po 2-3 godziny Na to że jutro poćwiczę marne szanse :|
Ależ ja marudzę
suominadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:37   #977
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez medzia104 Pokaż wiadomość
Jula, w jakim sensie za darmo? Kartę mam, bo jakiś rok temu byłam konsultantką Chodzi Ci o to, że jak zamówią jakieś produkty to z pieniędzy, które teoretycznie powinnam zarobić będę mogła sobie wziąć ten koktajl zamiast kasy czy na jakiś innych zasadach?
A co do tej ilości.. przeczytałm gdzieś, że dla osób odchudzających się najlepszą dawką są 2-3 koktajle dziennie, a dla tych, którzy chcą pozyskać energię tylko - 1 koktajl. Nie wiem ile w tym prawdy

Co do tego mojego księcia to sama nie wiem Chciałabym, że tak po prostu zapytał co u mnie słychać.. ale on jest takim ciężkim typem człowieka, że masakra. Może masz rację. Zadzwonię jutro do niego i zapytam czy nie miałby ochoty na imprezę w piątek. Jak odmówi, dam sobie spokój, ale to będzie strasznie bolało
Tak dokładnie o to mi chodziło tylko nie wiem czy pamiętasz że kiedy przez rok jesteś nieaktywna członkostwo przepada i musisz znowu wykupić karte

Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby żeby pić 2-3 kokatajle tym bardziej że ma ona być zdrową przekąską i zaspokajać głós wspomagać przy tym odchudzanie bo jest "bombą białka" które między innymi jest niezbędne jeśli chcemy się pozbyć zbędnych kilogramów i cellulitu

Jeśli chodzi o facetów to ja też ostatnio mam mały kryzys a, najgorsze jest to że czuje że z mojej winy chociaż on nie daje mi powodów do poczucia winy to ja jednak zdaje sobie sprawe że to tylko facet i jeśli się nie ogarne i nie zrozumiem jego potrzeb i dalej będę zwlekać to czuje że On może tego nie wytrzymać
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:38   #978
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez suominadia Pokaż wiadomość
Medzia, będę trzymać kciuki, żeby się zgodził

Ja dzisiaj w ramach ćwiczeń skakanka x1000. Leń ze mnie straszny
Kombinuję, co ze sobą na uczelnię jutro do jedzenia wziąć, bo mam 3 godziny zajęć, ale z przerwami po 2-3 godziny Na to że jutro poćwiczę marne szanse :|
Ależ ja marudzę
dziękuję ja dzisiaj miałam powędrować na fitness, ale nie dałam rady, bo zaczęłam się uczyć.. ale w zamian za to wróciłam z uczelni do domu na piechotę, bez podwożenia tyłka tramwajem i zrobiłam dzięki temu 4km a na uczelnię zabierz ze sobą kanapkę jakąś z ciemnego pieczywa, to będzie Cię długo trzymała, jakiś jogurt.. może sałatkę dietetyczną? owoce? batonika fitness?
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:48   #979
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez suominadia Pokaż wiadomość
Medzia, będę trzymać kciuki, żeby się zgodził

Ja dzisiaj w ramach ćwiczeń skakanka x1000. Leń ze mnie straszny
Kombinuję, co ze sobą na uczelnię jutro do jedzenia wziąć, bo mam 3 godziny zajęć, ale z przerwami po 2-3 godziny Na to że jutro poćwiczę marne szanse :|
Ależ ja marudzę
Tyle podskoków na skakance i ty się nazywasz się leniem !
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 11:13   #980
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

4 dzień @ a, na wadze 80.5 kg
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 17:38   #981
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
4 dzień @ a, na wadze 80.5 kg
Jula, ale zazdroszczę niesamowicie!
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:25   #982
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez medzia104 Pokaż wiadomość
Jula, ale zazdroszczę niesamowicie!
Dzięki !

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Menu:

Iś: 2 kromki razowca z soją (100kcal x 2 =200kcal) + 8 cienkich plasterków kiełbasy krakowskiej ( 65kcal) + masło = 300kcal + herbata z 2 łyżeczkami cukru (cukier 2 x po 20kcal) = 340kcal

IIś: koktajl 18g (60kcal) + 200ml mleka 1,5 % (100kcal) = 160kcal

Obiad: warzywa na patelnie hortex (400kcal)

1/2 szklanki coca-coli = 50kcal
1/2 kanapki z salami = 70kcal


EDIT

dopisuje jeszcze:

kaszka mleczna smakija light 114kcal
kostka czekolady mlecznej 32kcal

Razem:1166kcal

Edytowane przez jula smarkula
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:33
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:44   #983
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Jula gratuluję i też zazdroszczę.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:00   #984
suominadia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 274
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Tak trzymaj Jula

Moje wysiadanie na innych przystankach zemściło się :| tylko wysiadłam z autobusu, zaczęło porządnie lać
Dziś skakanka x1200, najpierw myślałam o 2000, zrobiłabym to, ale później mogłabym paść trupem, więc zdecydowałam się na małe kroczki.

Myślicie że mogę zjeść kolację tak 0 23, jeśli wiem, że pójdę spać po 2?
suominadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:27   #985
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez suominadia Pokaż wiadomość
Tak trzymaj Jula

Moje wysiadanie na innych przystankach zemściło się :| tylko wysiadłam z autobusu, zaczęło porządnie lać
Dziś skakanka x1200, najpierw myślałam o 2000, zrobiłabym to, ale później mogłabym paść trupem, więc zdecydowałam się na małe kroczki.

Myślicie że mogę zjeść kolację tak 0 23, jeśli wiem, że pójdę spać po 2?
Dzięki dziewczyny !

Kolacje powinno się zjadać co najmniej 2 godziny przed snem także chyba możesz
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:15   #986
Adka1989
Raczkowanie
 
Avatar Adka1989
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 404
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Hej ;*
Ja postawiłam sobie nowy cel! Z celem zawsze łatwiej iść przez życie, więc jako takie noworoczne postanowienie obrałam sobie... -15 kilo do czerwca

Jeśli mogę Wam coś polecić odnośnie ruchu i ćwiczeń - Zumba!
Zumba jest fuzją tańca i aerobiku opartą na rytmach latynoskich. Zresztą... pewnie większość z Was już o tym słyszała... Aczkolwiek uwierzcie, że słyszeć, a uczestniczyć to zupełnie odmienne doznania Ćwiczenia są świetne! Radosne, żywe, rytmiczne i nawet nie czujesz kiedy robisz się zmęczona

28 stycznia w Bydgoszczy czeka mnie 3-godzinny maraton Zumby Czarno to widzę, ale postanowiłam spróbować! xD a co mi tam!
Adka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:13   #987
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez Adka1989 Pokaż wiadomość
Hej ;*
Ja postawiłam sobie nowy cel! Z celem zawsze łatwiej iść przez życie, więc jako takie noworoczne postanowienie obrałam sobie... -15 kilo do czerwca

Jeśli mogę Wam coś polecić odnośnie ruchu i ćwiczeń - Zumba!
Zumba jest fuzją tańca i aerobiku opartą na rytmach latynoskich. Zresztą... pewnie większość z Was już o tym słyszała... Aczkolwiek uwierzcie, że słyszeć, a uczestniczyć to zupełnie odmienne doznania Ćwiczenia są świetne! Radosne, żywe, rytmiczne i nawet nie czujesz kiedy robisz się zmęczona

28 stycznia w Bydgoszczy czeka mnie 3-godzinny maraton Zumby Czarno to widzę, ale postanowiłam spróbować! xD a co mi tam!
Całkowicie się pod tym podpisuję! Ja chodziłam na zumbę jakoś pół roku temu, namawiałam koleżanki, ale podchodziły do tego dość sceptycznie. Teraz znowu mam karnet na miesiąc od poniedziałku Co do celu - bardzo realny w Twoim przypadku! Ja chciałabym bardzo w kwietniu ważyć 69kg
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 23:19   #988
suominadia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 274
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

A w moim przypadku zumba odpada w ogóle wszystko, co ma jakikolwiek związek z tańcem jest wykluczone, nie umiem, ale przede wszystkim nie lubię tego. Aerobiku zresztą też. Chociaż może gdybym miała playstation to bym się trochę powygłupiała, przy ludziach za żadne skarby świata
suominadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:30   #989
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez Adka1989 Pokaż wiadomość
Hej ;*
Ja postawiłam sobie nowy cel! Z celem zawsze łatwiej iść przez życie, więc jako takie noworoczne postanowienie obrałam sobie... -15 kilo do czerwca

Jeśli mogę Wam coś polecić odnośnie ruchu i ćwiczeń - Zumba!
Zumba jest fuzją tańca i aerobiku opartą na rytmach latynoskich. Zresztą... pewnie większość z Was już o tym słyszała... Aczkolwiek uwierzcie, że słyszeć, a uczestniczyć to zupełnie odmienne doznania Ćwiczenia są świetne! Radosne, żywe, rytmiczne i nawet nie czujesz kiedy robisz się zmęczona

28 stycznia w Bydgoszczy czeka mnie 3-godzinny maraton Zumby Czarno to widzę, ale postanowiłam spróbować! xD a co mi tam!
Tak trzymaj !

Ja mieszkam niedaleko Centrum Sportu i byłam niedawno na pokazie Zumby strasznie mi się spodobała taka forma ruchu tylko gorzej z odwagą bo jej mi zdecydowanie brakuje

Mój brat ma PSP i myśle nad zakupem Zumby na płycie

p.s Swoją drogą to głupia jestem bo mam tak blisko siłownie,basen,squasha,za jęcia z aerobicu,i jeszcze teraz Zumby i wogóle z tego nie korzystam
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:38   #990
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Do zrzucenia dużo jeszcze mamy! +80kg! Motywujemy się nawzajem!:) Dieta 1000 kc

Jula, to korzystaj! Ja nie mam możliwości chodzenia na siłownie, basen etc. (chyba, że w weekendy ale ja się wstydzę iść na basen) bo będąc o 3 w domu to już nie mam kiedy jechać na siłownie ani nic, bo jeszcze wizaż i nauka
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.