Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 22:36   #2011
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Ha juz myslalam ze nikt mi nie odpisze o poszlam pod szybki szalernik
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:39   #2012
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Ha juz myslalam ze nikt mi nie odpisze o poszlam pod szybki szalernik
chciałabyś jak już kiedyś ruszyłaś machinę, to wiesz, teraz się nie obijaj
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:41   #2013
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
chciałabyś jak już kiedyś ruszyłaś machinę, to wiesz, teraz się nie obijaj



najbardziej na fb bralowalo mi emotek
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:42   #2014
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
my jeszcze w trasie nie byliśmy, ale myślałam, żeby w trakcie przerwy położyć ja na siedzeniach tylnych- podłożyć kocyk tak, żeby w miarę równo było i myślę, ze styknie
w zwiazku z tym ze najbezpieczniejszym miejscem w aucie jest srodek tylnego siedzenia tam jest fotelik, wiec polozenie u nas Ingi na 1/3 fotela to kiepski pomysl bo sie nie miescila , pomine fakt ze nawet przy uzyciu koca to wyprofilowanie foteli jest cholernie niewygodne. Mamy kanepe skladajaca sie z 3 oddzielnych foteli . Wiec wszystko zalezy od mozliwosci w aucie, w dodatku wyciaganie w srodku zimy to tez wiekszy kosmos heheh. ale dla nas rodzicow nie ma rzeczy nie mozliwych. Ja juz potrafie karmic mala jadac nie wypinajac zadnej z nas z pasow. Co nie jest oczywiscie wskazane ale albo wrzeszczace dziecko albo sfrustrowany kierujacy albo.... cisza
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:46   #2015
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość


najbardziej na fb bralowalo mi emotek
co nie

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
w zwiazku z tym ze najbezpieczniejszym miejscem w aucie jest srodek tylnego siedzenia tam jest fotelik, wiec polozenie u nas Ingi na 1/3 fotela to kiepski pomysl bo sie nie miescila , pomine fakt ze nawet przy uzyciu koca to wyprofilowanie foteli jest cholernie niewygodne. Mamy kanepe skladajaca sie z 3 oddzielnych foteli . Wiec wszystko zalezy od mozliwosci w aucie, w dodatku wyciaganie w srodku zimy to tez wiekszy kosmos heheh. ale dla nas rodzicow nie ma rzeczy nie mozliwych. Ja juz potrafie karmic mala jadac nie wypinajac zadnej z nas z pasow. Co nie jest oczywiscie wskazane ale albo wrzeszczace dziecko albo sfrustrowany kierujacy albo.... cisza
no wiem o tym środkowym miejscu jako najbezpieczniejszym ale ja kombinowalam, ze skoro i tak sie zatrzymujemy to moge wypiac i fotelik na te chwile. A tak czy inaczej troszke jej kręgosłup odpocznie od bycia zgiętą przez drogę. No nie wiem, tak sobie kombinuje, bo jak pisze - na razie jeszcze wyprawa w trasę przed nami
Czyli Wy Dagus nie robicie przerwy wcale? czy jak?
a za karmienie to powinnam Cie i skarcić - bo niebezpiecznie kochana i pochwalić- za spryt
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:47   #2016
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
w zwiazku z tym ze najbezpieczniejszym miejscem w aucie jest srodek tylnego siedzenia tam jest fotelik, wiec polozenie u nas Ingi na 1/3 fotela to kiepski pomysl bo sie nie miescila , pomine fakt ze nawet przy uzyciu koca to wyprofilowanie foteli jest cholernie niewygodne. Mamy kanepe skladajaca sie z 3 oddzielnych foteli . Wiec wszystko zalezy od mozliwosci w aucie, w dodatku wyciaganie w srodku zimy to tez wiekszy kosmos heheh. ale dla nas rodzicow nie ma rzeczy nie mozliwych. Ja juz potrafie karmic mala jadac nie wypinajac zadnej z nas z pasow. Co nie jest oczywiscie wskazane ale albo wrzeszczace dziecko albo sfrustrowany kierujacy albo.... cisza

matka - instytucja ktora potrafi wszystko
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:49   #2017
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kotek co tam u Was ?
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 22:52   #2018
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Kotek co tam u Was ?

a zyjemy niby powoli a szybko a juz fb to tylko uruchamiam haha i czasem uda mi sie rzucic okiem w grupe ale zeby byc na bierzaco to nie ma szans z moja Opetana

poza tym chce juz wiosne-lato bo mam zamiar odwiedzic pare miejsc w Polsce

a Wy jak sobie radzicie?? Jak Julitka?
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 22:56   #2019
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

A Krakow na Twej trasie tez jest
no ja wlasnie na fb juz nie nadążałam, albo przychodzilam ze akurat nikogo nie bylo... moze sie uda, ze watek przywrocimy do zycia
Julik pisalam wczesniej, ze sie nauczyla skrzeczec i tak pol dnia skrzeczy, a drugie pol wywala jezyk o! i nie spi w dzien prawie wcale, ewentualnie na spacerze lobuz pospi chwile wiec mamy wesolo haha ale jest fajnie, zakochani my oboje
no i wyzej chwalilam wozek heh

Maja tak daje czasu? co jeszcze zmalowala ostatnio po przygodzie z kremem?

a wiesz co mi sie ostatnio przypomnialo? jak dzwonilam do Ciebie zapytac czy to co czulam to byly skurcze hahahah
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2012-01-10 o 22:57
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:02   #2020
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
c
Czyli Wy Dagus nie robicie przerwy wcale? czy jak?
a za karmienie to powinnam Cie i skarcić - bo niebezpiecznie kochana i pochwalić- za spryt
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
matka - instytucja ktora potrafi wszystko
Moniczku staramy sie jechac na noc, czyli wyjazd 23-24 zeby mala przesypiala podroz, z postojem na ( 1-2) karmienie i siusiu psa. Jazda w dzien to totalna masakra. Z racji tego ze Inga nie uznaje smoka, moze przespac ewentualnie 1,5 godz, pobawi sie drugie tyle a gdzie reszta jazdy? Raz wracalismy za dnia ( mielismy 3 postoje w tym jeden prawie 40 min) i ostatnie 100 km to byl meksyk, spiewalam, zabawialam ja, az w koncu dalam jej cyca podczas jazdy bo nic nie skutkowalo. Jechalismy ponad 8 godz a zawsze jedziemy 6. To byla nasza najdluzsza podroz. Od tego czasu podjelismy decyzje ze jezdzimy na noc, mniej stresow dla nas wszystkich. Tym bardziej ze moj G. woli nocna jechac. A ze to niebezpieczne to zdaje sobie z tego bardzo dobrze sprawe tak soamo jak z odbijania po jedzeniu. Ale wiesz najdziwniejsze jest to ze ja Ingi nigdy nie odpijalam po jedzeniu, ona nie czula takiej potrzeby, do bekniecia sie upominala sama po jakims dluzszym czasie. Moglismy ja trzymac na ramieniu i nic.

Kotek dokladnie

No nic dziewczynki lece pod prysznic. Panna zasnela mam nadzieje ze na 1,5 h mam spokoj
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:04   #2021
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
A Krakow na Twej trasie tez jest

a jest jest
no ja wlasnie na fb juz nie nadążałam, albo przychodzilam ze akurat nikogo nie bylo... moze sie uda, ze watek przywrocimy do zycia
Julik pisalam wczesniej, ze sie nauczyla skrzeczec i tak pol dnia skrzeczy, a drugie pol wywala jezyk o! i nie spi w dzien prawie wcale, ewentualnie na spacerze lobuz pospi chwile wiec mamy wesolo haha ale jest fajnie, zakochani my oboje
no i wyzej chwalilam wozek heh

noo widzialam jak chwalilas widzialam i cieszy mnie to niezmiernie a Julis to widze niezla aparatka loo jaaaa nie spi w dzien? o matko Majk ma jedna drzemke ale coraz ciezej jej sie zasypia i boje sie ze wkrotce zrezygnuje calkiem a tak bylo blogo jak spala po 2-3 godzinki w dzien

Maja tak daje czasu? co jeszcze zmalowala ostatnio po przygodzie z kremem?

ogolnie codziennie wymysla cos nowego niekoniecznie madrego dzis jadla sama kluski slaskie z sosem wiec nie musze mowic nawet gdzie byl sos

a wiesz co mi sie ostatnio przypomnialo? jak dzwonilam do Ciebie zapytac czy to co czulam to byly skurcze hahahah

haha tez sobie to ostatnio przypomnialam i patrz jak to calkiem niedawno bylo a juz Julis taka pannica skrzeczaca
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 23:22   #2022
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Moniczku staramy sie jechac na noc, czyli wyjazd 23-24 zeby mala przesypiala podroz, z postojem na ( 1-2) karmienie i siusiu psa. Jazda w dzien to totalna masakra. Z racji tego ze Inga nie uznaje smoka, moze przespac ewentualnie 1,5 godz, pobawi sie drugie tyle a gdzie reszta jazdy? Raz wracalismy za dnia ( mielismy 3 postoje w tym jeden prawie 40 min) i ostatnie 100 km to byl meksyk, spiewalam, zabawialam ja, az w koncu dalam jej cyca podczas jazdy bo nic nie skutkowalo. Jechalismy ponad 8 godz a zawsze jedziemy 6. To byla nasza najdluzsza podroz. Od tego czasu podjelismy decyzje ze jezdzimy na noc, mniej stresow dla nas wszystkich. Tym bardziej ze moj G. woli nocna jechac. A ze to niebezpieczne to zdaje sobie z tego bardzo dobrze sprawe tak soamo jak z odbijania po jedzeniu. Ale wiesz najdziwniejsze jest to ze ja Ingi nigdy nie odpijalam po jedzeniu, ona nie czula takiej potrzeby, do bekniecia sie upominala sama po jakims dluzszym czasie. Moglismy ja trzymac na ramieniu i nic.

Kotek dokladnie

No nic dziewczynki lece pod prysznic. Panna zasnela mam nadzieje ze na 1,5 h mam spokoj
rozumiem u nas to by bylo 2-2,5h wiec duzo krocej niz Wy, wiec nawet myslalam, ze przejedziemy bez przystanku. Nic to, zobacze jak przyjdzie co do czego
z odbijaniem przy karmieniu piersia to nawet z mojego watku dziewczyny rzadko mowia,ze ich maluchy odbijaja wiec moze tak ma byc ja musze zawsze Julika odbic, a juz na noc koniecznie. Raz sie zdarzylo, ze polozylismy do lozeczka bez odbicia- no bo zasnela jak kamien i nic. I po jakis dwoch godzinach ja patrze jej mleko leci z buzi a ta zaczyna kaszlec.. ehhh...nigdy wiecej
moja panna od 21 juz nyna dobranoc

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

ze spaniem to ma tak dziwnie to nasze dziecko, ze nie ogarniam ma taki dni, n awet caly tydzien, ze ni espi w dzien nic, nic a nic - ew. na spacerze jak sie hrabiance zachce a potem ma takie dni, ze bedzie tylko budzic sie na jedzenie no i wez za taka nadąż

o hahhaa to juz widze gdzie ten sos byl - wszedzie!

co nie? tak niedawno a tu juz tyle minelo, zapiernicza czas jak nie wiem

a jak Krk jest to wiesz na co licze

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

zmykam Kotku do spania dobrej nocki
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:23   #2023
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

a jak Krk jest to wiesz na co licze
nasz nalot macie jak w banku


lece spac haha moze zdaze zasnac zanim z rykiem obudzi sie moje dziecie

paa do juterka
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 06:51   #2024
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
a nie chodzi o to, ze generalnie dzieci w fotelikach czy bujaczkach wyglądają jak poskręcane, takie przygięte? dlatego się zaleca, żeby po półtorej godziny jazdy autem zatrzymać się na stop i dać maluchowi poleżeć na płaskim, bo to niezdrowe dla kręgosłupa
no właśnie też tak mi się wydawało, że w foteliku generalnie dzieci tak leżą, a ludzie mają też skłonność do przesady. No ale tylko o tym foteliku takie opinie znalazłam i zaczęłam się zastanawiać

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
ale tu się dzieje
w końcu są emoty

Aguś brat Sz miał fotelik dla swojego pierwszego syna właśnie jakiś taki dziwny... Kacper jakoś tak dziwnie w nim był ułożony, więc trafiają się źle wyprofilowane foteliki... a w ogóle o jakim foteliku mowa??
Mi też emot brakowało
Mowa o foteliku do kompletu do wózka espiro GTX


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
zdrówka dla Dawidka zajrzałam w suwaczek i on już będzie 3latka kończył za chwile
no właśnie też jak to zobaczyłam to się lekko zszokowałam

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nasz nalot macie jak w banku
ja też, ja też?

Dziewczyny co macie wózek Tako, powiedzcie mi proszę, czy tam jest możliwość wpięcia w stelaż innego fotelika ewentualnie, czy tylko ten od kompletu się nadaje?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 07:25   #2025
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

rany, jak Was nie było, bo poszłyście na FB to nagle się zjawiacie i mam do przeczytania 3 strony - jesteście niemożliwie

ale fajnie, że wróciłyście
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 07:27   #2026
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
rany, jak Was nie było, bo poszłyście na FB to nagle się zjawiacie i mam do przeczytania 3 strony - jesteście niemożliwie

ale fajnie, że wróciłyście
taka niespodzianka hihi
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 07:36   #2027
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć!!!

Jejku, nie zauważyłam wcześniej, że coś tu klikacie

Wracajcie tutaj, bo na FB ciężko mi się połapać w postach - czasem tam zajrzę do Was, ale czuję się zagubiona
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:40   #2028
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Uwaga!!! Uwaga!!!! Mamy Antosia!!!! Urodził się wczoraj o 21:43, wazy 3720 i mierzy 53 cm. Zuch chlopak i mama odpoczywaja


Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

Dziewczyny co macie wózek Tako, powiedzcie mi proszę, czy tam jest możliwość wpięcia w stelaż innego fotelika ewentualnie, czy tylko ten od kompletu się nadaje?
My wlasnie mamy TAKO i wpinamy go na adapterze wiec nie wiem czy ona pasuje do kazdego czy tylko do jednego ale sadze ze jak cos to w sklepie Ci powiedza.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:48   #2029
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Uwaga!!! Uwaga!!!! Mamy Antosia!!!! Urodził się wczoraj o 21:43, wazy 3720 i mierzy 53 cm. Zuch chlopak i mama odpoczywaja
woooow no super wieści
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 08:51   #2030
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Uwaga!!! Uwaga!!!! Mamy Antosia!!!! Urodził się wczoraj o 21:43, wazy 3720 i mierzy 53 cm. Zuch chlopak i mama odpoczywaja
Ale super!!!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:56   #2031
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Asiuk widzę, że Ewunia lada dzień już roczek kończy Rany, ale ten czas leci!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:56   #2032
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kurde, chcialam mala zapisac na jutro do pediatry a juz maja komplet . No nic zwaze ja kiedy indziej. Ide zrobis sobie kawki
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:02   #2033
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Asiuk widzę, że Ewunia lada dzień już roczek kończy Rany, ale ten czas leci!
Ano Też się dziwię.

My mamy wózek Tako i wpinałam w stelaż tylko ten fotelik z Tako - nie polecam fotelika absolutnie! Moim zdaniem jest średnio bezpieczny - głowa dziecka jest zbyt wiotka, a lata sobie w nim, jak chce. Zdecydowanie kupiłabym teraz Maxi Cosi A fotelik generalnie wpinałam w stelaż raz - na chrzciny
Wózek jest niezły, ale (jak dla mnie) dość ciężko wpina się w stelaż gondolę czy spacerówkę, mężowi to idzie znacznie sprawniej. No i ciężki pieruńsko, z tym że my mieszkamy w domu i to mi aż tak nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Kurde, chcialam mala zapisac na jutro do pediatry a juz maja komplet . No nic zwaze ja kiedy indziej. Ide zrobis sobie kawki
Ja mam wagę w domu, taką niemowlęcą z Baby Ono Swego czasu ważyłam małą co tydzień, tak dla uciechy

Ja idę pochłonąć sałatkę z tuńczykiem i jajem
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:05   #2034
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

ja nie fejsbookowa - więc mam pytanie - komu się Antoś urodził??
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:09   #2035
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
ja nie fejsbookowa - więc mam pytanie - komu się Antoś urodził??
Gosience naszej , przenoszony 10 dni

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

My mamy wózek Tako i wpinałam w stelaż tylko ten fotelik z Tako - nie polecam fotelika absolutnie! Moim zdaniem jest średnio bezpieczny - głowa dziecka jest zbyt wiotka, a lata sobie w nim, jak chce. Zdecydowanie kupiłabym teraz Maxi Cosi A fotelik generalnie wpinałam w stelaż raz - na chrzciny
Wózek jest niezły, ale (jak dla mnie) dość ciężko wpina się w stelaż gondolę czy spacerówkę, mężowi to idzie znacznie sprawniej. No i ciężki pieruńsko, z tym że my mieszkamy w domu i to mi aż tak nie przeszkadza.
O widzisz a ja jestem z TAKO zadowolona i po cesarce sama dawalam rade go po schodach znosic

Impreza dla malej zaplanowana?
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:21   #2036
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

daget dzięki
a że przenoszony to nic, Agata była 8 dni i niczego jej nie brakuje

no to gratulacje dla Gosi
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:21   #2037
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość

O widzisz a ja jestem z TAKO zadowolona i po cesarce sama dawalam rade go po schodach znosic

Impreza dla malej zaplanowana?
To masz, babo, bicepsy dobre

Tak mniej więcej, robimy w lokalu moich teściów, więc nie ma paniki
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:31   #2038
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Daga a co do fotelika nie masz takich obserwacji jak Asiuk? Ja właśnie też się nieco obawiam tych fotelików w tańszych wózkach...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:40   #2039
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Daguś, a który TAKO w ogóle masz?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:40   #2040
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Uwaga!!! Uwaga!!!! Mamy Antosia!!!! Urodził się wczoraj o 21:43, wazy 3720 i mierzy 53 cm. Zuch chlopak i mama odpoczywaja
.
ale mi się wyśniło

Gosia gratuluję !!! Teraz odpoczywajcie, a potem czekamy na szczegóły Dagulku przekażesz gratulacje, co nie?
ale jaka kluseczka z Antosia moja przy tej wadze miała 7cm więcej hihi
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.