Tatuaż!!! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 14:02   #4441
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
lapy lapami ale sam tygrys jest przepiekny i moglabym miec takiego

i bez przesady, ktore dziecko by tak narysowalo?
mówiąc o proporcjach chodziło mi o to, że to jest sama glowa tygrysa z doczepionymi łapko-pędzlami
Może i jest to dobrze zrobiony tatuaż pod względem technicznym, ale nie ma kompletnie nic wspólnego z tygrysem

wystarczy wpisac w goole hasło i widac jak wygląda leżący tygrys http://www.google.pl/search?q=tiger+...w=1280&bih=885

ale ja jestem fanką realistycznych tatuaży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NAN2925.jpg (50,5 KB, 37 załadowań)
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:15   #4442
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Tatuaż!!!

cześć dziewczyny ! Ja właśnie wczoraj wróciłam z moim pierwszym w życiu tatuażem ! I pomyśleć , że pare lat temu mówiłam , że są okropne i szpecą, a teraz sama mam swój osobisty tatuażyk
wczoraj miałam temperature, prawie 38 stopni
(ale tatuator mnie ostrzegał że może się pojawić gorączka)
w końcu jakaś reakcja organizmu musi być jestem mega zadowolona i już myślę o kolejnym ! pozdrowienia ze śląska
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:18   #4443
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Tatuaż!!!

A u kogo robiłaś i jaki wzorek ?
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:03   #4444
angst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 32
Dot.: Tatuaż!!!

No to twardzielka z Ciebie. Pewnie niezła adrenalinka, co? To Twój pierwszy?

Tak, jak napisałam wyżej - to symboliczny tatuaż, chcę żeby był mały i zaręczam, że jest to dokładnie przemyślane.[/QUOTE]

Oj tam oj tam :pnie wiem czy Ci to wyjdzie ładnie na nadgarstku z pięcioma słowami chyba że jedno pod drugim ale i tak średnio to wygląda przynajmniej w mojej wyobraźni ...
angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 22:16   #4445
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez angst Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam :pnie wiem czy Ci to wyjdzie ładnie na nadgarstku z pięcioma słowami chyba że jedno pod drugim ale i tak średnio to wygląda przynajmniej w mojej wyobraźni ...
Zobaczymy. Mnie opcja nadgarstka najbardziej się podoba. Jutro się wszystkiego dowiem.

Nie mogę się tylko zdecydować między polską i angielską wersją.
Till Your music plays.
Dopóki brzmi Twoja muzyka.

Co lepsze?
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:36   #4446
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tatuaż!!!

Co do wyższego to zdecydowałam się na polski napis.

Byłam dzisiaj pogadać w studio. Nie może być mały, jak się okazało - będzie to ok 10 -15 cm wysokości. Pomysł z nadgarstkiem do bani, chyba, że przenieść go wzdłuż przedramienia.

Dostałam jeszcze propozycję żeber, miejsca nad kostką, w dolnej części pleców po którejś stronie, na ramieniu, bardziej od wewnętrznej strony.
Generalnie miejsca bardziej "podłużne".
Sama jeszcze zastanawiam się w takim razie na miejscu między łopatkami (wtedy tatuaż ten drugi umiejscowiłabym gdzie indziej) i nad dekoltem pod obojczykiem, przy ręce/ramieniu bardziej - nie wiem czy to jasne - musiałby wtedy zachodzić trochę na pierś.:rolleyes :

Ale dali mi zagwozdkę..
Żeber raczeje nie chcę, chyba, że troszkę niżej - bardziej na biodrach, przedramię fajne, ale tatuaż byłby chyba trochę za duży i za bardzo dla mnie na widoku.


Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2012-01-12 o 13:46
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:03   #4447
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Tatuaż!!!

10 -15 cm WYSOKOŚCI Oo? wow, faktycznie sporo. Mój napis ma ok 2 cm wysokości (max 2 cm, nie mierzyłam może i 1,5) a długość ok 10 cm, w studiu (niby bardzo dobrym) mowili mi, ze tak moze byc i nic sie z tym nie stanie;p.
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 14:56   #4448
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
10 -15 cm WYSOKOŚCI Oo? wow, faktycznie sporo. Mój napis ma ok 2 cm wysokości (max 2 cm, nie mierzyłam może i 1,5) a długość ok 10 cm, w studiu (niby bardzo dobrym) mowili mi, ze tak moze byc i nic sie z tym nie stanie;p.
No właśnie ok 10 - tak, jak mój, do 15 mniej więcej, także podobne.
Chodzi mi "Twoją" długość. Dla mnie to wysokość mojej gitary, która chcę wytatuować.
Teraz siedzę i myślę.

Wykluczyłam już kilka miejsc i zostały mi dwa.
Pod piersią na zebrach po ukosie i na klatce piersiowej, obok ramienia też po ukosie troszkę.

W miejscach zaznaczonych na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg esotiq-20183-kassidy-biustonosz-czarny.jpg (21,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg multiphoto-image.php.jpg (7,9 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:57
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:09   #4449
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż!!!

A pod karkiem, na górze pleców?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:27   #4450
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A pod karkiem, na górze pleców?

Mam tam w planach innych tatuaż, mogłabym go przenieść gdzie indziej, ale skoro mam inne możliwości dla tego teraz to wolałabym zostawić to miejsce "w spokoju".
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 16:25   #4451
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Wkrótce do was najprawdopodobniej dołączę, gdyż planuję zrobić sobie tatuaż tuż pod obojczykiem, maleńką jaskółkę, góra 3,5x3,5cm. W jakim miesiącu najlepiej zrobić tatuaż w tym miejscu (chodzi o ubranie, miesiąc bez alkoholu, działanie słońca itd..) oraz czy w tym miejscu boli jakoś szczególnie bardzo? Jakieś dodatkowe porady dla nowicjuszki?

Który wzór z tych dwóch ładniejszy?
Hej!
Jak dla mnie wzór nr 2. A z rad: zastanów się, czy nie lepiej wybrać innego miesja/powiększyć rysunek. Wymiary, które podałaś są dosyć male, z daleka może nie być widoczne lub będą niewyraźne
Ja robilam w polowie czerwca - do wakacji się zagoilo i moglam spokojnie smarować się filtrami


Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Zobaczymy. Mnie opcja nadgarstka najbardziej się podoba. Jutro się wszystkiego dowiem.

Nie mogę się tylko zdecydować między polską i angielską wersją.
Till Your music plays.
Dopóki brzmi Twoja muzyka.

Co lepsze?
Mnie się chyba bardziej podoba wersja angielska.. Chociaż tego języka nie lubię, ale brzmi ladniej od "rodzimej"
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:00   #4452
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość
Co do wyższego to zdecydowałam się na polski napis.

Byłam dzisiaj pogadać w studio. Nie może być mały, jak się okazało - będzie to ok 10 -15 cm wysokości. Pomysł z nadgarstkiem do bani, chyba, że przenieść go wzdłuż przedramienia.

Dostałam jeszcze propozycję żeber, miejsca nad kostką, w dolnej części pleców po którejś stronie, na ramieniu, bardziej od wewnętrznej strony.
Generalnie miejsca bardziej "podłużne".
Sama jeszcze zastanawiam się w takim razie na miejscu między łopatkami (wtedy tatuaż ten drugi umiejscowiłabym gdzie indziej) i nad dekoltem pod obojczykiem, przy ręce/ramieniu bardziej - nie wiem czy to jasne - musiałby wtedy zachodzić trochę na pierś.:rolleyes :

Ale dali mi zagwozdkę..
Żeber raczeje nie chcę, chyba, że troszkę niżej - bardziej na biodrach, przedramię fajne, ale tatuaż byłby chyba trochę za duży i za bardzo dla mnie na widoku.

wiedziałam ze tak powiedzą co do miejsca bardzo lubię biodro albo tak bok pod żebrami,sama mam od żeber do biodra.
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 23:39   #4453
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Tatuaż!!!

mam taki
ahhh nie mogę się na niego napatrzeć. tatuaż oczywiście osobisty z imieniem mojego TŻ i naszą datą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1837.jpg (68,3 KB, 249 załadowań)
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 00:29   #4454
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
mam taki
ahhh nie mogę się na niego napatrzeć. tatuaż oczywiście osobisty z imieniem mojego TŻ i naszą datą
Cudowne miejsce! Marzyl mi się kot na nadgarstku
A co do samego tatuażu: podziwiam, że można być kogoś tak pewnym, żeby robić sobie dziarę z jego imieniem. Naprawdę! A same literki i wykonanie bardzo mi się podobają!
Ja się w życiu na coś takiego nie zdecyduję
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:18   #4455
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
mam taki
ahhh nie mogę się na niego napatrzeć. tatuaż oczywiście osobisty z imieniem mojego TŻ i naszą datą
Fajna czcionka... ja bym się nie skusiła wytatuaować imienia swojego męża
Mogłabyś przybliżyć mi jak długo trwało tatuowanie, czy bolało - no wiesz takie szczegóły techniczne... ja mam w planach nadgarstek (oczywiście się znieczulę ) ale trochę sie boję bo mam tam cienką skórę, mnóstwo żył na wierzchu i kości wystające...
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:56   #4456
martynkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Tatuaż!!!

mam pytanie do bardziej doswiadczonych w tym temacie
mam za uchem nutke juz od kilku lat, w planie byly tam 3 nutku obok siebie (dosc znany wzor) ale chcialam je robic po kolei z jakis okazji. teraz wlasnie taka okazja sie nadarza a ja zastanawiam sie czy fajnie by wygladalo zamiast robic 3 sztampowe nutki zrobic 3 rozne malutkie wzorki i tak wlasnie wymyslilam zeby zamiast dolnej nutki ( mam ta ktora jest na srodku) wytuatuowac sobie wektor mojego psa (zdjecie ponizej) czy to jest realne? i czy bedzie "jakos" wygladac??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (11,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 370x-1-d28bfb5576f9f72d4f8c5becc3db438b.jpg (24,7 KB, 15 załadowań)
martynkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:00   #4457
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
mam pytanie do bardziej doswiadczonych w tym temacie
mam za uchem nutke juz od kilku lat, w planie byly tam 3 nutku obok siebie (dosc znany wzor) ale chcialam je robic po kolei z jakis okazji. teraz wlasnie taka okazja sie nadarza a ja zastanawiam sie czy fajnie by wygladalo zamiast robic 3 sztampowe nutki zrobic 3 rozne malutkie wzorki i tak wlasnie wymyslilam zeby zamiast dolnej nutki ( mam ta ktora jest na srodku) wytuatuowac sobie wektor mojego psa (zdjecie ponizej) czy to jest realne? i czy bedzie "jakos" wygladac??
jest realne tylko wektor psa nie jest dosyć wyraźnym wzorem, myślę że większość osób nie wiedziałaby co to jest
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:03   #4458
martynkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Tatuaż!!!

no wlasnie o ten problem glownie mi chodzilo ;/
ten piesek jest dosc charakterystyczny wiec jesli jakis znajomu widzi to zdjecie to wie co to ja sie tylko obawiam czy to sie po prostu nie rozmaze jak bedzie jeszcze mniejsze i nie wiem czy to by sie dalo jakos wyrazniej zrobic
martynkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:46   #4459
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Tatuaż!!!

szczerze - wydaje mi sie, ze bedzie wygladac jak czarny kleks...
Nutki są jednak bardziej charakterystyczne nawet z daleka...
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 14:29   #4460
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
mam pytanie do bardziej doswiadczonych w tym temacie
mam za uchem nutke juz od kilku lat, w planie byly tam 3 nutku obok siebie (dosc znany wzor) ale chcialam je robic po kolei z jakis okazji. teraz wlasnie taka okazja sie nadarza a ja zastanawiam sie czy fajnie by wygladalo zamiast robic 3 sztampowe nutki zrobic 3 rozne malutkie wzorki i tak wlasnie wymyslilam zeby zamiast dolnej nutki ( mam ta ktora jest na srodku) wytuatuowac sobie wektor mojego psa (zdjecie ponizej) czy to jest realne? i czy bedzie "jakos" wygladac??
Gdybyś robila psa na nadgarstku, nad kostką, gdziekolwiek, gdzie ten wektor może być większy - może jeszcze by jakoś bylo (aczkolwiek z calym szacunkiem dla Twojego psa - nie widać, że to pies ) ale za uchem masz malo miejsca i nie wydaje mi się, żeby to ladnie wyglądalo.. Dziewczyny mają rację - może wyjść czarna plama
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:51   #4461
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
mam taki
ahhh nie mogę się na niego napatrzeć. tatuaż oczywiście osobisty z imieniem mojego TŻ i naszą datą
Tatuaż jest bardzo ładny, ale ja nigdy bym sobie nie zrobiła tatuażu z imieniem kogokolwiek.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:44   #4462
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Tatuaż!!!

Dziewczyny czy wiecie może czy jest jakieś przeciwwskazanie na robienie tatuażu "na stopie" zimą?? koleżanki naopowiadały mi głupot i teraz mam masę wątpliwości...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:16   #4463
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie może czy jest jakieś przeciwwskazanie na robienie tatuażu "na stopie" zimą?? koleżanki naopowiadały mi głupot i teraz mam masę wątpliwości...
nie ma zadnych przeciwskazan do robienia gdziekolwiek tatuazu zima

mi sie wydaje, ze nawet lepiej zima niz latem bo zalozysz gruba skarpete i wsadzisz noge w luznego buta i nie bedzie nic ocierac a w lecie jak bys zalozyla jakies klapki czy sandaly na gola stope to by obcieralo

a wiadomo, ze po domu to mozesz sobie smigac na boso czy to lato czy zima
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:27   #4464
Gupia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Tatuaż!!!

no niby tak, ale jednak kozaki, traperki czy zimowe botki są bardziej dopasowane - poza tym bezpośrednio po tatuażu noga może spuchnąć i wtedy but przestaje być luźny. Poza tym folia + gruba skapeta + zimowy but to średnie połączenie.
Chyba, że ma się luźne buty typu emu.
Ja bym dla własnej wygody i komfortu poczekała o wiosny gdy można śmigać w adidasach czy jakiś balerinkach...
Chyba, że to jakieś wyjątkowe maleństwo, wtedy można spróbować
Gupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:31   #4465
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Gupia Pokaż wiadomość
no niby tak, ale jednak kozaki, traperki czy zimowe botki są bardziej dopasowane - poza tym bezpośrednio po tatuażu noga może spuchnąć i wtedy but przestaje być luźny. Poza tym folia + gruba skapeta + zimowy but to średnie połączenie.
Chyba, że ma się luźne buty typu emu.
Ja bym dla własnej wygody i komfortu poczekała o wiosny gdy można śmigać w adidasach czy jakiś balerinkach...
Chyba, że to jakieś wyjątkowe maleństwo, wtedy można spróbować
no ale robiac tatuaz nie bedziemy przeciez w szpilach chodzic
tak samo jak robisz na ciele to dopoki sie nie zagoi nosisz luzniejsze ubrania itp

a zwykle emu mozesz w jakiejs biedronce czy pepco za 20zl kupic - chociazby tylko na potrzeby tatuazu
a po domu na boso smigac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:47   #4466
martynkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Gdybyś robila psa na nadgarstku, nad kostką, gdziekolwiek, gdzie ten wektor może być większy - może jeszcze by jakoś bylo (aczkolwiek z calym szacunkiem dla Twojego psa - nie widać, że to pies ) ale za uchem masz malo miejsca i nie wydaje mi się, żeby to ladnie wyglądalo.. Dziewczyny mają rację - może wyjść czarna plama
no tak trzeba go znac zeby wiedziec ze to on xD to racja, a co do tatuazu to macie racje i jednak zrezygnuje z tego pomyslu ale tatuaz w tym miejscu i tak chce dokonczyc bo takie zalozenie mialam od poczatku wiec nastepne pytanie do bardziej doswiadczonych ode mnie, mam ta nutke i dwie opcje albo dorobic do neij jeszcze dwie (na gorze i na dole) albo zrobic cos innego. czy wg Was łapka taka troche kreskówkowa sie skomponuje czy niebardzo??
martynkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:51   #4467
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Tatuaż!!!

dzięki za odpowiedzi. chyba kupie sobie te emu jakies byle jakie na wszelki wypadek gdyby byly mi potrzebne.
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:54   #4468
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi. chyba kupie sobie te emu jakies byle jakie na wszelki wypadek gdyby byly mi potrzebne.
ja na stopie robiłam i zimą i wiosną i nie było problemu z gojeniem i tak nosiłam pełne buty, zimą emu, a wiosną trampki. a po domu oczywiście z gołą stopą
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:04   #4469
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
no tak trzeba go znac zeby wiedziec ze to on xD to racja, a co do tatuazu to macie racje i jednak zrezygnuje z tego pomyslu ale tatuaz w tym miejscu i tak chce dokonczyc bo takie zalozenie mialam od poczatku wiec nastepne pytanie do bardziej doswiadczonych ode mnie, mam ta nutke i dwie opcje albo dorobic do neij jeszcze dwie (na gorze i na dole) albo zrobic cos innego. czy wg Was łapka taka troche kreskówkowa sie skomponuje czy niebardzo??
musisz pokazać swój tatuaż i o jaką łapkę Ci chodzi
skoro masz już jedną nutkę to możesz zrobić jeszcze 2 nutki, klucz wiolinowy, gwiazdkę, serduszko, inicjał...
chyba, że chcesz coś bardziej odjechanego i w kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg star-tattoos-behind-ear.jpg (120,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg behind-ear-tattoo.jpg (96,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bird-ear-tattoo.jpg (28,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hamsa.hand.of.fatima.behind.ear.collin.kasyan.tattoo.RI.jpg (67,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bird-125.jpg (30,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg behind-the-ear-tattoo-design-for-girls-12--l-c-tattoodonkey.com.jpg (25,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 116153.jpg (54,0 KB, 23 załadowań)
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 06:42   #4470
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Fajna czcionka... ja bym się nie skusiła wytatuaować imienia swojego męża
Mogłabyś przybliżyć mi jak długo trwało tatuowanie, czy bolało - no wiesz takie szczegóły techniczne... ja mam w planach nadgarstek (oczywiście się znieczulę ) ale trochę sie boję bo mam tam cienką skórę, mnóstwo żył na wierzchu i kości wystające...
PS- to nie mąż tylko mój CHŁOPAK ^^ TŻ=toważysz życia aktualny, nie mąż (tym bardziej hardcore, co?? )

mnie bardzo bolało-ale ogólnie, mam bardzo niski próg bólu, boli mnie pobieranie krwi lub nawet zmiana drutu w aparacie ortodontycznym :/
tatuował.. ponad półtora godziny, na pewno trochę więcej, nie pamiętam dokładnie bo nie pamiętam o której wyszłam, byłam w takim szoku !
no i w tym samym dniu pojawiła mi się gorączka i źle się czułam, ale to nic. jestem przeszczęśliwa teraz , że go mam ^^

te za uszkiem super, ja właśnie też tam chciałam, ale zdecydowałam się na nadgarstek..
już myślę o kolejnej dziarce
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!

Edytowane przez ana92pl
Czas edycji: 2012-01-15 o 06:48
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.