Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 20:30   #2371
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Alkohol w żaden sposób nie wpływa na działanie krążka. No chyba, że zamierzasz go nim przemywać
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 00:04   #2372
Calleigh
Przyczajenie
 
Avatar Calleigh
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest w przypadku lekarza pierwszego kontaktu. On chyba może przepisywać leki specjalistyczne tylko jak ma kartę leczenia z wpisanymi lekami od lekarza specjalisty.
Ginekolog musi odmowę dać na piśmie i wskazać innego lekarza, który wykona świadczenie. Sprawę należy zgłosić do dyrekcji placóki.
Gin mi nie odmówił, tylko ta lekarz rodzinna. Będę jeszcze próbować u innej, może okaże się bardziej cywilizowana.

Bardzo mi pasuje ten krążek. Po miesiącu skończyły się plamienia i teraz nie ma jakichkolwiek efektów ubocznych, poza ciut większym biustem i brakiem comiesięcznych spazmów
Calleigh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 09:04   #2373
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Euphrosyne Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy podczas stosowania krazka wystepuje u Was plamienie? Ja jestem po okresie i nadal :/ jezeli wystepuje to po jakim czasie mniej wiecej zanika. Dzieki.
Z tym jest bardzo różnie. Ja miałam plamienia przy 2 i 4 krążku. Od tamtej pory (stosuję rok) zero plamień.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 11:10   #2374
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Potrzebuje od was potwierdzenia
Stosuje krazek juz dosc dlugo. Wyjęłam na "przerwe"w sobotę i chce skrócić ta przerwę zakladając krążek jutro (wyjezdzam w góry i nie chce miec okresu). To tylko 3 dni przerwy.Moze tak być? Wszystko będzie dobrze??
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 17:50   #2375
nitz0309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ulotka !!! :P
może tak być,ale może nie być krwawienia. i oczywiscie dalsze zmiany krążka beda musialy byc w tym dniu tygodnia.
nitz0309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:05   #2376
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nitz0309 Pokaż wiadomość
ulotka !!! :P
może tak być,ale może nie być krwawienia. i oczywiscie dalsze zmiany krążka beda musialy byc w tym dniu tygodnia.
Tak, tak wiem, ale chciałam się upewnić Nigdy nic nie kombinowałam i potrzebowałam potwierdzenia ze nic nie zepsuję
Dzięki
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:01   #2377
Euphrosyne
Przyczajenie
 
Avatar Euphrosyne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Krazek nosze juz drugi tydzien, plamienia jak byly - tak nadal sa. :/ Mam nadzieje, ze sie skoncza jak najszybciej bo jest to strasznie uciazliwe...oprocz tego ZADNYCH skutkow ubocznych puki co. Mnie osobiscie przeszkadza podczas stosunku wiec zawsze go wyjmije.

Oprocz tego, posiadaczki dlugich paznokci, nie wiem jak Wy ale wyjecie ringa... bardzo ciezko jest sie NIE zadrapac .

Pozdrawiam
Euphrosyne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 06:44   #2378
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Euphrosyne Pokaż wiadomość
Krazek nosze juz drugi tydzien, plamienia jak byly - tak nadal sa. :/ Mam nadzieje, ze sie skoncza jak najszybciej bo jest to strasznie uciazliwe...
A przechodziłaś z tabletek na NR ? Robiłaś przerwę i zaczęłaś NR czy czy założyłaś NR bez robienia przerwy ?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:17   #2379
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny,
Biorę już 4 krążek NR, ale mam potworne bóle głowy. Będę musiała z niego jednak zrezygnować Niestety, ale z takim bólem nie da się funkcjonować. Czy jest może jakaś podobna metoda? Słyszałam o plastrach i zastrzykach, któraś z Was może testowała te metody ?

Doradźcie mi proszę... Za dwa dni wyjmuję pierścień i muszę się szybko zdecydować na inną metodę.
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:27   #2380
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Biorę już 4 krążek NR, ale mam potworne bóle głowy. Będę musiała z niego jednak zrezygnować Niestety, ale z takim bólem nie da się funkcjonować. Czy jest może jakaś podobna metoda? Słyszałam o plastrach i zastrzykach, któraś z Was może testowała te metody ?

Doradźcie mi proszę... Za dwa dni wyjmuję pierścień i muszę się szybko zdecydować na inną metodę.
to chyba najlepiej będzie jak się zdecydujesz po konsultacji z ginekologiem.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:32   #2381
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jest ktoś na forum, kto stosuje krążek przy cukrzycy?
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 01:29   #2382
Euphrosyne
Przyczajenie
 
Avatar Euphrosyne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
A przechodziłaś z tabletek na NR ? Robiłaś przerwę i zaczęłaś NR czy czy założyłaś NR bez robienia przerwy ?
NR to moja pierwsza antykoncepcja hormonalna
Euphrosyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 07:57   #2383
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Euphrosyne Pokaż wiadomość
NR to moja pierwsza antykoncepcja hormonalna
Pamiętam, że przy pierwszej antykoncepcji (tabletki) okres mi się skończył po 5 dniach, ale plamienia miałam jeszcze jakieś 10 dni.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 08:07   #2384
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

A ja jestem trochę załamana... Dokładnie dwa tygodnie temu włożyłam pierwszy krążek(moja pierwsza po dłuższej przerwie terapia hormonalna), okres krótki, ale bite dwa tygodnie mam plamienia, a kilka razy dziennie skurcze w dole brzucha tak jak przy okresie. Moja ginekolog powiedziała, żebym zastosowała dwa krążki, a jeśli nadal będę się źle czuła to zmienimy. W dodatku krążek miał mi zredukować dużo za wysoki testosteron, a nadal jestem cała obsypana
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:31   #2385
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Krążek ma dość niską ilość hormonów,może trzeba coś mocniejszego

Jest cała masa tabletek do wyboru, ja osobiście, gdyby nie moje drażliwe jelito chętnie wróciłabym do tabletek, bardziej im ufałam i nie musiałam nic wyjmować przed stosunkiem, a krążek niestety ale sprawia partnerowi dyskomfort, więc i tak muszę o nim pamiętać


Jest w czym wybierać Mi na trądzik najlepiej pomagał Yasmin, cerę miałam zdrową i ładną A mam PCO więc z testosteronem też miałam problem

Edytowane przez milka1696
Czas edycji: 2011-12-30 o 09:46
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 11:14   #2386
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez milka1696 Pokaż wiadomość
Krążek ma dość niską ilość hormonów,może trzeba coś mocniejszego

Jest cała masa tabletek do wyboru, ja osobiście, gdyby nie moje drażliwe jelito chętnie wróciłabym do tabletek, bardziej im ufałam i nie musiałam nic wyjmować przed stosunkiem, a krążek niestety ale sprawia partnerowi dyskomfort, więc i tak muszę o nim pamiętać


Jest w czym wybierać Mi na trądzik najlepiej pomagał Yasmin, cerę miałam zdrową i ładną A mam PCO więc z testosteronem też miałam problem
Brałam tabletki i rzeczywiście było lepiej, ale jestem bardzo młoda, mam 20 lat i nie chcę nadmiernie obciążać organizmu tabletkami. Dlatego chciałam spróbować krążek, ale oczywiście jak nadal się tak będę czuła to wrócę do tabletek
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:56   #2387
zuzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

hey dziewczyny od jutra zakładam nr (5 dzień cyklu). troche obawiam się o moją piękną cerę, ale mam nadzieje, że stanie się jeszcze ładniejsza, a nie na odwrót. nie chciałam decydować się na jakąkolwiek antykoncepcje ze względu na wagę. boję się straszliwie przytyć..... mam nadzieje, że nie spuchnę..

a co do piersi.... Boże spraw żeby z małej miseczki B zrobiły się chociaż tyci, tyci większe! <błaga>
zuzikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:53   #2388
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

czy jeśli wyjęłam krążek o 16:00 a włożyłam go po tygodniu o 17:30 czyli 1,5 godziny później to normalnie ochrona jest zachowana?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:25   #2389
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;31556364]czy jeśli wyjęłam krążek o 16:00 a włożyłam go po tygodniu o 17:30 czyli 1,5 godziny później to normalnie ochrona jest zachowana?[/QUOTE]

Tak. Można się spóźnić do 3 godzin.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 15:28   #2390
Karola8999
Raczkowanie
 
Avatar Karola8999
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 89
Krążek - przerwa

Słuchajcie, mam taki dziwny problem i bardzo mi zależy na jak najszybszej odpowiedzi, bo chce się umówić do ginekologa, ale muszę wiedzieć czy serio jest sens wydawać 100 zł za 'wszystko jest w porządku'

Używam drugi miesiąc krążka nuva ring, a właściwie to mam teraz drugą siedmiodniową przerwę. I tu moje pytanie, czy to możliwe, żeby mieć 'skutki uboczne' takie jak nudności w przerwie? Przecież wtedy hormony nie są dostarczane, a jedynie zahamowane procesy różne w naszym ciele, tak? A może ja tego nie rozumiem.
To właśnie może być zwykły przypadek, bo w tamtej przerwie byłam chora i przez to mogło mi być niedobrze. A dziś, wzięłam przeterminowany (wiem, brawo Karolina..) motomarin i przez to może mnie trochę mdlić. Co śmieszne, gdy noszę krążek ( a przynajmniej przez te 2 miesiące ) nie miałam żadnych nudności - NIC. Wyjęłam go w piątek, a dziś co chwilę wydaje mi się, że zwymiotuje, ale to ciągle 'fałszywe alarmy'.
Myślałam, że może to tak przed okresem, ale w sumie nigdy przed okresem tak nie miałam, a hormony miały 'załagodzić' PMS, tak przynajmniej się mówi...

Poprawcie mnie jeśli czegoś nie wiem i proszę odpiszcie szybko, to jeszcze dziś jakby zadzwonię
Karola8999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:08   #2391
milka1696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 210
Dot.: Krążek - przerwa

Może to od tego przeterminowanego leku, a może coś Ci zaszkodziło, poza tym to jest jeden z możliwych skutków ubocznych więc narazie obserwuj z wizytą się wstrzymaj, bo nawet nie masz pewności czy to to, więc po co kombinować. Zobacz czy przejdzie i obserwuj czy za miesiąc się powtórzy Jeśli tak to może to być wina krążka, ale narazie jeszcze nie musi, to może być też jednorazowy problem
milka1696 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:44   #2392
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

hej,
zastanawiam się nad tą metodą antykoncepcji.powiedzcie mi czy ten krążek powoduje tycie,zatrzymywanie wody w organizmie?
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:05   #2393
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
hej,
zastanawiam się nad tą metodą antykoncepcji.powiedzcie mi czy ten krążek powoduje tycie,zatrzymywanie wody w organizmie?
Ja tego nie zaobserwowałam u siebie. Nie mam też problemów z chudnięciem jeśli jestem na diecie.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:55   #2394
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Krążek - przerwa

Cytat:
Napisane przez Karola8999 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam taki dziwny problem i bardzo mi zależy na jak najszybszej odpowiedzi, bo chce się umówić do ginekologa, ale muszę wiedzieć czy serio jest sens wydawać 100 zł za 'wszystko jest w porządku'

Używam drugi miesiąc krążka nuva ring, a właściwie to mam teraz drugą siedmiodniową przerwę. I tu moje pytanie, czy to możliwe, żeby mieć 'skutki uboczne' takie jak nudności w przerwie? Przecież wtedy hormony nie są dostarczane, a jedynie zahamowane procesy różne w naszym ciele, tak? A może ja tego nie rozumiem.
To właśnie może być zwykły przypadek, bo w tamtej przerwie byłam chora i przez to mogło mi być niedobrze. A dziś, wzięłam przeterminowany (wiem, brawo Karolina..) motomarin i przez to może mnie trochę mdlić. Co śmieszne, gdy noszę krążek ( a przynajmniej przez te 2 miesiące ) nie miałam żadnych nudności - NIC. Wyjęłam go w piątek, a dziś co chwilę wydaje mi się, że zwymiotuje, ale to ciągle 'fałszywe alarmy'.
Myślałam, że może to tak przed okresem, ale w sumie nigdy przed okresem tak nie miałam, a hormony miały 'załagodzić' PMS, tak przynajmniej się mówi...

Poprawcie mnie jeśli czegoś nie wiem i proszę odpiszcie szybko, to jeszcze dziś jakby zadzwonię
Przez pierwsze 3 miesiące takie coś może się pojawić. Przy 4 krążku nie-wtedy idź do ginekologa na zmianę np. na tabletki
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:34   #2395
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja tez nie przytyłam ani 1kg (stosuje chyba ponad rok czasu)

dzis kupiłam trójpak 120,80zł apteka 'aptekarz warszawski' metro politechnika W-wa
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:05   #2396
corveta
Przyczajenie
 
Avatar corveta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny! Przez 4 miesiące nie będę się kochać z moim Tz (tragedia! ;p), zastanawiałam się nad tym czy "opłaca" się na ten czas rezygnować z ringa. Udałam się do gin od której usłyszałam że nie ma sensu bym sobie wszystko rozregulowała ale jak tak sobię myśle to przecież dla organizmu jest zdrowiej zrobić przerwe chociaż na te 4 miesiące niżeli by cały czas go w jakiś mniejszy/większy sposób truć... Co wy na ten temat myślicie? Dodam że na ringach czuje sie bardzo dobrze: nie przytyłam, libido nieznacznie zmalało, nic mnie nie boli, nie uwiera. Jedyny minus to tylko taki że z najmniejszych powodów potrafię płakać i być nieszczęśliwa cały dzień. Dziękuje wam z góry
__________________
kocham i jestem kochana
D <3
corveta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:18   #2397
Zmazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, a czy słyszałyście może o tym, że infekcje mogą zmniejszać skuteczność Nuvaring? Czyli, że na przykład podczas grzybicy skuteczność antykoncepcyjna może być zmniejszona (nie przez leki przeciwgrzybicze, lecz samą infekcję)

W ulotce ani widu ani słychu na ten temat, natomiast moja pani doktor kiedyś coś takiego napomknęła, ale nie rozwinęła tematu.

Wiecie coś na ten temat?
Zmazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 13:27   #2398
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Zmazik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy słyszałyście może o tym, że infekcje mogą zmniejszać skuteczność Nuvaring? Czyli, że na przykład podczas grzybicy skuteczność antykoncepcyjna może być zmniejszona (nie przez leki przeciwgrzybicze, lecz samą infekcję)

W ulotce ani widu ani słychu na ten temat, natomiast moja pani doktor kiedyś coś takiego napomknęła, ale nie rozwinęła tematu.

Wiecie coś na ten temat?
O niczym takim nie słyszałam i nie bardzo wiem jaki mogłoby to mieć związek.

Ja właśnie wykańczam ostatni krążek i wracam do tabletek z nadzieją na zahamowanie wypadania włosów i ograniczenie nocnego sikania
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:56   #2399
Calleigh
Przyczajenie
 
Avatar Calleigh
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jeśli było już o tym, to z góry sorry.
Wątek jest długi i już mi się nie chce czytać całego..

Mam taką sytuację, że przez miesiąc nie nosiłam NR i teraz nie wiem kiedy założyć nowy. Ostatni wyjęłam 22.12.2011 i dwa dni później miałam okres. Myślicie, że po takiej przerwie powinno się założyć pierwszego dnia okresu, jak na początku?
Calleigh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 14:58   #2400
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Calleigh Pokaż wiadomość
Jeśli było już o tym, to z góry sorry.
Wątek jest długi i już mi się nie chce czytać całego..

Mam taką sytuację, że przez miesiąc nie nosiłam NR i teraz nie wiem kiedy założyć nowy. Ostatni wyjęłam 22.12.2011 i dwa dni później miałam okres. Myślicie, że po takiej przerwie powinno się założyć pierwszego dnia okresu, jak na początku?
Tak, tak będzie najbezpieczniej.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.