Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 20:50   #721
1988anna
Raczkowanie
 
Avatar 1988anna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 204
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
A ja zdejmuje w marcu Kurka, przyzwyczailam sie do niego. Ciekawe jak to bedzie bez?hihi
Ja wyciagi przerobilam pare miesiecy temu? masz takie gora-dol? Strasznie mi sie z tym gadalo, a prace mam gadana. Japy nie moglam otworzyc bo mi sie sama zamykala. I wez tu gadaj przez pare godzin ciegiem! Mialam nawet cicha nadzieje, ze cos przez to schudne, ale gdzie tam
no mam mam góra dól musze robić zygzak góra-dół-góra-dół z prawej i lewej od 3jek zaczynajac konczac na 6kach, chce być piękna to teraz musze cierpieć w czwartek mam ustny egzamin a nie potrafię mówić z tym, bo tak jak już wspomniałaś buzia sama się zamyka... dam rade no dam.... najgorsze jest to ze gumka dziala z taka sila ze zamek odpadł mi a wczoraj byłam na wizycie wiec przyklei mi go dopiero 28 lutego koniec off topu :P
1988anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 22:26   #722
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Poletta Pokaż wiadomość
Fenris, Lukkija dobrze mówi - spróbuj z nim porozmawiać otwarcie, że nie jest Ci w tej wadze dobrze, i walczysz z tym i potrzebujesz jego pomocy. To naprawdę działa.
I plan działania - ja sobie nie wyobrażam życia bez szczegółowego planowania - mając do ogarnięcia wiele ważnych i trudnych spraw naraz to po prostu jest bezcenne, plan pozbawia mnie poczucia bezradności i "nieogarniania". Trzymam za Ciebie kciuki!
Ale on to wszystko wie Milion razy mi pomagał z tą dietą, ale że ciągle zawalałam to się wkurzył i powiedział, że ma dość. Ileż można...
Nigdy nie byłam dobra w "planach działania", uczyłam się dzień przed. A teraz mam tyle tego, że sobie nie umiem poradzić. Mam dużo problemów i nie mam ochoty myśleć nad pracami pisemnymi.

Angelus - Z tym, że u mnie problemy nie znikną po sesji, ale jakoś to będzie. Szkoda, że te "problemy" są, bo nie mogę się skupić, nie mogę normalnie myśleć, każda praca umysłowa w chwili obecnej jest ponad moje siły... Tak przynajmniej czuję.

Dobranoc.

Sorry za smuty, jakiś dzień do d...

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-01-29 o 17:53
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 22:57   #723
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale on to wszystko wie Milion razy mi pomagał z tą dietą, ale że ciągle zawalałam to się wkurzył i powiedział, że ma dość. Ileż można...
Nigdy nie byłam dobra w "planach działania", uczyłam się dzień przed. A teraz mam tyle tego, że sobie nie umiem poradzić. Mam dużo problemów i nie mam ochoty myśleć nad pracami pisemnymi.

Oglądnęłam "New York, I Love You" i brrr... Nie wiem co napisać. Ktoś to oglądał? Jest tam 10 czy 11 historii "o miłości" i ja mam porównać dwie z nich (kontrast lub podobieństwa). Zrobiłam wstęp do podobieństw, ale nie mogę napisać żadnego paragrafu, bo nie wiem które mam porównać i co porównywać Ciężki film. Trudny esej.

Angelus - Z tym, że u mnie problemy nie znikną po sesji, ale jakoś to będzie. Szkoda, że te "problemy" są, bo nie mogę się skupić, nie mogę normalnie myśleć, każda praca umysłowa w chwili obecnej jest ponad moje siły... Tak przynajmniej czuję.

Dobranoc.

Sorry za smuty, jakiś dzień do d...
Ja ogladalam Co prawda jakis czas temu ale ogladalam. Napisz mi moze na priv co masz z tym uczynic i na jaki przedmiot, to moze bede Ci w stanie pomoc
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 23:28   #724
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mimo, że mi smutno to muszę potwierdzić, że jesteś miła

A w ramach tego, że płaczę - już nawet zauważyłam, że facet nie patrzy na mnie tak jak kiedyś. W ogóle nie chce patrzeć - on lubił mnie szczupłą, a ja się roztyłam. Strasznie się wstydzę tego swojego sadła. Fałda na fałdzie. Nienawidzę swojego wyglądu.
Wiem co czujesz! Ja tez kiedyś wyglądałam nieźle, a teraz jestem normalnym wielorybem Mój TŻ też nie raz mi coś przykrego powie, bo chopy to wzrokowcy. Jednak mój potwierdza, że wygląd to nie wszystko, no bo po co mu śliczna lala, z którą nie będzie miał o czym porozmawiać. Wygląd to nie wszystko, ale faktycznie warto czuć się ze sobą dobrze Ja dietę odbieram jako drogę do dobrego samopoczucia i odchudzanie się mnie cieszy (0prócz wzrostów tak jak dzisiaj )

Teraz jednak musisz wydobrzeć, a to też krok do powrotu do diety i dobrego samopoczucia. Wszystko poklei

Co do nauki to dziewczyny mają dobry pomysł z tym planem działania . Ja jak miałam sesję, to uczyłam się z koleżanką - czytałyśmy razem, odpytywałyśmy się i mobilizowałyśmy nawzajem. Efekt był naprawdę dobry Może masz się z kim tak pouczyć?

Ja też z chęcią bym Ci pomogła, ale tego filmu niestety nie oglądałam
A co studiujesz?

A tak z innej beczki - zrobiłam te krakersy. Nawet niezłe. Troszkę za słabo je przyprawiłam i za mało rozwałkowałam (bo ze mnie kiepska kucharka jest ). Następnym razem będą pycha
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:26   #725
FrankaS
Przyczajenie
 
Avatar FrankaS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
mi dziś tydzień minął i -2,1 na wadze, miłe
po drodze zdarzył mi się jeden poważny grzech, ale dukam już dalej grzecznie , dzięki tej diecie znów zaczęłam jeść fajne obiady w pracy
pozdrawam ciepło i trzymam kciuki za Was wszystkie !
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już nie mogę Już nie mogę ukrywać swojego brzucha, jest za duży Mam takie tłuste nogi i w ogóle wszystko, że żyć się odechciewa
Chciałabym poprawić sobie humor i wskoczyć na orbitreka, ale z drugiej strony nie daję rady z nauką, mam milion prac do NAPISANIA po angielsku na sobotę, a do tych prac muszę obejrzeć film i przeczytać książkę; dodatkowo muszę nauczyć się na milion egzaminów.
Pracuję, studiuję, chcę ciągnąć dietę - to za dużo, nie radzę sobie Nie wiem co robić. Chcę ćwiczyć i skupić się na diecie, ale mam sesję i mało czasu na naukę, bo pracuję.

Uuumieram
Się poryczałam, bo nie wiem w co ręce włożyć. Nic nie umiem, jestem tłusta i ledwo mieszczę się w ostatnie wielkie spodnie

Nawet w piep.rzone kozaki się nie mieszczę. A tak się cieszyłam na te kozaki.

Życzę powodzenia.
Sama ostatnio przeszłam przez taki kierat, przez co przytyłam
a teraz staram się schudnąć i zacząć planować i wcześniej przygotowywać się do zaliczeń, anie na ostatnią chwilę
Jesli chodzi o organizaowanie czasu to jestem fanką list spraw do załatwienia: wazne-szybkie, ważne-wolne, małoważne szybkie i małoważne wolne Działa.
Poza tym staram się jesć witaminy itd., bo przez stres trace siły.
__________________
66 kg 23.01
64.8 kg 28.01.
63.6 kg 19.02.

62.9kg 21.02
FrankaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:19   #726
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

witam

ja nie rozumiem czemu moja waga ciagle idzie do góry;( to strasznie demotywujące;( i przykre!

ide sie uczyc zeby o tym nie myslec bo mam juz dosc...

ja tez jestem fanka planowania, zawsze rozpisuje wszystko co kiedy robie, bo inaczej bym zgineła;p
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:07   #727
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witajcie Kochane z rana

Marta, nie oglądałam, niestety, więc nie pomogę

Okazja w sklepie
w Carrefour od dzisiaj w promocji filet mintaja mrożony 6,99zł/kg

jeśli macie dość blisko, to warto zrobić zapas
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 09:20   #728
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Kochane
Ja chudnę 1kg na tydzień. Już 3 kg za mną i jeszcze trochę przede mną, ale jestem dobrej myśli. Też zabieram się za naukę zaraz, bo będzie ciężko w tej sesji - nie jesteście same. Wspierając się wzajemnie damy radę!
Właśnie jem na śniadanko owsianeczkę, a później zobaczymy co to będzie do jedzonka - lodóweczka pełniutka. Miłego dnia!
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:32   #729
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witam!

Gratuluję spadków

Ja wróciłam do wagi z przed wczoraj, ale dziś znów PW i już się boję

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
witam

ja nie rozumiem czemu moja waga ciagle idzie do góry;( to strasznie demotywujące;( i przykre!

ide sie uczyc zeby o tym nie myslec bo mam juz dosc...

ja tez jestem fanka planowania, zawsze rozpisuje wszystko co kiedy robie, bo inaczej bym zgineła;p
Aniołku, a może sesja tak na Ciebie działa? Jak by nie było stres też ma wpływ na wagę.
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:37   #730
icoteraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 260
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Na uporczywych sasiadow z gory polecam zamontowanie glonika w gornym rogu, u sufitu i nadawanie muzyki z mocnym basem. Nie musi byc nawet glosno, podloga powinna im ladnie wibrowac
dobre

Co do dzieci - sama je mam i też bym nie chciała by po nocy skakały, rzucały piłką czy darły się non stop w niebogłosy. To niestety zależy dużo od kultury rodziców. Jeśli z dziećmi się nie rozmawia i nie tłumaczy im dlaczego czegoś nie wolno robić - to takie są efekty. Co do "chyba drewniaków" - brrr - też bym sie wściekała. Może zaproponować sąsiadce by dziecku zakładała skarpety antypoślizgowe? Zawsze trochę ciszej... Może zareaguje normalnie. Spróbuj spokojnie z nią pogadać i przynajmniej przy pierwszej rozmowie staraj się nie dać wyprowadzić z równowagi - jak to oszołom taki, że tylko wrzeszczeć potrafi. Powrzeszczy i przestanie jak zobaczy, że to nie robi na Tobie wrażenia. Uspokoi się i pewnie zacznie do niej docierać co jej powiedziałaś. Znam to z własnego doświadczenia. Spróbuj, może do tej kobitki też wreszcie coś dotrze.
Lukkija - ja tez mieszkam w nowym budownictwie ale u mnie niestety nie ma dobrego wyciszenia.

No wiesz, sąsiad zaprosił Cię na herbatkę a ty mu poprawiłaś Ale facet musiał mieć minkę
icoteraz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:38   #731
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
witam

ja nie rozumiem czemu moja waga ciagle idzie do góry;( to strasznie demotywujące;( i przykre!

ide sie uczyc zeby o tym nie myslec bo mam juz dosc...

ja tez jestem fanka planowania, zawsze rozpisuje wszystko co kiedy robie, bo inaczej bym zgineła;p
A nie zbierasz czasem wody przed @? U mnie to standard, waga już też wzrosła do 59,3 ale @ za tydzień, więc się nie stresuję.
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 09:54   #732
icoteraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 260
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Pewnie, że dasz radę, tylko bądź tutaj i korzystaj z rad.
Ja zawsze jestem miła. I tu następuje seria postów potwierdzających. No dziewczyny do dzieła: Madzia, Iloa, Fenris, icoteraz, 1988anna, paulinka, Oloosia, lukkija, Figarro, foca, yolanda. Czekam.

Kochana, jak wchodzisz w kozaki na dżinsy (śmiesznie brzmi) to nie jest źle.

Tak, tak - Emilko - JESTEŚ SUPER MIŁA

Nima 94 - słuchaj się dziewczyn! One chcą dla Ciebie jak najlepiej! Emilka i Magda (widziałam że dużo Ci wyjaśniały) naprawdę wiedzą co piszą. Z ich rad naprawdę warto skorzystać i korzystaj dziewczyno

Jeśli tak bardzo chce Ci się serka z czosnkiem lub innego ziołowego. Zrób sobie go sama. Przecież to super łatwe. Chudy biały serek + ulubione zioła lub czosnek. Możesz go kupić jako przyprawę lub sama zetrzeć ząbek i gotowe. Do tego chlebek bądź bułeczka z przepisów dukana i super jedzonko. Nic łatwiejszego. Powodzenia i nie dąsaj się na dziewczyny, bo są super

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ashley88 Pokaż wiadomość
Kochane
Ja chudnę 1kg na tydzień. Już 3 kg za mną i jeszcze trochę przede mną, ale jestem dobrej myśli. Też zabieram się za naukę zaraz, bo będzie ciężko w tej sesji - nie jesteście same. Wspierając się wzajemnie damy radę!
Właśnie jem na śniadanko owsianeczkę, a później zobaczymy co to będzie do jedzonka - lodóweczka pełniutka. Miłego dnia!
Pozytywne nastawienie, to jest to!

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane z rana

Marta, nie oglądałam, niestety, więc nie pomogę

Okazja w sklepie
w Carrefour od dzisiaj w promocji filet mintaja mrożony 6,99zł/kg

jeśli macie dość blisko, to warto zrobić zapas
Dzięki za informację
icoteraz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 09:59   #733
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez icoteraz Pokaż wiadomość
dobre

Co do dzieci - sama je mam i też bym nie chciała by po nocy skakały, rzucały piłką czy darły się non stop w niebogłosy. To niestety zależy dużo od kultury rodziców. Jeśli z dziećmi się nie rozmawia i nie tłumaczy im dlaczego czegoś nie wolno robić - to takie są efekty. Co do "chyba drewniaków" - brrr - też bym sie wściekała. Może zaproponować sąsiadce by dziecku zakładała skarpety antypoślizgowe? Zawsze trochę ciszej... Może zareaguje normalnie. Spróbuj spokojnie z nią pogadać i przynajmniej przy pierwszej rozmowie staraj się nie dać wyprowadzić z równowagi - jak to oszołom taki, że tylko wrzeszczeć potrafi. Powrzeszczy i przestanie jak zobaczy, że to nie robi na Tobie wrażenia. Uspokoi się i pewnie zacznie do niej docierać co jej powiedziałaś. Znam to z własnego doświadczenia. Spróbuj, może do tej kobitki też wreszcie coś dotrze.
Lukkija - ja tez mieszkam w nowym budownictwie ale u mnie niestety nie ma dobrego wyciszenia.

No wiesz, sąsiad zaprosił Cię na herbatkę a ty mu poprawiłaś Ale facet musiał mieć minkę


Ha! Nie tylko to. Sasiad chyba sie mnie nie spodziewal, bo otworzyl mi drzwi taki jakis zaspany (pewnie po tej imprezie, mimo ze to byla juz 18ta), w rozpietej koszuli spod ktorej wychynelo lekko opalone umiesnione cialo. Bylam jednak tak zla, ze w ogole nie zrobilo to na mnie wrazenia. Przeca chlop zaklucil mi sen, skutecznie go ukrócil wiec nawet swiecenie apetyczna klata mnie nie udobruchalo . Dopiero potem potyslalam...

angelus, moze to reczywiscie @? Ja na PW przybralam wszystko to co stracilam na P i czulam sie jak Ty-zrezygnowana. Dlatego mysle, ze najlepiej wazyc sie w oznaczone dni. Moze wyznaczymy jakies kolektywne dni wazeniowe?

A ja dzis-zaskoczenie! Od wczoraj spadl mi 1 kg! Caly jeden kilogram! . To jest moj pierwszy spektakularny spadek od czasu rozpoczecia. Chyba sie woda w koncu ruszyla. Po 3 tygodniach! No ale lepiej pozno niz wcale. Przede mna jeszcze 9oprocz dzis) 2 dni P wiec mam cicha nadzieje, ze zrzuce jeszcze 0,5kg, tak dla rownego rachunku i okraglej liczby na wadze.
Ide swietowac serkiem homo bo w lodowce tylko to i nieszczesny sernik. Chyba go wyrzuce bo choc smaczny, to jakos ciast nie moge. Ja w ogole ciastowa nie jestem ani slodyczowa wiec upieklam go 'na wszelki wypadek', gdyby mnie cos znienacka na slodkie chwycilo. A teraz lezy...

__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:11   #734
icoteraz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 260
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale on to wszystko wie Milion razy mi pomagał z tą dietą, ale że ciągle zawalałam to się wkurzył i powiedział, że ma dość. Ileż można...
Nigdy nie byłam dobra w "planach działania", uczyłam się dzień przed. A teraz mam tyle tego, że sobie nie umiem poradzić. Mam dużo problemów i nie mam ochoty myśleć nad pracami pisemnymi.

Oglądnęłam "New York, I Love You" i brrr... Nie wiem co napisać. Ktoś to oglądał? Jest tam 10 czy 11 historii "o miłości" i ja mam porównać dwie z nich (kontrast lub podobieństwa). Zrobiłam wstęp do podobieństw, ale nie mogę napisać żadnego paragrafu, bo nie wiem które mam porównać i co porównywać Ciężki film. Trudny esej.

Angelus - Z tym, że u mnie problemy nie znikną po sesji, ale jakoś to będzie. Szkoda, że te "problemy" są, bo nie mogę się skupić, nie mogę normalnie myśleć, każda praca umysłowa w chwili obecnej jest ponad moje siły... Tak przynajmniej czuję.

Dobranoc.

Sorry za smuty, jakiś dzień do d...

Będzie dobrze! Musisz w to uwierzyć. Posłuchaj, ostatnio dużo przeszłaś, więc jesteś osłabiona... i do tego pogoda do dupy, brak słońca= brak możliwości "doładowania akumulatorów"
Ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze z powrotem do diety aż wydobrzejesz po ostatnich przejściach i zaliczysz sesję. Nie mniej nie objadaj się czekoladkami, ciasteczkami (bo ja tak dawno temu niestety robilam podczas sesji). Staraj sie jeść rzeczy lekko strawne, nawet potrawy z diety dukana (mnie osobiście niektóre tak posmakowały, że nawet jak już przestanę się "dietować" to i tak z nich nie zrezygnuję )

W kozaki i spodnie zmieścisz się. Myśl pozytywnie i po sesji wróć na dietę na dobre. Bo teraz zjada Cię stres i zamiast o nauce zapewne myślisz o jedzeniu a wtedy najłatwiej o pokusy i dupa blada. Wpadasz w zamknięte koło niepowodzenia. Zaczynasz dietę, zjesz coś niedozwolonego i znów zaczynasz od początku., wkurzając sie na samą siebie, że nie dałaś rady. Nie dołuj się. Daj sobie trochę wytchnienia. Do końca sesji nie jest daleko, więc wyluzuj i myśl teraz o zaliczeniu wszystkich egzaminów. Potem wróc z mocnym postanowieniem z napisem WYTRWAM
icoteraz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:11   #735
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22



Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
witam

ja nie rozumiem czemu moja waga ciagle idzie do góry;( to strasznie demotywujące;( i przykre!

ide sie uczyc zeby o tym nie myslec bo mam juz dosc...

ja tez jestem fanka planowania, zawsze rozpisuje wszystko co kiedy robie, bo inaczej bym zgineła;p

Może napisz nam swój przykładowy jadłospis z P i PW to Ci coś spróbujemy doradzić ?


lukkija
Teraz będzie już tylko lepiej ze spadkami, gratuluję
O, ważmy się wszystkie np. raz w tygodniu w jakiś dzień Ja już w prawdzie na III dawno, ale walczę jeszcze o kilka kg, więc chętnie bym się dołączyła
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-01-25 o 10:13
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:12   #736
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Lukkija, gratulacje spektakularnego spadku!
Ja jednak się ważę codziennie, bo wtedy widać dzień po dniu jak organizm reaguje, na produkty dozwolone, na zbliżającą się @ i inne - ale nie fiksuję się strasznie, jak rośnie z dnia na dzień lub się zatrzymuje, bardziej to kontroluję w cyklach tygodniowych. Mam nawet wykresik do codziennych pomiarów

Dziewczyny, czy w trakcie odchudzanka stosujecie jakieś zabiegi ujędrniające na skórę? Ja mam niestety złe doświadczenia z "sezonu I z Dukanem" sprzed dwóch lat - mam skórę w całkiem dobrej kondycji, żadnych rozstępów czy cellulitu, ale w widoczny dla mnie sposób straciła na jędrności i nawodnieniu podczas 4-5 miesięcy dukania, do tego wypadało mi więcej włosów niż zwykle Dlatego teraz też od początku diety włączyłam preparat Agelimit i Silica - to od środka, a na skórę - brzuch/pośladki/ramiona - krem z Eveline wyszczuplający z termofat-burner'em, reszta - mleczko do ciała z oślim mlekiem, podczas prysznica masaż szorstką rękawicą. Jak na razie jest bardzo ok, ale może któras z Was przetestowała coś extra?
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...

Edytowane przez Poletta
Czas edycji: 2012-01-25 o 10:31
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:14   #737
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
witam

ja nie rozumiem czemu moja waga ciagle idzie do góry;( to strasznie demotywujące;( i przykre!
ja mam podobnie... tyle że u mnie waga się kucze cały czas waha... co na P ubędzie, na PW wraca...
Cytat:
Napisane przez ashley88 Pokaż wiadomość
Kochane
Ja chudnę 1kg na tydzień. Już 3 kg za mną i jeszcze trochę przede mną, ale jestem dobrej myśli. Też zabieram się za naukę zaraz, bo będzie ciężko w tej sesji - nie jesteście same. Wspierając się wzajemnie damy radę!
!
super!! gratulujęklask i:
Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
Witam!

Ja wróciłam do wagi z przed wczoraj, ale dziś znów PW i już się boję
.
czyli masz identycznie jak ja... czasami się zastanawiam czy ta pogoda nie wpływa na naszą dietkę, że tak raz w górę raz w dół... no przynajmniej na część z nas...

a tak wogóle to jutro minie mi 2 tygodnie z dietą... więc się pochwalę jak bilans wyszedł... tyle że dzisiaj PW, a to oznacza, że pewno znów będzie jakiś + na wadze...
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 11:05   #738
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Poletta Pokaż wiadomość
Lukkija, gratulacje spektakularnego spadku!
Ja jednak się ważę codziennie, bo wtedy widać dzień po dniu jak organizm reaguje, na produkty dozwolone, na zbliżającą się @ i inne - ale nie fiksuję się strasznie, jak rośnie z dnia na dzień lub się zatrzymuje, bardziej to kontroluję w cyklach tygodniowych. Mam nawet wykresik do codziennych pomiarów

Dziewczyny, czy w trakcie odchudzanka stosujecie jakieś zabiegi ujędrniające na skórę? Ja mam niestety złe doświadczenia z "sezonu I z Dukanem" sprzed dwóch lat - mam skórę w całkiem dobrej kondycji, żadnych rozstępów czy cellulitu, ale w widoczny dla mnie sposób straciła na jędrności i nawodnieniu podczas 4-5 miesięcy dukania, do tego wypadało mi więcej włosów niż zwykle Dlatego teraz też od początku diety włączyłam preparat Agelimit i Silica - to od środka, a na skórę - brzuch/pośladki/ramiona - krem z Eveline wyszczuplający z termofat-burner'em, reszta - mleczko do ciała z oślim mlekiem, podczas prysznica masaż szorstką rękawicą. Jak na razie jest bardzo ok, ale może któras z Was przetestowała coś extra?
Ja z chęcią podpatrzę jak dbacie o jędrność skóry, bo obawiam się, że mój po ciążowy brzuchal z rozstępami i cellulitem zwiotczeje i będę miała naturalny fartuszek
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 11:35   #739
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Ze dwa dni temu były u Drzyzgi kobiety, które dużo schudły i zostały im takie fartuszki - szczerze, to strasznie to wyglądało
Masaż skóry pod prysznicem na pewno daje dobre efekty, a nie kosztuje nic - pubudza krążenie i redukuje to i owo
Ja jeszcze w listopadzie-styczniu robiłam serię zabiegów endermologii i fal radiowych na brzuch i pośladki.
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...

Edytowane przez Poletta
Czas edycji: 2012-01-25 o 11:38
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 11:40   #740
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

dziekuje kochane;*
nie wiem może to faktycznie woda przed @, bo w sumie w przyszłym tygodniu powinnam dostać. Stres zapewne też, bo nauki ogrom a czasu coraz mniej;/

a to moj jadlospis z wczoraj:
1. łosoś wędzony (dość spory kawałek)
2. placki otrebowe(3łyżki otrebow+jajko+cynamon)
3. serek wiejski + 3 plastry wedliny pieczonej samodzielnie
4. piers kurczaka z piekarnika
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 11:54   #741
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
dziekuje kochane;*
nie wiem może to faktycznie woda przed @, bo w sumie w przyszłym tygodniu powinnam dostać. Stres zapewne też, bo nauki ogrom a czasu coraz mniej;/

a to moj jadlospis z wczoraj:
1. łosoś wędzony (dość spory kawałek)
2. placki otrebowe(3łyżki otrebow+jajko+cynamon)
3. serek wiejski + 3 plastry wedliny pieczonej samodzielnie
4. piers kurczaka z piekarnika
Jadłospis idealny, więc spokojnie czekaj na @ - ja zaliczam spadek po dwóch dniach.
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:04   #742
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Jeżeli chodzi o ujędrnianie ciała to ja stosuję zawsze po kąpieli - olejek do masażu antycelulitowy ziaja + bańka chińska - skóra jędrna i bez celulitu! Polecam
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:11   #743
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez ashley88 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ujędrnianie ciała to ja stosuję zawsze po kąpieli - olejek do masażu antycelulitowy ziaja + bańka chińska - skóra jędrna i bez celulitu! Polecam
Właśnie słyszałam o bańce chińskiej - gdzie ją kupiłaś?
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:12   #744
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
Ja z chęcią podpatrzę jak dbacie o jędrność skóry, bo obawiam się, że mój po ciążowy brzuchal z rozstępami i cellulitem zwiotczeje i będę miała naturalny fartuszek
Cytat:
Napisane przez Poletta Pokaż wiadomość
Ze dwa dni temu były u Drzyzgi kobiety, które dużo schudły i zostały im takie fartuszki - szczerze, to strasznie to wyglądało
Masaż skóry pod prysznicem na pewno daje dobre efekty, a nie kosztuje nic - pubudza krążenie i redukuje to i owo
Ja jeszcze w listopadzie-styczniu robiłam serię zabiegów endermologii i fal radiowych na brzuch i pośladki.
Ja miałam fioła na punkcie zagrożenia "fartuszkiem"..
Tyję głównie na brzuchu (otyłość typu jabłko), Dukan zalecał stratę 35 kg, program Drzyzgi oglądałam, po 50-tce skóra nie jest elastyczna.
Przeczytałam "cały Internet".Strach się bać.

Schudłam w pół roku 20kg i wszystko ładnie wygląda. Balsamów używałam nieregularnie, natomiast peeling + masaże na pewno uczyniły różnicę. Z tymi masażami też nie przesadzałam , 2 x w tygodniu kąpiel, zamiast gąbki rękawiczki szorstkie do peelingu i krótki masaż (solidny, do czerwoności).
Chodzi o to, żeby pozbyć się starego naskórka i pobudzić do tworzenia nowych pokładów skóry szytych już na nową, odchudzoną miarę.
--------------------------------------------------

Jak już pochwaliłam się wiekiem (przed tymi co nie wiedziały) to jeszcze się pochwalę, że biorę od wczoraj hormony. Przez ostatnie 2 miesiące rządziła mną menopauza, w nocy musiałam zmieniać po kilka razy piżamę i pościel (wszystko było mokre).
Mam nadzieję teraz się unormować i zająć się swoją wagą. Ciężko było bo od 2 miesięcy nie spałam pomimo tylu leków co biorę na sen.

Ale ponoć hormony mogą przeszkadzać w odchudzaniu Ale ponoć nie te najnowsze

Trochę tylko głupio wybrałam plastry zamiast tabletek, bo plastry odklejają się ode mnie w nocy (cała pływam -a w dzień tylko mam tylko napady duszności). I będę chyba naklejać je codziennie zamiast 2x w tygodniu. Ale chciałam być taka nowoczesna i trendy
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:32   #745
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
Ja z chęcią podpatrzę jak dbacie o jędrność skóry, bo obawiam się, że mój po ciążowy brzuchal z rozstępami i cellulitem zwiotczeje i będę miała naturalny fartuszek
Masaze z pewnoscia pomoga ale najwazniejsze sa cwiczenia. Miesnie podtrzymuja bowiem skore wiec jesli chcesz takiego fartuszka uniknac to 10 min cwiczen na brzuszek codziennie i wszystko powinno byc w porzadku. Ja w sumie nie robie zadnych specjalnych cwiczen na brzuch, raczej takie ogolnorozwojowe na silowni i skakanka. W sumie nie mam problemu z oponka na brzuchu, jestem raczej typowa klepsydra wiec brzuch chudnie mi pierwszy. Oczywiscie nie jest kompletnie plaski bo taki maja chyba tylko atleci albo szkieletory, ale ogolnie nie narzeka. Za to ponizej masakra Pupsko i uda sa okropniaste.

Magdaleno, pewnie, wybierzmy jakis dzien. Ja mysle nad piatkiem, tak przed weekendem.

Dziewczyny, dzieki za gratulacje. Pewnie wiecie jak bardzo czekalam na jakis wiekszy spadek. Zdecydowanie motywujace.
Moja druga faza powinna trwac do 1go kwietnia. Mam nadzieje, ze tego dnia waga nie bedzie moim prima aprilisowym zartem. Jeszcze ponad 2 miesiace scislego rezimu. Aww !

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Poletta Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam o bańce chińskiej - gdzie ją kupiłaś?
Ja mam banieczke z apteki Caly zestaw baniek nawet hehe.
Ja na cellulit stosowalam nie tylko kremy, ale naturalne metody takze.
Na ujedrnienie biustu podgrzana oliwa z oliwek ze swiezym sokiem z cytryny. Ladnie pachnie, substancje czynne szybko sie wchlaniaja bo oliwa jest ciepla, skora jest miekka i nawilzona i ogolnie jest to przyjemne doswiadczenie. Moja mama stsosowala takie zabiegi w czasie ciazy ze mna i moja siostra w erze przedkremowej i nie ma ani jednego, doslownie rozstepu ani obwislej skory a karmila mnie piersia prawie rok, siostre podobnie.

Drugi domowy przepis to peeling z kawy fusiastej. zaparzyc mocnej kawy, wybrac fusy, dodac odrobine oliwy i oblozyc-najlatwiej pupe i uda. nastepnei owinac folia spozywcza, ta przezroczysta i zostawic na 15-20 min. Odwinac i mocno wymasowac tymi fusami cialko, tuz przed zmyciem wiec akurat mozna juz w wannie lub pod prysznicem. tanio i na prawde dziala. Kofeina jest bowiem substancja czynna prawie wszystkich kremow anty-cellulitowych. Jak we wszystkim, najwazniejsza jest regularnosc. Zabiego powtarzac 2-3 razy w tyg Voila.
Sama musze do tego wrocic, tylko kawe fusiasta musze zakupic.
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek

Edytowane przez lukkija
Czas edycji: 2012-01-25 o 12:33
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:40   #746
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witam kochane

Widzę że wszystkie się uczycie do sesji, ja też mam ten problem hehe. Wczoraj miałam okropny dzień, miałam komisa.... aż wstyd się przyznać, ale czasem się tak zdarza....

Co ciekawego studiujecie albo studiowałyście?

A co do dietki to moja waga zatrzymała się trochę ponad 60 ( czyli z 11 zrzuconych wróciło jakieś 5) a ja się czuję tak samo tłusto jak przed dietą, a może też tak wyglądam??
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:54   #747
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
Witam kochane

Widzę że wszystkie się uczycie do sesji, ja też mam ten problem hehe. Wczoraj miałam okropny dzień, miałam komisa.... aż wstyd się przyznać, ale czasem się tak zdarza....

Co ciekawego studiujecie albo studiowałyście?

A co do dietki to moja waga zatrzymała się trochę ponad 60 ( czyli z 11 zrzuconych wróciło jakieś 5) a ja się czuję tak samo tłusto jak przed dietą, a może też tak wyglądam??
ja studiuje socjologie ehhh i ucze sie dzis ucze i konca nie widac;/

A co do pomysłu z jednym dniem wspólnego ważenia to myśle, że to dobry pomysł i jestem jak najbardziej za piątkiem

ja używam serum z perfecty termoaktywnego;D jest dosc fajny, szybko się wchłania i cudownie rozgrzewa skóre i od czasu do czasu robie sobie peelingi: cukrowy lub z kawy, choc kawowy rzadko, bo dużo sprzątania po nim jest i mi sie nie chce;p

ok to wracam do nauki ;(
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 13:04   #748
1988anna
Raczkowanie
 
Avatar 1988anna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 204
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
dziekuje kochane;*
nie wiem może to faktycznie woda przed @, bo w sumie w przyszłym tygodniu powinnam dostać. Stres zapewne też, bo nauki ogrom a czasu coraz mniej;/

a to moj jadlospis z wczoraj:
1. łosoś wędzony (dość spory kawałek)
2. placki otrebowe(3łyżki otrebow+jajko+cynamon)
3. serek wiejski + 3 plastry wedliny pieczonej samodzielnie
4. piers kurczaka z piekarnika
moim skromnym zdaniem za mało jesz.
1988anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 13:12   #749
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Zestaw baniek kupiłam na allegro jakieś 25zł z przesyłką - 4 sztuki. Naprawdę działają, tylko trzeba mieć duuuużo cierpliwości, ale efekt jest. Ja robię A6W dzisiaj będzie 8 dzień, Jestem typowym jabłkiem ... brzuchol wielki, jak siadam to robi mi się taka oponka - niczym koło ratunkowe, śmieję się z tego ale to nie jest niestety śmieszne, bo nogi mam jak patyki, tyłek też mały. Wiele razy byłam posądzana, że jestem w ciąży. A ja po prostu mam taką naturę
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 13:37   #750
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez ashley88 Pokaż wiadomość
Jestem typowym jabłkiem ... brzuchol wielki, jak siadam to robi mi się taka oponka - niczym koło ratunkowe, śmieję się z tego ale to nie jest niestety śmieszne, bo nogi mam jak patyki, tyłek też mały. Wiele razy byłam posądzana, że jestem w ciąży. A ja po prostu mam taką naturę
Skąd ja to znam
Też tak mam

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
ja studiuje socjologie ehhh i ucze sie dzis ucze i konca nie widac;/


ja używam serum z perfecty termoaktywnego;D jest dosc fajny, szybko się wchłania i cudownie rozgrzewa skóre i od czasu do czasu robie sobie peelingi: cukrowy lub z kawy, choc kawowy rzadko, bo dużo sprzątania po nim jest i mi sie nie chce;p

ok to wracam do nauki ;(
Fajny kierunek, ja sama nie wiem czemu wybrałam swój miłej nauki

Też mam takie serum, tylko z eveline i stoi na półce już jakis czas bo mi nie pasowało to pieczenie, bryyy.......... wolę to chłodzące, ale latem. A teraz się przerzuciłam na masło kakaowe z perfecty, super ma zapach i fajnie nawilża.
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.