Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 01:35   #2371
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
Shee'naz ty masz nigdzie nie odchodzić, to się tyczy i reszty dziewczyn, bo dopiero tu na wątku widać że są jeszcze osoby którym na czymś jeszcze zależy a nie egoizm w czystej postaci, bo mi wystarczy
Nigdzie sie nie wybieram Fakt, dopiero ten wątek jakoś przyciagnął takie osoby
Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
wyjęłaś mi to z ust
tak naprawdę nie wiele trzeba ustaw, ale takich porządnych aby rozładować ten korek biurokratyczny
Dokłądnie, bo trzeba likwidowac przyczyny. A te wszystkie "cudowne" ustawowe rozwiazania - nakazy, zakazy, uregulowania to są często o kant pupy . Czasem nawet objawów jakiegoś zjawiska dobrze nie likwidują, a wrecz wzmagają, chociazby w wypadku piractwa.
Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
A odnośnie ACTA to pan premiermnie rozwala, z tymi swoimi wypowiedziami, teraz wychodzą takie kwiatki: bo on to nic do tej umowy to nie miał to jego ministrowie wszystko organizowali, ale najbardziej to mnie rozwali gadką: no wiecie państwo ja czasami to sam nie wiem co mówię no naprawdę to może dziecko 7 letnie wsadzimy na stołek premiera bo ono bedzie prędzej wiedziało co ma mówić i przynajmniej będzie szczere
No w głowie się to nie mieści po prostu. Jak ja się będę tak tłumaczyć z zawalenia czegoś na studiach lub w pracy to mi może odpuszczą ? On gada takie farmazony, których by się wstydził przeciętny człowiek po ukończeniu pełnoletności, a to premier naszego kraju!

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
A takie forum naprawdę wniosło by coś, a nie wątki typu bo ten coś powiedział a ten źle spojrzał
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=L7nYWSruFSA
Z politycznych filmików lubię te z Nigelem Faragem, przydałby się nam taki ktoś u nas
http://www.youtube.com/watch?v=ez-88...eature=related
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że jak zaczyna przemawiać to wszyscy "drżą w posadkach"
Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Wzruszające, jak oni wszyscy są z "ludem".
foxxxy - ja też lubię oglądać Farage, dobrze, że jest ktoś taki w kółku wzajmenej adoracji zwanej europarlamentem

katepew - może chodziło o to, że brakuje działu "Polityka, wydarzenia" - wtedy mogłoby powstać nawet kilka wątków o gospodarce, o konkretnych zagadnieniach.
Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
też go oglądacie ? gościu naprawdę wymiata, bruździ im jak leci, i chwała mu za to
Dołączam do fanek Nigela. Facet jest niesamowity, bo łączy w sobie inteligencje, rozsądek, charyzme i jeszcze przemawia prostym, zrozumiałym dla każdego językiem. Tacy ludzie to skarb. Kiedy dwa lata temu uczestniczyl w wypadku awionetki (jak sie okazało niegroźnym), a było to niedlugo po tym jak pojechał tak strasznie w Parlamencie Europejskim Hermanowi Van Rompuyowi, to w pierwszej chwili pomyslalam, ze go chcieli załatwić w koncu

Co do wątku/działu godpodarczego - koniecznie coś takiego powinno powstać, bo szkoda zeby zmarnował sie potencjał tylu dziewczyn A sprawa ACTA nie bedzie przeciez trwała wiecznie.
Ogolnie wiemy, ze tego typu tematyka automatycznie moglaby przyciagnac osoby oceniajace wszystko w kategoriach partii politycznych (najlepiej dwóch PO i PiS ) i atakujace osoby z innymi pogladami, czesto personalnie i zwyczajnie po chamsku.
Jak temu zaradzić? Może przydałby sie wyraźnie napisany regulamin i zatytułowanie takiego watku bez słowa polityka?
Czy to powinien być cały dział, a moze jeden temat? Hmmm...
Już o tej porze nie mam do tego głowy, ale musimy sie koniecznie nad tym zastanowić, piszcie jakie macie pomysły na zorganizowanie tego
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 09:07   #2372
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Slowacja
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/klop...wiadomosc.html
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 09:40   #2373
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Jak temu zaradzić? Może przydałby sie wyraźnie napisany regulamin i zatytułowanie takiego watku bez słowa polityka?
Czy to powinien być cały dział, a moze jeden temat? Hmmm...
Już o tej porze nie mam do tego głowy, ale musimy sie koniecznie nad tym zastanowić, piszcie jakie macie pomysły na zorganizowanie tego
Ja jestem za całym działem, bo takie "ogólne" tematy szybko kończą się zbyt "ogólnymi" wnioskami - typu Tusk jest zły, każdy okopuje się w swoich poglądach i kończy się na niczym. Wydaje mi się, że gdyby było więcej tematów, możnaby rozmawiać o konkretnych rozwiązaniach albo wydarzeniach i offtop byłby tępiony , może dzięki temu udałoby się dyskutować na argumenty a nie "a bo PO to coś tam a PiS to coś tam" - przynajmniej mam taką nadzieję. Tak jak napisałaś warto ułożyć regulamin.

Oprócz Farage ciekawie mówi też Bloom i wspomniany Ron Paul + jego syn, no ale to pewnie znacie.... Wychodzi na to, że sensownych polityków mniej niz palców jednej dłoni.

I jeszcze a propo tego co mówiłyście (i a propo acta, więc na temat ) - rysunek z mojego ulubionego profilu na facebooku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 427322_289046884489224_127450690648845_792474_335190695_n.jpg (33,5 KB, 92 załadowań)

Edytowane przez Kreskaaa
Czas edycji: 2012-01-29 o 09:43
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:35   #2374
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Kasia Tusk zaczęła na blogu podawać źródła obrazków
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:40   #2375
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Kasia Tusk już wcześniej podawała źródła obrazków Może nie wszystkich, ale często pisała, że coś jest z weheartit
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:13   #2376
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Zdrojewski "składa wyrazy uznania" odwadze Hołdysa w obronie rządu.

Ciekawa jestem, kiedy usłyszymy, że Hołdys jako artysta wielkiego formatu za dużą kasę będzie robił oprawę muzyczną jakiejś rządowej szopki typu koncert z okazji prezydencji...
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:19   #2377
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Zdrojewski "składa wyrazy uznania" odwadze Hołdysa w obronie rządu.

Ciekawa jestem, kiedy usłyszymy, że Hołdys jako artysta wielkiego formatu za dużą kasę będzie robił oprawę muzyczną jakiejś rządowej szopki typu koncert z okazji prezydencji...
Będą to wyrazy uznania za obrone rządu
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 11:31   #2378
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

http://demotywatory.pl/3670498/Nie-tykajcie-internetu
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:57   #2379
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Oglądałam dzisiaj "Kawa na ławę".
Z wypowiedzi posła Kłopotka (PSL) wywnioskowałam, że w myśl obrony praw autorskich jakie zapewni ACTA ( sic!) wyraża on zrozumienie dla "pewnego ograniczenia swobód"

Pojawiło się światełko nadziei ale nadal musimy być czujni
Aby umowa została ratyfikowana potrzebne będzie 2/3 głosów w parlamencie. Bardzo prawdopodobne, że takiej liczby głosów nie będzie biorąc pod uwagę sprzeciw opozycji. W tej chwili PIS, RP, SP, SLD są przeciwko wprowadzeniu umowy.

Jedyną delegacją, która była przeciw ACTA w Parlamencie Europejskim było SLD. A reszta ... nie wiedziała nad czym głosuje Tak wynika z wpisu Migalskiego
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:06   #2380
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj "Kawa na ławę".
Z wypowiedzi posła Kłopotka (PSL) wywnioskowałam, że w myśl obrony praw autorskich jakie zapewni ACTA ( sic!) wyraża on zrozumienie dla "pewnego ograniczenia swobód"

Pojawiło się światełko nadziei ale nadal musimy być czujni
Aby umowa została ratyfikowana potrzebne będzie 2/3 głosów w parlamencie. Bardzo prawdopodobne, że takiej liczby głosów nie będzie biorąc pod uwagę sprzeciw opozycji. W tej chwili PIS, RP, SP, SLD są przeciwko wprowadzeniu umowy.

Jedyną delegacją, która była przeciw ACTA w Parlamencie Europejskim było SLD. A reszta ... nie wiedziała nad czym głosuje Tak wynika z wpisu Migalskiego
Dokładnie. Teraz wszyscy są przeciwko oczywiście. Każdy próbuje coś ugrac dla swojej partii. Rzeczywiście Migalski pojechał... I za co my im płacimy?A potem się dziwić, że jest tak, a nie inaczej w kraju, skoro oni nawet nie wiedzą za czym głosują.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-01-29 o 12:07 Powód: literówka
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:10   #2381
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dokładnie. Teraz wszyscy są przeciwko oczywiście. Każdy próbuje coś ugrac dla swojej partii. Rzeczywiście Migalski pojechał... I za co my im płacimy?A potem się dziwić, że jest tak, a nie inaczej w kraju, skoro oni nawet nie wiedzą za czym głosują.
W tym momencie akurat pozostaje nam liczyć, że opozycja uzna głosowanie przeciw ACTA za swój atut i naprawdę nie dojdzie do ratyfikacji. A że my doskonale wiemy, z jakich pobudek oni to robią to odrębny temat. Ważne, żeby o tym tylko pamiętać przy kolejnych wyborach, a na razie niech przeciwdziałają.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 12:44   #2382
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
W tym momencie akurat pozostaje nam liczyć, że opozycja uzna głosowanie przeciw ACTA za swój atut i naprawdę nie dojdzie do ratyfikacji. A że my doskonale wiemy, z jakich pobudek oni to robią to odrębny temat. Ważne, żeby o tym tylko pamiętać przy kolejnych wyborach, a na razie niech przeciwdziałają.
Racja
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:49   #2383
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Kasia Tusk już wcześniej podawała źródła obrazków Może nie wszystkich, ale często pisała, że coś jest z weheartit
No i co z tego, że niekiedy podawała skąd? Zgodę pisemną autora kazdego zdjęcia miała?
W acta nie ma nic o tym, że podawanie źródła wystarczy, trzeba autorowi praw zapłacić lub mieć zgodę na użycie nieodpłatne.

http://www.podlaskie.strefabiznesu.p...files/acta.pdf

to jest straszne, zwłaszcza, ze ciągle pojawia się określenie "domniemane naruszenie" "domniemanysprawca" "bez wysłuchania drugiej strony" "na pierwszy rzut oka "
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:03   #2384
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj "Kawa na ławę".
Z wypowiedzi posła Kłopotka (PSL) wywnioskowałam, że w myśl obrony praw autorskich jakie zapewni ACTA ( sic!) wyraża on zrozumienie dla "pewnego ograniczenia swobód"
to kolejny, ktory nie wie za czym glosuje. To, ze glosowal za nowymi uprawnieniami NIK uswiadomil mu jeden z dzienikarzy Mozliwe, wiec ze nie wie co to za "pewne ograniczenie swobod"
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:04   #2385
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
No i co z tego, że niekiedy podawała skąd? Zgodę pisemną autora kazdego zdjęcia miała?
W acta nie ma nic o tym, że podawanie źródła wystarczy, trzeba autorowi praw zapłacić lub mieć zgodę na użycie nieodpłatne.

http://www.podlaskie.strefabiznesu.p...files/acta.pdf

to jest straszne, zwłaszcza, ze ciągle pojawia się określenie "domniemane naruszenie" "domniemanysprawca" "bez wysłuchania drugiej strony" "na pierwszy rzut oka "
To czekam az Wizaż(anki) za d*pe wezma... 99% z nas ma w avatarze zdj./obrazek, ktorego autorka nie jest
(i nie ma zgody od autora na jego uzycie)

Edytowane przez Koan
Czas edycji: 2012-01-29 o 14:06 Powód: dopisek
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:16   #2386
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
To czekam az Wizaż(anki) za d*pe wezma... 99% z nas ma w avatarze zdj./obrazek, ktorego autorka nie jest
(i nie ma zgody od autora na jego uzycie)
No to teraz będziemy same tworzyć Już dawno miałam sie wziąć za PS
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:58   #2387
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem za całym działem, bo takie "ogólne" tematy szybko kończą się zbyt "ogólnymi" wnioskami - typu Tusk jest zły, każdy okopuje się w swoich poglądach i kończy się na niczym. Wydaje mi się, że gdyby było więcej tematów, możnaby rozmawiać o konkretnych rozwiązaniach albo wydarzeniach i offtop byłby tępiony , może dzięki temu udałoby się dyskutować na argumenty a nie "a bo PO to coś tam a PiS to coś tam" - przynajmniej mam taką nadzieję. Tak jak napisałaś warto ułożyć regulamin.

Oprócz Farage ciekawie mówi też Bloom i wspomniany Ron Paul + jego syn, no ale to pewnie znacie.... Wychodzi na to, że sensownych polityków mniej niz palców jednej dłoni.

I jeszcze a propo tego co mówiłyście (i a propo acta, więc na temat ) - rysunek z mojego ulubionego profilu na facebooku.
Tez bardziej sie przychylam ku działowi, bo to troche smieszne nawet, ze pewnie bardzo wazne tematy sie pojawiaja na ogólnym plotkowym, koło..... same wiecie jakich czasem tematów . To też może przyczyniac sie do przyciagania pewnego typu ludzi

Wymienionych panow znam, swietni ludzie, zasługujący na przydomek : "mąz stanu" jak mało kto

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Zdrojewski "składa wyrazy uznania" odwadze Hołdysa w obronie rządu.

Ciekawa jestem, kiedy usłyszymy, że Hołdys jako artysta wielkiego formatu za dużą kasę będzie robił oprawę muzyczną jakiejś rządowej szopki typu koncert z okazji prezydencji...
Czekam aż Hołdys dostanie odznaczenie państwowe
Tu sie wypowiada dla głownych mediow- one mu nie dadza zniknac z internetu
Hołdys: ratyfikując ACTA Polska niczym nie ryzykuje

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2012-01-29 o 14:59
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:20   #2388
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Świetne



Nie wiem, czy słyszałyście, ale postawiono już pierwsze zarzuty uczestnikom protestu przeciwko ACTA.

Cytat:
Zarzuty usiłowania uszkodzenia ciała policjantów oraz wybicia szyb usłyszało czterech mężczyzn zatrzymanych w czwartek w Poznaniu w trakcie protestów przeciwko podpisanej przez Polskę umowie ACTA. W sumie policja zatrzymała wówczas osiem osób.

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/a...ikow-protestow
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:25   #2389
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
W tym momencie akurat pozostaje nam liczyć, że opozycja uzna głosowanie przeciw ACTA za swój atut i naprawdę nie dojdzie do ratyfikacji. A że my doskonale wiemy, z jakich pobudek oni to robią to odrębny temat. Ważne, żeby o tym tylko pamiętać przy kolejnych wyborach, a na razie niech przeciwdziałają.

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
Świetne



Nie wiem, czy słyszałyście, ale postawiono już pierwsze zarzuty uczestnikom protestu przeciwko ACTA.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 15:35   #2390
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
To czekam az Wizaż(anki) za d*pe wezma... 99% z nas ma w avatarze zdj./obrazek, ktorego autorka nie jest
Ciii, nie zdradź nas !
Mamy szansę na grupowy wyjazd do USA z przelotem za free
Wikt i opierunek będzie zapewniony.
A potem sobie może wrócimy a może nie ...
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:23   #2391
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy słyszałyście, ale postawiono już pierwsze zarzuty uczestnikom protestu przeciwko ACTA.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:39   #2392
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

[QUOTE=ta_iwona;31925879
Nie wiem, czy słyszałyście, ale postawiono już pierwsze zarzuty uczestnikom protestu przeciwko ACTA.[/QUOTE]

I prawidlowo. Czym innym jest protestowac a czym innym niszczyc cudze mienie i bic sie z policja.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:00   #2393
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

http://www.ibtimes.com/articles/2889...ally-world.htm

protesty obiegają świat
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:21   #2394
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
I prawidlowo. Czym innym jest protestowac a czym innym niszczyc cudze mienie i bic sie z policja.
to samo pomyślałam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:25   #2395
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
I prawidlowo. Czym innym jest protestowac a czym innym niszczyc cudze mienie i bic sie z policja.
czym innym jest walka z piractwem, czym innym inwigilacja i próba spauperyzowania społeczeństwa
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:58   #2396
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Macie rację. Przecież za samo protestowanie zarzutów nikt nie postawi.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Ooo, we Francji całkiem sporo
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:20   #2397
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

To moze opinia kogos bardziej szanowanego i znanego jako artysty niz p. Zbigiew Holdys
http://pijamasurf.com/2010/09/el-cin...d-intelectual/
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:28   #2398
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
To moze opinia kogos bardziej szanowanego i znanego jako artysty niz p. Zbigiew Holdys
http://pijamasurf.com/2010/09/el-cin...d-intelectual/
A któż to jest bardziej szanowany i znany niżeli Zbychu Klapton
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:35   #2399
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
A któż to jest bardziej szanowany i znany niżeli Zbychu Klapton
Jeżeli to http://www.filmweb.pl/person/Jean-Luc+Godard-50182 cię nie przekona, że ten pan jest kims o wiele bardziej znanym , to juz nie wiem co...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:01   #2400
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Umowa ACTA – ACTA ograniczenie wolności i informacji w sieci

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jeżeli to http://www.filmweb.pl/person/Jean-Luc+Godard-50182 cię nie przekona, że ten pan jest kims o wiele bardziej znanym , to juz nie wiem co...
Ten Pan z tego co wiem tez jest przeciwko ACTA. Ogolnie z opinii pod jego filmami widze, ze ma lewicowe poglady i takież są jego dzieła, wiec ja sie osobiscie nie zamierzam zapoznawać, ale w tym jednym co dotyczy naszego watku (ACTA)ma racje
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.