Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 11:35   #1111
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez foca Pokaż wiadomość
jeza

jezaa myślałam że ty wogóle nie masz.....z sama zimna idzie przezyć, no ale jak zamarzlo to do roztopów musicie poczekać...... takie uroki zimnej zimy.......to teraz goń męża nie Wam grzeje tą wode ;-))
pewnie, że się da żyć ale kąpiel trójki maluchów jest w takiej sytuacji dość uciążliwa. Nie dość, że wszystko przy dzieciakach robię sama to teraz z garami i miskami będę kombinować. Jestem zła
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:50   #1112
foca
Raczkowanie
 
Avatar foca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 415
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

domy
Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
pewnie, że się da żyć ale kąpiel trójki maluchów jest w takiej sytuacji dość uciążliwa. Nie dość, że wszystko przy dzieciakach robię sama to teraz z garami i miskami będę kombinować. Jestem zła
domyślam się że niełatwo.....ale przypominaja mi sie czasy jak mieszkałam poza warszawa, mieszkalismy z rodzicami w pokoju 17m, spałam z bratem w jednym łóżku do 12 roku zycia chyba, obok stała lodówka i skutki tego odczuwam do dzis ) w drugim pokoju mieszkał taty brat z żona i córką, a w trzecim dziadkowie.....łazienka była jedna, kuchnia jedna i zimą często nie było wody wogóle i światła też i rodzice grzali wode i kapalismy sie jedno po drugim, a rodzice jeszcze po nas....ale wiesz co bylismy szczesliwii, bo było nas dużo......trzeba przetrwać bo zawsze może być gorzej ;-)))) np. możesz nie mieć nawet tej zimnej wody ;-)
__________________
Start
09-01-2012 - 85,3kg -
16-01-2012 - 82,9kg - - koniec 1 fazy
30-01-2012 - 82,6kg
23-02-2012 - 80,8kg
06-04-2012 - 78,5kg

cel 1 - 70kg
wg. testu- 03/05/2012."
cel 2 - 64kg
wg.testu - 14/06/2012.
foca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:47   #1113
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

za spadkia tym, ktore mecza sie z niezadowalajacym spadkiem moge napisac tylko tyle: jak zaczynalam 5 tygodni temu to mialam w sumie 14kg do zrzucenia. Po 5 tyg zrzucilam ok 4kg. Nie jest to jakas oszalamiajaca liczba. Pisze okolo, bo jestem przed @ i wole sie nie wazyc. Czuje sie opuchnieta mimo dni proteinowych wiec wole na wage nie wchodzic. Jesli spadek wagi spowalnia sie w miare dluzszego dukania, to ja wkrotce przestane w ogole zrzucac. A jeszcze 10kg przede mna. Oprocz jednej wpadki, dukam przepisowo. Zminimalizowalam nawet spozycie slodzika.

Angelus, a pijesz duzo? Bo jesli cwiczysz a nie pijesz to organizm bedzie odkladal wode. mam kumpele, ktora biega maratony i jak nie wypije tyle ile ma przepisane, to po godzinie cwiczen potrafi byc nawet 2 kilo ciezsza! Brzuch jak balonik jej sie robi.

Ja sobie mysle, ze 4 kg na minusie to zawsze lepiej niz 4 na plusieMoze za miesiac bede o nastepne 3 kg chudsza. Powinnam byc na 2 fazie do 1go kwietnia ale tym tempem nie widze siebie osiagajacej przypisane mi w tescie 63kg. Wiecie co? papryczek jalapeano mi sie chce, takich ostrych!
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:55   #1114
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
tak ide systemem 3/3 jem dużo mięsa i ryb, nie używam nawet produktów tolerowanych;( i ćwiczę... a efekty... nie ma efektów;(

dodatkowo dalej męcze sie z filozofia.jutro egzamin a ja mam wrazenie ze kompletnie nic nie umiem i boje sie ze bedzie poprawka;(
Waga to nie wszystko, jeżeli sumiennie trzymasz się diety i do tego ćwiczysz to jestem przekonana że po miesiącu widzisz poprawę, może nie zbytnio na wadze ale w lustrze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


To jest trzecie lub czwarte podejście. Polecam wrócić - ja się dużo lepiej czuję fizycznie, taka lżejsza (tylko nie radzę sobie ze zmęczeniem, sennością, ale mam to też bez diety).
Właśnie - jakie znacie sposoby na senność oprócz kawy? Czy żeń-szeń lub guarana działa?

Dziś pierwszy dzień PW i jestem już po papryce i soku pomidorowym.

Miłego dnia!
Moje to będzie takie 2-gie konkretne podejście (a niekonkretne to też 3 albo i 4), chyba nie mam nad czym się zastanawiać bo czasu mało a dupa rośnie

Dziś zaczęłam więc pierwszy dzień, I fazy. I oficjalnie dołączam do wątku

Na mnie niestety ani guarana ani żeń-szeń nie działa, pewniakiem jest tylko kawa albo energy-drinki (only light of corse)
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:08   #1115
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Na mnie kawa już nie działa, po 3 kubkach zasypiam tak jak przed nimi
Wiadomo, że trzeba więcej spać, ale czasu ni ma
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:07   #1116
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Dziewczyny beznadzieja... Od 13 stycznia schudłam aż całe 2,5 kg. Przyznaję się, że zgrzeszyłąm 2 razy, bo były moje urodziny i pozwoliłam sobie na lampkę wina, a potem połowinki... Ale 2,5kg na miesiąc to jakas tragedia... Nie wiem co mam robić. Odstawiłam wszystko co tolerowane, otręby jem, wodę piję... Mam nadzieję, że spadnie mi trochę po @. Bo przecież od 1,5 tyg nic nie spadło, a tylko przybyło 0,2... Straciłam motywację kompletnie...
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:15   #1117
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

O kurcze Oloosia gdybyś nie wspomniała o otrębach to normalnie zapomniała bym o nich pierwszego dnia w pierwsze fazie tak się zapatrzyłam na piersi kurczakowe, że normalnie zapomniałam o najważniejszym i najlepszym co można sobie wymarzyć w pierwszych dniach dukania dzięki
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 19:22   #1118
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
O kurcze Oloosia gdybyś nie wspomniała o otrębach to normalnie zapomniała bym o nich pierwszego dnia w pierwsze fazie tak się zapatrzyłam na piersi kurczakowe, że normalnie zapomniałam o najważniejszym i najlepszym co można sobie wymarzyć w pierwszych dniach dukania dzięki
Ależ proszę! Cała przyjemność po mojej stronie
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 20:41   #1119
akuku
Raczkowanie
 
Avatar akuku
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 60
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Właśnie - jakie znacie sposoby na senność oprócz kawy? Czy żeń-szeń lub guarana działa?
yerba mate i pamietam ze jeszcze jak była sesja to mi pomagała właśnie sesja

Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
Zimną wodę mam i ogrzewanie na szczęście taż działa. Mieszkam w tzw. familoku. Nie mamy tutaj gazu i ciepłej wody. Sami zrobiliśmy sobie CO (z piecem węglowym w łazience). Niestety źle nam doradzono, żeby rurki doprowadzające ciepłą wodę z bojlera, który jest na strychu puścić w ścianie zewnetrznej. Wtedy mój TŻ był zielony w tych sprawach więc się posłuchał "starszych i bardziej doświadczonych".Efekt jest taki,że mimo tego, że rurki zostały ocieplone itd. to przy większych mrozach zamarzają. Już kiedyś się tak stało, ale wtety suszanie suszarką pomogło. Musimy te rurki przerobić, ale to wydatek niestety i zawsze kaski brakuje Ale jakby ruszył tyłek w nocy i spuścił wodę to by nie zamarzło
jezeli masz dostep do tych rurek to polecam pociagnac kabelek po rurkach (taki jak do ogrzewania podłogowego) taki kabelek matuje sie tez do rynien - w zimę nie ma sopli

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Dziś zaczęłam więc pierwszy dzień, I fazy. I oficjalnie dołączam do wątku
witam Cię


ja po miesiącu dukania zanotowałam 7,3 kg mniej były chwile słabości, ale byłam twarda
z Wami jestem silniejsza
coraz cześciej mam ochotę zgrzeszyć ! widze jak dzieci roznosza po domu cukiereczki ,chrupki, paluszki mmmmmm przekąsiła bym coś takiego
__________________
co ma być to będzie

04.01.2012 - 93,6 kg

93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65
akuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 07:14   #1120
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Później napisze co u mnie, narazie 3majcie za mnie kciuki
ide zaraz na egzamin. Musze go zdać
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:02   #1121
foca
Raczkowanie
 
Avatar foca
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 415
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny beznadzieja... Od 13 stycznia schudłam aż całe 2,5 kg. Przyznaję się, że zgrzeszyłąm 2 razy, bo były moje urodziny i pozwoliłam sobie na lampkę wina, a potem połowinki... Ale 2,5kg na miesiąc to jakas tragedia... Nie wiem co mam robić. Odstawiłam wszystko co tolerowane, otręby jem, wodę piję... Mam nadzieję, że spadnie mi trochę po @. Bo przecież od 1,5 tyg nic nie spadło, a tylko przybyło 0,2... Straciłam motywację kompletnie...

Oloosia - kochana moja uspokój sie , ja od 9 stycznia tylko 3kg, nie poddawaj sie, pomysl sobie że za miesiac w najgorszym przypadku bedzie juz -5, a ja dziś ten mały spadek zwalam na mróz.....nasze mądre laboratoria nie chcą pozbywac się tłuszczyku żeby było nam cieplej po prostu, nie wolno Ci sie poddać słyszysz !!!!!!!!!!!!!!
__________________
Start
09-01-2012 - 85,3kg -
16-01-2012 - 82,9kg - - koniec 1 fazy
30-01-2012 - 82,6kg
23-02-2012 - 80,8kg
06-04-2012 - 78,5kg

cel 1 - 70kg
wg. testu- 03/05/2012."
cel 2 - 64kg
wg.testu - 14/06/2012.
foca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 08:20   #1122
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Później napisze co u mnie, narazie 3majcie za mnie kciuki
ide zaraz na egzamin. Musze go zdać
3mam kciuki;* ja mam egzamin z filo dzis po 14:30 i tak cholernie sie boje ze szok;(

i mało tego krążą mi głupie myśli po głowie, żeby zjeść coś zakazanego;( dołuje mnie moja waga, która ciągle skacze i w ogole nie spada;(

mam dosc!
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:50   #1123
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witam U mnie spadek Po pierwszym dniu dukania odnotowałam spadek -1,1kg Wiem, że to pewnie woda ale przyjemniej się patrzy na wagę jak opada w dół a nie rośnie
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:16   #1124
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny beznadzieja... Od 13 stycznia schudłam aż całe 2,5 kg. Przyznaję się, że zgrzeszyłąm 2 razy, bo były moje urodziny i pozwoliłam sobie na lampkę wina, a potem połowinki... Ale 2,5kg na miesiąc to jakas tragedia... Nie wiem co mam robić. Odstawiłam wszystko co tolerowane, otręby jem, wodę piję... Mam nadzieję, że spadnie mi trochę po @. Bo przecież od 1,5 tyg nic nie spadło, a tylko przybyło 0,2... Straciłam motywację kompletnie...
Oloosia Wiem, jak jest ciezko. 2,5 w 3 tygodnie to niewiele ale z drugiej strony to srednio 0.8kg na tydzien, czyli moze nie tak zle. Moje spadki tez nie sa spektakularne:nieco ponad 4kg w 5tyg wiec srednia mamy podobna. Oloosia a cwiczysz w ogole?. Ja przed dieta chodzilam 3 razy w tyg po 1,5godz na silownie ale obecnie nie mam na taki wysilek wystarczajaco energi. Chodze tylko raz na tydzien plus basen albo badbington. Mysle, ze to za malo. Organizm chyba spowolnil swoj metabolizm w skutek mniejszej ilosci cwiczen i mimo wszystko, ograniczonej ilosci jedzenia. Moze u Ciebie rzecz ma sie podobnie?
A ile kalorii spozywasz dziennie? Moze za malo jesz? Ja wiem, ze jem za malo!Nie dobijam nawet do 100kcl dziennie co jest zle. Tylko, ze apetytu prawie wcale nie mam. Zrobilam sobie beze z kremem orzechowym i nawet to wywalilam.
angelus, nie poddawaj sie. Dziewczyny, mam nadzieje, ze egzaminy poszly jak po masle

Ja po 5 dniach P stracilam az 0,1kg. Wow. Ehh pocieszam sie, ze @ juz tuz tuz, przynajmniej tak sie czuje. Dobrze, ze dzis wolne bo przynajmniej nie musze wychodzic z lozka. Czuje sie kompletnie polamana i obolala. Nie wiem czemu ale z wiekiem moj zespol napiecia przed @ jest coraz gorszy
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek

Edytowane przez lukkija
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:26
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:13   #1125
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Później napisze co u mnie, narazie 3majcie za mnie kciuki
ide zaraz na egzamin. Musze go zdać
Trzymamy kciuki! Daj znać jak poszło!


Cytat:
Napisane przez foca Pokaż wiadomość
Oloosia - kochana moja uspokój sie , ja od 9 stycznia tylko 3kg, nie poddawaj sie, pomysl sobie że za miesiac w najgorszym przypadku bedzie juz -5, a ja dziś ten mały spadek zwalam na mróz.....nasze mądre laboratoria nie chcą pozbywac się tłuszczyku żeby było nam cieplej po prostu, nie wolno Ci sie poddać słyszysz !!!!!!!!!!!!!!
Hihihihi Może coś w tym jest, że na zimę chudnie się mniej. Nie bez powodu większość ludzi zaczyna dietę na wiosnę żeby na lato być pięknymi i szczupłymi... Eh... No nic. Nie poddaję się! Będę walczyć! Dzisiaj już koniec @, od jutra P, więc mam nadzieję, że przez te 5 dni spadnie chociaż z 0,5kg...


Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
3mam kciuki;* ja mam egzamin z filo dzis po 14:30 i tak cholernie sie boje ze szok;(

i mało tego krążą mi głupie myśli po głowie, żeby zjeść coś zakazanego;( dołuje mnie moja waga, która ciągle skacze i w ogole nie spada;(

mam dosc!
Za Twój egzamin też trzymam kciuki!
Musisz się trzymać! Im mniej grzechów, tym większe spadki!


Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Witam U mnie spadek Po pierwszym dniu dukania odnotowałam spadek -1,1kg Wiem, że to pewnie woda ale przyjemniej się patrzy na wagę jak opada w dół a nie rośnie
Gratulacje!




Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Oloosia Wiem, jak jest ciezko. 2,5 w 3 tygodnie to niewiele ale z drugiej strony to srednio 0.8kg na tydzien, czyli moze nie tak zle. Moje spadki tez nie sa spektakularne:nieco ponad 4kg w 5tyg wiec srednia mamy podobna. Oloosia a cwiczysz w ogole?. Ja przed dieta chodzilam 3 razy w tyg po 1,5godz na silownie ale obecnie nie mam na taki wysilek wystarczajaco energi. Chodze tylko raz na tydzien plus basen albo badbington. Mysle, ze to za malo. Organizm chyba spowolnil swoj metabolizm w skutek mniejszej ilosci cwiczen i mimo wszystko, ograniczonej ilosci jedzenia. Moze u Ciebie rzecz ma sie podobnie?
A ile kalorii spozywasz dziennie? Moze za malo jesz? Ja wiem, ze jem za malo!Nie dobijam nawet do 100kcl dziennie co jest zle. Tylko, ze apetytu prawie wcale nie mam. Zrobilam sobie beze z kremem orzechowym i nawet to wywalilam.
angelus, nie poddawaj sie. Dziewczyny, mam nadzieje, ze egzaminy poszly jak po masle

Ja po 5 dniach P stracilam az 0,1kg. Wow. Ehh pocieszam sie, ze @ juz tuz tuz, przynajmniej tak sie czuje. Dobrze, ze dzis wolne bo przynajmniej nie musze wychodzic z lozka. Czuje sie kompletnie polamana i obolala. Nie wiem czemu ale z wiekiem moj zespol napiecia przed @ jest coraz gorszy
Ćwiczyłam codziennie jak nie w domu to na siłowni, ale teraz nie mam na to czasu już. W listopadzie jakoś jeszcze udawało mi się to jakoś godzić ze studiami, ale teraz już ciężko, bo coraz więcej nauki i w ogóle... Ćwiczę trochę w domu, jakieś przysiady, rowerek stacjonarny... Ale to ciągle mało. Poza tym trochę odpadam z sił momentami. Co do jedzenia to jem 3 posiłki dziennie, czasami jakąś przekąskę. Wiem,że z pewnością piję za mało. Wmuszam w siebie to 1,5l płynu dziennie, ale nie zawsze mi się udaje. No nic, dukam dalej. Dzisiaj na obiad mam w planach pizzę, jako że to ostatni dzień PW
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:20   #1126
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Oloosia
Każdy, nawet najmniejszy grzech może powodować wolniejsze spadki, zastoje i wzrosty, więc to może być powód tego, że nie zrzuciłaś więcej. Nam się wydaje, że jeden, mały grzech nie będzie miał wpływu na naszą wagę. I niekiedy faktycznie nie ma, ale prędzej czy później prawdopodobnie da nam o sobie znać, niestety. Tym bardziej na dukanie, gdzie węgle ograniczamy do minimum i tłuszczy też za dużo nie dostarczamy.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:42   #1127
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Oloosia
Każdy, nawet najmniejszy grzech może powodować wolniejsze spadki, zastoje i wzrosty, więc to może być powód tego, że nie zrzuciłaś więcej. Nam się wydaje, że jeden, mały grzech nie będzie miał wpływu na naszą wagę. I niekiedy faktycznie nie ma, ale prędzej czy później prawdopodobnie da nam o sobie znać, niestety. Tym bardziej na dukanie, gdzie węgle ograniczamy do minimum i tłuszczy też za dużo nie dostarczamy.
Wiem niestety... Ale już nie grzeszę. To były tylko tamte 2 razy, no bo urodzin przecież nie ma się codziennie. Ale to było miesiąc temu - myślisz, że to ciągle sie jeszcze będzie na mnie "czkać"? ;(
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:58   #1128
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22



Ech, źle mi jest...

Postanowiłam zrobię sobie "krateczkę" na brzuchu
Jak odpowiednio schudnę to będę ćwiczyła ostro brzuchol, a tymczasem kupiłam sobie suplementy z l-karnityną. Do tego orbitrek prawie codziennie i będzie git. Zrobiłam dzisiaj chlebek czosnkowy, ale trochę się przypiekł... Na termoobiegu wystarczy 30 lub 30parę minut.
Teraz poćwiczę - z notatkami w łapce, a potem przy filmie.

Mam Cutting Edge, ale zastanawiam się czy nie lepszym spalaczem jest Scorch MAN lub Thermo Speed Olimpu. Czy ktoś wie?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-02-07 o 18:00
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:00   #1129
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

oczywiscie poległamn.... nagrzeszylam tyle ze szok;( ale stres mnie przerosl;/ dawno sie w takim stanie nie widzialam;/ ale zdałam na 4 i mam ferieeee
jestem juz w domku. wymazuje dzisiejszy dzien. wiem ze duzo mi dzis przybylo i pewnie dlugo zadnych spadkow nie bedzie, ale dukam! nie poddam sie mimo wszystkiego!
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 20:03   #1130
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witam Kochaneza spadki
U mni masakra bo okazało się,że u syna w szkole panuje krztusiec a to strasznie zaraźliwe(pomimo,że szczepiony był),mam nadzieję,żę nie złapie
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Na mnie kawa już nie działa, po 3 kubkach zasypiam tak jak przed nimi
Wiadomo, że trzeba więcej spać, ale czasu ni ma
Kochana co do kawy to ja tak mam,że jak wypiję to chce mi się spać,to chyba coś z ciśnieniem,powinno być inaczej-po kawie powinno się być żywszym a tu klapa
Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Wiem niestety... Ale już nie grzeszę. To były tylko tamte 2 razy, no bo urodzin przecież nie ma się codziennie. Ale to było miesiąc temu - myślisz, że to ciągle sie jeszcze będzie na mnie "czkać"? ;(
Kochana raczej nie powinno to się odbić na diecie bo to jednorazowo było
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:09   #1131
akuku
Raczkowanie
 
Avatar akuku
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 60
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Ech, źle mi jest...

Postanowiłam zrobię sobie "krateczkę" na brzuchu
Jak odpowiednio schudnę to będę ćwiczyła ostro brzuchol, a tymczasem kupiłam sobie suplementy z l-karnityną. Do tego orbitrek prawie codziennie i będzie git. Zrobiłam dzisiaj chlebek czosnkowy, ale trochę się przypiekł... Na termoobiegu wystarczy 30 lub 30parę minut.
Teraz poćwiczę - z notatkami w łapce, a potem przy filmie.

Mam Cutting Edge, ale zastanawiam się czy nie lepszym spalaczem jest Scorch MAN lub Thermo Speed Olimpu. Czy ktoś wie?
pare lat temu jak jeszcze chodziłam na siłownie to brałam Venom Hyperdrive 3.0 zanim go kupiłam to siedziałam tydzien na necie, zeby znaleźć coś ekstra mysle, że to był strzał w dziesiątkę. Daje kopa i rewelacyjnie spala tylko cena wysoka !! jak tylko zrobi się cieplej to zamawiam zapas venomu i zaczynam ciwiczyć.
__________________
co ma być to będzie

04.01.2012 - 93,6 kg

93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65
akuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:11   #1132
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
oczywiscie poległamn.... nagrzeszylam tyle ze szok;( ale stres mnie przerosl;/ dawno sie w takim stanie nie widzialam;/ ale zdałam na 4 i mam ferieeee
jestem juz w domku. wymazuje dzisiejszy dzien. wiem ze duzo mi dzis przybylo i pewnie dlugo zadnych spadkow nie bedzie, ale dukam! nie poddam sie mimo wszystkiego!
za zdany egzamin,pewnie popłynęłaś alkoholowo-znam to z doświadczenia na studiach,co do spadków to się nie przejmuj,jednorazowo to się nie odbije za dużo,prawie każdej z nas zdarza się zgrzeszyć,powodzenia:cmok :
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:17   #1133
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
za zdany egzamin,pewnie popłynęłaś alkoholowo-znam to z doświadczenia na studiach,co do spadków to się nie przejmuj,jednorazowo to się nie odbije za dużo,prawie każdej z nas zdarza się zgrzeszyć,powodzenia:cmok :
wlasnie nie alkoholowo tylko jedzeniowo;/ mam problemy z kompulsywnym jedzeniem i podczas silnego stresu nie umiem nad tym zapanowac;(
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:26   #1134
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
wlasnie nie alkoholowo tylko jedzeniowo;/ mam problemy z kompulsywnym jedzeniem i podczas silnego stresu nie umiem nad tym zapanowac;(
To może lepiej ale grzeszek to grzeszek,oby nie było to nagminne bo stres w tych czasach to norma,sama coś o tym wiem,dukaj dalej a będzie ok.
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:53   #1135
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez angelus122 Pokaż wiadomość
wlasnie nie alkoholowo tylko jedzeniowo;/ mam problemy z kompulsywnym jedzeniem i podczas silnego stresu nie umiem nad tym zapanowac;(
Za pięknie zdany egzamin!
U mnie było tak samo przed egzaminami. Tylko, że ja zjadłam sobie paznokcie A kiedy się uczyłam i centralnie przed egzaminem schudłam 2kg, bo nie jadłam wcale. Mój mózg był na najwyższych obrotach i spał strasznie dużo Czytałam gdzieś, że szachiści kiedy się przygotowują do turnieju i podczas turniejów chudną nawet po 10kg w tydzień. No nic, tylko zostać szachistą
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:08   #1136
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Wiem niestety... Ale już nie grzeszę. To były tylko tamte 2 razy, no bo urodzin przecież nie ma się codziennie. Ale to było miesiąc temu - myślisz, że to ciągle sie jeszcze będzie na mnie "czkać"? ;(
Jeśli po tych grzechach poprawnie dukałaś to wydaje mi się, że wszystko powinno szybko wrócić do normy. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że u mnie grzechy na początku nie zmieniły nic w spadkach, więc nie miałam nauczki, a potem jak znowu zgrzeszyłam, to waga wzrosła i dopadł mnie piękny zastój.

Może jeśli waga dalej nie będzie Ci spadać to odstaw tolerowane, kolacje jedz białkowe, otręby staraj się jeść w jednym posiłku, pij zieloną herbatę (btw, picie na dukanie jest na prawdę ważne, wcześniej miałam podobnie jak Ty, że musiałam na siłę w siebie wlewać, bo przed dukanem w ciągu całego dnia potrafiłam wypić tylko szklankę wody i żadnych więcej płynów).

I głowa do góry w końcu zacznie spadać
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:01   #1137
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez foca Pokaż wiadomość
domy

domyślam się że niełatwo.....ale przypominaja mi sie czasy jak mieszkałam poza warszawa, mieszkalismy z rodzicami w pokoju 17m, spałam z bratem w jednym łóżku do 12 roku zycia chyba, obok stała lodówka i skutki tego odczuwam do dzis ) w drugim pokoju mieszkał taty brat z żona i córką, a w trzecim dziadkowie.....łazienka była jedna, kuchnia jedna i zimą często nie było wody wogóle i światła też i rodzice grzali wode i kapalismy sie jedno po drugim, a rodzice jeszcze po nas....ale wiesz co bylismy szczesliwii, bo było nas dużo......trzeba przetrwać bo zawsze może być gorzej ;-)))) np. możesz nie mieć nawet tej zimnej wody ;-)
Kochana właśnie trafiłam na Twój post i tak jak bym widziała mojego Tż-ta naście lat temu,miał podobne warunki i 3 siostry w jednym pokoju a łazienki nie było wogle tylko wychodek na dworze,ale się nie skarżył,teraz jesteśmy w mieście ale jego rodzice do tej pory tak mieszkają tyle,że mają łazienkę i kanalizę-szambo przydomowe ale nie ocieplane i zimą to masakra a reszta to to samo
Nie dopisłam,że wszyscy "wyszli na ludzi"i doceniają to co mają
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:11
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:03   #1138
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Za pięknie zdany egzamin!
U mnie było tak samo przed egzaminami. Tylko, że ja zjadłam sobie paznokcie A kiedy się uczyłam i centralnie przed egzaminem schudłam 2kg, bo nie jadłam wcale. Mój mózg był na najwyższych obrotach i spał strasznie dużo Czytałam gdzieś, że szachiści kiedy się przygotowują do turnieju i podczas turniejów chudną nawet po 10kg w tydzień. No nic, tylko zostać szachistą
haha prawda! Szachy lekiem na nadwage. Ale oni tez przy tym pewnie wylewaja wiadra poty z siebie a para wodna wychodzi uszami
Ja staram sie w ogole nie jesc tolerowanych, slodzik tez ograniczylam do minimum, zobaczymy co z tego bedzie. a probowalas sie moze mierzyc zamiast tylko wazyc. Ja zauwazylam, ze gacie pomiarowe staja sie coraz mniej ciasne a na wadze jakichs wielkich zmian nie ma. Postanowilam sie zwazyc dopiero po @(jak w koncu przyjdzie) i ominac nawet moje piatkowe, rytualne wazenie. Od dzis jestem poza tym na PW tylko jakos nie zjadlam tych warzyw tyle ile potrzeba. Nie mam apetytu przed @.Ogolnie mam wrazenie, ze jakos metabolizm mi sie spowolnil. Niby nie mam zaparc (tzn nie czuje sie jakos zablokowana czy wypchana) ale do toalety tez czesto nie chodze. Jutro zapodam sobie siemie lniane.

angelus, zapomnij o grzeszkach i dukaj dalej. Takie komuplsywne jedzenie jest ogolnie strasznie zlym nawykiem wywolanym przez wlasna psychike jak wiadomo niz zapotrzebowanie organizmu. Ja na szczescie mam zupelnie odwrotnie. Moj problem polega za to na tym, ze pochodze z domu, w ktorym celebruje sie jedzenie. Gotowanie i jedzenie jest rytualem i kojarzy sie z radoscia i zadowoleniem. Niestety nie wszystkie potrway gotowane przez mojego tate sa lekkie. Na cale szczescie nie mieszkam w domu od wielu lat. Tylko,ze nastawienie i przyzwyczajenie zostalo. Uwielbiam smakowac rozne kuchnie swiata i na wakacjach zawsze przybieram na wadze. Na dodatek zawsze trafiam na chlopow, ktorzy lubia jesc i sa chudzi!

fenris kochana, ty to sie zawzielasPodziwi am. mam nadzieje, ze humorek juz lepszy
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:20   #1139
akuku
Raczkowanie
 
Avatar akuku
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 60
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Za pięknie zdany egzamin!
U mnie było tak samo przed egzaminami. Tylko, że ja zjadłam sobie paznokcie A kiedy się uczyłam i centralnie przed egzaminem schudłam 2kg, bo nie jadłam wcale. Mój mózg był na najwyższych obrotach i spał strasznie dużo Czytałam gdzieś, że szachiści kiedy się przygotowują do turnieju i podczas turniejów chudną nawet po 10kg w tydzień. No nic, tylko zostać szachistą
od jutra gram w szachy i po co tyle się meczyć!
__________________
co ma być to będzie

04.01.2012 - 93,6 kg

93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65
akuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:56   #1140
angelus122
Raczkowanie
 
Avatar angelus122
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

o to chyba tez sie naucze;D bede miec dwa tygodnie wolnego to czemu nie

tak, dukam dalej od jutra na nowo sie podonosze zrobie dodatkowe proto dni nie bede sie ważyć na razie i wprowadze stałe pory posilkow, mysle ze tak bedzie mi latwiej
a tym czasem niech ten dzien sie skonczy dobranoc;*
__________________
wzrost: 164cm
Dukan!
Start 08.01.2012r
64.63.62.61.60.59..58.57.56.55.54.53...








angelus122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.