Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 10:47   #1291
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Ja dziś 1 raz korcenie idę z mężem i przyjaciółmi do kina a potem na kolacje dobrze że dziś mam faze2 i proteiny plus warzywa
Troszke za mało jadłąm otrębów...Nie mogę się wypróżnić już 5 dni i czuje się taka zakorkowana..szok...
Już próbowałam wody z cytryną rano i nic... kupie sobie po kinie xenne extra ..nie mam innego wyjścia
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:48   #1292
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Otręby to najlepiej z jogurtem.
Hüttenkäse jest granulowany, czyli taki nasz serek wiejski, więc do otrębów tak średnio (dla mnie było bleee) ale wiem że dziewczyny tak jedzą. Już lepiej chyba ze zwykłym Quarkiem. Ja należę do mniejszości i nie lubię otrębów na sucho. Więc albo w omlecie, albo popijam wodą na sucho, byle szybko przełknąć.
I tak: Weizenkleie to otręby pszenne, owsiane to: Haferkleie. Powodzenie w poszukiwaniu.
O dzieki Ci kobieto, w koncu mam pewnosc co do Weizenkleie ale tak bylam glodna, ze nie moglam doczekac sie na odpoweidz, wiec zrobilam placki z Speisequark, byly przepyszne!!! Przypomnialam sobie, jak rok temu pierwsze zrobilam z granulowanym i byly takie se
A co do poszukiewan, tu w zasadzie jest wszystko, zwl w sklepach bio, nawet gotowe mieszanki ciast bez maki, tylko z Maisstaerke
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:16   #1293
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
O dzieki Ci kobieto, w koncu mam pewnosc co do Weizenkleie ale tak bylam glodna, ze nie moglam doczekac sie na odpoweidz, wiec zrobilam placki z Speisequark, byly przepyszne!!! Przypomnialam sobie, jak rok temu pierwsze zrobilam z granulowanym i byly takie se
A co do poszukiewan, tu w zasadzie jest wszystko, zwl w sklepach bio, nawet gotowe mieszanki ciast bez maki, tylko z Maisstaerke
Maisstaerke nawet do PL zawitała. Ja kupowałam ich skrobię, ale niestety zniknęła z mojego sklepu i przerzuciłam się na inną z innego. (http://odysejafood.pl/czytaj/335/nis...a-kukurydziana).
No tak DE to dukanowy raj. Ach te pyszne serki i jogurciki na słodko, bez tłuszczu i na słodziku. Pyszna chemia.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:39   #1294
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

jak Wam idzie ??
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:16   #1295
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez BornIntoChaos Pokaż wiadomość
Magdo, zajrzyj do książek znajdziesz tam żurawinę w przepisach jako dodatek a nie jako potrawę, znajdziesz sezam jako przyprawę a mak.. niestety mak jest takim ciekawym (nieistniejącym) zjawiskiem dla dukana, że o nim nie wspomniał ale przyprawowo jak sezam
Zajrzałam do książek, cytaty z "Nie potrafię schudnąć":

str. 36
Cytat:
Poza tymi środkami wspomagającymi i wyżej wymienionymi ośmioma kategoriami produktów nie wolno wam jeść NIC INNEGO. Wszystko, co nie jest wyraźnie wymienione na tej liście, jest zabronione podczas tego względnie krótkiego czasu przeznaczonego na kurację uderzeniową.
Wiem, że dotyczy to fazy pierwszej, ale dalej jest napisane:

str. 49
Cytat:
Memento kuracji o równomiernym rytmie odchudzania
Zachować wszystkie dozwolone w kuracji uderzeniowej produkty i dodać, bez żadnych ograniczeń co do ilości, godziny spożywania czy sposobów łączenia następujące surowe lub gotowane warzywa: (...)
Na żadnej z tych list nie widziałam ani żurawiny, ani maku, ani sezamu. Chyba, że coś przeoczyłam, albo któreś z nich jest warzywem ?
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-02-12 o 12:18
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:35   #1296
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, zaczynam dzis dukac, drugi raz w zyciu, Jak zwykle mam pytanie, bo od rana studiuje ksiazke, zeby tym razem niczego nie przeoczyc (np trzeciej fazy, hehhe). W ksiazce jest, ze jesi chce sie schudnac miedzy 10 a 20 kg, to faza U powinna trwac 5 dni, a ja chce schudnac 13, wg testu powinnam 11,4 co i tak jest ponad 10, a test pokazal, ze U powinna u mnie trwac 3 dni. Pogubiona tu jestem, bo jakies to nielogiczne...nie wiem co robic
Dobrze Ci radzę - trzymaj się testu.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:37   #1297
oliwia1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

hej, chcialabym przejsc na tę dietę i mam pytanie z nią związane mam 16 lat i chcialabym schudnac około 15 kg. 1 etap zaczynam jutro (bedzie trwal 5 dni) i chce wiedziec, czy moge wtedy cwiczyc na wf? bo czytałam, że ta faza osłabia organizm.
oliwia1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 15:20   #1298
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez oliwia1212 Pokaż wiadomość
hej, chcialabym przejsc na tę dietę i mam pytanie z nią związane mam 16 lat i chcialabym schudnac około 15 kg. 1 etap zaczynam jutro (bedzie trwal 5 dni) i chce wiedziec, czy moge wtedy cwiczyc na wf? bo czytałam, że ta faza osłabia organizm.
Odpuść sobie lepiej Dukana, jesteś za młoda na taką dietę. Jeśli faktycznie masz nadprogramowe kg to postaw na ruch i zdrowe odżywianie, np. zrezygnuj ze słodyczy, słodkich, gazowanych napojów, fast foodów, zmień jasne pieczywo, ryże, makarony na pełnoziarniste. Możesz się inspirować III fazą Dukana, ale w całość się lepiej nie pakuj.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 15:42   #1299
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Dziewczyny... Jestem trochę podłamana.. Mam pierwszy raz od 3.5 roku studiowania - poprawkę. Nie znam wyników, ale że nic nie napisałam... więc niestety Wczoraj tak się tym zestresowałam, że mało zjadłam. Teraz też nie mogę nic wcisnąć w siebie, bo ciągle o tym myślę...
Do tego okres spóźnia mi się 6 dni.
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:46   #1300
Bruksa
Raczkowanie
 
Avatar Bruksa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

aschley88 - kochana nie ma się czym przejmować,poprawki są dla ludzi, ja np zdaje tylko poprawki,albo przedterminy Bo potrzebuje adrenaliny i taki nóż na gardle dobrze mi robi . Na pewno zdasz poprawkę!!!Głowa do góry!!!

U mnie powolutku,ale do przodu, jestem 6kg lżejsza, walczę dalej jeszcze 10kg!!!

Cały czas Was czytam, ale przez sesje tez jestem zakopana w książkach, no ale na własne życzenie, bo wzięłam sobie na głowę 7 egzaminów, drugie tyle w letniej,ale wtedy to już same mega kobyły..

Buziaki dziewczyny, nie poddawajcie się, bo ostatnio panują jakieś zniżkowe tendencje,ale to chyba przez pogodę! No a dla wszystkich spadków wielkie
Bruksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:56   #1301
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Staram się nie poddawać Dziękuję za podtrzymanie na duchu.
Idziemy do przodu... Trzeba się wziąć za siebie, za naukę i za robienie ćwiczeń, ogólny trening
Jutro robię chlebek, ten czosnkowy jest taki średni, za mokry dla mnie..
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 08:21   #1302
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość


Na żadnej z tych list nie widziałam ani żurawiny, ani maku, ani sezamu. Chyba, że coś przeoczyłam, albo któreś z nich jest warzywem ?

a ja zajrzalam do "Metody" i sezam jest na liscie dopuszczalnych przypraw juz w 1 fazie....
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 08:58   #1303
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Dzięki , ze mnie rozumiesz.
Jestem tak spanikowana tym wzrostem wagi!
Na dodatek nie wiem, czy nie trzeba będzie zwiększyć dawki hormonów, bo znowu budzę się z zimna w nocy w mokrej piżamie
Trzymam się kurczowo tych 78 kg. Nikt mi o takich objawach nie mówił. Tylko o falach gorąca. W ciągu dnia czuję się normalnie - tylko w nocy pobudki w mokrej piżamie.Przed hormonami zaliczałam juz 4 pobudki na noc. NIe jest to obrzydliwe, bo to bardziej wygląda jakby mnie ktoś w nocy oblał kubłem źródlanej wody, nie podobne to do potu.
Musiałam się wyżalić
Da sie schudnąć na hormonach, ja przecież też je biorę (choroba Hashimoto) i do tego tabsy.. Od 26 stycznia wróciłam na trójkę z 5kg nadwyżką. Zrzuciłam od tego czasu niecałe 2kg, mam straszne wahania wagi. Ale prawdą jest że kilka razy podjadłam ale najważniejsze to nie poddać się i myśleć pozytywnie, że przynajmniej waga nie idzie w górę trzymam za Ciebie mocno kciuki, zdawaj relację

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziękuję (-emy).

Dzięki wielkie.
Iloa, również dzięki za miłe słowa. W ogóle Was wszystkie kocham.
A mój post się pomineło
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:32   #1304
Poletta
Raczkowanie
 
Avatar Poletta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Gratulacje spadków kilogramów i centymetrów w ubiegłym tygodniu! Ja już w domu... Wczorajsze ważenie wskazało wagę dokładnie z dnia wyjazdu 57,7 więc nadprogramowe warzywa spowodowały zastój, czemu się nie dziwię, bo w surówkach "restauracyjnych" na 100% była oliwa. Ale po wczorajszym dniu w domu, na czystych P waga dziś pokazała 57,3 kg, więc jestem mega zadowolona Powoli, kroczek po kroczku, zmierzam do moich wymarzonych 54kg
Miłego tygodnia dla Was wszystkich
__________________
31.05.16 163cm/ 60-59-58-57-56-55-54
Nie rezygnuj z czegoś, co wymaga czasu - on i tak upłynie...
Poletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:26   #1305
cayenneOna
Zadomowienie
 
Avatar cayenneOna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: München/Gräfelfing
Wiadomości: 1 300
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Dziewczyny, melduje, ze po pierwszym dniu dukania wcale nie bylam glodna, nafutrowalam sie pysznymi rzeczami, w tym moimi ulubionymi plackami kurczakowymi, a dzis 0,5 kg mnie, hurra!
cayenneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:00   #1306
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cześć Dziewczyny Gratuluję wszystkim spadków! Oby tak dalej!
Znowu miałam przerwę,tym razem spowodowaną kryzysem. Przez 3 dni na P znowu nic mi nie spadło, ale dzisiaj już -0,6. Eh... Do tego wszystkiego wczoraj był ostatni dzień moich ferii i wieczorem (ok. 22) dostałam maila od prowadzącej ćwiczenia ze zobowiązań, że w czwartek mamy gruntowne powtórzenie materiału. Wspaniale! Czyli jakieś 250 str do nauczenia się w 4 dni, kiedy już normalnie chodzimy na uczelnię... Jakby nie można było tego napisać w poniedziałek tydzień temu. Wiem, że marudzę i że sama sobie jestem winna, bo zamiast się obijać powinnam się już zacząć uczyć. Ale z drugiej strony to można też było powiedzieć wcześniej - przecież tego się nie da ogarnąć w 3 dni!
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:03   #1307
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Ja na dukanie w ogóle nie jestem głodna, i jem pyszne jedzonko. Dzisiaj mam babke z kociego bloga )
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:09   #1308
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez cayenneOna Pokaż wiadomość
a ja zajrzalam do "Metody" i sezam jest na liscie dopuszczalnych przypraw juz w 1 fazie....
To jak sezam jest na liście nie odwołuję, nie doczytałam Można go używać jako przyprawę w skromnych ilościach, bo jest na tej samej liście co skrobia i musztarda np. Ale o maku nie ma ani słowa, więc nie ma co interpretować, bo go po prostu nie można, a żurawina to owoc, owoców na I i II nie jemy, a owoce suszone są w tabeli jako przyprawy zakazane.
a spadek

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Gratuluję wszystkim spadków! Oby tak dalej!
Znowu miałam przerwę,tym razem spowodowaną kryzysem. Przez 3 dni na P znowu nic mi nie spadło, ale dzisiaj już -0,6. Eh... Do tego wszystkiego wczoraj był ostatni dzień moich ferii i wieczorem (ok. 22) dostałam maila od prowadzącej ćwiczenia ze zobowiązań, że w czwartek mamy gruntowne powtórzenie materiału. Wspaniale! Czyli jakieś 250 str do nauczenia się w 4 dni, kiedy już normalnie chodzimy na uczelnię... Jakby nie można było tego napisać w poniedziałek tydzień temu. Wiem, że marudzę i że sama sobie jestem winna, bo zamiast się obijać powinnam się już zacząć uczyć. Ale z drugiej strony to można też było powiedzieć wcześniej - przecież tego się nie da ogarnąć w 3 dni!
Za spadek
To Wy tak zaraz po feriach musicie się uczyć ? Ja też teraz wracam, właściwie to jutro bo poniedziałki mam wolne i mam całkiem nowy plan i nowe zajęcia. Co studiujesz ?
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-02-13 o 12:42
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:30   #1309
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Hej dziweczynyGratuluje spadkow a o wzrostach zapomnijmy. Ja nadal dukam ladnie ale waga jakos tego nie odzwierciedla. Jestem juz po @ i na dniach P a tu od soboty prawie 1kg+. Sama nie wiem czemu. Owszem zrobilam ciasto ale zjadlam tylko 2 cienkie plasterki i uzzylam raptem 2 lyzki skrobi i 2 lyzki kakao na cale ciasto. Hmm powinno mi wystarczyc na 3 dni ale pewnie zniknie szybciej bo moj chlop rowniez sie zajada. Dzis przewidzialam serek homo (0,2g tluszczu) , udko w sosie curry, 2 kotlety sojowe (takie wieksze) i moze jeszcze popchne jakiegos wiesniaka z moim ciastem w ramach dawki otrebow. Brzucio mnie cos boli i biegam wciaz do toalety. Kurcze przez ostatnie 2 tygodnie nie stosowalam nawet produktow tolerowanych a waga nic nie spada. Powinnam byc na 2 fazie do 1go kwietnia ale watpie, ze do tego czasu osiagne wage z testu.
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 13:05   #1310
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Da sie schudnąć na hormonach, ja przecież też je biorę (choroba Hashimoto) i do tego tabsy.. Od 26 stycznia wróciłam na trójkę z 5kg nadwyżką. Zrzuciłam od tego czasu niecałe 2kg, mam straszne wahania wagi. Ale prawdą jest że kilka razy podjadłam ale najważniejsze to nie poddać się i myśleć pozytywnie, że przynajmniej waga nie idzie w górę trzymam za Ciebie mocno kciuki, zdawaj relację



A mój post się pomineło
No, wiesz co ?! Ja bym na pewno nie pominęła. To na pewno wyciął Admin strony z mojego postu! Niedobry Admin (Mod?).
Ja bym na pewno Sreberka nie ominęła, ale na wszelki wypadek jeszcze osobiście Ci podziękuję.



Sreberko, od razu zdam relację. Dziś spadek 0,4 kg, wczoraj prawie kilogram. Ma z czego spadać bo przez 3 tygodnie brania hormonów prawie 5 kg nabiło .
Przez całe życie unikałam hormonów - to teraz mnie dopadło.

Wszędzie piszą że podczas klimakterium się tyje.
To mnie przeraża choć jest dla mnie nielogiczne . Jeżeli w ciągu dnia i nocy organizm funduje mi takie ataki gorąca to powinien zużywać na to energię. A tu na odwrót


---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lukkija Pokaż wiadomość
Hej dziweczynyGratuluje spadkow a o wzrostach zapomnijmy. Ja nadal dukam ladnie ale waga jakos tego nie odzwierciedla. Jestem juz po @ i na dniach P a tu od soboty prawie 1kg+. Sama nie wiem czemu. Owszem zrobilam ciasto ale zjadlam tylko 2 cienkie plasterki i uzzylam raptem 2 lyzki skrobi i 2 lyzki kakao na cale ciasto. Hmm powinno mi wystarczyc na 3 dni ale pewnie zniknie szybciej bo moj chlop rowniez sie zajada. Dzis przewidzialam serek homo (0,2g tluszczu) , udko w sosie curry, 2 kotlety sojowe (takie wieksze) i moze jeszcze popchne jakiegos wiesniaka z moim ciastem w ramach dawki otrebow. Brzucio mnie cos boli i biegam wciaz do toalety. Kurcze przez ostatnie 2 tygodnie nie stosowalam nawet produktow tolerowanych a waga nic nie spada. Powinnam byc na 2 fazie do 1go kwietnia ale watpie, ze do tego czasu osiagne wage z testu.
Zrzucanie wagi jest procesem indywidualnym. Jedni zrzucają szybciej inni wolniej. Wykres Dukana to tylko wskazówka.
Jeśli ważysz się codziennie zrób sobie wykres z linią trendu. I patrz co linia pokazuje (bardzo mobilizuje jak sobie zobaczyć można ile będzie ważyło się z np. za miesiąc).
Na wykresie (moim i innych) widać , ze spadek nie jest liniowy. To taka sinusoida przy linii trendu.
Jak nie grzeszysz - nie ma siły, żebyś nie miała spadku.Bądź cierpliwa - waga nagle pokaże Ci 1-2 kg mniej. Przede wszystkim - nie rezygnuj.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:05   #1311
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Witajcie chudzinki

Dziewczyny,
czy my możemy się zgłaszać do tego konkursu...już sama nie wiem, czy warto?
https://wizaz.pl/akcje/therm-line/od...itow/index.php
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:14   #1312
ashley88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Kotlety sojowe są dozwolone na dukanie???!!! Czy ja coś przegapiłam???
ashley88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:18   #1313
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
No, wiesz co ?! Ja bym na pewno nie pominęła. To na pewno wyciął Admin strony z mojego postu! Niedobry Admin (Mod?).
Ja bym na pewno Sreberka nie ominęła, ale na wszelki wypadek jeszcze osobiście Ci podziękuję.



Sreberko, od razu zdam relację. Dziś spadek 0,4 kg, wczoraj prawie kilogram. Ma z czego spadać bo przez 3 tygodnie brania hormonów prawie 5 kg nabiło .
Przez całe życie unikałam hormonów - to teraz mnie dopadło.

Wszędzie piszą że podczas klimakterium się tyje.
To mnie przeraża choć jest dla mnie nielogiczne . Jeżeli w ciągu dnia i nocy organizm funduje mi takie ataki gorąca to powinien zużywać na to energię. A tu na odwrót

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


Zrzucanie wagi jest procesem indywidualnym. Jedni zrzucają szybciej inni wolniej. Wykres Dukana to tylko wskazówka.
Jeśli ważysz się codziennie zrób sobie wykres z linią trendu. I patrz co linia pokazuje (bardzo mobilizuje jak sobie zobaczyć można ile będzie ważyło się z np. za miesiąc).
Na wykresie (moim i innych) widać , ze spadek nie jest liniowy. To taka sinusoida przy linii trendu.
Jak nie grzeszysz - nie ma siły, żebyś nie miała spadku.Bądź cierpliwa - waga nagle pokaże Ci 1-2 kg mniej. Przede wszystkim - nie rezygnuj.
za otuche. Nie, nie waze sie codziennie bo mam tendencje to obsesji wagowej wiec waze sie raz na tydzien (srednio). Dzis zwazylam sie bo chcialam zobaczyc czy po @ cos spadlo ale do piatku nie wchodze znowu na wage. Och ja jestem cierpliwa, bo widze efekty mimo wszystko. Moze nie jakies powalajace ale gdybym nie byla na diecie, to samo z siebie tych pare kilogramow by nie spadlo. Pewnie za malo ostatnio jadlam wiec organizm wlacyl opcje magazynowania. Test wyliczyl mi 12 kg do 1go kwietnia ale ja bede szczesliwa jesli dopije do 8kg
__________________
Bylo:83
Jest:75
cel1: 66kg
Bedzie:63
A wedlug Dukana 01.06.15 powinno byc 61kg--->niedowiarek
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:24   #1314
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

dziewczyny, znalazlam dziś w Carefourze otręby...
orkiszowe... porównałam wartości z owsianymi i... same zobaczcie...

owsiane (Sante): (339kcal/100g) B:18,0g / T: 7,7g / W: 45,6g
orkiszowe (Młyny Wodne): (184kcal/100g) B: 15,8g / T: 4,5g / W: 19,0g

co o tym myślicie??? czy można je wprowadzić do diety???
w zestawieniu wychodza o wiele korzystniej...
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:13   #1315
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
A mój post się pomineło
O matko, zachowałam sobie na koniec cytowania, bo to dłuższa wypowiedź. I patrz, umknęło mi.

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Emi trzymam kciuki z Rodzynka i Mamę
Zainteresowało mnie ukryte w podpisie zdanie "teraz dieta zainspirowana dukanem' rozjaśnij
No więc tak:
Jesteśmy praktycznie na III fazie, ale bez uczt. Jeśli wpadnie coś ucztowego, to rzadko. Jemy ciemne pieczywo (dwie kromki), ser piórko (mniam), kaszę, ciemny ryż i ciemny makaron. No i postawiliśmy na ruch. Zaczęliśmy biegać, ale przez te mrozy przerwaliśmy, jak się troszkę ociepli, to ruszamy na trasę. Tak to mniej więcej wygląda.

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
No, wiesz co ?! Ja bym na pewno nie pominęła. To na pewno wyciął Admin strony z mojego postu! Niedobry Admin (Mod?).
Ja bym na pewno Sreberka nie ominęła, ale na wszelki wypadek jeszcze osobiście Ci podziękuję.

To chyba było do mnie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:14   #1316
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22


Cytat:
Napisane przez ashley88 Pokaż wiadomość
Jutro robię chlebek, ten czosnkowy jest taki średni, za mokry dla mnie..
A czy trzymałaś go przez całą noc na kratce w piekarniku, żeby wysechł?

Mi się znowu nic nie chce. Nie chce mi się ćwiczyć, zaraz chyba pójdę spać. Kupiłam sobie Jovi waniliowe na poprawę humoru (jest nowa wersja z pokruszoną laską wanilii). Na śniadanko mam chlebek czosnkowy z drobiową szyneczką i serem Piórko.

A na obiad miałam kuraka z piekarnika i rosół.

Wyszła dietetyczna wersja serka DANIO (Light), ale niestety... zawiera cukier i ma tylko 5-6g węgli mniej od zwykłego. Szkoda.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2012-02-13 o 17:17
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:58   #1317
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
[COLOR=Blue]
Sreberko, od razu zdam relację. Dziś spadek 0,4 kg, wczoraj prawie kilogram. Ma z czego spadać bo przez 3 tygodnie brania hormonów prawie 5 kg nabiło .
Przez całe życie unikałam hormonów - to teraz mnie dopadło.

Wszędzie piszą że podczas klimakterium się tyje.
To mnie przeraża choć jest dla mnie nielogiczne . Jeżeli w ciągu dnia i nocy organizm funduje mi takie ataki gorąca to powinien zużywać na to energię. A tu na odwrót
[COLOR="Silver"]
Matko 5kg w trzy tygodnie.. Ja 5kg przybrałam w ciagu pół roku od zakończenia drugiej fazy.. I ja sie przejmuję jak mi się waga waha +/-0,5kg Zmieniłaś cos w diecie że spadł ten ponad kilogram?

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O matko, zachowałam sobie na koniec cytowania, bo to dłuższa wypowiedź. I patrz, umknęło mi.


No więc tak:
Jesteśmy praktycznie na III fazie, ale bez uczt. Jeśli wpadnie coś ucztowego, to rzadko. Jemy ciemne pieczywo (dwie kromki), ser piórko (mniam), kaszę, ciemny ryż i ciemny makaron. No i postawiliśmy na ruch. Zaczęliśmy biegać, ale przez te mrozy przerwaliśmy, jak się troszkę ociepli, to ruszamy na trasę. Tak to mniej więcej wygląda.


To chyba było do mnie.
Tak, do Ciebie
Ja podobnie jestem na trójce bez uczt i bez porcji skrobi. Czyli taka dwójka z owocami w sumie /i też staram sie ćwiczyć przynajmniej co drugi dzień waga spada?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


A czy trzymałaś go przez całą noc na kratce w piekarniku, żeby wysechł?

Mi się znowu nic nie chce. Nie chce mi się ćwiczyć, zaraz chyba pójdę spać. Kupiłam sobie Jovi waniliowe na poprawę humoru (jest nowa wersja z pokruszoną laską wanilii). Na śniadanko mam chlebek czosnkowy z drobiową szyneczką i serem Piórko.

A na obiad miałam kuraka z piekarnika i rosół.

Wyszła dietetyczna wersja serka DANIO (Light), ale niestety... zawiera cukier i ma tylko 5-6g węgli mniej od zwykłego. Szkoda.
Szybka i konkretna ocena serka danio light nie ma jak wejść na forum, nie trzeba sprawdzać w sklepie
Kochana jak waga?
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 18:20   #1318
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Tak, do Ciebie
Ja podobnie jestem na trójce bez uczt i bez porcji skrobi. Czyli taka dwójka z owocami w sumie /i też staram sie ćwiczyć przynajmniej co drugi dzień waga spada?
Spada, ale nie tak szybko jak na II.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 18:25   #1319
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Spada, ale nie tak szybko jak na II.
Otóż to
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 18:33   #1320
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 22

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Otóż to
I tak życie jest piękne.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.