Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 14:24   #1171
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez tup_tup Pokaż wiadomość
Z prawomocnym wyrokiem uczyć nie może.
A co do badań, to:
1. Jak wyjdzie mu, że z nim wszystko ok, to zwiększa to szansę na wyrok (myślę, że wina jest udowodniona bezsprzecznie, no ale kto był choć raz w sądzie, to wie )
2. Jak biegli napiszą, że coś z nim jest "nie halo", to może się wywinąć w tej sprawie (a do kuratorium wystosuję odpowiednie pismo) ale ja wtedy mam na niego haka do rodzinnego. Gość wykorzystuje córkę na każdym kroku, aby mi uprzykrzyć życie. Ma ograniczone prawa, co i tak daje mu możliwość współdecydowania o prawie wszystkim. Takie polskie prawo.

A jak szanowny nie będzie mógł uczyć, to na pewno krzywda mu się nie stanie, bo ma taki zawód, że bez problemu znajdzie pracę i to za dużo większą stawkę.
Btw pracujemy w tej samej szkole.
i nie maci ci z innymi nauczycielami? nie podburza ani nie robi "chlewu"?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 23:53   #1172
tup_tup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

.

Edytowane przez tup_tup
Czas edycji: 2012-01-18 o 03:04
tup_tup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 19:56   #1173
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Hej, Wizażanki, żaden facet nie nabroił ostatnio?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:45   #1174
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

jedynie mój znajomy ze studiów. przyszli dwaj tacy pod wpływem % na zajęcia. najpierw, we dwóch, chcieli mnie wsadzić do śmietnika, jak się nie dałam to odpuścili. ja poszłam w swoją stronę, oni swoją ale jeden mi odpuścić nie mógł i leciał przez pół korytarza, żeby mnie w tyłek uszczypnąć. był wielce zdziwiony, że na niego nawrzeszczałam i totalnie nie rozumiał o co mi chodzi -_-"
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 23:06   #1175
pulcherija
Zadomowienie
 
Avatar pulcherija
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 082
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

oo ja mam !

mój eks - (NA SZCZĘŚCIE !)
sytuacja : jesteśmy razem na mieście i mówie że jestem okrutnie śpiąca więc chodzmy do coffe heaven po kawe ; ) przyszliśmy , ja stanęłam w kolejce , ten się wrył przede mnie ( myśle oo fajnie , chce mi pewnie sam kupić kawe) a tutaj : poprosze Fante , zapłacił , WYSZEDŁ , za chwile wraca i : no to jak , kupiłaś już sobie kawe? no chodzmy bo mi się już nudzi...
myślałam ze spadne... nie o to chodzi aby mi chłopak wszystko kupował ale zasadniczo jak zaproponuje raz na ruski rok ( nigdzie nie wychodzilismy na randki nigdy... ) to mu by się nic nie stało ( i tak bym odmówiła ale gest byłby MIŁY!)

drugi inteligent : godzina 22, odprowadza mnie do domu ,zostało jeszcze ok. 10 min szybkim krokiem do mojego domu a ten : a wiesz co? moge już sobie pójsc bo się na piwo umówiłem z kumplami ( zaznaczam ze to miała być ,,randka")

w ramach walentynek : 5 klasa podstawówki : byłam zachwycona że dostałam kartke od kolegi który mi się podobał z napisem : dla mojej jedynej...
2 dni pózniej dowiedziałam się że taka samą dostały 3 inne kolezanki od tego samego chłopaka...
__________________
Never give up !!

64,5
kg --> 55 kg



pulcherija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 01:25   #1176
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

w sumie mam historię jednego ananasa...
mój kolega ze studiów chciał się koniecznie przypodobać koleżance ze studiów. Pewnego dnia kilka tygodni temu wyszliśmy wszyscy do pubu jeszcze z jego kuzynem i drugim kolegą. Schlał się jak totalna świnia i widocznie uznał że najlepiej poderwie tę dziewczynę jak w środku pubu zdejmie gacie, co uczynił... ogólnie jego kuzyn nie wiedział gdzie oczy podziać a był potem jeszcze zmuszony z nim trochę mieszkać bo dom mu spłonął. Następnego dnia wielkie statusy na facebooku że więcej nie pije ale na postanowieniach się skończyło. Ogólnie po tej akcji trzymam się od niego z daleka.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:25   #1177
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

ja też mam historię do kolekcji ale opisze ją dopiero za pare miesięcy bo jeszcze za świeża jest
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 12:58   #1178
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
jedynie mój znajomy ze studiów. przyszli dwaj tacy pod wpływem % na zajęcia. najpierw, we dwóch, chcieli mnie wsadzić do śmietnika, jak się nie dałam to odpuścili. ja poszłam w swoją stronę, oni swoją ale jeden mi odpuścić nie mógł i leciał przez pół korytarza, żeby mnie w tyłek uszczypnąć. był wielce zdziwiony, że na niego nawrzeszczałam i totalnie nie rozumiał o co mi chodzi -_-"
Masakra, ja bym chyba im krzywdę zrobiła albo powiedziała że jak mnie nie zostawią to dzwonię na policję.
Cytat:
Napisane przez pulcherija Pokaż wiadomość
oo ja mam !
wszystkie 3 - zwłaszcza pierwsza
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
w sumie mam historię jednego ananasa...
mój kolega ze studiów chciał się koniecznie przypodobać koleżance ze studiów. Pewnego dnia kilka tygodni temu wyszliśmy wszyscy do pubu jeszcze z jego kuzynem i drugim kolegą. Schlał się jak totalna świnia i widocznie uznał że najlepiej poderwie tę dziewczynę jak w środku pubu zdejmie gacie, co uczynił... ogólnie jego kuzyn nie wiedział gdzie oczy podziać a był potem jeszcze zmuszony z nim trochę mieszkać bo dom mu spłonął. Następnego dnia wielkie statusy na facebooku że więcej nie pije ale na postanowieniach się skończyło. Ogólnie po tej akcji trzymam się od niego z daleka.
oh yes, kolejny winner tego wątku
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:54   #1179
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

To moja kolej, takie tam smsowe świństewko. Piszę z kolesiem pół roku sms, na gg, gadamy przez skype i takie tam, ogólnie mieszka kilkaset km ode mnie, i spotkamy się dopiero na woodstocku. On zaczął snuć plany, że jak się spotkamy, to on mnie weźmie tam i tam, i jeszcze tam, i ooo, tam też, ze swoimi kolegami. Ogólnie chłopak sympatyczny, miły, przystojny. i w trakcie tego smsowania dostaję wiadomość " ale ty jesteś taka że jak jesteśmy sami to jesteś słodka i fajna, a jak jesteśmy z innymi to coś odpierd**asz, fochy je*iesz? " Na tym skończyła się nasza półroczna znajomość i nasz kontakt. oczywiście do tej pory pisze i dzwoni, czemu się nie odzywam.

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:55
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:47   #1180
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez pulcherija Pokaż wiadomość
oo ja mam !



w ramach walentynek : 5 klasa podstawówki : byłam zachwycona że dostałam kartke od kolegi który mi się podobał z napisem : dla mojej jedynej...
2 dni pózniej dowiedziałam się że taka samą dostały 3 inne kolezanki od tego samego chłopaka...
no wczesnie chlopak sie nauczyl..

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
w sumie mam historię jednego ananasa...
mój kolega ze studiów chciał się koniecznie przypodobać koleżance ze studiów. Pewnego dnia kilka tygodni temu wyszliśmy wszyscy do pubu jeszcze z jego kuzynem i drugim kolegą. Schlał się jak totalna świnia i widocznie uznał że najlepiej poderwie tę dziewczynę jak w środku pubu zdejmie gacie, co uczynił... ogólnie jego kuzyn nie wiedział gdzie oczy podziać a był potem jeszcze zmuszony z nim trochę mieszkać bo dom mu spłonął. Następnego dnia wielkie statusy na facebooku że więcej nie pije ale na postanowieniach się skończyło. Ogólnie po tej akcji trzymam się od niego z daleka.
padlam
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 14:00   #1181
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
To moja kolej, takie tam smsowe świństewko. Piszę z kolesiem pół roku sms, na gg, gadamy przez skype i takie tam, ogólnie mieszka kilkaset km ode mnie, i spotkamy się dopiero na woodstocku. On zaczął snuć plany, że jak się spotkamy, to on mnie weźmie tam i tam, i jeszcze tam, i ooo, tam też, ze swoimi kolegami. Ogólnie chłopak sympatyczny, miły, przystojny. i w trakcie tego smsowania dostaję wiadomość " ale ty jesteś taka że jak jesteśmy sami to jesteś słodka i fajna, a jak jesteśmy z innymi to coś odpierd**asz, fochy je*iesz? " Na tym skończyła się nasza półroczna znajomość i nasz kontakt. oczywiście do tej pory pisze i dzwoni, czemu się nie odzywam.
prostak i cham.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 19:35   #1182
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
To moja kolej, takie tam smsowe świństewko. Piszę z kolesiem pół roku sms, na gg, gadamy przez skype i takie tam, ogólnie mieszka kilkaset km ode mnie, i spotkamy się dopiero na woodstocku. On zaczął snuć plany, że jak się spotkamy, to on mnie weźmie tam i tam, i jeszcze tam, i ooo, tam też, ze swoimi kolegami. Ogólnie chłopak sympatyczny, miły, przystojny. i w trakcie tego smsowania dostaję wiadomość " ale ty jesteś taka że jak jesteśmy sami to jesteś słodka i fajna, a jak jesteśmy z innymi to coś odpierd**asz, fochy je*iesz? " Na tym skończyła się nasza półroczna znajomość i nasz kontakt. oczywiście do tej pory pisze i dzwoni, czemu się nie odzywam.
masakra, jaki gość, zero klasy...
a powiedz, jesteś taka?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:10   #1183
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Skoro jesteśmy przy smsach, to też wczoraj przez sms kolega rzucił mi tak płytki i bezczelny tekst, że mi płetwy opadły... Kolega, zwykły kolega, z którym ustawiam się czasem na kawę, a wczoraj mieliśmy do kina iść i taki sms puścił:

"Będę po Ciebie o 19.40. Zrobisz cos dla mnie? Zepniesz wlosy w kucyk i zalozysz buty na obcasie. Dzieki : D"

... czy to dziwne, że poczułam się potraktowana płytko i przedmiotowo? Niezwłocznie odesłałam go na drzewo i zaleciłam pójście do kina z jakąś inną siksą, która będzie dla swoich kolegów wskakiwała w obcasy i układała włosy jak on sobie tego życzy.
lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:05   #1184
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lupin Pokaż wiadomość
Skoro jesteśmy przy smsach, to też wczoraj przez sms kolega rzucił mi tak płytki i bezczelny tekst, że mi płetwy opadły... Kolega, zwykły kolega, z którym ustawiam się czasem na kawę, a wczoraj mieliśmy do kina iść i taki sms puścił:

"Będę po Ciebie o 19.40. Zrobisz cos dla mnie? Zepniesz wlosy w kucyk i zalozysz buty na obcasie. Dzieki : D"

... czy to dziwne, że poczułam się potraktowana płytko i przedmiotowo? Niezwłocznie odesłałam go na drzewo i zaleciłam pójście do kina z jakąś inną siksą, która będzie dla swoich kolegów wskakiwała w obcasy i układała włosy jak on sobie tego życzy.
pfffffffffffff, żart chyba.... niech spada... kim on jest, zeby ci mowic jak masz wygladac? ... no żal.. aż nie wierze...
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:33   #1185
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

a może po prostu lubi widzieć Twoją całą twarz ? a może kolega jest trochę wyższy od Ciebie i chciał żebyś była trochę wyższa ?

nie przesadzajmy.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:53   #1186
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
a może po prostu lubi widzieć Twoją całą twarz ? a może kolega jest trochę wyższy od Ciebie i chciał żebyś była trochę wyższa ?

nie przesadzajmy.
no i?
ja osobiscie mam taki charakter, ze jak ktos mi mowi, ze mam zrobic tak, to ja na pewno zrobie na odwrot. "na złość mamie, odmroże sobie uszy"
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:59   #1187
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

no ja zbytnio nie rozumiem po co się o takie coś nie wiem 'obrażać' i kazać nie wiem facetowi spadać skoro sie nie wie jakie są pobudki faceta.


owszem jakby mi facet napisał : hej przyjade po Ciebie o 20 - przebierz się za królika lub swinke.

to faktycznie byłoby to przegięciem.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:03   #1188
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
no ja zbytnio nie rozumiem po co się o takie coś nie wiem 'obrażać' i kazać nie wiem facetowi spadać skoro sie nie wie jakie są pobudki faceta.


owszem jakby mi facet napisał : hej przyjade po Ciebie o 20 - przebierz się za królika lub swinke.

to faktycznie byłoby to przegięciem.
hahah

no tak, ale lupin napisala, ze to tylko kolega chyba, ze on to odebral jako randke... co tak czy inaczej jakos mi sie niezbyt podoba ale mowie... ja bym parsknela smiechem jakbym dostala takiego smsa i zrobila na odwrot
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:06   #1189
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

no to mogła na siłe zrobić z włosów jeden wielki tapir i założyć adidasy...

a nie opowiadać, że chłopak jej wykręcił numer.. bo jakby się przebrała za królika/świnke i akcja byłaby mniej więcej jak w Dzienniku Bridget Jones to bym zrozumiała, że jakoś to ją poniżyło czy obraziło.

ale kucyk i obcasy ? ja bym się nawet bardzo cieszyła jakby mi facet napisał, że mam uwiązać włosy (bo nie lubie chodzić w rozpuszczonych)
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 09:20   #1190
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no i?
ja osobiscie mam taki charakter, ze jak ktos mi mowi, ze mam zrobic tak, to ja na pewno zrobie na odwrot. "na złość mamie, odmroże sobie uszy"
to baaardzo "dojrzałe"
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:26   #1191
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
no to mogła na siłe zrobić z włosów jeden wielki tapir i założyć adidasy...

a nie opowiadać, że chłopak jej wykręcił numer.. bo jakby się przebrała za królika/świnke i akcja byłaby mniej więcej jak w Dzienniku Bridget Jones to bym zrozumiała, że jakoś to ją poniżyło czy obraziło.

ale kucyk i obcasy ? ja bym się nawet bardzo cieszyła jakby mi facet napisał, że mam uwiązać włosy (bo nie lubie chodzić w rozpuszczonych)
hmmm.. wnioskuje z tego smsa, ze lupin raczej chodzi w rozpuszczonych, stad jego prosba o zwiazaine... wiec w twoim przypadku bylaby prosba o rozpuszczenie

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
to baaardzo "dojrzałe"
no coz... jesli cos mi sie nie spodoba to tak jest proste
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:38   #1192
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Jakbym dostałą smsa : Hejka zrób coś dla mnie rozpuść włosy i załóz obcasy.

to bym odpisała :
Hejka - włosy zepnę bo mi tak wygodnie ale buty na obcasie i tak założe bo tylko w takich chodzę .
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:56   #1193
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Smsy też? Najbardziej chamski, jaki ostanio dostałam, od takiego kumpla, dość dalekiego, ale czasem popiszemy, czy własnie smsy czy na gadu, koleś ok. 30, na moje zaskoczenie, że ma jeszcze mój numer, odpisał: "usunę Twój numer dopiero jak Cię puknę ". Cóż, bez komentarza
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:43   #1194
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Smsy też? Najbardziej chamski, jaki ostanio dostałam, od takiego kumpla, dość dalekiego, ale czasem popiszemy, czy własnie smsy czy na gadu, koleś ok. 30, na moje zaskoczenie, że ma jeszcze mój numer, odpisał: "usunę Twój numer dopiero jak Cię puknę ". Cóż, bez komentarza
niezle prostactwo
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:19   #1195
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hahah

no tak, ale lupin napisala, ze to tylko kolega chyba, ze on to odebral jako randke... co tak czy inaczej jakos mi sie niezbyt podoba ale mowie... ja bym parsknela smiechem jakbym dostala takiego smsa i zrobila na odwrot
Piąteczka

Pewne zachowania pasują do pewnych sytuacji, a do innych nie. Mój chłopak czy kochanek może mnie poprosić, żebym założyła obcasy na naszą upojną randkę, ale jaki interes ma w tym kumpel? Pytanie brzmi, czy on chce się spotkać ze mną czy z kimś kim nie jestem? (bo obcasów nie noszę) Czy zupełnie nie interesuje go moja osobowość i chce żebym przyszła ubrana tak a tak, żeby przynajmniej mógł się popatrzeć? Litości...

Z innym kumplem kiedyś byłam na kawie (ubrałam się jak mniszka, w końcu to nie była randka), a potem dostałam od niego mejla: "Masz fajne cycki !"

Często odnoszę wrażenie, że faceci obecnie prezentują niesamowicie niski poziom i pozwalają sobie na wszystko...
lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:38   #1196
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

teraz ja sie wypowiem na temat tego smsa z kucykiem i butami :P
ja nauczona doswiadczeniem: zapytalabym dlaczego?
(a moze mial urodziny i jesli by to sprawilo by mu przyjemnosc, to czy wiekszosc z nas by tego nie zrobila; a moze mial ochote zaprosic Cie na jakas fajne kolacje?) tego się nie dowiemy

a teraz doswiadczenie :
jedna z poczatkowych randek z TZetem. Siedzimy w kinie, zaczyna się film.
On nachyla sie do mnie i pyta: - Lubisz lizac?
JA: wzrok mordercy, mysle ale cham..wychodze i pada moje : sluuucham!!!!!
on wyjmuje z kieszeni marynarki chupa chupsy i pyta, który smak chce

to ja mialam glupie mysli, nie on i dzieki mojej powolnej reakcji (wywolanej glebokim szokiem) nie dostal w pape i nasza znajomosc sie nie skonczyla a ja się tu nie zalilam z jakim prostakiem bylam na randce


komunikacja damsko-meska jest dosc trudna, wiec czasem dochodzi do nieporozumien
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:01   #1197
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Ale daj spokój, pytanie "czy lubisz lizać?" zadane przez mężczyznę kobiecie jest naprawdę jednoznaczne. Mógł się spytać czy lubisz lizaki, czy lubisz lizać lizaki, czy lubisz słodycze do lizania, jakkolwiek .
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 22:39   #1198
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Ale daj spokój, pytanie "czy lubisz lizać?" zadane przez mężczyznę kobiecie jest naprawdę jednoznaczne. Mógł się spytać czy lubisz lizaki, czy lubisz lizać lizaki, czy lubisz słodycze do lizania, jakkolwiek .
Przesadzasz, czy każdy zanim coś powie musi się głeboko zastanowić czy się komuś coś nie skojarzy?

to mi się kojarzy z historyjką przeczytaną w necie, gdzie lekarz zapytał (młodą) pacjentkę, czy ma problemy z połykaniem (bo chciał jej zapisać tabletki) - a ta mu dała w pysk
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 23:19   #1199
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
teraz ja sie wypowiem na temat tego smsa z kucykiem i butami :P
ja nauczona doswiadczeniem: zapytalabym dlaczego?
(a moze mial urodziny i jesli by to sprawilo by mu przyjemnosc, to czy wiekszosc z nas by tego nie zrobila; a moze mial ochote zaprosic Cie na jakas fajne kolacje?) tego się nie dowiemy

a teraz doswiadczenie :
jedna z poczatkowych randek z TZetem. Siedzimy w kinie, zaczyna się film.
On nachyla sie do mnie i pyta: - Lubisz lizac?
JA: wzrok mordercy, mysle ale cham..wychodze i pada moje : sluuucham!!!!!
on wyjmuje z kieszeni marynarki chupa chupsy i pyta, który smak chce

to ja mialam glupie mysli, nie on i dzieki mojej powolnej reakcji (wywolanej glebokim szokiem) nie dostal w pape i nasza znajomosc sie nie skonczyla a ja się tu nie zalilam z jakim prostakiem bylam na randce


komunikacja damsko-meska jest dosc trudna, wiec czasem dochodzi do nieporozumien
xddd

co do mojego klienta od kucyków i obcasów - napisal mi dzis, że w sumie to on szuka fizycznej znajomosci a ja widzialam w nim kumpla do pogadania, dlatego lepiej jak sie rozejdziemy kazdy w swoja strone.

Powiedzialam mu na jednym z wczesniejszych spotkan, że nie chcę mieć z nim żadnych bliższych stosunków. Nie jest to pierwszy facet, który nie rozumie słowa NIE i kumpluje sie ze mna dalej z nadzieją, że kiedyś zmienię zdanie...
lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 07:24   #1200
Oh Stella_Stellah_huh
Raczkowanie
 
Avatar Oh Stella_Stellah_huh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Oh Stella_Stellah_huh
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez lupin Pokaż wiadomość
Skoro jesteśmy przy smsach, to też wczoraj przez sms kolega rzucił mi tak płytki i bezczelny tekst, że mi płetwy opadły... Kolega, zwykły kolega, z którym ustawiam się czasem na kawę, a wczoraj mieliśmy do kina iść i taki sms puścił:

"Będę po Ciebie o 19.40. Zrobisz cos dla mnie? Zepniesz wlosy w kucyk i zalozysz buty na obcasie. Dzieki : D"

... czy to dziwne, że poczułam się potraktowana płytko i przedmiotowo? Niezwłocznie odesłałam go na drzewo i zaleciłam pójście do kina z jakąś inną siksą, która będzie dla swoich kolegów wskakiwała w obcasy i układała włosy jak on sobie tego życzy.
Nie, absolutnie mnie nie dziwi, że się tak poczułaś Przypomniała mi się mała anegdota, a propos spinania włosów. Mam kumpla w pracy, który jest totalnym bananem. Któregoś dnia miałam włosy spięte w kucyk właśnie. Dowiedziałam się wtedy od powyższego banana, że mężczyźni mają taką teorię (cytuję), że jak kobieta ma kucyk to będzię lodzik, a jak ma rozpuszczone włosy to bzykanko... tak mi się z Tobą skojarzyło :P przepraszam
__________________
And time is on your side
Its on your side now
Not pushing you down
And all around, no
It’s no cause for concern


Oh Stella_Stellah_huh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.