STUDIA: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka itd. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 11:12   #1651
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez zuczek89 Pokaż wiadomość
a z jakiego miasta jesteś (jak wroc to się odezwij na priv ? tej książki się nie da kupić, możesz ewentualnie szukać w dobrze wyposażonych bibliotekach, albo u swoich wykładowców pytać
nawet nie chcą jej wydrukować na zamówienie dla uczelni!
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:11   #1652
Anette210
Raczkowanie
 
Avatar Anette210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

dziewczyny a czy jest szansa studiować dietetykę nieważne dziennie czy zaocznie publicznie czy prywatnie bez matury z chemii i biologii? zaczęło mnie to interesować ale dopiero teraz i nie pisałam matury z tych przedmiotów. Jak myślicie?
__________________
Anette210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:42   #1653
silniazdwoch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

duzo jest chlopakow na dietetyce? rozwazam to jako kierunek gdybym sie nie dostal na stomatolgie , co sadzicie?
silniazdwoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 15:37   #1654
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez niedowaga Pokaż wiadomość
hmm... za pochodne fruktozy można chyba uznać też węglowodany złożone z cząsteczek fruktozy więc np. inulina, która występuje w większych ilościach w częściach podziemnych roślin, np. słodkich ziemniakach (bulwy topinamburu czy jakoś tak) mam nadzieję, że to o to chodzi i pomogłam

Oprócz inuliny są jeszcze fruktooligosacharydy
No i tak ogólnie to do roślin uprawnych gromadzących znaczące ilości fruktanów należą: korzeń cykorii (inulina), karczochy, banany, czosnek, jęczmień, pszenica, cebula, liście buraka, pomidory, ryż, a z kwiatowych– kłącza dalii, ale już nie znalazłam dokładnych info których w czym jest więcej.

Inulina i FOS są prebiotykami tak na marginesie

Pozdrawiam
Ooo już ciepło! O inulinie mówiliśmy więc może tu jest haczyk.
Dziękuje bardzo! Bardzo pomogłaś!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 15:45   #1655
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Dziewczyny, czy wiecie na których uczelniach jest dietoterapia? Zależy mi na tej specjalizacji, a mało jest o tym w internecie ;/ z tego co wyczytałam to jest w Bydgoszczu, SGGW i prywatnej szkole w Lublinie, niestety nie pasują mi te miasta.. (poza Lublinem, jednak nie chciała bym w prywatnej szkole się uczyć chyba). Jak to jest ze specjalizacjami tam gdzie Wy studiujecie?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:41   #1656
agatagy
Raczkowanie
 
Avatar agatagy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 210
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez silniazdwoch Pokaż wiadomość
duzo jest chlopakow na dietetyce? rozwazam to jako kierunek gdybym sie nie dostal na stomatolgie , co sadzicie?
Bez urazy ale naprawde bedziesz się sugerował ilością chłopaków?:P

U nas na roku jest 5
agatagy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:17   #1657
5b953e8a10d9c9811da76fa3f4498f8f043d8622_639d0682679e9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

jest tu ktoś może kto idzie na dietetykę do Łodzi?


Bo ja sie martwie ze nie zostanie uruchomiony ten kierunek!! prosze o pomoc! dziekuje
5b953e8a10d9c9811da76fa3f4498f8f043d8622_639d0682679e9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 19:30   #1658
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

niedowaga - chodziło o perz...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:38   #1659
Intermis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: technologia zywnosci i zywienie czlowieka - studia

Hej dziewczyny
chciałabym się podzielić swoimi odczuciami odnośnie kierunku Technologia żywności.
Skończyłam technologie zywnosci i zywienie człowieka w lublinie w 2010 r. Studia były dosyć ciekawe aczkolwiek nie polecam UP w lublinie, ponieważ ma niewielki budżet i wielu prowadzących ma olewający stosunek do przedmiotów.... Drugi raz nie wybrałabym tego kierunku, ponieważ jest naprawdę bardzo trudno znaleźć później pracę w zawodzie, zarówno w lbn jak i Warszawie, w której obecnie mieszkam. Aktualnie zajmuję sie rolnictwem ekologicznym a wiedza zdobyta w czasie studiów jest mi nie przydatna. tylko ok. 10 % osób z roku pracuje w branży spożywcze reszta musiała się przekwalifikować. Naprawdę dziewczyny szczerze odradzam.
Intermis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:32   #1660
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: technologia zywnosci i zywienie czlowieka - studia

Cytat:
Napisane przez Intermis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałabym się podzielić swoimi odczuciami odnośnie kierunku Technologia żywności.
Skończyłam technologie zywnosci i zywienie człowieka w lublinie w 2010 r. Studia były dosyć ciekawe aczkolwiek nie polecam UP w lublinie, ponieważ ma niewielki budżet i wielu prowadzących ma olewający stosunek do przedmiotów.... Drugi raz nie wybrałabym tego kierunku, ponieważ jest naprawdę bardzo trudno znaleźć później pracę w zawodzie, zarówno w lbn jak i Warszawie, w której obecnie mieszkam. Aktualnie zajmuję sie rolnictwem ekologicznym a wiedza zdobyta w czasie studiów jest mi nie przydatna. tylko ok. 10 % osób z roku pracuje w branży spożywcze reszta musiała się przekwalifikować. Naprawdę dziewczyny szczerze odradzam.
Hmm.. to chyba zależy od uczelni, UP we Wrocławiu stara się - szczególnie w glównych przedmiotach. A co do pracy to różnie jest.. Mam koleżankę, która rowniez skończyla w tym samym roku studia, co Ty i bez problemu znalazła pracę Sama niedawno przeglądalam propozycje, ale we Wroclawiu i były . A mam pytanie, powiedz mi, jaką wybrałas specjalizacje? Oczywiście, jeżeli mogę wiedzieć
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:42   #1661
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: technologia zywnosci i zywienie czlowieka - studia

Cytat:
Napisane przez Intermis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałabym się podzielić swoimi odczuciami odnośnie kierunku Technologia żywności.
Skończyłam technologie zywnosci i zywienie człowieka w lublinie w 2010 r. Studia były dosyć ciekawe aczkolwiek nie polecam UP w lublinie, ponieważ ma niewielki budżet i wielu prowadzących ma olewający stosunek do przedmiotów.... Drugi raz nie wybrałabym tego kierunku, ponieważ jest naprawdę bardzo trudno znaleźć później pracę w zawodzie, zarówno w lbn jak i Warszawie, w której obecnie mieszkam. Aktualnie zajmuję sie rolnictwem ekologicznym a wiedza zdobyta w czasie studiów jest mi nie przydatna. tylko ok. 10 % osób z roku pracuje w branży spożywcze reszta musiała się przekwalifikować. Naprawdę dziewczyny szczerze odradzam.

a ja się z tym nie zgodzę bo jeśli patrzeć na inne kierunki na tej uczelni to i tak mamy bardzo dobrze na wydziale bo jest bardzo dobrze zaopatrzony w porównaniu do innych choć zdarzają się niedociagnięcia. A co do prowadzących to pomimo że jestem na 3 roku to takowych prowadzących mogłam policzyć na palcach jednej ręki


a w dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji (jak w każdym roczniku jest po prawie 150 osób) to nic dziwnego że cieżko o pracę po wielu kierunkach tak jest nie oszukujmy się
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm


Edytowane przez (kicia)
Czas edycji: 2012-03-11 o 21:46
(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 18:20   #1662
etruska21
Przyczajenie
 
Avatar etruska21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Hej ! Jestem na pierwszym roku dietetyki i właśnie odbywam praktyki w zakładzie gastronomicznym jako pomoc kuchenna. Problem w tym co ja mam wpisać w ten dziennik praktyk? i w to sprawozdanie? Mam normalnie napisać przykładowo:
-obieranie ziemniaków
-zmywanie
-przygotowanie panierki do mięsa
-formowanie ciasta na pierogi?
Jak to ująć? Proszę pomóżcie
etruska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:31   #1663
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

dokładnie tak - piszesz to co robisz
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:45   #1664
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

witam ja mam pytanie czy odbywała któraś z Was już praktyki w szpitalu i DPS jako dietetyk? Jesli tak to mam pare pytań
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 22:44   #1665
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Witam.

Własnie robie magistra z turystyki zdrowotnej i zawsze marzylo mi sie zostac dietetykiem badz instruktorem fitnes.
i teraz mam problem, licze na jakas opinie osob ktore zdrcydowalu sie na ten kierunek.zastanawiam sie czy zrobic podyplomopwke z dietetyki( niby nie ma pracy w tym zawodzie a mnie bardzo interesuje) a instruktor moze pracowac bardzo malo godzin tygodniowo, to moglabym liczyc to jako prace dodatkowa. Dodam ze juz skonczylam zarzadzanie zasobami ludzkimi...
moglabym pracowac w biurze a po jako instruktor jakby sie udalo, albo jako dietetyk ...
mam mentlik w glowie bo nieiwem co robic...
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 12:54   #1666
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Dziewczyny ratujcie mnie... Możecie mi polecić książkę albo materiały ze studiów gdzie będzie idealnie opisane trawienie białek, tłuszczy, węglowodanów i ogólnie dobrze opisany układ trawienny?
Już drugi raz podchodzę do poprawki z anatomii z tego działu i nic! A piszę praktycznie wszystko co jest w książce, słowo w słowo, dla ścisłości z Sylwanowicza. A nauczycielka ciągle tylko "źle" "za mało" "nie tak". Dziś poprawiało 5 osób i 5 nie zaliczyło
Napisałam to samo co dziewczyna co dostała 5 a ja 1... Już nie wiem gdzie szukać materiałów...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 14:36   #1667
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie mnie... Możecie mi polecić książkę albo materiały ze studiów gdzie będzie idealnie opisane trawienie białek, tłuszczy, węglowodanów i ogólnie dobrze opisany układ trawienny?
Już drugi raz podchodzę do poprawki z anatomii z tego działu i nic! A piszę praktycznie wszystko co jest w książce, słowo w słowo, dla ścisłości z Sylwanowicza. A nauczycielka ciągle tylko "źle" "za mało" "nie tak". Dziś poprawiało 5 osób i 5 nie zaliczyło
Napisałam to samo co dziewczyna co dostała 5 a ja 1... Już nie wiem gdzie szukać materiałów...
też uczyłam się z tej książki, chyba następną po niej, to jest już Bochenek, ale jak dla mnie to przesada
a z czego uczyli się Ci, którzy zaliczyli?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:13   #1668
Chloe3
Przyczajenie
 
Avatar Chloe3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie mnie... Możecie mi polecić książkę albo materiały ze studiów gdzie będzie idealnie opisane trawienie białek, tłuszczy, węglowodanów i ogólnie dobrze opisany układ trawienny?
Już drugi raz podchodzę do poprawki z anatomii z tego działu i nic! A piszę praktycznie wszystko co jest w książce, słowo w słowo, dla ścisłości z Sylwanowicza. A nauczycielka ciągle tylko "źle" "za mało" "nie tak". Dziś poprawiało 5 osób i 5 nie zaliczyło
Napisałam to samo co dziewczyna co dostała 5 a ja 1... Już nie wiem gdzie szukać materiałów...
Lavi, na jakiej uczelni studiujesz?
Chloe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:15   #1669
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
też uczyłam się z tej książki, chyba następną po niej, to jest już Bochenek, ale jak dla mnie to przesada
a z czego uczyli się Ci, którzy zaliczyli?
Dokładnie z tej samej książki bo mam notatki od koleżanki, która dostała 5. Napisałam dokładnie to damo.
Cytat:
Napisane przez Chloe3 Pokaż wiadomość
Lavi, na jakiej uczelni studiujesz?
Jestem w szkole policealnej na tech. farmacji...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 15:22   #1670
Chloe3
Przyczajenie
 
Avatar Chloe3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
No i weź też pod uwagę, że są plany, aby zawód dietetyka mógł być wykonywany tylko przez osoby, które ukończyły dokładnie ten kierunek na uczelni medycznej. Te plany co prawda długo już są w fazie planów, ale warto mieć to na uwadze.

To w takim razie co stanie się z osobami, które będą wtedy w trakcie studiów/bądź absolwentami uniwersytetów przyrodniczych i innych, na których prowadzona jest dietetyka? Nagle ich wykształcenie przestanie się liczyć...?



Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Jestem w szkole policealnej na tech. farmacji...
Aha, rozumiem... właśnie tak mnie troszkę zdziwiło, że piszesz o farmakognozji... teraz już wszystko jasne przepraszam za to pytanie, ale naprawdę mnie to zastanowiło
Chloe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 16:34   #1671
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie mnie... Możecie mi polecić książkę albo materiały ze studiów gdzie będzie idealnie opisane trawienie białek, tłuszczy, węglowodanów i ogólnie dobrze opisany układ trawienny?
Już drugi raz podchodzę do poprawki z anatomii z tego działu i nic! A piszę praktycznie wszystko co jest w książce, słowo w słowo, dla ścisłości z Sylwanowicza. A nauczycielka ciągle tylko "źle" "za mało" "nie tak". Dziś poprawiało 5 osób i 5 nie zaliczyło
Napisałam to samo co dziewczyna co dostała 5 a ja 1... Już nie wiem gdzie szukać materiałów...
Mogę Ci przesłać plik z książką gdzie dokładnie dosyć jest to opisane. Ja przerabiałam wszystkie układy na fizjologii. Pozdrawiam i wysyłam pw.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 16:37   #1672
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Mogę Ci przesłać plik z książką gdzie dokładnie dosyć jest to opisane. Ja przerabiałam wszystkie układy na fizjologii. Pozdrawiam i wysyłam pw.
oj a ja też mogłabym prosić o przesłanie?
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 20:28   #1673
TurkusLena
Raczkowanie
 
Avatar TurkusLena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
oj a ja też mogłabym prosić o przesłanie?
Czy ja też mogłabym prosić?
TurkusLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 13:56   #1674
madzia34523
Raczkowanie
 
Avatar madzia34523
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Co myślicie o studiowaniu dietetyki w Bydgoszczy na Collegium Medicum?
__________________
studentka 1 roku w Szczecinie
madzia34523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:45   #1675
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez madzia34523 Pokaż wiadomość
Co myślicie o studiowaniu dietetyki w Bydgoszczy na Collegium Medicum?
Studiuję na tej uczelni. Nie mam odniesienia do innych, ale z tego co zdążyłam zauważyć u nas Dietetyka nie jest kierunkiem 'krzakiem' bo wymagania są spore. Nie wiem jak w innych latach, ale ja na pierwszym roku uczę się codziennie, bo inaczej niestety, ale nie widzę jakoś studiowania. Jeśli chcesz naprawdę się uczyć to polecam. Jeśli chcesz wyrobić sobie tylko papierek, żeby mieć to szkoda czasu bo bez mobilizacji to zupełnie nie wyjdzie. Mimo, że jest ciężko to polecam.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:47   #1676
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez TurkusLena Pokaż wiadomość
Hej , czy dietetyka dzienna na ŚUMie prowadzona jest również w Bytomiu i Zabrzu, jak zaoczna? Orientujesz się, jak oceniane są zaoczne? Rozumiem, że jest sporo zajęć praktycznych, w kuchni, z przygotowywania potraw? Mam nadzieję, że na zaocznych też . I jeszcze pytanie praktyczne, czy z Zabrza do Bytomia jest w marę dobre połączenie komunikacyjne?
85?! mowa o nowej maturze, biologia, chemia? podstawa x1, rozszerzenie x 2? pytam bo w Łodzi był próg w okolicach 140 i tak się zdziwiłam :P
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:21   #1677
madzia34523
Raczkowanie
 
Avatar madzia34523
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

a ciężko jest z chemią?
Zastanawiam się też nad UWM w Olsztynie
__________________
studentka 1 roku w Szczecinie
madzia34523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:29   #1678
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez madzia34523 Pokaż wiadomość
a ciężko jest z chemią?
Zastanawiam się też nad UWM w Olsztynie
O chemię bałam się najmocniej, bo idąc na te studia byłam na poziomie poniżej gimnazjalnym ;D tak bym to nazwała. ^^" Chemia jest i trzeba się jej uczyć, ale jeśli będzie trzeba to da się wszystko. Ja, najbardziej się bojąc póki co wszystkie wejściówki i zaliczenia z chemii zdawałam w pierwszych terminach. Pod koniec pierwszego roku będzie egzamin. Boję się, ale póki co ten materiał nie jest AŻ tak ciężki, także dla chcącego wszystko jest możliwe.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:15   #1679
madzia34523
Raczkowanie
 
Avatar madzia34523
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

garden_d uspokoiłaś mnie trochę mam nadzieję, że jak się dostanę to dam radę
__________________
studentka 1 roku w Szczecinie
madzia34523 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:33   #1680
Intermis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: technologia zywnosci i zywienie czlowieka - studia

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Hmm.. to chyba zależy od uczelni, UP we Wrocławiu stara się - szczególnie w glównych przedmiotach. A co do pracy to różnie jest.. Mam koleżankę, która rowniez skończyla w tym samym roku studia, co Ty i bez problemu znalazła pracę Sama niedawno przeglądalam propozycje, ale we Wroclawiu i były . A mam pytanie, powiedz mi, jaką wybrałas specjalizacje? Oczywiście, jeżeli mogę wiedzieć
Domyślam się, że we wrocławiu moze byc inaczej na pewno nie ma co porównywac z lublinem moja specjalizacja to technologia mleka

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a ja się z tym nie zgodzę bo jeśli patrzeć na inne kierunki na tej uczelni to i tak mamy bardzo dobrze na wydziale bo jest bardzo dobrze zaopatrzony w porównaniu do innych choć zdarzają się niedociagnięcia. A co do prowadzących to pomimo że jestem na 3 roku to takowych prowadzących mogłam policzyć na palcach jednej ręki


a w dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji (jak w każdym roczniku jest po prawie 150 osób) to nic dziwnego że cieżko o pracę po wielu kierunkach tak jest nie oszukujmy się
w trakcie studiów też mi sie wydawało, że jest ok
Intermis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-18 11:38:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.