Śląskie Panny Młode cz.II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 15:12   #3661
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez d00mi Pokaż wiadomość
Kiedyś Tarnowskie Góry teraz Piekary

Jutro jedziemy do szczyrku wstępnie oglądac sale i jesli wszystko bedzie OK to wtedy 31.08.2013 ;D

Witaj w naszym gronie
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 15:36   #3662
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez d00mi Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszły Panny Mlode
Zaczełam własnie przygotowania do ślubu w 2013 ))))
hej
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witaj
Skąd jesteś ? Macie już coś załatwione ?
jaki ladny avek
Cytat:
Napisane przez d00mi Pokaż wiadomość
Kiedyś Tarnowskie Góry teraz Piekary

Jutro jedziemy do szczyrku wstępnie oglądac sale i jesli wszystko bedzie OK to wtedy 31.08.2013 ;D
ooo ja tez mieszkam obok TG a po slubie przenosze sie do piekar

ja dzis odebrałam suknie od krawcowej, super dopasowana
mam tylko jeden dylemat, ona jest w calosci, dosyc ciezka (jak dla mnie, a jestem bardzo drobniutka) i wewnatrz jest jakby taka satynowa. Przy podnoszeniu rak do gory czy skakaniu suknia jednak zssuwa sie troche a nie mam ramiaczek. I teraz zastanawiam sie czy nie doszyc sobie ramiaczek, straci na uroku ale wygoda tez jest bardzo wazna jednak. Caly dzien bede w niej skakac i tanczyc, wiec nie moze byc tak ze sobie bedzie spadala kiedy chce heh:P
kupilam jeszcze bransoletke z jakby takich duzych diamentow, ale slicznie sie mieni, zakochalam sie jak ja zobaczylam...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:15   #3663
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Witam nowe Pm-ki

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Nie wiem ile kosztuje kg tortu, ale my za 3 piętrowy tort w stylu angielskim bez stelaża na 75 os. płaciliśmy 480 zł + 65,00 zł za przywiezienie tortu (ok 40-45 km) z Gliwic do Radlina, gdzie było wesele. Gdybyśmy brali od nich jeszcze ciasta to koszt dojazdu były mniejszy.

PS. Tak w ogóle to temat tortów był jakieś 2-3 strony temu
Moze i byl ale nie bylo cen z marysienki o ktora pytalam
Mimo wszystko dziekuje

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
Niestety nie powiem Ci, ile kosztuje kg tortu, bo z tego co pamiętam było to zależne od rodzaju tortu i chyba stelaża. Ja za 3-piętrowy tort + ciasta (a braliśmy prawie same desery, czyli płaciliśmy od sztuki) z dowozem do Bytomia i figurką na tort zapłaciliśmy łącznie 820zł. Zamówienie było jeśli się nie mylę na 70osób.
Dziekuje
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:51   #3664
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Witajcie

Właśnie wróciłam z Tż z poradni życia rodzinnego

Jestem na prawdę mile zaskoczona...całe spotkanie to była po prostu czysta przyjemność
Normalna rozmowa...normalnie aż nie zauważyliśmy jak nam czas spotkania szybko minął ...
I tym samym poradnię mamy już z głowy
Jak coś to mogę dać namiary
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze




Edytowane przez przytulanka87
Czas edycji: 2012-02-16 o 18:52
przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:25   #3665
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
Niestety nie powiem Ci, ile kosztuje kg tortu, bo z tego co pamiętam było to zależne od rodzaju tortu i chyba stelaża. Ja za 3-piętrowy tort + ciasta (a braliśmy prawie same desery, czyli płaciliśmy od sztuki) z dowozem do Bytomia i figurką na tort zapłaciliśmy łącznie 820zł. Zamówienie było jeśli się nie mylę na 70osób.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



A gdzie kupiłaś album? Bo my do tej pory jeszcze nie zakupiliśmy żadnego :/
Album kupiliśmy u fotografa ja chciałam taki zwykły jednokolorowy album gdzie w środku będzie kartka-pergamin a takich jest pełno więc nie miałam problemu. Dużo albumów jest na allegro z tego co widziałam.


Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
hej

jaki ladny avek

ooo ja tez mieszkam obok TG a po slubie przenosze sie do piekar

ja dzis odebrałam suknie od krawcowej, super dopasowana
mam tylko jeden dylemat, ona jest w calosci, dosyc ciezka (jak dla mnie, a jestem bardzo drobniutka) i wewnatrz jest jakby taka satynowa. Przy podnoszeniu rak do gory czy skakaniu suknia jednak zssuwa sie troche a nie mam ramiaczek. I teraz zastanawiam sie czy nie doszyc sobie ramiaczek, straci na uroku ale wygoda tez jest bardzo wazna jednak. Caly dzien bede w niej skakac i tanczyc, wiec nie moze byc tak ze sobie bedzie spadala kiedy chce heh:P
kupilam jeszcze bransoletke z jakby takich duzych diamentow, ale slicznie sie mieni, zakochalam sie jak ja zobaczylam...
Zawsze można doszyć ramiączka odpinane, suknie w czasie ślubu i na początku zabawy będzie wyglądać tak jak powinna, natomiast gdy zabawa się rozkręci możesz założyć ramiączka.
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:01   #3666
d00mi
Raczkowanie
 
Avatar d00mi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 402
GG do d00mi
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Dziewczyny zastanawiam się nad weselem w hotelu Alpin, słyszałyście coś może o nim ??
d00mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:09   #3667
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Dziewczyny, 'zapytowuję' w kolejnym możliwym wątku, czy któraś ma jakieś doświadczenia z Zameczkiem Myśliwskim w Promnicach albo mogłaby polecić coś podobnego?
Ewentualnie jakąś inną, małą salę, gdzie podają dziczyznę?
__________________

shonya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 20:00   #3668
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez shonya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 'zapytowuję' w kolejnym możliwym wątku, czy któraś ma jakieś doświadczenia z Zameczkiem Myśliwskim w Promnicach albo mogłaby polecić coś podobnego?
Ewentualnie jakąś inną, małą salę, gdzie podają dziczyznę?
Zameczek Mysliwski jest przeuroczy
moje doswiadczenia ograniczaja sie jedynie do kolacji zareczynowej
w kazdym razie jedzenie było na prawde pyszne, a obsługa bez zarzutu
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:05   #3669
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

macie zwyczaj rozdawania kolocza sasiadom i wspolpracownikom przed weselem? bo wlasnie sie zastanawiam czy lepiej zamowic takie pudelka plastikowe czy zapakowac to ciasto w celofan...
bo na odchodne dam w papierowych pudelkach

aha i zapraszam na wesele rodzine kuzynki mojego taty bo mieszkaja dom obok i od dziecka mamy kontak, takze zapraszam ich jako rodzina, tylko sie zastanawiam czy im rowniez zanosic kolocz? bo niby rozdaje sie tym ktorzy nie beda na weselu, a oni beda ale sa rowniez najblizszymi sasiadami?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:12   #3670
Irmisia
Raczkowanie
 
Avatar Irmisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 79
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
macie zwyczaj rozdawania kolocza sasiadom i wspolpracownikom przed weselem? bo wlasnie sie zastanawiam czy lepiej zamowic takie pudelka plastikowe czy zapakowac to ciasto w celofan...
bo na odchodne dam w papierowych pudelkach

aha i zapraszam na wesele rodzine kuzynki mojego taty bo mieszkaja dom obok i od dziecka mamy kontak, takze zapraszam ich jako rodzina, tylko sie zastanawiam czy im rowniez zanosic kolocz? bo niby rozdaje sie tym ktorzy nie beda na weselu, a oni beda ale sa rowniez najblizszymi sasiadami?
Ja też będę dawać kołocz sąsiadom i współpracownikom. Będę zamawiać kołocz w Paniówkach (najlepszy na świecie) i pakować osobiście w celofan.
Kołocz daje się osobom, których nie zapraszasz na wesele. Zatem jeżeli zapraszasz obojętnie czy sąsiadów czy osoby z pracy to im się już kołocza nie daje.
Irmisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:19   #3671
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
macie zwyczaj rozdawania kolocza sasiadom i wspolpracownikom przed weselem? bo wlasnie sie zastanawiam czy lepiej zamowic takie pudelka plastikowe czy zapakowac to ciasto w celofan...
bo na odchodne dam w papierowych pudelkach

aha i zapraszam na wesele rodzine kuzynki mojego taty bo mieszkaja dom obok i od dziecka mamy kontak, takze zapraszam ich jako rodzina, tylko sie zastanawiam czy im rowniez zanosic kolocz? bo niby rozdaje sie tym ktorzy nie beda na weselu, a oni beda ale sa rowniez najblizszymi sasiadami?
My również kołacz sami kroiliśmy i pakowaliśmy w celofan. Niby kołacz daję się osobą które nie idą na wesele ale ostatnie lata dostawaliśmy kołacz od ludzi do których szliśmy na wesele, więc my też rozdawaliśmy wszystkim z tym, że robiliśmy takie małe paczki a nie takie jak się robi tradycyjnie. Aha ale na odchodne już nikomu nic nie dawaliśmy w takim wypadku.
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 09:29   #3672
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

to widze ze roznie sie robi... w takim razie ja chyba rozdam tym ktorzy nie ida na wesele, a Ci ktorzy przyjda tak czy inaczej tez dostana tylko ze na odchodne ale to juz rozne ciasta, a nie sam kolocz.

A gdzie kupowalyscie serwetki i celofan? bo celofan to moze w kwiacarni, ale takie serwetki to nie wiem gdzie..
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:07   #3673
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
to widze ze roznie sie robi... w takim razie ja chyba rozdam tym ktorzy nie ida na wesele, a Ci ktorzy przyjda tak czy inaczej tez dostana tylko ze na odchodne ale to juz rozne ciasta, a nie sam kolocz.

A gdzie kupowalyscie serwetki i celofan? bo celofan to moze w kwiacarni, ale takie serwetki to nie wiem gdzie..
Ja akurat wszystko celofan, serwetki, tacki kupiłam w Tychach na giełdzie kwiatowej ale na pewno a każdym sklepie z artykułami biurowymi będzie coś takiego.
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:07   #3674
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

My nie będziemy robić kołacza
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:18   #3675
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

A ja mam pytanie z innej beczki:
robimy z TŻ tylko obiad/deser/zimną płytę, raptem z 4h, chcieliśmy żeby to obiadu w tle grali skrzypkowie.

Pojawia się pytanie - co z jedzeniem dla nich?
Nie jest problemem zorganizowanie dla nich stołu i posiłków, tylko zastanawiam się jak to ew. dograć czasowo, bo jak będą jeść to będzie cichutko a na tym podkładzie najbardziej nam zależy.
hm

Poza tym ma ktoś doświadczenia z Pałacem Czarny Las (Woźniki) albo Hotelem/Restauracją Rycerski (Czeladź)?

Dalej szukam miejsca na nasz poślubny obiad
__________________

shonya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:55   #3676
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

My kołocz daliśmy do pracy i do klubu sportowego męża, do pracy naszych mam i kilku ... powiedzmy ważnym osobom, których nie prosiliśmy na wesele Pakowanie i porcjowanie nas ominęło bo wszystko zrobiła cukiernia
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:16   #3677
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez shonya Pokaż wiadomość
hm

Poza tym ma ktoś doświadczenia z Pałacem Czarny Las (Woźniki) albo Hotelem/Restauracją Rycerski (Czeladź)?

Dalej szukam miejsca na nasz poślubny obiad
Hotel Rycerski definitywnie odradzam. Ładnie wygląda, ale jedzenie mają okropne! Wszystko smakuje jak najtańsze z możliwych, totalnie bez smaku i nie wiem czy było stare czy mi się tak tylko wydawało. Szkoda bo forma podania i wystrój bardzo mi się spodobał.
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:38   #3678
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
macie zwyczaj rozdawania kolocza sasiadom i wspolpracownikom przed weselem? bo wlasnie sie zastanawiam czy lepiej zamowic takie pudelka plastikowe czy zapakowac to ciasto w celofan...
bo na odchodne dam w papierowych pudelkach

aha i zapraszam na wesele rodzine kuzynki mojego taty bo mieszkaja dom obok i od dziecka mamy kontak, takze zapraszam ich jako rodzina, tylko sie zastanawiam czy im rowniez zanosic kolocz? bo niby rozdaje sie tym ktorzy nie beda na weselu, a oni beda ale sa rowniez najblizszymi sasiadami?
U nas roznosi się kołocz wszystkim i tym, którzy będą na weselu i sąsiadom, znajomym, dalszej rodzinie, których na wesele nie prosimy.
Pakujemy w celofan na serwetach w stylu richelieu. No i rozdawać będziemy na ok miesiąc przed weselem, bo zamówiliśmy kołocz na 13 marca. I u nas nie będzie to kołocz na blachę, tylko taki w formie drożdżówek.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A gdzie kupowalyscie serwetki i celofan? bo celofan to moze w kwiacarni, ale takie serwetki to nie wiem gdzie..
Kupimy serwetki i celofan w Czechach, w takim dużym sklepie- hurtowni z różnymi pierdołkami.

Cytat:
Napisane przez shonya Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki:
robimy z TŻ tylko obiad/deser/zimną płytę, raptem z 4h, chcieliśmy żeby to obiadu w tle grali skrzypkowie.

Pojawia się pytanie - co z jedzeniem dla nich?
Nie jest problemem zorganizowanie dla nich stołu i posiłków, tylko zastanawiam się jak to ew. dograć czasowo, bo jak będą jeść to będzie cichutko a na tym podkładzie najbardziej nam zależy.
hm
Poczęstunek dla grajków wypada zorganizować. Wiadomo, przez 4 godz. nie będą cały czas grać, potrzebują też przerwy. Więc może dogadacie się z nimi, kiedy mają grać, a kiedy mogą sobie zrobić przerwę. Zawsze podczas ich przerwy można puścić coś subtelniejszego z płyty.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:55   #3679
saraesce
Raczkowanie
 
Avatar saraesce
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 105
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Witam Was oj jak ten czas leci a do lipca nie daleko a jeszcze tyle rzeczy nie mamy ;/
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem,
i tak zawsze aż do końca...
saraesce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 18:12   #3680
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez saraesce Pokaż wiadomość
Witam Was oj jak ten czas leci a do lipca nie daleko a jeszcze tyle rzeczy nie mamy ;/

Ja też mam w lipcu ślub...damy radę!

Co już macie załatwione?A co jeszcze do zrobienia?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:24   #3681
saraesce
Raczkowanie
 
Avatar saraesce
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 105
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

praktycznie nic nie mamy;/ tzn mamy siebie i salę hihi, ale w tym tygodniu wszystko załatwimy. jedynie z księdzem mamy problem bo mamy ślub w piątek i nie chce Nam dać... ;/
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem,
i tak zawsze aż do końca...
saraesce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 18:30   #3682
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Kochane wczoraj odebraliśmy obrączki jak bede miała chwile to wrzuce fote. zapłaciliśmy jedyne 50zł!!!! myśleliśmy ze sie pomylili Oczywiście mieliśmy sowje złoto.
songoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:18   #3683
zuza_85
Raczkowanie
 
Avatar zuza_85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 92
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez saraesce Pokaż wiadomość
praktycznie nic nie mamy;/ tzn mamy siebie i salę hihi, ale w tym tygodniu wszystko załatwimy. jedynie z księdzem mamy problem bo mamy ślub w piątek i nie chce Nam dać... ;/
Hej, nic się nie martw my też mamy w lipcu - na razie tylko sala i zespół, także pomalutku. Dziwne, że ksiądz nie chce Wam dać ślubu w piątek, przecież nigdzie nie jest napisane, że to ma być sobota... co za problem....
__________________
Powiemy sobie TAK 28.07.2012

zuza_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:21   #3684
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

a nam zostały 2 miesiące i 2 dni i zaczynam powoli panikować, że nie zdążymy ze wszystkimi drobiazgami, albo zapomnimy o czymś...... Musiałabym sobie spisać, co jeszcze trzeba załatwić, ale na razie na głowie mamy jeszcze przeprowadzkę.... ;]
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:36   #3685
anst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Witam nieśmiało Ślub co prawda dopiero za dwa lata, ale już powoli zaczynam się organizować, a wizaż jak zwykle jest niezastąpiony to prawdziwa skarbnica mądrości
anst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:36   #3686
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez anst Pokaż wiadomość
Witam nieśmiało Ślub co prawda dopiero za dwa lata, ale już powoli zaczynam się organizować, a wizaż jak zwykle jest niezastąpiony to prawdziwa skarbnica mądrości
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:39   #3687
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez anst Pokaż wiadomość
Witam nieśmiało Ślub co prawda dopiero za dwa lata, ale już powoli zaczynam się organizować, a wizaż jak zwykle jest niezastąpiony to prawdziwa skarbnica mądrości
Witaj
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:48   #3688
anst
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Powoli nadrabiam zaległości...

Cytat:
Napisane przez 90fasola Pokaż wiadomość
...Rezydencja Piekary Śląskie, jeszcze nie jest otwarty, ale zapowiada się super . Czekam na odpowiedź mailową, ale nie wiem czy się doczekam.
Ooo! Widzę, że podobnie patrzymy Piękna jest ta sala! Też mam ślub w 2014 i też czekam na ich odpowiedź...
anst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:49   #3689
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez saraesce Pokaż wiadomość
praktycznie nic nie mamy;/ tzn mamy siebie i salę hihi, ale w tym tygodniu wszystko załatwimy. jedynie z księdzem mamy problem bo mamy ślub w piątek i nie chce Nam dać... ;/
Z tym piątkiem to ja się nie dziwię. Oczywiście wszystko zależy od księdza i pewnie od diecezji. W naszej np piątek jest dniem postnym, nie spożywa się mięsa i nie organizuje hucznym imprez, na pamiątkę śmierci Chrystusa. Nasz ksiądz proboszcz jest stanowczo anty ślubom w piątek, również nie zgadza się na śluby czwartkowe, ale tylko wtedy gdy Młodzi zaplanowali też poprawiny. No i na piątek musiałby dać dyspensę od pokarmów mięsnych i zabaw, a na wesele u niego nie wchodzi w grę. Znam to z najbliższego podwórka. Wiec tutaj ksiądz jak najbardziej może mieć obiekcje. Spróbujcie może w innej parafii, może tam się uda. Zawsze też możecie zwrócić się z zapytaniem do kurii, czy w waszej diecezji możecie mieć ślub i wesele w piątek, lub ewentualnie jakie warunki trzeba spełnić, by było to możliwe.

Cytat:
Napisane przez anst Pokaż wiadomość
Witam nieśmiało Ślub co prawda dopiero za dwa lata, ale już powoli zaczynam się organizować, a wizaż jak zwykle jest niezastąpiony to prawdziwa skarbnica mądrości
Hej E tam 2 lata, zleci Wam szybko!
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:53   #3690
stworzonadlaciebie
Raczkowanie
 
Avatar stworzonadlaciebie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 187
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez anst Pokaż wiadomość
Witam nieśmiało Ślub co prawda dopiero za dwa lata, ale już powoli zaczynam się organizować, a wizaż jak zwykle jest niezastąpiony to prawdziwa skarbnica mądrości
Ja też dopiero za 2 lata a dokladnie 5-6.07.2014
I mam takie pytanie czy mozecie polecic jakis dobry zespol na wesele? Interesowalby mnie takie 5-6 osobowe
Z gory dziekuje;**
stworzonadlaciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.