Bollywood - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 03:50   #1
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127

Bollywood


Od roku pracuje w Bollywood.
To nawet dla mnie brzmi niewiarygodnie, ale to prawda!
W tym czasie zagrałam w około 40 filmach, serialach i reklamach telewizyjnych. Będzie o czym opowiadać wnukom na starość)
Ciekawi mnie czy kino Bollywood jest popularne w Polsce??
Znacie jakieś filmy, aktorów, słyszałam, że w Krakowie jest nawet jakiś klub miłośników filmów Bollywood?

Edytowane przez Emola
Czas edycji: 2014-02-20 o 05:44
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:55   #2
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Od roku pracuje w Bollywood.
To nawet dla mnie brzmi niewiarygodnie, ale to prawda!
W tym czasie zagrałam w około 40 filmach, serialach i reklamach telewizyjnych. Będzie o czym opowiadać wnukom na starość)
Ciekawi mnie czy kino Bollywood jest popularne w Polsce??
Znacie jakieś filmy, aktorów, słyszałam, że w Krakowie jest nawet jakiś klub miłośników filmów Bollywood?



http://rajscy.blogspot.com/2012/01/p...-bolywood.html
Ogladałam kilka filmów - mi się osobiście bardzo to kino podoba .
Wkurza mnie jedynie zakaz poruszanie pewnych tematów .
KIno jest pozytywne , i to w nim bardzo lubię .
Poza tym bardzo lubię muzyczne filmy .
Byłam nawet kiedyś w kongresowej na pokazach bollywood.

najpopularniejszy aktor to chyba ten z tego kawałka , ale zbij mnie nie wiem jak się go pisze
http://www.youtube.com/watch?v=lUz303Z2HOw
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2012-02-03 o 20:57
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 16:18   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Bollywood

Ogladałem i ogladał bym gdybym miał tylko czasu wiecej bo jak jest wiadome minimum 4 godziny z zycia wziete ;D
Bardzo lubie i na pewno jeszcze nie raz powroce do tego typu produkcji.
Czy znam jakies filmy, aktorów ?
Znac znam gorzej z ich poprawną pisownią ale min. Airshway Rai [występująca w kilku filmach hollywodzkich] Kajol Abischek baachan, czy najsławniejszy moim zdaniem Shah Rukh khan. przepraszam że tak pokaleczylem nazwiska ale nigdy nie miałem głowy do ich nazwisk ;P
Filmy ? Sentymentalny czasem słonce czasem deszcz, Kal Hoo na hoo, czy fanaa. Więcej jakos nie moge sobie przypomniec.
A mozesz napisac jak to się stało ze sie dostałaś do bollywoodu? Masz jakieś korzenie indyjskie ? ;D Bo nie czesto sie słyszy o tym.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:59   #4
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Bollywood

Ja w sumi nie przepadam za tymi filmami, ogladam tylko zeby sobaczyc siebie w jakims 5 sekundowym ujeciu ha, ha
Nie mam zadnych korzeni indyjskich i to nawet lepeij , oni tutaj maja bzika na punkcie 'bialych twarzy i kompleksy z powodu ciemnej karnacji, wiec dla obcokrajowcow to jest nadal dobry rynek pracy
Dostalam sie do Bollywoodu przypadkiem bedac w podrozy po Azji, wiecej pisze o tym na moim blogu
www.rajscy.blogspot.com
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:39   #5
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Ja w sumi nie przepadam za tymi filmami, ogladam tylko zeby sobaczyc siebie w jakims 5 sekundowym ujeciu ha, ha
Nie mam zadnych korzeni indyjskich i to nawet lepeij , oni tutaj maja bzika na punkcie 'bialych twarzy i kompleksy z powodu ciemnej karnacji, wiec dla obcokrajowcow to jest nadal dobry rynek pracy
Dostalam sie do Bollywoodu przypadkiem bedac w podrozy po Azji, wiecej pisze o tym na moim blogu
www.rajscy.blogspot.com
śledzę Waszego bloga już od jakiegoś czasu wpadłam na niego przypadkiem przygotowując się do mojej wymarzonej podróży po Indiach lecę 21 marca i czuję coraz większy strach, bo mimo, że sporo już się dowiedziałam, naczytałam to i tak myślę, że konfrontacja z rzeczywistością okażę się miażdżąca
mogłabyś napisać trochę więcej na temat tego jak zaczęła się Wasza przygoda? bo to wszystko brzmi nieprawdopodobnie...
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:29   #6
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Bollywood

Bardzo sie cieszymy ze zagladasz na naszego bloga , jestesmy w tym nowicjuszami (blog isnieje nie caly miesiac) wiec kazda inf ze ktos tam cos czyta jest mila.
Jak dlugo bedziesz w Indiach? My wracamy do Mumbaju okolo 15kwietnia, moze sie spotkamy?
Nasza przygoda z wypawa do Indii zaczela sie 2 lata temu, to pomysl mojego meza i dlugo by o tym opowiadac.... A przygoda z Bollywood jak wszystko w zyciu podroznika, przez przypadek Jak bedziesz w Mumbaju tez mozesz zostac gwiazda Bollywoodu w 5 sekundowym ujeciu
Jezeli masz jeszcze jakies pytania, watpliwosci , chetnie odpowiemy.
Pozdrawiamy i pamietaj: nie takie Indie straszne....
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:37   #7
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Bardzo sie cieszymy ze zagladasz na naszego bloga , jestesmy w tym nowicjuszami (blog isnieje nie caly miesiac) wiec kazda inf ze ktos tam cos czyta jest mila.
Jak dlugo bedziesz w Indiach? My wracamy do Mumbaju okolo 15kwietnia, moze sie spotkamy?
Nasza przygoda z wypawa do Indii zaczela sie 2 lata temu, to pomysl mojego meza i dlugo by o tym opowiadac.... A przygoda z Bollywood jak wszystko w zyciu podroznika, przez przypadek Jak bedziesz w Mumbaju tez mozesz zostac gwiazda Bollywoodu w 5 sekundowym ujeciu
Jezeli masz jeszcze jakies pytania, watpliwosci , chetnie odpowiemy.
Pozdrawiamy i pamietaj: nie takie Indie straszne....

Nawet nie wiesz jak żałuję, 15.04 będziemy już w Polsce, nie mogliśmy pozwolić sobie na więcej niż 2 tyg. urlopu…
Uwielbiam czytać o takich szaleńcach jak Wy! i bardzo ucieszył mnie Wasz ranking indyjskich destynacji, bo pokrywa się z moim wyobrażeniem. W necie jest mnóstwo sprzecznych informacji, co warto, czego nie, co jest przereklamowane, a stwierdziłam, że dla mnie jesteście najbardziej wiarygodni
I nigdy nie twierdziłam, że Indie są straszne! To było moje największe marzenie i po kupnie biletów poryczałam się z wrażenia jak bóbr ale mimo wszystko strach jest…
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 18:19   #8
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy kino Bollywood jest popularne w Polsce??
Znacie jakieś filmy, aktorów, słyszałam, że w Krakowie jest nawet jakiś klub miłośników filmów Bollywood?



http://rajscy.blogspot.com/2012/01/p...-bolywood.html
Co do pogrubionego to na Kulturze jest całkiem obszerny wątek o filmach z bollywoodu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263811&page=28
Wg mnie kino bollywood swoją największą popularność w Polsce przeżywało kilka lat temu, wtedy sama się nim zainteresowałam, do gazet dołączane były filmy z SRK a i w tv można było obejrzeć największe hity. Teraz to już jakby ucichło.

Bardzo fajny blog Mi się marzy podróż do Indii
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"





Edytowane przez dotaa
Czas edycji: 2012-02-16 o 18:32
dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 10:51   #9
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Bollywood

do gazet dołączane były filmy z SRK a i w tv można było obejrzeć największe hity. Teraz to już jakby ucichło.

Bardzo fajny blog Mi się marzy podróż do Indii [/QUOTE]


SRK to znaczy Shah Rukh Khan? Jego akurat znam dobrze , to obecnie chyba największa gwiazda Bollywood , razem z Karina Kapoor, widziałam ich wiele razy na planie filmowym
Ja jakos przed wyjazdem z Polski nie zainteresowałam się tymi filmami , dopiero teraz...
Wiem natomiast, że w Rosji sa nadal bardzo znane. a gwiazdy Bollywood są na równi rozpoznawalne jak gwiazdy Hollywood.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak żałuję, 15.04 będziemy już w Polsce, nie mogliśmy pozwolić sobie na więcej niż 2 tyg. urlopu…
Uwielbiam czytać o takich szaleńcach jak Wy! i bardzo ucieszył mnie Wasz ranking indyjskich destynacji, bo pokrywa się z moim wyobrażeniem. W necie jest mnóstwo sprzecznych informacji, co warto, czego nie, co jest przereklamowane, a stwierdziłam, że dla mnie jesteście najbardziej wiarygodni
I nigdy nie twierdziłam, że Indie są straszne! To było moje największe marzenie i po kupnie biletów poryczałam się z wrażenia jak bóbr ale mimo wszystko strach jest…
Napisz co planujecie zobaczyć w Indiach? Jaki macie plan podróży? Planuje zrobić serię wywiadów z ludźmi, którzy podróżuja po Indiach.
Odezwij sie do nas na blogu, chcialabym (jak się zgodzisz zrobic z tobą wywiad po twojej podróży.

Edytowane przez Emola
Czas edycji: 2012-02-20 o 10:52
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:59   #10
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
SRK to znaczy Shah Rukh Khan? Jego akurat znam dobrze , to obecnie chyba największa gwiazda Bollywood , razem z Karina Kapoor, widziałam ich wiele razy na planie filmowym
Ja jakos przed wyjazdem z Polski nie zainteresowałam się tymi filmami , dopiero teraz...
Wiem natomiast, że w Rosji sa nadal bardzo znane. a gwiazdy Bollywood są na równi rozpoznawalne jak gwiazdy Hollywood.
Tak, oczywiście chodzi o Szaruka Tobie zazdroszczezę normalnie Chciałabym go zobaczyć na żywo Ma jakiś magnetyzm w sobie ...
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 03:10   #11
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
Tak, oczywiście chodzi o Szaruka Tobie zazdroszczezę normalnie Chciałabym go zobaczyć na żywo Ma jakiś magnetyzm w sobie ...
Mnie osobiście bardziej podoba się John Abraham, widziałam go na planie House Full 2, Race2, Desi Boys. Ostatnio ciągle gra z Akshay Kumarem, chyba się lubią)
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 18:22   #12
Maja_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bollywood

A ja ostatnio czytałam fajny artykuł o Bollywood w gazecie Kupiłam w trafficu, ale z tego co wiem to w empiku też można znaleźć. Poczytałam sobie sporo o niej na ich stronce i naprawdę polecam. Gazeta Zupełnie Inny Świat
Maja_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.