Nawilżacz powietrza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 18:05   #1
KarolZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Exclamation

Nawilżacz powietrza


Witam,
Wiem, że już (niby) nie sezon, ale od dwóch tygodni mój maluch strasznie choruje i nie może się wyleczyć. Nie wiedziałem w którym dziale zapytać, więc pomyślałem, że zadam pytanie tu - Drogie Kobiety, co polecacie?
Znalazłem parę nawilżaczy, dzwoniłem do sklepów i to co wybrałem (chciałem się upewnić, że jest to dobry wybór):
http://tanie-kupowanie.com/product-p...E-DZIECKA.html

http://tanie-kupowanie.com/product-p...ZA-SWINKA.html

Nawilżacze mi się podobają, dla Małej też jak patrzy na zdjęcia ( ), więc to jest bardzo duży plus. Dzwoniłem do sklepu, wysyłają od ręki, więc i czas jest ok, a to w przypadkach takiego sprzętu ważne jak dla mnie, tym bardziej, że są z mojego miasta, to nawet można podskoczyć. Czy uważacie, że warto? Niby cena nieduża, ale może to związane z tym "niby" końcem sezonu na taki sprzęt (Dziecko dalej choruje), a nawilżacz pewnie przyda się zawsze. Proszę o szybką odpowiedź Z góry dziękuję, drogie Panie
KarolZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:05   #2
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Nawilżacz powietrza

Nie patrz na wyglad, tylko na to czy producent oferuje wymienne filtry. Jak sie taki filtr zapcha i nie bedziesz mogl go wymienic, to nawilzacz do wyrzucenia.
Ja ma taki http://climatic-home.com/Nawilzacz_Climatic_633-3.html i wiem ze moge dokupic do niego filtr wymienny za 15 zł.
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:11   #3
kwiatowyanulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nawilżacz powietrza

Pomysł dobry, ale należy zwrócić uwagę właśnie na wymienne filtry. Niestety nigdy nie będziesz miała pewności czy takie rozwiązanie na pewno pomoże, ale warto podjąć próbę.
kwiatowyanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:48   #4
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Nawilżacz powietrza

Zwróć uwagę na opinie użytkowników i to jak wygląda sprawa z serwisem.
Kupić można taniej przez sieć , ale potem po tygodniu jak sprzęt się popsuje i trzeba będzie odsyłać go kurierem na drugi koniec Polski na własny koszt do serwisu - to byłby kiepski zakup. Lepiej byłoby kupić coś w sklepie w mieście, nawet jeśli byłoby droższe.

Edytowane przez UserOne
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:49
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 10:43   #5
Bijonse
Przyczajenie
 
Avatar Bijonse
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd ;]
Wiadomości: 25
Dot.: Nawilżacz powietrza

Chciałabym odświeżyć wątek, choć moje pytanie jest trochę inne.

Wczoraj kupiłam nawilżacz powietrza - http://www.comefresh.com/2610A.htm

W związku z powyższym, mam kilka pytań, które dla większości mogą się wydać oczywiste, ale dla mnie nie są, dlatego też znalazłam się tutaj.

1. Czy każdy nawilżacz powietrza hałasuje? Miałam zamiar zostawiać go na całą noc, ale chyba nie będzie to możliwe. Jakie są Wasze doświadczenia?

2. Czy zostawiacie nawilżacz na kilka godzin, cały dzień lub noc czy co jakiś czas włączacie go na np. godzinę? Wiem, że wszystko zależy od pojemności i wydajności, mój akurat ma 3 litry pojemności, wydajność 200 ml/h, zasięg 20 m2, a pokój w którym stoi nie przekracza 10 m2. Ciężko mi na początku ocenić, jak długo musi nawilżacz, aby nawilżyć.

3. Czy podczas pracy nawilżacza zaleca się otworzyć/uchylić okno czy wręcz przeciwnie powinno być ono zamknięte, aby nie tracić wytworzonej wilgoci?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przepraszam za moją niewiedzę, jeśli kogoś to urazi.

Pozdrawiam.
__________________
"Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje."
George Nathan


Now it's just too late We can't go back I'm sorry I can't be perfect...

Bijonse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.