Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 08:37   #4651
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

dzisiaj Dzień Chorób Ż/Rzadkich
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:40   #4652
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Podczytuję was już od początku ciąży, ale jakoś głupio mi się było wcinać Jestem mamą Szymonka (3,5 roku) i Hani (9 grudzień 2011)i pochodzę z Elbląga.

To moje szczęścia
hejka sliczne dzieciaczki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:43   #4653
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Mam propozycje tytulu watku nowego
nasze dzieciaczki kupy produkuja a mamy namietnie je analizuja

To takie podsumowanie tematyki watku
Albo
Nasze maluchy kupy co dzien wala a mamy kupami na watku sie chwala


Zawsze mam ochote na taki tytul- beke z tych rymowanek na sile
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2012-02-29 o 08:46
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:45   #4654
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
u mnie pogoda słoneczna, ale chyba zimnawo... chociaż niby w pogodzie mówią ze 8 stopni.... ja mam dylemat w co ubrac młodego na spacer.... moze jeszcze w ten kombinezon zimowy+cienki kocyk na wierzch?
czy kurteczke z cieplejszego polarku+rajstopy+spodnie+ cieplejszy/cienszy? kocyk???

przy drugim dziecku już tych dylematów nie będę miała

ja wybrałabym opcje 2 zreszta tak wlasnie z mlodą wychodzimy... kupilam jeszcze buciki dla niechodzących w coccodrillo (tulipan, przystępne bardzo ceny zeby od stópek nie ciągnęło...
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:45   #4655
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

nikaa my mamy geniusa silikokonowego.Akurat ten przypadl malej do gustu.

ggora zastanawialam sie tez nad tymi migdalkami,ale zrezygnowalam w koncu.My zamowilismy chinszczyzne na chrzciny,13 roznych potraw.Tort bedzie bezowy + sernik + moj skromny torcik.I nadal nie wyslalam zaproszen !!

Goldika a co on narobil,ze az zerwalas zareczyny ????
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:49   #4656
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Mam propozycje tytulu watku nowego
nasze dzieciaczki kupy produkuja a mamy namietnie je analizuja

To takie podsumowanie tematyki watku
jestem za

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
ja wybrałabym opcje 2 zreszta tak wlasnie z mlodą wychodzimy... kupilam jeszcze buciki dla niechodzących w coccodrillo (tulipan, przystępne bardzo ceny zeby od stópek nie ciągnęło...
o! bardzo dobrze, muszę buciki wygrzebac skądś albo kupic
thx
my niedługo wychodzimy na spacerek a w sumie na ryneczek bo mam ochote na rybę na parze

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
nikaa my mamy geniusa silikokonowego.Akurat ten przypadl malej do gustu.


Goldika a co on narobil,ze az zerwalas zareczyny ????
hmm... a silikonowy jest /';zdrowszy" od lateksowego?

czy ja coś Goldi przegapiłam
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:49   #4657
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
My bierzemy małą. W sobotę była z nami w Lidlu, Realu i Ikei. Spi jak jest zmeczona, a tak to ogląda wszystko. Na szczescie lubi ubieranie i rozbieranie, wie ze jak zakałdam jej czapke to idzie na spacer i sie smieje. Do samochodu foteli a potem na stelż od wózka i jedno z ans pcha małą a drugie wózek z zakupami
my tez co jakis czas zabieramy Malego na maraton po marketach chociaz moja mama uwaza, ze to wstrzas psychiczny dla niego i go meczymy tym strasznie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 08:50   #4658
kojka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 166
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Dziewczyny któreś z Was ( nie pamietam kto) pisały o zawieszkasz z TINY LOVE . Ja znam te zabawki i sa bardzo fajne , tylko te okrągłe ( dynia, jabłko ,pomarańcz ) są raczej takie większe i nieco ciężkie , nie wiem czy nasze maluszki sobie z nimi poradzą.
Jak macie okazję to zobaczcie najpierw na żywo jak wygladają , ja bym to kupiła dziecku które juz siedzi ( ale to tylko taka moja opinia).
kojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:51   #4659
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość


hmm... a silikonowy jest /';zdrowszy" od lateksowego?
nie mam pojecia
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:58   #4660
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość

ehhhh, teraz czas na moje zale- rano meil, paczka ode mnie nie dotarla i mam to wyjasniac. to ja meila ze wyjasnie sprawe i stres, ze kurde cos nie tak. Wieczorem jade na poczte a tam co?ifnormacja, ze adresat odebral paczke !!!! jaki nerw mnie zlapal, poslalam ''stosownego'' meila, ale nie licze na odpowiedz bo ta osoba przez 2 tyg nie raczyla zaplacic. Dopiero jak allegro wlaczylam do sprawy.
Co za ludzie .....
wspolczuje... ja co jakis czas wystawiam na allegro hurtem rozne rzeczy i zawsze siestresuje czy nie trafie na jakiegos kiepa ktory bedzie problemy stwarzal

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
, u mnie niezawodna jest woda termalna z Iwostinu. Psikam na płatek kosmetyczny i przemywam kilka razy dziennie. W kilka dni znika wszystko My też jutro szczepienie mamy. Boshe, ona taka ufna, szczęśliwa jedzie, uśmiecha się, rozgląda i ją nagle skrzywdzą, ukłują za nic zawsze mam doła po tym
ojej to Olek ostatnio na szczepieniu plakal jak lekarz go ogladal. A jak wbito mu igle w udko to zrobil taka mine -> i przestal plakac

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość

Dziewczyny na mm czy też tak macie ze nie chcą czasami wasze skarby jeść tylko by piły herbatę? Dziś w nocy pod czas karmienia to miałam 2 butelki z herbatą koper i rumianek i 3 butelki do mleka każde z innym smoczkiem porażka miałam zdjęcie zrobić...

A teraz smacznie śpi pewnie zaraz się obudzi pobawimy się i o 11 na spacerek
:yes: ale ja nie podaje herbatek tylko sama wode podgrzana.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:58   #4661
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

jestem w szoku, mój "dzidziuś" chce wstawac...tzn wyrywa się z leżaczka, unosi gówkę i tułów :szok:

podobnież-zdaniem pediatry CH to zbyt dużo bodźców dla niemowląt.... my jeszcze nie byliśmy... tzn.b yliśmy w sklepie pod blokiem i na rynku-ale to tylko dlatego ze nie było okazji zakupów no i te zarazki
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 09:01   #4662
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość


a to mój mały akrobata
genialny
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:06   #4663
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

tak z innej beczki... czytałyście może ? uwagę przykuło o złym wpływie parafiny....

http://dziecisawazne.pl/chemia-w-kosmetykach/


nikaaa ja kupilam za 29.99 zł , ale rozmiar 4 ( za duże... specjalnie zeby skarpete wsadzic i zeby na wiosne całą starczyły (a moze i nawet jesien )
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze


Edytowane przez ja_dalia
Czas edycji: 2012-02-29 o 09:07
ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:11   #4664
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hejka sliczne dzieciaczki
dzięki

My dopiero wstałyśmy Hania z kupą w pampersie spała, nawet nie wiem kiedy ją zrobiła<wyrodna matka>

Pokszyfka większość rzeczy dla Hani dostałam albo kupiłam używane, łózeczko, matę, leżaczek mam po starszym, wózek odkupiłam od znajomej.Staram się za bardzo nie szaleć z ubrankami bo mała rośnie w zastraszającym tempie, niektóre ubranka załozyła raz albo wcale

kurcze fajne te zawieszki z Tiny Love
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:15   #4665
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość

A Goldika gdzie sie podziewa??
goldika miala pierwszy zjazd na uczelni zaocznie i zaliczyla wypad 5godiznny po centrum handlowym z kumpela
i ogolnie synek moze nie daje popalic ale ciagle chce sie bawic w "a kuku", "zjem Ci stope" i tego typu sprawy


---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość



tez sie zastanawiałam...
ale po malej analizie to zniknęło nam parę osób np: Rojku, Totti, Darusia mało się udziela



A mam zamiar uszyć jej kilka przytulaków i metkowców-memlaków.
jestem, jestem :hejka:

ooo ja jestem antytalencie krawieckie... mam tesciowa krawcowa ale prosilam ja 4mce temu o uszycie falbanki do lozeczka i doczekac sie nie moge. Zawiesilam przescieradlo
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:16   #4666
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
u mnie pogoda słoneczna, ale chyba zimnawo... chociaż niby w pogodzie mówią ze 8 stopni.... ja mam dylemat w co ubrac młodego na spacer.... moze jeszcze w ten kombinezon zimowy+cienki kocyk na wierzch?
czy kurteczke z cieplejszego polarku+rajstopy+spodnie+ cieplejszy/cienszy? kocyk???
przy drugim dziecku już tych dylematów nie będę miała
Acha, ja mam trzecie dziecko i te same dylematy

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kiedy sie slubicie? my zrezygnowalismy ze slubu, tzn ja. Zreszta miesiac temu zerwalam z Tz zareczyny z bardzo powaznego powodu teraz jestesmy chlopakiem i dziewczyna z dzieckiem i teraz budujemy zwiazek od nowa.
(ps. nie zdradzil mnie, zeby nie bylo).
No to sobie musiał ładnie nagrabić

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Mam propozycje tytulu watku nowego
nasze dzieciaczki kupy produkuja a mamy namietnie je analizuja

To takie podsumowanie tematyki watku
Albo
Nasze maluchy kupy co dzien wala a mamy kupami na watku sie chwala


Zawsze mam ochote na taki tytul- beke z tych rymowanek na sile
:brzyda l: Dobre :brzyda l:

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
jestem w szoku, mój "dzidziuś" chce wstawac...tzn wyrywa się z leżaczka, unosi gówkę i tułów :szok:

podobnież-zdaniem pediatry CH to zbyt dużo bodźców dla niemowląt.... my jeszcze nie byliśmy... tzn.b yliśmy w sklepie pod blokiem i na rynku-ale to tylko dlatego ze nie było okazji zakupów no i te zarazki
Jak miałam dwoje malutkich dzieci, mieszkałam na zadupiu, ciągle byłam sama, bo ich tatuś miał inne zajęcia. Do tego nie miałam auta - to nie miałam wyjścia i ciągałam Bąble autobusami, tramwajami i biegałam z nimi po sklepach( z dziećmi, nie z autobusami) . Myślę, że im to nie zaszkodziło. Nie chorowały więcej niz dzieci koleżanek.........Ale może chorowałyby jeszcze mniej, gdyby nie miały kontaktu z tymi wszystkimi zarazkami?? Ciężko powiedzieć.
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:21   #4667
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

hey goldi


stesknilam sie za Wami wszystkimi
ale w czwartek odbieram nowy telefon i bede jak Glam miala dostep z tel do wizazu niach niach niach...

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Kurcze moj adasko znow juz chyba 5 ty dzien kupy nie robil, dominik w tym czasie ze 3 strzelil a on nic a przeciez jedza to samo mozna powiedziec z tej samej miski
przeczytalam ze 5tyg nie robi kupy
odnosnie jedzenia z jednej miski... kiedys zjadlam z miski psa... mleko i platki. Bo zapomnialam, ze najpierw psu to postawilam

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość

Goldika a co on narobil,ze az zerwalas zareczyny ????
skłamał bardzo poważnie. Nie chce pisac o co dokladnie poszlo ale wyniknelo spore zamieszanie. ja go popieram bo mu wierzylam, a potem okazalo sie, ze klamal i wyszlam takze na naiwna idiotke. to w wielkim lajtowym skrocie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:38   #4668
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
skłamał bardzo poważnie. Nie chce pisac o co dokladnie poszlo ale wyniknelo spore zamieszanie. ja go popieram bo mu wierzylam, a potem okazalo sie, ze klamal i wyszlam takze na naiwna idiotke. to w wielkim lajtowym skrocie.
to dla niego
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:50   #4669
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011


moj syn stwoerdzil, ze 4:30 to swietna pora na gadanie i wsadzanie matce palcow do oczu a teraz spi w najlepsze...

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
GLAM boska Twoja córa jest z jej tekściorami

Jak u Was jest z karmieniem? Przed spaniem czy po spaniu i potem aktywność? Bo my karmimy się po spaniu/ drzemaniu i zastanawiam się czy to nie przyczyna problemów z zaśnięciem??? już błądzę jak przychodzi do zasypiania jest marudzenie, potem płacz, krzyk, wrzask i ryk
moj po drzemce je, bawi sie, a jak zaczyna trzec oczka i stekolic to usypiam (jakis miesiac zasypial pieknie sam, ale mu przeszlo, trudno sie mowi ) dlugo zasypial przy cycku, czy potem przy butelce, sam sie przestawil, teraz tez mu sie czasem zdarza, jak dla mnie to zadna tragedia. Tak jak i to, ze po kilku przespanych calych nocach zaczal budzic sie od 1 do 4-5 razy, to tylko dziecko, wyrosnie (a poza tym lubie brac go do siebie, to nawet soe ciesze jak wczesniej wstanie i mozemy sie poprzytulac przez sen )

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
My wczoraj bylismy u lekarza i nic nie przybrala przez ostatni tydzien Robimy znow badanie kupki i mam jej zaczac raz dziennie robic kleik na moim mleku zeby ja podtuczyc. Troche sie tego boje... Najpierw musimy kupic odpowiednie oprzyrządowanie.
kurcze, sie musialo cholerstwo przyczepic tej waszej Kasi ma nadzieje ze uda sie ustalic w koncu co to i zwalczyc badziewie

pokszyfka u nas to samo, ciuszki kupuje w lumpku, jak juz nowe to od 86+, reszte podostawal po kuzynsch i w odwiedziny, lacznie z grzechotkami, gryzakami itd, jedynie co kupilismy mu sami to lezak i mate, no i kocyki, zaraz beda chrzciny to znowu nadostaje od groma.

szpilka natchnelas mnie normalnie recznie bedziesz szyc czy na maszynie?
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 09:54   #4670
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Goldika wróciła szczerze telefon z którego można przeglądać i pisac na wizażu to skarb, gdyby nie on to bym miała niezłe tyły, bo zawsze w nocy czytam, co naskrobałyście przez cały dzien

Dostałam paczkę z Hippa i Bebilonu
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:58   #4671
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ale menu
my chrzcimy 9kwietnia ale menu mamy ubogie... jak przystalo na studencka kieszen.
rosol+ devolay, ziemniaczki, surowki, kawa herbata, soki, patera owocow, tort i deser + wino.
My tez 09.04 robimy chrestnymi sa moj brat i tzta siostra, bydwoje sie ucieszyli, chyba zreszta na to liczyli

a slub to narazie tylko gadanie, bo czekamy na pewne info z Niemiec i jak bedzie ok to bierzemy kredyt i mysle ze kolo 1,5-2 lata sie zejdzie z zalatwianiem itd, meczy mnie juz takie mieszkanie razem na kocia lape, jestesmy juz razem prawie 6 lat, to czas najwyzszy...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Mam propozycje tytulu watku nowego
nasze dzieciaczki kupy produkuja a mamy namietnie je analizuja

To takie podsumowanie tematyki watku
Albo
Nasze maluchy kupy co dzien wala a mamy kupami na watku sie chwala


Zawsze mam ochote na taki tytul- beke z tych rymowanek na sile
BOMBA jestem za:hahaha :
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:59   #4672
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Ggora, też mamy taką klientkę na allegro kupiła jedną rzecz 2tyg temu, próbowaliśmy sie z nią skontaktować mailowo i telefonicznie i nic, a jak wystawiliśmy nowe aukcje, dokupiła jeszcze 4 rzeczy i dopiero po tym czasie zapłaciła. W odpowiedzi napisała, ze czekała jeszcze na fajne rzeczy i chciała wziąć hurtem, no ale kurcze nie można było tego wczesniej napisać??
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:05   #4673
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

przeczytalam ze 5tyg nie robi kupy
odnosnie jedzenia z jednej miski... kiedys zjadlam z miski psa... mleko i platki. Bo zapomnialam, ze najpierw psu to postawilam

skłamał bardzo poważnie. Nie chce pisac o co dokladnie poszlo ale wyniknelo spore zamieszanie. ja go popieram bo mu wierzylam, a potem okazalo sie, ze klamal i wyszlam takze na naiwna idiotke. to w wielkim lajtowym skrocie.


a dla tzta to niezle lanie by sie przydalo


smerf stekoli, wyspalo sie dziecko w koncu, musze teraz poczekac az go zmuli znowu i pojde na spacer, wczoraj nie bylam i jobla dostaje w domu

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

kurna, a ja nic nie dostaje, a jak sie przeprowadze to juz pewnie przepadnie... mamy siostra jeszcze po roczku mlodego dostawala paczki z tej szpitalnej ankiety... dooopa
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:15   #4674
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Zacytowalam posta Goldi,a pokazal sie Dalii .
Nie no nie musisz przeciez mowic,zrozumiale .Ale brzydal z niego !!!! !!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

moj syn stwoerdzil, ze 4:30 to swietna pora na gadanie i wsadzanie matce palcow do oczu a teraz spi w najlepsze...
Zauwazylam ostatnio,ze nasze dzieci podobnie sie zachowuja .Moja dzisiaj o 4:45 na rozrabianie i gadanie wzielo .
Obudzila sie na jedzonko po 2,zasnela przy cycku,ja razem z nia.Obudzilam sie o 4,odlozylam ja do lozeczka a ona co?"mama daj jesc!".No dobra.Znowu przykimala,ja tym razem sie dzielnie trzymalam,ale stwierdzilam,ze skoro tak twardo spi,nie obudzi sie przy odbijaniu.Yhym,sratatata! !
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:26   #4675
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Goldika wróciła szczerze telefon z którego można przeglądać i pisac na wizażu to skarb, gdyby nie on to bym miała niezłe tyły, bo zawsze w nocy czytam, co naskrobałyście przez cały dzien

Dostałam paczkę z Hippa i Bebilonu
Serioo, ja kompa to od wielkiego dzwonu wlaczam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:31   #4676
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

witamy
Wróciłysmy już ze szczepienia, młoda kima sobie teraz na korytarzu, była bardzo grzeczniutka, na zewnątrz ciemno i chmurnie ale za to cieplutko +11st.
Jeżeli chodzi o zabawki to by dostaliśmy wszystko tj. matkę, leżaczej karuzelkę, grzechotkę i 1 zabwkę do zaczepiania w dowolnych miesjach, wiecej nie mamy, choć mysle nad czymś takim: http://allegro.pl/wielofunkcyjny-lez...124658625.html ma coś podobnego moja siostra i Niska zawsze tym sie bawi jak przyjeżdzamy.

I mam do was pytanie, wiem ze juz maglowaliśy temat szczepień dodatkowych, chodzi mi o pneumokoki i rotawirusy, ktoś w końcu zaszepił?? Pytam bo musimy sie zdecydować do końca przyszłego tygodnia, rozmawiałam z dwoma pediatrami polecali, tak samo pan od szczepień, zwłaszcza jeżeliu dziecko idzie do złobka/przedszkola, my idziemy, chyba ze braknie pracy dla mnie. Kurde co robic? Tz. zwala decycje na mnie.

Co do basenu, to my wybieramy sie tutaj, mozńa przeczytać info o wodzie i innych rzeczach
http://www.aquamama.pl/node/4
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210

Edytowane przez zmyslkobiety
Czas edycji: 2012-02-29 o 10:32 Powód: dodanie info.
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:42   #4677
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Muffinko u mnie najblizszy kuzyn jest chrzestnym i siora Tzta wiec prawie jak u Was. Tez bardzo sie ucieszyli i na to liczyli

Noo moj Tz zawiodl mnie po calosci


Dziewczyny moj Olek jak skonczyl 3mce to wazyl 6185g, a waga urodzeniowa 4050g. Czyli w 3mce ptroche ponad 2kg przybral. Nie za malo? pediatra mowi, ze i tak wazy duzo. Ale chyba nie zauwazyl, ze on duzy sie urodzil.

Molaa wrocilam ale juz widze po synku, ze nie da mi za duzo czasu dla Was :

zmyslkobiety my juz zaszczepilismy na rota obie dawki, a przy nastepnym 5in1 podamy tez pneumo

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

a co do telefonu to wzielam sobie Samsunga S8500 maly, dotykowy i ma bdb aparat co bylo priorytetem bo lubie cykac synkowi fotki na spontanie no i przeszlam po latach na abonament jednak.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:46   #4678
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
a jest jakaś specjalna woda dla dzieci w sensie, ze bez tego chloru czy coś??? moje dziecie uwielbia kąpiel i później leżenie na brzuszku a ruchy wtedy takie pływackie rączkami i nóżkami wykonuje i chciałabym właśnie go zabrać ale u nas chyba na tej pipiduwie ani w okolicy niema basenów dla takich dzieciaczków

Odnośnie rozliczenia PIT my dostaliśmy zwrot za listopad i grudzień. Należy sie za ten miesiąc, w którym dziecko sie urodziło choćby nawet ostatniego dnia miesiąca (tak mówi moja księgowa a dowiadywała sie w ZUSie) także dziewczyny nie dajcie sie wrobić bo to ok 90 zł za miesiąc jest a wiem, że często mówią, że liczą się tylko pełne miesiące a gówno prawda.....

Basiula Mój dzis złożył pita ale on wyczytał na necie że sie liczą dni jak np na koniec listopada tak jak np Nasz mały Bartoszek. Takze ja niewiem
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:49   #4679
anmar001
Raczkowanie
 
Avatar anmar001
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
GG do anmar001
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
witamy
Wróciłysmy już ze szczepienia, młoda kima sobie teraz na korytarzu, była bardzo grzeczniutka, na zewnątrz ciemno i chmurnie ale za to cieplutko +11st.
Jeżeli chodzi o zabawki to by dostaliśmy wszystko tj. matkę, leżaczej karuzelkę, grzechotkę i 1 zabwkę do zaczepiania w dowolnych miesjach, wiecej nie mamy, choć mysle nad czymś takim: http://allegro.pl/wielofunkcyjny-lez...124658625.html ma coś podobnego moja siostra i Niska zawsze tym sie bawi jak przyjeżdzamy.

I mam do was pytanie, wiem ze juz maglowaliśy temat szczepień dodatkowych, chodzi mi o pneumokoki i rotawirusy, ktoś w końcu zaszepił?? Pytam bo musimy sie zdecydować do końca przyszłego tygodnia, rozmawiałam z dwoma pediatrami polecali, tak samo pan od szczepień, zwłaszcza jeżeliu dziecko idzie do złobka/przedszkola, my idziemy, chyba ze braknie pracy dla mnie. Kurde co robic? Tz. zwala decycje na mnie.

Co do basenu, to my wybieramy sie tutaj, mozńa przeczytać info o wodzie i innych rzeczach
http://www.aquamama.pl/node/4
Hej mamusie Mloda spi to mam czas na pisanie. zmysłkobiety ja szczepiłam młodą na rotawirusy zapobiegawczo, bo u nas w domu dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym sie przewijająą i sami co roku na grypę jelitową chorujemy. Przynajmniej jak się rozchoruje to łagodniej przejdzie choróbsko.
anmar001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:52   #4680
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Zamiast sanek wózek pchamy, o to my zimowe mamy XI-XII 2011

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość

I mam do was pytanie, wiem ze juz maglowaliśy temat szczepień dodatkowych, chodzi mi o pneumokoki i rotawirusy, ktoś w końcu zaszepił?? Pytam bo musimy sie zdecydować do końca przyszłego tygodnia, rozmawiałam z dwoma pediatrami polecali, tak samo pan od szczepień, zwłaszcza jeżeliu dziecko idzie do złobka/przedszkola, my idziemy, chyba ze braknie pracy dla mnie. Kurde co robic? Tz. zwala decycje na mnie.
]
My na rota sie zdecydowalismy.Lekarz powiedzial,zeby lepiej zrobic,bo jest starsze rodzenstwo i jakbysmy chcieli do przedszkola wczesniej poslac.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Dziewczyny moj Olek jak skonczyl 3mce to wazyl 6185g, a waga urodzeniowa 4050g. Czyli w 3mce ptroche ponad 2kg przybral. Nie za malo? pediatra mowi, ze i tak wazy duzo. Ale chyba nie zauwazyl, ze on duzy sie urodzil.
Tez sie tym zamartwiam,bo mloda malo na wadze przybiera (nie bylo Cie,wiec sie powtorze ).Urodzila sie z waga 4140g,za 10 dni konczy 4 miesiace i wazy 6000g.Gdzies znalazlam,jak niemowle powinno przybierac i ona miescila sie w tej skali,tylko nie pamietam,ile to bylo...A na siatce centylowej jest troche ponizej 50 centyla
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.