Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 09:48   #3631
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
a jaką masz w nim baterię? kupowałam niedawno (~2 miesiące) laptopa i pytałam pana w sklepie jak to jest z tymi bateriami. teraz w laptopach są baterie litowo-jonowe i ich 'problem' polega na tym, że NIE WOLNO ich do końca rozładowywać, bo wtedy właśnie zaczynają umierać. nie formuje się ich jak baterii w komórkach. i powiedział, że bez problemu można pracować na kablu z włożoną baterią - mój komputer nawet głupio wygląda jak mu się tą baterię wyjmie.
a no to fajnie mnie poinformował Wielki Pan Specjalista

Taką baterię mam właśnie. No nic, przynajmniej wiem, że nie muszę się gimnastykować z wpinaniem i wypinaniem kabelka, jadę na tym kablu teraz cały czas i już...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 11:38   #3632
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
a no to fajnie mnie poinformował Wielki Pan Specjalista

Taką baterię mam właśnie. No nic, przynajmniej wiem, że nie muszę się gimnastykować z wpinaniem i wypinaniem kabelka, jadę na tym kablu teraz cały czas i już...
Z tym, że warto od czasu do czasu odłączyć kabel i dać popracować baterii. Nie zjeżdżać do zera, ale do kilku procent.
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 11:57   #3633
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 391
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Jak najładniej i najwierniej oddać na język polski tytuł: "Eternal Sunshine of the Spotless Mind"?
To cytat z wiersza, w którym tłumaczone jest to na: "Wieczna jasność wolnego umysłu". Ale jakoś nie brzmi to ładnie, moim zdaniem.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:48   #3634
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Na wykłady z anatomii ^^ Ale może akurat coś się przyda z opisu
a co studiujesz?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:54   #3635
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Co polecacie na problemy z cerą (wypryski)? Z reguły rano i w ciągu dnia strasznie się świece, a znowu wieczorem mam suchą skórę
Wiem, że najlepiej iść do dermatologa, ale jak na razie nie mam czasu na stanie 2h w kolejce (co prawda jest jeszcze jeden u mnie w mieście i do niego czeka się z 10 min, ale za każdym razem zapisywał mi tą samą maść mimo, że nie dawała ona rezultatów)
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:55   #3636
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a co studiujesz?
Jestem na tech. farmacji.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 12:56   #3637
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Jak najładniej i najwierniej oddać na język polski tytuł: "Eternal Sunshine of the Spotless Mind"?
To cytat z wiersza, w którym tłumaczone jest to na: "Wieczna jasność wolnego umysłu". Ale jakoś nie brzmi to ładnie, moim zdaniem.
Spotless tlumaczylabym raczej jako nieskalany, nieskazitelny a nie wolny; a jasnosc mozna zastapic rozpromienieniem. Ale to tez zalezy od tresci calego wiersza.
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:12   #3638
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Co polecacie na problemy z cerą (wypryski)? Z reguły rano i w ciągu dnia strasznie się świece, a znowu wieczorem mam suchą skórę
Wiem, że najlepiej iść do dermatologa, ale jak na razie nie mam czasu na stanie 2h w kolejce (co prawda jest jeszcze jeden u mnie w mieście i do niego czeka się z 10 min, ale za każdym razem zapisywał mi tą samą maść mimo, że nie dawała ona rezultatów)
po pierwsze - jesz czekolade, cos z kakao, ogolnie slodycze? jesli tak - zmniejszyc ilosc, a jak sie da- odstawic
po drugie - ja polecam serie eucerin. mam zel, peeling, tonik i krem. jak dla mnie - sa swietne. po uzyciu na noc zelu i kremu, rano mam mniej zaczerwien. kosmetyki troche kosztuja, w necie mozna znalezc taniej, ale sadze, ze warto.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Jestem na tech. farmacji.
to nie bierz sobotty do reki, bo sie przerazisz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:23   #3639
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to nie bierz sobotty do reki, bo sie przerazisz
Nawet jak muszę opisać je bardzo dokładnie i szczegółowo?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:24   #3640
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Dziewczyny, orientujecie się, czy można gdzieś kupić "plaster miodu"? Chodzi mi o tą samą strukturę, nie ma być ona wypełniona miodem, ma jednak pochodzić z ula. Nawet nie wiem, jak to się do końca nazywa. Zależy mi bardzo, żeby zdobyć taką kratkę/taki plaster, jaki pszczelarze wkładają do ula. Przejrzałam kilka sklepów internetowych dla pszczelarzy, ale tego nie widzę... Wiecie jak to się fachowo nazywa?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:30   #3641
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
po pierwsze - jesz czekolade, cos z kakao, ogolnie slodycze? jesli tak - zmniejszyc ilosc, a jak sie da- odstawic
po drugie - ja polecam serie eucerin. mam zel, peeling, tonik i krem. jak dla mnie - sa swietne. po uzyciu na noc zelu i kremu, rano mam mniej zaczerwien. kosmetyki troche kosztuja, w necie mozna znalezc taniej, ale sadze, ze warto.
Z tymi słodyczami to ciężko będzie No cóż, trzeba będzie się spiąć. Rozejrzę się za tymi kosmetykami, dziękuję
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:34   #3642
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Z tym, że warto od czasu do czasu odłączyć kabel i dać popracować baterii. Nie zjeżdżać do zera, ale do kilku procent.
No, z tą baterią to juz po ptakach. Odłączam ją od zasilania i mogę obserwować jak automatycznie pasek od razu i szybko zjeżdża w dół
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:40   #3643
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Nawet jak muszę opisać je bardzo dokładnie i szczegółowo?
no, ale co dokladnie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze wymagaja od was tyle, ile na lekarskim. a to ksiazka dla studentow medycyny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:45   #3644
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Co polecacie na problemy z cerą (wypryski)? Z reguły rano i w ciągu dnia strasznie się świece, a znowu wieczorem mam suchą skórę
Wiem, że najlepiej iść do dermatologa, ale jak na razie nie mam czasu na stanie 2h w kolejce (co prawda jest jeszcze jeden u mnie w mieście i do niego czeka się z 10 min, ale za każdym razem zapisywał mi tą samą maść mimo, że nie dawała ona rezultatów)
A ja będę kontrowersyjna i pewnie niewiele osób mi uwierzy, ale to mnie uratowało:
odstawić wszystkie kosmetyki "przeciwtrądzikowe", do cery tłustej itp, a zacząć skórę natłuszczać - mycie metodą ocm, kosmetyki do skóry suchej/wrażliwej.
W 90 % przypadkach skóra się przetłuszcza, bo ją przesuszamy. I robi się błędne koło. Ty zmywasz jej całe sebum, to ona produkuje go więcej. Nie mówię tu o przypadkach chorobowych, tylko o klasycznych wypryskach itp. Mi to pomogło. Teraz używam OCM, mieszanki jak dla cery suchej, potem nakładam tłustą maść z wit A i oleje, rano skóra jest matowa. Nie używam pudru, jedynie lekkiego podkładu, żeby wyrównać jej kolor.
Ja sobie rozwaliłam cerę w gimnazjum właśnie kosmetykami dla nastolatek do cery trądzikowej. Uratowała mnie moja mama dając mi olejki i mleczka do cery suchej. I teraz nie mam wyprysków prawie w ogóle, pojawiają się jakieś pojedyncze jak się objem świńst, przed okresem i jak piję coś, co ma oczyszczać organizm.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się, czy można gdzieś kupić "plaster miodu"? Chodzi mi o tą samą strukturę, nie ma być ona wypełniona miodem, ma jednak pochodzić z ula. Nawet nie wiem, jak to się do końca nazywa. Zależy mi bardzo, żeby zdobyć taką kratkę/taki plaster, jaki pszczelarze wkładają do ula. Przejrzałam kilka sklepów internetowych dla pszczelarzy, ale tego nie widzę... Wiecie jak to się fachowo nazywa?
Chodzi ci o wosk w plastrach? Można takie kupić bezpośrednio w pasiece. Często kupowaliśmy do szkoły na robienie świec.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:47   #3645
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no, ale co dokladnie? bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze wymagaja od was tyle, ile na lekarskim. a to ksiazka dla studentow medycyny.
Tak jak na lekarskim nie wymaga (i dzięki Bogu) ale niestety anatomię musimy baardzo dokładnie umieć. I jak na farmację wymaga bardzo dużo i dokładnie. Nawet znajomy lekarz dziwił się po co mamy umieć tyle niepotrzebnych nam rzeczy Także myślę, że ten atlas nie zaszkodzi przejrzeć. A nawet jak się nie przyda to z własnej ciekawości
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:54   #3646
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A ja będę kontrowersyjna i pewnie niewiele osób mi uwierzy, ale to mnie uratowało:
odstawić wszystkie kosmetyki "przeciwtrądzikowe", do cery tłustej itp, a zacząć skórę natłuszczać - mycie metodą ocm, kosmetyki do skóry suchej/wrażliwej.
W 90 % przypadkach skóra się przetłuszcza, bo ją przesuszamy. I robi się błędne koło. Ty zmywasz jej całe sebum, to ona produkuje go więcej. Nie mówię tu o przypadkach chorobowych, tylko o klasycznych wypryskach itp. Mi to pomogło. Teraz używam OCM, mieszanki jak dla cery suchej, potem nakładam tłustą maść z wit A i oleje, rano skóra jest matowa. Nie używam pudru, jedynie lekkiego podkładu, żeby wyrównać jej kolor.
Ja sobie rozwaliłam cerę w gimnazjum właśnie kosmetykami dla nastolatek do cery trądzikowej. Uratowała mnie moja mama dając mi olejki i mleczka do cery suchej. I teraz nie mam wyprysków prawie w ogóle, pojawiają się jakieś pojedyncze jak się objem świńst, przed okresem i jak piję coś, co ma oczyszczać organizm.
Zgadzam się, tylko też ostrzegam: niektórzy mogą mieć uczulenie na olej rycynowy, który jest bazą dla ocm. Ja się nieźle urządziłam .
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:56   #3647
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tylko też ostrzegam: niektórzy mogą mieć uczulenie na olej rycynowy, który jest bazą dla ocm. Ja się nieźle urządziłam .
O, o tym nie wiedziałam!
Ale jakby co OCM można zastąpic olejkiem myjącym z BU, lub czymkolwiek innym, co nie ma w sobie masy przesuszaczy. Warto po prostu myśleć nad tym co się kładzie nie buzię i dlaczego i nauczyć się jak na co reaguje.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 14:21   #3648
Parvanti
Zadomowienie
 
Avatar Parvanti
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Siedzę i szukam, w końcu pomyślałam, że zapytam Was, może ktoś będzie wiedział. Mianowicie- jaki utwór (literacki) można uznać za czeski poemat narodowy? Wiecie, my mamy np Pana Tadeusza i szukam takiego odpowiednika tylko, że czeskiego. Jest mi to potrzebne do pracy na studia odnoście kultur europejskich.
Parvanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 14:46   #3649
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A ja będę kontrowersyjna i pewnie niewiele osób mi uwierzy, ale to mnie uratowało:
odstawić wszystkie kosmetyki "przeciwtrądzikowe", do cery tłustej itp, a zacząć skórę natłuszczać - mycie metodą ocm, kosmetyki do skóry suchej/wrażliwej.
W 90 % przypadkach skóra się przetłuszcza, bo ją przesuszamy. I robi się błędne koło. Ty zmywasz jej całe sebum, to ona produkuje go więcej. Nie mówię tu o przypadkach chorobowych, tylko o klasycznych wypryskach itp. Mi to pomogło. Teraz używam OCM, mieszanki jak dla cery suchej, potem nakładam tłustą maść z wit A i oleje, rano skóra jest matowa. Nie używam pudru, jedynie lekkiego podkładu, żeby wyrównać jej kolor.
Ja sobie rozwaliłam cerę w gimnazjum właśnie kosmetykami dla nastolatek do cery trądzikowej. Uratowała mnie moja mama dając mi olejki i mleczka do cery suchej. I teraz nie mam wyprysków prawie w ogóle, pojawiają się jakieś pojedyncze jak się objem świństw, przed okresem i jak piję coś, co ma oczyszczać organizm.
Hmm... Chyba zacznę od tego sposobu + ograniczę słodycze jak radziła skazana_na_bluesa (z kupnem kosmetyków i tak musiałabym się na razie wstrzymać, bo jestem kompletnie spłukana)
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 14:49   #3650
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Hmm... Chyba zacznę od tego sposobu + ograniczę słodycze jak radziła skazana_na_bluesa (z kupnem kosmetyków i tak musiałabym się na razie wstrzymać, bo jestem kompletnie spłukana)
Myślę, że to dobry sposób
Ogranicz też ostre przyprawy, musztardę itp oraz chipsy. One też mogą powodować wypryski.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 15:02   #3651
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Myślę, że to dobry sposób
Ogranicz też ostre przyprawy, musztardę itp oraz chipsy. One też mogą powodować wypryski.

Raczej nie przepadam za ostrym jedzeniem, więc tu nie będzie problemu. Chipsy też jem bardzo rzadko. Najgorzej ze słodyczami
Odnalazłam wątek o OCM i jutro lecę do apteki kupić olej rycynowy (w domu mam tylko taki z naftą, więc raczej się nie nada)

Mam jeszcze pytanie: Oliwa może być taka z tańszych czy lepiej kupić coś droższego?

Edytowane przez Nikaaa152
Czas edycji: 2012-03-04 o 15:05
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 15:13   #3652
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Raczej nie przepadam za ostrym jedzeniem, więc tu nie będzie problemu. Chipsy też jem bardzo rzadko. Najgorzej ze słodyczami
Odnalazłam wątek o OCM i jutro lecę do apteki kupić olej rycynowy (w domu mam tylko taki z naftą, więc raczej się nie nada)

Mam jeszcze pytanie: Oliwa może być taka z tańszych czy lepiej kupić coś droższego?
Mozesz podac tu tez ten watek ?
Mi nie pomagaja zadne preparaty na wypryski wiec to moze wina przesuszania skory twarzy.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 15:14   #3653
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Raczej nie przepadam za ostrym jedzeniem, więc tu nie będzie problemu. Chipsy też jem bardzo rzadko. Najgorzej ze słodyczami
Odnalazłam wątek o OCM i jutro lecę do apteki kupić olej rycynowy (w domu mam tylko taki z naftą, więc raczej się nie nada)

Mam jeszcze pytanie: Oliwa może być taka z tańszych czy lepiej kupić coś droższego?
Oliwy z oliwek nie dawaj, bo jest za tłusta. Na początek mozesz kupic olej z pestek winogron z biedronki. Tam kupisz też szmatke z mikrofibry, która ci się przyda. Dobrze, żeby oleje były nierafinowane i zimnotołoczone
W pierwszym poście wątku o ocm jest link do FAQ i tam masz wszystko napisane łącznie z tym jaki olej na jaki problem, przejrzyj też kilka ostatnich stron, a wiele się dowiesz
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:05   #3654
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

ile mam 'czasu' na obronę pracy licencjackiej na uwr? tak, byłam na (ułomnej) stronie mojej uczelni i nie mogę znaleźć informacji, a jak się pytam znajomych, to każdy mówi coś innego.

druga sprawa, jak to wygląda w praktyce. kończę ten semestr i co dalej? bronię się, kiedy chcę?
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:15   #3655
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Właśnie kliknęłam botki na deezee
Wybrałam opcję wpłaty jako przekaz pocztowy na konto.
Dostałam maila z potwierdzeniem zamówienia i wyskoczył mi jakiś druczek serwisu Dotpay na który mam wpłacić pieniądze oraz wiadomość , że jak nie zdążyłam wpłacić na Dotpay to dane do wpłaty w BRE banku ...
Teraz pytanie czy jak wpłacę pieniądze na konto deezee od razu to będę dłużej czekać na paczkę ? w sensie , że przelew do nich dojdzie później ? czy jest w ogóle różnica i jak najlepiej dokonać wpłaty ??
aa i jeszcze jedno .
weszłam w butki , które zamówiłam i wyskakuje mi , że brak towaru , tzn że wykupiłam ostatnie ? czy jak , bo aż się wystaszyłam , że zapłacę za coś czego już nie ma
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:33   #3656
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Będzie głupie pytanie, ale muszę czy mając lakier na paznokciach i nakładając na nie oliwkę, ona w ogóle działa, przenika jakoś przez lakier? Czy koniecznie paznokcie muszą być "gołe"?
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:42   #3657
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Jakiś czas temu kupiłam na gruperze dwa kupony do restauracji.
To było już dawno, może 3 miesiące temu. Z góry zakładałam, że pójdę na obiad z przyjaciółką w ramach mini prezentu na jej urodziny.
Zadzwoniłam do nich ponad 2 tygodnie temu, zarezerwowałam stolik, powiedziałam, że będę korzystać z kuponów.
Dzisiaj dzwonię żeby zapytać się czy da radę podpiąć 3 osobę a oni mi mówią, że nie będę mogła skorzystać z kuponów.
Dlaczego? Bo menadżer tak powiedział.
Czas mam do 15 kwietnia niby, ale ja je kupiłam specjalnie na tą okazję.
Poza tym na stronie nic o tym nie pisze
Co teraz zrobić?
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:00   #3658
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Mozesz podac tu tez ten watek ?
Mi nie pomagaja zadne preparaty na wypryski wiec to moze wina przesuszania skory twarzy.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Oliwy z oliwek nie dawaj, bo jest za tłusta. Na początek mozesz kupic olej z pestek winogron z biedronki. Tam kupisz też szmatke z mikrofibry, która ci się przyda. Dobrze, żeby oleje były nierafinowane i zimnotołoczone
W pierwszym poście wątku o ocm jest link do FAQ i tam masz wszystko napisane łącznie z tym jaki olej na jaki problem, przejrzyj też kilka ostatnich stron, a wiele się dowiesz
Dziękuję ślicznie

Edytowane przez Nikaaa152
Czas edycji: 2012-03-04 o 17:02
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:13   #3659
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Chciałabym "spróbować" napisać maturę podstawową z niemieckiego i fizyki. Co się stanie, jeśli mi nie wyjdzie, lbu nie będę zadowolona z wyniku? Czy mogę prosić o jakieś anulowanie jej?
Dodam, że napewno będę zdawać rozsz. z chemii, biologii i angielskiego, ale chciałabym spróbować, czy coś umiem z fizyki i niemieckiego
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 17:23   #3660
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chciecie wiedzieć, ale nie macie kogo zapytać - cz. XII

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Chciałabym "spróbować" napisać maturę podstawową z niemieckiego i fizyki. Co się stanie, jeśli mi nie wyjdzie, lbu nie będę zadowolona z wyniku? Czy mogę prosić o jakieś anulowanie jej?
Dodam, że napewno będę zdawać rozsz. z chemii, biologii i angielskiego, ale chciałabym spróbować, czy coś umiem z fizyki i niemieckiego
Anulować się nie da. Będziesz miała wpisane na świadectwie maturalnym wyniki i tyle
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.