Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 cz. IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki wybieramy tytuł V cz. naszego wątku?
Nogi mocno zaciskamy, pierwsze porody jeszcze przed nami. 0 0%
Na nasze maleństwa czekamy, póki co nogi zaciskamy. 0 0%
Jeszcze z brzuszkami pobiegamy, do porodów trochę czasu mamy. 0 0%
Pobiegamy jeszcze z brzuszkami, zanim przywitamy się z maluszkami. 2 3,39%
Wyprawkę powoli kompletujemy, w maju-czerwcu powijemy. 2 3,39%
Najpóźniej za 3 miesiące powitamy nasze brzdące. 4 6,78%
Brzuszki mocno podskakują, maluszki na świat się już szykują. 22 37,29%
Koniec już zimowych chłodów, coraz bliżej do porodów. 15 25,42%
Już zimy końcówka, teraz czeka porodówka. 6 10,17%
Wiosna juz za pasem, niedługo pierwsze spotkanie z bobasem. 8 13,56%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 19:30   #4711
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
Jak tak zaczniemy szaleć w sierpniu wszystkie to załapiemy się na mamy majowo-czerwcowe 2013
O nie, jak ja już moje Złotko urodzę, to będę musiała odpocząć od atrakcji ciążowych Poza tym wiem, że druga ciąża nie musi wyglądać tak jak pierwsza, ale po tych przebojach bałabym się ryzykować tak szybko drugie dziecko - gdy pierwsze trzeba będzie jeszcze nosić, itp. Noł noł noł

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Zmykam spać... Bo to chyba ku migrenie idzie...
Współczuję i z doświadczenia napiszę, żebyś sobie przygotowała Apap - oby jednak nie był potrzebny!!
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:32   #4712
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość


Przeczytałam te wszystkie opisy porodów na wątku marcowym i wiecie co, chciałabym już iść rodzić

no no - jestem pod wrażeniem - ja nie czytam i dlatego chciałabym iść już rodzić, ale jeszcze nie mam gotowego pokoju
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:38   #4713
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
Ale gdy pracodawca tak jak moj ma mnie w doopie,to najlepiej zaniesc do niego l4, zeby podbil i podpisal,ze ta osoba jest zatrudniona i osobiscie zaniesc do Zus, tak robi moj maz,a pieniadze mamy jak w zegarku. W styczniu zus nie wiedzial ze jestem na zwolnieniu od listopada i do tego czasu nie mialam kasy,a moj pracodawca nic sobie z tego nie zrobil
Cytat:
Napisane przez Michalowa79 Pokaż wiadomość
No to racja - co do zasady to obowiązek Pracodawcy - ale jak ma się leniwą kadrową to można tak jak piszesz - przynajmniej masz pewność ze w terminie zaniesione;-)



a z szyjką miałaś wszystko w porządku??
no a jak to wygląda z macierzyńskim bo mi akurat teraz chorobowe okazało się że jest kontynuacją poprzedniego i płaci mi dalej pracodawca a potem macierzyńskie już zapewne zus więc wtedy co jak w zegarku raz na miesiąc?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:39   #4714
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość


Przeczytałam te wszystkie opisy porodów na wątku marcowym i wiecie co, chciałabym już iść rodzić
Ja sobie przeczytałam jedną, i szczerzę wolę się oswajać stopniowo, nie chce się w schzię wpuścić, ja to się umiem niepotrzebnie źle nakręcić
__________________
w57vpc0z8sa98om5synuś
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpno28lwjv.png
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:40   #4715
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

dobranoc jutro napisze co i jak po usg ;]
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:43   #4716
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez Michalowa79 Pokaż wiadomość
Meldunek nie ma tu nic do tego
jeszcze sprawdzę dokładnie w Ustawie ale nie słyszałam o takim obowiązku - meldunek nie ma nic wspólnego ze świadczeniem z ZUS, to byłaby dyskryminacja
Bo co z rodzicami którzy nie mają meldunku albo matka ma meldunek u rodziców a ojciec u swoich rodziców a mieszkają w wynajmowanym bez meldunku ....
Ale jak znajdę gdzieś w Ustawie to Ci wkleję




Jak ja bym chciała żeby było już po malowaniu....
A ja dopiero mężusia przekonałam do remontu ... za to jak radziła Taca sposobem go wzięłam....


W sprawie przywilejów dla tatusiów pracujących znalazłam jeszcze taki tekst - ciekawe porównanie

http://chaberconsulting.pl/artykuly/...jca-w-pracy/45
Ciekawy artykuł, ubawiła mnie trochę informacja o przerwie na karmienie dla tatusiów. Ale bądź co bądź to pewna dyskryminacja jest w naszym prawie. Zwłaszcza, że nie każdy tatuś może iść na taki urlop, TŻ jednej z dziewczyn należy chyba do tej grupy (przepraszam nie pamiętam dokładnie która z Was )
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;32738787]O nie, jak ja już moje Złotko urodzę, to będę musiała odpocząć od atrakcji ciążowych Poza tym wiem, że druga ciąża nie musi wyglądać tak jak pierwsza, ale po tych przebojach bałabym się ryzykować tak szybko drugie dziecko - gdy pierwsze trzeba będzie jeszcze nosić, itp. Noł noł noł



Współczuję i z doświadczenia napiszę, żebyś sobie przygotowała Apap - oby jednak nie był potrzebny!![/QUOTE]
Ja też powtarzam, że prędko (jeśli w ogóle) nie zdecyduję się na rodzeństwo dla Filipka, ale z drugiej strony wychodzę z założenia "nigdy nie mów nigdy"
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:51   #4717
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
Ciekawy artykuł, ubawiła mnie trochę informacja o przerwie na karmienie dla tatusiów. Ale bądź co bądź to pewna dyskryminacja jest w naszym prawie. Zwłaszcza, że nie każdy tatuś może iść na taki urlop, TŻ jednej z dziewczyn należy chyba do tej grupy (przepraszam nie pamiętam dokładnie która z Was )
mój nie może

"Wojskowi są ostatnią grupą mundurową, która nie może korzystać z dodatkowych dni wolnych po urodzeniu dziecka. 1 kwietnia ubiegłego roku Sejm przyznał prawo do ojcowskich urlopów m.in. policjantom, strażakom, funkcjonariuszom BOR czy ABW.– Pełnomocnik rządu ds. równego traktowania trzykrotnie w ostatnich latach występował do Ministerstwa Obrony Narodowej o podjęcie działań, które umożliwią żołnierzom zawodowym korzystanie z urlopów ojcowskich na zasadach przewidzianych w kodeksie pracy – mówi Małgorzata Perkowska z biura pełnomocnika. – W jego ocenie brak możliwości udzielania urlopu ojcowskiego żołnierzom zawodowym może naruszać konstytucyjną zasadę równości wobec prawa wszystkich obywateli, a także prawo kobiety i mężczyzny do równych praw w życiu rodzinnym zagwarantowane w artykule 33 konstytucji – dodaje."
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:01   #4718
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
mój nie może

"Wojskowi są ostatnią grupą mundurową, która nie może korzystać z dodatkowych dni wolnych po urodzeniu dziecka. 1 kwietnia ubiegłego roku Sejm przyznał prawo do ojcowskich urlopów m.in. policjantom, strażakom, funkcjonariuszom BOR czy ABW.– Pełnomocnik rządu ds. równego traktowania trzykrotnie w ostatnich latach występował do Ministerstwa Obrony Narodowej o podjęcie działań, które umożliwią żołnierzom zawodowym korzystanie z urlopów ojcowskich na zasadach przewidzianych w kodeksie pracy – mówi Małgorzata Perkowska z biura pełnomocnika. – W jego ocenie brak możliwości udzielania urlopu ojcowskiego żołnierzom zawodowym może naruszać konstytucyjną zasadę równości wobec prawa wszystkich obywateli, a także prawo kobiety i mężczyzny do równych praw w życiu rodzinnym zagwarantowane w artykule 33 konstytucji – dodaje."
Tak mi się właśnie wydawało, że to Twój
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:05   #4719
Michalowa79
Raczkowanie
 
Avatar Michalowa79
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 351
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
no a jak to wygląda z macierzyńskim bo mi akurat teraz chorobowe okazało się że jest kontynuacją poprzedniego i płaci mi dalej pracodawca a potem macierzyńskie już zapewne zus więc wtedy co jak w zegarku raz na miesiąc?
Tak - zasiłek macierzyński później równiutko co 30 dni


Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
mój nie może

"Wojskowi są ostatnią grupą mundurową, która nie może korzystać z dodatkowych dni wolnych po urodzeniu dziecka. 1 kwietnia ubiegłego roku Sejm przyznał prawo do ojcowskich urlopów m.in. policjantom, strażakom, funkcjonariuszom BOR czy ABW.– Pełnomocnik rządu ds. równego traktowania trzykrotnie w ostatnich latach występował do Ministerstwa Obrony Narodowej o podjęcie działań, które umożliwią żołnierzom zawodowym korzystanie z urlopów ojcowskich na zasadach przewidzianych w kodeksie pracy – mówi Małgorzata Perkowska z biura pełnomocnika. – W jego ocenie brak możliwości udzielania urlopu ojcowskiego żołnierzom zawodowym może naruszać konstytucyjną zasadę równości wobec prawa wszystkich obywateli, a także prawo kobiety i mężczyzny do równych praw w życiu rodzinnym zagwarantowane w artykule 33 konstytucji – dodaje."
No i to jest właśnie dyskryminacja
Ehhhh.....


Swoją drogą doczytałam na stronie ZUS o świadczeniach i nie ma tam ani słowa o wymogu zameldowania ojca pod tym samym adresem
Michalowa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:14   #4720
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
W tej ? http://www.mamaija.pl
A możesz napisać jakie kosmetyki konkretnie kupujesz? Bo ja czuję że kupię za dużo

Tak, w tej no i w superpharmie oczywiście tez jest, o moja sklerozo! synek był z końca listopada, więc miałam krem ten na zimno, kremik do buzi z nagietkiem po kąpieli, zwykły krem pielęgnacyjny Bubchen, którego używałm na zmianę z mleczkiem do ciała (do pupy miałam linomag albo zamawiałam krem w aptece robiony na receptę wg przepisu ze szpitala, bo bardzo tanio wychodził), miałam też ten płyn do kąpieli z olejkiem, a podstawą był płyn do mycia z dozownikiem. Zresztą w ogóle, to cokolwiek byście kupowały z jakiejkolwiek firmy, to niech ma dozownik!
Kosmetyki Bubchen prawie nie pachną - tylko naturalnymi składnikami, więc są takie"mdłe" i wydają się niezbyt ekonomiczne, bo słabo się pienią - ale to cecha wszystkich delikatnych i naturalnych kosmetyków. Nie dawajcie ich więcej, niż normalnych! Dziecko nie jest takie "odtłuszczone", jak po zwykłych, drogeryjnych kosmetykach. Dla mnie osobiście Bubchen jest o niebo lepszy i delikatniejszy niż polecany Phisiogel czy inne apteczne Atoperale

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2012-03-05 o 20:16
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:27   #4721
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

pora się kąpać i spać
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:36   #4722
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Tak, w tej no i w superpharmie oczywiście tez jest, o moja sklerozo! synek był z końca listopada, więc miałam krem ten na zimno, kremik do buzi z nagietkiem po kąpieli, zwykły krem pielęgnacyjny Bubchen, którego używałm na zmianę z mleczkiem do ciała (do pupy miałam linomag albo zamawiałam krem w aptece robiony na receptę wg przepisu ze szpitala, bo bardzo tanio wychodził), miałam też ten płyn do kąpieli z olejkiem, a podstawą był płyn do mycia z dozownikiem. Zresztą w ogóle, to cokolwiek byście kupowały z jakiejkolwiek firmy, to niech ma dozownik!
Kosmetyki Bubchen prawie nie pachną - tylko naturalnymi składnikami, więc są takie"mdłe" i wydają się niezbyt ekonomiczne, bo słabo się pienią - ale to cecha wszystkich delikatnych i naturalnych kosmetyków. Nie dawajcie ich więcej, niż normalnych! Dziecko nie jest takie "odtłuszczone", jak po zwykłych, drogeryjnych kosmetykach. Dla mnie osobiście Bubchen jest o niebo lepszy i delikatniejszy niż polecany Phisiogel czy inne apteczne Atoperale
Oj sporo tego miałaś Dzięki.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:36   #4723
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;32733564]Dzięki Ja też naprawdę aż sobie czasami myślałam, jak coś się działo, że koniecznie muszę to Wam potem zrelacjonować
A jak tam dzieci Wam fikają? Bo mi brzuch skacze na lewo i prawo, mały już czasami daje tak czadu, że mnie boli, choć to żaden ból I jest już bardzo wysoko, dzisiaj go poczułam prawie pod żebrami, ale to jak siedziałam, a na pewno macicę już mam powyżej pępka (czuję ją dokładnie przy twardnieniu właśnie).[/QUOTE]
O, ja też tak mam, jak coś ciekawego się dzieje, że sobie myślę, jak Wam o tym napiszę
A co do ruchów dziecia to chyba nawet dziś rano pisałam, opisując to bardzo podobnie jak Ty Pewnie, że to ból do wytrzymania (czeka nas nieco większy ), ale fakt, że potrafi solidnie zaboleć

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
zazdroszcze! kiedys czesto chodzilam na basen............
Teraz jak mi sie strasznie chce isc, to myje kibelek w domu, mmm zapach chloru dziwne dziwne ale to wtedy mnie jakos uspokaja

Uwielbiam Twoje poczucie humoru!

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
u mnie malowania część dalsza - druga część pokoju dzisiaj po raz pierwszy jutro drugi raz będzie i zostanie tylko wysuszyć go i przykręcić nowy karnisz.... już się nie mogę doczekać, bo potem to już pójdzie szybciutko
Wow, kolejne postępy!
A ja w końcu nic dziś nie zrobiłam... Bolą mnie znowu okropnie pachwiny, choć poszliśmy z Maksiem na krótki może godzinny spacer (takie słońce ładne było, a on już praktycznie 3 dni bez żadnych chorobowych objawów), a jeszcze miał obiecane naleśniki na obiad... Wróciliśmy, poleżałam trochę, potem dobiłam się smażeniem naleśników i stwierdziłam, że znowu przekładam zajęcie się pokojem Kaja na jutro
Właściwie to nie ten spacer dał mi w kość, tylko raczej wczorajsze wielogodzinne siedzenie w moim własnym salonie na fotelu... Przyjechał do nas mój brat, graliśmy w Eurobiznes i potem jeszcze gadaliśmy pół nocy Muszę zapamiętać, żeby już nie spędzać w tym fotelu zbyt dużo czasu jakiś taki za miękki jest...

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Zmykam spać... Bo to chyba ku migrenie idzie...
Spokojnej i bezbolesnej nocy!

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
dobranoc jutro napisze co i jak po usg ;]
Miłych wrażeń życzę i oczywiście czekamy na relację!
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:48   #4724
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

SzmaragdowyKotek Bubchen ma chyba tylko jeden produkt z dozownikiem
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:56   #4725
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Dziewczynki, nie wiem, czy zauważyłyście, że po ostatniej części wątku nie było żadnych "czystek" na liście Nikogo nie usuwałam, bo tak już dość szybko tamtą część wykończyłyśmy i uznałam, że to że ktoś się przez miesiąc nie odezwał, to nie znaczy, że już się nie odezwie
Teraz przeglądnęłam statystyki bieżącej i poprzedniej części i podaję listę osób, które przestały się udzielać.

Czy kojarzycie te dziewczyny? Czy chcecie, żeby zostały na liście? Lub same zainteresowane z listy proszę o odezwanie się, jeśli chcą jednak z nami pisać. Dodam, że z tego co ja pamiętam, to niektóre z nich odezwały się po prostu w kilku postach i umilkły, a niektóre pisały kiedyś więcej, a potem celowo - tak zakładam - zamilkły (m.in. po naszej "klubowej" aferze...)
Więc tu ta lista osób, które ja proponuję do usunięcia:
ribeiro
manumanu
Balbinaa
raczek13
aneta1879
eve_3086
Olik23
martita_891
kasiulkaj1
ałła
taszkin

I mam też jeden wniosek o przywrócenie na listę! PatkaM84 była usunięta ze dwie części temu, nie upominała się o miejsce na liście, ale jednak parę postów czasem skrobnie.
Patka, podasz mi swoje dane do listy?
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:59   #4726
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem, czy zauważyłyście, że po ostatniej części wątku nie było żadnych "czystek" na liście Nikogo nie usuwałam, bo tak już dość szybko tamtą część wykończyłyśmy i uznałam, że to że ktoś się przez miesiąc nie odezwał, to nie znaczy, że już się nie odezwie
Teraz przeglądnęłam statystyki bieżącej i poprzedniej części i podaję listę osób, które przestały się udzielać.

Czy kojarzycie te dziewczyny? Czy chcecie, żeby zostały na liście? Lub same zainteresowane z listy proszę o odezwanie się, jeśli chcą jednak z nami pisać. Dodam, że z tego co ja pamiętam, to niektóre z nich odezwały się po prostu w kilku postach i umilkły, a niektóre pisały kiedyś więcej, a potem celowo - tak zakładam - zamilkły (m.in. po naszej "klubowej" aferze...)
Więc tu ta lista osób, które ja proponuję do usunięcia:
ribeiro
manumanu
Balbinaa
raczek13
aneta1879
eve_3086
Olik23
martita_891
kasiulkaj1
ałła
taszkin

I mam też jeden wniosek o przywrócenie na listę! PatkaM84 była usunięta ze dwie części temu, nie upominała się o miejsce na liście, ale jednak parę postów czasem skrobnie.
Patka, podasz mi swoje dane do listy?
Kojarzę tylko koleżankę ałła, z tym że kojarzę tylko tego nicka, że taki ktoś był z nami
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:19   #4727
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
I mam też jeden wniosek o przywrócenie na listę! PatkaM84 była usunięta ze dwie części temu, nie upominała się o miejsce na liście, ale jednak parę postów czasem skrobnie.
Patka, podasz mi swoje dane do listy?
O dziękuję
Ja nie udzielam się na bieżąco ale wszystko czytam

PatkaM84 - Patrycja, 28l - tp 06.06.2012 - Dominiś
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:22   #4728
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
O dziękuję
Ja nie udzielam się na bieżąco ale wszystko czytam

PatkaM84 - Patrycja, 28l - tp 06.06.2012 - Dominiś
Trzymaj się z nami bo z nami raźniej. Mamy podobne terminy tylko tydzień różnicy, ja 13,06,2012
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:24   #4729
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

o widze, ze kolejna czesc sie konczy
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:27   #4730
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Kończy się kończy, pewnie jutro zaczniemy nową bo piszemy ostatnio w kosmicznym tempie
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:40   #4731
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Kończy się kończy, pewnie jutro zaczniemy nową bo piszemy ostatnio w kosmicznym tempie
fajnie, fajnie i tak trzymac
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:47   #4732
Michalowa79
Raczkowanie
 
Avatar Michalowa79
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 351
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Kończy się kończy, pewnie jutro zaczniemy nową bo piszemy ostatnio w kosmicznym tempie
Doczytać czasem trudno bo czasu brak
Ale dzisiaj się udało więc uciekam grzecznie spać
Michalowa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:51   #4733
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez Michalowa79 Pokaż wiadomość
Doczytać czasem trudno bo czasu brak
Ale dzisiaj się udało więc uciekam grzecznie spać
Od kiedy jestem na L4 grzecznie czytam bo mam czas, dużo czasuuuu
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:55   #4734
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
O dziękuję
Ja nie udzielam się na bieżąco ale wszystko czytam

PatkaM84 - Patrycja, 28l - tp 06.06.2012 - Dominiś
Proszę Już dopisane!

A jeszcze Wam powiem, skąd ostatnio wzięły się głosy, że wątek cichnie Nasze przodowniczki, które w poprzednich dwóch częściach robiły po 500 postów, w tej "zaledwie" ok. 300. Mowa o Tacce i Perse Perse oczywiście była w ostatnim czasie poszkodowana brakiem dostępu do netu. Wierzę, że gdyby nie to, to miałaby trochę lepszy wynik

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Od kiedy jestem na L4 grzecznie czytam bo mam czas, dużo czasuuuu
Czytasz, ale też nam na przodowniczkę wątku wyrastasz
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:58   #4735
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Proszę Już dopisane!

A jeszcze Wam powiem, skąd ostatnio wzięły się głosy, że wątek cichnie Nasze przodowniczki, które w poprzednich dwóch częściach robiły po 500 postów, w tej "zaledwie" ok. 300. Mowa o Tacce i Perse Perse oczywiście była w ostatnim czasie poszkodowana brakiem dostępu do netu. Wierzę, że gdyby nie to, to miałaby trochę lepszy wynik

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



Czytasz, ale też nam na przodowniczkę wątku wyrastasz
Oj, nie wierzę poza tym przodowniczka powinna mieć większą wiedzę a ja częściej zadaję pytania, niż udzielam rad ale miło mi to czytać
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:10   #4736
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Oj, nie wierzę poza tym przodowniczka powinna mieć większą wiedzę a ja częściej zadaję pytania, niż udzielam rad ale miło mi to czytać
dobrze jak ktoś zadaje dużo pytań, bo reszta może się sporo dowiedzieć od tych bardziej doświadczonych mam i nie tylko

ehh a ja jeszcze na męża czekam akurat dzisiaj musi siedzieć do 23... a liczyłam, że jakiś miły wieczorek sobie spędzimy. Na szczęście jutro ma wolne, więc sobie odbijemy weekend i dzisiaj
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:11   #4737
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Oj, nie wierzę poza tym przodowniczka powinna mieć większą wiedzę a ja częściej zadaję pytania, niż udzielam rad ale miło mi to czytać
Ja tak żartobliwie z tymi przodowniczkami, mam na myśli ilość postów
Już udowadniam Oto osoby z liczbą ok. 200 i więcej postów w tej części

Nazwa użytkownika - Wiadomości
Tacca 328
kapukat 307
_agata 296
Persephone_ 288
Dasti80 243
stokroteczka777 233
anulka4771 204
Gaabbi 194
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:15   #4738
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Ja tak żartobliwie z tymi przodowniczkami, mam na myśli ilość postów
Już udowadniam Oto osoby z liczbą ok. 200 i więcej postów w tej części

Nazwa użytkownika - Wiadomości
Tacca 328
kapukat 307
_agata 296
Persephone_ 288
Dasti80 243
stokroteczka777 233
anulka4771 204
Gaabbi 194
Ojej 233? W życiu bym nie pomyślała
Założę się że gdyby nie pobyt Perse w szpitalu, to ona byłaby na pierwszym miejscu


Chyba sama zostałam, oj już prawie północ a TŻ wstaje o 3 szok, bo jedzie w delegację. Znowu sama.
Słodkich snów, i do jutra
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"

Edytowane przez stokroteczka777
Czas edycji: 2012-03-05 o 22:42
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:56   #4739
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Dobry wieczór.

Pracowity dzień za mną
Rano pojechałam na badania. 2h siedziałam w laboratorium, bo robiłam wspomnianą glukozę. Sam roztwór jest do przełknięcia, natomiast to siedzenie tam na głodzie...wykańczające.

Później pojechałam zapisać się do fryzjera i do domciu.
W domu zjadłam pierwsze i drugie śniadanie po czym postanowiłam się przespać. Może 20 minut leżenia i dostałam telefon, że za pół godziny mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia
Na szybcika się wyszykowałam i heja.

Po szkole rodzenia pojechaliśmy z P na obiad, zakupy i w domu wylądowałam po 20tej.

Muszę Wam napisać, że szkołą rodzenia jestem ZACHWYCONA Dużo fajnych rzeczy się dowiedziałam, a to dopiero pierwsze zajęcia. Następne mam w środę i już się nie mogę doczekać.
Jutro postaram się poszperać w mojej pamięci i spisać sobie wszystkie informacje na kartkę.
M.in. dowiedziałam się, że spadek hemoglobiny we krwi (tzw. anemia) to normalne w ciąży i najnowsze badania mówią, że podawanie żelaza ciężarnej wcale nie jest dobrym rozwiązaniem Natomiast poziom leukocytów może być podwyższony w czasie ciąży i to też normalne To wszystko jest spowodowane zwiększeniem objętości osocza krwi w organizmie. Ale jestem mądra, co?

Perse za to, że nie zostawiłaś nikomu namiarów na siebie i nie dawałaś znaku życia Fajnie, że już jesteś z nami, i że wszystko pod kontrolą

Idę spać, bo jestem padnięta, a jutro czeka mnie równie pracowity dzień (rano znowu do laboratorium, popołudniu wizyta u ginki).

Dobranoc.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 23:59   #4740
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Luty, marzec, kwiecień, maj - w czerwcu będzie komplet mam! Mamusie V-VI 2012 c

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość

Czy kojarzycie te dziewczyny? Czy chcecie, żeby zostały na liście? Lub same zainteresowane z listy proszę o odezwanie się, jeśli chcą jednak z nami pisać. Dodam, że z tego co ja pamiętam, to niektóre z nich odezwały się po prostu w kilku postach i umilkły, a niektóre pisały kiedyś więcej, a potem celowo - tak zakładam - zamilkły (m.in. po naszej "klubowej" aferze...)
Więc tu ta lista osób, które ja proponuję do usunięcia:
ribeiro
manumanu
Balbinaa
raczek13
aneta1879
eve_3086
Olik23
martita_891
kasiulkaj1
ałła
taszkin

I mam też jeden wniosek o przywrócenie na listę! PatkaM84 była usunięta ze dwie części temu, nie upominała się o miejsce na liście, ale jednak parę postów czasem skrobnie.
Patka, podasz mi swoje dane do listy?
Jestem za

Dzisiaj odebralam przesylka z posciela dla malego Jest superowa
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.