Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 22:24   #661
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
John Carter sie film nazywa:P
Byłam byłam przystojne ciacho w roli głównej
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:25   #662
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

noo zly nie jest hihi ale jak dla mnie za chudy:P
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:31   #663
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
noo zly nie jest hihi ale jak dla mnie za chudy:P
Aż poszukałam z ciekawości kto to i faktycznie niezły
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:33   #664
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
w ogole to wam powiem. moja sasiadka urodzila niedawno corke. i tak sie z mama czailysmy zeby pojsc, tamci nie przychodzili i troche glupio. i dzisiaj mama gadala z mezem sasiadki i powiedzial ze mala ma wodoglowie i rozszczep kregoslupa i lezy caly czas w szpitalu i tylko dlatego nie przychodzili.. w szoku jestem
ojej to bardzo przykre małą czeka dużo pracy i rehabilitacji
Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
John Carter sie film nazywa:P
ooo to ten co jakieś wielkie małpy za nim latają? warto iść do kina
Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
A to ja nad morze jadę??
Iwonicz Zdrój Kochana to na południe od Rzeszowa więc nad może będę mieć kawałek
buahaha a to dobre było z tym morzem
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:36   #665
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
noo zly nie jest hihi ale jak dla mnie za chudy:P
Dla mnie nie, ale i tak twarzyczka robi wrażenie

Cytat:
Napisane przez rudy_moniq Pokaż wiadomość

ooo to ten co jakieś wielkie małpy za nim latają? warto iść do kina
Tak, to ten z małpami warto iść, ale nie jest to film na 6
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:37   #666
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

warto moniq warto no jesli lubisz fantastyke

no z ta dzidzia to masakra jakas a co mnie bardziej dziwi ze wczesniej tego nie wykryli. takie rzeczy sie wykrywa przy badaniach prenatalnych a oni dowiedzieli sie w 32 tygodniu
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:41   #667
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Postaram się zaglądać - wykupię pakiet internetowy na telefonie
Mama dziś do mnie: Jak ty wytrzymasz 3 tygodnie bez laptopa i internetu?
A ja: To ze tam laptopa nie będę mieć to nie znaczy że internetu również - i pokazałam na telefon
A ona: A już myślałam że przy okazji będziesz mieć darmowy odwyk od forum
A czemu nie bierzesz lapka? Ja bym brała nie mogłabym się opamiętać

Kamea, współczuję utraty zwierzaka


Ale Wy wszystkie jesteście cycate
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 22:42   #668
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Sylvi, przyznaję, koszmar, że w dzisiejszych czasach zaniedbuje się takie badania a da się po wykryciu takiej wady jakoś to wyleczyć przed urodzeniem, czy tylko ewentualnie można podjąć decyzję o aborcji?

Ja zmyka zaraz spać, więc życzę miłej nocki wszystkim
I jeszcze mata i śnijta na dobranoc:
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lc...woado1_400.gif
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:45   #669
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Sylvi, a ciężki jest stan tej małej? A co do tych badań prenatalnych, to zawsze jest określone prawdopodobieństwo, że diagnoza będzie prawdziwa... Niestety tak bywa

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Kamea, niegrzeczna dziewczynka hehe mnie ten gość jakoś nie rusza
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:51   #670
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

nie wiem czy byli natakich badaniach czy nie, nie mam zielonego pojecia. moze po prostu lekarz nie dopilnowal. juz powiedzialam TŻtowi że jak ja bede w ciazy to bede sie badac u conajmniej 1 ginekologa bo nigdy nie wiadomo. podejrzewam ze przy takiej wadzie jest aborcja, chocia slyszalam ze robi sie tez operacje na rozszczep jak dzidzia jeszcze jest w brzuszku ale to juz pewnie od matki zalezy. im mniejszy plod tym podejrzewam ze latwiej podja decyzje tym bardziej jak sie jest mloda osoba

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Mutny nie wiem dokladnie. poki co mala jest w szpital,podobno jeszcze z miesiac tam polezy. mama nie chciala wypytywac bo nie wypada.. podejrzewam ze jak beda chcieli to sami powiedza jak juz sie otrzasna z tej traumy

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

ooo kameus. tu wyglada o wiele lepiej jak w filmie
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:53   #671
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez Mutny Pokaż wiadomość
A czemu nie bierzesz lapka? Ja bym brała nie mogłabym się opamiętać

Kamea, współczuję utraty zwierzaka


Ale Wy wszystkie jesteście cycate
Nie biorę bo i tak nie mam go gdzie upchnąć poza tym nie wiem jak tam jest z dostępem do neta

Co do badań prenatalnych to zazwyczaj są to badania USG i KTG (bo na inne raczej kieruje lekarz gdy są podejrzenia ze coś jest nie tak jak powinno) i nie zawsze w dniu badania dziecko ułoży się tak żeby było wszystko widać i może właśnie tak było w tym przypadku ale medycyna teraz idzie do przodu że można mieć nadzieję ze w przyszłosci mała będzie normalnie funkcjonować mam nadzieję ze to uleczalne (nie znam dokładnie podstaw i konsekwencji tych chorób i nie chcę się zagłębiać bo jak znam siebie to później jak ja będę w ciąży to będzie mi to w głowie siedzieć )

Ja nie jestem cycata za to "brzuchata"
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 22:55   #672
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

kochana to nie jest uleczalne niestety jest mozliwa operacja zeby dziewczyka mogla chodzic ale rodzicow czeka rehabilitacja juz na cale zycie
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:59   #673
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Nie biorę bo i tak nie mam go gdzie upchnąć poza tym nie wiem jak tam jest z dostępem do neta

Ja nie jestem cycata za to "brzuchata"
Jak masz neta w komórce, to możesz podłączyć lapka do komórki i mieć neta z komórki w lapku

ja też nie jestem cycata :P ale jestem dupiasta za to
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:00   #674
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

mozna temu zapobiegac wlasnie łykając kwas foliowy conajmniej na 3 miesiace przed planowana ciaza no i przez caly okres ciazy.

ja np wolalabym zeby dziecko bylo planowane. chcialabym tez wtedy byc poza domem bo moja mama i ciotka pala no i niestet to nie wplywa korzystnie na plod. poza tym ja jestem rocznik 86 wiec moze to tez byc jakis minus, obciazenie, poza tym moja mama palila cala ciaze i tez podejrzewam ze to nie wplynelo na mnie dobrze oczywiscie nie mozna popadac w paranoje
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:22   #675
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
kochana to nie jest uleczalne niestety jest mozliwa operacja zeby dziewczyka mogla chodzic ale rodzicow czeka rehabilitacja juz na cale zycie
o rety
Cytat:
Napisane przez Mutny Pokaż wiadomość
Jak masz neta w komórce, to możesz podłączyć lapka do komórki i mieć neta z komórki w lapku

ja też nie jestem cycata :P ale jestem dupiasta za to
Aaa to nie wiedziałam ale skoro będę mieć w komórce to nie będę jeszcze taszczyć lapka i martwić się czy go nie zgubię
Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
mozna temu zapobiegac wlasnie łykając kwas foliowy conajmniej na 3 miesiace przed planowana ciaza no i przez caly okres ciazy.

ja np wolalabym zeby dziecko bylo planowane. chcialabym tez wtedy byc poza domem bo moja mama i ciotka pala no i niestet to nie wplywa korzystnie na plod. poza tym ja jestem rocznik 86 wiec moze to tez byc jakis minus, obciazenie, poza tym moja mama palila cala ciaze i tez podejrzewam ze to nie wplynelo na mnie dobrze oczywiscie nie mozna popadac w paranoje
Ja tez wolałabym planowane i mam nadzieję że uda mi się to.
Nie wiem czy Wam wspominałam, ale niedawno byłam u ginekologa i on twierdzi że według niego nie byłam wtedy w ciąży bo do tej pory brak u mnie jakichkolwiek oznak owulacji i ten test co mi pozytywnie wyszedł to mógł być "zmylony" przez leki jakie zażywałam tylko czemu wtedy mi tego nie powiedział? byłoby mi przeciez lżej z myślą że to jakieś kolejne zaburzenia a nie poronienie


Dobranoc

Jeśli jutro nie wpadnę już, to chciałam Adeli życzyć szybkiego powrotu do zdrowia nie wiem czy będziesz tu jak ja w końcu opanuję neta w komórce więc od razu "za pamięci" piszę nie martw się - będzie wszystko dobrze, będziesz jak nowonarodzona

Kini żeby czerpała radość z rozmów z TŻem i nie smuciła się zbyt często
Gai genialnego i miszczowskiego startu w nowej pracy

Wymienionym i niewymienionym miłego tygodnia i weekendu

Tęsknić za mną bo jak nie....
Postaram się wpadać jak najczęściej

Papa

Edytowane przez Fari
Czas edycji: 2012-03-13 o 23:23
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:58   #676
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Fari lekarze cos walna a pozniej zmieniaja zdanie. z reszta nigdy nie wiadomo co sie w ciele dokladnie dzieje niestety

mnie ginekolog namawia od roku na ta szczepionke przeci HPV i nie idzie mu przemowic ze nie chce bo nigdy nie wiadomo jak czlowiek zareaguje na taka szczepionke, z reszta robil mi testy i nie mam zadnych predyspozycji ani jak on to powiedzial komorek rakowych czyli odetchnelam z ulga bo taka choroba mnie nigdy nie dopadnie, wiec nie wiem po co ta szczepionka ale sie facet upiera. no i ciagle mi wpiera ze mam jakies zapalenie przewleklei niby dzieki tej szczepionce bedzie lepiej. sratatata ehhhh w ogole
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 06:40   #677
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
w ogole to wam powiem. moja sasiadka urodzila niedawno corke. i tak sie z mama czailysmy zeby pojsc, tamci nie przychodzili i troche glupio. i dzisiaj mama gadala z mezem sasiadki i powiedzial ze mala ma wodoglowie i rozszczep kregoslupa i lezy caly czas w szpitalu i tylko dlatego nie przychodzili.. w szoku jestem
O masakra biedne dziecko

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Co do TV to ja bym chciała żebyśmy w sypialni nie mieli telewizora w salonie może sobie być bo czasem fajnie coś oglądnąć jednak w sypialni chciałabym tego uniknąć ale jak znam TŻa to się to nie uda

Sylvi przykra sprawa z maleństwem
A my bedziemy mieli (ten co mam teraz w pokoju od taty ) ! Nawet juz wymyslilam, ze ukryjemy go w szafie przesuwnej w ogole ostatnio zaprojektowalam szafe do sypialni ale potem na rzucie mieszkania zobaczylam, ze chyba sie nie zmiesci

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam ale przyznaję jest ciężko dostępny, nawet przez internet - kiedyś znalazłam na all za......55 zł (w rossmanie 25 )
Zamiennie stosowałam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...d-w-musie.html, podobny, ale jednak słabszy
A no to moze u mnie tez sie znajdzie Tak wczoraj gadalysmy o tym Manhattanie, ze dzisiaj mi sie snil jakis dziwny sen bo przyszla do mnie Kasia Cichopek pomoc mi sie ubrac w cos ladnego na randke i ona uzyla tego podkladu, ja potem chcialam do niej zadzwonic zapytac sie jakiego uzywala bo byl genialny ale okazalo sie, ze zostawila go u mnie, zobaczylam czarne opakowanie i wiedzialam, ze to to

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Ja zmyka zaraz spać, więc życzę miłej nocki wszystkim
I jeszcze mata i śnijta na dobranoc:
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lc...woado1_400.gif
Nawet, nawet ale te pióra moglby skrocic

Kinia, no to teraz na tancach bedziesz jeszcze bardziej wymiatac

U mnie pojutrze ma byc 18 stopni

Wczesniej zapomnialam powiedziec co nieco o zawieszkach Jlys Podobaja mi sie powiedz mi, jak ta rozyczke przyczepilas? Na klej normalnie?

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

I jeszcze chcialam sie pochwalic, ze dzisiaj mija równo rok od kiedy pracuje w biurze

Jlys, gratuluje rocznicy zareczyn romantyczny ten twoj K. jak nie wiem co
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:13   #678
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Dzień dobry
Kawa gratuluję
Ilys Tobie również
U mnie wczoraj wszyło wszystko suuper dostałam czekoladki wypełniliśmy nasz album zdjęciami ( było ich 150 więc zabawy było)
zjedliśmy pizzę I nawet @ pomogła bo przyszła dopiero dziś ()
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:49   #679
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Witam.
Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
mozna temu zapobiegac wlasnie łykając kwas foliowy conajmniej na 3 miesiace przed planowana ciaza no i przez caly okres ciazy.

ja np wolalabym zeby dziecko bylo planowane. chcialabym tez wtedy byc poza domem bo moja mama i ciotka pala no i niestet to nie wplywa korzystnie na plod. poza tym ja jestem rocznik 86 wiec moze to tez byc jakis minus, obciazenie, poza tym moja mama palila cala ciaze i tez podejrzewam ze to nie wplynelo na mnie dobrze oczywiscie nie mozna popadac w paranoje
Wiadomo, że lepiej to zaplanować i się przygotować. Kwas foliowy, dieta, otoczenie, stresy itd. Jednak nie zawsze się da jak wiadomo.
Ja wczoraj zakupiłam kwas foliowy w końcu, bo schodziło mi się ze dwa miesiące. Łykanie jak już się zajdzie niewiele daje, najlepiej jakieś 4 miesiace przed zacząć. Także jeśli jest prawdopodobieństwo, to niczemu to nie zaszkodzi. Zresztą kwas foliowy ogólnie ma bardzo dobry wpływ na kobietę a nie tylko na płód.

Z tą córeczką sąsiadki bardzo smutne. Biedna malutka, rodzicom musi być bardzo ciężko. Dziwne, że tak późno to wyszło.

Fari oj, no to faktycznie trochę niepoważne. Przecież to duży ból po takiej stracie, a może wszystko to niepotrzebne. Przykro mi Kochana.

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
mnie ginekolog namawia od roku na ta szczepionke przeci HPV i nie idzie mu przemowic ze nie chce bo nigdy nie wiadomo jak czlowiek zareaguje na taka szczepionke, z reszta robil mi testy i nie mam zadnych predyspozycji ani jak on to powiedzial komorek rakowych czyli odetchnelam z ulga bo taka choroba mnie nigdy nie dopadnie, wiec nie wiem po co ta szczepionka ale sie facet upiera. no i ciagle mi wpiera ze mam jakies zapalenie przewleklei niby dzieki tej szczepionce bedzie lepiej. sratatata ehhhh w ogole
Głupia sprawa, może on coś z tego ma i dlatego tak namawia?

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
I jeszcze chcialam sie pochwalic, ze dzisiaj mija równo rok od kiedy pracuje w biurze
Gratuluję! Szybko zleciało.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 08:29   #680
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

A dziekuje dziekuje tez mam wrazenie, ze szybko zlecialo, nie wiem kiedy nawet

A za miesiac......... koncert i hotel
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:30   #681
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez Mutny Pokaż wiadomość
A czemu nie bierzesz lapka? Ja bym brała nie mogłabym się opamiętać

Kamea, współczuję utraty zwierzaka


Ale Wy wszystkie jesteście cycate
Mhmmm, moje pogranicze między A i B to rzeczywiście cycatość

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
Fari lekarze cos walna a pozniej zmieniaja zdanie. z reszta nigdy nie wiadomo co sie w ciele dokladnie dzieje niestety

mnie ginekolog namawia od roku na ta szczepionke przeci HPV i nie idzie mu przemowic ze nie chce bo nigdy nie wiadomo jak czlowiek zareaguje na taka szczepionke, z reszta robil mi testy i nie mam zadnych predyspozycji ani jak on to powiedzial komorek rakowych czyli odetchnelam z ulga bo taka choroba mnie nigdy nie dopadnie, wiec nie wiem po co ta szczepionka ale sie facet upiera. no i ciagle mi wpiera ze mam jakies zapalenie przewleklei niby dzieki tej szczepionce bedzie lepiej. sratatata ehhhh w ogole
I zdecydujesz się na tą szczepionkę? Bo słyszałam, że powinny się szczepić nastolatki, nie współżyjące jeszcze może to lekarz ma jakieś dochpdy od szczepionki skoro Ciebie namawia?

Ala, a ja dzisiaj robiąc makijaż manhattanem myślałam o Tobie kupiłam sobie z Avonu bezbarwny fliud, któryma rzekomo wydłużać trwałość podkładu, ale średnio się spisuje

Zapomniałam o wczorajszych zaproszeniach - miałam się nimi pochwalić mam chyba na poczcie, to jak coś zaraz wyślę na fb
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:32   #682
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Oooo Kamea to mile jak bede w jakiejs galerii to do Rossmanna koniecznie musze wejsc!

promyk - a wy macie jakis jeden mega gruby album kupiony na te zdjecia czy np. na kazda wycieczke osobny album? Bardzo fajny pomysl, tez bede musiala kiedys powywolywac zdjecia ale to chyba wtedy jak juz mieszkanko bedzie

kamea, a co z suknia w koncu robisz?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:34   #683
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
promyk - a wy macie jakis jeden mega gruby album kupiony na te zdjecia czy np. na kazda wycieczke osobny album? Bardzo fajny pomysl, tez bede musiala kiedys powywolywac zdjecia ale to chyba wtedy jak juz mieszkanko bedzie
mamy jeden album w którym są zdjęcia od początku związku
ale na 4 rocznicę kupujemy taki na 600 zdjęć bo już się nie zmieszczą
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:35   #684
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Wow no to wypasiony ale bedzie super pamiatka!! Duzo wam do konca zostalo? na ile zdjec byl ten album?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:37   #685
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Wow no to wypasiony ale bedzie super pamiatka!! Duzo wam do konca zostalo? na ile zdjec byl ten album?
album ma mało zdjęć bo około 200 a zostało może miejsca na 50
a mamy zamiar na rocznicę wywołać kolejną setkę więc kupimy nowy album
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:37   #686
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

no ja tez kwas foliowy zaczelam brac. i wlasnie tak jak isabelle, warto zaczac go brac conajmniej 4 miesiace przed, ew jest cos takiego jak femibion, to jest duuuuuzo drozsza wersja kwasu foliowego, ale podobno lepiej wchlanialna i przy tym lekarz mi powiedzial, ze ten femibion mozna zaczac brac miesiac przed planowanym poczeciem.
ale niestety zdarza sie, ze to sa juz uwarunkowania genetyczne i niestety czasem nie mozna zapobiec takim tragediom...

wczoraj podrukowalam juz te zawieszki, ale poczekam, az tesciu mi przyniesie gilotynke z pracy od siebie, bo wycielam 6 nozyczkami i niestety mimo, ze staralam sie to i tak nie jest to jakos mega rowno. no ale te 6 juz zrobie jak T. pojedzie do pracy
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:41   #687
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Santom, to wy zaraz po slubie widze, ze sie za bobo bierzecie? matko droga, zaraz bedzie wiecej mamusiek niz zareczonych na wątku

Gilotynka jest super pamietam, ze tata taka mial w domu
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:49   #688
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

ja juz mam 3 albumy wypelnione zdjeciami troche sie uzbieralo tego a juz od dluzszego czasu nic nie wywolywalam, wiec musze sie spiac i w maju wywolac

sylvi sylvi, normalnie jakbym czytala o ginekologu do ktorego wczesniej chodzilam. normalnie kazda jedna laska ktora do niego chodzila miala nadzerke, mnie skrytykowal, ze wyjezdzam za granice do pracy"bo bede zyc na konserwach" wypisal mi tabletki na pol roku nie robiac cyto ani zadnych badan hormonalnych, a o tej szczepionce powiedzial: powiedz rodzicom, zeby zamiast kolejnej maskotki pod choinke kupili Ci szczepionke za 1500zl juz do niego nie chodze...

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Santom, to wy zaraz po slubie widze, ze sie za bobo bierzecie? matko droga, zaraz bedzie wiecej mamusiek niz zareczonych na wątku

Gilotynka jest super pamietam, ze tata taka mial w domu
nie wiem czy zaraz, ale kwas juz teraz zaczynam brac, zeby niedobory pouzupelniac nie zaszkodzi jak ktoras tu napisala a z bobo mysle ze na jesien pomyslimy konkretniej bo od czerwca ide znow na wakacyjna pracke, wiec raczej nie chcialabym wtedy zachodzic
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:53   #689
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

Kurde, ja sobie uswiadomilam, ze my poza ta fotoksiazka nie mamy zadnego wspolnego albumu tylko na kompie mamy zdjecia. Oj trzeba nadrobic!

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Widac z lekarzami jak z księżami

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

A wiecie, ze mi w przyszlym tygodniu przybedzie kuzyn? Brat taty po raz drugi zostanie tatą czyli bedzie taki najblizszy kuzyn drugi jeszcze jeden i bedzie 3:3 3 kuzynki i 3 kuzynow
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:55   #690
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Wiosenne ploteczki prrrawie narzeczonych cz.17

witajcie dziewczynki
widzę, że u co niektórych ostre przygotowania do ślubu
trzymam żeby wszystko się ułożyło po waszej myśli
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.