Prawo Agaty - Nowy Serial - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 18:37   #61
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to wszedzie gra tak samo. Co nie zmienia faktu, że ją lubię

A mi się wydaje, że Dygantowa po prostu taka jest. Ona ma taki sposób bycia i dlatego wydaje się, że wszędzie gra tak samo.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 19:14   #62
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że Dygantowa po prostu taka jest. Ona ma taki sposób bycia i dlatego wydaje się, że wszędzie gra tak samo.
Pisałam już wcześniej, że to pewnie taka ''maniera''
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:03   #63
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Pisałam już wcześniej, że to pewnie taka ''maniera''

Sorki, pewnie przeoczyłam lub zapomniałam. Ale ostatnio w każdym wątku serialowym, w którym biorę udział muszę bronić seriali, bo jest jakaś jedna wielka narzekanina. Dosłownie na wszystko. A to za mdło, a to za wesoło, a to mało realnie, a to za sztywno.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 11:27   #64
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Pisałam już wcześniej, że to pewnie taka ''maniera''
Szczególnie śmiech ma bardzo charakterystyczny


Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Sorki, pewnie przeoczyłam lub zapomniałam. Ale ostatnio w każdym wątku serialowym, w którym biorę udział muszę bronić seriali, bo jest jakaś jedna wielka narzekanina. Dosłownie na wszystko. A to za mdło, a to za wesoło, a to mało realnie, a to za sztywno.
To znaczy, że Ty łykasz wszystko jak leci?
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:20   #65
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
To znaczy, że Ty łykasz wszystko jak leci?

Oczywiście. Skoro już zdecydowałam się na oglądanie lekkich seriali, to oglądam je dla przyjemności i odprężenia, czasami w chwili odpoczynku. Nie po to, by zastanawiać się, czy jest realny i zgodny z życiem codziennym. A już na pewno nie po to, by później narzekać na forum
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 07:46   #66
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Oczywiście. Skoro już zdecydowałam się na oglądanie lekkich seriali, to oglądam je dla przyjemności i odprężenia, czasami w chwili odpoczynku. Nie po to, by zastanawiać się, czy jest realny i zgodny z życiem codziennym. A już na pewno nie po to, by później narzekać na forum
a ja uważam, że jesteśmy gatunkiem myślącym i posiadającym inteligencje i powinniśmy tego używać, a nie ślepo jak kura patrzeć na seriale bez myślenia nad tym co się tam dzieje
chociaż faktycznie badania pokazują, że ludzie patrzą na TV, a i tak nie wiedzą co tam było.. i nie potrafią powtórzyć nic co widzieli..

poza tym oceniając np serial czy film jest to również dowodem na to, że w jakiś tam sposób się z nim zżywamy.. ludzi w realnym życiu też się krytykuje za zachowania itd.

więc według mnie patrzeć na serial byle zabić czas w ogóle przy nim nie myśląc i nie wyciągając wniosków jest totalnie bez sensu
to już bym wolała jeździć na rowerze lub czytać książke w ramach relaksu niż robić coś zupełnie bez sensu

i to nie jest "obrona seriali" podważając opinie osób, które wyrażają swoje zdanie na temat.. bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie.. dla jednych będzie to idealny serial, zaskakujący rozwój wydarzeń, a dla innych przewidywalny tasiemiec..

to co będziesz też bronić książek? bo ktoś inaczej ją odbiera, interpretuje? nie uważasz, że to kwestia indywidualna? każdy ma inny próg humoru, strachu, zainteresowania.. nie widze powodu pisać, że ktoś "narzeka".. skoro Ty lubisz i ufasz każdym serialom i wierzysz we wszystko co tam Ci puszczą, powiedzą, zagrają to Twoja sprawa.. a to, że komuś nie pasuje wiadomy romans Dygant z Lichotą itd, to jego sprawa..

ot i tyle..

Edytowane przez daafnee
Czas edycji: 2012-03-16 o 07:50
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:11   #67
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Matala Pokaż wiadomość
Oczywiście. Skoro już zdecydowałam się na oglądanie lekkich seriali, to oglądam je dla przyjemności i odprężenia, czasami w chwili odpoczynku. Nie po to, by zastanawiać się, czy jest realny i zgodny z życiem codziennym. A już na pewno nie po to, by później narzekać na forum
Ja też oglądam dla przyjemności i w trakcie emisji nie zastanawiam się ciężko nad "realiami" - ja to po prostu widzę
A wyrażanie swojej opinii ma z narzekaniem niewiele wspólnego


Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
i to nie jest "obrona seriali" podważając opinie osób, które wyrażają swoje zdanie na temat.. bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie.. dla jednych będzie to idealny serial, zaskakujący rozwój wydarzeń, a dla innych przewidywalny tasiemiec..


Też tak uważam. Matala - Ty wcale seriali nie bronisz tylko piszesz, że to lekkie i odmóżdżające przyjemnostki, tak je traktujesz i chwała Ci za to. Dla mnie też spełniają poniekąd taką rolę, ale ja lubię się jednak lekko zaangażować w to co oglądam.

I skoro widzę, że narzeczony puścił Agatę kantem to wyrywa mi się "Orany! Okradł ją! Co za świnia niemyta!", nie leżę znudzona przed tv i w połowie akcji nie idę umyć zębów, tylko jednak OGLĄDAM
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 13:11   #68
kaliope82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Mi ten serial też się spodobał, chociaż zauważyła że jest oderwany od rzeczywistości, szczególnie tej sądowej. W którym polskim sądzie powszechnym wyznacza się rozprawe z dnia na dzień? lub max za 2 tygodnie? U nas na termin trzeba czekać od 3-7 miesięcy...
Ale sama fabuła warta uwagi
__________________
Konkursy internetowe
kaliope82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:55   #69
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez kaliope82 Pokaż wiadomość
Mi ten serial też się spodobał, chociaż zauważyła że jest oderwany od rzeczywistości, szczególnie tej sądowej. W którym polskim sądzie powszechnym wyznacza się rozprawe z dnia na dzień? lub max za 2 tygodnie? U nas na termin trzeba czekać od 3-7 miesięcy...
Ale sama fabuła warta uwagi
Zgadzam się, wreszcie coś innego w TVN.
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:55   #70
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez kaliope82 Pokaż wiadomość
Mi ten serial też się spodobał, chociaż zauważyła że jest oderwany od rzeczywistości, szczególnie tej sądowej. W którym polskim sądzie powszechnym wyznacza się rozprawe z dnia na dzień? lub max za 2 tygodnie? U nas na termin trzeba czekać od 3-7 miesięcy...
Ale sama fabuła warta uwagi
Mi też podszedł. Już dawno tak się nie ekscytowałam na myśl że już niedługo nowy odcinek
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:16   #71
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mi też podszedł. Już dawno tak się nie ekscytowałam na myśl że już niedługo nowy odcinek
I ja
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 21:18   #72
Matala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 235
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
a ja uważam, że jesteśmy gatunkiem myślącym i posiadającym inteligencje i powinniśmy tego używać, a nie ślepo jak kura patrzeć na seriale bez myślenia nad tym co się tam dzieje
chociaż faktycznie badania pokazują, że ludzie patrzą na TV, a i tak nie wiedzą co tam było.. i nie potrafią powtórzyć nic co widzieli..

poza tym oceniając np serial czy film jest to również dowodem na to, że w jakiś tam sposób się z nim zżywamy.. ludzi w realnym życiu też się krytykuje za zachowania itd.

więc według mnie patrzeć na serial byle zabić czas w ogóle przy nim nie myśląc i nie wyciągając wniosków jest totalnie bez sensu
to już bym wolała jeździć na rowerze lub czytać książke w ramach relaksu niż robić coś zupełnie bez sensu

i to nie jest "obrona seriali" podważając opinie osób, które wyrażają swoje zdanie na temat.. bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie.. dla jednych będzie to idealny serial, zaskakujący rozwój wydarzeń, a dla innych przewidywalny tasiemiec..

to co będziesz też bronić książek? bo ktoś inaczej ją odbiera, interpretuje? nie uważasz, że to kwestia indywidualna? każdy ma inny próg humoru, strachu, zainteresowania.. nie widze powodu pisać, że ktoś "narzeka".. skoro Ty lubisz i ufasz każdym serialom i wierzysz we wszystko co tam Ci puszczą, powiedzą, zagrają to Twoja sprawa.. a to, że komuś nie pasuje wiadomy romans Dygant z Lichotą itd, to jego sprawa..

ot i tyle..

Oj, zostałam chyba odebrana za bezmózga.
Nie oglądam każdego serialu, to po pierwsze. Nie każdy lubię, nie każdy mi się podoba. Po za tym nie mam na to czasu. Pracuję, studiuję i mam dzieci.
Oprócz tego uprawiam sporty, więc, między innymi, jazda rowerem nie jest mi obca.
Nie angażuję się w LEKKIE seriale, te akurat oglądam właśnie w chwili relaksu. Jasne, że jest przewidywalny, jak każdy tego typu, to nie uchodzi wątpliwości. Zastanawia mnie jednak, dlaczego osoby, którym nie podoba się wiele istotnych spraw w serialu, i nie mówię tu o fabule, tylko często o technice, po prostu je oglądają? Podoba mi się serial -oglądam, gdy mi się nie podoba - najzwyczajniej nie oglądam. I tyle w temacie.
Matala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:31   #73
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Mi tez sie serial spodobal od pierwszego wejrzenia

Strasznie podobaja mi sie stroje Agaty do biura Oblednie wyglada.
A szczególnie szpilki beżowe, ale nie te z pierwszego odcinka, tylko z drugiego chyba. Te na wysokim obcasie i okrągłymi noskami.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:35   #74
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

I jak wrażenia po ostatnim odcinku ? Mi się niesamowicie podobał Lichota Strasznie mi było żal tej kobiety z tymi piersiami, takiego faceta mieć.. Fajna też była porysowana ściana Albo głupie to że Agata nie chciała się przyznać że straciła tamtą pracę, przecież nie jest teraz nikim. I szkoda że mało Karolaka w tym wszystkim, ale może to tak na razie, a Daria też świetna. I w ogóle nieźle Agatę wyrolowali, w życiu bym nie przypuszczała że to się tak skończy.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:47   #75
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
I jak wrażenia po ostatnim odcinku ? Mi się niesamowicie podobał Lichota Strasznie mi było żal tej kobiety z tymi piersiami, takiego faceta mieć.. Fajna też była porysowana ściana Albo głupie to że Agata nie chciała się przyznać że straciła tamtą pracę, przecież nie jest teraz nikim. I szkoda że mało Karolaka w tym wszystkim, ale może to tak na razie, a Daria też świetna. I w ogóle nieźle Agatę wyrolowali, w życiu bym nie przypuszczała że to się tak skończy.
Niestety przysnęłam i nie wiem jak się odcinek skończył Ale też nie za bardzo rozumiem czemu Agata ukrywa prawdę przed ojcem, została wspólniczką kancelarii i dla mnie byłby to powód do chwalenia się, a nie do wstydu
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 17:05   #76
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Niestety przysnęłam i nie wiem jak się odcinek skończył Ale też nie za bardzo rozumiem czemu Agata ukrywa prawdę przed ojcem, została wspólniczką kancelarii i dla mnie byłby to powód do chwalenia się, a nie do wstydu
No dokładnie,ja bym się tym chwaliła dla mnie to byłoby duże osiągnięcie. Ale z tego co zrozumiałam chyba pod koniec mu powiedziała

I fajny wątek ze stacją benzynową i pączkami, ciekawe czy go złapią
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach


Edytowane przez _Desolation
Czas edycji: 2012-03-19 o 17:08
_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 19:15   #77
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
I jak wrażenia po ostatnim odcinku ? Mi się niesamowicie podobał Lichota Strasznie mi było żal tej kobiety z tymi piersiami, takiego faceta mieć.. Fajna też była porysowana ściana Albo głupie to że Agata nie chciała się przyznać że straciła tamtą pracę, przecież nie jest teraz nikim. I szkoda że mało Karolaka w tym wszystkim, ale może to tak na razie, a Daria też świetna. I w ogóle nieźle Agatę wyrolowali, w życiu bym nie przypuszczała że to się tak skończy.
On powiedział, że piersi wyglądają strasznie, żeby ją poprzeć w sądzie, a nie dlatego, że naprawdę tak myślał

Co do drugiej sprawy, to jeżeli nie było testamentu i wdowa+przyjaciel chcieli zgarnąć dom, to dlaczego zgodził się zeznawać jego stary przyjaciel
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:03   #78
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
On powiedział, że piersi wyglądają strasznie, żeby ją poprzeć w sądzie, a nie dlatego, że naprawdę tak myślał

Co do drugiej sprawy, to jeżeli nie było testamentu i wdowa+przyjaciel chcieli zgarnąć dom, to dlaczego zgodził się zeznawać jego stary przyjaciel
To dlaczego ona potem była na niego obrażona?
Poza tym to że jej kazał zgasić papierosa i ogólnie ta cała operacja chyba dla niego była przecież.

No tak, to jest dziwne, ale myślę że go przekupili i tyle.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach


Edytowane przez _Desolation
Czas edycji: 2012-03-19 o 20:06
_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:06   #79
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
To dlaczego ona potem była na niego obrażona?

No tak, to jest dziwne, ale myślę że go przekupili i tyle.
Bo myślała, że on to powiedział naprawdę, ale w ostatniej scenie już się pogodzili.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 15:01   #80
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Bo myślała, że on to powiedział naprawdę, ale w ostatniej scenie już się pogodzili.
Widać mi umknęło.

Ostatnia scena jaką widziałam z nimi to było to jak leżeli i on ją pogłaskał, a ona go odepchnęła.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:28   #81
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
Widać mi umknęło.

Ostatnia scena jaką widziałam z nimi to było to jak leżeli i on ją pogłaskał, a ona go odepchnęła.
Zaraz potem on ją zaczął łaskotać a ona zaczęła się śmiać
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 07:57   #82
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Ja tą sprawę odebrałam w ten sposób, że facet pewnie namówił tą biedną kobietę do operacji, mimo, że ona nie czuła takiej potrzeby. Powiedział przecież, że ta operacja była po to, "żeby była najpiękniejsza" a ona wtedy zrobiła minę jak zbity pies, bo jak to? Wcześniej nie była dla niego najpiękniejsza?. Zresztą ciągle chodziła przybita i było widać, że wolałaby być gdzie indziej i że jest przymuszona do tego.
To było moje subiektywne odczucie i ja tak to odebrałam
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:33   #83
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Kurde, czytam te Wasze rozkminki i już się nie mogę doczekać odcinka powtórkowego w niedzielę Ostatnio sobie darowałam Agatę bo na innym programie leciała "Tożsamość Bourna"
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 10:00   #84
Siasiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Kurde, czytam te Wasze rozkminki i już się nie mogę doczekać odcinka powtórkowego w niedzielę Ostatnio sobie darowałam Agatę bo na innym programie leciała "Tożsamość Bourna"
A wiesz, ze sobie możesz zobaczyc przez ointernet na tvnplayer.pl. Mój mąż by mnie pokroił gdybym go zmuszala do oglądania babskich seriali kiedy on jest w domu, więc sobie oglądam kiedy siedzie z dzidziorem sama przed południem w sieci. A co do serialu, bardzo mi sie podoba, nie jest pretensjonalny jak Magda M. i nie próbuje naśladować Ally McBeal, ale sprawy sądowe mogłyby być bardziej emocjonujące. Oglądam równolegle amerykańską Good Wife i szczerze przyznam, że to mój ukochany serial. Troszeczkę mogliby podrasować Agatę, żeby była bardziej zaskakująca. Chociaz z drugiej strony film dzieje sie w polskich realiach to czego sie tu spodziewać
Siasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:56   #85
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez Katrusiaa Pokaż wiadomość
Ja tą sprawę odebrałam w ten sposób, że facet pewnie namówił tą biedną kobietę do operacji, mimo, że ona nie czuła takiej potrzeby. Powiedział przecież, że ta operacja była po to, "żeby była najpiękniejsza" a ona wtedy zrobiła minę jak zbity pies, bo jak to? Wcześniej nie była dla niego najpiękniejsza?. Zresztą ciągle chodziła przybita i było widać, że wolałaby być gdzie indziej i że jest przymuszona do tego.
To było moje subiektywne odczucie i ja tak to odebrałam
O, otóż to, też to tak odebrałam - i myślę że o to chodziło.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:58   #86
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
O, otóż to, też to tak odebrałam - i myślę że o to chodziło.
Trudno powiedzieć, jakie facet miał intencje, bo był to wątek poboczny, ale zgadzam się, że operacja mogła być ''prezentem'' dla niego. A ponieważ wierzę w ludzi, to myślę, że nikt nie miał złych intencji i on ją kocha pomimo asymetrycznych sutków

W przyszłym odcinku Kożuchowska, której głos przyprawia mnie o ból głowy
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:26   #87
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
W przyszłym odcinku Kożuchowska, której głos przyprawia mnie o ból głowy
Już czuję, że ją polubię w tej roli, zapowiada się na niezłą sucz
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:25   #88
WeselneZaplecze
Raczkowanie
 
Avatar WeselneZaplecze
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Serial jest według mnie genialny! Świetni aktorzy i scenariusz. Oglądam z zaciekawieniem każdy odcinek. Szkoda tylko, że nie można go oglądać chociaż 2-3 razy na tydzień.
WeselneZaplecze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:28   #89
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Szczerze mówiąc to jeden ze słabszych tvn-owskich seriali ostatnich czasów. Na tle "Usta Usta" czy "Przepisu na życie" wypada dość blado. Chociaż przyznaję, że oglądam bo lubię wątki prawnicze. Przepadam też za Leszkiem Lichotą, a nieczęsto można go widzieć w TV. Główna bohaterka grana przez Dygant jakoś nie zdobyła mojej sympatii. Ciekawe kiedy do akcji wkroczy Kożuchowska
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:55   #90
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Prawo Agaty - Nowy Serial

Bardzo sympatyczny serial, oderwany od rzeczywistości, ale to w końcu serial na odprężenie a nie zapis z życia codziennego (to dopiero byłaby nuda)
Załamałam się że i tu Karolaka wcisnęli, czy już żaden serial nie może się bez niego obyć?
Kożuchowska jako zimna pani prokurator to jakaś odmiana, to samo Lichota.
Denerwuje mnie syn Doroty, co za rozpuszczony bachor
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-26 20:49:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.