Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-23, 09:16   #1
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188

Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?


Koncze wlasnie korektor pod oczy Diora, Anticernes Diorlift, i zastanawiam sie nad nowym. Moj wybor padl na Kanebo Concealer i na Maquicomplet Lancome. Ona przetestowalam w drogerii - sa ok. Oba maja tez bardzo dobre opinie na KWC.
Prosilabym dziewczyny, ktore znaja oba te korektory i uzywaja ich, o opinie. Ktory z nich bylby lepszy, jak wypadaja w porownaniu?
Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc w wyborze odpowiedniego. Dodam ze mam mocne cienie pod oczami i oczekuje krycia, z tym ze nie teatralnego, lekkiej konsystencji i aby maksymalnie jak najmniej gromadzil sie w zmarszczkach mimicznych.
Teraz uzywalam Diora i uwazam go za w miare dobry, ale nie jakis oszalamiajacy, stad pomysl zamiany go na Lancome lub Kanebo.
Z gory dziekuje za opinie. PPP
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 15:13   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

Potworze, nie używałam co prawda Lancome (więc wybacz, że jednak do ciebie "skrobię"), ale Kanebo polecam baaaardzo.
Jest naprawdę super!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 15:50   #3
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

E, dzieki za odzew . A kryje choc troche? Bo ten moj Dior pod tym wzgledem okazal sie rozczarowaniem.
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 08:10   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

Ja mam strasznie cieniutką skórę i widać przez nią żyły pod oczami oraz cienie (takie szaro-fioletowe) w kącikach oczu (tak przy samym nosie). Nie mam natomiast typowych "zasinień" pod oczami. U mnie ten korektor wszystko zakrywa i roświetla - oko wygląda na wypoczęte i młodsze. Nie zbiera się w zmarszczkach mimicznych (no chyba, że byś naładowała kilogramy), wtapia się w skórę i jest bardzo trwały. Myślę, że powinnaś być zadowolona
Jeśli jednak się zastanawiasz - wypróbuj obydwa i ponoś na ślipkach przez kilka godzin
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 19:08   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

Kiedyś nie miałam takich sińców (więcej spałam i mniej pracowałam) i takie korektory w pisaku jak YSL Touche Eclat czy analogiczny Revlona mi w zupełności wystarczały. Teraz to zdecydowanie za mało. Nie lubię korektorów typu Maquicomplet. Jeśli ktoś szuka większego krycia do delikatnej skóry pod oczami polecam dwa kremowe - Effacernes Lancome i Disappear Smoothing Creme Concealer Estee Lauder - oba bardzo komfortowe i nawilżające - duża pojemność (tubki 15 ml). Korektory w pędzelu są dobre na małe problemy bo praktycznie wcale nie kryją a tylko lekko rozświetlają.
Estee i Lancome to moi ulubieńcy
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 07:04   #6
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

Smoku, dzieki. Wezme Twoje sugestie pod uwage.
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 08:21   #7
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

U mnie Kanebo ukrył, co miał ukryć i ładnie rozświetlił Faktem jednak jest, że ja nie mam aż tak dużo do krycia... Wyjątek - zarwana noc, choroba, itp.

Też chciałam kupić Disappear EL, ale były tylko strasznie ciemne kolory - więc zamiast coś zakryć, zrobiłabym sobię "piękne cienie"

Mnie służą też korektory Art Deco. Pod oczy - przy np. zarwanej nocy - używam tego prawie białego (z żółtawym odcieniem). U mnie spisuje sie dobrze, ale pewnie nie każdemu będzie odpowiadać, ze względu na konsystyncję. Ja go po prostu delikatnie wklepuję (tak jak krem) i jest OK. No i jest znaaacznie tańszy, niż wcześniej wymieniona konkurencja
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 20:25   #8
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

Znam oba korektory i tak jak PotworPimpusPierwszy mam b.duży problem z sińcami. Zdecydowanie polecam Kanebo. Maquicomplet po dwóch użyciach wylądował w szafce. Różnica jest między nimi ogromna. Dla mnie tylko Kanebo jest odpowiedni, co tu ukrywać, jedyny i najlepszy. Tylko uwaga na kolorki, bo CB 01 jest prawie biały! CB 02 to jest to!!!
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:34   #9
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

Ależ starego wątku się dogrzebałaś Teraz już mogę wypowiedzieć się konkretniej na temat wszystkich. Wg mnie najlepszy jest Kanebo - tyle, że należy uważać na kody (zainteresowanych odsyłam na "plotkarskie"). EL kryje super, ale czasem zbiera się w zmarchach Art-Deco - jak EL, chociaż znacznie tańszy. Lancome - bez zachwytu
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 17:30   #10
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Dot.: Re: Korektor pod oczy - Kanebo czy Lancome?

O, kurcze, ale staroc!
Ale za to moge sie wypowiedziec konkretniej ... kupilam Disappear Estee medium, i jestem zadowolona. Efekt i wydajnosc za ta cene sa naparwde przyzwoite. Pomagam sobie jeszcze Vanishem. Czyli daje go najpierw i na niego nakladam Disappear. Jest niezle. Moze jak skoncze tubke to wyprobuje i Kanebo.
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.