Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 12:16   #991
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Milenka, pytalas rano, co dzis mamy na obiad, wiec Ci odpowiadam, ze ugotowalam kapusniak z mlodej kapusty (na udku). Jak zobaczylam mloda kapuste w sklepie to dostalam slinotoku .
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:02   #992
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

sun, czarnowłosa, dziękuję, dziewczyny

miiilenka, nie, nie wstydzę, ale nie dołączam się do Was do odchudzania w tym roku, dlatego ponieważ nie odchudzam się .
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:04   #993
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Tak, nie odchudzasz sie a napisalas wczoraj, ze schudlas 3 kg. Nie rozumiem nic z tego...
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:39   #994
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Nie odchudzam się, nie stosuję diety odchudzającej. Ale mam pewne niedogodności w spożywaniu posiłków i zleciały ze mnie 3 kg przez ostatnie dwa tygodnie. Nie było to zamierzone. A jeśli chodzi o żywienie, preferuję zdrową, odżywczą dietę z umiarem, a nie typowo odchudzającą
Wyjaśniałam już wcześniej, że schudłam, mimo odchudzania:
Cytat:
Diety odchudzającej nie stosuję, jednak mam pewne ograniczenia w spożywaniu posiłków i spadło 3 kg.

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2012-03-20 o 16:43
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:42   #995
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Miilenko ja tez sie boje wejsc na wage!!! O zgrozo... od soboty ciagle brak diety praktycznie....
Mialam isc dzisiaj zaczac biegac ale nici z tego wyszly. Moze jutro sie uda...
Ale dzisiaj pocwicze na steperku albo pobiegam w miejscu i brzuszki porobie.

Chyba musze znowu zaczac wazyc jedzenie i liczyc kalorie. Bo obiecalam sobie 75 kg do moich urodzin alemoze byc ciezkojak bedzie tak dalej.
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:22   #996
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez czarnowlosa20 Pokaż wiadomość
Miilenko ja tez sie boje wejsc na wage!!! O zgrozo... od soboty ciagle brak diety praktycznie....
Mialam isc dzisiaj zaczac biegac ale nici z tego wyszly. Moze jutro sie uda...
Ale dzisiaj pocwicze na steperku albo pobiegam w miejscu i brzuszki porobie.
Ja jutro rower zalicze, chyba, ze namowie kuzynke Tzta zebysmy biegaly, ale ona chce biegac jak jest juz ciemno a ja wole np. w taka szarowke jak teraz, albo rano i klops, na mojego TZa nie mam co liczyc, 1000 wymowek ma. Jedyne wyjscie to takie, ze biore psa i biegam z psem

Ide sie zaraz myc, a nastepnie lozking zaliczam. Dzis nie mam humoru, taka jakas jestem osowiala

tak my tu sie wyginamy zeby schudnac 3 kg, a Ty o prosze

czarowniczko widze, ze Ciebie wiosenna szajla opetala... ja tam jeszcze nie patrze na nowalijki, poczekam do maja
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:45   #997
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Milenka, wlasciwie to nawet nie wiem, czemu tak mam ostatnio. Niby wiem, ze te warzywa sa tyle warte, co nic, ale jak jestem w sklepie, to za kazdym razem na cos sie skusze. A to na truskawki, a to na salate, dzis na kapuste... Moze po prostu moj organizm domaga sie wiecej witamin, choc w szklarniowych warzywach raczej ich nie znajdzie.

Dziewczyny, mam nowy patent na sprawy "porcelankowe". Dzis rano wypilam 400 ml maslanki i 2 szklanki coca-coli zero. Kibelek odwiedzilam do tej pory jakies 5 razy.
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 18:54   #998
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Czarownica to niezle przeczyszczenie Dobry nowy podpis heheh

Ja wlasnie wyszorowalam zimowe buty, teraz sie susza i potem do pudełka z nimi i teraz tylko półbutki w szafce

Miilenko ja tezwole z kims biegac niz sama i tam gdzie nie ma ludnosci

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Zaliczylam tylko 10 min biegania w miejscu i 100 brzuszków

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Zaliczylam tylko 10 min biegania w miejscu i 100 brzuszków
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 22:23   #999
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

milenko ja tez sie boje ale chce zobaczyc chociaz czy stoje w miejscu, a nie ide ostro w gore. Centymetry tez sprawdze, bo przestalam tak zawziecie ufac wadze jak kiedys.

ciociu przyznaje sie, ze kradne podpis na fb ale go sobie nie przywlaszcze.

Bylam na silowni przed 18, tylko dwie osoby bylo wiec fajnie sie trenowala. Biegalam na biezni w systemie 3min chodzenia i 1min biegania (tetno do dupy by wiecej biegac) i tak spedzilam na biezni 20minut, potem 15min rowerek na rece- 10min ciezar 2 i 5min ciezar 3, 12min na orbitku wlaczylam sobie program spalania kcal(100), a nie czasowo jak zwykle i na zakonczenie 10min na vibra.

W domu na jutro mam do zrobienia: zlozenie ubran, dywan(nie mialam czasu go zrobic), podloge w kuchni, wstawic kurczaka bez skory mamie do pieca i warzywka, zrobic swieza zupe, wstawic pranie oraz najwazniejsze po rannym wazeniu obmyslec co bede mniej wiecej jadla, a na silownie ide jutro kolo 10-11, a przed tem chce zrobic tyle ile zdolam z listy.
Mama to sie zaczela dzis zastanawiac kiedy ja spie i jestem w stanie tyle robic, a po wszystkim jeszcze pojsc na silownie na 1-2h

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

czarna o wlasnie przypomnialas mi musze zaczac robic przynajmniej po 50brzuszkow oraz przysiadow i rozciagac sie.
__________________


Edytowane przez pysia1711
Czas edycji: 2012-03-20 o 22:22
pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 06:26   #1000
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Hej Chudzinki
Dzis ja pierwsza. Nie dosc, ze nie moglam w nocy spac, to jeszcze kolezanka zadzwonila do mnie o 7-mej. Dobrze, ze w waznej sprawie, bo inaczej by sie jej zebralo .
Co do wagi i centymetrow, to raczej zawsze ufalam tej pierwszej i nigdy specjalnie sie nie mierzylam. Ale ostatnio, choc moja waga stoi w miejscu to sasiadka mi powiedziala, ze wg niej schudlam. Szkoda, ze ja w odroznieniu od Was sie nie mierzylam centymetrem, bo moze w ten sposob zauwazylabym jakies spadki.

Pysiu, co do podpisu-korzystaj smialo, nie ja go wymyslilam, dlatego jest w cudzyslowie.

Milego, bezgrzesznego dnia Paroweczki !!!
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 06:48   #1001
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Heja! Powodow do radosci dzis nie mam z rana zwazylam sie, bo musialam poprostu i waga stoi od tygodnia, w sumie sie nie dziwie jak takie cos zafundowalam organizmowi. Dzis w planach mam rowerrrrrr albo bieganie lub tez aerobik na x boxie, to zalezy jak sie wyrobie z czasem i jaka bedzie pogoda, bo na deszcz zanosi sie od rana

Zaraz musze isc do sklepu, po warzywa na pomidorowa i bede szalec w kuchni do teo placki ziemniaczane i bedzie git obiadek

czarna ja tez lubie biegac bez nikogo. W miescie jak jedzilam po parku to pelno ludzi biegalo i nikt sie nie patrzyl, tylko u nas na wiosce patrza sie jak na kosmite

Dobra lece, bo im wczesniej zaczne, tym szybciej skoncze
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 07:11   #1002
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Doberek
Ja juz po sniadanku. I szykuje sie jak codzien do pracy, ale mam jeszcze chwile na naskrobanie czegos
Dzisiaj na obiad zrobilam sobie 2 jajka na wodzie, ogorka kiszonego i troszkę surówki z białej kapusty. I mam nadzieje ze zadnych grzechów od dzis juz nie bedzie.
Mozliwe ze w koncu dzisiaj pobiegam
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:59   #1003
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Ja ciagle spogladam w niebo i sie zastanawiam czy bedzie padac czy nie z checia tez bym pobiegala

Jest 10 mam juz zrobiona zupe, i przygotowane wszystko na placki ziemniaczane, tylko utrzec i usmazyc teraz biore sie za skladanie ciuchow i sprzatanie krolestwa mego Mamy takie male meble ledwo sie w nie miescimy widokow na nowe nie ma i mysle co by tu wykombinowac

Czarna ja jutro bede miala jajka na wodzie i kiszona kapustke moze w koncu sie jutro zbiore i pojade po te buty

Dziewczyny tez tak macie, ze odkad jecie inaczej macie wiecej energi i wiecej wam sie chce?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 11:43   #1004
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

hej chudzielce

pogoda rzeczywiscie byle jaka i taka senna ale trzeba za robote sie brac. Plan wczoraj pisalam wiec nie zgine.

tak jak mowilam wazywal sie jest 75.7 wiec troche spadlo po tym jak mi przybyl kilogram. Co do wymiarow to: (porownuje z tymi najmniejszymi z przed roku
lydka- bez zmian, za dużo o 2cm
udo- bez zmian, za dużo o 3cm
pas- mniej o 2cm, za dużo o 7cm
biodra- mniej o 2cm, za dużo o 6cm
biust- mniej o 1cm, za dużo o 1cm

Zrobilam juz obiad, wszystko poskladalam, zaliczylam sklep, uprzatnelam szafke w kuchni. Zostaly mi kurze, dywan i podlogi.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 11:59   #1005
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Witajcie dziewczynki Moje
Troche Was zaniedbałam, ale to wszystko przez to że jestem zabiegana strasznie, ciągle coś sie dzieje, moja prababcia musi być nadzorowana, psy musze wyprowadzac (obrobić 2 duże psy i małego yorka z adhd to jest sztuka ), obiad, basen, siłownia, po prostu wieczorem padam na pyszczek mój pulchny i już na nic nie mam siły.. ale dzisiaj mam troszke luzu (narazie, bo na 19 na siłownie), aktualnie jestem u TZta ale za chwilke jade do domku do psa mojej mamuśki to troche posiedze na forum. Odezwe sie z domu
PAAAAA
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:30   #1006
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

mam podobnie jak ty z tym, ze sprawuje nadzor nad mamuska po szpitalu i pilnuje by nie robila nic poza siedzienie, lezeniem, spaniem, spacerami do lazienka, a jak wiadomo ciezko dopilowac gorzej jak z dzieckiem, bo nie da sie powiedziec nie rob tak, bo nie bedzie slodyczy po obiedzie. Dzis przykladowo nim wstalam to nie mogla wytrzymac i zmylam stol, zebrala z niego owoce do miski i przestawila cala miche na komode. No mowie wam dluzej jak do 8:30-9 nie da rady pospac by ja dopilnowac.

Obiad juz zjedzone, po nim pozmywane, wszystko pochwane zakupy tez. W mojej lodowce niemal wszystko juz jest pod mamy diete wiec kwestia gora dwoch dni jak w 100% bedziemy sie odzywiac jak ona. Nawet bardzo dobre dania mi wychodza z rzeczy,co sa na rozpisce. Jak ktos bedzie chetny to przekaze liste i w wolnych chwilach bede pisac przepisy na to co robilam.

Ide z psem i na silownie, a potem za dywan w koncu sie biore, bo nie moge na niego patrzec juz.

Milego popoludnia.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 13:38   #1007
svietka
Przyczajenie
 
Avatar svietka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 22
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? Mam do zrzucenia 40 kg (aktualnie waże 89 kg/162cm). Mam zamiar wziąć się od jutra ostro do roboty! Codziennie 45 minut basenu zamiast siłowni, bo nie lubię treningu siłowego, możliwe, że jeszcze spacer ze szkoły do domu na pieszo -2,5 km + zdrowe odżywianie. Muszę Wam przyznać, że jestem pełna nadziei na to, że w końcu mi się uda coś z tym zrobić i jestem mega zmobilizowana. Jak myślicie ile i co jeść żeby nie czuć zmęczenia tym bardziej po ćwiczeniach, jakie ćwiczenia polecacie w domu i jak sądzicie, czy uda się zrzucić w ten sposób te 4kg/miesiąc? Pozdrawiam!)
__________________
Odchudzam się!


Waga początkowa: 95 kg
Waga obecna: 91,7 kg
Cel #1: 89 kg ....



Dam radę !
svietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:02   #1008
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Heja! jem wlasnie podwieczorek i zaraz bede sie szykowac biegac
Znow mnie dopadla depresja zwiazana z brakiem pracy, oszalec idzie normalnie

Jak dietka Wam dzis idzie? U mnie bez zadnych grzeszkow odwiedzilam dzis toalete 2 razy, jutro zobacze czy jakis spadek z tego powodu byl czy nie
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 17:04   #1009
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

przejrzyj sobie poprzednie nasze czesci i tam znajdziej inpiracje. Co do przylaczenia sie poczytaj sobie regulamin, ktory nie pamietam gdzie jest, ale ogolnie opiera sie na prawidlowym BMI odpowiednio do wzrostu i wieku czyli nie schodzimi poniez BMI 20.

milenka mnie moze byc-napisalam tak, bo mysle, ze musze cos zmienic. W koncu przez niemal prawie codzienne latanie na cardio powinna mi waga spac choc o 2kg odkad chodze i wiecej centymetrow powinno spasc.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 18:29   #1010
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

miilenko i co bylas biegac? jak poszlo

Ja wlasnie zabieram sie dobiegania w miejscu i robienie brzuszków

to do potem!
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:38   #1011
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

cos tak czuje, ze od jutra wroce do starego liczenia kcal i studiowania naszej niegdyz slynnej stronki, ktora bardzo ulatwiala to liczenie.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:47   #1012
czarownica2010
Raczkowanie
 
Avatar czarownica2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
cos tak czuje, ze od jutra wroce do starego liczenia kcal i studiowania naszej niegdyz slynnej stronki, ktora bardzo ulatwiala to liczenie.
A co to za stronka Kochana? Bo ja, choc jestem z Wami od poczatku, to mam wiele zaleglosci z racji nieobecnosci... Hmmm, nawet do Waszego klubu sie nie zalapalam... .

Svietka, witamy, witamy... . Chcesz wazyc 49 kg ?
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo tuczy..."
czarownica2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:54   #1013
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
milenka mnie moze byc-napisalam tak, bo mysle, ze musze cos zmienic. W koncu przez niemal prawie codzienne latanie na cardio powinna mi waga spac choc o 2kg odkad chodze i wiecej centymetrow powinno spasc.
Ja chodzilam na silownie od czerwca do listopada i powiem, ze wolno mi tez szlo
Cytat:
Napisane przez czarnowlosa20 Pokaż wiadomość
miilenko i co bylas biegac? jak poszlo

Ja wlasnie zabieram sie dobiegania w miejscu i robienie brzuszków

to do potem!
Bylam, bylam sama z psem bylo super nie zaluje, ze poszlam, pies zadowolona, ja tez ruch na swiezym powietrzu to jest to
Cytat:
Napisane przez pysia1711 Pokaż wiadomość
cos tak czuje, ze od jutra wroce do starego liczenia kcal i studiowania naszej niegdyz slynnej stronki, ktora bardzo ulatwiala to liczenie.
ja tam jestem codziennie, a najwazniejsze rzeczy zapisuje sobie w zeszcie specjalnym hehe

Ja juz wykapana i po kolacji, zaraz bede lezakowac. Dziewczyny bierze z Was ktoras lkarnityne? Co robicie dzis wieczorem?I czy bez grzeszkow dzis bylo?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:07   #1014
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

czarowniczko uprzedzilam pysie ta strona to www.ilewazy.pl
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 22:50   #1015
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

czesc Laski

dzis wstalam juz o 7.30 a zazwyczaj o 10 wstaje ale dzis jechalam na zakupy, bo robimy paczke na Swieta do mnie do domu i musialam kupic troche rzeczy. a przy okazji kupilam sobie butki rozowe

u mnie dieta jak najbardziej na + od 3 dni nie jem po 19stej i na razie mi sie to udaje
dzis zjadlam na sniadanie 4 malutkie parowki, 3 kromki ciemnego chleba+keczup+kawa z mlekiem
obiad: miska zupy pomidorowej z ryzem
kolacja: 2 tortille-sama robilam
i zaczelam pic soki, ktore sama wyciskam z pomaranczy i czerwonych grejpfrutow, pychotka i samo zdrowie, a nie ta chemia i cukier w kartonach. ja w sumie w ogole nie pije zadnych slodkich napojow. pije tylko wode z filtra, kawe i zielona herbate, no i teraz te soki.

dobra uciekam, milych snow, buziole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (100,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty1.jpg (96,4 KB, 6 załadowań)
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 06:20   #1016
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Heja! Wstalam przed 7, obudzil mnie pies zjadlam juz sniadanko, wlasnie dopijam herbatke. Dzis dzien znow zachmurzony i szary, ale podobno ma nie padac

Nie wiem co bede dzis robic, ale musze sie czyms zaraz zajac bo zwariuje

Milego slnecznego dnia Paroweczki
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 06:43   #1017
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Dzień dobry jak Wy ładnie dietujecie brawo ja powiem tylko że się staram ale nie wychodzi tak jakbym chciała... miłego dnia
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 07:13   #1018
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

Dobry laseczki
Ja wlasnie wcinam sniadanko.
Wczoraj troche pocwiczylam na szczescie. Dzisiaj juz wydluze ten czas.

Czerwona napewno wygodne te twoje butki. Ja ostatnio zaszalalam i kupilam sobie na koturnie pomaranczowe takie lakierowane ale swietnie wygladaja na nodze i przyciagaja uwage
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:04   #1019
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

czerwona, butki ładne! Chociaż nie w moim kolorze
miiilenka, ja brałam l-karnitynę. Dobrze wpływa na wydajność fizyczną organizmu. Ale ona jest zalecana przy bardzo aktywnym trybie życia, np. takim, jak sportowcy. Kiedyś taki prowadziłam, to się brało różne suplementy i ich działanie było super ale przy paru machaniach nogą na dzień - nie opłaca się dodatkowo brać l-karnityny. Jeśli ćwiczymy niewiele - organizm sam produkuje karnitynę w ilości wystarczającej a ilości nadprogramowe będą wydalane - i będzie g... z naszych pieniędzy
Polecam zamiast tego zieloną herbatę i czerwoną. Ja ostatnio pijam miętkę z imbirem i pomarańczą i nie mogę przestać

Jadę dzisiaj do domu i w sobotę idę na rower
A teraz jem śniadanie... znowu jogurt

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2012-03-22 o 09:05
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:42   #1020
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli: Jak się pozbyć 37kg? CZ.III

mielenko tak strasznie sie tym nie przejmuje, bo to dopiero 2tydzien takze jestem dobrej mysli, ze od nastepnego miesiaca bede miala lepsze rezultatu. Ja w planie mam wypad do duzego sklepu po przyzwoita wedline, mleko i moze rybe zalezy w jakiej cenie bedzie. Po sklepie zupa i silownia.

No i tak jak powiedzialam tak tez zaczelam ponownie przygode z kcal. Na sniadanie wyszlo 264kcal.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.