Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 16:51   #1741
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Powiem tak: ja tam nie byłam, nie widziałam i nie wiem co się tam stało - dlatego czekam co powie prokuratura.
Ale widać Ty byłaś, widziałaś i wiesz, że ona zamordowała dziecko.
Nie byłam tam, prokuratury i sądu też nie było. Zazwyczaj na miejscu jest zbrodni jest ofiara i sprawca. Jest trup i jedyny "świadek" miał motyw i kłamie co do przyczyny zgonu , i co do wszystkiego innego... to mi wystarczy

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-05 o 16:53
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:36   #1742
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Dziewczyny, nie przesadzacie trochę z tymi tekstami, że ojciec Kaśki poszedł do ttv za flaszkę? Ok, niby alkoholik itp ale z drugiej strony kto to wie na pewno? Tzn może i tak, nie wiem, większość o tym ojcu mówiła mamusia Bartka a ja akurat jej za wiarygodne źródło nie uważam. I tak mam więcej szacunku dla jej rodziców, którzy przynajmniej nie udzielali się w mediach... No chyba, że teraz planują zacząć
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:44   #1743
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie przesadzacie trochę z tymi tekstami, że ojciec Kaśki poszedł do ttv za flaszkę? Ok, niby alkoholik itp ale z drugiej strony kto to wie na pewno? Tzn może i tak, nie wiem, większość o tym ojcu mówiła mamusia Bartka a ja akurat jej za wiarygodne źródło nie uważam. I tak mam więcej szacunku dla jej rodziców, którzy przynajmniej nie udzielali się w mediach... No chyba, że teraz planują zacząć
Wyglada, że za kołnierz nie wylewa, ale uważam, ze bardzo dobrze mówi , że chciałby, żeby to juz się skonczyło i zapadł wyrok jakikolwiek by nie był, nawet jeśli zostanie skazana to wszystko lepsze niż niepewność. Mam też wrazenie, że nawet on bardziej się przejął śmiercią Madzi niż jej rodzice. Ale nie orientuje się chyba za bardzo, co się z nimi działo od czasu opuszczenia sosnowca (myśli, że są w żałobie ... )

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:47
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:55   #1744
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ktoś tu napisał, że jest realna groźba mataczenia, moim zdaniem nie bardzo Kaśka uciekła od męża i Rutka ale podała policji gdzie obecnie przebywa... Nie ukrywa się po lasach, nie wyjechała za granicę Jak dla mnie to właśnie teraz jest szansa, że ona powie prawdę, kiedy jej nie będzie przy tym całym Bartku. Pewnie to źle o mnie świadczy ale nie uwierzę, normalnie nie uwierzę w to, że ten koleś jest niewinny i o niczym nie wiedział
Co do badania wariografem, to na nie trzeba się zgodzić, wydaje mi się, że nikt nie może do niego zmusić, jeśli jest inaczej to wyprowadźcie mnie proszę z błędu Wydaje mi się, że prędzej Kaśka unika wariografu dlatego, że nie chce kogoś wsypać niż dlatego, że sama jest winna...
Nie poinformowała o niczym policji, przecież Bartek zgłosił na policji jej znikniecie, gdyby policja wiedziała, że to nie zaginięcie to poinformowaliby o tym męża, o miejscu pobytu nie ale o tym, że nie jest to zaginiecie owszem.
Gdyby nie uchylili jej aresztu to pewnie już dawno by pękła. Ciekawe na co czekają? Aż będzie bardziej sprytna i zwieje za granicę?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:59   #1745
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie przesadzacie trochę z tymi tekstami, że ojciec Kaśki poszedł do ttv za flaszkę? Ok, niby alkoholik itp ale z drugiej strony kto to wie na pewno? Tzn może i tak, nie wiem, większość o tym ojcu mówiła mamusia Bartka a ja akurat jej za wiarygodne źródło nie uważam. I tak mam więcej szacunku dla jej rodziców, którzy przynajmniej nie udzielali się w mediach... No chyba, że teraz planują zacząć


A Ty nie przesadzasz trochę z obroną alkoholika??? rodzina ma założoną niebieską kartę - wiesz co to jest??? a opinia o nim była od sąsiadów gdzieś w artykule a nie wyssana z palca
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:27   #1746
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

niech ktoś mi wytłumaczy: myslalam, ze zaginiecie osoby mozna zglosic po 24h godzinach od znikniecia. wiec dlaczego katarzyny zaczeto szukac od razu ?i tak wlasciwie po co? :|... (na to to chyba nie ma odpowiedzi)
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:34   #1747
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Jak ja znalezli to powiedziała policji o jej aktualnym miejscu pobytu

I prosila zeby nikt sie nie dowiedział

Tak wyczytalam w dzisiejszym Fakcie
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 18:34   #1748
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
niech ktoś mi wytłumaczy: myslalam, ze zaginiecie osoby mozna zglosic po 24h godzinach od znikniecia. wiec dlaczego katarzyny zaczeto szukac od razu ?i tak wlasciwie po co? :|... (na to to chyba nie ma odpowiedzi)
może dlatego że sama się zgłosiła na policję gdzie obecnie przebywa
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:46   #1749
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
niech ktoś mi wytłumaczy: myslalam, ze zaginiecie osoby mozna zglosic po 24h godzinach od znikniecia. wiec dlaczego katarzyny zaczeto szukac od razu ?i tak wlasciwie po co? :|... (na to to chyba nie ma odpowiedzi)
Wydaje mi się, że 48h.
Tyle, że ona zalicza się do tzw. I grupy osób poszukiwanych. Chodzi o sprawę, która toczy się przeciwko niej. Dla tego zaczęli szukać od razu.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:03   #1750
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

ok już czaję, dzięki
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:19   #1751
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Jak ja znalezli to powiedziała policji o jej aktualnym miejscu pobytu

I prosila zeby nikt sie nie dowiedział

Tak wyczytalam w dzisiejszym Fakcie
no wlasnie jak ja ZNALEZLI to POWIEDZIALA łaske wielka wogole zrobila... a pozatym gadanie o tym ze sie poddala dobrowolnie jest bez sensu, co nieby miala robic? zaczac uciekac? przeciez wiadomo ze by ja dogonili
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 20:42   #1752
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
no wlasnie jak ja ZNALEZLI to POWIEDZIALA łaske wielka wogole zrobila... a pozatym gadanie o tym ze sie poddala dobrowolnie jest bez sensu, co nieby miala robic? zaczac uciekac? przeciez wiadomo ze by ja dogonili
Oni w ogóle pierdzielą bez sensumoże miała ich pobić i zwiać, ha ha
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 20:51   #1753
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

ja się dziwię, że jeszcze nikt nie napisał w co była ubrana, gdy znalazła ją policja już wiedzą co jadła to sorry, gdzie outfit?!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 21:09   #1754
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Nie poinformowała o niczym policji, przecież Bartek zgłosił na policji jej znikniecie, gdyby policja wiedziała, że to nie zaginięcie to poinformowaliby o tym męża, o miejscu pobytu nie ale o tym, że nie jest to zaginiecie owszem.
Gdyby nie uchylili jej aresztu to pewnie już dawno by pękła. Ciekawe na co czekają? Aż będzie bardziej sprytna i zwieje za granicę?
No dobrze ale niby czemu miała policję informować? Żeby nie było, ja jej nie bronię, zgadzam się, że areszt nie powinien jej być uchylony. No ale skoro tak sąd postanowił to niestety ale Kaśka nie miała żadnego obowiązku nikogo informować o zmianie swojego miejsca pobytu. Tzn miała, jeśli zmienia te miejsce na dłużej niż 7 dni czyli miała czas na to, żeby prokuraturze to zgłosić. Moim zdaniem tutaj też nie ma żadnego zaginięcia. Dla mnie zaginięcie to jest jak ktoś wychodzi z domu i znika a nie jak zostawia list informujący o tym, że wyjeżdża/wyprowadza się
Co do ostatniego zdania to zgadzam się z Tobą... Chociaż ja sądzę, że prędzej pęknie z dala od męża niż jak była z nim...
Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
A Ty nie przesadzasz trochę z obroną alkoholika??? rodzina ma założoną niebieską kartę - wiesz co to jest??? a opinia o nim była od sąsiadów gdzieś w artykule a nie wyssana z palca
A Ty nie przesadzasz z tym najazdem na mnie? Pokaż mi gdzie ja napisałam, że on jest jakiś biedny, skrzywdzony i niesprawiedliwie pomawiany? Moim zdaniem pisanie, że ktoś poszedł do telewizji za flaszkę wódki nie jest zbyt miłe, szczególnie, że jak mniemam żadna z nas go nie zna. Jaki by ten ojciec nie był to jednak po mediach nie latał jak rodzice Bartka. Zresztą chcesz to hejtuj, Twoja sprawa.
Ah i wyobraź sobie, że wiem co to niebieska karta
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."

Edytowane przez Nealinne
Czas edycji: 2012-04-05 o 21:19
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:05   #1755
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Obejrzałam ten film Kolor zbrodni i jest naprawdę podobny do tej sytuacji. Tylko, że tam matka siedzi. Może się naoglądała i fantazja ją poniosła.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:10   #1756
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
niech ktoś mi wytłumaczy: myslalam, ze zaginiecie osoby mozna zglosic po 24h godzinach od znikniecia. wiec dlaczego katarzyny zaczeto szukac od razu ?i tak wlasciwie po co? :|... (na to to chyba nie ma odpowiedzi)
Nie ma czegoś takiego jak czekanie 24h na zgłoszenie czyjegoś zaginięcia. To głupoty powtarzane tylko i wyłącznie w głupich serialach typu CSI.

Więcej info na stronie ITAKI
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:26   #1757
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
No dobrze ale niby czemu miała policję informować? Żeby nie było, ja jej nie bronię, zgadzam się, że areszt nie powinien jej być uchylony. No ale skoro tak sąd postanowił to niestety ale Kaśka nie miała żadnego obowiązku nikogo informować o zmianie swojego miejsca pobytu. Tzn miała, jeśli zmienia te miejsce na dłużej niż 7 dni czyli miała czas na to, żeby prokuraturze to zgłosić. Moim zdaniem tutaj też nie ma żadnego zaginięcia. Dla mnie zaginięcie to jest jak ktoś wychodzi z domu i znika a nie jak zostawia list informujący o tym, że wyjeżdża/wyprowadza się
Co do ostatniego zdania to zgadzam się z Tobą... Chociaż ja sądzę, że prędzej pęknie z dala od męża niż jak była z nim...
Ja się odniosłam do Twojego posta, w którym napisałaś że Kaśka poinformowała policję o miejscu swego pobytu. I napisałam, że ona tego nie zrobiła, czyli policja nie wiedziała gdzie jest.
A propos pęknięcia, ja właśnie napisałam, ze gdyby nie uchylono aresztu to by pękła, a tam właśnie byłaby z dala od męża.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 23:19   #1758
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Ja się odniosłam do Twojego posta, w którym napisałaś że Kaśka poinformowała policję o miejscu swego pobytu. I napisałam, że ona tego nie zrobiła, czyli policja nie wiedziała gdzie jest.
A propos pęknięcia, ja właśnie napisałam, ze gdyby nie uchylono aresztu to by pękła, a tam właśnie byłaby z dala od męża.
Ja, pisząc, że Kaśka poinformowała policję, miałam na myśli to, że podała ten nowy adres kiedy ją policja znalazła. Moim zdaniem niepotrzebnie szum zrobili wokół jej zniknięcia Chciała to pojechała do mamy, pełnoletnia jest, ubezwłasnowolniona nie, prawa nie złamała.
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 23:27   #1759
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

dziewczyny gdzie ogladacie ten fil "Kolor Zbrodni" ? mozna go obejzec w internecie ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 00:02   #1760
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/s..._w_228376.html

a o tym cisza jak makiem zasiał
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:14   #1761
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://wiadomosci.wp.pl/kat,132034,t...qA2UsfF6w98SPR


No WOW

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,tit...wiadomosc.html



---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html

Sprowokowal? Dobre sobie heheeh
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:28   #1762
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

A Ty nie przesadzasz z tym najazdem na mnie? Pokaż mi gdzie ja napisałam, że on jest jakiś biedny, skrzywdzony i niesprawiedliwie pomawiany? Moim zdaniem pisanie, że ktoś poszedł do telewizji za flaszkę wódki nie jest zbyt miłe, szczególnie, że jak mniemam żadna z nas go nie zna. Jaki by ten ojciec nie był to jednak po mediach nie latał jak rodzice Bartka. Zresztą chcesz to hejtuj, Twoja sprawa.
Ah i wyobraź sobie, że wiem co to niebieska karta [/QUOTE]


Bez przesady, nie widzę w moim poście jakiegoś mega-jechania po Tobie, Ty masz swoje zdanie a ja swoje.
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:38   #1763
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość

edit :fakt, doczytałam, że mają starą datę

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-06 o 08:51
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:49   #1764
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

oj, wygrzebałaś artykuły sprzed 2 miesięcy
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:10   #1765
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,132034,t...qA2UsfF6w98SPR


No WOW

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,tit...wiadomosc.html



---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html

Sprowokowal? Dobre sobie heheeh
po co wklejasz artykuły sprzed 2 miesięcy?

Edit: widze ze nie tylko ja napisalam
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:54   #1766
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Nie wiem czy u Was też,ale u mnie na facebooku wszyscy oznaczają powyższy artykuł jako ostatnio przeczytany i pewnie dlatego krąży po sieci jako nowy
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 10:16   #1767
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Nie wiem czy to już było, ale chyba nie.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lui...ka_250017.html

Cytat:
Narzeczoną Rutkowskiego szczególnie zastanawiało dziwne zachowanie Waśniewskiej i jej roszczeniowa postawa. - Kiedy rozmawialiśmy o śmierci Madzi, Katarzyna nigdy nie wykazywała emocji. Zawsze wyglądała tak samo: nieobecny wzrok i lekki uśmieszek - mówi. - Kiedy razem z mężem oznajmili, że chcą przebadać się wariografem, Katarzyna miała spuszczony wzrok i nawet słowem się nie odezwała. O badaniu mówił tylko Bartek. Odniosłam wrażenie, że Waśniewską bardziej interesował zepsuty czajnik niż sprawa jej córki - ocenia.
http://www.se.pl/multimedia/galeria/...askuje-emocje/

Cytat:
- Podczas wywiadu z Ewą Drzyzgą w pewnym momencie podczas wypowiedzi pani Kasi poza łzami pojawia się gest zaprzeczenia - przeczące ruchy głową - mówi Piotr Marszałkowski. - Często pojawia się on, gdy to, co mówimy, nie jest zgodne z naszymi doświadczeniami. Chciałbym mieć takie umiejętności maskowania jak pani Kasia - podsumowuje znawca mowy ciała.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gra...ac_250015.html


Cytat:
Pisze, że kocha, rozpacza i nie może znieść cierpienia bliskich. Wyraz "Miłość" zaczyna wielką literą. Ale zdaniem ekspertów pozornie szczery i wzruszający list Katarzyny Waśniewskiej (22 l.) do męża Bartka (23 l.) zawiera ukryte treści. Wszystko zdradza charakter pisma. Dla grafologa proste, pooddzielane od siebie litery ujawniają chłód, wyrachowanie i ogromną siłę, a z drugiej strony dawną krzywdę i... zawód miłosny
Jeśli wierzyć w to co piszą, to Kasia po prostu jest niesamowicie sprytna i udało jej się pozbyć kłopotu, dostać kasę i zwiać. Nieźle. Brak słów.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 10:52   #1768
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie wiem czy u Was też,ale u mnie na facebooku wszyscy oznaczają powyższy artykuł jako ostatnio przeczytany i pewnie dlatego krąży po sieci jako nowy

To samo chcialam napisac artykuly mam z facebooka no i moj blad ze nie dopatrzylam daty za co serdecznie przepraszam
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:37   #1769
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 215
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

No proszę....nowy news;/
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:59   #1770
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
jak każdy kto chce umrzeć, zadzwoniła potem do mamy, żeby poinformować, że wzięła tabletki i żeby ta wezwała pogotowie. Teatru ciąg dalszy.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.